Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 19:28



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 11, 2004 14:26
Hozzászólások: 19
Hozzászólás 
Hali mindenkinek!
Régebbi ez a téma amit most telepítettem de egyszerűen gyönyörű.
Minden szempontból maximális elismerésem reddors-nak és persze köszönöm, sokat tanultam és hasznosítottam az itt olvasottakból!

reddoors írta:
Egy zseniális (kivételesen orosz) témaszerkesztő, hosszú idő után(fél év) egy újabb gyönyörű alkotása. Teljesen új ikon csomaggal, mérete telepítve kb. 6MB de érdemes megnézni, kipróbálni nagyon ritkán látni ilyen szép alkotást. Reméljük ezek után gyakrabban készülnek ilyen remekművek. http://data.hu/get/390950/Night_Wind.zip.html
Kép


kedd okt. 21, 2008 22:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 29, 2008 15:10
Hozzászólások: 75
Hozzászólás 
Talán tudok egy picit segíteni!
Ez a fájl kicsomagolva egy .exe, amit az Office-t tartalmazó PC-n elindítva beállítja a névnapokat automatikusan, majd szinkronizáláskor felkerül a telóra is.

Kép :D

Használjátok egészséggel!

http://www.kalmstrom.com/products/Outlook/OutlookNameDays/
--
Szerkesztem, mert valami eszembe jutott:
Az én FP2-es N78 telefonomra feltéve a dolgot, furcsa volt a régiekhez képest, hogy a naptárbejegyzésnél az alapképernyőn NEM az adott naphoz tartozó egyetlen névnap jelent meg, hanem szép sorban az aktuális e hetiek egymás alatt. Ez azért kellemetlen, mert az adott nézetben állandóan tele a kijelző a felsorolással. A problémára megoldást eddig nem sikerült találnom...

Üdv. gidano


kedd okt. 21, 2008 20:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
Winston_Wolf
Hát amit leírtál én azt mindet végigcsináltam és semmi változás!!!!
Azért köszönöm a fáradozásodat.
Ha van valakinek ötlete a megoldással kapcsolatban,szívesen venném.
Köszi


kedd okt. 21, 2008 20:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
Winston_Wolf írta:
N6230 írta:
Ebből nem outlook-os verzió létezik?



Mire gondolsz konkrétan? Más Outlook-hoz hasonló Pc-s naptáralkalmazásra?

Mert ebben az esetben szerintem általában az outlook vcs kiterjesztésű filejait szokták tudni importálni, a névnapok pedig, ha jól emlékszem ilyenben is megtalálhatók. Akkor pedig megoldható.

Az más kérdés, hogy a PcSuite fogja-e kezelni a programot. Azt ellenőrizni kell.


Egyéb mód - Közvetlenül telefonra telepítős - nincs. Csak ha kézzel beírogatod egyesével... az meg babramunka.


Allitolag S60v3 eseteben az idei nevnapokra ez a fajl megoldas lehet: http://data.hu/get/759331/2008.vcs.html

Egyszeruen a gyari fajlkezelovel meg kell nyitni es menti a naptarba a nevnapokat, viszont felulcsapja az ott levo addigi bejegyzeseket.

HANGSULYOZOM! Magam ezt a muveletet nem probaltam (nincs ra szuksegem), de hatha masoknak jol jon ez a megoldas. (Teszem azt, se outlook, se pc suite nem opcio szamara, mert azert akad ilyen user boven.)


kedd okt. 21, 2008 20:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. júl. 04, 2008 19:22
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
Nagyon tetszenek a sötét hátterű témák, főleg a feketék. :D Sajnos az a baj velük, hogy néha, mikor szöveget kell beírni valahová( pl. opera mini keresője) nem látszik a fekete alapon a fekete betű. Ha erre van valami beállítási opció, amit még nem sikerült megtalálnom, akkor osszátok meg velem. :?:


kedd okt. 21, 2008 20:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 29, 2008 15:10
Hozzászólások: 75
Hozzászólás 
Örülök, ha tetszenek! Nem, nem én tettem fel, csak linkek.


kedd okt. 21, 2008 18:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
gidano írta:
Nokia Nseries Original Themes Pack



Legközelebb, Gidano, próbáld meg, légy szíves, mondjuk data.hu-ra feltenni a küldeményt, mert nem túl easy majd' 10 percet várni... Ha csak link, és nem te tetted fel, akkor vedd semmisnek. A témák tetszetősek, köszi. :wink:


kedd okt. 21, 2008 17:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 29, 2008 15:10
Hozzászólások: 75
Hozzászólás 
Nokia Nseries Original Themes Pack

Kép

Nokia Nseries Themes Pack (SIS files) | 2.6 MB

http://w17.easy-share.com/1701936546.html


kedd okt. 21, 2008 17:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 29, 2008 15:10
Hozzászólások: 75
Hozzászólás 
Cool Celestial Glow Theme For S60V3

Kép

http://w13.easy-share.com/1701906704.html

Szintén nem FP2-re!


kedd okt. 21, 2008 17:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 29, 2008 15:10
Hozzászólások: 75
Hozzászólás 
Spectrum by Pizero for s60v3 Symbian9.x

Kép

http://w14.easy-share.com/1701942254.html

Úgy nézem, ez nem FP2-es téma.

P.S. Bár rájönnék, miként tudom középre formázni, amit oda kellene... :wink:


kedd okt. 21, 2008 17:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 29, 2008 15:10
Hozzászólások: 75
Hozzászólás 
Szeretnék én is ajánlani nektek valamit - magam is csak most fogom kipróbálni... :idea:

Vista dark theme for S60v3

Kép

http://rs279.rapidshare.com/files/108211484/810VDBC.rar


kedd okt. 21, 2008 17:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
N6230 írta:
Ebből nem outlook-os verzió létezik?



Mire gondolsz konkrétan? Más Outlook-hoz hasonló Pc-s naptáralkalmazásra?

Mert ebben az esetben szerintem általában az outlook vcs kiterjesztésű filejait szokták tudni importálni, a névnapok pedig, ha jól emlékszem ilyenben is megtalálhatók. Akkor pedig megoldható.

Az más kérdés, hogy a PcSuite fogja-e kezelni a programot. Azt ellenőrizni kell.


Egyéb mód - Közvetlenül telefonra telepítős - nincs. Csak ha kézzel beírogatod egyesével... az meg babramunka.


kedd okt. 21, 2008 12:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
kukinyo írta:
Bocsi Teljesen igazad van,csak a lényeget felejtettem el leírni :(


Semmi gond, előfordul.

Van itt egy link: http://www.smartphoneware.com/s60-3rd-e ... ftware.php

Erről az oldalról olyan programokat tudsz letölteni, amelyek időkorlátosak, de teljesen 100%-ig tökéletesen kell, hogy települjenek. Mindig figyelj oda, hogy a telepíteni kívánt program a Te telefonod operációs rendszerére legyen írva! A Te esetedben: S60 3rd edition programok legyenek.

Amennyiben ezek hiba nélkül települnek, ugorj e hozzászólás végére! Amennyiben ezek sem települnek az alábbi probléma megoldási tervet készítettem számodra:

1. ellenőrizd, hogy a Telepítések-Alkalmazás kezelőben az opciók-beállítások menüpontban a Szoftvertelepítéseknél a "Mind", és az Online tanúsítványellenőrzésnél a "Ki" beállítások vannak-e kiválasztva.

Ha igen, és a programok továbbra sem települnek, vagy ha a fenti beállítások elvégzése, és újraindítás után sem települnek akkor:

2. Ellenőrizd, hogy a telefonodon a legfrissebb szoftver van-e NSU (Nokia Software Updater segítségével) Ha nem, akkor készíts biztonsági mentést a telefonodról, és frissítsd a telefonod szoftverét. A biztonsági mentést ne memóriakártyára, hanem PcSuite segítségével végezd! Amikor az adatokat visszatöltöd, csak a Névjegyeket, az üzeneteket, és a naptári bejegyzéseket tedd vissza! Így elkerülheted, hogy olyan file kerüljön vissza a telefonra, ami esetleg megzavarhatja az agyát. Amennyiben voltak fenn saját csengőhangok, képek, stb, azokat filekezelővel mentsd le, és később kézzel másold vissza!

Amennyiben nem a legfrissebb szoftver volt fenn, és a frissítés után is fennáll a hiba akkor, vagy a legfrissebb szoftver volt fenn:

3. Néha a frissítés nem töröl ki minden file-t a telefonból. Ilyenkor ajánlatos a 2. pontban leírt biztonsági mentések elvégzése után egy formázást tartani. Néha ad lehetőséget az NSU, hogy bár a legfrissebb szoftver van a telefonodon, de újratelepítheted azt. Nem véletlenül van ez így, mentés után próbáld meg újratelepíteni a telefon firmware-ét! Minden esetben javasolt a Firmware upgrade után egy formázás, amit vagy a telefon kikapcsolt állapotában a Zöld gomb csillag és a hármas gomb egyidejű lenyomása melletti bekapcsolással, vagy a készülék bekapcsolt állapota mellett a *#7370# billentyűkombináció beírásával érhetsz el. Ezek mindent a gyári állapotra hoznak vissza, minden adat káros, és hasznos egyaránt törlődni fog!

Amennyiben a frissítések, formázás, visszaállítás után még mindig nem tudsz telepíteni:

4. Próbáld meg, hogy formázás után nem töltöd vissza a korábbi mentéseidet, és úgy telepítsd. Ne felejtsd el, hogy formázás mindent visszaállít a gyári értékre így a Telepítések-Alkalmazás kezelőben az opciók-beállítások menüpontban a Szoftvertelepítéseknél a "Mind", és az Online tanúsítványellenőrzésnél a "Ki" beállítások elvégzése szükségessé válhat.

Amennyiben e 4 pont után sem működik a telepítés, úgy a telefonon mindent megtettél, hogy hiba nélkül fusson a telepítés. A probléma a számítógépeddel, és az arra telepített Szoftverekkel van. E kijavításának első lépése:

1. ellenőrizd, hogy a géped nem vírusos-e. Némely vírus okozhat ilyen problémát. Javaslom a Nod32 időkorlátos változatának letöltését, és futtatását!

Ha nincs vírusod akkor:

2. A nem települő program sis, vagy sisx file-ját másold a memóriakártyára közvetlenül memóriakártyaolvasóval, és próbáld onnan telepíteni. Ha így működik a dolog, akkor meg kellene nézni, hogy az USB connectivity driverek a legfrissebbek, és az N series PC suite a legfrissebb-e.

Amennyiben van elérhető frissítés az N series Pc suite-ra erősen javasolt, hogy a Pc suite előző verzióját, és az USB Connectivity drivereket a Start-beállítások-Vezérlőpult-programok telepítése és törlése ikon alatt megtalálható kezelő segítségével távolítsd el. Az új változatot telepítsd fel, úgy, hogy a készülék közben ne legyen a számítógéphez csatlakoztatva. Miután telepítetted, feljön a készülék csatlakoztatása varázsló, és ennek a lépéseit követve csatlakoztasd a készüléket újra! Amennyiben a legfrissebb PC suite van fenn, akkor is javasolt a fenti újratelepítési procedúrát elvégezni!

Ha a fentiek nem segítenek akkor:

3. Az N series PcSuite-ot uninstalláld, és próbáld meg a "sima" Pc Suite-t

Ha ez sem segít akkor:

4. Próbáld ki másik kábellel, Infrán, vagy Bt-on összekötni a telefont a géppel. Ha így megy a telepítés, akkor a kábeleddel van gond.

Ha a fentieket végigcsináltad, és még így se megy, akkor

1. Egy hős vagy
2. kitalálunk valamit
3. Adok egy kalapácsot



Amennyiben a symbianware-s programok jól települnek és csak az általad szignózot programok nem mennek, akkor ott valami a szignózás körül nem stimmel... És akkor javaslom más szignózási módszert válassz, amiből e topikban is rengeteget találsz!


kedd okt. 21, 2008 11:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 20, 2004 15:24
Hozzászólások: 76
Hozzászólás 
reddoors írta:
Három dolog szükséges hozzá, kettővel szerintem mindenki rendelkezik (OUTLOOK, PC Suite ).
A harmadik egy PC-s alkalmazás, ami tartalmazza a névnapokat(több nyelven is).Innen : http://data.hu/get/244110/namedays.zip.html

Ez telepítenünk kell és OUTLOOK alatt lesz elérhető a szinkronizálás során. Ha megvan mind a három programunk akkor akár kezdhetjük is.
:D
Elindítjuk a PC Suite alkalmazást…….
[/img]

Ebből nem outlook-os verzió létezik?


kedd okt. 21, 2008 10:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 30, 2008 20:51
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
Visszatérve a Travis témákra, én is így jártam az Android témával. Az FP2-t telepítettem, és szidtam Travist mint az állat, hogy lehet ilyen hülye, hogy szürke alapon fehér színnel irja a hívó nevét, vagy a számot. Aztán rájöttem, hogy én voltam a hülye, mert nem az FP1-t telepítettem. Az FP1-el már jó volt! :D


kedd okt. 21, 2008 8:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
Idézet:

Na akkor visszakérdeznék:

Milyen telefonról beszélünk? Mi a PcSuite verziód? A "bármelyik" mit takar? Melyik program írja ki? Mindegyik? Letöltesz mondjuk a symbianware-ról egy időkorlátos demót, és arra is ezt írja ki? Vagy az általad szignózott programra írja ezt ki? Ha Te szignóztad, akkor milyen módon? Allfiles-el, vagy neten szignóztad, vagy hogy? Mi írja ki, A PcSuite, vagy a telefon? Hogyan telepítesz? (USB, BT, IrDa)

Ezek nélkül az információk nélkül kb. olyan nekünk a kérdésed, mintha felhívnád a Microsoft ügyfélszolgálatát és mindenféle előjáték nélkül a jó napot után megkérdeznéd: "Mit nyomjak ? Yes, No, vagy Cancel?" Ott is kiröhögnének...



Bocsi
Teljesen igazad van,csak a lényeget felejtettem el leírni :(
Nokia N70
Nokia PC Suite N Series
A telefon telepítöje írja ki hogy sérült a fájl
A bármelyik azt takarja hogy rengeteg progit próbáltam már(szignózott,szignózatlan,általam szignózott,amit nem kell szignózni) telepíteni de mindegyikre ez a teló reagálása.
Volt olyan progi amit N70-esekkel foglalkozó oldalról töltöttem le,de az sem települ
A neten szignóztam
A telepítés formája USB
Az egész topicot átolvastam de erre nem kaptam választ sehol
Ezt a telefont hogy lehet meghackelni,hátha az megoldja a problémámat?
És ne haragudjatok hogy ilyen láma vagyok
Köszi


kedd okt. 21, 2008 7:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Egybként érdekesek ezek a Travis témák.. Mind egyforma, kivéve, hogy arrébb húzogatja a csávó a Hue és Saturation csúszkát a PS-ban... :)


Azért gyanítom több benne a munka...


kedd okt. 21, 2008 1:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
kukinyo írta:
Sziasztok
Leírná végre valaki hogy bármelyik program telepítésénél azt a hibaüzenetet kapom hogy sérült fájl.Ez miért van,és hogyan lehetne tenni ellene?
Köszi


Na akkor visszakérdeznék:

Milyen telefonról beszélünk? Mi a PcSuite verziód? A "bármelyik" mit takar? Melyik program írja ki? Mindegyik? Letöltesz mondjuk a symbianware-ról egy időkorlátos demót, és arra is ezt írja ki? Vagy az általad szignózott programra írja ezt ki? Ha Te szignóztad, akkor milyen módon? Allfiles-el, vagy neten szignóztad, vagy hogy? Mi írja ki, A PcSuite, vagy a telefon? Hogyan telepítesz? (USB, BT, IrDa)

Ezek nélkül az információk nélkül kb. olyan nekünk a kérdésed, mintha felhívnád a Microsoft ügyfélszolgálatát és mindenféle előjáték nélkül a jó napot után megkérdeznéd: "Mit nyomjak ? Yes, No, vagy Cancel?" Ott is kiröhögnének...


kedd okt. 21, 2008 1:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
Sziasztok
Leírná végre valaki hogy bármelyik program telepítésénél azt a hibaüzenetet kapom hogy sérült fájl.Ez miért van,és hogyan lehetne tenni ellene?
Köszi


kedd okt. 21, 2008 0:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 19:25
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: Nokia N96 (12.043 FW.) + 8 GB Micro SDHC
Hozzászólás Re
Ez így korrekt volt.


hétf. okt. 20, 2008 19:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
No szóval.. én is hozzáröffentek.. :)

A gond "elméletileg" pont az, hogy benne hagytad a képeket... Ha ez egy
kisebb kép, az senkit nem zavar. Persze pontosan tudjuk, hogy te miért
hagytad benne, de hidd el, ha csak a szöveget idézed, az is bőven elég,
mindenki tudni fogja mire gondoltál, mivel kapcsolatban írsz.

Tudom ez csak formaság, viszont gondolj abba bele, hogy ha még vagy öt
ember szól hozzá ahhoz amit írtál és idézi újból és újból bent hagyja a
képeket, akkor az már bizony zavaró, hogy 3 km-ert kell lapoznod.
Főleg pl. mobilról böngészve.

Macikát pedig azért "zavarja", mert egyrészt már kérte ezt, másrészt
én is meg tudom érteni, hisz logikusan gondolkodunk (elvileg), s engem
is zavar a felesleges "helyfoglalás"..

Elég nagy ez a fórum, néha már nehezen is átlátható, de ha erre figyelsz
(és persze mások is), azzal segítesz "kordában tartani" a káoszt..

Na csók! :)


hétf. okt. 20, 2008 18:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 19:25
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: Nokia N96 (12.043 FW.) + 8 GB Micro SDHC
Hozzászólás 
Macika írta:
staca írta:
Ha visszaolvasol akkor láthatod, hogy lereagáltam, és leírtam miért hagytam bent a linkeket. Nem gondolom, hogy ezzel vérig sértettem volna bárkit. Nem értem miért kell ekkora ügyet csinálni a dologból?
Hagyjuk.
Megmondtam, hogy nem bocs lesz, hanem Neked fog feljebb állni.
>8 éve csinálom ezt a fórumot, már 2 hozzászólásból meg tudom állapítani, ki hogyan fog reagálni arra, ha valamit nem úgy csinált, ahogy az illene.



Oké.


hétf. okt. 20, 2008 17:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 19:25
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: Nokia N96 (12.043 FW.) + 8 GB Micro SDHC
Hozzászólás 
Macika írta:
Lalamper írta:
staca írta:
Szia. Van egy problémám a fenti témákkal. Bejövő hívás esetén világos alapon világos számok..... így nem látszik a hívó fél. Pedig a téma NAGYON bejön (vortex v3 DI ). Lehetne esetleg jelezni Travis mesternek hogy javítsa a hibát??? Én megpróbáltam témaszerkesztővel beolvastatni a témát, de nekem nem sikerült.


Örülök.. De próbáltad már kivágni az idézetből képek linkjét?
Hagyd, nem érti.
Én kiszedtem az img tag-eket, bár látva a reagálást, köszönömöt sem várhatunk, nem hogy bocs-ot.


Úgy gondolom, hogy a témaképek miatt se köszönöm, se bocs nem jár, mivel "A képek linkjét direkt hagytam bent, mert ezekkel van gondom ."
A segítséget és az ötleteket pedig megköszöntem: "Köszönöm az infót !!!!! " !!!!!!! Érdekes Lalamper kultúrált emberi módon le tudta reagálni a dolgot !!!


hétf. okt. 20, 2008 17:22
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
staca írta:
Ha visszaolvasol akkor láthatod, hogy lereagáltam, és leírtam miért hagytam bent a linkeket. Nem gondolom, hogy ezzel vérig sértettem volna bárkit. Nem értem miért kell ekkora ügyet csinálni a dologból?
Hagyjuk.
Megmondtam, hogy nem bocs lesz, hanem Neked fog feljebb állni.
>8 éve csinálom ezt a fórumot, már 2 hozzászólásból meg tudom állapítani, ki hogyan fog reagálni arra, ha valamit nem úgy csinált, ahogy az illene.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Macika hétf. okt. 20, 2008 17:26-kor.



hétf. okt. 20, 2008 17:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 19:25
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: Nokia N96 (12.043 FW.) + 8 GB Micro SDHC
Hozzászólás 
Macika írta:
Lalamper írta:
staca írta:
Szia. Van egy problémám a fenti témákkal. Bejövő hívás esetén világos alapon világos számok..... így nem látszik a hívó fél. Pedig a téma NAGYON bejön (vortex v3 DI ). Lehetne esetleg jelezni Travis mesternek hogy javítsa a hibát??? Én megpróbáltam témaszerkesztővel beolvastatni a témát, de nekem nem sikerült.


Örülök.. De próbáltad már kivágni az idézetből képek linkjét?
Hagyd, nem érti.
Én kiszedtem az img tag-eket, bár látva a reagálást, köszönömöt sem várhatunk, nem hogy bocs-ot.


Ha visszaolvasol akkor láthatod, hogy lereagáltam, és leírtam miért hagytam bent a linkeket. Nem gondolom, hogy ezzel vérig sértettem volna bárkit. Nem értem miért kell ekkora ügyet csinálni a dologból?


hétf. okt. 20, 2008 17:17
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Lalamper írta:
staca írta:
Szia. Van egy problémám a fenti témákkal. Bejövő hívás esetén világos alapon világos számok..... így nem látszik a hívó fél. Pedig a téma NAGYON bejön (vortex v3 DI ). Lehetne esetleg jelezni Travis mesternek hogy javítsa a hibát??? Én megpróbáltam témaszerkesztővel beolvastatni a témát, de nekem nem sikerült.


Örülök.. De próbáltad már kivágni az idézetből képek linkjét?
Hagyd, nem érti.
Én kiszedtem az img tag-eket, bár látva a reagálást, köszönömöt sem várhatunk, nem hogy bocs-ot.


hétf. okt. 20, 2008 14:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
staca írta:
???? Nem értelek ? minek örülsz ??? A képek linkjét direkt hagytam bent, mert ezekkel van gondom .


Arra céloztam, hogy a két kilométernyi képes idézet helyett elég lett
volna csak a szöveg is.. ;)

Egybként érdekesek ezek a Travis témák.. Mind egyforma, kivéve,
hogy arrébb húzogatja a csávó a Hue és Saturation csúszkát a PS-ban... :)


hétf. okt. 20, 2008 13:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 19:25
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: Nokia N96 (12.043 FW.) + 8 GB Micro SDHC
Hozzászólás Téma
Köszönöm az infót !!!!! :D :D :D


hétf. okt. 20, 2008 12:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
sunone írta:
staca írta:
Szia. Van egy problémám a fenti témákkal. Bejövő hívás esetén világos alapon világos számok..... így nem látszik a hívó fél. Pedig a téma NAGYON bejön (vortex v3 DI ). Lehetne esetleg jelezni Travis mesternek hogy javítsa a hibát??? Én megpróbáltam témaszerkesztővel beolvastatni a témát, de nekem nem sikerült.

Tipp:
Neked FP2-es témák kellenek, a képeken lévők nem azok... (Ha ránézel egy témára, mindig keresd rajtuk a középső gombnak megfelelő parancsot, ha nincs ilyen a screenshoot-on, akkor azok nem FP2-esek...)
Ha szerkesztővel akarsz javítani rajtuk, akkor nézz körbe a neten, hoyg lehet FP2-essé konvertálni őket.
(Remélem segített)

Travis és a többi élvonalbeli témaszerkesztő külön elkészíti FP1 illetve FP2-re a témáit. A problémát az okozhatja, h. az FP1-es változat lett telepítve. Nekem tökéletesen működik az FP2-es változat N78-on.


hétf. okt. 20, 2008 11:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: képernyő előtt..
Hozzászólás 
staca írta:
Szia. Van egy problémám a fenti témákkal. Bejövő hívás esetén világos alapon világos számok..... így nem látszik a hívó fél. Pedig a téma NAGYON bejön (vortex v3 DI ). Lehetne esetleg jelezni Travis mesternek hogy javítsa a hibát??? Én megpróbáltam témaszerkesztővel beolvastatni a témát, de nekem nem sikerült.

Tipp:
Neked FP2-es témák kellenek, a képeken lévők nem azok... (Ha ránézel egy témára, mindig keresd rajtuk a középső gombnak megfelelő parancsot, ha nincs ilyen a screenshoot-on, akkor azok nem FP2-esek...)
Ha szerkesztővel akarsz javítani rajtuk, akkor nézz körbe a neten, hoyg lehet FP2-essé konvertálni őket.
(Remélem segített)


hétf. okt. 20, 2008 11:36
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 19:25
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: Nokia N96 (12.043 FW.) + 8 GB Micro SDHC
Hozzászólás 
Lalamper írta:
staca írta:
Szia. Van egy problémám a fenti témákkal. Bejövő hívás esetén világos alapon világos számok..... így nem látszik a hívó fél. Pedig a téma NAGYON bejön (vortex v3 DI ). Lehetne esetleg jelezni Travis mesternek hogy javítsa a hibát??? Én megpróbáltam témaszerkesztővel beolvastatni a témát, de nekem nem sikerült.


Örülök.. De próbáltad már kivágni az idézetből képek linkjét?


???? Nem értelek ? minek örülsz ??? A képek linkjét direkt hagytam bent, mert ezekkel van gondom .


hétf. okt. 20, 2008 10:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
staca írta:
Szia. Van egy problémám a fenti témákkal. Bejövő hívás esetén világos alapon világos számok..... így nem látszik a hívó fél. Pedig a téma NAGYON bejön (vortex v3 DI ). Lehetne esetleg jelezni Travis mesternek hogy javítsa a hibát??? Én megpróbáltam témaszerkesztővel beolvastatni a témát, de nekem nem sikerült.


Örülök.. De próbáltad már kivágni az idézetből képek linkjét?


hétf. okt. 20, 2008 10:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 19:25
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: Nokia N96 (12.043 FW.) + 8 GB Micro SDHC
Hozzászólás 


Szia. Van egy problémám a fenti témákkal. Bejövő hívás esetén világos alapon világos számok..... így nem látszik a hívó fél. Pedig a téma NAGYON bejön (vortex v3 DI ). Lehetne esetleg jelezni Travis mesternek hogy javítsa a hibát??? Én megpróbáltam témaszerkesztővel beolvastatni a témát, de nekem nem sikerült.


hétf. okt. 20, 2008 10:30
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. okt. 18, 2008 21:28
Hozzászólások: 54
Hozzászólás 
szaboknak írta:
SteveBeard írta:
Sziasztok!

Sikerült az új Eu2009NT-t bevarázsolnom a Mapszósz alá. :D
Még várom a visszajelzést, hogy másnak is sikerül-e, ha igen megpróbálom leírni lépésről-lépésre.
Addig is egy kép :D

http://kepfeltoltes.hu/view/081018/1map ... es.hu_.jpg


Erre nagyon kiváncsi lennék mert még eddig nem hiszem,hogy valakinek sikerült volna.


A hétvégén nem igen volt időm foglalkozni a kérdéssel, de sajnos csak félig sikerült a dolog. :(
Szépen be lehet rakni a mapszósz alá, lehet darabolni, összefűzni, átküldeni a telóra, terveztetni vele hotelekhez éttermekhez, városokhoz, stb., de nem lehet címre tervezni. :(
Ez van. Próbálkozom a héten, ha jutok valamire jelentkezem.
Szóval valótlanságot nem állítottam, sikerült bevarázsolni csak így nem teljes értékű. Bocsi.


hétf. okt. 20, 2008 7:53
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. okt. 01, 2008 11:25
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
snapscan írta:
szaboknak írta:
Erre nagyon kiváncsi lennék mert még eddig nem hiszem,hogy valakinek sikerült volna.


Jelen.


Figyelünk :)


vas. okt. 19, 2008 21:49
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szomb. jan. 01, 2005 11:21
Hozzászólások: 857
Hozzászólás 
szaboknak írta:
Erre nagyon kiváncsi lennék mert még eddig nem hiszem,hogy valakinek sikerült volna.


Jelen.


vas. okt. 19, 2008 20:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Travis VORTEX sorozata.
Kép
Kép
Kép
http://www.mediafire.com/?wlidegmypxj
http://www.mediafire.com/?zwtzmm0q0zh
http://www.mediafire.com/?qdjtyit2mg2


vas. okt. 19, 2008 20:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 06, 2008 8:43
Hozzászólások: 53
Hozzászólás 
SteveBeard írta:
Sziasztok!

Sikerült az új Eu2009NT-t bevarázsolnom a Mapszósz alá. :D
Még várom a visszajelzést, hogy másnak is sikerül-e, ha igen megpróbálom leírni lépésről-lépésre.
Addig is egy kép :D

http://kepfeltoltes.hu/view/081018/1map ... es.hu_.jpg


Erre nagyon kiváncsi lennék mert még eddig nem hiszem,hogy valakinek sikerült volna.


vas. okt. 19, 2008 14:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: képernyő előtt..
Hozzászólás Re: keresés

köszönöm


vas. okt. 19, 2008 13:59
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM
platina tag

Csatlakozott: szomb. jan. 01, 2005 11:21
Hozzászólások: 857
Hozzászólás 
gyoref írta:
cer+key szignózás jó-e helyette
ennél a programnál?( Nokia MaPs)


igen, jó


vas. okt. 19, 2008 10:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
SteveBeard írta:
Sziasztok!

Sikerült az új Eu2009NT-t bevarázsolnom a Mapszósz alá. :D
Még várom a visszajelzést, hogy másnak is sikerül-e, ha igen megpróbálom leírni lépésről-lépésre.
Addig is egy kép :D

http://kepfeltoltes.hu/view/081018/1map ... es.hu_.jpg


Jöhet a megoldás, mert én is próbálkoztam vele, de nem lett tökéletes..


vas. okt. 19, 2008 7:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás 
Sziasztok!

Ezt a módszert követtem egy E61i-n:

http://forum.terminal.hu/viewtopic.php? ... &start=200

A CapsOn.sisx és a CapsOff.sisx alkalmazást sem tudtam telepíteni, mert a telefon folyamatosan sérült file hibaüzenetet ad. Semmi más progit nem tudok telepíteni, mindig ebbe az üzenetbe futok...

Ötlet? Köszönöm!


szomb. okt. 18, 2008 22:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. okt. 18, 2008 21:28
Hozzászólások: 54
Hozzászólás 
Sziasztok!

Sikerült az új Eu2009NT-t bevarázsolnom a Mapszósz alá. :D
Még várom a visszajelzést, hogy másnak is sikerül-e, ha igen megpróbálom leírni lépésről-lépésre.
Addig is egy kép :D

http://kepfeltoltes.hu/view/081018/1map ... es.hu_.jpg


szomb. okt. 18, 2008 21:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 19:25
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: Nokia N96 (12.043 FW.) + 8 GB Micro SDHC
Hozzászólás Sygic / Mcguider
Sygic / Mcguider progihoz melyik a legfrissebb térképállomány ? Kicsit belekeveredtem a térképekbe .....

Előre is köszönöm az infót. :)

Staca


szomb. okt. 18, 2008 20:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. okt. 04, 2008 8:28
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Budapest IV.
Hozzászólás 
Sziasztok!
Mivel N82-m van a 30-as softtal így nem megy a hack,
de az a kérdés ,hogy cer+key szignózás jó-e helyette
ennél a programnál?( Nokia MaPs)

köszi a segítséget


szomb. okt. 18, 2008 18:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. okt. 04, 2008 8:28
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Budapest IV.
Hozzászólás 
fota írta:
gyoref írta:
fota írta:
kuma írta:
üdv
itt is elhangzott már az a bizonyos garmin hiba h nem lehet kedvenc helyekre navigálni hanem kilép?

Válaszoltam a nokiaprogramok fórumon is, de hátha itt is hasznos:

Én azt vettem észre, hogy az újonnan kreált kedvencek esetében is kilép, ha átnevezem azt.
Viszont ha a kedvenceket átneveztem, rögzítettem akát többet is, a végén csináltam egy GPX exportot, majd egy importot, akkor innentől kezdve jól kezeli és nem lép ki!
Hátha másnak is müxik így...

fota


Bocsi,de a rögzités és gpx exportnál elvesztettem a fonalat,részleteznéd?

Szóval megcsinálod az összes kedvencedet (átnevezed, meg minden amit akarsz vele), ekkor ugye bármelyikre kattintva kilép a program.
Ezért az Eszközök -> Saját adatok -> Kedvencekre állsz, ott nyomsz egy Kezelést, ekkor feljön a GPX Kezelés menü, itt kell egy exportálást csinálni (vagyis kiírni file-ba az összes kedvencedet), ha ez kész, akkor pedig egy GPX importálást (visszatölti az összeset az előbb elmentett file-ból) és utána nekem nem lép ki, ha a kedvencekhez akarok tervezni.
Persze ha ezek után egy újabb kedvencet rögzítesz, akkor újra végig kell csinálni az előbb leírtakat, mert az új kedvencnél (de csak az újnál!) kilép. :(
Remélem így már érthető volt.



Igen, teljesen.köszönöm


szomb. okt. 18, 2008 13:13
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 506
Tartózkodási hely: Győr-Tatabánya
Hozzászólás Re: keresés
Macika írta:
Ez tök jó, oda van írva, hogy N95 8GB kompatibilis, erre a kép UIQ-ról készült ;)


Ez van, SE M600i-re meg is volt nekem...


szomb. okt. 18, 2008 13:11
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: keresés
Ez tök jó, oda van írva, hogy N95 8GB kompatibilis, erre a kép UIQ-ról készült ;)


szomb. okt. 18, 2008 13:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás Re: keresés
szaki74 írta:
sunone írta:
Gépkocsi fogyasztását nyílvántartó programot keresnék,
beírnám a tankolt mennyiséget, a kilométer óra állást, esetleg a benyó fajtáját, majd pcvel összelőve készíthetnék statisztikákat..
köszönöm


http://www.symbiangear.com/en/eur/device:Nokia_N95+8GB/product_164422_details.html ezt találtam...


Egy hasonló progi tört verziója BinPDA-tól, de csak OS9.1-es, sajnos:
http://rs33.rapidshare.com/files/909957 ... BiNPDA.rar

Bocs, Nokiaprogramokon megvan, csak a tracker név tévesztett meg, s nem ellenőriztem az infót. :oops:


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Rootbeer szomb. okt. 18, 2008 14:08-kor.



szomb. okt. 18, 2008 13:03
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 506
Tartózkodási hely: Győr-Tatabánya
Hozzászólás Re: keresés
sunone írta:
Gépkocsi fogyasztását nyílvántartó programot keresnék,
beírnám a tankolt mennyiséget, a kilométer óra állást, esetleg a benyó fajtáját, majd pcvel összelőve készíthetnék statisztikákat..
köszönöm


http://www.symbiangear.com/en/eur/device:Nokia_N95+8GB/product_164422_details.html ezt találtam...


szomb. okt. 18, 2008 12:26
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség