Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 21:40



Hozzászólás a témához  [ 5589 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 112  Következő
Kávézó 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Squito írta:
... Imádom amikor egy jó (rajz)film végét elkapják ...

Az idő pénz. :D

A felirat meg a zene csak téged (meg a nézőt) érdkeli, őket nem. Lehet helyette műfogsor ragasztó reklámot adni. :(

Ha nem tetszik, elkapcsolsz, és ott is ugyanazt kapod. Ezért merik megcsinálni. :D


szer. szept. 09, 2009 13:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Nem csalódtam a jóöreg tévé2ben. Leadták a Vándorló palotát és nem is volt benne olyan sok reklám, sőőőt! Aztán hepiend, gyönyörű zene... BANG JÖN A KVÍZIÓ!!! Imádom amikor egy jó (rajz)film végét elkapják. Igaz azután, hogy régebben a Franco Zeffirelli féle Rómeó és Júlia végét is ugyanígy elkapták én már ezen se lepődök meg...


szer. szept. 09, 2009 12:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
... Ez csak nekem tűnik furán furának?Mert az esti híradóban úgy adták elő mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne...

Egyáltalán nem fura. A támogatást csak egy létszám felett kapják meg ott. Miért baj, ha a gyerek németül is tanul, és még sokba sem kerül. Keveseket érint, mert csak közelről lehet megoldani.
Nálunk mindenre van támogatás, szétfolyik a pénz. Ha bezárnak egy iskolát mert gyakorlatilag nincs aki odajárjon, már jön a tüntetés, titakozás.
Én még olyan általánosba jártam, ahol 38-as osztálylétszám is volt.


kedd szept. 08, 2009 10:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Eberau nem a világ végén van, és szerintem sok szülőnek nagy könnyebbség az ingyenes tankönyv plusz a nyelvoktatás.


kedd szept. 08, 2009 7:05
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Hát, ma már mindent exportálunk, importálunk :D

Komolyabbra fordítva, azért fene tudja, h ilyen fiatalon kiküldeni a gyereket.


hétf. szept. 07, 2009 21:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Ezt ma este láttam a híradóban. :)
http://www.rtlhirek.hu/cikk/280921
Ez csak nekem tűnik furán furának?Mert az esti híradóban úgy adták elő mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne.Elfogytak a gyerekek?Semmi gond,hozunk egy másik országból. :D Legközelebb Tanzániából hoznak iskolásokat?


hétf. szept. 07, 2009 20:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
nacorvus írta:
Nagyon aranyos kép, köcce! :)


pén. szept. 04, 2009 10:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
vackor írta:
Azon tűnődöm, vajon mit csinálhat az az ember, aki havi 283 milliót keres (és talál is). Mi lehet az a munka, ami ennyit megér a munkáltatónak?

Pl. kivette bérként a cégnyreséget. Mivel a sját cége, tehát saját maga a a munkáltató.
Ott van a Demján. VAn kb 200 millárd vagyona. ez annak a 2-3%-a. Az nem sok jövedelem a 200-hoz képest.
Csak nekünk nagyon sok. :?

Az 5 milliárdos tőkejövedelmen meg nem kell csodálkozni. Ha van részvénye, és ráérez hogy mikor mit csinál, kijön ennyi. Pénz csinál pénzt.


pén. szept. 04, 2009 9:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Azon tűnődöm, vajon mit csinálhat az az ember, aki havi 283 milliót keres (és talál is). Mi lehet az a munka, ami ennyit megér a munkáltatónak?


pén. szept. 04, 2009 8:15
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Megeshet, szoktak lenni találkozók. Kicsik is, nagyok is. Kisebbek minden pénteken vannak (általában) a Lurdy parkolójában.

A Calibrára vonatkozó megjegyzésedbe nem tudok belekötni, mindenkinek más a stílusa. :) Egyébként szerintem pont ott tolják el sokan, hogy az arányai, az eredeti vonalai a legszebbek, és ha ezt az egységet megbontják, akkor el van rontva az egész. Tehát - szerintem! - Calibrát tuningolni csak visszafogottan érdemes, viszont ez a legnehezebb. Sokkal több a pénzes gyerek ízlés nélkül. Nekem meg hiába lenne (remélem) ízlésem, annyi pénzem nincs, hogy mindent olyanra csináljak meg az autón, ahogy szeretném :)


hétf. aug. 31, 2009 7:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Hmm, RSS. Valóban :D

890-ről 600-ra, az szép :D Hiába alkudni tudni kell.
Calibrát magamnak nem vennék. Félre ne érts, nagyon szépek, főleg amelyikeket ízlésesen megpiszkálják (szép festés, kis optikai tuning). De valahogy nem az én stílusom.

Apropó, multkor a helyi Al*i előtt mintha lett volna valami Calibrás találkozó (legalábbis relatíve sok tuningos Calibra állt egy helyen:D). Relatíve messziről láttam csak és kevés ideig, de volt 2-3 autó, amiket valami iszonyat gyönyörűre fújtak.


szomb. aug. 29, 2009 19:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Hannibal mester, az elfelejtés elkerülésére feltalálták az RSS-t is !-P Jogos egyébként a reklám felvetése, így ha bárkit zavar, természetesen eltüntetem a hozzászólást. Azt viszont köszönöm, ha eltűrítek. :)

Az autót 890-ért árulták 2005 őszén, de 600-ra lealkudtam. Ma az az általános "szabály", hogy egymillió alatt nem érdemes Calibrát venni, vagy ha megpróbálod, még egyszer rá kell költeni az árát. :( A fenntartása valóban nem olcsó. Folyamatosan javítani kell, amit az előző tulajok elbarmoltak, esetleg nem tartották megfelelően karban, vagy csak simán tönkrement ennyi év után. Ott van a biztosítás is, meg a benzinpénz is. Viszont nem dohányzom, csak nagyon ritkán iszom, a barátnőm a ruháit és egyebeit is saját pénzből veszi, tehát így azért belefér, még ha annyiba is kerül, mint amennyibe a felsoroltak kerülnének együttvéve :)


szomb. aug. 29, 2009 8:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Reklámozunk reklámozunk? :D
Mindjárt kimoderálom !-D !-]

Ha nem túl nagy pofátlanság, meg szabad kérdezni, hogy mennyiért jutottál a kocsihoz?
Ha lesz új post, esetleg írhatsz ide egyet. Szívesen olvasom, csak kimegy a fejemből, hogy rendszeresen ránézzek az oldalra :(

De kéne már nekem is egy kocsi, csak lenne miből fenntartani :?


pén. aug. 28, 2009 22:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Önreklám, de mégsem. Kizárólag érdeklődők számára írom, hogy elindítottam az autómmal kapcsolatos blogom (és azt is csak azért, mert páran már korábban is érdeklődtek, pl. bombát akartak az autóm alá tenni, stb :))))

http://calibra.blog.hu

A bevezetőnél (legelső poszt) érdemes kezdeni, nem hosszú. :)


pén. aug. 28, 2009 9:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Igen,ez tényleg jópofa. :) Az hagyján hogy ott volt az a kb 200 beavatott táncos,de ki tudja hány mit sem sejtő bámészkodó utas gondolta hogy ő is beáll a sorba.Múltkor hasonlót láttam csak ott Michael Jackson Thriller számára táncoltak azt hiszem Hollandiában volt és nem lepődnék meg ha ugyanez a brigád követte el.


kedd aug. 25, 2009 18:59
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Érdekes:

http://www.youtube.com/watch?v=7EYAUazLI9k

Ez a video Belgiumban, 2009. március 23-án. reggel 8 órakor az Antwerpeni Központi Pályaudvaron készült...
Az utastájékoztató hangosbeszélőn keresztül elkezdték lejátszani Julie Andrews dalát a "Do Re Mi" (a Muzsika hangja című musicalből).
Ahogy a mit sem sejtő utasok meglepődve észrevették, kb. 200 táncos lepte el a váró közepét (kilépve a sorban állók közül, ill. a bejáratokon át). Ezt az érdekes táncot táncolták el, csak 2 próbával a hátuk mögött. A hatása önmagáért beszél! Talán még van remény, és nem annyira elvetemült a világ, az emberek...


kedd aug. 25, 2009 16:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Elképesztő ez a topic:-mintha 'ószik' írnának "inglezül',de igen hasznos! :D
K.v.!


kedd júl. 07, 2009 18:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Nálam is jó volt egész nap, többször ránéztem a hsz-t olvasva. IE7-tel és FF3-al is. :shock:


szer. jún. 17, 2009 19:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Én nem tapasztaltam, most is jó. Nem lehet, hogy nálad van a hiba? Pontosan mely lapokon (fórum, cikk?) tapasztaltad?


szer. jún. 17, 2009 17:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. feb. 05, 2006 19:53
Hozzászólások: 1170
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Már rájöttem, csak a böngésző volt olyan, amit használtam.


szer. jún. 17, 2009 17:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. feb. 05, 2006 19:53
Hozzászólások: 1170
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Ez mekkora! Megjelenik a kurzor a Terminal oldalon, ha belekattintok a szövegbe. Lehet vele-ide oda szaladgálni, de írni nem. Ha eddig lefele kívántam görgetni az oldalt, akkor a nyíl billentyűkkel tettem. Mostmár a kurzor szaladgál. Nagyon mókás!


szer. jún. 17, 2009 15:36
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Hja,erre írtam ha SMS-ösben elbaxtam,csak a saját édesanyámat szidhatom a hülye fia miatt :)


szer. máj. 27, 2009 19:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
nacorvus írta:
... ha a kútnál veszed személyesen,ottis ui. elgépelhetik a rendszámodat.és meg sem nézed mert csak egy 'bötü" v egy nummer eltérés van és simán zsebrevágod a visszaigazolást :twisted:

Én ugyan nem. Pont most volt: direkt egy cetlire felírva mutatom a rendszámot, a benzinkutas tyúk eszik és telefonál egyszerre, miközben nyomogatja a billentyűket. Naná hogy elbaxta. Kérdzem, tud-e olvasni, erre olyan pofát fág, mint az Evil Smiley. Nagy kínnal kijavította. Nem elsőre, másodszorra.
Erre mondják: az én apám fa...t. :D


szer. máj. 27, 2009 19:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Idézet:
Én azért fázom mindenféle SMS-es fizetéstől, ahol hosszú ideig csak a visszaigazolás a bizonyíték, mert mi van ha bexarik a kártya és elvész az adat? Jobb ha az a gépen van, meg a szolgáltatónál PDF-ben.
Maradok az Internetnél.

Ja,mi van ha ott meg lefagy a szerver az ellenőrzésnél..?,de uez iram fentebb,ha a kútnál veszed személyesen,ottis ui. elgépelhetik a rendszámodat.és meg sem nézed mert csak egy 'bötü" v egy nummer eltérés van és simán zsebrevágod a visszaigazolást :twisted:


szer. máj. 27, 2009 19:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
nacorvus írta:
... rendszeresen használom az SMS-es rendszert ...

Én azért fázom mindenféle SMS-es fizetéstől, ahol hosszú ideig csak a visszaigazolás a bizonyíték, mert mi van ha bexarik a kártya és elvész az adat? Jobb ha az a gépen van, meg a szolgáltatónál PDF-ben.

Maradok az Internetnél. :D


szer. máj. 27, 2009 18:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Most nézem: mi a garancia, hogy az autopalya.info-n nem vernek át?
Garancia semmire sincs, tájékozódási lehetőséged van. Például beírod gugliba és elolvasod mások mit írnak róla. Fentebb írtam, hogy nekem korrektül működik. Igaz én senkiben sem bízom, ezért ilyen helyeken webkártyával fizetek, arról meg mindig csak annyit tudnak levenni, amennyit ráteszek.

Másrészt az autopalya.hu lapján van egy szerintem hivatalosnak tekinthető -Állami Autópálya Kezelő Zrt. által kiadott- táblázat: Virtuális Díjfizetési Lehetőségek. Ez tartalmazza, hogy mely lapokon milyen vásárlási és fizetési lehetőségeid vannak, illetve melyiknél kell külön kényelmi díjat fizetni.


szer. máj. 27, 2009 18:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
:roll: nem tudom én rendszeresen használom az SMS-es rendszert itt is egy százassal drágább,de simán külön számlát is küldenek róla,-ha kérem,-különben a telefonszámlával együtt küldenék..de ez nem regisztrációhoz kötött és mégsem 940FT +...vagy marad az éppen útbaeső kút,ahol,ha eszabják a rendszámot,az nem 100 Huf.


szer. máj. 27, 2009 17:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Hannibal írta:
... Ezt az autopalya.info-t el is mentettem kedvencek közé...

A PPO megzavarodott, elszálltak a nagységuktól. Évekig vettem náluk Online matricát, telefonfeltöltést. Most benyomták ezt a regisztrációt. Beszéltem belük telefonon, levezették hogy ez milyen jó. :shock:
Na, erre én is töröltettem magam. :D
Keresgéltem, én is találtam olyan PPO linket, ahol nem kell regisztráció:

http://ppo.hu/aakaffiliate/usr_site.php?site=index.htm&nyelv=hu&affiliate=lottoszimulator

A lottóról szó sincs az oldalon, de hát ők tudják. :D

Most nézem: mi a garancia, hogy az autopalya.info-n nem vernek át? A Kapcsolat alatt ennyi van:
Doobop.net Informatikai Szolgáltató és Tanácsadó Betéti Társaság
és egy mobil szám.
Mi van, ha elrakják a pénzt, és később szívsz, mint a torkos borz?
Ez derül ki róluk:

*moderálva*

Hááát, nem tudom. Egylőre itt nem veszek semmit. :D


szer. máj. 27, 2009 16:41
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Amit írsz, abszolut logikus. Ezt az autopalya.info-t el is mentettem kedvencek közé. (Bár egy darabig szerintem megint nem kell matricázzak, de ki tudja, hogy mikor jön jól.)

Ppo-n meg kértem h töröljék a regisztrációmat és a kártyaadataimat, mert nem tartok igényt a szolgáltatásukra.


szer. máj. 27, 2009 10:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Ez a 100 Ft "kényelmi díj" már akkor bosszantott, amikor a ragasztós matricák voltak. Internetes vásárláskor a matrica gyártási, elosztási és eladási költségei mind csökkentik a matrica önköltségi árát. Emiatt pont olcsóbbnak kellett volna lennie, ehelyett +100 Ft. Most a http://autopalya.info/ lapon rendelem. Nincsen sem kényelmi sem regisztrációs díj. Webkártyával fizetek.

A fenti http://www.terkepkalauz.hu/autopalyamatrica/ lapon szintén van az lüke kényelmi díj.


szer. máj. 27, 2009 7:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Ez a hozzászólás inkább egy ilyen kis széljegyzet lesz magam számára, de hátha másnak is jól jön.

A téma az autópálya matrica. Gondolom sokak itt napi szinten használják, de én most kellett először vegyek. (Eddig nem hajtott a tatár, meg tudtam oldalni sima főúton is az utat. Most se a gazdagság öntött el, hanem a kényszer, hogy 8-kor vizsgázom és itthonról fel kell érni BP-re. Emiatt minden perc kincs stb stb.)

Kényelmes infós ember ugye neten vásárol amit lehet. Google-->autópálya matrica. Első kiemelt helyen: ppo.hu, www.autopalya.hu is ezt az oldalt írja. Nosza vágjunk bele, mindent átolvas, matrica ára annyi amennyi. Regisztráció--> az oldal használata díjköteles. Hmm, valamin sikerült átugrani. Mégegyszer szabályzat olvasás. Tényleg a sima alap vételhez is fizetni kell éves 940 ft-t. Hát őszintén szólva nem tetszett. Az ok pedig az, hogy a matrica árára is már rászámolnak 100 ft-t a kényelem jegyében. Ezzel nincs is semmi bajom, de ez a 940 szúrja a csőrömet. Na mindegy, ez van.

Megyek tovább. Bankkártya regisztráció. Igen volt erről szó, de az számomra nem derült ki, hogy ez kötelező, márpedig nagyon úgy tűnik, hogy az, nem tudtam kikerülni. (Az elvvel nagyon nem értek egyet. Én képes vagyok elővenni a bankkártyámat minden fizetéskor és megadom az adatokat, nem kell nekem a hiperszuper kényelmi szolgáltatás, hogy egy újabb kód fejében ne kelljen megadjak másik kettőt. A másik meg, hogy az OTP-re 10 ft-t nem akarok bízni, nem hogy a bankkártya adataimat. )
Mivel nem tudtam kikerülni, megadtam. Csomagválasztás. Light csomag a maga 940 ft-jával. Tovább-->hibaüzenet mi szerint nem tudták ráterhelni a számlára az összeget. Lehetséges okok:
Nincs rajta elég pénz.... VAN.
Nem alkalmas a kártya netes vásárlásra... Dombornyomott Mastercard. Ennél jobbat nem tudok adni nekik.
Bank rendszere nem elérhető. Netbank megy, lekérdezések mennek, talán jó. Még kétszer újra próbáltam, ugyanez. (Reménykedem, hogy holnap nem fogják háromszor levonni.)

Itt feladtam. Gondoltam, hogy holnap bemegyek egy kúthoz, aztán megveszem majd. Ezzel kapcsolatban utána akartam nézni, hogy milyen papírt kell kapjak, nem akarom, hogy átcsesszen a kutas (nem feltételezem róluk, de nem egy helyen olvastam ilyen témáról.)

Google keresés. Ekkor találtam egy oldalt, ami még mindig a netes vásárlásról szól: http://www.terkepkalauz.hu/autopalyamatrica/
Hmm. Gyanakvóan ránézünk, hogy nem-e valami hamisítvány. Jónak tűnt. Az ikonok láttán abszolut a ppo-s rendszer köszön vissza. A különbség, hogy nem kell semmilyen regisztráció és nincs semmiféle 940 ft.
Rendszám megad, email cím megad, kártyaadat megad. Fizetés, kész. Email jön a sikeres vásárlásról, köszönjük szépen. A bizonylatot ppo-s linken keresztül lehet letölteni, szóval csaknem kamu.

Remélem nem sikerült belefutnom valami csapdába és holnap nem netbankos sms-ekre kell kelljek h vonogatja le a 940 ft-t.

SZERK.:
Most vagy 10-15 ki-belépkedés után meg engedi ki X-szelni ezt a csomagválasztós marhaságot és szerintük "Ön jelenleg PPO szolgáltatáscsomaggal rendelkezik". Ezen kívül pedig elenged a fizetés előtti lépésig a matricánál. Nem értem...


szer. máj. 27, 2009 0:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Idézet:
...bár még van rajta mit csiszolni.

Van ám,de sarokköszörűvel!
:wink: Alapvetően arra utaltam,hogy AI mekkora barom!
Arra a kérdésre,hogy mi az élet értelme azt mondja:
1.a válasz az életre az univerzum és minden :roll:
2.42 -lásd Galaxis űrkalauz stopposoknak 8)
A Gugle azért ennél relevánsabb válaszokat ad...többet és gyorsabban :D


kedd máj. 19, 2009 17:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
A WolframAlpha amúgy is nagyon tetszetős, bár még van rajta mit csiszolni. Amikor megmutattam a kollegáknak, az egész csapat félóráig próbálgatta (főnökkel együtt) és kurjongattunk egymásnak, amikor valami érdekeset találtunk :D


hétf. máj. 18, 2009 20:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
:D

Ennél jobb talán csak az új keresőmotor lehet


hétf. máj. 18, 2009 18:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Egy fiatalember a városba költözik és beáll egy nagyáruházba eladónak.
- Van valami tapasztalata ezen a területen?- kérdezi a főnöke.
- Persze, én ne tudnék eladni ...
A manager gondolja, na majd meglátjuk, de tetszik neki a fiatalember önbizalma.
Az első nap után megkérdezi tőle:
- Na, hány vevője volt ma?
- Csak egy.
- Egy? A többi eladó átlaga napi 20-30! Mennyi volt a bevétele?
- 210 325,65 dollárt.
- Mennyi???? Mit adott el?
- Először eladtam neki 1 pecahorgot. Aztán egy nagyobbat. A végén egy egész horgászfelszerelést. Aztán kérdeztem, hova akar horgászni menni?
Ő fel akart menni az északi partra. Erre azt tanácsoltam, hogy oda kell egy vitorlás is. Erre elmentünk az osztályra és vett egy duplamotoros Seawind-et. De nem volt biztos benne, hogy a Civic-je el tudja-e vontatni. Így lementünk a szalonba es eladtam neki egy Pajero-t 4WD kerékmeghajtással.
- Maga azt akarja mondani, hogy az az ember akart venni 1 horgot és maga a végén eladott neki egy hajót, meg egy autót?
- Háááát, nem egészen... Az Úr egy csomag tamponért jött be.. .
Erre mondtam neki, ha már a hétvégéje í­gy el van bas.zva, elmehetne inkább horgászni...


hétf. máj. 18, 2009 16:58
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Fórum hiba topicban panaszkodunk mi is :(


szer. máj. 13, 2009 14:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. feb. 05, 2006 19:53
Hozzászólások: 1170
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
A terminál fórum szerver kihagyogat? Vagy csak a szolgálatóm korlátoz?
Más oldalak bejönnek, csak ez nem.


szer. máj. 13, 2009 13:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Ebbe belesétáltam. :D
De más is, mert 12-en szedték le, és hallgatnak, mint sz.ar a fűben. :lol:


szer. máj. 13, 2009 8:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Írd fel milyen lapok vannak először, milyenek másodszor, és vesd össze őket. Mindegyiket...


szer. máj. 13, 2009 6:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
vackor írta:
Ezt most komolyan kérdezed?

Igen.


kedd máj. 12, 2009 20:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Ezt most komolyan kérdezed?


kedd máj. 12, 2009 10:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Ehhez mit szóltok, Hogy működik? :shock:

http://data.hu/get/1423147/Gondolatolvasas_hihetetlen.pps.html


kedd máj. 12, 2009 9:10
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. márc. 30, 2007 10:13
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
Jó estét kivánok!
Igaz, hogy ilyen jó vicceket nem tudok, de azért kellemes husvéti ünnepeket kivánok!
Üdv Sándor2


szomb. ápr. 11, 2009 20:57
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
:gigalol: :gigalol:


kedd ápr. 07, 2009 21:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Néhány székely vicc: :D

A székely sapka nélkül áll a nagy hidegben az utcán. Arra jön a komája:
- Hallja, kend, mit áll itt hajadonfővel ebben a hidegben?
- A házban ráncba szedtem az asszonyt, de most kéne egy bátor ember, aki ki merné hozni a sapkámat.


Egy idős székely házaspár ül a házuk előtt. Egyszer megszólal az öreg székely:
- Te asszony, ha valamelyikünk előbb meghal, én beköltözök a városba...


Két székely felmegy Pestre ügyes-bajos dolgaikat intézni úgy adódik, hogy lekésik a hazafelé tartó vonatot.
- Bátyám ha már így alakult vegyünk ki egy szobát, menjünk el szinházba
érezzük jól magunkat. Úgy is tesznek kiveszik a szobát, beesznek, beisznak irány a színház. Elkésnek, így a középen kapnak helyet, beoldalaznak huszonöt ember feláll, elkezdödik. Jó tíz perc elteltével megszólal ez öreg:
- Fiam, **** kell!
- Menjen ki bátyám!
Benyit az öreg székely az első ajtón amit meglát, sötét üres szoba, bemegy a következőbe szintén, már kezdi feladni ám a harmadikba fény, asztal rajta egy váza - gondol egyet beleszarik a vázába. Visszmegy.
- Na mi volt fiam?
- Hát bejött az őrgróf és a cseléd az őrgróf elővette hatlövetüjét lelötte
a cselédet és kihúzta a hajánál fogva, bejött az őrgrófné lelötte azt is és
kihúzta a hajánál fogva aztán jöttél te beleszartál a vázába és most várjuk, hogy mi lesz!


kedd ápr. 07, 2009 16:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Használj reklámszűrőt, vagy hostlistába vidd fel kézzel a címeket, amikről az oldalra pakolt reklámok érkeznek. :)

Üdv!


kedd márc. 31, 2009 18:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. feb. 05, 2006 19:53
Hozzászólások: 1170
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Nem tudom, hogy oldja meg a terminál azt, hogy a nem zsúfolja tele a fórumot hirdetésekkel, de NAGYON NAGYON NAGYON MEG VAGYOK ELÉGEDVE a fórummal jelenlegi állapotában. Manapság az információ megszerzése külföldi oldalak fórumaiban egyre nehezebb és nehezebb, ugyanis a hozzászólások igen nagy hányada reklám, plusz a képernyő összes szegletében az van, nomeg a kedvencem - amit a legjobban rühellek - az a felbukkanó ablak, ami kitakarja az egész oldalt, és van hogy bezárni sem lehet.

KÖSZÖNÖM TERMINÁL FÓRUM, HOGY ILYEN SZOLID MARADTÁL ÉVEKEN ÁT! :szívecske_szmájli:


kedd márc. 31, 2009 14:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Sy írta:
... Ha minden jól alakul, adatok nem vesznek el ...

Bízzunk. :D

De ha jól emlékszem, nem is olyan régen volt szerver csere. Még foto is volt róla, ahogy viszik a hónuk alatt. :shock:


csüt. márc. 26, 2009 16:52
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Ma (vagy holnap) rövid ideig le fog állni a fórum, adatbázis-költözés miatt. Ha minden jól alakul, adatok nem vesznek el, tehát nyugodtan lehet kommentálni az utolsó másodpercekig, aztán az új szerveren pedig onnan folytatni, ahol abbahagytuk.


csüt. márc. 26, 2009 13:14
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Köszönöm, ez már bőven elég lesz indulásnak, körülnézek a közeljövőben :-) Ha lesz kérdésem, majd felteszem :-)


csüt. márc. 12, 2009 21:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5589 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 112  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség