Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 0:27



Hozzászólás a témához  [ 130 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
Google Chrome 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Google Chrome
Így már érthetőbb, és lehet realitása, csak dolgozni kell vele. Ekkor a másik laptopon is csak XP van, így a Win7 kanyar kimarad, és marad az eredeti XP boot manager.
Viszont a ghostolás után megszűnhetnek a boot fájlok a laptop partíción, ha a Ghost mentésben sem voltak, és esetleg a partíció se marad aktív.
Ezért biztonságból ki kell másolni valahová az XP boot fájlokat. (Ntldr, Ntdetect.com, boot.ini) Ez lehet a D: partíció, pendrive, bármi, innen simán vissza lehet később másolni, és a boot.ini-t szerkeszeni majd.
A ghostolás után meg kell nézni, hogy aktív maradt-e a C: partíció, ha nem, aktívvá tenni. Megnézni, hogy megvannak-e az XP indítófájlok. Ha nem, bemásolni.
Ja, mindezt hogyan, ha laptopban van a vinyó, nem kiszerelhető, vagy nem akarod kivenni, és nincs dualboot oprendszer? :hm: Akkor pendrive-ról futtatott Windows 8.1 vagy Windows 10 Windows To Go rendszer, vagy Live Linux. Ami jobban kézreesik. Mondom, hogy macerás ez. :wink:
Ha ezek a feltételek teljesültek, akkor XP recovery console indítás, fixmbr, fixboot, bootcfg /rebuild parancsok kiadása, és elvileg jó lesz. Ha nem, kéziben megszerkeszteni a boot.ini fájlt, hogy a megfelelő partícióra mutasson.
Ha minden oké, és bebootol az XP, akkor jön az, amit az előbb írtam, hogy lehetnek "bedrótozott" D: meghajtóbetűjeles hivatkozások a registryben. Ezeket a Regeditben ki kell cseréltetni mindet C:-re.
Röviden ennyi. Tőlem már próbát ne várj, hosszú évek óta Win7-et sem használok, nem hogy XP-t. :mrgreen:


szer. ápr. 03, 2019 14:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: Google Chrome
Én is figyelmetlen voltam, akkor most pontosítanék.
Konkrétan az a kérdésem, hogy adott két ugyanolyan típusú laptop. Az egyiken, nevezzük 1-esnek van három részre osztott meghajtó: C:\Win7, D:\XP, E:\Partíciómentések. Erről a laptopról szeretném átvinni a másik laptopra a D:\XP Ghost mentését a 2-es laptop C:\meghajtójára. Ezen csak megosztott C: és D: meghajtó van és a C:\meghajtón van az XP.
Mivel az egyik laptop D: meghajtó partíciómentése a másik C: meghajtójára kerülne a Ghost visszarakása által, így bizonyára hiányozna valami, és nem tudna elindulni.
Szóval így elméletben nem tűnik megvalósíthatónak a dolog, hogy működőképes legyen.
Igen, ezek a retró dolgok az utókornak... :wink:


szer. ápr. 03, 2019 11:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Google Chrome
Én is figyelmetlen voltam persze. :wink: Csak arra figyeltem fel, hogy Win7 is van, akkor pedig a boot.ini-nek már nem lesz semmi szerepe az XP betöltésénél.
De arra nem figyeltem, hogy hol is van ez a Win7. Talán nem is egyértelmű a leírásból, de elsőként futtában úgy vettem, hogy az a meglévő rendszer, ami mellé akar visszaghostolni egy másik rendszerről mentett XP-t. Második nekifutásra inkább a mentésben van több partíció és rendszer, és ebből csak az XP-t akarja visszamásolni valahová.
Lehetnek problémák a boottal, de minden megoldható, csak érteni kell hozzá, tudni, hogy milyen fájlok és beállítások kellenek hozzá, ha netán eltűntek volna közben. Az tényleg kérdés, hogy ér-e ennyit az egész, vagy így a legjobb-e elérni a célt.
De a ma már átmeneti és elfeledett Vista óta, és persze a Win7 mellett el kellene már felejteni ezt a meghajtóbetűjel-partíció szigorú összedrótozást. Mert tökmindegy mi volt, vagy mi lesz, hanyadik partíción van vagy kerül a rendszer. Ez csak egy ideiglenes logikai összerendelés. Tökmindegy melyik partción van a Win7, az úgyis C:-ként fog bootolni. A többi partíciót pedig egy algoritmus szerint egy meghajtóbetűjelhez rendeli, ami csak ebből a rendszerből nézve igaz, és megváltoztatható.
Mivel ilyenkor a Win7 boot manager indítja majd az XP-t is, magához a boothoz mindegy lenne, hogy melyik partícióra kerül az XP, és milyen betűjellel látszik az adott, netán egyik Win7 alól, a boot beálltható a BCD-ben.
Viszont az XP-nél az mégsem lesz mindegy teljesen, hogy eredetileg milyen meghajtójellel bootolt, mert a registryben bedrótozott fix meghajtóbetűjeles hivatkozások bekavarhatnak a boot után. De még ezt is meg lehet oldani cserével.
Szóval el lehet ezzel szórakozni, csak kérdés megéri-e. Hacsak nem szoftvermúzeum a cél. :wink:


szer. ápr. 03, 2019 4:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Google Chrome
Van probléma, talán még több is, ugyanis figyelmetlen voltam. C-ről és D-ről beszélünk, amik nyilván külön partíciók, de még az sem kizárt, hogy külön meghajtók (nem kerestem vissza milyen laptopról van szó). Ez már csak azért is rossz, mert mindegyik Windows a saját partícióját nevezi C-nek, tehát ez is változó. További nehezítés, hogy egy Windows-hoz tartozhat több partíció is. Vagy akár több meghajtó is.

Azért kíváncsi lennék, hogy milyen program ér meg ennyi küzdést, és miért nem jó erre egy virtuális gép.

Off: Az én laptopom sem éppen fiatal, betöltötte már a 8-at, de egy ssd-vel megtámogatva abszolút jól teljesít. De elavult oprendszert és elavult szoftvereket inkább nem használok.


kedd ápr. 02, 2019 22:49
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Google Chrome
vackor írta:
De, okoz, mivel a boot.ini konkrét partíciószámra hivatkozik. Átírhatod, de szerintem az is elég, ha először létrehozol egy 1 MB méretű "C" partíciót, ami nem lesz használva.


Van probléma annyiban, hogy mint kiderült Win7 is van azon a vinyón. Akkor viszont nem az XP boot.ini fog az indításban játszani, hanem a Win7 boot managere. Az meg már biztosan adott egy aktív boot partícióval.
Ilyenkor bemásolja az XP-t a boot nélkül, ha lehet, és a Win7 alól az EasyBCD-vel megoldani az XP bootolását.
Előfordulhat, hogy visszaghostolás tönkrevágja a Win7 bootját, de végül is minden megoldható.


kedd ápr. 02, 2019 15:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: Google Chrome
Nagyon köszönöm a segítséget.


kedd ápr. 02, 2019 7:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Google Chrome
Nincs rá szükség. Csak azért kell, hogy az XP legyen a második. Elég 1 MB is.


kedd ápr. 02, 2019 7:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: Google Chrome
Amennyiben nem formázott az 1 GB-s partíció akkor az nem lesz gond? Vagy jobb ha formázott lesz?


kedd ápr. 02, 2019 6:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Google Chrome
Supervisor írta:
Erre gondolok, hogy ez hiányozni fog.
Hogyan tudom átírni? A lemezkezelésnél, de ha oprendszer van akkor nem lehet átírni?
Az 1 MB partíciót létrehozom és úgy rakjam át a Ghost mentést?

Szerintem az az egyszerűbb, ha csinálsz egy 1 MB-os partíciót (lehet akár formázatlan is), és második helyre kerül a Ghost-XP. Amit aktívnak kell megjelölni.


kedd ápr. 02, 2019 6:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Google Chrome
Supervisor írta:
A dolog érdekessége, hogy ugyanez a 49-es verzió egy másik ugyanilyen laptopon gond nélkül megy

Mivel két külön gépről van szó, lehetnek különbségek. Nem sikerült valamelyik frissítés, becsúszott egy registry hiba, egy telepített program felülírt egyes rendszerfájlokat...

Off: Itt látszik megint a Linux zsenialitása. Ha van egy library, amit több program is használ, akkor kirakják egy külön csomagba. Bármelyiket is telepíted, ugyanazt a csomagot fogja mellé telepíteni. Windows-nál meg az a verzió lesz felrakva, amit éppen belecsomagoltak a telepítő fájlba.


kedd ápr. 02, 2019 6:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: Google Chrome
Erre gondolok, hogy ez hiányozni fog.
Hogyan tudom átírni? A lemezkezelésnél, de ha oprendszer van akkor nem lehet átírni?
Az 1 MB partíciót létrehozom és úgy rakjam át a Ghost mentést?
Akkor az 1 MB partíció a C:\ lesz és D:-re kerül a mentés visszaállítás?


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Supervisor kedd ápr. 02, 2019 6:55-kor.



kedd ápr. 02, 2019 6:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Google Chrome
Supervisor írta:
D:XP Ghost mentésről van szó és a visszaállítás a másik laptopon a C:-re kerülne. Az a kérdés, hogy ez nem okoz gondot? Mivel a D:XP-s mentésnél van egy C:Win7 is oda C:re nem ír valamit a mentés, ami esetleg hiányozni fog a D:XP átvitelénél?[/b]

De, okoz, mivel a boot.ini konkrét partíciószámra hivatkozik. Átírhatod, de szerintem az is elég, ha először létrehozol egy 1 MB méretű "C" partíciót, ami nem lesz használva.


kedd ápr. 02, 2019 6:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: Google Chrome
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtök segítségét.
A dolog érdekessége, hogy ugyanez a 49-es verzió egy másik ugyanilyen laptopon gond nélkül megy, ott 42-ről 49-re történt a frissítés. Van rajta egy portable 42-es verzió is, az is rendben működik.
Az sajnos nagyon is igaz, hogy ezek a régi dolgok bármikor működésképtelenné válhatnak.
A leírtak alapján megkísérlem a megoldani a dolgot.

A Ghost mentéssel kapcsolatban, igen mindkét laptop azonos típusú és azonosak a szoftverek és a hardverek is.
2003-as DOS mentésekről van szó. Akkor elvileg működnie kell a visszaállításnak, egy próbát megér, de előtte azért elmentem újra az eredetit.
Ezt azért kérdeztem, mert D:XP Ghost mentésről van szó és a visszaállítás a másik laptopon a C:-re kerülne. Az a kérdés, hogy ez nem okoz gondot? Mivel a D:XP-s mentésnél van egy C:Win7 is oda C:re nem ír valamit a mentés, ami esetleg hiányozni fog a D:XP átvitelénél?
Még egyszer is nagyon szépen köszönöm mindkettőtök segítségét.


kedd ápr. 02, 2019 6:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Google Chrome
Felmentem az Avast honlapjára az XP-s gépen. Ezt írják: Böngészőket támogatunk, nem őskövületeket. :D :D


hétf. ápr. 01, 2019 21:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Google Chrome
Feldobtam egy XP-t VirtualBox-ra, rá a Chrome 49-et. Google nem megy: ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID.
Ez azt jelenti, hogy a tanúsítvány rendben van, csak épp az aláírója ismeretlen. Kezelhető helyzet! :)

1. Másik (friss!) gépen megnyitod a Google-t (Chrome-mal csináltam).
2. A címsorban a https előtti lakatra kattintva megnézheted a tanúsítványt, illetve az utolsó lapon a tanúsítványláncot.
3. Dupla klikkel megnyitod a legfelsőt (Google Trust Services GlobalSign Root CA), kimented egy .cer fájlba.
4. Ezt a fájlt átviszed az XP-s laptopra és dupla klikkel megnyitod.
5. Telepíted a Megbízható legfelső szintű kibocsátók közé. Ezt kézzel kell kijelölni, az automatikus választás nem jó.
6. Chrome restart az XP-n, és máris megy. Nekem legalábbis sikerült.

Gmail is megy, csak korlátozottan.

http://kepkezelo.com/images/nr3dkuoe5ef4qac7unxb.png


hétf. ápr. 01, 2019 20:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Google Chrome
Supervisor írta:
Nem enged bejelentkezni a Google-ba, ezért nem lehet szinkronizálni sem.
A hibaüzenet: Az Ön kapcsolata nem privát...
[...]
Próbáltam 42-es portable verziót is az meg érthetetlen módon nem fogadja el a jelszót.

Már írtam neked többször, hogy a nem támogatott szoftverekkel az a baj, hogy bármikor működésképtelenné válhatnak.
Ennek is lehet több oka:
- Frissítés nélkül lejárnak az oprendszer főtanúsítványai, anélkül meg nem működik a https kapcsolat.
- Érvényes a tanúsítvány, de túl gyenge az aláíró algoritmusa (=érvénytelen).
- Visszavont főtanúsítvány (A Symantec pl. nagyon sokaknak bekavart).
- A Google rendszeresen szigorít a biztonsági protokollokon. Előfordulhat, hogy a régi Chrome nem ismeri az újabb titkosítási algoritmusokat, vagy azoknak csak túl régi verzióját.
- Még az is lehet, hogy a szerver nem engedi belépni a régi, biztonsági résekkel teletűzdelt alkalmazásokat.

Supervisor írta:
Ugyanilyen laptopról a D:XP Ghost mentését ha áthozom erre a laptopra akkor az ntldr hibaüzenettel nem fog elindulni?

Azon működik? Egy próbát biztosan megér (ha a gépek beállításai egyeznek). Lemented a jelenlegit, aztán vissza tudod rakni, ha a másik nem oké.


hétf. ápr. 01, 2019 19:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Google Chrome
Supervisor írta:
Régebben használt laptopra felraktam a Chrome 49-es verzióját...
... Másik kérdésem: Ugyanilyen laptopról a D:XP Ghost mentését ha áthozom erre a laptopra akkor az ntldr hibaüzenettel nem fog elindulni?
Tehát semmi értelme?

Én nem erőltetném a Ghrome-ot. De ez az én véleményem. :)

Ha a partíciómentés más hardverre kerül, bármilyen gond lehet. Ha a két hardver teljesen egyforma, akkor simán felmegy, akkor is, ha más a C: mérete. A lényeg az, hogy elférjen rajta a visszaállított mentés. Ha nagyobb, az sem érdekes. De ez csak a DOS alapú (2003-as) Ghost-ra igaz (.gho és .ghs fájlok). Az új Ghost 15 mentést (.v2i fájl) már nem lehet ilyen egyszerűen visszaerőszakolni.


hétf. ápr. 01, 2019 15:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: Google Chrome
Régebben használt laptopra felraktam a Chrome 49-es verzióját. Ez az utolsó verzió amely még fut az XP-n.
Oprendszer XP SP3 C:meghajtón.
A gond a következő: Nem enged bejelentkezni a Google-ba, ezért nem lehet szinkronizálni sem.
A hibaüzenet: Az Ön kapcsolata nem privát...
Ez valójában miért van?
Mi lehet a gond, miért nem enged bejelentkezni?
Próbáltam 42-es portable verziót is az meg érthetetlen módon nem fogadja el a jelszót.

Másik kérdésem: Ugyanilyen laptopról a D:XP Ghost mentését ha áthozom erre a laptopra akkor az ntldr hibaüzenettel nem fog elindulni?
Tehát semmi értelme?


hétf. ápr. 01, 2019 13:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: Google Chrome
Nagyon köszönöm a segítséget.


hétf. márc. 18, 2019 10:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Google Chrome
Ó, hát hogyne.
1. Megnyitod a könyvjelző-kezelőt (Control-Shift-O)
2. A bal oldali sávon kijelölöd a kérdéses mappát.
3. A jobb felső sarokban lévő menüben kiválasztod hogy "Rendezés név szerint".


szomb. márc. 16, 2019 23:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: Google Chrome
Olyan kérdésem lenne, hogy lehet-e Crome alatt a könyvjelzőket ABC sorrendbe rakni?
Ha igen, akkor hogyan?
Konkrétan arra gondolok, mint a Windowsban a név szerinti elrendezés.


szomb. márc. 16, 2019 10:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: Google Chrome
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtök segítségét.
A bookmarksra úgy emlékeztem, mert régebben már vittem át így könyvjelzőket.

A szinkronizálást eddig még nem ismertem, most megcsináltam mindkettőt nagyon jól működnek.
Köszönöm.


kedd feb. 19, 2019 14:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Google Chrome
Módszer #2: Szinkronizálást bekapcsolod mindkét gépen.

Ha mindkét gépet rendszeresen használod, akkor ez napra készen tartja őket. Ha nincs Google fiókod, vagy van, de nem akarod azt megadni, regisztrálsz egy kamu fiókot átmeneti használatra. :D

Ha nem akarod, hogy a Google is hozzáférjen, akkor beállíthatsz egy külön jelszót és akkor eleve kódolva fogja tárolni.


hétf. feb. 18, 2019 17:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Google Chrome
Supervisor írta:
A Crome könyvjelzőit szeretném átvinni egy másik gépre. Lehetséges ez és hogyan?

Nekem nincs Chrome, nem is lesz. De már írtam néhánnyal feljebb, hogy kell lenni exportnak, csak végig kell molyolni.

Update: A Google a mi barátunk > chrome bookmarks export > és ott van leírva. :)


hétf. feb. 18, 2019 17:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: Google Chrome
A Crome könyvjelzőit szeretném átvinni egy másik gépre. Lehetséges ez és hogyan?


hétf. feb. 18, 2019 16:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Google Chrome
Örülök. :D


hétf. jún. 27, 2016 19:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Google Chrome
ÉS TÉNYLEG! Kép

Valóban ott van a beállítások között (törölni lehet az automatikus megnyitásra beállított fájltípusokat).
Köszi, nem csalódtam benned! Gyors és precíz a válasz! 8)


hétf. jún. 27, 2016 19:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Google Chrome
A Firefox-nak van ilyen állítási lehetősége. Nem létezik, hogy itt ne legyen. Nagyon nézik egymást, és ez alapvető opció.
Próbáld még egyszer végig molyolni a beállításokat.


hétf. jún. 27, 2016 19:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Google Chrome
Amikor Chrome-ból letöltök egy PDF fájlt, akkor letöltés után rögtön megnyitja az Adobe Readerrel. Ki lehet ezt kapcsolni? Ne nyisson meg mindent automatikusan, majd én megnyitom ha akarom.


hétf. jún. 27, 2016 15:19
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Hogyhogy hol?ITT!!
Hozzászólás Google Chrome
Most jelent meg a google chrome Beta változata.

Akit érdekel, innen letöltheti:
http://www.google.com/chrome

Eddigi tapasztalataim:

Sokkal gyorsabban hozza be az oldalakat mint a FF vagy az Explorer.
Az Opera 9.6 Beta hozza kb. ezt a szintet.
Az ígért memóriakezelés bevált.Nekem tényleg lényegesen kevesebb memóriát eszik mint a nagy konkurens Firefox.


Ajánlom mindenkinek ezt a jó kis böngészőt.


kedd szept. 02, 2008 21:26
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 130 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség