Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 11:54



Hozzászólás a témához  [ 93 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
TeamViewer 14 gondok 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: TeamViewer 14 gondok
Supervisor írta:
Már nincs aki gyártja, mármint egy jogutódja?...

Van. A Kaspersky. Akkor fel is ajánlották, hogy egy évig ingyen kapom az antivírusukat. De nekem nem kellett.


szomb. máj. 25, 2019 20:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: TeamViewer 14 gondok
Már nincs aki gyártja, mármint egy jogutódja?
A Viperának azért kértem az aktiválását a jogutódtól és akrtiválták a lincencet, de nem a legújabb, hanem az akkor megvásárolt verziót használom a frissítésekkel.


szomb. máj. 25, 2019 18:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: TeamViewer 14 gondok
Supervisor írta:
... jött az életre szóló licenc ajánlat, ami nem jó jel a jövőre nézve...

Nem bizony. Pont ugyanígy jártam az Outpost Firewal-al. Megvettem ( :) ) életre szólóan, rá egy évre rá berosált. :(
Lehet, hogy rájöttek, a Win7 tűzfala már jó. Akkor meg minek bármi más?


szomb. máj. 25, 2019 14:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: TeamViewer 14 gondok
Emlékeztek annak idején a Vipre AV-ra?
Akkor minden teszten az első volt, gyorsaság, kis rendszerigény stb. Aztán jött az életre szóló licenc ajánlat, ami nem jó jel a jövőre nézve...
Az ára akkor 25.000.- HUF volt és később jött a vég, megszűnt.
Lehet, hogy a TeamViewer is... :?:


szomb. máj. 25, 2019 13:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: TeamViewer 14 gondok
"Meg lehet oldani két külön szoftverrel is. Pl. egy FTP és egy VNC vagy RDP szerver+kliens program."
Ez a gond, mert akkor éppen sokat hiányoztam és ezek aztán kimaradtak az informatikai ismereteimből...
Megnézem a neten hátha összejön valami ami működik is.

Azért ez nagyon durva dolog a TeamViewertől!
Miért nem lehetett meghagyni működőképesnek a 10-es 12-es verziókat free változatban?

Olyan ez, mintha ezek után a Microsoft meg megszüntetné, működésképtelenné tenné az XP-t meg a Vistát...

Az árat mint havidíjat már nem is említem még a legolcsóbb szinten sem.
Az ESET Support azért csak kifizeti vagy ők is hozhatnának ki egy ilyen konkurens szoftvert megfizethető áron.


szer. máj. 22, 2019 21:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: TeamViewer 14 gondok
Supervisor írta:
... A 7200.- HUF havi díj ...

Hűha, sorry, ezt benéztem, Valahogy éves, vagy egyszeri díjra gondoltam, nem mélyedtem el a honlapon. :oops:

Az ESET Support is ezt használja, egyszer-kétszer már volt kapcsolatom velük az elmúlt évek alatt. Tényleg nagyon szépen működik. Ők is fizethetnek rendesen.


szer. máj. 22, 2019 20:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: TeamViewer 14 gondok
Mondjuk nekem még csak a mobil változat problémázott.

Kép


szer. máj. 22, 2019 20:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: TeamViewer 14 gondok
Havi 7200-at nem ér, de még havi 1000-et sem. Nekem nem létszükséglet, csak a családtagjaimnak szoktam időnként segíteni ezt-azt. Korábban a LogMeIn-t használtam, de ők úgy nyírták ki a nemkívánatos júzereket, hogy az ingyenes verziót megszüntették, a fizetős árát meg jól felsrófolták. Mert ők inkább csak a nagyvállalatokkal szeretnének üzletelni. Thx.

Supervisor: Az nem akkora probléma, ha nincs olyan ami mindkettőt tudja. Meg lehet oldani két külön szoftverrel is. Pl. egy FTP és egy VNC vagy RDP szerver+kliens program.


szer. máj. 22, 2019 20:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: TeamViewer 14 gondok
Évek óta használtam a 8 9 10 12 free verziókat, aztán most vége...

A 7200.- HUF havi díj, aztán meg mi az biztosíték arra, hogy nem ugyanez lesz, hogy azonnal üzleti használatot ír ki és bontja a kapcsolatot?
Arról nem is beszélve, ha holnapután kijön a 15-ös verzió akkor a 14-es amit mondjuk tegnap megvettem mehet a kukába és így tovább...
Nincs ingyenes frissítés.

Örök licencet ha jól tudom április 5.-ig lehetett venni.

Létezik egyáltalán olyan alternatíva, amelyben átvitel és videó is van?
Már csaknem százat találtam a neten de ilyent még egyet sem...


szer. máj. 22, 2019 18:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: TeamViewer 14 gondok
Supervisor írta:
... Kár érte, mert ez volt a világ legjobb programja...

A Free verzió csak a beetetés. A User-nek persze megtetszik, elkezdi használni, erre meg nem hagyják használni. Van eszük. Egyszerűen rá akarnak kényszeríteni, hogy vedd meg.

Ha tényleg ennyire jó, és használod is, nem ér meg 7200 Ft-ot? :shock:


szer. máj. 22, 2019 18:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: TeamViewer 14 gondok
Keveseket sem fog vigasztalni, mert mindenkivel ugyanez fog történni...
Írni meg nem ajánlatos nekik, mert a második után már nem öt percre, hanem azonnal letiltanak vagyis még öt perces kapcsolatot sem fogsz tudni létesíteni...
Korábbi verziókkal sem érdemes próbálkozni.
A választ meg nem olvassuk, mert azt nem küldenek a szankciókat meg tapasztaljuk...

Kár érte, mert ez volt a világ legjobb programja... :!:


szer. máj. 22, 2019 16:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: TeamViewer 14 gondok
Királyság! Most engem is azzal b***ogat a TeamViewer, hogy üzleti környezetben használom, pedig abszolút nem. Írtam nekik, kíváncsi vagyok jön-e egyáltalán válasz.


szer. máj. 22, 2019 15:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: TeamViewer 14 gondok
Igen, ami a TeamViewerben is van.


szer. máj. 22, 2019 12:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: TeamViewer 14 gondok
Mit értesz free video alatt? A távoli asztalt?


szer. máj. 22, 2019 12:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: TeamViewer 14 gondok
Köszönöm, letöltöttem, de még ismerkedni kell a használatával.

Az azért mégis dühítő, hogy mára már egyetlen free szoftver nincs amelyben videó is van, mint a TeamViewerben.
Végignéztem 40 TeamViewer alternatívát, de free videosat egyet sem találtam...


szer. máj. 22, 2019 12:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: TeamViewer 14 gondok
Adatokat? Fájlokat? Akkor inkább a FileZilla...


csüt. máj. 16, 2019 13:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: TeamViewer 14 gondok
A korábbi verziókban nem volt ilyesmi. Amennyiben üzleti célra kellene de nem kell, akkor megvenném a szoftvert, de kizárólag csak magamnak használom amikor adatokat viszek át laptopra.


csüt. máj. 16, 2019 13:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: TeamViewer 14 gondok
Supervisor írta:
üzletinek minősítik a személyes használatot

Vannak szoftverek, ahol automatikusan üzleti használatnak minősül, ha üzleti oprendszert használsz (pl. a Windows Business és Enterprise változatai) vagy a géped egy tartományi rendszer része (ahhoz persze Windows Server is kell). Ha lehet, akkor tisztázni kellene velük, hogy mi alapján feltételezik. Addig viszont ne fizess érte.


csüt. máj. 16, 2019 13:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: TeamViewer 14 gondok
Nem én nem bízok bennük, hanem ők nem bíznak bennem, hogy üzletinek minősítik a személyes használatot és azonnal letiltanak.
Annyi alternatíva van, hogy még összeszámolni sem tudtam, mert nem jutottam a végére, csak az a kérdés, hogy ezek közül melyik lesz megfelelő..


csüt. máj. 16, 2019 12:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: TeamViewer 14 gondok
Téged tényleg üldöznek a problémák. Ha nem bízol bennük, keress egy másik terméket. Írtad, hogy van. Egy próbát megér.


csüt. máj. 16, 2019 12:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: TeamViewer 11 gondok
Nincs még vége: Az uninstallkor küldtem visszajelzést megírtam a tapasztalt hibákat.
A válasz: Azonnal megjelenik a szöveg miszerint én vagy a partnerem kereskedelmi céllal használjuk a szoftvert. A valóság az, hogy sohasem használtam és nem is fogom kereskedelmi céllal használni, a laptopra szerettem volna néhány dolgot átvinni.
Aztán jön egy tíz perces blokkolás, ami akár retorzió is lehet, hogy megírtam és elküldtem nekik a tapasztalt hibákat...
Akkor ha veszek licencet mi lesz a biztosíték arra, hogy nem játsszák el ugyanezt és nem veszek egy használhatatlan szoftverlicencet???


Amint néztem a neten ugyancsak számos alternatívája létezik, csak az a kérdés, hogy ezek közül melyiket?


csüt. máj. 16, 2019 9:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: TeamViewer 11 gondok
Az új 14-es verzió minden indításnál üzleti használatot feltételez, pedig én csak a saját célra használom.

Senki sem használja ezt a programot? :?:

Lehet, hogy csak én szívok ezzel a pocsék 14-es verzióval?
Sajnos a kifogástalanul működő 12-es verziót le kellett cserélni, mivel 5 perces időkorlátozást léptettek életbe.
Sorolom a 14-es hibáit: 1.: Hiába van bejelölve, hogy együtt induljon a rendszerrel, mégsem tud indulni.
2.: Minden indításnál üzletszerű használatot feltételez.
3.: Rendszergazdai jogosultságok vannak, de ezt nem ismeri fel és a hozzáadáshoz továbbra is rendszergazdai jogosultságot követel.
Szóval ez a 14-es verzió katasztrofálisan sikerült... :evil:


szomb. máj. 11, 2019 9:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: TeamViewer 11 gondok
Jött a 12-es és jó volt, nagyon jó. de itt a vége...
5 perc után időtúllépés és vége...

Itt a 14-es ha gyorsan kell átküldeni egy kisebb dolgot, akkor győzzük kivárni a lassúságot...

Ha egy verzió nagyon jól beválik, akkor sürgősen változtatni kell rajta... :oops:


szer. máj. 08, 2019 18:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: TeamViewer 11 gondok
Valóban az egyik legjobb nélkülözhetetlen program.
A 11-es verzió az asztali PC-t és a laptopokat is teljesen lelassította ezért visszaraktam a 10-est ezzel semmi gond.
Akkor készítek egy Ghost mentést és jöhet a 12-es.


szomb. jan. 28, 2017 9:57
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: TeamViewer 11 gondok
Supervisor írta:
Az új 12-es verziót használja valaki? Milyenek a tapasztalatok érdemes felrakni?
A 10-est használom ez bevált.

Én általában akkor frissítek, ha jelzi, hogy van újabb. Eddig nem csalódtam. Jó progi az... :)


pén. jan. 27, 2017 15:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: TeamViewer 11 gondok
Igen, én azt használom 10 gépen, egyiken sincs vele probléma. Hozzá kell tenni, hogy a legtöbb újdonság csak a fizetős változatokban érhető el.


pén. jan. 27, 2017 9:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: TeamViewer 11 gondok
Az új 12-es verziót használja valaki? Milyenek a tapasztalatok érdemes felrakni?
A 10-est használom ez bevált.


pén. jan. 27, 2017 9:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: TeamViewer 11 gondok
Retroként vannak. Azért a 3.6.28-on még mindig jóval több kiegészítő fut mint a FF 44.0-n...


szer. feb. 03, 2016 18:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: TeamViewer 11 gondok
TargeT írta:
Van 1-2 őskövület FF kiegészítője, aminek a fejlesztésével leálltak, de ragaszkodik hozzá, hogy azoknak kifogástalanul futnia kell.

Na ja, apósomék is évekig jártak melózni egy fék nélküli Barkas-szal, és megúszták.
Meg van az a mondás is, hogy 6 emberből 5 szereti az orosz rulettet... :wink:


hétf. feb. 01, 2016 22:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: TeamViewer 11 gondok
Ezt a vágólap kezelőt már ajánlottad nekem is. Néha biztos jó lenne, de valahogy nincs rá igényem. Meg hogy turkáljak pár napos, hetes vágólapokban. De van ezekből néhány, láttam már más, korszerűbb rendszerre készültet is.
Memória és proci foglaltság jelzésére, ha nem is a System trayre, de az Asztalra ott vannak a gadgetek, minialkalmazások. Win7-nél alapból van, Win 8 / 8.1 / 10-nél meg dettó ugyanúgy lehet használni telepítés után. Van Memory Meter, testre szabható System Monitor procira, egyebekre. Ha kell a 4 magot és talán még a + 4 Hyper Threadinget is külön-külön mutatja, bár utóbbi nem biztos, mert i7 hiányában nem próbáltam, de nem is nagyon lehetne már átlátni. A 4 mag vagy 2 mag + 2 HT az biztos.
Hátránya, hogy nem látod állandóan, csak ha az Asztalra váltasz, viszont elegánsabb, informatívabb. Csak azt nem tudom, miért kell neked annyira, hogy folyamatosan lásd a proci, monitor állapotot. :wink: Olyan erőforrásigényes programokat futtatsz?
Engem annyira nem érdekel, csak nagynéha jó ránézni, hogy hogy áll.


hétf. feb. 01, 2016 20:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: TeamViewer 11 gondok
TargeT írta:
... lemondani meg nem tud a muzeális akármikről ... én már a telepítőjét is rég letöröltem az ilyeneknek ... ne foglalja a helyet feleslegesen.

Nekem is van két ilyen programom.
Az egyik egy telefonkönyv, ami tud hívni is (a mentett adatbázisa txt fál, így bámikor, bármi könnyen megtalálható benne a program futtatása nélkül is, valamelyik jellemző alapján).
A másik egy vágólap mentő, ami korlátlanul, és bármikor, és visszahívhatóan elmenti a használt összes vágólapot, akár csoportosítva is almappákban. Jelszótárolásra, és sokszor ismétlődően kellő szövegrészek tárolására is kiváló. Azóta sem láttam hasonlókat. Szerencsére 32 bitesek, így gond nélkül futnak bármelyik új Op rendszeren.
Sajnos volt egy harmadik is, ami már a Win7-en sem fut, pedig nagyon praktikus volt. Berakott a tálca óra alá, és fölé egy-egy vékony színes csíkot, ami a méretével a processzor, és a memória foglaltságot mutatta. A több processzoros rendszereket, és az újabb ablak kezelést már nem támogatja, és sajnos a fejlesztője eltűnt.

Mellesleg nekem az összes eddig használt program telepítője el van mentve. Pontosabban az utolsó verziók. De ha volt egy nagy váltás, az előzőek is. Csak azokat töröltem, amik hibásak, fertőzöttek voltak (volt olyan is, ami megborította a gépet telepítésnél).

Na, kisírtam magam. :| :D


hétf. feb. 01, 2016 17:44
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: TeamViewer 11 gondok
Van 1-2 őskövület FF kiegészítője, aminek a fejlesztésével leálltak, de ragaszkodik hozzá, hogy azoknak kifogástalanul futnia kell. Na most az újabb FF vagy letiltja, vagy rosszul futnak, összeakad, másik, jobb kiegészítőt meg nem keresett helyette. Ha keresett, akkor nem talált vagy nem volt jobb, lemondani meg nem tud a muzeális akármikről. Ezért kell a nem is tudom hirtelen hány éves böngésző.
Szerintem én már a telepítőjét is rég letöröltem az ilyeneknek, ne foglalja a helyet feleslegesen.


hétf. feb. 01, 2016 17:01
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: TeamViewer 11 gondok
vackor írta:
... De ugye nem aktív használatra? :jajne:

... Mert akkor átjáróház lehet a gép. :shock:


hétf. feb. 01, 2016 9:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: TeamViewer 11 gondok
Supervisor írta:
Azért mi még ragaszkodunk a régi jó dolgokhoz, nálam a FF 3.6.28 is meg van még...

De ugye nem aktív használatra? :jajne:


hétf. feb. 01, 2016 1:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: TeamViewer 11 gondok
Úgy tűnik most ez a legújabb verzió sokkal jobb. A 15-20 % mellett fut a TeamViewer 10 a HDSentinel a Visual TaskTips és a - most nevetni fogtok - a PC Firewall Plus is.

Azért mi még ragaszkodunk a régi jó dolgokhoz, nálam a FF 3.6.28 is meg van még...


vas. jan. 31, 2016 23:28
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: TeamViewer 11 gondok
Igen, a 9.0.349.15 most a legújabb verzió, csak azt nem csípem, hogy a frissítés keresésre nem dobja fel, direktben kell telepíteni. Ez eddig is sokszor így volt.
Egy régebbi telepítés induláskor hibát dobott bizonyos webes védelmekre, a frissítés után már nem. Egyébként nekem nem volt vele semmi bajom eddig sem. Talán Laci_L Outlook Express problémája is megoldódott volna vele? :hm: Bár a mai napig nem értem, hogy miért nem a sokkal jobb Thunderbirdöt használja, hanem ezt a régi katasztrofális adatbázisú levelezőt. Igaz, hogy most már a Thunderbirdöt se frissíti a Mozilla.


vas. jan. 31, 2016 22:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: TeamViewer 11 gondok
Bizony így van. Szívás volt az Adobe Flash Player 20 a TeamViewer 11 frissítés, az ESET SMART SECURITY 9 de ez utóbbinál a napokban megjelent legújabb verziónál már nem tapasztalható a szinte folyamatos 100% CPU használat.


vas. jan. 31, 2016 22:04
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: TeamViewer 11 gondok
Egyre inkább úgy tűnik, hogy sok szoftver új verziója félresikerül. Én is többnél tapasztaltam ezt. Van ahol nem is olyan egyszerű visszaállni a régebbire (pl. NOD).
Lehet, hogy az új verziók mindenáron meg akarnak felelni a Win10-nek, de közben meg a régebbikkel nem nagyon törődnek a fejlesztők. :jaj:


vas. jan. 31, 2016 20:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: TeamViewer 11 gondok
XP alatt olyan nagymértékű a lelasulás, hogy uninstall lett.
Megnézem egy Ghost mentés után hogy Win 7 alatt milyen.


csüt. jan. 28, 2016 15:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 21, 2006 16:24
Hozzászólások: 1362
Hozzászólás Re: TeamViewer 11 gondok
Nálam kifogástalanul futott eddig valamennyi verzió.


csüt. jan. 28, 2016 8:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: TeamViewer 11 gondok
A 10.0.47484 verziót használom ezzel nincs gond, de a 11-es verzió laptopon és PC-n egyaránt teljesen lelassított/lefagyasztott mindent.
A 12-est csak friss partíciómentés után rakom fel.


pén. jan. 15, 2016 20:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: TeamViewer 11 gondok
Bevallom, én a frissítés óta csak 1x használtam, akkor nem volt feltűnő lassulás. A távoli gépeken a TeamViewer Host változat fut.
Melyiknek kellett a downgrade, a szervernek vagy a kliensnek, esetleg mindkettőnek?


kedd jan. 12, 2016 16:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás TeamViewer 14 gondok
A 7-es verzió óta használom a TeamViewer-t.
Most, hogy a napokban frissítettem 11-re minden gép katasztrófálisan lelassult.
Percekig kellett várni egy műveletre vagy egyszerűen lefagyott XP, Win7.
Uninstall a 11 és vissza a 10.
Azóta minden rendben.
Más is tapasztalta már ezt a 11-es verziónál?


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Supervisor csüt. máj. 16, 2019 9:05-kor.



hétf. jan. 11, 2016 22:26
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 93 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség