Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. jún. 05, 2024 8:51



Hozzászólás a témához  [ 324 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő
Loomax X-50 (DIVX-DVD-Player ) 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
Volt már szó itt a DVD-RW lemezekről. Allítólag kezeli az összes formátumot.
Valaki írta, hogy neki nem viszi a TDK DVD-RW-t. Nekem sem viszi.
Van valakinek tapasztalata esetleg más gyártmányú -RW.s lemezekkel?


vas. okt. 03, 2004 12:31
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Nehogy elsüllyedjen :))
bizi


hétf. jún. 07, 2004 16:24
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Garancia papír
Elküldtem Manus-nak a garpapírt, bár kicsit megkésve (kb. 2 hete). Most már ismét világosabb színű a lelkiismeretem.

Nagyon szívesen Manus, örülök, hogy segíthettem!

Üdv: sf2


szomb. máj. 22, 2004 6:37
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Manus* írta:
Ha valakinek van Garanciája és azon van infó, írja már meg nekem.

Sajna nem találom a garpapírt...
bizi


szer. máj. 12, 2004 11:52
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
TOZ írta:
A Philipsnel kifeheredet/kiszurkult a felirat az ujabb firmwarekben...

Érdekes...
Azzal jobban olvasható? Van a betűknél keret?
bizi


szer. máj. 12, 2004 11:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
bizi990 írta:
Szerintem a felirat mérete nem fog változni soha, nem lesz olyan upgrade, max a szine, de az is mindegyiknél (ugyanezzel a chippel szerelteknél) sárga.


A Philipsnel kifeheredet/kiszurkult a felirat az ujabb firmwarekben...


vas. máj. 09, 2004 12:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 19:58
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: World
Hozzászólás 
Sziasztok!

SF2 igérte, hogy küld szerviz címet, de azóta sem jelentkezett.
Somogy, Tolna, Baranya megyei és Pesti címek érdekelnének.
Ha valakinek van Garanciája és azon van infó, írja már meg nekem.
Van egy vadiúj játokosom amin elszállt a flash, raktam rá újat, csak nincs firmware, meg progim amin keresztül rá tölteném.


szomb. máj. 01, 2004 16:47
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 18:07
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Hát mást nem tudunk tenni, csak várjuk az uj upg-t, és reménykedünk hogy lesz benne felirat-ra vonatkozó újitás is:)


csüt. ápr. 22, 2004 16:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 38
Hozzászólás 
Igen, kipróbáltam, de semmi.


szer. ápr. 21, 2004 22:38
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Szerintem a felirat mérete nem fog változni soha, nem lesz olyan upgrade, max a szine, de az is mindegyiknél (ugyanezzel a chippel szerelteknél) sárga.
Ez a 'görgetős' izé talán mehetne, mert Technosonic is ilyen chipes.

Dokkaab: kipróbáltad? Nekem nem volt időm, meg nagyon feliratos filmem sincs cd-n.
bizi


szer. ápr. 21, 2004 8:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 38
Hozzászólás 
Jó lenne ha valami megoldást kitalálnának tényleg a felirat elhelyezésére, mert ha görgetni lehetne, akkor a szinét már fölösleges lenne megváltoztani, feketén úgyis látszik. Viszont a túl hosszú szövegek esetében kicsinyíthetné a szöveget, mint pl. szgépen a BS Player, és nem elhagyná a szöveg végét


hétf. ápr. 19, 2004 23:14
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 18:07
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
ok, azt értem, jó is lenne ha igy lehetne a feliratot is zoomolni:) nekem nem azzal van a gond hogy belelog a képbe, hanem hogy kicsi....


hétf. ápr. 19, 2004 16:51
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
pere00 írta:
Hmm. nekem se jön be:( mind1, azért ha valaki tud valamit a felirat növeléséröl akkor pls irja le:)

Ezzel nem a felirat méretét tudod növelni, hanem a képet tudod feljebb tolni, hogy a felirat ne lógjon rá a képre.
bizi


hétf. ápr. 19, 2004 16:21
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 18:07
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Hmm. nekem se jön be:( mind1, azért ha valaki tud valamit a felirat növeléséröl akkor pls irja le:)


hétf. ápr. 19, 2004 15:59
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Speier fórumon a Technosonic lejátszó feliratkezeléséről ezt írták:

Idézet:
Divx: Mivel a boltos barátom felhívta a figyelmemet, hogy csak srt kiterjesztésü feliratokat tesz ki, gyorsan kerestem egy ilyet, és remegő kézzel helyeztem be a gépezetbe. Felismerte az irott DVD lemezemet, majd a menüböl kiválasztva a video-t gyönyörüen kitette a listát. (ez egy vegyes DVD lemez volt amire 6 film lett felírva) Kapásból a legelsőt elinditva pillanatok alatt betöltötte, majd elindította a filmet. A Subtitle gomb megnyomására kb 10 mp-re kimerevedett a kép, majd folytatódott immáron felirattal együtt. Nagyon jó, gondoltam, majd a lemezen lévő összes filmet kipróbáltam. A sub kiterjesztésű sajnos felirattal nem ment de a többi az jó volt. Volt amelyiknél pár tized mp-el hamarabb jött a szöveg (Nem férek a bőrödbe), de volt ahol tökéletesen ment minden(S.W.A.T.), és volt ahol az utolsó felirat addig nem tünt el a képről amig az új nem következett (Kill Bill). A betük sárga színe kicsit furcsa volt eleinte, de mostanra megszoktam. Ha valakit esetleg zavar, hogy belelóg a felirat a képbe akkor tegye a következőket: 1x nyomja meg a zoom gombot majd 1x az entert amire a a görgetést kapcsolhatjuk be. Ekkor szépen görgessük a képet felfele amig a felirat csak az alsó fekete részben nem lesz. Mivel nem volt olyan filmem amit ne játszott volna le, így erre 8/10 pontot adok. Negatívumok: betük színét és méretét nem lehet megváltoztatni, csak srt tesz ki. Gyorstekerésnél pedig szintén kmerevedik a kép pár másodpercre.


Próbáltam a lommaxen ezt a 'görgetést', de nem sikerült. Próbáljátok meg, hátha vkinek még is sikerül.

bizi


hétf. ápr. 19, 2004 15:23
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 18:07
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Loomax X50
hello!

az lenne a kérdésem, hogy a *.sub felirat nagyságát lehet állitani? és ha igen, akkor hogyan? mert a gépen próbáltam vobsubbal átállitani a betüméretet, de a lejátszó mindig ugyanakkorát nyit meg.


vas. ápr. 18, 2004 18:21
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
sakor írta:
A Loomax Support sajnos csak elméletben létezik :idea:


Ezzel nem értek egyet. Az 1.0-ás firmware nem támogatta a DiVX Audio /WMA/ lejátszását, pár filmem van ilyen hangal kreálva.

A 2.0-val viszont müxik :)

Igaz a DVD filmek lejátszása közben viszont gyakrabban fagy a játékos! :lol:

Amúgy loomaxéknál jelszó a türelem, a türelem ............ terem.
Ők meg elbújtak a rózsabokor mögé.


Természetesen csak képletesen értettem, de tény hogy még egy levelemre sem válaszoltak. Az pedig hogy a féléves lejátszómhoz kijött a 2.-ik frissítés nem nevezném supportnak.
A másik dolog a wma-s hang lejátszása. A divx stb. filmek többségének szerencsére nem wma-s hangja van, ha mégis max átkódolom. ;-)
A DVD lejátszás viszont észrevehetően romlott a frissítés után, ezért ment vissza a régi. Azt hiszem amikor valamit továbbfejlesztenek, nem kéne egy másik funkció rovására tenni. Főleg, mert a fejlesztés eredményeként egy fontosabb (alap) funkciója szenved csorbát.

Üdv.: Nemezis


pén. ápr. 16, 2004 19:44
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
Én sima adatlemezként irattam meg a dvd-t, vegyesen AVI-val és MPEG-el.
Én akkor sem értem, hogy mért nem tudja felismerni, hogy az milyen tipusú MPEG fájl. Nem lehet túl sok különbség köztük.
Video: MPG2 480*576 25fps 2376kbps
Audio: MPG1-Layer2 44,1kHz 224kbps


pén. ápr. 16, 2004 18:13
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Ezek szerint csak onnan tudja, hogy hogyan kell egy mpeg-et lejátszani, hogy milyen lemezen van!?! Elég buta megoldás.



Tehát, én az SVCD -t, DVD2SVCD-vel csinálom+CCE 2.5-ös általában 5 passban. A minőség, ha szép volt az AVI, kiváló.
A programm nem SVCD-t készít, hanem MPEG-2 fájlt!
Ha ezeket az MPEG-2 fájlokat írjátok DVD-re, az minden gond nélkül menni fog a Loomaxon. Én is így csinálom.

Azonban ha kész SVCD-t akartok, azt ugye még a Nero-val /vagy mással/ át kell kódoltatni szabványba, és ha a kiírt SVCD-ket írjátok vissza DVD-re az már valószínüleg gázos a lejátszónak. Nem tudja mit tegyen DVD vagy SVCD!


pén. ápr. 16, 2004 17:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
Elfogadom, hogy nem szabványos mpeg fájl.
De le tudja játszani a szabványos mpeg fájlt és a SVCD-t is.
Ezek szerint csak onnan tudja, hogy hogyan kell egy mpeg-et lejátszani, hogy milyen lemezen van!?! Elég buta megoldás.


pén. ápr. 16, 2004 13:08
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
_Laca írta:
Apacs, Szopacs és az összes kisindián!
Kiírattam néhány filmet DVD-re adatként és az SVCD-s MPG fájlokat nem játsza le a drága!!! Kockás a kép és a hang is csak nyikorog!!!

Mi a tapasztalatotok a SVCD-vel?

Laca


Tévedés ne essék! Az svcd-ből kimásolt file nem szabványos mpg, csak az a kiterjesztése!

mrzed


pén. ápr. 16, 2004 11:53
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
Apacs, Szopacs és az összes kisindián!
Kiírattam néhány filmet DVD-re adatként és az SVCD-s MPG fájlokat nem játsza le a drága!!! Kockás a kép és a hang is csak nyikorog!!!

Mi a tapasztalatotok a SVCD-vel?

Laca


pén. ápr. 16, 2004 10:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 19:58
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: World
Hozzászólás 
Hali!

Sf2 küldtem neked egy privit, lehet nem kaptad meg.
Szóval Baranya; Somogy; Tolna megye és Bp-i címek jöhetnek.
Ha így leszűkítve is sok a cím, akkor Pécsi szerviz érdekel föleg.

Elöre is köszönöm.


pén. ápr. 16, 2004 8:31
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
A Loomax Support sajnos csak elméletben létezik :idea:


Ezzel nem értek egyet. Az 1.0-ás firmware nem támogatta a DiVX Audio /WMA/ lejátszását, pár filmem van ilyen hangal kreálva.

A 2.0-val viszont müxik :)

Igaz a DVD filmek lejátszása közben viszont gyakrabban fagy a játékos! :lol:

Amúgy loomaxéknál jelszó a türelem, a türelem ............ terem.
Ők meg elbújtak a rózsabokor mögé.


csüt. ápr. 15, 2004 19:25
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Liquido írta:
Ha jot akartok, inkabb vegyetek 1 xboxot, mindent lejatszik, feliratot is hiba nelkul kezel, es meg masra is jo :)


OFF:
Gratulálok, ez ám az építő jellegű hozzászólás...
ON.

A Loomax Support sajnos csak elméletben létezik, mert valójában tesznek ránk egy nagyot. Egyébként amit ki kellene javítani a firmwareben, azt a többi hasonló készüléknél sem javították még ki. (pl. feliratszin, betűméret)

Üdv.: Nemezis


szer. ápr. 14, 2004 18:40
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
Lehet, hogy én is visszateszem a régi firmware-t, mert semmi jót nem tapasztaltam az újjal!
Most előfordul, hogy elcsúszik a kép és a hang. Ki kell kapcsolni a masinát és utána megjavul. Ilyen nem volt régen, pedig egy párszor már megnézte a fiam (Atlantisz AVI).
Én nem vettem észre változást a zoom-on. Eddig is működött.
Amiért én is pipa vagyok, hogy hiába iratkoztam fel a hírlevelükre, nem kaptam még egy levelet sem tőlük. Azt meg sem említem, hogy egy levelemre válaszoltak még csak, arra is 1 hónapos késéssel. És azzal a válasszal sem mentem semmire.

Megpróbálkoztam egy felíratos filmel, de olyan ocsmányul írja ki, hogy nem bírtam néhány percnél tovább nézni. Inkább pc-n néztem tovább.

Meg van a véleményem a "precíz" németekről!


szer. ápr. 14, 2004 9:39
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Loomax szervízek Mo-n
Helló Manus!

A Garancialevélen van egy szervízjegyzék, de nem pötyögném be az összes címet, ha nem gond, a scannerem meg most nem műxik. Mondj egy települést és megírom a szerviz címét.

Remélem tudnak majd segíteni!

Üdv: sf2


kedd ápr. 13, 2004 20:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 19:58
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: World
Hozzászólás 
Hali!
Nagy s***ban vagyok. Közebe jött egy "kis" baleset upgrade feltöltése közben. A régi firmware törölve, az új pedig nem ment fel teljesen.
A vasat Ausztriában vettem, és nem tudom idehaza hová forduljak.
Ha valakinek van szervízcíme, vagy bármilyen megoldást tud, az segítsen.
Előre is köszönöm.

Manus


hétf. ápr. 12, 2004 21:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 38
Hozzászólás 
:?: Megírnád hogy hogy kell használni a patcher progit? Szivesen lecserélném a hátteret vele valami jobb minőségűre. És még mit lehet kezdeni ezzel a progival?


szer. ápr. 07, 2004 23:59
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Itt ( http://jatekosok.speier.hu/pub/index.php?dir= ) megtaláljátok a patchert a lejátszóhoz.
Loomax Patcher 2.1.4.rar

A háttérképet, logót ki lehet cserélni vele.


kedd ápr. 06, 2004 9:26
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Én is felraktam a 2.0 -ást.
A Segítség, hal lettem c. film hangját az 1.0 - ás nem vitte, most pedig szépen szól.
A hang egyébként. DiVX Wma 44100, 64 kbs stereo.


kedd ápr. 06, 2004 9:06
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Üdv. Loomaxosok!
Csak egyetérteni tudok az előttem szólóval. Aki jót akar magának ne rakja fel a 2.0-ás frissítést mert nem érdemes. Nem lesz tőle jobb a gép, inkább ront rajta. No DTS, nem tudtam a x-videt "gyorstekerni", 4X-en írt G04-es lemezt a akadozva vitte. Ennyi élmény után gyorsan vissza a régi, és csodák csodája az előbb felsorolt hibák megszüntek.


hétf. ápr. 05, 2004 20:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 38
Hozzászólás 
Hát ezek a loomax-osok überfa*za gyerekek! Nem tudnak csinálni egy normális frissítést. Hogy lehet úgy megcsinálni egy feliratozást, hogy ha belpörgetsz a filmbe akkor nem tudsz újra feliratot betenni? Végre leírták a 2.0ás frissítés tartalmát is, de a dátumot is elbas*ták (2003.03.23 :)) :D Nem tudják melyik évben járunk? Na meg ez a dts-es lejátszás- hogy az sincs, hát ez nevetséges. Remélem mihamarabb összeszedik magukat


hétf. ápr. 05, 2004 18:42
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Szinte bármelyik subtitle editorral. Előtte nézd meg milyen framerate-el készült az avi.
Barátod google: http://www.google.co.hu/search?q=downlo ... l=hu&meta=
:D


pén. ápr. 02, 2004 23:10
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 01, 2004 14:03
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
:?: Hi!


Átnéztem ezt a részt, és vettem egy loomaxot az MM-ben.
A sub feliratokat át is tudom a loomax-konvertálóval alakítani, de az srt kiterjesztésűt sehogyam se akarja lejátszani. Milyen programmal tudok az srt-sub-bá alakítani?


csüt. ápr. 01, 2004 14:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Mégis csak megvan ez a topic, csak kicsit elbújt. :P


vas. márc. 28, 2004 13:33
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Én is haragszom rájuk, de boritékolható volt előre :(
Nekem azért még így is tetszik! :)
bizi


kedd márc. 23, 2004 23:17
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
A 2.0 upgrade után nem játszik hangot a DTS lemezekhez. Az 1.0 sw-el ez simán működött. Hangkimenetként a SCART stereo kimenetet használom. Miután ezen a hátrányon kívül semmi előnyt nem tapasztaltam a 2.0-ban, a tisztelt gyártó pedig nem vette a fáradtságot, hogy leírja a 2.0 változásait, én visszatöltöttem az 1.0-t. (Ami persze a honlapon már nem is elérhető...)
A honlapon jelentkeztem a hírlevélre, amit elvileg akkor küldenének, ha új verzió jelentkezik, ilyet sem kaptam. Több levelet is írtam (angolul) a cégnek, egyre sem válaszolnak.
Bocs a negatív hangvételért, de most kicsit haragszom rájuk...


kedd márc. 23, 2004 22:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 38
Hozzászólás 
Küldtem neked mailt Bodacsa


hétf. márc. 22, 2004 20:15
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, amiket a loomax-szal kapcsolatban adtatok. Azonban lenne még egy kérdésem. Felraktam a 2.0-ás frissítést, megtaláltam a programot, amivel átlehet konvertálni a sub-feliratot, ezt meg is tettem egy számítógéppel. Így egy xyz.sub.ori filet kapok. Ezt látja már a lejátszó is, de hogyan lehet elindítani,hogy a film is és a felirat is fusson?


hétf. márc. 22, 2004 11:54
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Mind a +/- DVD-t, DVD-RW-t lejátsza.
A frissítés után működni fog a zoom az aviknál is, valamint
normális képméretet kapsz./Update előtt meglehetősen
zsugorított képméret van az aviknál, valamint zoomolni sem
lehet./


szomb. márc. 20, 2004 18:05
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Köszia segítséget Dokaab!
A felirat szinén sehogy sem lehet változatni? És még két utolsó kérdés , +/- DVDRw is lejátszik( megoszlanak a vélemények), illetve a "firmware" feltöltésének mi is a lényege és mit lehet vele elérni?


pén. márc. 19, 2004 12:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 38
Hozzászólás 
A film címével megegyezőre átírod a feliratot, mint szgépen, és csak betöltöd a feliratot mielőtt elkezded nézni a filmet. Előtte kicsit át kell konvertálni a feliratot, ami kb 1mp, és átírja az egészet nagybetűre. A feliratot csak ott hagyja el, ahol nagyon-nagyon hosszú, ugyanis csak 3 sort rak ki, a többit elhagyja. De nagyon ritka az olyan film, ahol egyszerre annyit "pofáznának" pl Bad Boys2. Az a gáz még vele, hogy a feirat rámegy a filmre is, és néha nem lehet olvasni a sárga betűk miatt


pén. márc. 19, 2004 12:22
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!

A LOOMAX- használóktól kérdezném, hogy a feliratok kezelésével hogy ál ez a lejátszó. Tényleg annyira olvashatalan? Elhagy belőle részeket? Ékezetekkel hogy ál?

Illetve ha jól tudom ha számítógépen nézek egy feliratos filmet akkor a felirat külön mappában van, és így rakja rá a gép a filmre. A lejátszónál is így van, vagy rá kell vinni magára a filmre valahogyan? Lehet, hogy gyerekded kérdések, de még csak most méllyülnék el a témában! Mielöbbi válaszotokban reménykedve, előre is köszi!!


pén. márc. 19, 2004 8:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Hat akkor inabb az osztrakok (90Euro) es meg kozelebb is van =
hozzam:)...na
meg az AFA
Kosz az infot!

-----Original Message-----
From: Iszti [mailto:hopihe24@freemail.hu]=20
Sent: Wednesday, March 17, 2004 2:33 PM
To: list@dvd.lx.hu
Subject: Re: [dvd] Loomax X-50 (DIVX-DVD-Player )

-----------------------------------------------------------------
Elindult Magyarorsz=E1g Legnagyobb =C1ll=E1skeres=F5 Szolg=E1ltat=E1sa:
http://www.jobinfo.hu
-----------------------------------------------------------------
Hi!

Ha minden igaz m=E9g a Media Markt-ban lehet kapni 35e Ft-=E9rt!

=DCdv: H=F3pihe



--
=DCzenet a csoportnak: list@dvd.lx.hu
Feliratkoz=E1s: subscribe@dvd.lx.hu
Leiratkoz=E1s: unsubscribe@dvd.lx.hu


szer. márc. 17, 2004 18:51
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Érdemes körbetelefonálni az összes MM-et, mert az Árkádba,
meg talán a WestEndben 30-ért szokott lenni.
bizi


szer. márc. 17, 2004 16:38
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hi!

Ha minden igaz még a Media Markt-ban lehet kapni 35e Ft-ért!

Üdv: Hópihe


szer. márc. 17, 2004 14:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Mennyibe kerul egy ilyen lejatszo es hol kaphato?


kedd márc. 16, 2004 23:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
A 2.0-s angol doc-ban (és a németben is) még annyi újdonság található, hogy leírják, a parent-lock feloldásának kódja: 3308
Most látom csak (álmos vagyok már), hogy amit fent leírtam, az angolban is szerepel, csak abban a címet nem cserélték le.


kedd márc. 16, 2004 22:39
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Kicsit átalakult a GENERAL SETUP/PIC MODE menü, most már AUTO, HI-RES és NON-FLICKER találhatók itt, de én továbbra sem tudom, mi a különbség közöttük.
Mintha még a PREFERENCES menü kibővült volna, de most nem töltöm már vissza a régit. A VIDEO OUTPUT-nál tényleg csak RGB-t lehet kiválasztani, más lehetőség nincs. Nem emlékszem korábban mi szerepelt itt, de nálam a kép nem változott. (SCART kábelt használok továbbra is)
Ha valaki össze akarja hasonlítani, íme a PREFERENCES mostani (2.0) menüje:
TV TYPE (MULTI-SYSTEM, NTSC, PAL)
VIDEO OUTPUT (RGB)
AUDIO (itt nyelvek vannak)
SUBTITLE (itt nyelvek vannak)
DISC MENU (itt nyelvek vannak)
LOCALE (itt országok)
PARENTAL
PASSWORD (CHANGE)
DEFAULTS (RESET)
SMARTNAVI (NO MENU, WITH MENU)
Én most beraktam a NEMO-t, ezen van kétféle magyar felirat is, egy átalakított és egy rendes SUB, továbbra is csak az átalakított olvasható rendesen.
Megnéztem a német leírást, abban szó szerint ugyanaz van leírva, mint a korábbiban, csak a címet cserélték ki 2.0-ra. Annyit írtak még le a 2.0-s német verzióban, hogyan kell régiómentessé tenni a lejátszót. (A korábbiban ez konkrétan nem szerepelt.) Arról egyetlen hang sem esik, miben különbözik az 1.0 a 2.0-tól.


kedd márc. 16, 2004 22:30
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 324 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség