Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 30, 2024 20:21



Hozzászólás a témához  [ 155 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő
PannOnline 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Gondolom ez a szolgáltatás "technikai" megnevezése. Lényeg, hogy én megrendeltem, és a visszaigazoló sms-ben "netroaming figyelő" szerepel.

Szerk.: Ma már Netroaming figyelő-ként szerepel az Online-on. Lehet, hogy olvassák a topicot a Telenornál? :)
Megnézem a többit is.

Szerk.: Most már 1 kivételével minden OK. A Mobil Online 10 GB még mindig rosszul szerepel: "Internet 10GB (tarifacsomag)"-ként.


pén. máj. 21, 2010 16:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. júl. 18, 2007 15:19
Hozzászólások: 89
Hozzászólás 
Elnézést kérek a figyelmetlenségért. :oops:

Most rányomtam a cut-off szolgáltatás mi?

Azért olyan marha jó, hogy az ember még csak tooltipszerűen sem nézheti meg hogy az adott szolgáltatás amit megrendelhet egyátalán mi fán terem.


csüt. máj. 20, 2010 21:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
cocka írta:
Kösz a figyelmeztetést a másik topicból.

Ennél csak azt nem értem, hogy ha kártyás vagyok, akkor miféle lebeszélhető percekről és smsekről van szó? Főleg ha semmi másra nem fizettem elő. :D

Nem figyelsz. Én ezt is írtam:
Szerk.: a visszaigazoló sms szerint aktiválták a Netroaming figyelő szolgáltatást.

Rosszul szerepelnek egyes szolgáltatások nevei az Online-ban. Ezen kívül még több példát felsoroltam.


csüt. máj. 20, 2010 20:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. júl. 18, 2007 15:19
Hozzászólások: 89
Hozzászólás 
Kösz a figyelmeztetést a másik topicból.

Ennél csak azt nem értem, hogy ha kártyás vagyok, akkor miféle lebeszélhető percekről és smsekről van szó? Főleg ha semmi másra nem fizettem elő. :D


csüt. máj. 20, 2010 20:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Mobilkvartett tarifacsomagom van. Az Online-on megjelent a megrendelhető szolgáltatások között ez: "limiten belüli forgalom" 0Ft díjért. Az ügyfsz szerint figyelmeztetnek ha elérem a tarifacsomagban foglalt percek, sms-ek, stb. maximumát. Ez jó szolgáltatásnak tűnik.

Szerk.: a visszaigazoló sms szerint aktiválták a Netroaming figyelő szolgáltatást. :)

Az elnevezésekkel gond van az Online-on.

A Mobil Online Napijegy így szerepel: 10 MB-ig
A Mobil Online 10 GB pedig így: Internet 10 GB (tarifacsomag)
A Mobil Online M: Forgalmi kereten belüli használat
A Mobil Online L: Forgalmi kereten belüli használat


csüt. máj. 20, 2010 11:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 131
Hozzászólás 
Igen gyorsan elfogy az a 200 MB-t
Én csak 100-ast rendeltem meg, de ott ugye van túlforgalmazási díj, lehet átmegyek én is a 200 MB-os csomagra.
Ha beszélsz az ügyfélszolgálattal, akkor írd be légyszi, mit mondtak.
Köszi előre is


szer. dec. 02, 2009 10:12
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Pannon ügyfélszolgálatot kérdezted már?


hétf. nov. 30, 2009 21:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. szept. 07, 2007 21:23
Hozzászólások: 60
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun Megye
Hozzászólás 
Üdv mindenkinek!

Megrendeltem a Pannon Mobilinternet Plus-t. KB. 15 nap alatt elhasználtam a 200MB forgalmi keretet. Erről ma reggel kaptam sms-t. Tehát. Elvileg nincs túlforgalmazási díj, csak sávszélességet korlátoznak. Most is megy a net változatlanul. Mivel én EDGE-t használok eleve eddig sem volt gyorsabb a netem mint 18Kbyte/sec. Ezért lehet észre sem veszem a forgalmi korlátozást ,ami gondolom a HSDPA/3G-t használóknak jelenthet nagy lassulást.
Kérdésem az volna, hogy mennyi adatforgalmat kell produkálnom ahhoz hogy felfüggesszék a netet, amit ugye megtehetnek a korlátozáson felül is. :( Mivel nem torrentezek meg ilyesmi ,max 1-2 Gigát használnék még el, feltéve ha engedik. Ez még belefér? Szóval akinek ven tapasztalata e téren szívesen fogadnám észrevételeit. A neten nem sok eszmecserét találtam ezzel kapcsolatban mivel még elég új dolog ez a Plus. Egyébként feltöltőkártyás vagyok és eddig nem szedett le az egyenlegemből semennyit. remélem nem is fog :D Köszi!


hétf. nov. 30, 2009 2:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Következők jelentek meg nálam a PannOnline-on a megrendelhető szolgáltatások között (Mobil Kvartett150):

Pannon Net Pajzs szolgáltatás 1 liszensz 1000 Ft
Pannon Net Pajzs szolgáltatás 3 liszensz 1750 Ft
Pannon Net Pajzs Extra szolgáltatás 1 liszensz 1750 Ft
Pannon Net Pajzs Extra szolgáltatás 3 liszensz 3750 Ft

(F-Secure biztonsági program.)


szomb. nov. 14, 2009 17:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
asdf_ írta:
A szolgáltatáscsomagok pannonos hangalapú számlás előfizetés mellé rendelhetők meg kizárólag értékesítési pontjainkon.

Ennek ellentmond, hogy a bónusz programban nekem kártyás előfizetéshez ajánlja fel 1 hónapig díjmentesen a classicot. :-) Egyébként köszi az infot!


hétf. szept. 21, 2009 5:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Csak talaltam infot a mobil internet classicrol meg a mobil internet plusrol:

http://www.pannon.hu/egyeni/internet/mo ... 0szazalek/

Info meg azert nincs rola a pannonline-on, mert: A szolgáltatáscsomagok pannonos hangalapú számlás előfizetés mellé rendelhetők meg kizárólag értékesítési pontjainkon.
Ez a resze akar a gyalazoba is mehetne, mekkora baromsag mar ez???

Az aszf-ben meg azert nem irjak, mert ez akcios ajanlat. Ettol persze szerintem meg kene az aszf-ben szerepelnie, de ugy nez ki, ezt az nhh-val kene kijarni.


vas. szept. 20, 2009 19:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Érdekes, hogy az egyik praktikumos kártyámra a bónusz programban már felajánlja a pol a mobil internet classicot, holott a megrendelhető szolgáltatások között még nem is szerepel.


vas. szept. 20, 2009 18:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 11, 2008 11:54
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
joc_ írta:
A szolgáltatások között szükséged van az "Elektronikus hívásrészletezés" szolgáltatás megrendelésére, és azután tudsz infót kapni a le nem zárt hónapról.

Igen!!!!
Ez az amire szükségem volt!
Ezt akartam én tudni, csak lehet nem tudtam érdemlegesen megkérdezni!
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!


vas. szept. 20, 2009 15:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
gabesz_25 írta:
Igen szolgáltatásra!
Igy van irva az oldalon (lásd:):

Kép

Azért is kérdeztem, hogy az elején még akadozik a számla lekérése vagy alapbol rossz és menjek be egy üzletbe érdeklődni ... vagy az első számlazárás után lesz ez a része aktív?
A szolgáltatások között szükséged van az "Elektronikus hívásrészletezés" szolgáltatás megrendelésére, és azután tudsz infót kapni a le nem zárt hónapról.

Amúgy arra tippelek, Macika az "Amugy regelni kell ehhez az Elektronikus számla szolgáltatásra vagy sem?" mondatodra azért kérdezett vissza, mert az "ehhez" és a "szolgáltatásra" magyarilag nem volt egyeztetve, de most olvasva én úgy értelmezem, hogy te túl rövidítetted, és az "ehhez" az a Pannonline-on való megnézésre vonatkozhatott. A válasz így pedig az, hogy ehhez NEM kell megrendelned az "Elektronikus számla szolgáltatás"-t, mert az teljesen másról szól.


vas. szept. 20, 2009 14:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 11, 2008 11:54
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
Igen szolgáltatásra!
Igy van irva az oldalon (lásd:):

Kép

Azért is kérdeztem, hogy az elején még akadozik a számla lekérése vagy alapbol rossz és menjek be egy üzletbe érdeklődni ... vagy az első számlazárás után lesz ez a része aktív?


vas. szept. 20, 2009 13:54
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
gabesz_25 írta:
Amugy regelni kell ehhez az Elektronikus számla szolgáltatásra vagy sem?

gabesz_25

Biztos, hogy odafigyelve írtad a kérdést?

A szolgáltatásRA, vagy a szolgáltatsHOZ-t akartál írni?

Kelleni nem kell.
Sőt még csak (más cégektől eltérően) kedvezményt sem kapsz a számla árából, pedig spórolsz nekik legalább 2-300 Ft-ot számlánként.
Kultúrhelyen ezt visszaadják az előfizetőnek.
Náluk nem.


vas. szept. 20, 2009 11:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 11, 2008 11:54
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
Amugy regelni kell ehhez az Elektronikus számla szolgáltatásra vagy sem?

gabesz_25


vas. szept. 20, 2009 8:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 11, 2008 11:54
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
Macika írta:
Egyébként pedig el kellene olvasnod a fórumszabályzatot, a legközelebb ne írd be ugyanazt egynél több helyre, mert erőszakosságnak minősül. Mivel egy friss hsz-szel amúgy is legfelülre kerül az adott topic, nem indokolja semmi a többszöri copy-paste-t.

Bocsi ha két helyre is elment...
Egyikre azt írta h hiba, mondom akkor írom másikba... Elnézést mégegyszer!

És köszönöm a segítséged...
Lehet, hogy az én készülékemben van a hiba, mivel ezen a téren még nagyon friss a dolog (előfizetés) de nagyon nem ad még semmit, vagy nem tudom hogy az elsőnél még nem lehet?

Na majd változik remélem...

Sziasztok


pén. szept. 18, 2009 15:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Bookmarkbol meg a net starttal (vagy minek hivjak) sem horror osszeg lekerdezni az egyenleget, nem kell ahhoz net elofizu. Persze a pannonline ingyenessegenel nincs jobb.


pén. szept. 18, 2009 9:13
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
gabesz_25 írta:
Sziasztok...
Lenne egy elég fontos, számotokra lehet furcsa kérdésem!

Most tértem át kártyásról számlásra, és szeretném megtudni, hogy a 172-es számon kívül (70 per hívás... anyátok) hogyan tudok valami információt szerezni az egyenlegem mibenlétéről???
Neten keresztül van megoldás rá, ami szépen lebontja a részleteket is???

Aki tud légyszi segítsen..
Köszönöm előre is!

gabesz_25
Ha van PannOnline-d, akkor INGYEN tudsz akár hívásonkénti részletezést is kérni.
Sem a regisztráció, sem a használata nem jár semmiféle költséggel.
A másik lehetőség az már lájtosan fizetős, ha előfizetsz legalább a 20 MB-os internet-csomagra, akkor WAP-on keresztül tudsz számlainfót kérni. De az egyáltalán nem olyan részletes, mint a PannOnline.


Egyébként pedig el kellene olvasnod a fórumszabályzatot, a legközelebb ne írd be ugyanazt egynél több helyre, mert erőszakosságnak minősül. Mivel egy friss hsz-szel amúgy is legfelülre kerül az adott topic, nem indokolja semmi a többszöri copy-paste-t.


pén. szept. 18, 2009 8:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 11, 2008 11:54
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
Sziasztok...
Lenne egy elég fontos, számotokra lehet furcsa kérdésem!

Most tértem át kártyásról számlásra, és szeretném megtudni, hogy a 172-es számon kívül (70 per hívás... anyátok) hogyan tudok valami információt szerezni az egyenlegem mibenlétéről???
Neten keresztül van megoldás rá, ami szépen lebontja a részleteket is???

Aki tud légyszi segítsen..
Köszönöm előre is!

gabesz_25


pén. szept. 18, 2009 7:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
csab2 írta:
Szerintem ez már nem rossz ár. De miért csak üzleti felhasználóknak van?! :-(

En erre tovabbra is azt modnom, hogy ha ugyanettol a cegtol a djuice mobil email 100 mega korlattal 300 ft, akkor a net 1 000 ft-ert, plane 2 000-ert a legkevesbe sem korrekt ar.


kedd aug. 18, 2009 15:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
asdf_ írta:
Ahamm, koszi. A Pannont meg ezuton csokoltatom, hogy egy info linket melle, vagy egy onmouseover buborekot keptelen folerakni...
(Még ez az ezres is sok amugy erte...)

Szerintem ez már nem rossz ár. De miért csak üzleti felhasználóknak van?! :-(


kedd aug. 18, 2009 10:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Ahamm, koszi. A Pannont meg ezuton csokoltatom, hogy egy info linket melle, vagy egy onmouseover buborekot keptelen folerakni...
(Még ez az ezres is sok amugy erte...)


hétf. aug. 17, 2009 19:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. júl. 04, 2004 17:34
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Az első sorban a nem akciós ár van, a másodikban pedig a következő:

1 A Mobil Internet 100 MB szolgáltatáscsomag akciós ajánlat 2009. 06.03-tól visszavonásig hűségnyilatkozat aláírása nélkül, kizárólag Pannon üzleti hangalapú számlás tarifacsomaggal rendelkező Üzleti előfizetőink számára érvényes és ahhoz rendelhető meg.
Így lett bruttó 990 belőle.

Ezekszerint ha nem szeretnéd az akciósat, rendelheted drágábban is! :wink:


hétf. aug. 17, 2009 16:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Valaki feloldana ezt nekem?

Kód:
Név                   Nettó havidíj     Bruttó havidíj  Nettó egyszeri díj   Bruttó egyszeri díj 
Mobil Internet 100 MB      1 672 Ft            2 090 Ft               0 Ft        0 Ft 
Mobil Internet 100 MB        792 Ft       990 Ft             0 Ft                  0 Ft
 


hétf. aug. 17, 2009 15:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
integral írta:
Nálam is. Asziszem az a megoldás, hogy belépéskor a legördülő menüben a lakcimre kell gördíteni. Korábban elfogadta enélkül is emlékeim szerint.

Tényleg ez a megoldás, kösz! Azelőtt valóban nem volt ezzel gond. Hülyék ezek!


kedd júl. 07, 2009 18:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Jajj, azt sosem ertettem, hogyha egyetlen lakcim tartozik az elofizuhoz, akkor miert van ra pulldown menu, vagy ha van, akkor mar legalabb miert nem automatikusan azon az egy nyomorult cimen all :)


kedd júl. 07, 2009 8:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Nálam is. Asziszem az a megoldás, hogy belépéskor a legördülő menüben a lakcimre kell gördíteni. Korábban elfogadta enélkül is emlékeim szerint.


kedd júl. 07, 2009 8:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1512
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
csab2 írta:
Másnál is előfordul az a baromira zavaró eset, hogy bejelentkezés után a baloldali menüre kattintva a telefonszám kiválasztása után ez jön be: "A megadott telefonszám nem aktív Pannon-os telefonszám!" Ezután viszont ha a baloldali menüre kattintok, bejön az aktuális almenü. Magyarán bejelentkezik, csak hülyeséget ír ki. Gondoltam mást is megkérdezek, mielőtt írok az ügyfélszolgálatnak.
Egyébként djuice-os vagyok.

Nálam is ezt csinálja, szintén djuice.


hétf. júl. 06, 2009 17:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Másnál is előfordul az a baromira zavaró eset, hogy bejelentkezés után a baloldali menüre kattintva a telefonszám kiválasztása után ez jön be: "A megadott telefonszám nem aktív Pannon-os telefonszám!" Ezután viszont ha a baloldali menüre kattintok, bejön az aktuális almenü. Magyarán bejelentkezik, csak hülyeséget ír ki. Gondoltam mást is megkérdezek, mielőtt írok az ügyfélszolgálatnak.
Egyébként djuice-os vagyok.


hétf. júl. 06, 2009 17:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Viking03 írta:
Sziasztok!

Most láttam a POL-ban van egy ilyen menüpont, hogy kupon feltöltése. Valakinek van infója, hogy ez pontosan mit is takar?

Nálam az "Egyenleginformáció és feltöltés" menüpontban van "Online kuponfeltöltés". Szerintem ez egyértelmű, hogy mit jelent.
Ami nálam is újnak tűnik (lehet, hogy csak eddig nem vettem észre) az baloldalt a főmenüben a "Kupon felhasználása" menüpont. Szerintem te is erre gondoltál. Ez konkrétan nem tudom mit jelent (nem használtam), de gondolom bizonyos esetekben kapsz/kaphatsz ilyen kupont, amit itt tudsz elkölteni valami bónuszra.

Szerk: ügyfélszolgálat szerint a Joy magazinnal van közös akciója a djuice-nak: 3 telefont 30%-kal olcsóbban lehet új előfizetéssel megvenni a kupon segítségével

Szerk.: most látom, hogy CKM is benne van. Pl. a Samu l700 2 éves hűséggel, új free generation előfizuval most 30%-kal olcsóbb


vas. márc. 29, 2009 15:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. dec. 03, 2008 22:36
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
Sziasztok!

Most láttam a POL-ban van egy ilyen menüpont, hogy kupon feltöltése. Valakinek van infója, hogy ez pontosan mit is takar?


vas. márc. 29, 2009 12:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Na, eltűnt. Azért ez nem egy-két nap volt. Kb. 1-1.5 hétig fenn volt. Legalább is én ennyit vettem észre. Nem nézek fel minden nap a POL-ra. Már fel akartam hívni az üfsz-ot, hogy rákérdezzek. De nem sikerült: nem működött. :)


pén. márc. 06, 2009 17:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Hozzászólás 
csab2 írta:
Másnál nem jelent meg ez tarifa a választhatók között? (Viking03 kívül.)


De nalam is megjelent.

Probalta mar valaki megrendelni? :D Vajon ha megrendelem a mostani Pannon csomagok helyett akkor mi lesz? Csaladi csomag megmarad? :D


kedd feb. 24, 2009 18:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Másnál nem jelent meg ez tarifa a választhatók között? (Viking03 kívül.)


hétf. feb. 23, 2009 21:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Most néztem a POL-t. Van egy ilyen megrendelhető csomag: "Dolgozói előfizetés és csoporthívás". Kétszer is szerepel. Tudtok erről valamit? Ez is olyan technikai malőr lehet, mint nekem is volt egyszer, amikor át tudtam váltani valami polgárőr vagy határőr csomagra?
Üdv!


szomb. feb. 21, 2009 19:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Macika írta:
Na jó, csak ugye ez nem OK, hiszen free programmal nem olvasható...


Mondjuk ez igaz, de gondolom Jbl kollégának nem ezzel volt a problémája.
Ha mégis, akkor tényleg igaza van, ugyanis az openoffice valószínüleg nem kezeli rendesen...


szer. jan. 28, 2009 13:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Excelnek ugyan excel, de az olvashatósággal/érthetőséggel semmi gond nincs...
Na jó, csak ugye ez nem OK, hiszen free programmal nem olvasható (az ingyenesen letölthető Microsoft XLS Viewer nem olvassa).
Arról ne mis beszélve, hogy ez korábban (mióta elektronikus hívásrészletezés az elektronikus hívásrészletezés) ez simán HTML böngészővel volt olvasható.


hétf. jan. 26, 2009 21:49
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
jbl írta:
Olvashatatlan Excel táblázat!

Excelnek ugyan excel, de az olvashatósággal/érthetőséggel semmi gond nincs...


hétf. jan. 26, 2009 20:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
jbl írta:
Elektronikus hívásrészletezés szolgáltatás másnak se működik rendesen? Olvashatatlan Excel táblázat! Régen htm-eles felület volt, az jó volt. Mikor lesz megcsinálva? Vagy másnak jó? :hm:
Megint elb..ták?
Pár hónapja 1-2 hétig szintén hibás volt...

Szerk: Nálam most hibátlan...


hétf. jan. 26, 2009 18:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jan. 26, 2009 18:01
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Elektronikus hívásrészletezés szolgáltatás másnak se működik rendesen? Olvashatatlan Excel táblázat! Régen htm-eles felület volt, az jó volt. Mikor lesz megcsinálva? Vagy másnak jó? :hm:


hétf. jan. 26, 2009 18:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. dec. 03, 2008 22:36
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
Köszi!


csüt. jan. 15, 2009 12:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás 
Viking03 írta:
Sziasztok!

Nekem a POL-on a megrendelhető szolgáltatások között van két ilyen, hogy Romaing síelő és Uniós ország, de nem találtam semmi leírást róla. Ha netán valaki tud róla valami infót, írja már le. Köszi.


http://www.djuice.hu/kedvezmenyek/roamingsielo/

http://www.djuice.hu/kedvezmenyek/uniosorszag/


szer. jan. 14, 2009 23:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. dec. 03, 2008 22:36
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nekem a POL-on a megrendelhető szolgáltatások között van két ilyen, hogy Romaing síelő és Uniós ország, de nem találtam semmi leírást róla. Ha netán valaki tud róla valami infót, írja már le. Köszi.


szer. jan. 14, 2009 22:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
vidékiviktor írta:
Kapsz hálózaton belül (ha jól emlékszem) 20 percet, amit egy hónapon belül kell lebeszélned...


Köszi!
Már alig várom ezt a hatalmas ajándékot! :lol:
Amúgy nálam nagyjából stimmel a születésnap. Asszem' 4 éve január elején vettem a kártyát. De més egyszer nem töltöttem rá! :lol:


szer. jan. 14, 2009 8:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 19:14
Hozzászólások: 255
Hozzászólás 
joc_ írta:
vidékiviktor írta:
Anno 02.01-én kötötted a szerződésed, tehát ez a "Pannonos születésnapod". Kapsz hálózaton belül (ha jól emlékszem) 20 percet, amit egy hónapon belül kell lebeszélned.
Én is kaptam már ideje. Már régóta adnak ilyet.
Nekem is van, most épp jan. 15-től feb. 15-ig. Mintha rémlene, hogy tavaly is ugyanekkor volt. Viszont nem januárban (hanem december elején) kötöttem 11 éve a szerződést, tehát nem kötődik annak az évfordulójához. Sem az én születésnapomhoz (mert az meg nyáron van). Ezt tavaly is találgattuk, és nem találtunk benne fogódzót.
A születésnap igazodik a ciklus/számlazáráshoz és nagyjából akkor van mikor a szerződés, pár héttel utána. Érdemes megjegyezni a dátumot, mert jövőre is akkor kapod az ajándékod :)


szer. jan. 14, 2009 2:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
vidékiviktor írta:
Anno 02.01-én kötötted a szerződésed, tehát ez a "Pannonos születésnapod". Kapsz hálózaton belül (ha jól emlékszem) 20 percet, amit egy hónapon belül kell lebeszélned.
Én is kaptam már ideje. Már régóta adnak ilyet.
Nekem is van, most épp jan. 15-től feb. 15-ig. Mintha rémlene, hogy tavaly is ugyanekkor volt. Viszont nem januárban (hanem december elején) kötöttem 11 éve a szerződést, tehát nem kötődik annak az évfordulójához. Sem az én születésnapomhoz (mert az meg nyáron van). Ezt tavaly is találgattuk, és nem találtunk benne fogódzót.


kedd jan. 13, 2009 20:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás 
Anno 02.01-én kötötted a szerződésed, tehát ez a "Pannonos születésnapod". Kapsz hálózaton belül (ha jól emlékszem) 20 percet, amit egy hónapon belül kell lebeszélned.
Én is kaptam már ideje. Már régóta adnak ilyet.


kedd jan. 13, 2009 19:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Most nézem a POL-on, hogy "Pannon születésnapi ajándék percek"? :shock: Aktiválás dátuma: 2009. 02. 01 Lejárat: 2009. 03. 01. Meg lehet nézni a forgalmi adatokat is. (illetve még nem)
Ez mi a fene?


kedd jan. 13, 2009 19:07
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 155 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség