Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 11:42



Hozzászólás a témához  [ 1277 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Következő
SIEMENS C35/M35/S35 FÓRUM 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Hááát szerintem ez nem sw-es probléma. Jó régi már a kütyü és ahogy leírtad nem volt könnyű élete. Ha nem akarsz sokat költeni rá vegyél vaterán egy másikat és rakd át a panelt. 1000-2000Ft-körül már válogathasz az akkuhibások között. Ha jól értem annak idején eepromot is cseréltél. A winswup ahhoz nem nyúl, tehát ha megcsinálod a gsm-free-n lévő repair eljárást, akkor lehet megoldja. De szerintem már haldoklik szegény... :cry:

Guni


szer. ápr. 12, 2006 17:20
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 11, 2006 14:00
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
guni. írta:
Nem tudom milyen bétáról beszélsz, én is c35-tel kezdtem, aztán végigbűvészkedtem magam 4 generáción, de a winswup a mai napig így néz ki. Itt a link: http://www.allsiemens.com/flash/C35.htm innen válassz egy szimpatikusat. Nem muszáj, hogy a legújabb legyen. Amit leszedtél az nem tudom mi lehet, de nem winswup az biztos.


Erről beszéltem a Winswup -nál: WinSwup32 for SGold, internal Version 4.15
No de nem is ez a fontos, felment a 18 -as szoftver. Végre magyar nyelvű a telefon, sok év óta újra. Néha lefagyogat a telefon, vagy szétesik a kép, de ez a legkevesebb. Be lehet kapcsolni.
Viszont hang újfent nincs. Csipog, csörög, ébreszt, de a hangszóróból nem jön hang soha. Kicseréltem benne a hangszórót egy másikra (mert egy régebbi C35 -ösnek nálam van pár alkatrésze), de úgy sem jó.
Akkor most ilyenkor mi a helyzet?


szer. ápr. 12, 2006 15:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Nem tudom milyen bétáról beszélsz, én is c35-tel kezdtem, aztán végigbűvészkedtem magam 4 generáción, de a winswup a mai napig így néz ki. Itt a link: http://www.allsiemens.com/flash/C35.htm innen válassz egy szimpatikusat. Nem muszáj, hogy a legújabb legyen. Amit leszedtél az nem tudom mi lehet, de nem winswup az biztos.

Guni


kedd ápr. 11, 2006 21:33
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 11, 2006 14:00
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
guni. írta:
Húú, hát nem tudom mit csinálhatsz, de itt valami elég durva félreértés lehet. A winswupba már be van építve a flashfile, nem kell és nem is tudsz vele megnyitni semmilyen fájlt. Ha te valami olyasmivel próbálkozol, amivel valamit meg lehet nyitni, az nem winswup. Így néz ki:
Kép
Ja és a felső pipát nyomjad be, úgy ahogyan a képen is.


Na igen, ez a béta, ami egyszerűen kilépett itt, XP alatt. Otthon megnézem. De letöltöttem a legújabb Winswup -ot, amiben nincs benne semmi flash állomány (ez látszik a méretéből is), és gondoltam meg kell nyitni, pláne, mivel megnyitáskor a kiterjesztéseknél csupa flash -es kiterjesztést (.bin, .fls, .xbi, stb.) ajánl fel.

De megpróbálom mégegyszer otthon azt a változatot, amit mutattál.


kedd ápr. 11, 2006 20:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
nevergone írta:
A Winswup32 (amely a napokban jelent meg új változatban) pedig nem fogadja el a CM352501.xbi -es flasht, hibát dob rá:

"Error old 24-Bit file: Please select a 32-Bit file for SGOLD"


Húú, hát nem tudom mit csinálhatsz, de itt valami elég durva félreértés lehet. A winswupba már be van építve a flashfile, nem kell és nem is tudsz vele megnyitni semmilyen fájlt. Ha te valami olyasmivel próbálkozol, amivel valamit meg lehet nyitni, az nem winswup. Így néz ki:
Kép
Ja és a felső pipát nyomjad be, úgy ahogyan a képen is.

Guni


kedd ápr. 11, 2006 19:58
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 11, 2006 14:00
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
guni. írta:
Hát akkor a wap profilt állítsad át át egy üresre és így nem fog tudni kapcsolódni.


Rendben, amint be fogom tudni kapcsolni... :)


kedd ápr. 11, 2006 19:02
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 11, 2006 14:00
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Közben végzem itt a flash -elést ezerrel, de egyelőre semmi siker. Vagyis, mint kiderült, amikor a Martech 1.7 -el akarok csatlakozni szerviz módban, akkor elkezdi a csatlakozást, de utána hibát dob.

Viszont a többi program szépen kiolvassa és feltölti a flash, esetleg külön az EEPROM mentését (időközben megtaláltam a régi mentéseket, melyeket még én készítettem), de sem a régi mentésekkel, sem a most letöltött flash állományokkal nem működik jól, azaz sehogy: nem lehet bekapcsolni.
És ez biztos, hogy azóta van így, amióta tegnap belevágtam ebbe a műveletbe... :(
Ahogy elnézem, ez a telefon még nem tartalmazott bootcore -t, vagy ebben tévednék? Kerestem a Google -n, de nem igazán írtak erről.

A Winswup32 (amely a napokban jelent meg új változatban) pedig nem fogadja el a CM352501.xbi -es flasht, hibát dob rá:

"Error old 24-Bit file: Please select a 32-Bit file for SGOLD"

És ennyiben maradtunk.


kedd ápr. 11, 2006 19:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Hát akkor a wap profilt állítsad át át egy üresre és így nem fog tudni kapcsolódni.

Guni


kedd ápr. 11, 2006 18:02
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 11, 2006 14:00
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
guni. írta:
Hát szedj le mondjuk az allsiemens.com-ról egy winswup-ot, és próbálkozz. Ha nem kelti életre, akkor a gsm-free.com-on van egy komplett xp-kompatibilis x35 recovery megoldás, igaz németül, de szerintem nem kell hozzá túl komoly nyelvtudás.

Az internet dologra meg csak azt tudom, javasolni, hogy szedd le a gyorsgombról, illetve állíts be aktuális profilnak egy üreset.

Guni


A programokat lementettem, hazaviszem, remélem otthon még tudok annyira életet lehelni a merevlemezbe, hogy el tudjam végezni a szükséges dolgokat.

Az Internetre pedig nem kell gyorsgomb, mivel ez a menü első bejegyzése. Valahogy onnan kellene kitörölnöm, bár ha az egész szoftverből, az lenne a legjobb. :)


kedd ápr. 11, 2006 16:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Hát szedj le mondjuk az allsiemens.com-ról egy winswup-ot, és próbálkozz. Ha nem kelti életre, akkor a gsm-free.com-on van egy komplett xp-kompatibilis x35 recovery megoldás, igaz németül, de szerintem nem kell hozzá túl komoly nyelvtudás.

Az internet dologra meg csak azt tudom, javasolni, hogy szedd le a gyorsgombról, illetve állíts be aktuális profilnak egy üreset.

Guni


kedd ápr. 11, 2006 15:14
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 11, 2006 14:00
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Nos, adott egy Siemens C35 -ös telefon, amelyet egyelőre nem szeretnék lecserélni, mert elégedett vagyok vele. ;)
És igen (utalva a topic első pár oldalára), még mindig kihúzza 2-3 napot az aksija minden gond nélkül, pedig már használom pár éve.
Pedig már maga a telefon átélt pár dolgot, esett nagyokat (kissé meg is repedezett az antennája vége), telefonáltam vele úgy, hogy közben vascsöveket festettem alapozóval... telement a telefon belseje festékkel, kitisztítottam alkohollal, jó lett, stb...

Szóval, van ez a telefon, amely most megpusztult. Én pedig nem szeretnék venni másikat, mert sem az anyagi helyzetem nem engedi most (valószínűleg költözöm, plusz munkahelyváltás, stb.), és alapvetően elégedett vagyok vele, arról nem is beszélve, hogy van hozzá kábelem, program, amivel használni tudom, stb.

A baj pár éve kezdődőtt, amikor úgy gondoltam, hogy egy újabb M35 -ös szoftvert teszek rá, mert az milyen "májer" lesz. Azóta minden program M35 -ösnek ismerte fel a telefont, és persze teljesen angol nyelvű lett, illetve néha lefagyott, szétesett a kép, stb. Bosszankodtam is, pláne, hogy a program, amellyel felflash-eltem, nem tudta visszatölteni az eredeti flash -ről készült backup-ot, sőt, egyik program sem.

Ezzel még el is voltam egy jó ideig, de pár hete a telefon kezdett furcsa dolgokat művelni. Az történt, hogy én nem hallok semmit a beszélgetések során, de engem hallanak. Pár éve is volt már ilyen, és akkor a belső hangszóróval volt a ****, de most nem arra gyanakodtam, mert előfordult, hogy ha többször tárcsáztam egy számot, és hirtelen, esetleg a "beszélgetés" közben megjött a hang.
De az utóbbi időben már az sem. Viszont egyre gyakrabban csúszott szét a kép (viszont a telefon egyre ritkábban fagyott le), azaz pl. vagy fel, vagy le elcsúszott az egész néhány pixelnyit.

Úgy gondoltam, szoftverfrissíteni kell.
Még régebben találtam hozzá flash -t, így gyorsan nekiálltam... csak szoftverfrissítés alatt egy nagy csattanással eldobta magát a gép merevlemeze, azóta sem bootol.
A telefon pedig, be tudok lépni service módba, de bekapcsolni nem tudom.

Szinte az egész topicot végigolvastam, van erre valami tippetek, mit lehetne ilyenkor tenni?

Nem szívesen vállnék meg a telefontól, mert nagyjából minden igényemet kielégítette, sőt, pár dolgot még ki is szednék belőle (pl. Internet - múltkor mikor mentem le telefonfülkébe telefonálni, a telefonkönyvből kerestem elő a számot, és míg leértem, véletlenül rákapcsolódtam, mire elértem a fülkéhez, kb. 900 Ft -t levett a számlámról, picit sem voltam bosszús), megvannak a programok, melyek használhatóbbá teszik, és most készítek Linux alá egy librady -t, hogy a programokból könnyebben lehessen vezérelni.
Igazán strapabíró készülék, szeretném megmenteni.

Ötlet, tipp, vélemény?


kedd ápr. 11, 2006 14:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Ááá, ki foglalkozik már ilyen régi telefonok fejlesztésével/moddolásával?

Guni


kedd dec. 20, 2005 17:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 11:00
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
Még mindig semmi hír a magyar t9-ről? :wink:


kedd dec. 20, 2005 15:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
No és mit kérsz érte? Bár sajna most nemigen van felesleges pénzem...

Guni


hétf. dec. 12, 2005 11:35
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 828
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Megvan, Guni, köszi.

A 3-as a magyar.
(Közben kiderült, hogy winswupos 1803-am meg volt.) :-)

Újra beszéli szép magyar nyelvünket az S35-öm.
Akkor most már eladó...


hétf. dec. 12, 2005 10:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Á, de jó látni ezt a topicot! Kéne nekem is venni egy S35-öt, király teló volt,nagyon szerettem.

Egyébként már nem emlékszem, hogy a 3-asban, vagy a 4-es csomagban van a magyar, de valamelyikben biztosan:

http://www.allsiemens.com/flash/S35.htm

Guni


szomb. dec. 10, 2005 13:53
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 828
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Nem tudna valaki küldeni (vagy link is jó) egy S35 magyar fubu-t (swup-ot) lehetőleg 18-ast, de feljebb is jó.

(A korábban Guni által belinkelt lengyel oldal már nem él.)

(Elcsesztem egy s35-öt, újraflasheltem, most jó, de csak angol/német nyelvű 18-asom volt, a magyar nyelv meg kéne bele.)

Köszi


szomb. dec. 10, 2005 13:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Ja, azt megköszönném. Meg valami tuti progit, ami műveli ezt az egészet.

Üdv:
Lalamper


szer. szept. 22, 2004 16:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Van egy M35-öm, eredetileg 18-as sw-vel, unlockolni akartam, rányomtam 12-24-es sw ig mindent, de vagy nem kapcsol be vagy
rossz nyelvű és külföldi lockos lesz.


lehet eltölteni fullflash-t ami 5-ös sw. külföldi és az imei sok-sok 0 lesz. ezekután visszaírod az eredeti imei-t, és egy magyar sw 18 vagy 24-gyel frissited a szoftvert. ami várható. halkabb és/vagy viszhangos teló, hamarabb merül... stb. de ez már részletkérdés...
igaz, hogy sok beírás van itt és a linkek fele már nem is él, de érdemes végigolvasni. ha nagyon nincs türelmed, akkor feltöltöm neked valahova.


szer. szept. 22, 2004 14:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Hi!

Segitsetek!

Van egy M35-öm, eredetileg 18-as sw-vel, unlockolni akartam, rányomtam 12-24-es sw ig mindent, de vagy nem kapcsol be vagy
rossz nyelvű és külföldi lockos lesz.

Szoval kéne egy tuti flash, persze magyar, meg valami gyógyir a zárra.

Köszönettel:
Lalamper


szer. szept. 22, 2004 14:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 11:00
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
Elírtam. :D


szer. szept. 22, 2004 9:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Maci119 írta:
Cseheknek is van magyar t9...

ezt most hogy értetted? van magyar t9-ük, ami x35-be applikálható, vagy csak elírtad és cseh t9-ük van?


vas. szept. 12, 2004 20:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 11:00
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
Cseheknek is van magyar t9...


vas. szept. 12, 2004 15:44
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
bezzeg a lengyelek megcsinálták a maguk t9-ét!
valaki tárgyalhatna velük! nem hiszem, hogy ne tudnának valami emberi nyelven is kommunikálni! ;)
http://www.siemensiak.pl/go.php?id=articles&aid=22


csüt. szept. 09, 2004 16:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 23:45
Hozzászólások: 169
Tartózkodási hely: holittholott
Hozzászólás 
Maci119 írta:
Marad szegénynek angol a t9. :(

Szia és köszi a grafikai patch-eket!


Sziaaa!

Mondjuk tényleg meg lehetne vizsgálni a problémát, vajh késöbbi telefonok swjéből ki lehet-e szedni a t9-et,és be lehet-e rakni ide?
Az a baj, hogy hiába tanultam oroszul, mán elfeledtem mindent, az oroszok biztos megválaszolnák ezt a dolgot :roll:
Örülök, hogy tetszetős...Remélem tudtál szelektálni
8)
Ahoye mindenkinek: BZ. :wink:


hétf. aug. 23, 2004 20:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 11:00
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
Marad szegénynek angol a t9. :(

Szia és köszi a grafikai patch-eket!


vas. aug. 22, 2004 17:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 23:45
Hozzászólások: 169
Tartózkodási hely: holittholott
Hozzászólás 
Maci119 írta:
Úgy látszik nincsen magyarul t9. :?

Lehet, hogy erre a sorozatra még nem jelent meg anno?


Bizony lehet!Emléxem, hogy anno a c45-ömnél is kellett szoft frissítés, mert alapból nem volt benne..No ez sokat mond,nem? 8)
Szia Maci119!
BZ.


pén. aug. 20, 2004 0:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 11:00
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
Úgy látszik nincsen magyarul t9. :?

Lehet, hogy erre a sorozatra még nem jelent meg anno?


csüt. aug. 19, 2004 16:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
BemZaks és Kispósi köszönet mind kettőtöknek. A link jó volt, a telefon már tud magyarul. :lol:


szer. aug. 18, 2004 17:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1276
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Elvileg itt magyar 24-es sw van: http://www.fw.hu/gsmflash/index.php (sajna fizetös :()


szer. aug. 18, 2004 17:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 23:45
Hozzászólások: 169
Tartózkodási hely: holittholott
Hozzászólás 
-xy- írta:
BemZaks írta:
-XY- ha lehet holnap éjszaka felteszem a softot ide...
Ahoye BZ.
Makatuhell.



Köszi jó lenne.

Ahoye Gyula


Szia Gyula Te is Gyula,én is Gyula :lol:
-xy- van egy kis porblémám..megdöglött a winyóm elektronikája :cry:
Mihelyt találok valakit, aki megreparálja, már küldöm is a cuccost..Sőt, ha jól emléxem, vannak "gyári" sw-k is. Mindent felrakok ide, vagy tárgyalok Bronzival...Még egy kis türelmet... :roll:
Ahoye: BZ.
Makatuhell.


szer. aug. 18, 2004 12:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
BemZaks írta:
-XY- ha lehet holnap éjszaka felteszem a softot ide...
Ahoye BZ.
Makatuhell.



Köszi jó lenne.

Ahoye Gyula


kedd aug. 17, 2004 20:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 23:45
Hozzászólások: 169
Tartózkodási hely: holittholott
Hozzászólás 
Maci119 írta:
A 24-ben benne van magyarul? Sajna nem tudom, hogy melyik címen van.


Szia Maci119!
Rossz hír :cry: megnéztem, ebbe is csak angol-német..Még van a 25soft...De az nekem nincs..Sajnálom.
-XY- ha lehet holnap éjszaka felteszem a softot ide...
Ahoye BZ.
Makatuhell.


kedd aug. 17, 2004 13:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 11:00
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
A 24-ben benne van magyarul? Sajna nem tudom, hogy melyik címen van.


vas. aug. 15, 2004 22:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 23:45
Hozzászólások: 169
Tartózkodási hely: holittholott
Hozzászólás 
Sziasztok népek!

Most anyáméknál vagyok Mezőkövesden, kalapálom a gépüket(most vették) :?
De jövő hét közepén hazamegyek, és mindenneklutánnanézek...

-xy- gondolom egy szoftfrissítés(eeprom?) az jó lesz
Maci119 ha m,eg tudod mondani hol találom, kiszedem belőle.
Rá kéne kérdezni a s55-topikba, hátha valamelyik guru tudja (ezt is) pontosan.Na megyek, mert sok lesz anyámék számlája :roll:
Jóccakát Makatuhell BZ.


vas. aug. 15, 2004 22:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 11:00
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
BemZaks, nincs véletlenül magyar t9-ed a 35-ös sorozathoz?


vas. aug. 15, 2004 21:17
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
BemZaks írta:
Szia -xy-!
Nekem van egy m35i-m.Van benne egy magyar 24 szoft.Tudok neked csinálni belőle valamit, amit tucc használni?Mondjuk feltöltöm Bronz-hoz (az egyész fullbackup csak 4mb)..???? :?:
Ahoye BZ.
Makatuhell.


Ha ezt megtennéd nagyon meg köszönném. Mit kell még utána tennem, hogy az én telefonom működjön vele? Gondolom, balhézna az IMEI miatt. Most 25-ös angol nyelvű sw van rajta.


pén. aug. 13, 2004 21:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 23:45
Hozzászólások: 169
Tartózkodási hely: holittholott
Hozzászólás 
-xy- írta:
HI !

Tudnátok, olyan linket vagy címet, ahonnan még letölthető c35-höz magyar nyelvű SW.


Szia -xy-!
Nekem van egy m35i-m.Van benne egy magyar 24 szoft.Tudok neked csinálni belőle valamit, amit tucc használni?Mondjuk feltöltöm Bronz-hoz (az egyész fullbackup csak 4mb)..???? :?:
Ahoye BZ.
Makatuhell.


pén. aug. 13, 2004 14:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
Up


szer. aug. 11, 2004 14:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
HI !

Tudnátok, olyan linket vagy címet, ahonnan még letölthető c35-höz magyar nyelvű SW.


vas. aug. 08, 2004 22:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 23:45
Hozzászólások: 169
Tartózkodási hely: holittholott
Hozzászólás Halihóóó
Senkinek nincs mán ilyen telefonnyya? :(
Pedig megmondhatnátok, miért nem használja a főképernyőn azokat a grafikus gombokat, amiket megszerkesztettem nekijje...
(törlés..)Egyátalán a képek közül lecseréltem az összes fekete négyzetben c-t,de a kis piszok előkaparja valahonnan.
Hiába güriztem a grafikus pöcseimmel?
Makatuhell BZ.


csüt. aug. 05, 2004 20:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 23:45
Hozzászólások: 169
Tartózkodási hely: holittholott
Hozzászólás smsm35i
Maci119 írta:
http://www.tar.hu/bemzaks/smsm35i.vkp

Ezt rosszul írtad fentebb. :wink:




Itten van E !!!

; #######################################################################
; ### This file is made by ©SiemensPictureChange 2.0 - Build 1.0.1.0 ###
; ### programmed ©2003 by ACiD[mrp], Cluni and b@iLLi ###
; ### ###
; ### GSM Development Crew - www.gsm-dev.com ###
; ### GSM Multifund, Handyhacking - http://www.gsm-multifund.de/board ###
; ### ###
; ### Date: 2004.07.22. - Time: 16:20:21 ###
; ### Patch for: SIEMENS C3I v24 ###
; #######################################################################


; ##### Picture 247 #####

; Picture Data
34F8F1: 000F7F00077F71C77FDB636F7FC26F00 00000F00000F00000F00000F00000F00
34F901: 07FF01822F02463F0C341F300D5F4004 000F00000F00000F3FFFCF3000CF2801
34F911: 9FFFFEAFFFFEAFBFFDCF8FF14F83C18F 4F24024F22044F21084F22F44F24024F
34F921: 81818F80018FFFFF8F7FFF8F 20004F3FFFCF00000F00000F

; ##### Picture 248 #####

; Picture Data
34F92D: 007BCF003B8F003B8F381B0F6C130FF8 75774F55554F75774F00000F5D5D4F55
34F93D: 3F8F00110F00318F00208F002A8F0024 554F5D5D4F00000F75774F55554F7577
34F94D: 8F00150FFFF50FE00F0FB81B0F8E750F 4F00000F28014F24024F22044F21084F
34F95D: 83C10F81810F80010FFFFF0F 22F44F24024F20004F3FFFCF

; ##### Picture 249 #####

; Picture Data
34F969: 03DE0F01DC0F01DC0F00D80F00980F01 3FFFCF3000CF28014F24024F5D75CF55
34F979: FC0F00880F018C0F01040F01540F0124 554F5D75CF00000F7755CF55554F7755
34F989: 0FFFAF0FE0AF0FB87D8F8E518F83E58F CF00000F575DCF55554F575DCF21084F
34F999: 819D8F80018FFFFF8F7FFF8F 22F44F24024F20004F3FFFCF

; ##### Picture 250 #####

; Picture Data
34F9A5: 007BCF003B8F383B8F6C1B0FF8130F00 3FFFCF3000CF28014F24024F22044F21
34F9B5: 3F8F00110F00318F00208F002A8F0024 084F22F44F24024F20004F57754F5555
34F9C5: 8FFFF50FE0150FB81F8F8E7B8F83C58F 4F57754F00000F57774F55554F57774F
34F9D5: 81818F80018FFFFF8F7FFF8F 00000F775D4F55554F775D4F

; ##### Picture 296 #####

; Picture Data
350474: 000F7F00077F71C77FDB636F7FC26F00 00000F00000F00000F00000F3FFFCF30
350484: 07FF01822F02463F0C341F300D5F4004 00CF28016F24026F22046F21086F22F4
350494: 9FFFFEAFFFFEAFBFFDCF8FF14F83C18F 6F24026F20006F3FFFEF0FFFEF00000F
3504A4: 81818F80018FFFFF8F7FFF8F 00000F00000F00000F00000F




;locale=Hungarian_Hungary.1250

Ha akarsz valami extra bejelentkező szerkezetet a világítótorony helyett, azt is meg tudom csinálni, csak nekem személyes van fent, és azt nem akartam közkincsé tenni :lol:

De írdl le a kívánalmaidat, és hamar megcsinálos lesz :wink:

Makatuhell BZ.


vas. júl. 25, 2004 13:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 23:45
Hozzászólások: 169
Tartózkodási hely: holittholott
Hozzászólás 
Maci119 írta:
http://www.tar.hu/bemzaks/smsm35i.vkp

Ezt rosszul írtad fentebb. :wink:


Neeem ám! :?

Csak a tár **** néha.Vannak olyan dolgok, amit nincs kedve megnyitni(pedig egyszerre töltöttem fel a többivel, és ott van ,látom az adminisztrálásnál).Ööööö, azt hiszem, azt majd ide beillesztem, csak most nincs itt a cd-m:-(
Ha vársz egy kicsit... :P

Jövök még
Makatuhell BZ.


vas. júl. 25, 2004 13:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 11:00
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
http://www.tar.hu/bemzaks/smsm35i.vkp

Ezt rosszul írtad fentebb. :wink:


vas. júl. 25, 2004 11:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 11:00
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
Köszi


vas. júl. 25, 2004 10:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 23:45
Hozzászólások: 169
Tartózkodási hely: holittholott
Hozzászólás világítótorony
Hoopsz, elfelejtettem, hogy a világítótorony stílusú grafika alatt műxik.
Mondjuk nem értem, hogy néhány patch végén minek írt crc-s dolgokat, de ha sikongat miatta a vklay, az kitörölhetitek belőle....

Makatuhell BZ.


szomb. júl. 24, 2004 16:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 23:45
Hozzászólások: 169
Tartózkodási hely: holittholott
Hozzászólás makatuhell
Maci119 írta:
BemZaks írta:
Talán a kulcsosembernél(aki hasznos)...
Neo majd segít megtalálni :lol:

Télleg ahhoz kell kód?

Ha akarjátok, küldök grafikus patchokat, amiket én szerkesztettem. Már lassan rá se lehet ismerni az m35-öm re:-))


Jöhetnek azok a graf. Patch-ek! :wink:



Nos íme itten vannak:

http://www.tar.hu/bemzaks/m35i24.vkp
http://www.tar.hu/bemzaks/m35i24b.vkp
http://www.tar.hu/bemzaks/m35i24c.vkp
http://www.tar.hu/bemzaks/m35i24d.vkp
http://www.tar.hu/bemzaks/m35i24e.vkp
http://www.tar.hu/bemzaks/m35i24f.vkp
http://www.tar.hu/bemzaks/profilesm35i.vkp
http://www.tar.hu/bemzaks/settingm35i.vkp
http://www.atr.hu/bemzaks/smsm35i.vkp
http://www.tar.hu/bemzaks/unreal.vkp

remélem műxik.Ha nem jó valami írjatok.Lehet hogy még ügyködök...

Makatuhell mindnekinek!!!!


szomb. júl. 24, 2004 13:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 23:45
Hozzászólások: 169
Tartózkodási hely: holittholott
Hozzászólás kábél
Nos mindenkinek!
Nem tudom, hogy valami kóddal ki lehet e nyitni:-(

adat(vagy inkább), szervízkábelt a www.speedshop.hu -n tudsz nézni.Azt hiszem ők a legolcsóbbak....

Mondanám, hogy segítek rajta(tok) de azért abba nem megyek bele

8)

Ahoye BZ.


pén. júl. 23, 2004 11:08
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6
Hozzászólás unlock
Kösz BemZaks!

Sajnos nincs adatkábelem. A telefon sem az enyém, egy családtagé. Biztos nincs olyan megoldás, hogy beütöm a kódot, oszt oké?

Végső esetben veszek egy kábelt. Mennyi ez manapság?

üdvözlégy!


pén. júl. 23, 2004 10:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: pén. jún. 25, 2004 10:59
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
sziasztok C35 nyitasahoz kellene segitseg ... 21 es softver ... c35v21.xbi?


pén. júl. 23, 2004 8:44
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1277 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség