Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 20, 2024 2:28



Hozzászólás a témához  [ 1418 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Következő
Ericsson T39 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: biztonságikód
bedrock írta:
Na, közben szerváltam egy másik telót, de ettől függetlenül azért jó lenne megoldani a problémám. Kereslek majd Macika, már úgy is találkoztunk, pont nálam volt akkor is a T39, még meg is jegyezted.. :wink:
Bevallom - hála annak, akinek kell - elég sokan látogatnak meg, nem emlékszem mindenkire, elnézést érte. :)


csüt. júl. 02, 2009 21:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. feb. 21, 2005 14:05
Hozzászólások: 49
Hozzászólás Re: biztonságikód
Macika írta:
bedrock írta:
Hello!

Meghibásodott a telefonom és elő kellett bányászni a jó öreg T39-et. Sajnos már nem emlékszem a biztonsági kódjára, ezt hogyan lehetne alapállapotba helyezni?

Köszi a segítséget!
Úgy tudom, nincs mód szervizcucc (ami lehet akár egy DIV is) nélkül megoldani.
Egy doboz sörért megoldom, ha elhozod... :)


Na, közben szerváltam egy másik telót, de ettől függetlenül azért jó lenne megoldani a problémám. Kereslek majd Macika, már úgy is találkoztunk, pont nálam volt akkor is a T39, még meg is jegyezted.. :wink:


csüt. júl. 02, 2009 18:01
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: biztonságikód
bedrock írta:
Hello!

Meghibásodott a telefonom és elő kellett bányászni a jó öreg T39-et. Sajnos már nem emlékszem a biztonsági kódjára, ezt hogyan lehetne alapállapotba helyezni?

Köszi a segítséget!
Úgy tudom, nincs mód szervizcucc (ami lehet akár egy DIV is) nélkül megoldani.
Egy doboz sörért megoldom, ha elhozod... :)


csüt. júl. 02, 2009 12:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. feb. 21, 2005 14:05
Hozzászólások: 49
Hozzászólás biztonságikód
Hello!

Meghibásodott a telefonom és elő kellett bányászni a jó öreg T39-et. Sajnos már nem emlékszem a biztonsági kódjára, ezt hogyan lehetne alapállapotba helyezni?

Köszi a segítséget!


csüt. júl. 02, 2009 10:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Én első körben biztosan levenném a flippet és befújnám wd40-nel, vagy avval a másikkal, aztán meglátjuk, leht hogy a csatlakozónál rossz az érintkezés. Ha még mindig recseg, akkor szétszedném a telefont és megnézném hogy néz ki az a kábel. Ha esetleg lejött a szigetelés lehet hogy egy kis szigszalag is megoldja. Az az igazság, hogy nem emlékszem ilyen hibára. Általában kiszakad a valamelyik oldalon a csatlakozóból a kábel és akkor se kép se hang. (na jó kép van :)) Ha javíthatatlannak tűnik a kábel én akkor kezdenék el futkosni másik átvezetőért.

Az akksis magyarázat elég érdekes, előfordul ilyen nagyon halálán lévő akksinál, hogy teljes töltöttségről rogton kikapcsol, de az utána meg nem lesz jó. Használd pár napig aztán ha nem kapcsol ki megint akkor nyilvánítsad gyógyultnak. Nekem volt egy olyan V600-as Motorolám, amin magától összegyógyult a megtörött átvezető szalagkábel, azóta sem értem hogyan. :D

Guni


vas. jan. 11, 2009 23:38
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
guni. írta:
Külön van. Nem is a flipbe építik, hanem a telefonba. Erről van szó:
http://www.drmobil.hu/product_info.php?products_id=1460
Mondjuk ennyiért horror...

Kicserélni meg Te is kitudod, ha ott vagy majd elmondom hogyan kell, mondjuk nem egyszerű.

Szerintem nagy valószínüséggel ez okozza a problémát, de azért végülis az is megeshet hogy a mikrofon a bűnös. Azt meg flippel együtt lehet cseélni leginkább, de én mondjuk simán kicseréltem a csak a mikrofont is, de ahhoz szét kell feszíteni a flipet, aztán utána összeragasztani.

Guni

Köszi a linket! 1500 Ft tényleg nem kevés érte, de ha esetleg ők ebben az árban beépítenék és nem kérnek plusz szerelési díjat, akkor bevállalnám.
Egyébként szerintem csak ez okozhatja a recsegést, nem pedig a mikrofon, mert ha beszéd közben kicsit mozgatom a flippet, vagy lépek és a mozgás miatt elkezd mozogni a flipp, akkor kezd el rögtön recsegni a készülék. Vagy tévednék és nem az átvezető kábel a ludas? Bár szerintem igen, mert ha a mikrofon lenne, akkor nyugvó állapotban is recsegnie kellene.

Most még egy olyan kérdés van, hogy szerintetek ez az újraindulás jelentkezhet-e még (ami második napja nem jelentkezett)? Tehát tényleg valami hardveresen nem stimmelt, vagy csak az akksi okozhatta ezt a gubancot?


vas. jan. 11, 2009 23:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Külön van. Nem is a flipbe építik, hanem a telefonba. Erről van szó:
http://www.drmobil.hu/product_info.php?products_id=1460
Mondjuk ennyiért horror...

Kicserélni meg Te is kitudod, ha ott vagy majd elmondom hogyan kell, mondjuk nem egyszerű.

Szerintem nagy valószínüséggel ez okozza a problémát, de azért végülis az is megeshet hogy a mikrofon a bűnös. Azt meg flippel együtt lehet cseélni leginkább, de én mondjuk simán kicseréltem a csak a mikrofont is, de ahhoz szét kell feszíteni a flipet, aztán utána összeragasztani.

Guni


vas. jan. 11, 2009 22:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
szerintem egyben.


vas. jan. 11, 2009 22:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
kell szerezni alkatreszt ebayrol es jo lesz.
nem remlik mar pedig szedtem szet, hogy is volt ez a flipp-mikrofon dolog T39en. de az fix hogy a flipp maga kulon cserelheto.

Gondolom alkatrész alatt nem egy új flippet értettél, hanem átvezető kábelt. Vagy az együtt van a flippel?


vas. jan. 11, 2009 22:18
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
kell szerezni alkatreszt ebayrol es jo lesz.
nem remlik mar pedig szedtem szet, hogy is volt ez a flipp-mikrofon dolog T39en. de az fix hogy a flipp maga kulon cserelheto.


vas. jan. 11, 2009 21:56
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
Tudnátok segíteni ebben a mikrofon recsegés dologban? Vajon tényleg az átvezető kábel okozhatja ezt a problémát (bár gondolom igen, hiszen ha a flip mozog, csak akkor kezd el recsegni)? Mert ha valahol meg tudnám javíttatni és nem is kerülne sokba, akkor nem adnám vissza az eladónak (aki egyébként nagyon korrekten visszavenné), mert egyébként nagyon szép állapotban van és úgy tűnik a végfoka is rendben van, mert nem dobálja a térerőt. Valamint se tegnap, se ma nem indult újra, úgyhogy csak nincs gond ezzel (egyedül pénteken volt az a két restrart, de nem tudom az okát még most sem).


vas. jan. 11, 2009 21:28
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
Érdekes, tegnap óta egyszer sem indult újra szerencsére a telefon. Beszéltem ma egyébként az eladóval és azt mondta, hogy szerinte az akksi a ludas, mert kb. fél éve nem volt használva a készülék. Az akksitól tényleg csinálhat ilyet a telefon?

Valamint ezt a mikrofon recsegés dolgot hogyan lehet orvosolni? Átvezető kábel cseréjével? És azt vajon hol végeznek?


szomb. jan. 10, 2009 23:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Gyakori restart oka lehet a gyengélkedő akksi is.
A WD-40 finomított alternatívája a CRC 5-56.


szomb. jan. 10, 2009 20:29
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
guni. írta:
Ki lehet cserélni külön is. A flipet az enyémen úgy tuningoltam egy picit hogy levettem és a befújtam a rugót meg a surlódó részeket wd40-nel. Nem lett tökéletes, de egészen meggyőző.

Guni

És vajon hol találok hozzá átvezető kábelt + olyan embert, aki kicseréli nekem? :?

Egyébként tegnap óta egyszer sem indult újra a készülék. Érdekes, remélem többet nem fordul elő.


szomb. jan. 10, 2009 16:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Ki lehet cserélni külön is. A flipet az enyémen úgy tuningoltam egy picit hogy levettem és a befújtam a rugót meg a surlódó részeket wd40-nel. Nem lett tökéletes, de egészen meggyőző.

Guni


szomb. jan. 10, 2009 15:20
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
guni. írta:
1. Ez nem olyan vészes, szerintem az átvezető kábel lehet picit megtörve, típushiba.

Akkor ezt lehet cserélni? Valamint a flipen is lehet valahogy "erősíteni", hogy ha kicsit lehajtom, akkor "leugorjon" magától, vagy ez gyárilag ilyen "gyenge"?

guni. írta:
2. Na ez viszont szívás. Master reste (bár nem sok mindent lehet rátelepíteni, amitől meghülyül), akku kivétel >15 percre, flashelés, de sajnos az ilyesmi leginkább hw hibára utal. Esetleg át lehet kicsit hőlégfúvózni, de az nem egy hosszútávú megoldás.

Guni

Ez nagyon nem hangzik jól. :( Bár azóta érdekes módon nem indult újra a telefon. Sajnos flashelni én nem tudom, mert kábelem nincs hozzá :(.

K.Zolee írta:
Zsombe mennyiert vetted?

7.900 Ft-ért.


szomb. jan. 10, 2009 12:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
Zsombe mennyiert vetted?


szomb. jan. 10, 2009 7:59
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
1. Ez nem olyan vészes, szerintem az átvezető kábel lehet picit megtörve, típushiba.

2. Na ez viszont szívás. Master reste (bár nem sok mindent lehet rátelepíteni, amitől meghülyül), akku kivétel >15 percre, flashelés, de sajnos az ilyesmi leginkább hw hibára utal. Esetleg át lehet kicsit hőlégfúvózni, de az nem egy hosszútávú megoldás.

Guni


szomb. jan. 10, 2009 0:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
Sziasztok!

Ma megvettem a T39-est. Szerencsére nem tűnik végfokosnak, viszont örömöm nem felhőtlen, két okból is:
1. sajnos beszéd közben néha-néha recseg, úgy vettem észre, hogy a flip pici lötyögése miatt lehet ez.
2. újraindulgat a telefon :(. Még csak egy pár órája van nálam, de eddig kétszer újraindult, de nem tudom miért. Nem nyúltam hozzá, egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy kéri a PIN kódot. Ez vajon mitől lehet? Lehet ezt valahogyan orvosolni?


pén. jan. 09, 2009 21:50
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
A legelső jele az, hogy elkezd ugrándozni a térerő. Sajnos időnként ez a jó végfokosnál is előfordul a terjedési változások miatt, úgyhogy nem könnyű kiszúrni. Amikor eldobja a hálózatot, az már a vége.


kedd jan. 06, 2009 15:52
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 506
Tartózkodási hely: Győr-Tatabánya
Hozzászólás 
Igen, az a szervizmenü kombinációja.
Végfokról? Hmmm... nem könnyű, ha tudsz 15-20 percet az eladóval eltölteni, hagyd bekapcsolva a tulaj jelenlétében ill. telefonálj róla.Ha dobálja a hálót vagy a "Csak segélyhívás" felirat van, akkor végfokos. Esetleg hívasd fel magad valakivel...


kedd jan. 06, 2009 7:33
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
Sziasztok!

Engem is elkapott a retro láz és a 7110-es után most egy Ericsson T39-est szemeltem ki magamnak. Elvileg már meg is van a kiszemelt áldozat, melyet holnap (vagyis már ma) vennék meg. Csak aggódok egy picit a végfok miatt. Ezt le lehet valahogyan tesztelni, mikor megnézem a telefont? Esetleg mutatkoznak jelei a hibás végfoknak?

A szerviz menüt a ->*<-<-*<-* kombinációval érem el ugye?


kedd jan. 06, 2009 1:32
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
Macika írta:
Ez azért jó, mert a készülék végfokát jó hamar kinyírja. Ugyanis elveszi a kiadott jelek egy részét (abból villog), ezáltal romlik az adás minősége, a telefon meg tolja felfelé a végfok működését a maximumra és mégsem lesz jobb a vétel.

Kétségtelen viszont, hogy jól néz ki...


Nem nyírja ki abban az esetben, ha ez az antenna megfelelő lezárást ad a végfoknak. A végfok teljesítménye nagyobb lesz (de nem feltétlenül maximális, ahogy írod), ez a része igaz, de ez legfeljebb az aksit meríti jobban.


igy van, a lezaras a lenyeg, ezt en is hallottam hogyha nincs megfelelo antenna a vegfokon akkor tonkremehet. de ha feltetelezzuk hogy az antenna ravalo akkor csak nagyobb lesz a teljesitmeny (max 2W) de szerintetek a vegfokot ugy terveztek mar abban az idoben is hogy a szabvany szerint eloirt teljesitmennyel sokkal hamarabb kinyirodjon? Azaz arra terveztek hogy ugyis mikrocellas kornyezetben van az ember ahol max .1-.5Wal mukodik a vegfok..


pén. júl. 25, 2008 11:18
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Macika írta:
Ez azért jó, mert a készülék végfokát jó hamar kinyírja. Ugyanis elveszi a kiadott jelek egy részét (abból villog), ezáltal romlik az adás minősége, a telefon meg tolja felfelé a végfok működését a maximumra és mégsem lesz jobb a vétel.

Kétségtelen viszont, hogy jól néz ki...


Nem nyírja ki abban az esetben, ha ez az antenna megfelelő lezárást ad a végfoknak. A végfok teljesítménye nagyobb lesz (de nem feltétlenül maximális, ahogy írod), ez a része igaz, de ez legfeljebb az aksit meríti jobban.


szomb. júl. 19, 2008 9:01
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Ez azért jó, mert a készülék végfokát jó hamar kinyírja. Ugyanis elveszi a kiadott jelek egy részét (abból villog), ezáltal romlik az adás minősége, a telefon meg tolja felfelé a végfok működését a maximumra és mégsem lesz jobb a vétel.

Kétségtelen viszont, hogy jól néz ki...


szomb. júl. 19, 2008 8:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Wagner ur írta:
Sima GPRS-hez képest egész jó. Gondolom a tömörítéses nethez van szerencsénk, mert nélküle csak ennek 1/2-e, rossz esetben harmada.
.gúnár. írta:
Nincs valakinek elfekvő világító antennája T39-eshez? Itthon sehol se láttam, az a külföldi webshop, ahol találtam, az meg nem szállít Mo.-ra

Csak sima van. Ha az jó, szólj. Egyébként miben is áll ez a világítós izé?

Valahol elfekvőben van egy lézer-pointer is. Átadom igény esetén, főleg ha Sound tistvír nem izgul rá még ma. :lol:


Köszönöm, közben szereztem, amúgy ilyesmi:
http://phone.cellphoneshop.com/1/1/9070 ... tenna.html


szomb. júl. 19, 2008 8:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Wagner ur írta:
Az egész tisztességes. Nekem anno a pannon ennek felét tudta az R520-al. :(


Szétszedhetek egy ilyet és megnézem mi is van benne (sok és bonyolult dolgot nem tudok elképzelni) oszt má' csak egy töltő-csatlakozó kell a lézerezéshez. 8) A macskákat nagyon be lehet fűteni vele. 15 perc után már csak a fekve-lihegést tudta gyakorolni a 6,5 kilós félperzsa tunyaságunk.
:lol:

Nekem az egyik macskám, amikor már nem kapott levegőt, akkor is próbált utána vánszorogni, a másik viszont sokkal okosabb. Amikor 1 perc után belátta, hogy ezt úgysem fogja megenni, inkább lefeküdt unottan, és megvárta, hogy a közelébe érjen a pont, és csak akkor mozdult. Újabb pár perc múlva meg teljesen ráunt a rohangászásra és inkább elment a táljához enni :D


pén. júl. 18, 2008 21:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Az egész tisztességes. Nekem anno a pannon ennek felét tudta az R520-al. :(


Szétszedhetek egy ilyet és megnézem mi is van benne (sok és bonyolult dolgot nem tudok elképzelni) oszt má' csak egy töltő-csatlakozó kell a lézerezéshez. 8) A macskákat nagyon be lehet fűteni vele. 15 perc után már csak a fekve-lihegést tudta gyakorolni a 6,5 kilós félperzsa tunyaságunk.
:lol:


pén. júl. 18, 2008 20:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Wagner ur írta:
Sima GPRS-hez képest egész jó. Gondolom a tömörítéses nethez van szerencsénk, mert nélküle csak ennek 1/2-e, rossz esetben harmada.


Valahol elfekvőben van egy lézer-pointer is. Átadom igény esetén, főleg ha Sound tistvír nem izgul rá még ma. :lol:


Nem. Tömörítés nélkül megy ennyit!
A lézer pointer nekem is mozgatta a fantáziámat! Sosem láttam élőben ilyet. A gyorsbótban nemrég még lehetett is kapni.
Amúgy pont ma rendeltem az ebay-ről egy 240mW-os zöld lézert! :twisted:


pén. júl. 18, 2008 19:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Sima GPRS-hez képest egész jó. Gondolom a tömörítéses nethez van szerencsénk, mert nélküle csak ennek 1/2-e, rossz esetben harmada.
.gúnár. írta:
Nincs valakinek elfekvő világító antennája T39-eshez? Itthon sehol se láttam, az a külföldi webshop, ahol találtam, az meg nem szállít Mo.-ra

Csak sima van. Ha az jó, szólj. Egyébként miben is áll ez a világítós izé?

Valahol elfekvőben van egy lézer-pointer is. Átadom igény esetén, főleg ha Sound tistvír nem izgul rá még ma. :lol:


pén. júl. 18, 2008 19:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Izmos :lol:


csüt. júl. 17, 2008 18:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Pannon net, blútyúkon keresztül:

Kép


:lol:


csüt. júl. 17, 2008 18:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Nincs valakinek elfekvő világító antennája T39-eshez? Itthon sehol se láttam, az a külföldi webshop, ahol találtam, az meg nem szállít Mo.-ra


vas. ápr. 06, 2008 16:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Hát akkor nem lesz biznisz. Még egy Eri A1018s-em van, de azt nem adom. Hála KristofGab-nak most már független. Először azt hittem, az is végfokhibás, aztán kiderült, hogy a gyenge aksi miatt dobta a hívásokat. Vettem hozzá aksit, azóta tökéletes.


kedd feb. 19, 2008 18:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Engem csak T39 és az OFF 7110, és 8850 érdekelne, de a három közül is leginkább az Ericsson, mert olyanom soha nem volt.
Kicsit retro hangulatban vagyok mostanában :D


kedd feb. 19, 2008 18:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
simico írta:
T28 nem jó helyette? :)


Ha KrE-t érdekli a 29-esem, akkor ahelyett esetleg.


kedd feb. 19, 2008 17:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
KrE írta:
.gúnár. írta:
Na kifingott az enyémnek is a végfoka. Pont T68m-mel beszéltem, akit ezért beperelek. :wink: Tud valaki olyan helyet, ahol ezt megjavítják reális áron, vagy kuka? Nagyon sajnálom, mert szép darab, vigyáztam rá.

Ha nem sikerül reális áron megjavíttatni, akkor én vevő vagyok rá irreálisan alacsony áron, mert már évek óta csorgatom a nyálam egy ilyen csoda után. Még ha nem is él, akkor is kell nekem egy szép állapotú! :D


Köszi, de most rátettem egy kihúzható antennát, azóta rendesen megy (T68m is tanusíthatja), le se merem venni róla. Legfeljebb egy T29-essel tudnálak engesztelni, de látom az nem jöhet szóba.


kedd feb. 19, 2008 17:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
simico írta:
T28 nem jó helyette? :)

Mármint gúnárnak, vagy nekem?
Nekem nem, mert a T39 a szívem csücske.


kedd feb. 19, 2008 12:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
T28 nem jó helyette? :)


kedd feb. 19, 2008 9:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
Na kifingott az enyémnek is a végfoka. Pont T68m-mel beszéltem, akit ezért beperelek. :wink: Tud valaki olyan helyet, ahol ezt megjavítják reális áron, vagy kuka? Nagyon sajnálom, mert szép darab, vigyáztam rá.

Ha nem sikerül reális áron megjavíttatni, akkor én vevő vagyok rá irreálisan alacsony áron, mert már évek óta csorgatom a nyálam egy ilyen csoda után. Még ha nem is él, akkor is kell nekem egy szép állapotú! :D


kedd feb. 19, 2008 8:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Na kifingott az enyémnek is a végfoka. Pont T68m-mel beszéltem, akit ezért beperelek. :wink: Tud valaki olyan helyet, ahol ezt megjavítják reális áron, vagy kuka? Nagyon sajnálom, mert szép darab, vigyáztam rá.


hétf. feb. 18, 2008 21:59
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 512
Tartózkodási hely: biztos helyen...
Hozzászólás 
apukám, ha szerzel olyat valahonnan, akkor arra én is vevő lennék. egy pár külföldi web-shopban elvileg lehet kapni, de arról ki tudja, hogy mennyire eredeti, stb. az összes régebbi típussal is ez a para. én például sok mindent megtennék egy copper (réz színű, fekte csíkkal a közepén) r520as előlapért, de semmi.


vas. ápr. 29, 2007 20:51
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Nincs valakinek egy új vagy nagyon szép állapotú T39m előlapja sötétkék-szürke színben?
Nekem is nagyon a szívemhez nőtt a T39-em, csak az előlapja már nem "új".
kb. 5 éves és még semmi hiba.


vas. ápr. 29, 2007 20:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
T68m írta:
guni. írta:
Ellenpéldának a saját hat éves T28-amat tudom felhozni... 8) Na jó, tényleg befejeztem! :-)


Guni


nekem is megy az r320-om már öt éve, de most nem arról volt szó, hogy kinek van otthon működő példánya, hanem arról, hogy nagy kockázat-e ilyet készüléket ismeretlen helyről beszerezni.

Gyűjteménybe elmegy, hisz legfeljebb nem megy! :lol:


Pontosan, akinek van működő példánya, az méginkább őrizgeti most már. :wink:


vas. nov. 12, 2006 21:20
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 512
Tartózkodási hely: biztos helyen...
Hozzászólás 
nekem az előző pár hozzászólásban szereplő telefonok közül mind van a gyűjteményemben és mind végfokos sajna, csak ennyit fűznék hozzá :cry:


vas. nov. 12, 2006 21:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
guni. írta:
Ellenpéldának a saját hat éves T28-amat tudom felhozni... 8) Na jó, tényleg befejeztem! :-)


Guni


nekem is megy az r320-om már öt éve, de most nem arról volt szó, hogy kinek van otthon működő példánya, hanem arról, hogy nagy kockázat-e ilyet készüléket ismeretlen helyről beszerezni.

Gyűjteménybe elmegy, hisz legfeljebb nem megy! :lol:


vas. nov. 12, 2006 20:25
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Ellenpéldának a saját hat éves T28-amat tudom felhozni... 8) Na jó, tényleg befejeztem! :-)


Guni


vas. nov. 12, 2006 20:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
guni. írta:
Párdon, de szó sem volt az e-bayesekről. T68 kifejezetten általában az egész szériáról beszélt, te meg arra helyeseltél.

Guni


Semmi gond, akkor olvass még jobban vissza, mire írt T68m. De jó, általánosítsunk: T39-est semmiképp sem szabad megvenni. Nem csak ebayról, sehonnan sem. Sajnos nagy az esélyed, hogy kifogsz egy "refurbished" darabot. Na most azt is meg lehet jól csinálni, csak akkor nem 30 euro lesz az ára. Én is találtam olyat, hogy azt hirdeti, hogy teljesen új cucc, 100 euro. Namost találtam utána ugyanennek az eladónak olyan hirdetését, hogy originál új Nokia 3210-es. Na hiszi a piszi. Tehát hidd el, olyan, ami 6 éve megy és nem nyúltak hozzá, nem nagyon lesz.


vas. nov. 12, 2006 19:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Párdon, de szó sem volt az e-bayesekről. T68 kifejezetten általában az egész szériáról beszélt, te meg arra helyeseltél.

Guni


vas. nov. 12, 2006 18:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
guni. írta:
Én ezzel nem értek egyet. A T28/R320 valóban egy problémás darab volt, az utána következőknél már lényegesen ritkábban fordult elő. Azok a darabok, amik túlélték az elmúlt 4-5-6 évet, avlószínüleg nem gyári hibásak. Persze ez nem vonatkozik egy újra. De mondom, T29/T39-nél már sokkal ritkább volt a végfokhiba.

Guni


Akkor sok sikert az ebayes T39-es vásárásokhoz, mert én erről írtam (én csak 3 végfokost vettem, de ez biztos az én szerencsétlenségem ezek szerint). És a következő sorban meg pont te kérdezed, hogy mi az a "refurbished". Ezek után olvasd el még1x, amit írtam, és rakd össze. Nos? :wink: Mert hogy a refurbished pontosan azt jelenti, amit én is leírtam, Hankyvel egyetemben.


vas. nov. 12, 2006 16:47
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1418 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség