Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. máj. 22, 2024 4:01



Hozzászólás a témához  [ 3112 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 63  Következő
Siemens C55 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Gondoltam. Akkor még párszor olvasgasd el az utolsó néhány hsz-t és talán rájössz, hogy miről van szó valójában.

Guni


kedd márc. 21, 2006 14:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 146
Hozzászólás 
freia


kedd márc. 21, 2006 12:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Jocó: Miért, Te hogyan csinálnád?

YLi: Ha jól értem a már megy a teló.

Guni


kedd márc. 21, 2006 12:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: A tejút szélén.
Hozzászólás 
Próbáld meg ezzel defibrillálni: :wink:
http://www.siemensmania.cz/downloads/dn ... rotect.rar


kedd márc. 21, 2006 9:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 146
Hozzászólás 
ha a rajzot megtaléltad akor azt is meg kellett volna találnod,hogy nem kell vágni már egy jóideje


kedd márc. 21, 2006 8:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. feb. 06, 2006 16:51
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Nem kommunikált. Felülírtam a bootcore-t valami szeméttel.


hétf. márc. 20, 2006 22:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Szerintem vágás nélkül is ment volna, ha megcsinálod az original imei-t. Vagy nem kommunikált?

Guni


hétf. márc. 20, 2006 21:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. feb. 06, 2006 16:51
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
E szerint a rajz szerint csináltam.
Kép
Ahol a piros kör van ott volt egy ellenállás amit csipesszel megfogtam és könnyedén kivettem hála a ragasztott technológiának. Aztán már ment mint a karikacsapás. Fubu fel unlock original imei és kész.


hétf. márc. 20, 2006 21:17
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. feb. 06, 2006 16:51
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Hogy kell c55-ön tesztpontot vágni. Csinálta már valaki. Sikerült egy zippelt fubut feltöltenem a telóra. Most se kép se hang.


vas. márc. 19, 2006 22:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. feb. 16, 2005 20:53
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
és mennyiért csinálnák meg? postán el lehetne neki küldeni? vagy hogy müxik a dolog?


hétf. júl. 11, 2005 13:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Nem tudom, mi a sz.r van! Működnie kellene... Hogy nem jelez töltést, az normális. De hogy nem tud kapcsolódni a progikkal az felfoghatatlan! Egyébként szerintem akinek van boxa és/vagy tud tesztpontot vágni az még helyre tudja rakni...


Guni


vas. júl. 10, 2005 15:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. feb. 16, 2005 20:53
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
hát akkor ez a C55, ha nem reagál semmire ( a töltést se jelz ki)
akkor ez már egy darab müanyag , ha jól értelmezem az elözö HSZ ed.


vas. júl. 10, 2005 8:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Amit hallottál az más. Az a plusz feszültség az az a történet, hogy hogyan lehet a gyári kábellel is flash-elni, de az amúgyis rohadt veszélyes.

De hogy a témánál mradjunk: Tehát felraktad az a fubu-t /remélem, hogy a freiásat freiával/ és most nem reagál semmilyen progira a telefon!? /kezd a sajátmagamba és a máskába vetett hitem gyengülni: az utóbbi hetekben annyi telló halt meg úgy, hogy fogalmunk sincs, hogy miért nem megy, minnt előtte 2-3 éven keresztül összesen.../

Guni


szomb. júl. 09, 2005 4:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. feb. 16, 2005 20:53
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
halottam olyat hogy az adatkábelnak ahol a töltő van mármint ahol a töltönek van az érintkezöje ott az adatkábelnek kell rátenni valamennyi voltot és akkor elméletileg elindul a frissítés de ezt nem tudom pontosan hogyan kell.
valaki plíz help!!!!!!!! :cry: :cry:


pén. júl. 08, 2005 12:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. feb. 16, 2005 20:53
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
de ha a telefont már semmi nem akarja sehogyse érzékelni akkor még van megoldás???? :?: :?:


szer. júl. 06, 2005 15:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. feb. 16, 2005 20:53
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
guni. írta:
Hát fubu után még mindenképp vissza kell írni az imei-t freiaval /use original imei/ Egyébként meg honnan szedted azt a fubut?

Guni

innen http://www.mobilmania.cz/hosting/siemensmania/repair.htm


szer. júl. 06, 2005 13:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Hát fubu után még mindenképp vissza kell írni az imei-t freiaval /use original imei/ Egyébként meg honnan szedted azt a fubut?

Guni


kedd júl. 05, 2005 20:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. feb. 16, 2005 20:53
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
egy fél óráig próbálgattam de semmi.
ezután fogtam egy FUBU-t és rátettem (sz.tem itt lett vége)
mostmár amikor be akarom kapcsolni a telót éppen hogy egy kicsit felvillan
és semmi nem érzékeli se v-klay se freesiemens se mmi :cry: :cry: :cry: :cry: szerintem vége végleg....
vagy lehet még rajta segíteni valahogyan???????? :? :? vagy télleg vége van?? nagyon fontos volna pedig...


kedd júl. 05, 2005 20:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Hát nincs ötletem, próbálkozz. Soxor amikor ilyesmi van, igen sokadikra kezdi csak el. Vagy próbálj más verziót. Vagy ha végleg nem megy, akkor rakj fel egy fubut.

Guni


kedd júl. 05, 2005 20:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. feb. 16, 2005 20:53
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
meg ezt a szöveget irja ki amikor nyomogatom a gombot:
No answer from Mobile, maybe not with new Update-Concept ?


kedd júl. 05, 2005 18:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. feb. 16, 2005 20:53
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
guni. írta:
És le is szedte a patch-et? Simán hibaüzi nélkül?

Mi az hogy nem indul el? Piros gombot nyomogatod?

Guni

igen leszedte hiba nélkül, pirosat nyomogattam ezerrel de semi válasz ...
(MSN-ed van ott könnyebben tudnánk dumcsizni)


kedd júl. 05, 2005 18:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
És le is szedte a patch-et? Simán hibaüzi nélkül?

Mi az hogy nem indul el? Piros gombot nyomogatod?

Guni


kedd júl. 05, 2005 18:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. feb. 16, 2005 20:53
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
guni. írta:
Talán próbáld meg leszedni róla a patchet soronként. De lehet hogy méggyorsabb, ra rátolsz egy új sw-t. A fubut azt csak a leges-leges-leges-legvégső esetben!

Guni

ahogy feltettem a pecset ugy le is szedtem de nem változott semmi
hogyan tegyem rá az uj SW-t mert próbáltam már WinSWUP-osat precheck-el meg anélkül is és nem rakja fel. a 24 es volt rajta szóval eredeti megint kizárva.


kedd júl. 05, 2005 13:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Talán próbáld meg leszedni róla a patchet soronként. De lehet hogy méggyorsabb, ra rátolsz egy új sw-t. A fubut azt csak a leges-leges-leges-legvégső esetben!

Guni


kedd júl. 05, 2005 5:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. feb. 16, 2005 20:53
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
hi skacok!
pecsseltem éppen egy C55 öt és elötte nem csináltam FUBU-t
pecselés közben elment az áram és a tella ezt írja ki: Wrong software
ezt egy másik tella FUBU-jával meg lehetne csinálni vagy lenne vele probléma???
please help mert nem az enyém a tella PLÍÍÍÍÍÍZ


hétf. júl. 04, 2005 21:11
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. máj. 16, 2005 17:09
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Wrong Szoftwere... ?!
Sziasztok!

Először is, elnézést ha esetleg már volt ilyen kérdés a topicban, de 62 oldallal már nem tudok megbirkózni... :oops:
A segítségetekre lenne szükségem. :cry:
A probléma a következő: a barátom kedvesének C55-se van, beszélgetés közben a telefon elnémult, szétkapcsolt és a következő üzenet jelent meg a kijelzőn:

Wrong Szoftwere

Kérdéseink a következők lennének:

- Mi okozta ezt?
- Lehet-e javítani? (Mennyibe kerülne, egyáltalán érdemes-e?)

Előre is köszönjük a türelmeteket és a válaszotokat!
Hello


hétf. máj. 16, 2005 17:20
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Nekem ketszer is volt szervizelve (nem levizelve! :-) emiatt. Mind a 2x a panelen volt szakadas, egy azota +szunt tutti nyero sufnigsm javitotta 2500ert, majd 2szor gariba. Probalj hangfelvetelt csinalni, ha nem megy akkor biza +szakadt a mikrofon csatija a panelen mert a tela popijat ahol a kbel csati van jol elverte valaki. En is foldre EJ! tettem annak idejen ugyesen, nem is olyan magasrol de az epp eleg vot. Van ennek majd tobb mint 1 eve is


csüt. jan. 06, 2005 12:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Meg kell kérdezni mennyiért csinálják meg, aztán eldöntheted megéri e.
Nekem a 4-es gomb nem akar müködni...csak 100-ból eccer.


csüt. jan. 06, 2005 9:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jún. 29, 2004 10:44
Hozzászólások: 82
Hozzászólás 
Hi. Van egy C55, aminel hivaskor nem hallatszik semmi a masik oldalon. Allitolag nem tortent a teloval semmi olyan, amitol elromolhatna a mikrofon. Ez egyik naprol a masikra lett. Kepes magatol tonkremenni, esetleg vmi mas lehet a hiba? Megeri szervizbe vinni? Mar nincs ra gari.


szer. jan. 05, 2005 19:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Utánanézek a honlapokon.

BUÉK EVERYBODY


pén. dec. 31, 2004 0:07
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Árpy írta:
Van vmi jó leirás? (Dominós vagyok.)
Érdekelne minden részlet!
Ha tényleg annyira szuper, akkor én is rászokok:)
A GPRS gyorsabb, mit a modemes, de drágább is, nemde?


Nekem semmivel sem drágább, mert a telefonszámla meg az internet előfizetés bőven több volt mint most így. Az már esetleg kérdéses lehet hogy a T-Mobilenál megéri-e. Nincs adattömörítés és 300 megát kapsz 6000-ért. Én Pannonos lévén 6250-ért kapok 500 megát, +adattömörítést, amivel majdnem olyan mintha 1,5-2 giga lenne.
Igaz hogy te bármely időszakban tudnád használni, én meg 21 óra után vagy hétvégén egész nap.
Neked kell eldöntened hogy megéri-e. Utána kell számolni.


csüt. dec. 30, 2004 23:46
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Van vmi jó leirás? (Dominós vagyok.)
Érdekelne minden részlet!
Ha tényleg annyira szuper, akkor én is rászokok:)
A GPRS gyorsabb, mit a modemes, de drágább is, nemde?


csüt. dec. 30, 2004 22:42
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Árpy írta:
Miért jó GPRS-en keresztül nyomulni?
Mik az elönyök és a hátrányok?


Azért jó, mert nálunk nem nagyon van alternatíva. A modemestől mindenképpen jobb, gyorsabb, igaz 21 óra után az igazi, mert különben forgalmidíja van. Kivéve hétvégén és ünnepnapokon. Mikrohullámúra több tízezer Forint belépési díjat és 2 év hűséget nem akarok fizetni. Igaz hogy gyorsabb lenne és bármikor használható, de árban nem sokkal lenne olcsóbb. Ezenkívül annyi adatforgalmat nem használnák ki mint amennyit a csomag tartalmaz, így viszont relatíve drága. Ezen kívül többször előfordult már néhány napig tartó teljes adatforgalom leállás, aminek hátterében hivatalosan technikai meghibásodás áll, nem hivataolosan pedig cégen belüli hatalmi harcok dúlnak, aminek az előfizetők isszák meg a levét. Na ilyen GPRS-el nem fordul elő.


csüt. dec. 30, 2004 21:25
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Miért jó GPRS-en keresztül nyomulni?
Mik az elönyök és a hátrányok?


csüt. dec. 30, 2004 21:16
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
SIS írta:
Köszi Landsman, közben egy másik topicban kaptam orvoslást, én voltam a béna, mert nem telepítettem fel a CD-ről (ennélkül is működött) a manager programot. Softveresen kell bekapcsolni a töltést, tehát az általad említett probléma is megoldott, bár én csak internetre használom, és már elég beteges az akku. Mikrohullámú internetem van, de problémák voltak , napokig nem volt internetem. Igaz most meg jó, de kell egy boztonság. Ha rendszeresen C55-öt használsz internetre, mostmár még ajánlani is merem. :D :D :D


Múltkor pár napig nálunk sem ment a mikrohullámú internet. (szintén Békés megye) Ez volt a legnyomósabb érv, nomeg a Pannon adattömörítése hogy maradtam és maradok is a GPRS internet mellett.


csüt. dec. 30, 2004 17:42
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Békés megye
Hozzászólás 
Köszi Landsman, közben egy másik topicban kaptam orvoslást, én voltam a béna, mert nem telepítettem fel a CD-ről (ennélkül is működött) a manager programot. Softveresen kell bekapcsolni a töltést, tehát az általad említett probléma is megoldott, bár én csak internetre használom, és már elég beteges az akku. Mikrohullámú internetem van, de problémák voltak , napokig nem volt internetem. Igaz most meg jó, de kell egy boztonság. Ha rendszeresen C55-öt használsz internetre, mostmár még ajánlani is merem. :D :D :D


csüt. dec. 30, 2004 8:36
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Az USB-s kábelek nagy előnye, hogy tölti is a telefont. De ebből adódik a hátránya is. Ha nem csak internetre használod a telefont, akkor lesz zavaró, hogy előbb-utóbb az állandó töltés kinyírja az akkut. Ha csak internetre használod, akkor nem lesz feltűnő. Nekem januárban lesz kétéves, de még bírja az akksi. Bár már lehet észrevenni kapacitáscsökkenést (soros kábelt használok), vettem is újat, de érdekes módon a problémák ugyanúgy fennálnak. Az új akkuval sem bír többet, pedig egy kicsit nagyobb lenne a kapacitása. Az akkuszint jelzés nem olyan lineárisan fogy mint régen. (új akkuval sem)


szer. dec. 29, 2004 23:48
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Békés megye
Hozzászólás 
Árpy írta:
SIS írta:
Siemens kábel 5990+690

Nekem is ilyen telóm van.
Szerintem nagyon drágán vetted a kábelt, vagy felment az ára?
Egyik haverom kb. 2-3 hónapja vett ugyanilyet és 5000ért megkapta.
Elméletileg menni kell, mivel a gép energiáját használja, igy közben tölti a telcsit is. Ha nem akkor lehet, hogy érintkezéshibás.
Sima töltő nem ok, vagy annyira hamar lemerül, hogy naponta tölteni kéne és ugyebár 1xre csak 1 kábelt lehet bedugni:)

A 690 a futarszolgálat költsége. Most ennyi. Hát, most visszaolvastam a topicot, és megpróbálok kicsit hajlítgatni a csatlakozó hátoldalán lévő érintkezőkön. És amikor tölt, szabályosan kijelzi hogy töltés?


kedd dec. 28, 2004 18:34
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
SIS írta:
Siemens kábel 5990+690

Nekem is ilyen telóm van.
Szerintem nagyon drágán vetted a kábelt, vagy felment az ára?
Egyik haverom kb. 2-3 hónapja vett ugyanilyet és 5000ért megkapta.
Elméletileg menni kell, mivel a gép energiáját használja, igy közben tölti a telcsit is. Ha nem akkor lehet, hogy érintkezéshibás.
Sima töltő nem ok, vagy annyira hamar lemerül, hogy naponta tölteni kéne és ugyebár 1xre csak 1 kábelt lehet bedugni:)


kedd dec. 28, 2004 11:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Békés megye
Hozzászólás 
Sziasztok !
Egy problémában kérnék a segítséget ! Mivel GPRS elérésre használok(nék) egy C55-öt, csak baj volt hogy folyton kifogyott az akku. Rendeltem a Speedshop Kft-től egy MA-8720P USB kommunikációs kábelt, amelynek ez a pontos leírása: Kommunikációs kábel Siemens C55,C60,C62,CV65,CX65,CXT65,M55,MC60,S55,SL55,SL65 adatkábel+softver CD (USB) tölti is a készüléket az USB portról. MA-8720. (Ténylegesen MA-8720P)
A nagy baj az, hogy egy csöpp áramot nem tölt az akkumulátorba, ugyanúgy lemerül a telefonom. :x A fő kérdés, hogy nálam van a baj, vagy átvágtak a kábellel? Az USB-m nem 2.0-ás, de ez nem lehet baj szerintem. Au internet megy szépen, de erre van egy soros kábelem, és azzal is ugyanolyan jól ment, szóval kidobtam 5990+690 forintot az ablakon? Nagyon bosszant, ha tud valaki segíteni megköszönném. Ha rossz a kábel, akkor meg visszaküldöm.
István


kedd dec. 28, 2004 0:28
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
A szervízelés nem egyszerű, a legközelebbi is igencsak messze van, ezen kívül ez szolgáltatja az internet-hozzáférést. Bár tudnám helyettesíteni, annyira nem fontos. Esetleg ha éppen Pesten járok akkor elviszem a szervizbe.


hétf. dec. 13, 2004 22:14
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Hát nem hiszem, hogy szoftver függvénye lenne, de ki tudja. Vidd be szolgáltatóhoz, hogy frissítse a szoftvert rajta, szerintem ez a legegyszerűbb megoldás. Ha pedig szervízfunkciókra akarod rábírni a telefont (pl. pecselés, winswupos sw frissítés, ebbe beletartozik minden olyan dolog, amit "kikapcsolt állapotban a hosszan bekapcs gomb megnyomása majd működik a program" jelent), akkor ahhoz mindenképpen Szervízkábel kell, mert szétmehet a töltőelektronika és ez az egyik legkényesebb probléma. Ha S55 vagy M55 esetleg MC60 lenne, javasolnám a Developer menü bekapcsolását és a processzora frekvenciájának a visszavételét, de ennél a modelnél ez sajnos nem lehetséges. Vidd be szervizbe szerintem a telefont, hátha tudnak vele valamit kezdeni.


hétf. dec. 13, 2004 0:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Azt hiszem hagyom az egészet a fenébe, nem kinlódok vele, működik a ketyere.
Azért gondoltam a frissítésre, mert az akkuval nem teljesen vagyok megelégedve. Feltöltöm, aztán nem úgy szépen egyesével fogynak a pálcikák, hanem leesik az első, aztán nagyon sokáig semmi, aztán meg azt mutatja hogy félig van. Először akku problémára gondoltam, (januárban 2 éves lesz) de vettem egy újat és azzal is ezt csinálja. Ez még hagyján, de olyan is van, hogy mondjuk 1/3-ad részig van, felteszem a töltőre, mikor leveszem nemhogy tele lenne, de még az az 1/3-ad is hiányzik. Totál üres. Csak GPRS internetre használom egyébként a telefont, ezért minden töltés után, mikor azt mutatja hogy kész, bekapcsolom és megnézem hogy tényleg fel van-e töltve. Mindig kikapcsolt állapotban töltöm. Ilyen irányú problémák egyébként nem új dolgok, már néhány hónapos korábanm is előfordultak.
Azért köszi a segítséget.


vas. dec. 12, 2004 22:24
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Nem ez cseh nyelvű szoftver. Miután feltetted, utánna rakd fel a gyárit, hogy jó legyen. Regisztrálni kell, ugyanaz a motor hajtja az egészet, mint ezt a fórumot.


vas. dec. 12, 2004 22:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Ebben benne van a magyar nyelv is?
Egy utángyártott GPRS kábellel próbáltam. Annál is inkább, mert egy ilyennel csinálta a haver is 2 éve. Gyárival nem ment.

Olyan progit találtam ott, hogy 18cz, 24cz, és 85. Mi az a 85?
És mi az a szlovák nyelvű hablaty amit letöltéskor kér? Valamit be kellene írni.


vas. dec. 12, 2004 15:45
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
24-es a legújabb szoftver rá, szerintem azt töltsd le. Legalábbis ez az utolsó szoftver, amit én ismerek. Tehát ment a frissítés majd leállt. Akkor viszont nem nagyon kapcsol be a telefon igaz és nem tudod hogy frissíts?
Tehát akkor:

1. Töltsd le erről az oldalról->http://www.siemensmania.com/firmware.php a 24-es szoftvert.

2. Szükséged lesz egy szervízkábelre, hogy frissítésre bírd a telefont. Ellenkező esetben bemondhatja az unalmast a töltőelektronikája.

3. Ez egy Winswupos frissítés, ilyeneket használnak a szervízesek. Belépsz a programba, beállítod a portot stb. és abba a sorba, ahova az van írva, hogy PRE-CHECK, bepipálod a Skip-et. Ez azt jelenti, hogy nem fogja nézni, hogy a telefon bevan e kapcsolva avagy nincs.

4. Klikk a Start gombra és szorgalmasan nyomogasd a telefon bekapcs gombját. Ha először nem csinálna semmit, ne keseredj, nehéz elkapni az éppen alkalmas pillanatot.

Bocs a keszekusza commentemért, de fáradt vagyok eléggé!

Üdv.: GazVezir


vas. dec. 12, 2004 15:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
C55 szoftverfrissítés ügyében kérnék segítséget. Letöltöttem a programot, elindítottam. Egy ablakban kéri a program, hogy kapcsoljam ki, majd be a telefont. Megtettem, majd a Tovább gombra nyomtam. Ekkor a com portokat nézi át, kiírta hogy kettőt talált, a com3-on van a telefon. Ezután egy Tovább nyomás után kiírja, mostmár ne változtassunk semmin, kb 15 percig tart a frissítés. Ekkor a telefon kikapcsol, a program meg fél, egy perc után vergődik, hogy nem talál telefont.
A kérdésem az, hogy akkor hogy frissítsek? Kézzel újra kapcsoljam be?
A 18-as szoftver menne rá a 12-es helyett.


vas. dec. 12, 2004 13:49
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 80
Hozzászólás 
Köszi, tanulmányozom!! :roll:


szer. szept. 29, 2004 22:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1276
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Itt van a topicja egy másik fóórumról. Olvasd el és menni fog
http://forum.gsmhosting.com/vbb/showthread.php?t=148196


szer. szept. 29, 2004 15:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 80
Hozzászólás 
Hali! Tud valaki már a valami használhatót a C55 flexmem-jének buherálásáról? (nyelvek kitörlése -> extra szabad hely..)

Mintha már írt volna ebbe a topicba valaki ilyet de nem találom ki lehetett az, vagy milyen fórumon olvasta. Az s55-öket agyon tuningolják, a c55 meg egészen feledésbe merült :(


szer. szept. 29, 2004 13:41
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 3112 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 63  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség