Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 19:14



Hozzászólás a témához  [ 9371 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 188  Következő
Motorola MPX200 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: szomb. aug. 09, 2008 12:17
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Re: Motorola MPX200
Sziasztok!
Nem tudjátok, megoldható-e az, hogy egy 64-es kártyára telepített op rendszert áttegyek egy 1 gigásra úgy, hogy nem rakom újra a ROM-ot?
Jól tudom, hogy a 2 gigást márt nem támogatja a teló ugye?
Valaki rakott már újra rom-ot win7 64bit alatt?Nem tudom telepíteni a drivert mert a win okosabbnak tartja magát és az update program win driverrel nem látja a telót.
Előre is köszi!


csüt. dec. 30, 2010 14:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd feb. 14, 2006 10:14
Hozzászólások: 50
Tartózkodási hely: +36704075344
Hozzászólás Re: Motorola MPX200

ez az oldal nekem nem jön be. :(


pén. jún. 18, 2010 9:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
Sziasztok!

Egy aksi fedélre volna szükségem vagy esetleg egy hibás Mpx 200-as is jó volna megfelelő árban, ha van valakinek esetleg.


szomb. máj. 08, 2010 17:17
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. márc. 16, 2008 20:28
Hozzászólások: 18
Hozzászólás Összes letölthető ROM verzió.
Ha ROM-ot kerestek hozzá,akkor ezen az oldalon találtok hozzá, amit csináltak hozzá, az mind 1 helyen van.Eredetileg orosz nyelvű oldal, de van elérhető angol nyelven is : "English discussion board"
Regisztrálni kell és bármit letölthetsz : www.6600-mpx200.com

All ROM section - alatt vannak a ROM-ok.


szer. jan. 27, 2010 15:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. márc. 16, 2008 20:28
Hozzászólások: 18
Hozzászólás WM 6.5 angolul
Ma megtaláltam az új WM 6.5 verziót angol nyelven, lassan halad azért a dolog, kínai, orosz aztán angol nyelvre is fordítottak. Jó persze magyar nem lesz, de az angol még mindig jobb,mint a kínai és orosz. Belinkelem ide, amit nehezen találtam,hátha van még vállalkozó szellemű ember manapság,

http://rapidshare.com/files/341897719/w ... a.zip.html

Amúgy ha valaki tudna segíteni, hogy kell nyelvet cserélni, illetve fordítani ebben a telcsiben, annak szívesen venném a segítségét.
:)


szer. jan. 27, 2010 15:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 01, 2004 10:27
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Sziasztok!

Ma tettem szert 2 db mpx200-asra :)
Tetszik a dolog, gondoltam felnézek, hátha vannak rá progik vagy vmi, de a 188 oldal megdöbbentett! Végig fogom olvasni, az biztos, de gyorsan előljáróban mikre érdemes figyelni? Task manager? Magyar nyelv? stb-stb, mintha egy újszölöttnek magyarázátok, soha nem volt még windowsos teló a kezemben...

Azt megjegyezném, hogy nem elsődleges telefonnak akarom használni (Nokia n82-m van, s eszem ágában sincs lecserélni :) ) csupán kiváncsi vagyok mit is lehet kihozni egy ilyen vasból :)

Köszi előre is!

üdv

szerk:
2 dolog:
-a linkek nagy része már enm él, az oldalak se mennek, így rom-ot pl nem találok eddig sehol se.. progi már vagy 1-2

-az istenért se tudom beállítani a pannon net-et. Elvileg minden úgy van, ahogy a pannon honlapján van, mégse bír csatlakozni :( help me!


szomb. szept. 05, 2009 11:54
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 08, 2009 13:04
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás 
Hello!

Nekem volt már 3 db MPx200am, kipróbáltam szinte minden verziót (minden kiadást persze nem) és nekem eddig legjobban a WM 6.1-es verziója vált be, több okból kifolyóan. Először is a felülete nagyon mai, minden funkció egyszerűen és gyorsan elérhető. Megszűntek már a korábbi verziók gyermekbetegségei is (lassulás a kártya miatt, pillanatnyi befagyások). A WM 5.0ban megtalálhatóak ezek a lassulások, szóval ezt nem javaslom. A WM2003 gyorsabb és több alkalmazást használ, mint a WM2002, de mondjuk attól függ ki mire akarja használni, ugye...


pén. aug. 14, 2009 13:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 17, 2005 21:50
Hozzászólások: 242
Hozzászólás 
Sziasztok!

Meg szeretném kérdezni, hogy melyik a legjobb ROM hozzá? Ill. hogy melyikből melyik a legjobb változat, (WM6.1,WM05 stb.)

Köszönöm!


vas. aug. 09, 2009 20:08
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. okt. 18, 2007 19:04
Hozzászólások: 2
Hozzászólás mxip_lag.vol
Srácok van valakinek kész darabja a mxip_lang.vol-ból? vagy legalább olyan amin az üzenetek menüje meg az alap menük kész vannak...
köszike


kedd aug. 04, 2009 9:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. márc. 16, 2008 20:28
Hozzászólások: 18
Hozzászólás Új ROM-ok !
Amennyiben még van vállalkozó szellemű emberke, akinek ilyen telcsije van, annak ajánlom figyelmébe az orosz ROM verziókat, ugyanis sokkal stabilabbak, mint az angol, és ugyanúgy van bennük angol nyelv.
Ami konkrétan ajánlanék, az a "VM6.1 V2RC4.1B"
Ezt az I-phone stílussal megáldott rom-ot ajánlom, ami teljesen stabil, és minden használható benne, orosz és angol nyelvet tartalmaz.
Az egyetlen hátránya, hogy még nem kiforrott az 1.0-ás rádió verziója, ezért régebbit érdemes külön rátenni, azzal már stabilabb. Egyébként, csak mellékesen leírom, hogy elkészült a WM 6.5 verziója is az MPx200-ra, bár egyenlőre csak kínai nyelven találtam meg, de cserébe 1 kosár alkalmazást gyömöszöltek bele alapból. Bármilyen kérdés esetén szívesen segítek, ha esetleh hozzá való kell, írjatok mailt, és hogy mire van szükségetek : buffy_boy(kukac)freemail.hu


kedd júl. 07, 2009 18:44
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 08, 2009 13:04
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás Re: Hasznos Holmik feltöltve a DATA.hu-ra :-)
Sajnálattal látom, hogy egy kicsit leapadt a lelkesedés a topicban, úgylátom, hogy már inkább az újabb telók felé kacsintgattok. Nekem sem mpxem van már, de boldogan gondolok vissza a vele töltött hónapokra...
Jelenleg egy szintén Smartphone rendszert használó telefont használok, amire sajnos nem lehet telepíteni az 5.0át, de hűségesen szolgál.

Mivel a telóm tetején kapott helyet az infra port, szöget ütött a fejembe az ötlet, hogy hátha van valami távirányítóprogram tv-hez, amivel hasznosítani tudom eme képességet. Sajnos ilyet azóta sem találtam, ha tudtok ilyet, kérlek segítsetek.

Szükségem lenne még a PocketPlayer regisztrált verziójára, sajnos erre sem leltem rá eddig.

Találtam egy jó kis időjárás-programot, gondoltam megosztom veletek: ez a Handy Weather. Kiírja today-képernyőre az 5 napos előrejelzést, van műholdkép, elemzés, grafikon, egyszóval minden. Frissíteni kábelról lehet, hátránya hogy minden egyes képernyőt külön kell frissíteni...Igaz, hogy triál verziót tudtam letölteni, de még semmi jelét nem mutatja, hogy le akarna járni...

Amúgy ha valakit esetleg érdekel van egy eladó I-mate SP2es mobilom, új állapotban, fóliás kijelzővel, sok tartozékkal... Tudása: VGA kamera (352x288 video), Infra/Bluetooth, SD/MMC, Flash memória, WM2003 rendszer, jelzőfény Érdeklődni: rep3atim kukac hotmail pont com Mondjuk igazából inkább csere érdekel, habár jobb ajánlat esetén...


vas. ápr. 26, 2009 17:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. márc. 16, 2008 20:28
Hozzászólások: 18
Hozzászólás Hasznos Holmik feltöltve a DATA.hu-ra :-)
Feltöltöttem újra, az progikat és játékokat, amiket használok és találtam hozzá. Remélem itt tovább megmaradnak, mint a rapid-on.
Egy ideig nekem is volt I-Mate a kezemben, de nem tetszett, szerintem gyengébb anyagokből van, ezért nem cserélném le az MPx200-am.
Szerencsére most is karcmentes és tökéletes állapotban van :-)

Nem teszteltem mindegyik alkalmazást, a nagy részük viszont a telcsiről telepíthető, mert így egyszerűbb, csak nyissátok meg a ".cab" kiterjesztésű fájlokat, és lőn installál a telcsiről :-) Bárt ezt biztos mindenki tudja már rég.
Az omapclock.exe is elindul telcsin, ezzel a procisebességet lehet állítani, bár max 144-et ajánlok, így pörög, de hamarabb lemerül, az optimális 138 viszont.

Letöltőlink :
http://data.hu/get/1378091/MPX200_Haszn ... k.zip.html
Kellems használatot mindenkinek.


csüt. ápr. 23, 2009 0:01
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 08, 2009 13:04
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás Re: Szerintem is...
Helló!

Nekem bevált a 6.1, minden gyors, igz hogy néha elgondolkozik a rendszer, de alapvetően tetszett a dolog, mondjuk egy LiveIM még belefért volna szerintem, ezt nem is tudtam hozzá sehol se letölteni csak NOIM volt fent...

Történt egyik délután egy olyan eset, hogy egyszer csak kikapcsolt a teló, (utángyártott akku volt benne két egységgel), és utána hiába tettem bele az eredetit, ha megnyomtam a power on-t akkor nem reagált és egy percig még a töltést se vette fel. Gyors betettem boot_loader módba, utána csináltam egy hard resetet, és hála istennek nem romlott el, de megijedtem nagyon.

Jelenleg már úton van az öreg mpx, megy az új tulajdonosa felé, hiszen sikerült hozzájutnom bontott tégla árban egy I-mate SP2-es mobilhoz. Igazából azért vettem, mert nem nagyon szeretem a kinyithatós megoldaást (vagyis inkább akkor csak, ha ilyen kattintós), és ebbe már van bt+cam+több ROM.

Olyan kérdésem lenne, hogy erre a telóra lehet új rendszert kapni szerintetek? Azért remélem, hogy nem a 2003-mal kell ****, és ennek a ROMja is nagyobb beleférne az 5.0 legalább...igen, tudom hogy nem ebbe a fórumba tartozik, de gondoltam hátha tudtok segíteni. Ja és ha valaki tud Live+IMről valahol, írjoon:)

ELőre is köszi és üdv.: rep3at


kedd ápr. 07, 2009 10:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 08, 2009 13:04
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás Re: Szerintem is...
Nos, sikerült hozzájutnom 2 mpx200hoz az egyiket gyorsan el is adtam, az árán meg leütöttem egy compaq h3630ast, legyen már pdam is:)

Olyan kérdésem lenne, hogy valami játékot/programot tartalmazó oldalt, letöltőszálat tudnátok- nekem írni. Régen megvoltak az oldalak, de most már a feledés homályába merültek, fizetni meg ugye nem akarok.

Előre is köszi!


csüt. márc. 26, 2009 15:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 25, 2006 17:43
Hozzászólások: 21
Hozzászólás Szerintem is...
dejoe írta:
Helló mindenkinek aki még erre jár. :)
Találtam egy Wm 6.1-es Romot egy hónapja.És egy hónap tesztelés után azt kell mondjam az eddigi legjobb.
Bár az sms küldő gomb még mindig nem jó,és a tomtom is lassú.De már nincs gond a .NET compact framework 2,0-val, és a memóriát sem zabálja úgy.A black-one sms fix meg gyógyír még mindig. :)
Remélem tetszeni fog annak akit érdrekel.
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?p=2304178


vas. márc. 22, 2009 10:25
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 08, 2009 13:04
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás 
Hello mindenkinek!

Kb. 3-4 éve volt utóljára mpxem, de úgy döntöttem, ideje visszatérnem az öreg harcoshoz! Tetszik, hogy a telefonnak ilyen nagy a támogatása itt a fórumon, már régóta használom a fórumot segítségként, és eddig nem hagyott cserben!

Nemsokára megjön a telefon, és hát a következő kérdésem lenne:

- tesóm felvetette az ötletet, hogy esetleg van olyan WM 5.0, amihez nem kell memokártya. Ti tudtok ilyenről?
- volt régebben egy Orange SPV-C500as telóm, amin olyan WM2003 volt, amiben az 5.0ás Media Playere volt bent. Erről tudok valamit?
- mik a tapasztalataitok üzembiztonságban az új 6.1es rendszerről?
- mik szükségesek ahhoz hogy fel tudd tenni a 6.1et?

Én személy szerint a legjobb ROMnak a 2003at tartom, elég gyors már jobb mint a 2002, viszont az 5.0 nem tetszett, mert ugye kellett hozzá a kártya, és nagyon belassult (pl.: kiírta hogy bejövő hívás, de felvenni már nem tudtam...). Ha esetleg lenne olyan 5.0, ami belefér a memóriába, na az lenne az ideális. De tudtommal nincs.

Előre is köszi a segítséget! További jó fórumozást!


szomb. márc. 21, 2009 12:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 08, 2009 13:04
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás BB7100g
Ha valaki elcserélné az mpx200át szóljon. Nekem régen kb 2-3 éve volt egy ilyen telóm, és eléggé meg voltam elégedve vele, nem is értem, hogy miért adtam el, de az a lényeg, hogy most megint igényt tartanék egyre...

Lenne cserébe egy Blackberry 7100g-s készülékem
Az állapota szinte karcmentes, független, tudok képet is küldeni ha írsz!

Akit érdekel írjon: rep3atim / kukac / hotmail / pont / com


vas. márc. 08, 2009 13:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. szept. 03, 2008 14:48
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Üdv ismét ......
valaki tud valamiféle paraméterekről hogy miért van az hogy bizonyos wav fileokat be tudok tenni csengőhangnak de bizonyosaknál meg csak annyi hogy prünty !!!???

Köszi ám !


csüt. jan. 29, 2009 0:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 25, 2006 17:43
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
jolinare írta:
bigyo108 írta:
Hi!
Nekem a 6.1 abszolút nem akarja az igazságot.....mindig az a vége hogy 2003-at rakok fel :)
Most olvatam egyik forumon hogy a 6.1 csak 1GB-nál nagyobb SD-kártyára hajlandó felmenni....ez komoly....mert akkor én itt véreztem el!

Kösz előre is !

Gaben001 => igen független a telóm én magam csináltam.
Nemhinném hogy azért nem tudsz upgradelni mert pannonos vagy... ez abszurd lenne!


Hmm, sztem ez oltári nagy baromság az 1 GB, mert nekem 128 MB-os mem.karival megy, és ebből még a fele szabad is :-)
Hát nemtom te milyen cuccal próbálkozol, de rossz úton jársz.
http://rapidshare.com/files/184554087/M ... holmik.zip

töltsd le ezt a cuccot és keresd ki belőle az IMG fájlt.
Ez tuti menni fog. A RESET nem szokott véletlenül kimaradni neked az op.rendszer csere után ?
Lehet az a gond.


Ezt a zip állományt feltennéd a www.data.hu címre és megosztanád itt a linket?

Köszönöm


szomb. jan. 24, 2009 1:39
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. szept. 03, 2008 14:48
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Üdv!
A 3partból álló WM6 az felmegy rendesen....de ez az egypartos egyszerűen nem adja meg magát.
Ha bárki tud írjon valami instrukciót hogy hogyan jönnek a lépések egymás után mert szerintem valamit **** de csúnyán .....
Üdv: Bigyó!


csüt. jan. 22, 2009 19:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. szept. 03, 2008 14:48
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Áhhh nekem messze van most pest :)
Most nyomom az upgradet....ha sok sikert nekem...


csüt. jan. 22, 2009 19:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. márc. 16, 2008 20:28
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
bigyo108 írta:
Hát akkor így látatlanban köszi szépen......most megpróbálom amit küldtél.
Nagyon remélem menni fog, mert oltári kíváncsi vagyok rá!
Köszi előre is a segítséget.....


Szívesen, ingyen volt... Sok sikert :-)
Ha nem megy, keress meg, Pesten vok :-) Hehe, de telcsin is segítek, ha kell. Üdv : Jolinare 0630/9841290


csüt. jan. 22, 2009 19:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. szept. 03, 2008 14:48
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Hát akkor így látatlanban köszi szépen......most megpróbálom amit küldtél.
Nagyon remélem menni fog, mert oltári kíváncsi vagyok rá!
Köszi előre is a segítséget.....


csüt. jan. 22, 2009 18:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. márc. 16, 2008 20:28
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
bigyo108 írta:
Hi!
Nekem a 6.1 abszolút nem akarja az igazságot.....mindig az a vége hogy 2003-at rakok fel :)
Most olvatam egyik forumon hogy a 6.1 csak 1GB-nál nagyobb SD-kártyára hajlandó felmenni....ez komoly....mert akkor én itt véreztem el!

Kösz előre is !

Gaben001 => igen független a telóm én magam csináltam.
Nemhinném hogy azért nem tudsz upgradelni mert pannonos vagy... ez abszurd lenne!


Hmm, sztem ez oltári nagy baromság az 1 GB, mert nekem 128 MB-os mem.karival megy, és ebből még a fele szabad is :-)
Hát nemtom te milyen cuccal próbálkozol, de rossz úton jársz.
http://rapidshare.com/files/184554087/M ... holmik.zip

töltsd le ezt a cuccot és keresd ki belőle az IMG fájlt.
Ez tuti menni fog. A RESET nem szokott véletlenül kimaradni neked az op.rendszer csere után ?
Lehet az a gond.


hétf. jan. 19, 2009 19:57
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. szept. 03, 2008 14:48
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Hi!
Nekem a 6.1 abszolút nem akarja az igazságot.....mindig az a vége hogy 2003-at rakok fel :)
Most olvatam egyik forumon hogy a 6.1 csak 1GB-nál nagyobb SD-kártyára hajlandó felmenni....ez komoly....mert akkor én itt véreztem el!

Kösz előre is !

Gaben001 => igen független a telóm én magam csináltam.
Nemhinném hogy azért nem tudsz upgradelni mert pannonos vagy... ez abszurd lenne!


hétf. jan. 19, 2009 12:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. márc. 16, 2008 20:28
Hozzászólások: 18
Hozzászólás MPx200-on használt alkalmazásaim.
Hello John.
Érdeklődésedre leírom én miket használok a telcsin, bár már nem biztos hogy sok idő fordítasz rá, de lehet hasznos lesz.
Felsorolva :

1. Total Commander - fájlkezelő
2. Java Blend - Java futtató környezet, így java alkalmazásokat is tudsz telepíteni a telcsire
3. MMS kliens - amit a 2003-hoz csináltak
4. Sim manager - tel. számok vészmentése és visszaállítása
5. OmapClock - processzor órajelének átállítása, max. 144 MHz-en megy, de elég gyors lesz így a gép
6. Oxios CloseApp - szabad memóriát csinál a rendszerben, ami nem szükséges alkalmazás bezárja
7. Registry Editor - ezt nem kommentálom, de nagyon hasznos
8. BetaPlayer - teljes képernyős videólejátszás (avi,mpg,stb...), és zenelejátszó, elég frankó.
9. Smartmovie - szintén full képernyős videó lejátszó
10. Office Mobile - Excell, Word és Powerpoint olvasó
11. Wordpad - dokumentum létrehozás

Asszem ennyi most.
Kellemes használatot neked is.


szomb. jan. 10, 2009 22:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 12:34
Hozzászólások: 449
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Ma lett 4 éves az MPx200-asom,elénekeltem neki a heppibőrzdéjt is :)

Persze, már csak vásár- és ünnepnapokon veszem elő dobozából, egy-egy lemerítés-feltötés erejéig, de a szülinapja miatt megajándékoztam az international wm6.1-es rom-mal, simán fel is ment rá.

Egy dologra figyeltem fel, ami a korábbi wm5.0-án is észrevettem: a külső kijelzőn egy idő után azt jelzi, hogy nincs hálózat ("x" jel), a belső kijelzőn meg rendesen jelzi a térerőt, és van is terészetesen, nem dob le a hálózatról.
Picit zavaró... :(

A wm6.1-eshez találtatok progikat? (pl. az airfagev.com lapon nagyon kevés van ami kompatibilis vele, gondolom, nem nagyon fejlesztegtik tovább, a legtöbb progi még a jó régi 2003-as rom-on megy).


szomb. jan. 10, 2009 21:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. márc. 16, 2008 20:28
Hozzászólások: 18
Hozzászólás Új MPx200 telcsi :-) Ez komoly...
Kedves fórumozók és MPx200 tulajok !

Örömmel jelentem be, hogy mától boldog tulaja vagyok 1 teljesen új, fóliás, abszolút nullperces MPx200-nak.
Annyira marha jó, karcmentes,csodaszép. Dobozzal és minden tartozékával.
Holnap teszek fel pár képet róla, hátha esetleg érdekel valakit.
Garanciát is kaptam rá. Gyorsan felraktam rá a 2003-as gyári ROM-ot.
Semmi extra cuccot nem teszek rá még...
További kellemes MPx használatot.
Üdv: Jolinare


csüt. dec. 11, 2008 21:51
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd júl. 08, 2008 1:16
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Sziasztok!

Immár a 3-dik mpx200-at gyűrőm.Nagyon sok romot végigpróbáltam de soha nem sikerült negyed óránál többre el lőnöm a telefont.
Legvégső esetben levettem az aksit és egy félórára úgy hagytam a telefont.

Üdv!


pén. dec. 05, 2008 2:44
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: SEGÍTSÉG!!!
Kleroo írta:
Sziasztok. Komoly problémám van. Egy módosított romot raktam vona a telóra, de nem sikerült....
Azóta tök halott. Elflesseltem. Általam ismert kombók egyikére sem indul.
Hogy hozhatnám vissza az életbe?(motorloa szervizbe kb a teló áráért csinálnák meg.)
:o
Hát, nagyjából ezért nem teszünk fel módosított ROM-ot...


vas. nov. 30, 2008 21:36
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd aug. 14, 2007 10:28
Hozzászólások: 3
Hozzászólás SEGÍTSÉG!!!
Sziasztok. Komoly problémám van. Egy módosított romot raktam vona a telóra, de nem sikerült....
Azóta tök halott. Elflesseltem. Általam ismert kombók egyikére sem indul.
Hogy hozhatnám vissza az életbe?(motorloa szervizbe kb a teló áráért csinálnák meg.)
:o


vas. nov. 30, 2008 16:42
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. jún. 07, 2008 10:50
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Betumeret atallitas mpx220-asnal
Meg tudna mondani valaki, hogy hol lehet belenyulni az alapertelmezett betumeretek beallitasaba. Foleg az explorer meretezese erdekelne. A Facade progit mar probaltam, de nem segitett.
Elore is koszoneettel! Szabolcs


szomb. nov. 22, 2008 13:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 31, 2005 3:50
Hozzászólások: 59
Hozzászólás TomTom
Sziasztok !

WM 6 van a telómon / MPX200 /.

Feltelepítettem a TomTom 6-ot. El is indul de nem talál térképet. Fut ez már valakinek normálisan a telóján?
Tud esetleg valaki WM 6 alá valami normális és működőképes térkép progit ?


pén. nov. 07, 2008 0:11
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. aug. 09, 2008 12:17
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
Melyik verziót rakod fel a wm6.1-ből?
Független a telefon?Milyen programot használsz a felrakáshoz?
Nekem felmegy rá bármi 2002-2003 wm5 de a 6-os nem!Leszedtem 5-6 verziót de egyik se akar felmenni.


vas. szept. 14, 2008 21:19
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd dec. 18, 2007 12:52
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Visszatettem a 6.0-ás wm-et.
Jeyo Mobile Companion 2.1-el lementettem a "címlistát" xml-es fájlba.
Újratelepítettem a wm 6.1-et, ami simán felment.
Kivéve, hogy a végső fehér képernyőnél többször kellett újra indítanom a telefont (bekapcs+kék gomb), mert kikapcsolt.
Utána átmentek a lementett telefonszámok.
Azóta boldog MPX200+wm 6.1 tulaj vagyok!

Holnap finomítok még rajta = csengőhangok, saját képernyő.
Gyorsabbnak tűnik a rendszer, a készenléti időre kiváncsi leszek...

Mindez egy 5 éves készüléken... ha bírja ez az utolsó telefonom :)
(akksi még az eredeti, 2 napig mindig bírta)

Azt hiszem ez A készülék s...be dugja sok mostani masinát!


vas. szept. 14, 2008 20:47
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. aug. 09, 2008 12:17
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
http://braincast.nl/samples/jsoneditor/
Ez nem tudom mi de json editor....
Én outlook-al szinkronizálom így nem kell ilyenekkel foglalkoznom.
De próbaképp kipróbáltam a Jeyo-t.Az is jó de nem tudom kezeli-e a json-t
Hogy raktad fel a wm6.1-et és melyiket?független a telód?
Én nem tudom felrakni csak az 5-öst.


vas. szept. 14, 2008 18:30
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd dec. 18, 2007 12:52
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Segítséget szeretnék kérni hozzáértőktől az alábbiakhoz:

MPX200-on problémamentesen futó wm6.1
Előző verzió wm5.
Lementettem SIM Contact Manager progival Bookmarks 2008-09-13.json
fájlba a telefonszámaimat.

Milyen programmal tudom visszaállítani a telefonszámokat?

Ahogy néztem a wm6.1-ben nincs lehetőség (?!) külső fájlból a telefonra vagy a sim kártyára visszamenteni az adatokat.

Ha nem tudom visszatenni a rengeteg telefonszámot, valószínű op.csere lesz!

Ha valakinek hasznos ötlete van kérem segítsen!


vas. szept. 14, 2008 10:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. aug. 09, 2008 12:17
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
Ha jól tévedek 2002,2003,wm5,wm5.1,wm6 és 6.1.
Bigyo108 független a telefonod?
Az enyém pannon függő,lehet ezért nem tudom telepíteni a wm6-ot?


szomb. szept. 13, 2008 17:37
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. szept. 03, 2008 14:48
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Üdv !!!
Lenne egy kérdésem.....
Hogy jön sorba az eredeti oprendszerek számozása???
Csak azok érdekelnek amelyek nincsenek kibuherálva???


szer. szept. 03, 2008 15:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 31, 2005 3:50
Hozzászólások: 59
Hozzászólás 
Sziasztok !

Feltelepítettem a WM 6.1-et. A problémám az, hogy a számgép nem akarja felismerni a telót. Az eszközkezelőben ezt jelzi: Generic RNDIS (PROTOTYPE--Remember to change idVendor)

Találkozot már valaki ilyen problémával? Kérlek segítsetek. A válaszaitokat előre is köszönöm.


szer. aug. 27, 2008 21:20
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. aug. 09, 2008 12:17
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani miért nem tudom feltenni a wm6-ot?
Az upgrade wizard 1.8.5 röviden annyit ír már az első img-nél:rossz hír,a frissítés nem sikerült lépjek kapcsolatba a szolgáltatóval.Több verziót is kipróbáltam.
Leszedtem egy másik fajta telepítőt is amit az .nbf fájlokhoz adnak de az meg nem látja a telefont.Bár szól ha gyenge az akksi....
Kikapcsolva,bekapcsolva....semmi.
A 2005-öt fel tudom tenni de arról sem enged frissíteni.
Ha valakinek van ötlete azt megköszönöm!


szer. aug. 27, 2008 16:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 01, 2005 11:13
Hozzászólások: 164
Hozzászólás 
köszönöm szépen!


szomb. aug. 23, 2008 23:30
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. jan. 10, 2005 1:32
Hozzászólások: 255
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Snakeman írta:
dejoe írta:
A black-one sms fix meg gyógyír még mindig. :)

hi! meg tudná mondani valaki , hogy ezt honnan tudom elérni? köszi!

Ha még aktuális:
http://rapidshare.com/files/139571938/SMS_Fix_WM6.CAB


szomb. aug. 23, 2008 20:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 01, 2005 11:13
Hozzászólások: 164
Hozzászólás 
dejoe írta:
A black-one sms fix meg gyógyír még mindig. :)

hi! meg tudná mondani valaki , hogy ezt honnan tudom elérni? köszi!


vas. aug. 17, 2008 12:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. aug. 09, 2008 12:17
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
Én is a gézabátyótól szedtem a rom vágót de nem tudtam működésre bírni mert hibát észlel és leáll:(
A magyarítás nem olyan fontos,de a felesleges cuccokat szívesen kivenném a windowsból.A teló memóriája véges és a bővítőről futtatott cuccok nem épp gyorsak.Ezért tértem vissza a 2003-hoz.Bár lehet csak az én kártyám noname.Na de akkor keresgélek még.
Köszi az infókat!


kedd aug. 12, 2008 18:45
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd júl. 08, 2008 1:16
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Hali!
Hát nagy fába vágtad a fejszédet! :)
Romszétszedőt csak egyet tudok a 2003-hoz.
Itt láttam:http://gezabatyo.uw.hu/
Külföldi oldalakon keresgélj.
Talán a török vagy az orosz irányzatnál próbálj meg segítségért kiabálni.
Ha a nyelv a gond szólj segítek.
A magyarítás pedig amit láttál két oldallal hátrébb nem ezen a telón futott.
A próbálkozások pedig kudarcba fulladtak mert a 6.1 összeomlott tőle.
A 2003-ra, ha keresgélsz talán találsz.
Üdv! D


vas. aug. 10, 2008 2:06
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. aug. 09, 2008 12:17
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
Hello!
Én kerestem programokat a WM szétszedéséhez de amit találtam nem működött.Ha van ilyenetek légyszi küldjétek el.Láttam a magyarítást egész szép volt azzal mi lett?Én megpróbálkozok a WM06 moddolásával(kiszedni a fölös cuccokat) de nem egyszerű hozzá programokat találni.


szomb. aug. 09, 2008 12:21
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd júl. 08, 2008 1:16
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 6.1 Mpx200-re
Hali mindenkinek ismét! :)
Nos a 6.1-es rom amit találtam eddig a legjobb!
Nem fagy,gyors és még nem kellett újrarakni.:)
Érdemes kipróbálni.
Üdv! D


szomb. aug. 09, 2008 5:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 21, 2007 8:00
Hozzászólások: 22
Hozzászólás 
ha még érdekel akkor van nekem egy eladó használaton kívüli mikrofon hibás mpx 200-am(illetve elvileg mikrofon hibás, híváskor hiába szólok bele nem hallja másik fél)A teló mikrofonon kívül még működik rendesen, de mivel eléggé lerobbant állapotban van(kopott zötyögő flip, akksi hamar lemerül) csak alkatrésznek adnám el...
ha érdekel dobj email-t. itt elég ritkán vagyok fenn....

l.csoka86@gmail.com


EDIT: most nézem hogy mpx 220-hoz kellene alaplap. van másik topic 220-hoz.

ha netán érdekel vkit olcsón telóm az írjon email.t


kedd aug. 05, 2008 14:06
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. jún. 07, 2008 10:50
Hozzászólások: 4
Hozzászólás MPX220-ashoz alaplap
Keresek egy mukodo alaplapot, ha valakinek mar feleslegesse valt!
Nem surgos, de azert ne sokat gondolkodjatok a jo oteleteken!


pén. júl. 25, 2008 22:31
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 9371 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 188  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google Adsense [Bot] valamint 14 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség