Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. máj. 13, 2024 18:20



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 418 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő
OFF: Flame, avagy sz*r autó-e a Suzuki? 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Na, most ért el arra szintre a topic, hogy úgy döntöttem, bezárom.


szer. aug. 04, 2004 16:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 1:38
Hozzászólások: 108
Tartózkodási hely: Itt ülök a gép elött...... :c)
Hozzászólás 
pg:
Én szerintem, meg mások szerint is elég jó a helyesírásom. Nem tudom, hogy mi bajod van vele......


szer. aug. 04, 2004 16:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 1:38
Hozzászólások: 108
Tartózkodási hely: Itt ülök a gép elött...... :c)
Hozzászólás 
blindes:
"MEB: Hol adnak ilyen jó fizetést? Máris megyek oda dolgozni." Igen, elég sokat.....

T68m:
Gratulálok parasztkám. Ügyes van. Én egyálltalán nem írtam, hogy nem dolgozom, nem járok iskolába, nem engedem át a zábrán az embereket, nincs kopaszranyírva a fejem, nem szidtam a suzukikat.
Ennyit rólad, köcsöggyerek........


szer. aug. 04, 2004 15:58
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
T68m írta:
Egyébként is mindenkinek a k. anyját, aki nem húzodik le előlem, amikor a városban megyek 160-at, s a szemét nyugdíjas nem ugrik félre, amikor a zebrán előzők vagy tolatok éppen!

Ezzel én is így vok.....Meg amikor megyek a belső sávban, előzöm a kamiont, és jön mögöttem a mercis 200-al villogva, miközben még a kamion mellet vagyok...........


szer. aug. 04, 2004 15:57
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 828
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
MitoGábor írta:
pg:
Mi bajod a helyesírásommal ?!?! A NO-t itt nem "nem"-nek értettem, hanem no, érted ? :) Egyébként pont ezért nem szoktam sehol elárulni a koromat, mert mindig ez van belőle.......


Ezt most komolyan kérdezed? Nem akarok itt összekapni a tagokkal, mert ez az egyik vesszőparipám, csak nem szeretik (és máshol sem, sajna) ha előkerül. Pedig van egy pár emberke, akinek vannak gondjai (muszáj, egyenlőre, ba/be ban/ben helyett, és sorolhatnám). (Nem mondok neveket, engem továbbra is zavar, de visszafogom magam.)

Értem a NO-t.

Az estire gyanakodtam is, és tényleg. Nem jó, hidd el. Nem jó, mert kimaradsz olyan dolgokból, amelyekben ebben a korban még benne kellene lenni. Túl hamar és túl gyorsan kezded élni az életet.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pg szer. aug. 04, 2004 15:58-kor.



szer. aug. 04, 2004 15:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
én is 17 éves vagyok és a keresetembõl vettem meg az S80-as volvómat (kabrio)!!! tehát megdolgoztam érte....

Ja, és tulkép, már 16 évesen megvolt, de csak most kaptam meg a jogsimat!

Egyébként is mindenkinek a k. anyját, aki nem húzodik le elõlem, amikor a városban megyek 160-at, s a szemét nyugdíjas nem ugrik félre, amikor a zebrán elõzõk vagy tolatok éppen!

A fejem azért van kopaszra nyirva, mert szeretem érezni a fejbõrömön a 220-at, nem a hálózatét, hanem a sebességet, csak már olyan uncsi volt a kawasakim, meg ráadásul mindig megállították a rendõrõk, hogy miért nem viselem a bukomat, így inkább átnyergeltem a zautóra.

és mindenki takarodjon le az útról, akinek nincs legalább 10 millás verdája és a suzukisokat külön utálom, mert képesek az egész családot furikázni, s legfeljebb 50-60-al menni a városi mellékutáckban!

nem is értem mi a fenének csinálnak két személyesnél több autót?!?!??!!? elég ha én beleülök, meg épp az aznap esti szõke csajom. Aki, hogy ne unatkozzon közben a "sebváltomat" fogja, lehetõleg a szájával. Ekkor szoktam fél kézzel felhívni a haverjaimat, s közben a fejét nyomni, hogy erõssebben csinálja.....

na eztet jól megmondtam, má' csak azt nem értem, mit bámultok itt hé'? valakinek nem tetszik valami? most szó'jon! lehet odább húzni a szros suzukikkal + a többi szutyokkal! Nem ciki azzal járni? én sosem égetném magam!

látszik rajtatok, ennyit is értek! bazzeg! tiszta ciki! fogadjunk semmi értelemes pénzt se tudtok csinálni? rögtön láccik, hisz akkor legalább valami normális verdátok lehetne!

Bejárni valahova dolgozni? olyat sose tennék a tesókkal! Fárasztó is lehet + unalmas! Ja, és nekem senki ne dirigáljon! Hát mit képzel magáról, ki az? Én tudom mit kell tennem, s nektek is megmondom a frankót!!!!!

hülye, kis balfasz, **** vagytok! Annyit nem értek, hogy áthajtsak rajtatok!

Gábort hallottuk a villából.....


szer. aug. 04, 2004 15:55
Profil Honlap
Hozzászólás 
blindes írta:
Nem találom.Egyébként miből?

Mármint miből van lóvé?A "biznisbő"???Akkor jó sokat bizniszelhetsz.....


szer. aug. 04, 2004 15:55
Hozzászólás 
Nem találom.Egyébként miből?


szer. aug. 04, 2004 15:53
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 1:38
Hozzászólások: 108
Tartózkodási hely: Itt ülök a gép elött...... :c)
Hozzászólás 
Macika:
"Azannya, és nem is én írtam!!!"
Most büszke lehetsz. Csak leírtam, amit gondoltatok.....

Blindes:
Ebből is látszik, hogy nem akartam egyálltalán felvágni semmivel ! Írhattam volna akár 5-öst is.....


szer. aug. 04, 2004 15:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 1:38
Hozzászólások: 108
Tartózkodási hely: Itt ülök a gép elött...... :c)
Hozzászólás 
pg:
Mi bajod a helyesírásommal ?!?! A NO-t itt nem "nem"-nek értettem, hanem no, érted ? :) Egyébként pont ezért nem szoktam sehol elárulni a koromat, mert mindig ez van belőle.......

blindes:
Nem, nemhinném. Fentebb kérdezték, hogy miből tudok én magamnak venni egy A4-est. Válaszoltam.......


szer. aug. 04, 2004 15:50
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
MitoGábor írta:
...a kis 17 éves hülyegyereknek...

Azannya, és nem is én írtam!!!

MitoGábor írta:
...mivel már tudod a korom és ettől én már hülyébb vagyok a kétszer ennyi idős embereknél, igaz?

A korod azóta köztudott, amióta leírtad az a másik mobilfórumon. Az meg már több hónpja történt. Nem ma tudtuk meg!


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Macika szer. aug. 04, 2004 15:53-kor.



szer. aug. 04, 2004 15:50
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Na gyerekek mentem, vagy' két hétig nem is leszek, de priviben lehet hogy megtaláltok.
Pá, jó nyarat!!!
Üdv.:blindes


szer. aug. 04, 2004 15:49
Hozzászólás 
pg írta:
MitoGábor írta:
pq:
Igaz, hogy nem szeretek tanulni, de egy erős 3as feletti átlagom van, persze no tanulás nélkül. Úgy tudok dolgozni, üzletelni, hogy estire járok.
Volt már rá eset, hogy jött egy 4.2-es A8-os és villantott egyet. Szó nélkül lehúzódtam és vissza és megköszönte. Ilyen, hogy megverjenek ebből kifohóleg nemhinném, hogy megeshet, mert nem szoktam mások útját akadályozni. u.i: nem vagyok kölyök...

1.:/Én a hármasommal nem annyira vágnék fel.........
2.:/Ezt egy agyturkásznak is meg-kéne mutatni. :lol: Na, jó ezt nem sértésnek szántam, csak (bocs), látszik rajtad hogy még nem ismered az élet dolgait/titkait..............


szer. aug. 04, 2004 15:48
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 1:38
Hozzászólások: 108
Tartózkodási hely: Itt ülök a gép elött...... :c)
Hozzászólás 
"Tök mindegy, hogy az ilyen ember mint te milyen autóban ül. Még talicskában is veszélyes..."
Haha, nagyon vicces.

Macika:
Igen, én álltalában kérdezek, mielött cselekszem, vagy csiánlok egy új telót. És mit nem hiszel a 350ezres bírságon ?!?!?!? Ha akarod szívesen bescennelem neked, csak, hogy higyj a "kis 17 évesnek" !

Bogar:
Azért nem értettem, mert vagy 4 nick volt a hozzászólásban. És nem kéne köcsögösködni.........


szer. aug. 04, 2004 15:46
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
A hatályos KRESZ on-line itt található.


szer. aug. 04, 2004 15:46
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 828
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
MitoGábor írta:
pq:
Igaz, hogy nem szeretek tanulni, de egy erős 3as feletti átlagom van, persze no tanulás nélkül. Úgy tudok dolgozni, üzletelni, hogy estire járok.
Volt már rá eset, hogy jött egy 4.2-es A8-os és villantott egyet. Szó nélkül lehúzódtam és vissza és megköszönte. Ilyen, hogy megverjenek ebből kifohóleg nemhinném, hogy megeshet, mert nem szoktam mások útját akadályozni. u.i: nem vagyok kölyök...


1. nem szokott zavarni, de PG, nem PQ.
2. Örülök, hogy normálisan válaszoltál, nem agresszíven. Ezt gyakorolhatnád. :wink:
3. Csak, hogy kötekedjek, a "no tanulás nélkül" dupla tagadás. Nem magyarázom meg, remélem érted.
4. A "kölyök"-öt nem sértésnek szántam. És hozzám képest - sőt, másokhoz képest itt meg végképp - az vagy. Ez tény.

Üdv


szer. aug. 04, 2004 15:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Macika írta:
Tudod barátom, amiket kérdezel a másik fórumon, abból én élből nem hiszem el, hogy mobilbizniszból meg tudnál élni. Nem A4-essel, hanem SEHOGY!
Na meg az általad kifizetett 350e Ft-os rendőrségi bírság... De cska azért ennyi, mert még fiatalkorú vagy.

Kezd bezárulni a kör... :lol:


szer. aug. 04, 2004 15:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
MitoGábor írta:
BoGar:
Mivel nem vagyok egy elveszett ember, így meg tudom magamnak venni, ami kell. Motorokkal, telefonokkal, tvkkel bizniszelek, egy mobilboltban dolgozom, mint eladó stb.stb. Hihetetlen, hogy egy 17 éves már meg tud élni, ugye ? Ja és természetesen középiskolába járok.

Nem vagy Te egy kicsit elszállva magadtól???????????!!!!!!!!!!Én meg már fiatatlabb koromban is bizniszeltem, sőt 10éves koromtól autót szerelek.Na, és akkor most mi van????Én vagyok az Isten?Mindenkinek vannak nagyszerű dolgai, de nem szoktak vele felvágni, úgy mint eggyesek.............!!!!!!!!!!!(bár most én nem ezek közé tartozom.. :lol: )


szer. aug. 04, 2004 15:43
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 828
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Tök mindegy, hogy az ilyen ember mint te milyen autóban ül. Még talicskában is veszélyes...


:lol: :lol: :lol: :lol:

Főképp 180-nal.


szer. aug. 04, 2004 15:41
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 1:38
Hozzászólások: 108
Tartózkodási hely: Itt ülök a gép elött...... :c)
Hozzászólás 
392mhz:
Any.ád ! Nem kellene bunkóskodni......

blindes:
hahaha, most marha vicces voltál. M3, M7

pq:
Igaz, hogy nem szeretek tanulni, de egy erős 3as feletti átlagom van, persze no tanulás nélkül. Úgy tudok dolgozni, üzletelni, hogy estire járok.
Volt már rá eset, hogy jött egy 4.2-es A8-os és villantott egyet. Szó nélkül lehúzódtam és vissza és megköszönte. Ilyen, hogy megverjenek ebből kifohóleg nemhinném, hogy megeshet, mert nem szoktam mások útját akadályozni. u.i: nem vagyok kölyök...


szer. aug. 04, 2004 15:41
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
MitoGábor írta:
BoGar:
Mivel nem vagyok egy elveszett ember, így meg tudom magamnak venni, ami kell. Motorokkal, telefonokkal, tvkkel bizniszelek, egy mobilboltban dolgozom, mint eladó stb.stb. Hihetetlen, hogy egy 17 éves már meg tud élni, ugye ? Ja és természetesen középiskolába járok.


Tudod barátom, amiket kérdezel a másik fórumon, abból én élből nem hiszem el, hogy mobilbizniszból meg tudnál élni. Nem A4-essel, hanem SEHOGY!
Na meg az általad kifizetett 350e Ft-os rendőrségi bírság... De cska azért ennyi, mert még fiatalkorú vagy.

Na nem húzom fel magam, mert nem érsz annyit nekem...


szer. aug. 04, 2004 15:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Most épp itt. Vagy nem?
Hozzászólás 
MitoGábor írta:
BoGar:
Most ezt kinek írtad ?


Na ennyit rólad, meg ennyit a szövegértésedről.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BoGar szer. aug. 04, 2004 15:44-kor.



szer. aug. 04, 2004 15:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
MitoGábor írta:
BrOnZ:
Én nem bunkóskodtam sem veled sem mással

Ne kényszeríts, hogy visszakeressem és beidézzem...

MitoGábor írta:
te meg ezt csinálod,

Elárulnád pontosan, hogy mit értesz általam elkövetett bunkóskodáson?

MitoGábor írta:
mivel már tudod a korom és ettől én már hülyébb vagyok a kétszer ennyi idős embereknél, igaz ?!??!

Van egy-két dolog, amit meg kellene értened: én már voltam 17 éves, de te még nem voltál 48... Ha így folytatod: nem is leszel. Tudod a tapasztalat az olyan dolog, amely nem tanítható. Ha szabad kérnem : ne az országúton váltsd meg a világot... Előbb lohadjon le egy cseppet ifjonti héved, legyél alázatos a környezeteddel szemben, -lehet, hogy nekik köszönheted, hogy még élsz,- tanulj, művelődj sokat, tapasztalj és majd azután vitatkozz olyanokkal akik veled nem egy súlycsoportba tartoznak... (még mielőtt félreértenéd: szellemileg...)

MitoGábor írta:
Azt meg végképp nem értem, hogy miért emeli ki mindenki az audi a4 szót.

Na látod! Ha ezt majd megérted, akkor nagy igazságoknak és felismeréseknek juthatsz a nyomába! De addig...

MitoGábor írta:
Csak mindenki megbotránkozik, hogy "hűűűű, a kis 17 éves hülyegyereknek A4-e van".

Nem azon botránkoztunk meg, hanem rajtad. Az agresszivitásodon, a viselkedéseden és a személyiségeden. Tök mindegy, hogy az ilyen ember mint te milyen autóban ül. Még talicskában is veszélyes...


szer. aug. 04, 2004 15:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
nem gondolom ezt.
de azt igen, hogy ha a hozzád hasonlók sitten lennének, AKKOR lenne közlekedési kultúra ebben az országban.


szer. aug. 04, 2004 15:36
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
MitoGábor írta:
392MHz:
Te most komolyan azt hiszed, hogy én minden nap 180al rohangálok ??!??!?! Egyszer egy hónapban talán. Lakotton belül/kívül meg nem szoktam nyomni neki. Mint feljebb is írtam, csak ott, ahol a környezetem engedi !

Ha nem lakkotton belül/kívül, akkor hol nyomod neki??????????????????????????????????????????, :lol:


szer. aug. 04, 2004 15:36
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 1:38
Hozzászólások: 108
Tartózkodási hely: Itt ülök a gép elött...... :c)
Hozzászólás 
BoGar:
Most ezt kinek írtad ?

blindis:
Nekem a kedvencem, ezért is vettem meg. Magamnak, nem másnak.....


szer. aug. 04, 2004 15:35
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 828
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
MitoGábor írta:
Tehát a fenti mondtatban is benne van, hogy :"annak szándéka szerinti menetében" !! Tehát ez mit jelent ? Ha az én szándékomba az áll, hogy 160-al menjek, akkor is ell kell engednek !

pg:
A kicsit visszaolvastál volna, mint írtam, elég sok autóval találkoztunk, akik "szabálytalanul tartozkodtak" a belső sávbab, én arra írtam !


ÉN visszaolvastam. Te meg azt sem tudod, mit írtál, kölyök.

Az elsőn, amit Grassnak írsz, meg csak röhögni tudok. (Vagy sírni.)

Nem szeretek ezzel előjönni, mert mindig balhé lesz belőle, de látszik, hogy a középiskolát csak érintőlegesen végzed. A helyesírásod pl. csapnivaló. A kresszel már bizonyítottad, hogy a szövegértelmezés sem erősséged. Hogyan dolgozol eladóként boltban? Este? Mert hát napközben az iskolában kéne lenni? Vagy hogy van ez? Plusz az "üzletelés". (Ebbe már bele sem merek gondolni.)

Ne válaszolj, ha nem akarsz, nem személyeskedni akarok.

Eléggé reménytelen esetnek tűnsz. Mára feladom.

És én is csak azt tudom kívánni, hogy amikor 180-al száguldasz levillogva a pöcs 130-cal döcögőket az autópályán, érjen utól egy nagy fekete BMW/Merci 220-al, dudáljon/villogjon, aztán - a korábban valaki által leírtakhoz hasonlóan - szorítsanak le, és két nagydarab, egyszerű frizurájú, nehezen meggyőzhető szekrényalaposan ruházzon meg (ne essen komoly bajod, de azért fájjon), hogy TE feltartottad, sőt akadályoztad ŐKET, és mit képzelsz, hogy döcögsz, és nem húzódsz le.

Na majd ezután talán másképp látod a dolgokat, és rájössz olyasmikre, amire most - éretlenségedből, fiatalságodból kifolyólag - képtelen vagy. CSak ne legyen túl késő.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pg szer. aug. 04, 2004 15:36-kor.



szer. aug. 04, 2004 15:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólás 
Nem állítom hogy **** márka, de nekem nem jön be.


szer. aug. 04, 2004 15:34
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 1:38
Hozzászólások: 108
Tartózkodási hely: Itt ülök a gép elött...... :c)
Hozzászólás 
392MHz:
Te most komolyan azt hiszed, hogy én minden nap 180al rohangálok ??!??!?! Egyszer egy hónapban talán. Lakotton belül/kívül meg nem szoktam nyomni neki. Mint feljebb is írtam, csak ott, ahol a környezetem engedi !


szer. aug. 04, 2004 15:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Most épp itt. Vagy nem?
Hozzászólás 
Macika írta:
BoGar írta:
Sulla írta:
MitoGábor:

Ha már nálad a KRESZ-könyv, nézd meg légyszíves az akadályozás fogalmát, és gépeld be, ha megkérhetlek. (Van valakinek tudomása on-line KRESZ-ről?)

Köszi:

S


A totalcaron fent van.


Ha jól sejtem, nem azt kérte, hogy linket adj!


Nem. Azt kérdezte, van-e tudomásom online KRESZ-ről. Most erre azt a választ várod, hogy IGEN/NEM? (Megsúgom, ezután jött volna a "Hol?" kérdés.)
(Most te ezt egyébként reklámnak fogod fel?)


szer. aug. 04, 2004 15:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 1:38
Hozzászólások: 108
Tartózkodási hely: Itt ülök a gép elött...... :c)
Hozzászólás 
BoGar:
Légyszives magyarázd el, mert akiknek mutattam, azok mind azt mondták, hogy igazam van. Tehát a szándékomban, hogy én gyorsabban akarok menni nálad, te nem akadályozhatsz !


szer. aug. 04, 2004 15:31
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
mitogábor: nem vagy hülyébb.
de 30 éves korodra vagy
1. valóban felcsavarodsz egy fára
2. vagy sitten fox ülni
3. vagy benõ a fejed lágya és rájössz, hogy 500 LE-s autóval is lehet 140-nel utazni.


szer. aug. 04, 2004 15:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 1:38
Hozzászólások: 108
Tartózkodási hely: Itt ülök a gép elött...... :c)
Hozzászólás 
Macika:
Én már le is írtam neki !


szer. aug. 04, 2004 15:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Most épp itt. Vagy nem?
Hozzászólás 
MitoGábor írta:

Grass:
"ha valaki a közlekedésben már résztvevőjét annak szándéka szerinti menetében, mozgásában, továbbjutásához gátolja, hátráltatja, a célzottól eltérő közlekedési magatartásában (pl.: fékezésre vagy irányváltoztatásra) kényszerítí !"
Tehát a fenti mondtatban is benne van, hogy :"annak szándéka szerinti menetében" !! Tehát ez mit jelent ? Ha az én szándékomba az áll, hogy 160-al menjek, akkor is ell kell engednek !


Itt nem ezt értik szándék alatt, de mindegy. Ezt már nem fogom neked magyarázgatni. Legyen elég annyi, hogy a haladási sebességed ebben az esetben nem szándék.


szer. aug. 04, 2004 15:29
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
BoGar írta:
Sulla írta:
MitoGábor:

Ha már nálad a KRESZ-könyv, nézd meg légyszíves az akadályozás fogalmát, és gépeld be, ha megkérhetlek. (Van valakinek tudomása on-line KRESZ-ről?)

Köszi:

S


A totalcaron fent van.


Ha jól sejtem, nem azt kérte, hogy linket adj!


szer. aug. 04, 2004 15:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 1:38
Hozzászólások: 108
Tartózkodási hely: Itt ülök a gép elött...... :c)
Hozzászólás 
BrOnZ:
Én nem bunkóskodtam sem veled sem mással, te meg ezt csinálod, mivel már tudod a korom és ettől én már hülyébb vagyok a kétszer ennyi idős embereknél, igaz ?!??! Azt meg végképp nem értem, hogy miért emeli ki mindenki az audi a4 szót. Ha azt írtam, volna, hogy Citröen Xsara, akkor le se **** volna a tipusát (mivel egy árban van). Csak mindenki megbotránkozik, hogy "hűűűű, a kis 17 éves hülyegyereknek A4-e van". Csak ilyenkor az emberek nem az árat nézik, hanem azt, hogy Audi.....


szer. aug. 04, 2004 15:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
MitoGábor írta:
Tehát a fenti mondtatban is benne van, hogy :"annak szándéka szerinti menetében" !! Tehát ez mit jelent ? Ha az én szándékomba az áll, hogy 160-al menjek, akkor is ell kell engednek!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez kééééééész!!! MitoGábor: gyere holnap is!!!


szer. aug. 04, 2004 15:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: 'zugGSMbót'
Hozzászólás 
MitoGábor írta:
BoGar:
"Ahogy vártam. 17 éves, és már dolgozik, és a keresetéből vette kocsit. Gratula! "
Gondoltam, hogy valami ilyesfélét fogsz írni..... Elég hihetetlen számodra, hogy egy 17 éves tud saját magának venni egy kocsit , ugye ? :evil: Pedig ez van és nem szoktam hazudni.


Hol adnak ilyen jó fizetést? Máris megyek oda dolgozni.


szer. aug. 04, 2004 15:26
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
+1 írta:
392MHz írta:
mitogábornak, +1-nek kocsinak és társaiknak üzenem:
általuk szabadon választott sebességgel -remélem ez 150 felett lesz- csavarodjanak fel a legelsõ útmenti fára, ezzel is hozzájárulva a Mo. közlekedési moráljának javításához.

mitogábornak még hozzátenném, hogy véleményem szerint sosem járt németországban ott ui a tompitottat ill rekfeltort csak éjjel használják.
rám a Müncehnben és környékén töltött egy hét alatt egyetlen paraszt villogott, amikor éppen elõztem, egy MAGYAR bmw-s.
meglepõ módon õk s4-es audival 330d bmw-vel is képesek megvárni, mig befejezek egy elõzést, még akkor is, ha miattam kellett 140-re lassitaniuk.


Részleteznéd, hogy nekem miért kívánsz ilyet???
Kösz


újraolvastam (vagy újraértrelmeztem?) a hozzászólásaidat és töröltelek a halállistáról. :-)
mea culpa.


szer. aug. 04, 2004 15:25
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 828
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
még mindig mitógábornak:

Sajnos te is olyan vagy, aki csak a jogairól akar tudni, a kötelességekről, törvényekről nem. Az hogy te gyorshajtasz, lényegtelen, de hogy valami köcsögtől nem tudsz száguldozni, az már bezzeg akadályozás.

A Kresz-re nem szelektíven kell hivatkozni ám.

Azt hiszem, hiába is magyarázunk itt neked.

Utoljára hadd idézzek neked - szegény, azóta megboldogult - Bandi bácsitól, Kresz oktatómtól, aki 14 éve engem tanított (ja, én is 17 évesen vizsgáztam le):

"Elsőbbséged akkor van, ha megadják."

(A zebrán gyalogosként lehet neked elsőbbséged, majd vigasztalódj vele a kórházban, hogy nem te vagy a hibás.)

Üdv


szer. aug. 04, 2004 15:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 1:38
Hozzászólások: 108
Tartózkodási hely: Itt ülök a gép elött...... :c)
Hozzászólás 
BoGar:
Mivel nem vagyok egy elveszett ember, így meg tudom magamnak venni, ami kell. Motorokkal, telefonokkal, tvkkel bizniszelek, egy mobilboltban dolgozom, mint eladó stb.stb. Hihetetlen, hogy egy 17 éves már meg tud élni, ugye ? Ja és természetesen középiskolába járok.


Grass:
"ha valaki a közlekedésben már résztvevőjét annak szándéka szerinti menetében, mozgásában, továbbjutásához gátolja, hátráltatja, a célzottól eltérő közlekedési magatartásában (pl.: fékezésre vagy irányváltoztatásra) kényszerítí !"
Tehát a fenti mondtatban is benne van, hogy :"annak szándéka szerinti menetében" !! Tehát ez mit jelent ? Ha az én szándékomba az áll, hogy 160-al menjek, akkor is ell kell engednek !

pg:
A kicsit visszaolvastál volna, mint írtam, elég sok autóval találkoztunk, akik "szabálytalanul tartozkodtak" a belső sávbab, én arra írtam !


szer. aug. 04, 2004 15:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
MitoGábor írta:
A kreszben benne van, hogy függetlenül attól, hogy te mennyivel mész, akkor is el kell engedned engem!

Álljatok meg gyerekek!!! IGAZA VAN!!! Most olvasom:

"...a párhuzamos közlekedésre alkalmas utakon, függetlenül az előző illetve a megelőzendő gépjárművek sebességétől, azonnali továbbhaladást kell biztosítani a: MitoGábornak, a tulajdonát képező A/4-es AUDI gépkocsinak, valamint a szintén tulajdonát képező hasonló tulajdonságú A/4-es rajzlapnak..."

Egyszerűbb lenne visszatérned az iskolapadba... Rengeteg pótolnivalód van. Tedd meg amíg megteheted.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BrOnZ szer. aug. 04, 2004 15:25-kor.



szer. aug. 04, 2004 15:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Most épp itt. Vagy nem?
Hozzászólás 
MitoGábor írta:
"Csak hogy az, aki 130-cal megy bent, és előz, mint te, az mitől szabálytalan?"

Ezt nem írtam, hogy szabálytalan !!!!!!! Én azt írtam, hogy full üres minden és a parasztja a belső sávban megy !


Nem írtad? Akkor olvasd már el az előzményeket! Nem véletlenül maradt bent az, amit te most kihagytál!


szer. aug. 04, 2004 15:21
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 828
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Mitógábor:

"Az okostónik kedvéért elővettem kreszkönyvemet.
195-ös oldal:
"Az autópályán is előfordulhat, hogy a belső sávban folyamatos előzés közben utolér egy szabálytalanul ott maradt gépkocsit. Adjon figyelmeztető hangjelzést előzési szándéka tudtul adása végett.""

A fentieket írtad te. Csak arra nem figyelsz, hogy az van benne, hogy SZABÁLYTALANUL OTT MARADT gépkocsit.

"Csak hogy az, aki 130-cal megy bent, és előz, mint te, az mitől szabálytalan?"
Ezt nem írtam, hogy szabálytalan !!!!!!! Én azt írtam, hogy full üres minden és a parasztja a belső sávban megy !"

Itt meg ezt reagáltad. Ellentmondasz magadnak. A szabálytalanul bentmaradtakat Németországban sem szeretik. Külön vadásznak rájuk a rendőrök. De itt nem erről vans zó, hanem valakiről, aki SZABÁLYOSAN 130-al (megengedett sebesség) előz!!! Érted? TEhát, amit te nagyon ügyesen kikeresel a kreszkönyvből, nem releváns.


És később ezt írtad Anubisnak. Nagyon árulkodó!

"A kreszben benne van, hogy függetlenül attól, hogy te mennyivel mész, akkor is el kell engedned ENGEM !"

A nagybetűt már én írtam. Capitalics mine. (Hú, ez nagyon fejlett szóvicc, angolul jól tudók remélem díjazzák.) :lol:


szer. aug. 04, 2004 15:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 1:38
Hozzászólások: 108
Tartózkodási hely: Itt ülök a gép elött...... :c)
Hozzászólás 
Anubis:
"Aha. Sőt, a rendőrnek is, ha látja, hisz Te halál szabályosan előzöl 180-al. Nos, köszönöm, egy élmény volt az érveidet olvasni."
"És ezért idézed az előzésre vonatkozó szabályokat, hogy köteles visszasorolni, ha MitoGábor jön, meg stbstb? Ez nagyon kapálózásnak tűnik nekem... "

Jajj, fejezd már be a rosszindulatú, "akkor is megmagyarázom a sáját igazam" dumádat !


Sulla:
Igenis. Írom:
Akadályozás:
ha valaki a közlekedésben már résztvevőjét annak szándéka szerinti menetében, mozgásában, továbbjutásához gátolja, hátráltatja, a célzottól eltérő közlekedési magatartásában (pl.: fékezésre vagy irányváltoztatásra) kényszerítí !

Bocs, ez kicsit másképp sült el, mint ahogy szeretted volna.....


szer. aug. 04, 2004 15:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
@MitoGábor: Nyugtass meg: ugye nem suzukid van?... (csak azért kérdezem, mert a topic elején az ilyeneket nevezték suzukis-nak...) :lol: :lol: :lol:

Egyébként tedd el, mentsd el a felszólalásaidat, majd ha felnőttél visszaolvashatod... Garantálom, hogy nem leszel büszke magadra. Csak remélni tudom, hogy ez a megvilágosodás nem az intenzív osztályon fog érni. Lehet, hogy akkor már késő lesz... Tudod az autóvezetés nem olyan mint a Quake II... Itt nincs még egy élet, itt az első hibánál jöhet a GAME OVER felirat.

Érdekes a kísérletem... Annyi megfejtés jött arra amit közreadtam, hogy nem tudom feldolgozni :)


szer. aug. 04, 2004 15:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
MitoGábor írta:
192-edik oldal:
"Személygépkocsival többsávos úton több járművet is előzhet folyamatosan a visszatérés kötelezettségek nélkül akkro is, ha közéjül még egy-két személygépkocsi még biztonságosan beférne. Be kell fejezni viszont az előzést akkor, ha az Ön mögött gyorsabban haladó már jármű közlekedését ezzel akadályozná."

Én nem tudnám a kreszt Macika........?

Továbbá az ön mögött gyorsabban haladó jármű sebességéről tudnál bővebben mesélni??? Ne ezekbe a mondatokba kapaszkodj! Mi az ami a legalapabb dolog a közlekedésben, de legalább az egyik legfontosabb. A sebességi határok betartása! Hogy érhetsz te valakit utol, ha szabályosan 130-al előz? Ki az aki, a mondatodat nézve legelőször is szabályt sért??? De én továbbra is mondom, hogy az aki 130-al előz az nem sérti meg a KRESZt! Az rendben van, ha befejezte és olyanok a körülmények, húzódjon le jobbra, mert ez is szabály, de az előzést nem szabad megzavarni, meg kell várni!!! Amint lehúzódott, és nem kényszerből két kocsioszlop közé, akkor már arra a fára csavarodsz fel amelyikre akarsz. De azt ne várd, hogy egy jó 130-as tempóval haladó autó miattad essen ki a ritmusból, mert te éppen száguldozni óhajtasz. Ha annyira összefüggő a jobboldali sáv és mondjuk 100-al megy ne várd, hogy bárki gyorsabb is kiálljon közéjük! Nem várhatod! Ugyanis nem akadályoz ebben az esetben!

Gabesz


szer. aug. 04, 2004 15:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Most épp itt. Vagy nem?
Hozzászólás 
Sulla írta:
MitoGábor:

Ha már nálad a KRESZ-könyv, nézd meg légyszíves az akadályozás fogalmát, és gépeld be, ha megkérhetlek. (Van valakinek tudomása on-line KRESZ-ről?)

Köszi:

S


A totalcaron fent van.


szer. aug. 04, 2004 15:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Most épp itt. Vagy nem?
Hozzászólás 
MitoGábor írta:
BoGar:
"Ahogy vártam. 17 éves, és már dolgozik, és a keresetéből vette kocsit. Gratula! "
Gondoltam, hogy valami ilyesfélét fogsz írni..... Elég hihetetlen számodra, hogy egy 17 éves tud saját magának venni egy kocsit , ugye ? :evil: Pedig ez van és nem szoktam hazudni.


Igen, hihetetlen, hogy a saját pénzéből tud venni, mert egy 17 éves még középiskolába jár, vagy legalábbis kellene járnia.


szer. aug. 04, 2004 15:13
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: on-line
Hozzászólás 
MitoGábor:

Ha már nálad a KRESZ-könyv, nézd meg légyszíves az akadályozás fogalmát, és gépeld be, ha megkérhetlek. (Van valakinek tudomása on-line KRESZ-ről?)

Köszi:

S


szer. aug. 04, 2004 15:11
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 418 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség