Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. ápr. 19, 2024 3:59



Hozzászólás a témához  [ 117 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Heroes of might and magic 5 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás Re: Crack
Apamaci87 írta:
Sziasztok!

Cracket keresek a játékhoz,de nem találok!
Léci küldjetek egy fájlt az apamaci87@citromail.hu címre!
Előre is köszönöm!

Vicces, arra nem hajlandó, hogy visszatolja ide a pofáját... :evil:
(Bocs, de muszáj(ly) volt).


kedd dec. 30, 2008 8:16
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. dec. 29, 2008 21:23
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Keszthely
Hozzászólás Crack
Sziasztok!

Cracket keresek a játékhoz,de nem találok!
Léci küldjetek egy fájlt az apamaci87@citromail.hu címre!
Előre is köszönöm!


hétf. dec. 29, 2008 21:29
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd okt. 28, 2008 9:52
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok! Valaki tudna segíteni abban, hogy hol találhatnék regisztrációs kódot netről letöltött Heroes V -höz?


kedd okt. 28, 2008 9:55
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. júl. 02, 2008 15:11
Hozzászólások: 1
Hozzászólás heroes5
Hali mindenkinek!
Régóta megvan a játék, eredetiben és csak a natúr,de sose regiztem és most jáccanék vele,de alig van pálya, amik vannak azokat már megcsináltam.Szerintetek,ha most regizek akkor megkapom azokat a pályákat amikről lemaradtam eddig?Mert elvileg, ha regiztem volna akkor elküldték volna nekem mindig a pályákat....
Vagy lehet máshonnan letölteni?Lehetőleg magyart...bár mind1 az...
Ha valaki tud kérlek szóljon hozzá... :wink:
Köszi előre is...M


szer. júl. 02, 2008 15:21
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd nov. 27, 2007 16:48
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
sziasztok nem tudjátok hogy lehet online játszani a heroes-el?


kedd nov. 27, 2007 16:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. jún. 09, 2007 20:12
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Ja az más. Nem-igazán láttam át de aztán elővettem az angol kéziszótárom és értelmeztem. . . A Felét. De amugy ezekszerint ez van fenn nekem. Ha ez az alapban nem volt benne akkór tényleg jó ez a 1.3 Patch az alaphoz képest. :lol: akkor ez szuper!.! biztos...


kedd jún. 19, 2007 21:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Carp írta:
1 kérdés: Miről irt pontosan hundavid? Mert addig oké hogy az 1.3 pach mi mindenre jó de amit itt leirt (vagyis gondolom bemásolta) annak se füle se farka. :shock:

Ha már meg vagyok szolítva. :lol:
Szóval az 1.3 patch-ben található javításokat/módosításokat másoltam be a hivatalos oldalról. Aki tud angolul, az érti. De ez kb. egy féléves hozzászólás volt.


vas. jún. 17, 2007 10:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. jún. 09, 2007 20:12
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
1 kérdés: Miről irt pontosan hundavid? Mert addig oké hogy az 1.3 pach mi mindenre jó de amit itt leirt (vagyis gondolom bemásolta) annak se füle se farka. :shock:


szomb. jún. 16, 2007 12:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
www.gamecopyworld.com


csüt. feb. 01, 2007 8:37
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. jan. 31, 2007 16:22
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Csaó! Nagy nehezen leszedtem a pach eket, de sehol sem találok a pachekhez crack et, hol találok, segítsetek...


szer. jan. 31, 2007 16:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Megérkezett az 1.3-as patch, map editorral és négy új pályával :lol:
"(!) Some fixes will take effect only after map restart, if loading from an older version save.

Features added:

Heroes 5 Map editor (you can find a shortcut to editor manual in start menu or you can find the manual directly in the "Heroes of Might and Magic V\Editor Documentation folder").

Duel:

new 3 x 3 heroes duel format
random heroes selection for duel
hero and army information interface
New Mission Results menu

Hotkey 'ALT' to highlight all interactive objects (resources, monsters, buildings, etc.) at the adventure map

Hotkey 'CTRL' + '1,2,3...' to enter in castles

Four new multiplayer maps:

"The School"
"Allies"
"Wind Rose"
"No Man's Land"
Bugs repaired and alternations made:

Crashes and stability:

the game no longer crashes when saved if there is not enough space on the HDD
several bugs in the Ghost Mode repaired that made the game "freeze"
Maps:

"The Land of Outcasts" map no longer has buildings that can’t be entered
The "Rise to Power" map no longer has creatures that can’t be interacted with.
Corrected mistakes in the game mechanics:

the Ghost can no longer see the number of creatures in the stack on the map if one of the player’s heroes’ Scouting is developed
all the creatures can use their special abilities when affected by the Puppet Master spell
the peasants’ Taxpayer ability works correctly when they are divided into stacks
mistake corrected that, under certain conditions, allowed mini artifacts assembled for half price to be sold for full price
the boat summon function of the Vessel of Shalassa spell now works correctly at bridges and certain shores
the Remote Control perk corrected
the Elementals now can appear in the Favored Enemy list
the hero using the Angel’s Wings artifact can now be stopped by a mouse click
when a hero goes through a portal or a whirlpool his path refreshes now
AI player collects artifacts properly now
Changes of balance:

damage inflicted by the Meteor Shower spell at Advanced and Expert levels decreased
the Puppet Master spell now does not fall off when the hypnotized creature suffers damage; but each caster can have only one active Puppet Master
the Fire Trap spell now sets mines in random locations not throughout the whole field but within a 5x5 tiles area selected by the player; in this area, the mines’ locations are still random
more damage is now absorbed by the Arcane Armor spell
the Phantom Forces spell now allows creating only one phantom for each group of creatures; the phantom has no activated abilities, and it has the same number of ammo as the original stack
the Summon Creatures spell now spends 75% of the hero’s movement points (if the hero is short of movement points, the spell will be unavailable till the next turn)
each use of the Raise Dead spell now makes a 20% decrease of the target unit’s maximal HP till the end of the combat
each use of the Resurrection spell now makes a 10% decrease of the target unit’s maximal HP till the end of the combat
the Master of Wrath perk now also affects the Word of Light, giving it +4 effective spellpower
the Master of Pain perk now also affects the Curse of the Netherworld, giving it +4 effective spellpower
the Ghosts/Spectres characteristics have been changed: these creatures now have more HP but inflict less damage
the Cavalry Commander specialization now gives Jousting bonus not for each walked tile but for the final result dramatically decreasing the full damage
the Iron Maden specialization: the Fireball spellpower now becomes 0+1 greater for each 5th level, not 1+1 for each 4th level
the Swift Striker specialization: the ATB now shifts for 0.5% only for each level
the Reanimator specialization: the Animate Dead spellpower now becomes +1 greater for each 5th level only
the Poison Master specialization now works correctly
Eruina duel presset: The army was weaken a little
Lethos duel presset: Artifact "Four leaf clover" changed to "Tunic of the Carved Flesh".
the building costs in the towns have been balanced
the mana cost of 3rd, 4th and 5th circles’ spells have increased
skill "War Mashines" adds hit points to war machines now.
catapult has unlimited ammunition now
Warlock, Wizard and Necromant have one starting spell now.
Camera, graphics, interfaces:

the spells effects in combat are now accelerated together with the animations
when a hero moves, the camera now follows him or her instead of remaining static
the Knight does no longer disappear from the arena when using Retaliation against the Obsidian Gargoyles
in the Haven town, part of the building’s texture does not disappear when a Town Hall or City Hall is being erected
when switching to the Ghost Mode, the camera now focuses on the ghost
the combat at the bridges now always takes part in a corresponding arena
after defeating an enemy hero, the corresponding information of the gained trophies now appears
some tooltips in the Duel Lobby interface have been corrected
in the Duel interface, the heroes’ icons no longer block the information of their levels
in the combat log, the text for the First Aid Tent has been corrected
the text of several messages in the Ghost Mode has been corrected
in a town without a visiting hero, the creatures’ expanded tooltips can now be viewed
in combat, the walls and gates now have tooltips with their remaining HP
information about another player in hot-seat turn passing is hidden now
it is impossible to dismiss the creatures of allied hero now
switching heroes in tavern and in the info screen now works correctly.
allies now can see the parts of the map opened by seer’s hut or observatory
additional corrections have been made in various texts
…and some more.
"


szomb. okt. 14, 2006 19:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás Re: Elakadás
szonyit írta:
Sziasztok!

Olyasvalaki segítségét várom aki már végigvitte vagy már közel jár a végigjátszáshoz...Az utolsó előtti campaign-nál vagyok a ranger-nél és azon belül a 3. azaz a defense pályán, mikor fön van egy elf vár amit rögtön a legelelején elfoglal az ellenség és neked azonnal vissza kell foglalni. A pálya úgy nyerhető meg elvileg, hogy megóvod a folyamatos necromata támadásoktól a főváradat amit az elején visszafoglaltál, bizonyos min sereget hagysz benne,és kiszabadítasz két hőst két különböző börtönből. Na már most elfoglaltam az ellenség várát, az összes bánya az enyém a két kiszabadított hőst már 24. azaz max szintre tornáztam, azonban mégsem pipálta ki a gép a ezt a rész teljesítést... Már a 10. hónapnál vagyok vmi esztelen durva seregem áll a fővárba és az ellenfél csak jön és jön a pálya széléről, h elfoglalja a váram de hát mulatságos, hogy semmit sem tud levenni az egységeim közül...
Hogy nyerhető meg a pálya?????


Idézet a heroes.hardwired.hu-ról:

"Ha gondjaid vannak pálya befejezésével, akkor tedd a következőt:
Findannal menj be a várba és a másik kettővel a vár elé. Vegyél egy új hőst, és ekkor véget ér a pálya. Valószínűleg szükséged lesz az 1.2-es patchre is. "
üdv:


hétf. szept. 25, 2006 16:28
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. máj. 24, 2006 20:07
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Elakadás
Sziasztok!

Olyasvalaki segítségét várom aki már végigvitte vagy már közel jár a végigjátszáshoz...Az utolsó előtti campaign-nál vagyok a ranger-nél és azon belül a 3. azaz a defense pályán, mikor fön van egy elf vár amit rögtön a legelelején elfoglal az ellenség és neked azonnal vissza kell foglalni. A pálya úgy nyerhető meg elvileg, hogy megóvod a folyamatos necromata támadásoktól a főváradat amit az elején visszafoglaltál, bizonyos min sereget hagysz benne,és kiszabadítasz két hőst két különböző börtönből. Na már most elfoglaltam az ellenség várát, az összes bánya az enyém a két kiszabadított hőst már 24. azaz max szintre tornáztam, azonban mégsem pipálta ki a gép a ezt a rész teljesítést... Már a 10. hónapnál vagyok vmi esztelen durva seregem áll a fővárba és az ellenfél csak jön és jön a pálya széléről, h elfoglalja a váram de hát mulatságos, hogy semmit sem tud levenni az egységeim közül...
Hogy nyerhető meg a pálya?????


szomb. szept. 09, 2006 14:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Forrás: http://heroes.hardwired.hu

"Heroes V kieg=Hammers of Fate, jön a kiegészitő
Amit már biztosan tudunk:

Új frakció: törpék. Hősi harcosok és mágikus szakértők, akik Ashan világának legmélyebb bugyraiban, a hegyek alatt éldegélnek, főleg ellenséges területeken.

15 új küldetés, új hősökkel, szebb átvezetőkkel. Az új kampány még drámaibb eseményeket dolgoz fel.

Rengeteg új varázslat és képesség, öt új singleplayer, tíz multiplayer pálya, új épületek, artifact, semleges lények. Új taktikák, továbbfejlesztett offline és online játékélmény.

A véletlenszerű pályagenerálásnak köszönhetően a játékidő szinte végtelenre nőhet. Az online játékot fűszerezi az egyidejű körök lehetősége, ami felgyorsíthatja a játékmenetet.
http://www.the-genies-lamp.com itt találhattok képeket,vagyis az összeset amit eddig megmutattak az Ubis srácok "
:lol:


hétf. szept. 04, 2006 15:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Forrás:www.maps4heroes.com

"SAN FRANCISCO – August 30th, 2006 – Ubisoft, one of the world’s largest video game publishers, announced the release of Heroes of Might & Magic 5: Hammers of Fate, an add-on for the critically acclaimed turn-based strategy game. Developed by Nival Interactive, the add-on will be available in November 2006."

Jön a kiegészítő :lol: :lol: :lol:


pén. szept. 01, 2006 15:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Heroic szinten nyomom a kampányokat, s elakadtam a dungeon 3-as pályán, ha valaki már végigvitte, akkor megköszönném! Az első pá lépésben megölik a hősöm a elég erősre sikeredett ellenfelek! :lol: Köszönettel!


pén. szept. 01, 2006 11:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
:lol: Semmi gond :lol:


szer. aug. 16, 2006 11:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Mea maxima culpa :roll:

Igazad van, figyelmetlen voltam :wink: , legközelebb nem hibázok :D
Azért köszönöm! :lol: :lol: :lol:


szer. aug. 16, 2006 11:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Úhhh, bazz hundavid :evil:

Néhány hozzászólásommal ezeleőtt:
Zsoca-M5 írta:
Nekem nem tudom pontosan milyen verzióm van, de mdf + mds fileokból áll, és a sima EU-s (nem collectors-os) patch-el ment mindkettő (az 1.2-es is).


Még néhány hozzászólással azelőtt:

Zsoca-M5 írta:
...és utána rápakoltad a patch crack-jét?


;)

Amúgy ugyanilyen módszerrel raktam fel az 1.2-es patch-et is, mert ugye olyan is van már.


szer. aug. 16, 2006 7:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Na végre sikerült feltelepíteni a patch-et! :lol:
Hátha más is ezzel szenved, leírom a tapasztalataimat:

Nekem a játék angol+magyarítás!

- szóval először is létezik vagy 10 féle 1.1 patch (én azt hittem kettő csak HUN patch vagy EU collectors patch)

- próbálkoztam a HUN patch-el, nem működött
- próbálkoztam az EU collectors patch-el, nem működött
- volt még US patch is, de az se
- s más fórumokon való kérdezgetés után, kiderült, hogy van egy sima EU-s, nem EU collectors verzió is, na AZ KELL
DE, ez még nem elég!!! Ehhez mindenképpen kell (s ezt felejtik el leírni sokan :cry: ) egy 1.1-es verziójú crack fájl is! S a kettő együtt működik!

A korábbi mentések, küldetések megmaradnak :P ! Tehát nem kell újrakezdeni!


kedd aug. 15, 2006 8:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Nna két jó hír, végigvittem az inferno küldetést, nagyon nehéz szerintem!

Felmászott végre az 1.1 patch, de amikor indítani akarom, kéri az eredeti DVD-t! Ha visszamásolom a régi indító fájlt (biztonsági másolat mindig legyen :lol: ), akkor fut a game, de 1.0 verzió a kijelzés!


hétf. aug. 14, 2006 21:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Hát eléggé, így elég nagy kihívás az infernó küldetés 3. pályája :shock:


pén. aug. 11, 2006 9:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Akkor sajna több ötletem nincs :(


pén. aug. 11, 2006 7:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Magyarítást leszedtem, visszaállítottam az eredeti fájlt, így is ugyanaz a hiba :( Azért ez furcsa...


csüt. aug. 10, 2006 19:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Akkor azt lekapom, majd patch, és vissza a magyarítás!

Érdekes, mert csak egy text.* nevű fájlt cseréltem ki, arra nem szoktak ilyen érzékenyek lenne a patch-ek!
:(


csüt. aug. 10, 2006 12:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
hundavid írta:
Zsoca-M5: 1.0 verzió van fent, gondolom ez az alap! Amúgy mást nem nagyon tudok róla. Magyarítás van rajta, lehet az zavar, bár nem hinném. Azonkívül, hogy melyik azt nem tudom.

Sztem szinte biztos, hogy a magyarítás zavar be neki :(


csüt. aug. 10, 2006 11:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Milyen fajjal voltál? Ha pl. a sötét mágia képzettség ki van fejlesztve (3-as szint), akkor a magy guild-ban található összes sötét mágia varázslatot meg tudod tanulni! 1-es szinten=talán alap fénymágia a 3-as szintű fény!!! varázslatokat, kettesen a 4-es szintűeket, hármason az 5-ös szintűeket! Persze vissza kell menni a várba megtanulni! Ugynúgy müxik, mint a 3-ban vagy a 4-ben!


csüt. aug. 10, 2006 9:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. aug. 09, 2006 22:56
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: a gép előtt
Hozzászólás 
hundavid írta:
A varázslat tanuláshoz képzettség is kell, nem csak varázskönyv (pl: fény mágia, vagy sötét mágia)!


Azokat is megtanultam és még a várban is megépítettem azokat az épületeteket amik a varázslatokat agyyák. De ezekből is csak a 1. szintü varázslatokat tudom megtanulni :(


csüt. aug. 10, 2006 9:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
A játék nekem is fut gond nélkül, csak a patch-ben van egy javítás az inferno küldetéssel kapcsolatban, s azért kellene! Amúgy más gondom nincs vele! A varázslat tanuláshoz képzettség is kell, nem csak varázskönyv (pl: fény mágia, vagy sötét mágia)!

Zsoca-M5: 1.0 verzió van fent, gondolom ez az alap! Amúgy mást nem nagyon tudok róla. Magyarítás van rajta, lehet az zavar, bár nem hinném. Azonkívül, hogy melyik azt nem tudom.


csüt. aug. 10, 2006 9:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Hundavid és neked milyen verziód van? Azt tudod?


csüt. aug. 10, 2006 8:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. aug. 09, 2006 22:56
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: a gép előtt
Hozzászólás 
én nem raktam fel hozzá semmien patsh et és mégis teljesen jól müködik :lol: bár sajna a gépem nem elég erős ehhez a game hoz de szaggatvai nagyon teccik :)

azt nem tuggya valaki h miért van az h a hősömnek semmi varázslata sincs még a játék végére sem??? pedig megvettem a varázskönyvet és van is manám de semmi :( mit rontottam el?? pls help :!: :!: :!:
thx


szer. aug. 09, 2006 23:12
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Leszedtem egy újabbat, az sem sikerült!

Azt írja ki, hogy a H5 nincs telepítve a számítógépre :?:


szer. aug. 09, 2006 17:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Érdekes nekem nem akar felmászni a patch!

Pedig jó lenne!
:(


szer. aug. 09, 2006 9:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Nekem nem tudom pontosan milyen verzióm van, de mdf + mds fileokból áll, és a sima EU-s (nem collectors-os) patch-el ment mindkettő (az 1.2-es is).


kedd aug. 08, 2006 11:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Nem eredeti a game! Arra próbáltam feltenni a patchet, s kiírta hogy inkompatibilis verzió, így el sem indult a telepítés.


kedd aug. 08, 2006 9:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
...és utána rápakoltad a patch crack-jét? Vagy eredeti a game?

...és mit értesz az alatt, hogy nem megy? Mit ír ki?


kedd aug. 08, 2006 9:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Nem, félreértettél! Én az 50-60Mb-os patchet szedtem le, s azzal nem megy! Már az eu collectors, meg a magyart is megpróbáltam!


kedd aug. 08, 2006 9:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Remélem nem sértelek meg, de a torrent oldalakon amik vannak patch-ek, azok csak a patch-ek törései (bár ez szemét módon nincs jelezve), előtte a patch-et le kell tölteni (akár az eredeti oldalról is), azok ha jól emlékszem 50-60 Mega közötti file-ok, és nem csak az EXE-t cserélik (pont ezért nem megy szerintem neked)!

Ha nem így van akkor bocs!


kedd aug. 08, 2006 7:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
A patchek nekem nem akarnak feltelepülni, valaki már próbálta őket?


hétf. aug. 07, 2006 14:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Én sajnos nem tudok vitatkozni, de kicsit enyhébb a véleményem!

A csatáról nekem is ugyanez a véleményem, bár azért nagy előrelépés, hogy nem olyan egyszerű mint a 3-ban 4-ben!

A vár+kalandtérkép nekem se tetszik, de az jó húzás, hogy egy 4-5 óra alatt feltuningolt hőst nem csapnak ki a csata elején egy varázslattal, hanem kivül áll, de mágis küzd... :wink:

Nagyjából ennyi!
:lol:


szer. júl. 26, 2006 12:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Én is szívtam vele....
...de a játék DVD-jén fennt van itt:

\DirectX\Apr2005_d3dx9_25_x86.cab


Amúgy most, hogy játszottam vele 1,5-2 órát leírom a véleményem:

Iszonyatosan csalódott vagyok.
A játék totális visszalépés a 3-as verzióra (ballista, sátor, várból nem lehet kihozni teremtményeket hős nélkül stb stb stb....).
A katapult az egyetlen, ami jópofa volt a 3-asban és itt is.

Próbáltak ugye elmenni a 3D irányba, de kár volt, legalábbis így kár. A grafikát fullra húzva is olyan ronda, hogy szerintem a Settlers 3 szebb volt, pedig van vagy 5 éves ha nem több.

Igazából a kezelőfelület is annyira béna hogy hihetetlen. Felül ahol a resource-ok meg a pénz van, olyan csúnyák az ikonok, hogy megkockáztatom én is szebbet rajzoltam volna.

Az egyetlen amin tetszik az a csata, bár ott is vannak fenntartásaim: ha olyan nézetből nézem, hogy mindenkit lássak az teremtményekből szinte semmi sem látszik olyan picik. Ha meg közelebb zoomolok, a felét sem látom a csatatérnek :(

Habár a vár belülről szintén tetszik, de az építkezés ismét nyomi, egyszerűen olyan kidolgozatlan szinte minden, hogy nem tudom elhinni hogy kiadták :(

Eddig az összes verziót végignyomtam, de 90% vagyok benne, hogy ezt nem fogom :(

Azon gondolkodtam, hogy ennek az igénytelenségnek lehet köze ahhoz, hogy most nem a 3DO adta ki hanem az UBISOFT?

Bocs, hogy így kimérgelődtem magam, de piszkosul elégedetlen vagyok....nem mintha az a játékvásárlós típus lennék, de ha ezt megvettem volna a hajamat tépném most.

Akinek ellenvéleménye van az kérem jöjjön vitatkozni velem :wink:


szer. júl. 26, 2006 7:54
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 04, 2005 18:35
Hozzászólások: 722
Hozzászólás 
Vki el tudja küldeni ezt a fájlt d3dx9_25.dll ?


csüt. júl. 20, 2006 19:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Más lesz az 5, egészen más.

Még csak az első kampány 5. pályáján vagyok, de nagyon jó, hogy van végre normális története :lol: Eddig tetszik, csak kevés a pálya nagyon...


szer. júl. 19, 2006 12:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Jeeee végre végignyomtam a 4-et....de most annyira elég lett a Heroes-ból, hogy 1 kis szünet azt hiszem, és csak utána állok neki H5-nek.
De jó volt 8)


szer. júl. 19, 2006 8:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Még semmilyen :twisted: , mivel elég új a játék!


szer. júl. 12, 2006 20:10
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. júl. 12, 2006 16:24
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Hali!

Nem tudja valaki, hogy milyen kiegészítők jöttek ki a heroes 5-höz? Ha valaki tud bármit írjon. Köcce Cső


szer. júl. 12, 2006 16:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Én még mindig a 4-el nyomulok, igaz már az utolsó kapányban :)


csüt. júl. 06, 2006 12:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Nah, elkezdtem a játékkal komolyabban foglalkozni.

Tapasztalatok: a 3-hoz tértek vissza egyértelműen, van benne sok jó dolog. A térkép irányítása, főleg az alvilágban nekem nagyon nem tetszik. Éllandóan bevillan egy szikla vagy egyéb tereptárgy. A csata hangulatos lett, bár kicsit kicsik az egységek (messze vannak). A grafika nagyon szép lett, bár gépigényes. 1 Gb ram kell hozzá, hogy ne akadjon. A kampányoknak lett normális történetük, ellenben az előző részekkel, elég élvezetesek. Nagyon kevés a pálya, s sajnos még nincs pályaszerkesztő, augusztusra igérik. Végül ugyanannyira időigényes mind elődei. :)


csüt. júl. 06, 2006 9:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Megtaláltam már, van hozzá magyarítás... :lol:


csüt. jún. 29, 2006 10:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Magyarul már elérhető valahol?


szer. jún. 28, 2006 14:03
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 117 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség