Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. ápr. 25, 2024 2:34



Hozzászólás a témához  [ 2894 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 58  Következő
Nokia N95: 5 MP-es kamera, GPS, HSDPA 
Szerző Üzenet
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 08, 2006 10:08
Hozzászólások: 83
Hozzászólás Re: Nokia N95: 5 MP-es kamera, GPS, HSDPA
Köszi, igazad volt! Kicseréltük a boltba egy másikra, és ez már nem vackol a Kingston-nal sem! tökéletesen viszi.


csüt. dec. 30, 2010 11:11
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N95: 5 MP-es kamera, GPS, HSDPA
Sanyiii írta:
Sziasztok, nem régiben jutottam hozzá egy Nokia N95- höz, használt kereskedésben vettem, E50-et cseréltem le erre.

A telefon tökéletesen működik addig amíg, nem rakok bele memóriakártyát.

A Nokia E50-emet, egy Kingston 2GB -os kártyával használtam, abban nem volt vele probléma.

Ezt írja ki a telefon véletlenszerűen , mikor benne van:

"Lemez hiba! Írás nem leh.
Ismét vagy elvesznek az adatok.
Leállít,Ismét"

az ilyen hibaüzenetek után , következő bekapcsoláskor már nem tudom megnyitni a memóriakártyát mert, kiírja rá ,hogy hibás.
Ha leformázom, vagy kitölröm a private mappa tartalmát, utána megint müködik a kártya a teloban.

Gondoltam, hogy biztos elromlott a kártya vagy valami de volt otthon még két microsd kártya, mondom megnézem már azokkal is. Csontra ugyanezt csinálja mind2-vel, egy nap akár 10x, 15x is kiírja a hibát. Egy régi 128MB-os Noname, attól nem is vártam mást, mert már régi lehet az is ,hogy nem teljes jó.De a másik egy alig használt SanDisk 1 GB.

Mi lehet a probléma? mit lehetne csinálni?

Soft reset megvolt, Hard Reset megvolt,érintkező rész tiszta.A rajta lévő szoftvert már a boltba újratelepítették mikor visszavittem és mondtam ,hogy ilyen hibákat ír ki. 30.0.015 -ös szoft van rajta, nsu szerint ez rá a legfrissebb, 35-öst csak termékkód átírással tudnám rárakni, RM-159-es.Ez javítaná-e?

Valamint olvasgattam ,hogy az emberek főleg újabb memkarikkal használják ezt a telefont, SanDisk , Nokia 8 GB MicroSD HC-kel, azokkal jól működik.

Valaki tapasztalt már ilyet? Mit lehetne csinálni vele? Mit jelenthet ez a hiba?
Bármilyen ötletet szívesen meghallgatok!
A segítséget előre is köszönöm!

Ez a hibaüzenet két dolgot jelenthet:
1. hibás a memóriakártya,
2. hibás a készülék.

Az elsőt kizárhatod, ha egy más telóban tökéletesen működő kártyát beleraksz.
Ha azt kizártad, akkor életbe lép a 2-es pont.

És nem, NEM lehet szoftveresen javítani.


hétf. dec. 27, 2010 16:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 08, 2006 10:08
Hozzászólások: 83
Hozzászólás Re: Nokia N95: 5 MP-es kamera, GPS, HSDPA
Sziasztok, nem régiben jutottam hozzá egy Nokia N95- höz, használt kereskedésben vettem, E50-et cseréltem le erre.

A telefon tökéletesen működik addig amíg, nem rakok bele memóriakártyát.

A Nokia E50-emet, egy Kingston 2GB -os kártyával használtam, abban nem volt vele probléma.

Ezt írja ki a telefon véletlenszerűen , mikor benne van:

"Lemez hiba! Írás nem leh.
Ismét vagy elvesznek az adatok.
Leállít,Ismét"

az ilyen hibaüzenetek után , következő bekapcsoláskor már nem tudom megnyitni a memóriakártyát mert, kiírja rá ,hogy hibás.
Ha leformázom, vagy kitölröm a private mappa tartalmát, utána megint müködik a kártya a teloban.

Gondoltam, hogy biztos elromlott a kártya vagy valami de volt otthon még két microsd kártya, mondom megnézem már azokkal is. Csontra ugyanezt csinálja mind2-vel, egy nap akár 10x, 15x is kiírja a hibát. Egy régi 128MB-os Noname, attól nem is vártam mást, mert már régi lehet az is ,hogy nem teljes jó.De a másik egy alig használt SanDisk 1 GB.

Mi lehet a probléma? mit lehetne csinálni?

Soft reset megvolt, Hard Reset megvolt,érintkező rész tiszta.A rajta lévő szoftvert már a boltba újratelepítették mikor visszavittem és mondtam ,hogy ilyen hibákat ír ki. 30.0.015 -ös szoft van rajta, nsu szerint ez rá a legfrissebb, 35-öst csak termékkód átírással tudnám rárakni, RM-159-es.Ez javítaná-e?

Valamint olvasgattam ,hogy az emberek főleg újabb memkarikkal használják ezt a telefont, SanDisk , Nokia 8 GB MicroSD HC-kel, azokkal jól működik.

Valaki tapasztalt már ilyet? Mit lehetne csinálni vele? Mit jelenthet ez a hiba?
Bármilyen ötletet szívesen meghallgatok!
A segítséget előre is köszönöm!


szomb. dec. 25, 2010 17:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
Imici1972 írta:
...Mondjuk én az unsigned progikban sem nagyon bízom, persze ez az én hülyeségem... :P
Jó, de egy-egy szép nem gyári témát csak tán felteszel Te is a telódra...

A Helloox-szal hackelhető, tesztelve.


Persze.
A Zedge.net-en, vagy pl a pizero.net-en rengeteg gyönyörű ingyenes, szignózott téma van, nem kell hekkelni. 8)


hétf. dec. 28, 2009 21:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
...Mondjuk én az unsigned progikban sem nagyon bízom, persze ez az én hülyeségem... :P
Jó, de egy-egy szép nem gyári témát csak tán felteszel Te is a telódra...

A Helloox-szal hackelhető, tesztelve.


hétf. dec. 28, 2009 11:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
Imici1972 írta:
...Én még abból a ritka állatfajtából származom, aki megveszi a progit ha kell neki, illetve ingyenes verziókat telepít. :lol: 8)...
Megjegyezném, hogy a szignózási procedúra kikerülése és a tört progik használata messze nem ugyanaz, de köszönjük az infót.


Tisztában vagyok vele én is, de a környezetemben aki hekkeli a telóját azok közül szinte mindenkinek a tört progik feltelepítése az elsődleges ok. :wink:
(Nyilván nem mindegyik tört progihoz kell hekkelt telefon)

Mondjuk én az unsigned progikban sem nagyon bízom, persze ez az én hülyeségem... :P


hétf. dec. 28, 2009 10:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
...Én még abból a ritka állatfajtából származom, aki megveszi a progit ha kell neki, illetve ingyenes verziókat telepít. :lol: 8)...
Megjegyezném, hogy a szignózási procedúra kikerülése és a tört progik használata messze nem ugyanaz, de köszönjük az infót.


hétf. dec. 28, 2009 8:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
rittinger zoltán írta:
Azt majd esetleg kipróbálhatnád hogy hack-elhető e.;)
Igen, ez egy sarkalatos kérdés! 8)


Nos, én biztosan nem fogom kipróbálni, mert nálam a hekkelés nem játszik... :D
Én még abból a ritka állatfajtából származom, aki megveszi a progit ha kell neki, illetve ingyenes verziókat telepít. :lol: 8)
De - ha a külföldi fórumok igazat mondanak - akkor hekkelhető... :wink:


szomb. dec. 26, 2009 13:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
Azt majd esetleg kipróbálhatnád hogy hack-elhető e.;)
Igen, ez egy sarkalatos kérdés! 8)


szomb. dec. 26, 2009 8:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Imici1972 írta:

Hamarosan telepítem. Az N95 8GB-re már feltettem, ott első ránézésre semmi extra, kicsit gyorsabb lett a teló. Tesztelni még nem volt időm, szóval lehet, hogy csak én nem vettem észre az újdonságokat - ha vannak egyáltalán 8)


Azt majd esetleg kipróbálhatnád hogy hack-elhető e.;)


csüt. dec. 24, 2009 12:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Gregory írta:
Köszi az infót!

A blue-nokia-n még nincs fent az új fw.


NSU-n már elérhető, frissítettem is.
Látszólag semmi változás, még a kezdődátum sem lett 2009-re módosítva.
Viszont valahogy mégis érezhetően stabilabb, gyorsabb, reszponzívabb lett a teló.
Új menüpontot sem találtam, talán a csengőhangok között mint ha lenne 1-2 új... :?
De lehet, hogy csak eddig nem vettem észre. :D


szer. dec. 23, 2009 13:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
Meglepetés karácsonyra!
Új fw!
Version: 35.0.002

Őszintén szólva nem gondoltam volna, hogy jön még frissítés az N95-re... :wink:

Ezzel egyidőben egyébként két másik ex-flagship modell is frissült, az N95 8GB és az N82. :roll:

Hamarosan telepítem. Az N95 8GB-re már feltettem, ott első ránézésre semmi extra, kicsit gyorsabb lett a teló. Tesztelni még nem volt időm, szóval lehet, hogy csak én nem vettem észre az újdonságokat - ha vannak egyáltalán 8)

Köszi az infót!

A blue-nokia-n még nincs fent az új fw.


kedd dec. 22, 2009 9:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Meglepetés karácsonyra!
Új fw!
Version: 35.0.002

Őszintén szólva nem gondoltam volna, hogy jön még frissítés az N95-re... :wink:

Ezzel egyidőben egyébként két másik ex-flagship modell is frissült, az N95 8GB és az N82. :roll:

Hamarosan telepítem. Az N95 8GB-re már feltettem, ott első ránézésre semmi extra, kicsit gyorsabb lett a teló. Tesztelni még nem volt időm, szóval lehet, hogy csak én nem vettem észre az újdonságokat - ha vannak egyáltalán 8)


kedd dec. 22, 2009 0:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. feb. 01, 2008 22:47
Hozzászólások: 51
Hozzászólás 
Sziasztok!
Nem tudom kikapcsolni az audio streaminget a telóban, az bluetooth-os autórádióm mindig zenéket akar lejátszani a telefonról.
Tudna valaki segíteni hogyan tudnám kikapcsolni?
köszönöm a válaszadónak!
ÜDV Hency


szer. aug. 26, 2009 20:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Kérlek tisztelj meg minket
- mondattagolások (nagybetűk, írásjelek, stb.) használatával
- megfelelő topik (a 8GB-os N95-ösé) megtalálásával.

1, Egyébként ha a telefon igazi Nokia, akkor a Magyarítás titkai c. topikot kell olvasgatnod (igen, NEM oda beírni, hanem ott végigolvasni amit kell).

2, Ha a "colne" csak slendrián (amilyen az egész írásod) elírás és clone N95-ről van szó, akkor Te otthon nem fogsz fw-t frissíteni.
Ilyenkor el kell vinni valakihez, akinek van kínai sz.rok magyarítására/frissítésére megfelelő cucca.


vas. aug. 23, 2009 17:30
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: vas. aug. 23, 2009 15:29
Hozzászólások: 1
Hozzászólás n95 8gb clone
sziasztok én segitséget szeretnék kérni most rendeltem egy n95 8gb colne-t öcsém-nek de szoftvert kéne rajta frissiteni azt hol tudok hozzá letölteni? elöre is kösszi a segitséget.


vas. aug. 23, 2009 15:33
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás Re: GPS
sini írta:

Azon gondolkodtam még, hogy az egyetlen különbség a két telefon között a készülékszoftver. A feleségemén 30.0.015 szoft van, az enyémen régebbi. Az összes többi szoftver egyforma.


Szerintem frissíts. Nekem a V.31.0.017 van fent és hibátlanul műxik a Garmin 5.00.40-vel


szer. júl. 15, 2009 13:32
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás GPS
Köszi a tanácsokat, de sajnos még mindig tanácstalan vagyok. Azt természetesen tudom, hogy nyitva kell legyen a teló, hiszen már több mint másfél éve használom az enyémet. Azzal is tisztában vagyok, hogy elméletileg szüksége lehet a netre, de amióta cseréltünk a feleségemmel és tesztelem, még egyszer sem lépett fel a hálózatra. Megnéztem minden nap a naplót és nincs adatforgalom. Amire egyáltalán nem tudom a választ, hogyan lehet az, hogy működő!? GPS mellett kb. 80-100 km-rel odébb helyez a térképen és navigál.

Azon gondolkodtam még, hogy az egyetlen különbség a két telefon között a készülékszoftver. A feleségemén 30.0.015 szoft van, az enyémen régebbi. Az összes többi szoftver egyforma.


szer. júl. 15, 2009 9:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: GPS
sini írta:
Szerintetek az mitől van, hogy a feleségem N95 telója - az ő sim kártyájával - nem talál műholdat, vagy több száz kilométerrel odébb "találja" meg magát. Ha az én sim kártyám van benne tökéletesen működik. A Garmin XT-t használom. Nincs fagyás, nincs hibaüzenet, a múltkor úgy navigált neki (mellette ültem), hogy kb 80 km-rel odébb volt, mint ahol autóztunk.


Az, hogy mennyi idő alatt talál műholdat, illetve mennyire érzékeny, az valóban függ az online kapcsolat meglététől, illetve a slide helyzetétől.
Az viszont már furcsa, hogy - ahogy említed - 80km-el odébb pozícionál... :shock:
Ez leginkább akkor lehetséges, ha túl kevés műholdat lát és azokat is gyengén.


hétf. júl. 13, 2009 21:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
És ne feledd: N95-nél a billentyűzetnek nyitva kell lennie GPS használatához. Máskülönben alig van jel.

Súlyos tervezési hibája ennek a modellnek.


hétf. júl. 13, 2009 15:47
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás Re: GPS
sini írta:
Szerintetek az mitől van, hogy a feleségem N95 telója - az ő sim kártyájával - nem talál műholdat, vagy több száz kilométerrel odébb "találja" meg magát. Ha az én sim kártyám van benne tökéletesen működik. A Garmin XT-t használom. Nincs fagyás, nincs hibaüzenet, a múltkor úgy navigált neki (mellette ültem), hogy kb 80 km-rel odébb volt, mint ahol autóztunk.

Valszeg a Te sim-eddel fel tud menni a netre adatokért, ami segíti a gps feléledését, a nejedével meg nem.
Ez az A-GPS miatt van. Valszeg a nejedével is megtalálja, de akár fél órát is kell várni, ha már régen használtad.


hétf. júl. 13, 2009 10:59
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás GPS
Szerintetek az mitől van, hogy a feleségem N95 telója - az ő sim kártyájával - nem talál műholdat, vagy több száz kilométerrel odébb "találja" meg magát. Ha az én sim kártyám van benne tökéletesen működik. A Garmin XT-t használom. Nincs fagyás, nincs hibaüzenet, a múltkor úgy navigált neki (mellette ültem), hogy kb 80 km-rel odébb volt, mint ahol autóztunk.


hétf. júl. 13, 2009 10:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
Venemo írta:
Budapesten melyik szervizbe érdemes elvinni az N95-ösömet, ha azt szeretném, hogy a lehető leghamarabb kijavítsák?
Újabban a slide elkezdett akadozni, és az egyik hangerőszabályozó pici gombját elengedte a forrasztás...


Én a Pólus Center Nokia Mintaboltot ajánlom.
Gyorsak, készségesek és kedvesek.
De ha nagyobb a gond, mindegyik mintaboltból egy helyre kerül, a központi szervizbe, a MobilASK-hoz.
Az viszont 1-2 hét...
Tehát ebben az esetben szinte mindegy, hova viszed. 8)

Kösz a tippet, de már a Mamutos srácok megkaparintották. Megcsinálták viszonylag hamar, panaszom nem lehet rájuk.


szer. máj. 27, 2009 15:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Venemo írta:
Budapesten melyik szervizbe érdemes elvinni az N95-ösömet, ha azt szeretném, hogy a lehető leghamarabb kijavítsák?
Újabban a slide elkezdett akadozni, és az egyik hangerőszabályozó pici gombját elengedte a forrasztás...


Én a Pólus Center Nokia Mintaboltot ajánlom.
Gyorsak, készségesek és kedvesek.
De ha nagyobb a gond, mindegyik mintaboltból egy helyre kerül, a központi szervizbe, a MobilASK-hoz.
Az viszont 1-2 hét...
Tehát ebben az esetben szinte mindegy, hova viszed. 8)


kedd máj. 26, 2009 21:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
Budapesten melyik szervizbe érdemes elvinni az N95-ösömet, ha azt szeretném, hogy a lehető leghamarabb kijavítsák?
Újabban a slide elkezdett akadozni, és az egyik hangerőszabályozó pici gombját elengedte a forrasztás...


vas. máj. 24, 2009 13:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás Re: N95
Botond007 írta:
Sziasztok !

A fél netet átolvastam, de nem sikerült megtalálnom, hogy honnan tudnám letölteni N95-höz a 31.0.017 firmware-t

Tudnátok segíteni ?

Köszi


Nem kellett volna a fél netet átböngészni, csak itt a fórumon, a megfelelő topikot átböngészni. Ez pedig a Magyarítás titkai c. topik, amiben lépésről lépésre le van írva, hogy hogyan tudod otthon is frissíteni a telefonodat. :wink:


vas. ápr. 26, 2009 10:15
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. ápr. 26, 2009 9:37
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás N95
Sziasztok !

A fél netet átolvastam, de nem sikerült megtalálnom, hogy honnan tudnám letölteni N95-höz a 31.0.017 firmware-t

Tudnátok segíteni ?

Köszi


vas. ápr. 26, 2009 9:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás 
Ha esetleg valakit érdekel, eladnám az n95-ömet!


csüt. ápr. 23, 2009 20:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
sentinel60000 írta:
A minap bekapcsolás után a telóm új életre kelt. Kikapcsolni ki lehet, de használhatatlanná vált.Belépked mindenhova, irányítja magát. Felnyitottam a telót, megnéztem, hogy a gombsorhoz tapadt e kosz vagy valami de semmi. Telepíteni már kb 1 hete nem telepítettem rá semmit

Mit lehet ilyenkor tenni? Készítettem egy videót a dologról( a telefon sima N95 csak fekete házzal):

http://www.youtube.com/watch?v=6dq30tsWeQ8


Én a helyedben csinálnák egy szoftverfrissítést, majd hard reset, de előtte kártyaolvasóban leformáznám a memórikártyát is.


pén. ápr. 17, 2009 16:52
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 11, 2009 14:17
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
A minap bekapcsolás után a telóm új életre kelt. Kikapcsolni ki lehet, de használhatatlanná vált.Belépked mindenhova, irányítja magát. Felnyitottam a telót, megnéztem, hogy a gombsorhoz tapadt e kosz vagy valami de semmi. Telepíteni már kb 1 hete nem telepítettem rá semmit

Mit lehet ilyenkor tenni? Készítettem egy videót a dologról( a telefon sima N95 csak fekete házzal):

http://www.youtube.com/watch?v=6dq30tsWeQ8


szomb. ápr. 11, 2009 14:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás 
Katica1 írta:
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogyha elindítom a Térképek alkalmazást, és a készülék folyamatosan BT-n keres vevőt, akkor mi a teendő? :shock: Nem akarja a sajátját használni.
Előre is köszönöm!

A helymeghatározási beállításoknál be kell pipálni a belső gps-t. Ja, a bt-set meg ki.


csüt. ápr. 09, 2009 13:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Gép előtt
Hozzászólás 
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogyha elindítom a Térképek alkalmazást, és a készülék folyamatosan BT-n keres vevőt, akkor mi a teendő? :shock: Nem akarja a sajátját használni.
Előre is köszönöm!


csüt. ápr. 09, 2009 9:41
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
Gregory írta:
Alexfux írta:
Én is próbáltam egy Vista-s notebook-ra, de amikor elindítom a mapsupdatert feljött valami ablak, amin figylmeztet, hogy ezt-azt le kell töltenie, de nem aktív a download gomb, így bármit teszek, semmi sem történik, csak az X-szel tudom becsükni az ablakot.

Nekem is vista-s noti és nekem jól megy. Egyedül annyi volt, hogy el kellett távolítanom a régi maploader-t, különben a régi jött be az új telepítése után is!


Eltávolítottam én már mindent, de nem akarja az igazat. Kiváncsi leszek, hogy mit bénázok el...


szer. márc. 18, 2009 11:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás 
Alexfux írta:
Én is próbáltam egy Vista-s notebook-ra, de amikor elindítom a mapsupdatert feljött valami ablak, amin figylmeztet, hogy ezt-azt le kell töltenie, de nem aktív a download gomb, így bármit teszek, semmi sem történik, csak az X-szel tudom becsükni az ablakot.

Nekem is vista-s noti és nekem jól megy. Egyedül annyi volt, hogy el kellett távolítanom a régi maploader-t, különben a régi jött be az új telepítése után is!


szer. márc. 18, 2009 10:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
Gregory írta:
Alexfux írta:

Most raktam fel.
De mivel fizetős a nokiamaps, ezért nem sok értelmét látom. A honlap szerint ezen már vannak 3d objektumok, amik szerintem szintén feleslegesek... Az igo8-ban és is bekapcsoltam, de semmi hasznát nem látom.


Én is próbáltam egy Vista-s notebook-ra, de amikor elindítom a mapsupdatert feljött valami ablak, amin figylmeztet, hogy ezt-azt le kell töltenie, de nem aktív a download gomb, így bármit teszek, semmi sem történik, csak az X-szel tudom becsükni az ablakot. Most vettem észre, hogy bármilyen ablakot is nyit meg, a gombokat nem tudom benne használni. Érdekes...


szer. márc. 18, 2009 10:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás 
Alexfux írta:

Most raktam fel.
De mivel fizetős a nokiamaps, ezért nem sok értelmét látom. A honlap szerint ezen már vannak 3d objektumok, amik szerintem szintén feleslegesek... Az igo8-ban és is bekapcsoltam, de semmi hasznát nem látom.


csüt. márc. 12, 2009 22:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 17:23
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
én még nem


csüt. márc. 12, 2009 22:51
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
Ezt próbálta már valaki?

http://betalabs.nokia.com/betas/view/nokia-maps-30-ovi-maps


csüt. márc. 12, 2009 15:26
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
Macika írta:
Komoly bizony!
És mekkora értelme van!!! :)


Semekkora. Nekem is csak a nosztalgia miatt szorult el a szívem. De azon sokáig merengtem, hogy hogy a fenébe tették fel a 11 floppy-ból települő Win3.1-et az N95-re. :-)


hétf. márc. 02, 2009 14:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 79
Hozzászólás 
Macika írta:
Komoly bizony!
És mekkora értelme van!!! :)


Hát kb. zero. Arra jó hogy a telódon ne tudj semmit csinálni csak a wint lesni, azt is elég tré minőségben. Persze menőzni biztos jó.


pén. feb. 27, 2009 11:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Komoly bizony!
És mekkora értelme van!!! :)


pén. feb. 27, 2009 0:40
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
http://mobilarena.hu/hir/windows_3_1_nokia_n95-re.html

Ez nagyon komoly....


csüt. feb. 26, 2009 11:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Venemo írta:
Piwi írta:
31-es fw-t érdemes felrakni a 30-as helyett? valakinek valami tapasztalata van erről a fw-ről?

Nálam lassan egy hónapja simán megy, semmi gond nincs azóta a telóval. Nagy feature-ök persze nincsenek benne.


Nálam is gond nélkül működik. Gyorsabb, mint az előző és teljesen stabil. 8)


szer. feb. 25, 2009 23:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
Piwi írta:
31-es fw-t érdemes felrakni a 30-as helyett? valakinek valami tapasztalata van erről a fw-ről?

Nálam lassan egy hónapja simán megy, semmi gond nincs azóta a telóval. Nagy feature-ök persze nincsenek benne.


szer. feb. 25, 2009 16:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 17:23
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
31-es fw-t érdemes felrakni a 30-as helyett? valakinek valami tapasztalata van erről a fw-ről?


kedd feb. 24, 2009 21:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás 
Macika írta:
És ha esetleg kiraknád gyorsbillentyűre a 3G-re kapcsolást és csak akkor kapcsolnád be?

Csak próbálgatom a megoldást, mert igazi nem lesz rá...

Lehet olyat?


pén. feb. 20, 2009 22:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Gregory írta:
Macika írta:
Miért nem kapcsolod ki a 3G-t alapból?

Mert sokszor használom a netet rajta.
És ha esetleg kiraknád gyorsbillentyűre a 3G-re kapcsolást és csak akkor kapcsolnád be?

Csak próbálgatom a megoldást, mert igazi nem lesz rá...


pén. feb. 20, 2009 18:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás 
Macika írta:
Miért nem kapcsolod ki a 3G-t alapból?

Mert sokszor használom a netet rajta.


pén. feb. 20, 2009 15:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Gregory írta:
Nekem egy olyan hibám van, amit az sw frissítés sem old meg:
Alapjában lakhelyemen van 3g. De hazafelé van pár olyan hely a város szélén, ahol 1-2 percre elmegy a 3g és sima hálózat lesz. Aztán 1-2 perc után vissza. Közben ugye haladok autóval.
Ha 3g közben fogadok vagy kezdeményezek hívást, majd beszéld közben elmegy a 3 és sima hálózatra vált, hirtelen torz és hangos lesz a másik fél hangja, az enyémet nem, vagy iszonyatos búgás közepette hallja.
Ezt csak a hívás bontása és újrahívás orvosolja. DE! Ha közvetlenül utána hívok, más a kicsörgés hangja is nagyon hangos és torz!
Szóval ez bosszant kicsit. Vodafone-ról van szó. Nem tudom, hogy ez most csak az én készülékem, a vodaofne, vagy n95 probléma.
Mindenképpen szükséged van a 3G-re?
Miért nem kapcsolod ki a 3G-t alapból?


pén. feb. 20, 2009 15:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás 
Nekem egy olyan hibám van, amit az sw frissítés sem old meg:
Alapjában lakhelyemen van 3g. De hazafelé van pár olyan hely a város szélén, ahol 1-2 percre elmegy a 3g és sima hálózat lesz. Aztán 1-2 perc után vissza. Közben ugye haladok autóval.
Ha 3g közben fogadok vagy kezdeményezek hívást, majd beszéd közben elmegy a 3 és sima hálózatra vált, hirtelen torz és hangos lesz a másik fél hangja, az enyémet nem, vagy iszonyatos búgás közepette hallja.
Ezt csak a hívás bontása és újrahívás orvosolja. DE! Ha közvetlenül utána hívok, más a kicsörgés hangja is nagyon hangos és torz!
Szóval ez bosszant kicsit. Vodafone-ról van szó. Nem tudom, hogy ez most csak az én készülékem, a vodaofne, vagy n95 probléma.


pén. feb. 20, 2009 15:06
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2894 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 58  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség