Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 1:22



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 40 hozzászólás ] 
Ingyen sms 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Akkor ez végszónak kiváló volt.

Éjfélig mindenki ki tudja mazsolázni a lényeget, el lehet menteni a topicot, akinek erre van ingerenciája, utána oda helyezem, ahová való. (>null)


vas. jún. 11, 2006 16:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Mondják: Amíg l_ó_s_z_a_r van, addig veréb is van. :D


vas. jún. 11, 2006 16:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd ápr. 06, 2004 23:19
Hozzászólások: 82
Tartózkodási hely: klaivatúra előtt
Hozzászólás 
mz írta:
CineDOG írta:
Az átlagos netező egy idióta.
Minden ingyen kakáért kiadja minden adatát, minden hülye emailt tovább küld mindenkinek, minden vírusos emailt nyogodt szívvel nyit meg, hiába netezik, a neki szóló figyelmeztető cikkeket pont nem olvassa el, így kiadja a banki adatait egy bankinak látszó emailre, pénzt ad Zimbabwei özvegynek, elhiszi hogy Bill Gates osztogatja a pénzét....

...elhiszi, hogy ha x embernek továbbküldi az e-mailt, majd a Nokia / Sony Ericsson megdobja egy ingyen telóval.
Ez van, nagy az Isten állatkertje.



Nem az a baj, hogy Isten állatkertje nagy, hanem kicsi a kerítés! :)


vas. jún. 11, 2006 15:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
T68m írta:
Szal, régen úgy volt, hogy megállítottak a Nagykörúton és megkérdezték, hogy válaszolnék-e néhány kérdésre. Ha akartál válaszoltál, ha akartál nem. Aki válaszolt azt - esetleg - meghívták egy Tibi csokira vagy egy sörre. Azaz még kapott is érte valamit, hogy megmondta mennyi háziállata van.
Voltam ilyeneken...munkaidőben :twisted:
Van a max fél órás és van a több órás. Utóbbin adnak ajándékot és/vagy vásárlási utalványt rendesen.


pén. jún. 09, 2006 13:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
hát nem tudom elképzelni a macskáim száma hol lehet hátrány. legfeljebb ha a Magyar Kutyák Pártja fog kormányozni :)

egyébként meg a célzott reklámok nem/sem érnek semmit, ha tudod, hogy hova tedd a reklámokat. (a kukába) biztos bennem van a hiba... :?


pén. jún. 09, 2006 13:06
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Pl. legegyszerűbb és még csak nem is tiltakozhatsz, mert valszeg nem is tudod: célzott reklám az alapján, amit magadról írtál.
Social engeneering: rád kattan vki xy ismerősöd ismerősének kiadva magát, és így már valamilyen szintű bizalmat keltve benned. Kicsit ismerkedsz vele, majd belevihet olyan dologba, ami neked nem jó (világmegváltó pénzügyi ajánlatok, szívességek, stb).
Mellesleg vmi alapja biztos hogy van, mert a titkosszolgálat is figyelmeztette az államközeli cégek, fejesek, magasbeosztású embereket, hogy ne nagyon reklámozzák magukról, hol dolgoznak, és főleg ne használjanak céges/hivatali mail címet.


pén. jún. 09, 2006 12:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Simán gyanútlan dolgokat. Az egyik helyen amit leírtál nem jelent semmi gondot, a másikon meg simán felhasználják ellened egy másik dologban.
Nem tudhatod, hogy a 3macskám van, mikor jön rosszul...


pén. jún. 09, 2006 12:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
értem, hogy ez a cél. de most komolyan, árt az nekem valamit, ha tudják milyen háziállatom van? vagy akár az, hogy kiket ismerek? még ha mondjuk nagyon paranoiás az ember, és összeesküvéselméleteket gyárt, akkor elhiszem, hogy ez zavarja, de amúgy?
aki meg van olyan marha, és megadja jelszavait és kódjait, az meg megérdemli... miért kell védeni az idiótákat? még a végén kihalnak? :twisted:

ne azt mondd, hogy mi van az ismerőskereső mögött, hanem azt, hogy mire használhatják fel, ami számomra káros lehet! ezt nem értem.


pén. jún. 09, 2006 12:46
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
T68m!

Egyetértek!
Jó húzás az ismerőskereső... iszonyat sok adat, ami ráadásul valós is. Nagyon sokat ér!!!!


pén. jún. 09, 2006 12:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
pampika írta:
Amikor kaptam mailbe spamet, elküldtem a tolnás oldalt válaszba mindenkinek. Erre sok embertől kaptam anyázó levelet, hogy ezt nem ő találta ki, ő csak kapta és továbbítja, szal én miért csesztetem ilyenekkel :?


Hasonló, csak én a saját szavaimmal világosítottam fel hogy hülye, aztán meg ő volt megsértődve.


pén. jún. 09, 2006 12:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Londelmor írta:
T68m írta:
2. amíg a tré mobil 1 milliárdot adott egy olyan adathalászásért, mint a wiw, addig ez remek buli lesz. :twisted: :twisted: :twisted:

tulajdonképpen miért akkora baj ez az adathalászás? jó, biztos vannak olyan privát dolgai az embernek, amiket nem oszt meg másokkal, de ilyen név, cím, emailcím, telefonszám, stb? létezik spamszûrõ az emailen (nekem heti 1 ha átjut rajta, pedig jön rendesen), ami postán jönne az laza mozdulattal kukázható (ahogy a napi rengeteg szórólap is, ami a címem kiadása nélkül is jön), a telefonokon meg létezik akár hívásszûrés (vagy piros gomb).
szóval ha valaki azért fizet, hogy megtudja hány háziállatom van, meg milyen nyelven beszélek, hát egészségére... :roll:


megpróbálom elmagyarázni.

Szal, régen úgy volt, hogy megállítottak a Nagykörúton és megkérdezték, hogy válaszolnék-e néhány kérdésre. Ha akartál válaszoltál, ha akartál nem. Aki válaszolt azt - esetleg - meghívták egy Tibi csokira vagy egy sörre. Azaz még kapott is érte valamit, hogy megmondta mennyi háziállata van.

Ezzel szemben most, csinálnak olyan kamu oldalakat mint a wiw, mindenféle "remek" marketingdumával, hogy így megtalálnak régi ismerősök, meg úgy. (vagy mint fentebb, hogy ingyensms-t kapsz, stb.) Közben a valódi cél (amit az átlag netező nem is sejt, ugyanaz, mint a Nagykörúton, csak kényelmesebb formában és még Tibi csoki sem jár hozzá.


pén. jún. 09, 2006 12:34
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
mz írta:
...hogy továbbított levél küldőinek elküldtem ezt...


:D

Nagyon jó oldal, köszi.

Mostantól tőlem is ezt kapják a hoax küldők... 8)


pén. jún. 09, 2006 12:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Amikor kaptam mailbe spamet, elküldtem a tolnás oldalt válaszba mindenkinek. Erre sok embertől kaptam anyázó levelet, hogy ezt nem ő találta ki, ő csak kapta és továbbítja, szal én miért csesztetem ilyenekkel :?


pén. jún. 09, 2006 12:10
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Én már jártam úgy, hogy továbbított levél küldőinek elküldtem ezt, erre kis híján elkezdtek anyázni, hogy "marha vicces vagyok". Rájött az aktuális ember szinte minden esetben, hogy mekkora h*lye, mégsem vallotta be, hanem inkább nekem támadt. :roll:


pén. jún. 09, 2006 12:04
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Azt bírom a legjobban, amit multkor kaptam wiwen: "igenis valós a tény, hogy az inaktív tagokat kizárják!!! az üzenőfal feletti sárga részbe csak azért írják, hogy ez egy hamis levél, mert hackerek feltörték és direkt hazugságokat írtak be, hogy elég ismerősüket tudják behozni iwiwre"
Ezen már sajnos nevetni sincs kedvem...


pén. jún. 09, 2006 11:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
mz írta:
CineDOG írta:
Az átlagos netező egy idióta.
Minden ingyen kakáért kiadja minden adatát, minden hülye emailt tovább küld mindenkinek, minden vírusos emailt nyogodt szívvel nyit meg, hiába netezik, a neki szóló figyelmeztető cikkeket pont nem olvassa el, így kiadja a banki adatait egy bankinak látszó emailre, pénzt ad Zimbabwei özvegynek, elhiszi hogy Bill Gates osztogatja a pénzét....

...elhiszi, hogy ha x embernek továbbküldi az e-mailt, majd a Nokia / Sony Ericsson megdobja egy ingyen telóval.
Ez van, nagy az Isten állatkertje.


Igen. Elsőre elhiszi.

Aztán jönnek a hírek, a cikkek ...stb, hogy ez megint egy ilyen átverős dolog volt és hogy milyen sokan beugrottak (mindegy, hogy iWIW, vagy e-mail), ha-ha-haa :lol: !

Aztán másodikra is elhiszi. Meg harmadikra is. Mert LUSTA GONDOLKODNI az idiótája, ráadásul a finomhangú tájékoztatást (a HOAX-okról) sértő kioktatásnak veszi, majd 2 nap múlva ugyanúgy küldi a következőt!!! :evil: :evil:

Még valami: az ilyen csacsi butuska kisfiúk/kislányok miért nem értik meg végre, hogy ebben a büdös életben SEMMI NINCS INGYEN?!?!?!?!


Szerintem ez a topik zárható is...


pén. jún. 09, 2006 11:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Az átlagos netező egy idióta.
Minden ingyen kakáért kiadja minden adatát, minden hülye emailt tovább küld mindenkinek, minden vírusos emailt nyogodt szívvel nyit meg, hiába netezik, a neki szóló figyelmeztető cikkeket pont nem olvassa el, így kiadja a banki adatait egy bankinak látszó emailre, pénzt ad Zimbabwei özvegynek, elhiszi hogy Bill Gates osztogatja a pénzét....

...elhiszi, hogy ha x embernek továbbküldi az e-mailt, majd a Nokia / Sony Ericsson megdobja egy ingyen telóval.
Ez van, nagy az Isten állatkertje.


pén. jún. 09, 2006 10:50
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Az átlagos netező egy idióta.
Minden ingyen kakáért kiadja minden adatát, minden hülye emailt tovább küld mindenkinek, minden vírusos emailt nyogodt szívvel nyit meg, hiába netezik, a neki szóló figyelmeztető cikkeket pont nem olvassa el, így kiadja a banki adatait egy bankinak látszó emailre, pénzt ad Zimbabwei özvegynek, elhiszi hogy Bill Gates osztogatja a pénzét.... és a többi marhaságot is örömmel nyeli be. Mert ő fontos ember, ő benne van az Internet forgatagában.


pén. jún. 09, 2006 10:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
@Londelmor: az a baj az adathalászattal, hogy a fő célja nem a háziállataid felderítése, hanem pl. banki adatok, jelszavak kicsalása. És ha az átlagos netezőben nem alakul ki egy egészséges bizalmatlanság és intelligencia az ilyen levelekkel kapcsolatban, akkor igencsak jó préda lesz :roll:

Mindemellett nem kéne záratni ezt atopicot, hisz semmi értelme sincs? :)


pén. jún. 09, 2006 10:26
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Szerintem meg kéretlenül is jön annyi szemét, hogy ezt még nem akarom növelni..

Maximálisan egyetértek!

Ref paraméter: Elég átlátszó próbálkozás volt.
Mindenesetre pár db SMS-ért egyesek még az anyjukat is eladnák.


pén. jún. 09, 2006 8:56
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. nov. 10, 2004 16:13
Hozzászólások: 42
Hozzászólás 
Hali!

Azért van az a ref paraméter, mert ha az Ö neve alatt regelsz, marmint O ajanlott be akkor userenkent kap egy ingyen sms-t.

Hat En kivarom mi lesz ebbol, lehet arra jut mint most a http://www.soksms.hu (Egy nagy X :? ) vagy lehet hogy ez egy uj korszak kezdete :D

Udv,

Gy.


pén. jún. 09, 2006 8:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Londelmor írta:
T68m írta:
2. amíg a tré mobil 1 milliárdot adott egy olyan adathalászásért, mint a wiw, addig ez remek buli lesz. :twisted: :twisted: :twisted:

tulajdonképpen miért akkora baj ez az adathalászás? jó, biztos vannak olyan privát dolgai az embernek, amiket nem oszt meg másokkal, de ilyen név, cím, emailcím, telefonszám, stb? létezik spamszűrő az emailen (nekem heti 1 ha átjut rajta, pedig jön rendesen), ami postán jönne az laza mozdulattal kukázható (ahogy a napi rengeteg szórólap is, ami a címem kiadása nélkül is jön), a telefonokon meg létezik akár hívásszűrés (vagy piros gomb).
szóval ha valaki azért fizet, hogy megtudja hány háziállatom van, meg milyen nyelven beszélek, hát egészségére... :roll:


Szerintem meg kéretlenül is jön annyi szemét, hogy ezt még nem akarom növelni..


pén. jún. 09, 2006 8:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
thomas77 írta:
Rian írta:
"olcso sms mindenkinek" :)

Olcsó? 192 Ft 1 sms-ért?
Legyen inkább "Lehúzós SMS mindenkinek!" :lol:


Akkor: "Drága sms mindenkinek"

:)


pén. jún. 09, 2006 8:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
T68m írta:
2. amíg a tré mobil 1 milliárdot adott egy olyan adathalászásért, mint a wiw, addig ez remek buli lesz. :twisted: :twisted: :twisted:

tulajdonképpen miért akkora baj ez az adathalászás? jó, biztos vannak olyan privát dolgai az embernek, amiket nem oszt meg másokkal, de ilyen név, cím, emailcím, telefonszám, stb? létezik spamszűrő az emailen (nekem heti 1 ha átjut rajta, pedig jön rendesen), ami postán jönne az laza mozdulattal kukázható (ahogy a napi rengeteg szórólap is, ami a címem kiadása nélkül is jön), a telefonokon meg létezik akár hívásszűrés (vagy piros gomb).
szóval ha valaki azért fizet, hogy megtudja hány háziállatom van, meg milyen nyelven beszélek, hát egészségére... :roll:


pén. jún. 09, 2006 7:31
Profil Privát üzenet küldése ICQ
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Egy dolog kimaradt.
ref=2169

Nem néztem meg még alaposan az oldalt, de itt valami olyasmi lehet, hogy ha valaki az ő azonosítójával regisztrál, ő kap utána valamit.
Tehát, ne tegyen szívességt neki senki, hogy rajta keresztül regisztrál, mivel eleve egy nagy adatgyűjtő szr az egész.


pén. jún. 09, 2006 7:29
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Rian írta:
"olcso sms mindenkinek" :)

Olcsó? 192 Ft 1 sms-ért?
Legyen inkább "Lehúzós SMS mindenkinek!" :lol:


pén. jún. 09, 2006 7:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
A topic neve miért az, hogy ingyen SMS? Ha regisztrációs díjat fizetünk ki valamiért, akkor onnantól bármennyi SMS-t elküldhetünk, már eleve nem lehet ingyen. Inkább úgy kéne, hogy "olcso sms mindenkinek" :)


pén. jún. 09, 2006 5:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Amíg ki nem töltöm a sok oldalas kérdőívet, addig napi 1db sms van ingyen! Vagyis nem ingyen, hiszen fizettem érte 192Ft-ot....
Aminek a végén ott a reklámjuk, és amit nem azonnal küld el, mert 30 másodpercig az ő reklámjukat vagyok kénytelen nézni, mire kiírja hogy sms elküldve.


csüt. jún. 08, 2006 22:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Az index fórumán is nyomult egy kötsög.
De teszteltem:
"Hmm... 192Fta regisztrációs díj, azaz egy emeltdíjas sms-el kell indítani. MINEK????
Ingyen van, vagy pénzért???
A naponta elküldhetõ ingyen SMS-ek száma limitálva van. Amennyiben elfogy az adott napra érvényes ingyenes SMS a rendszeren belül, úgy több ingyen SMS-t nem küldhet el. Ez a limit nem vonatkozik az Extra SMS üzenetekre, amit bármikor elküldhet.

Na ilyet a mobilabc.hu is tud... van napi pár ingyen sms a rendszerben, aki kapja marja alapon.

Beléptem, a következõ üzenet fogadott így reggel:
A mai napon még 1 ingyen SMS-t küldhet el.

Na baccátok meg!
További extra sms-ek kaphatók, ha kitöltöm a sokoldalas személyes kérdõívet.

A TÖKÖM TELE VAN A ROHADT SZEMÉT ADATHALÁSZÓS CÉGEKKEL!!!!

TEHÁT EZ IS EGY NAGY ÁTVERÉS!!!!

192Ft-os emeltdíjas sms-ért egy darab sms-t tudtam csak elküldeni!!! "


1. megérte neki! :roll:

2. amíg a tré mobil 1 milliárdot adott egy olyan adathalászásért, mint a wiw, addig ez remek buli lesz. :twisted: :twisted: :twisted:


csüt. jún. 08, 2006 21:50
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Az index fórumán is nyomult egy kötsög.
De teszteltem:
"Hmm... 192Fta regisztrációs díj, azaz egy emeltdíjas sms-el kell indítani. MINEK????
Ingyen van, vagy pénzért???
A naponta elküldhetõ ingyen SMS-ek száma limitálva van. Amennyiben elfogy az adott napra érvényes ingyenes SMS a rendszeren belül, úgy több ingyen SMS-t nem küldhet el. Ez a limit nem vonatkozik az Extra SMS üzenetekre, amit bármikor elküldhet.

Na ilyet a mobilabc.hu is tud... van napi pár ingyen sms a rendszerben, aki kapja marja alapon.

Beléptem, a következő üzenet fogadott így reggel:
A mai napon még 1 ingyen SMS-t küldhet el.

Na baccátok meg!
További extra sms-ek kaphatók, ha kitöltöm a sokoldalas személyes kérdőívet.

A TÖKÖM TELE VAN A ROHADT SZEMÉT ADATHALÁSZÓS CÉGEKKEL!!!!

TEHÁT EZ IS EGY NAGY ÁTVERÉS!!!!

192Ft-os emeltdíjas sms-ért egy darab sms-t tudtam csak elküldeni!!! "


csüt. jún. 08, 2006 20:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Nem mehetne inkább a süllyestőbe? Itt van már ilyen topic ;)


csüt. jún. 08, 2006 20:36
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
megy a mobilba


csüt. jún. 08, 2006 20:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. nov. 10, 2004 16:13
Hozzászólások: 42
Hozzászólás 
T68m írta:
sultan18 írta:
.gúnár. írta:
Persze. A topkinyitó regisztrált egy domainnevet, hogy palimadarat fogjon és itt reklámozza. A cég meg nem létezik, csak jól hangzik. A domaint meg magánszemély regisztráltatta.
http://www.domain.hu/domain/domainsearc ... web-sms.hu

De amikor ilyeneket beírok, azért reménykedek, hogy hamarosan sűrűn elnézést kell kérnem.


Ahogy gondoljátok :) Nekem mükszik használom :) 160ft é megéri :)


tényleg? Én meg

1. kibírok napi 100Ft-ot SMS-ezésre

2. de ennél sokkal többet küldök ki, úgyhogy nem sajnálom azt a 0,3-0,4Ft, ami egy-egy SMS-em kerül! :lol:

te annyira pancser vagy, hogy azt már mutogatni kéne!


Vagy ha itt tartunk web-es letezo cegek ~10 ft-ert adjak az sms kuldest, mint szolgaltatast


csüt. jún. 08, 2006 19:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
sultan18 írta:
.gúnár. írta:
Persze. A topkinyitó regisztrált egy domainnevet, hogy palimadarat fogjon és itt reklámozza. A cég meg nem létezik, csak jól hangzik. A domaint meg magánszemély regisztráltatta.
http://www.domain.hu/domain/domainsearc ... web-sms.hu

De amikor ilyeneket beírok, azért reménykedek, hogy hamarosan sûrûn elnézést kell kérnem.


Ahogy gondoljátok :) Nekem mükszik használom :) 160ft é megéri :)


tényleg? Én meg

1. kibírok napi 100Ft-ot SMS-ezésre

2. de ennél sokkal többet küldök ki, úgyhogy nem sajnálom azt a 0,3-0,4Ft, ami egy-egy SMS-em kerül! :lol:

te annyira pancser vagy, hogy azt már mutogatni kéne!


csüt. jún. 08, 2006 19:24
Profil Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 25, 2006 9:45
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
Persze. A topkinyitó regisztrált egy domainnevet, hogy palimadarat fogjon és itt reklámozza. A cég meg nem létezik, csak jól hangzik. A domaint meg magánszemély regisztráltatta.
http://www.domain.hu/domain/domainsearc ... web-sms.hu

De amikor ilyeneket beírok, azért reménykedek, hogy hamarosan sűrűn elnézést kell kérnem.


Ahogy gondoljátok :) Nekem mükszik használom :) 160ft é megéri :)


csüt. jún. 08, 2006 18:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Persze. A topkinyitó regisztrált egy domainnevet, hogy palimadarat fogjon és itt reklámozza. A cég meg nem létezik, csak jól hangzik. A domaint meg magánszemély regisztráltatta.
http://www.domain.hu/domain/domainsearc ... web-sms.hu

De amikor ilyeneket beírok, azért reménykedek, hogy hamarosan sűrűn elnézést kell kérnem.


csüt. jún. 08, 2006 16:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. nov. 10, 2004 16:13
Hozzászólások: 42
Hozzászólás 
Üdv

Még csak annyit hozzá, hogy az oldalon szereplő EMAE Credit Kft nincs se a cegbongeszo adatbazisaban, a hires "gugli" se mutat ra utalo oldalt.

szoval csak ovatosan,

udv,

Gy.


csüt. jún. 08, 2006 15:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Talán rakd a mobilba. Sőt! Már topik is van ingyenes SMS szolgáltatásokról. Ez meg gondolom becsuk...


csüt. jún. 08, 2006 14:32
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 25, 2006 9:45
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Ingyen sms
Hellóka nemtudtam hogy hova rakjam :) De gondoltam hogy mivel ez sztem a leglátogatottabb topic ide hozom létre ezt a topicot sorry ha nem ide illik de gondoltam akit érdekel .... Szal arról lenne szó hogy ingyen smst tudtok küldeni regnél 160ft+áfa kell smsbe elküldeni egy szöveget aztán napi 5smst küldhetc.... a többit meg akit érdekel az oldalon olvassátok el :)
És ez nem kamu télleg mükszik nem átverés :) akit érdekel

:arrow: :arrow: :arrow:


http://www.web-sms.hu/?ref=2169


csüt. jún. 08, 2006 13:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 40 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség