Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 19:11



Hozzászólás a témához  [ 240 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő
ICE DSL az első igazán alternatív ADSL-szolgáltató 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: kedd feb. 03, 2009 11:50
Hozzászólások: 45
Hozzászólás 
Tudom,2 hónapos hsz,de esetleg aki felezne,keressen nyugodtan.


pén. ápr. 30, 2010 11:20
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. feb. 22, 2010 16:04
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Icedsl tapasztalatom
Semmi gondom, csak a véleményem osztom meg.
2009 Október 20-án este kapcsoltak rá az internetre. Az előző hét szombatján adtam fel az online megrendelést és kedden már használhattam.
Csomagom: 5000/500 Kbps (~620/64 kb/s), és ez állandó
Ez a sebesség persze a T-com vezetékeknek és készülékeknek köszönhető.
Nekem 2590 Ft/hó áron lett megkötve a szerződés, jelenleg 2310 Ft/hó az ára. (minimál díjcsomag kivételével)

Modem:
Modemet az előző szolgáltatótól vásároltam, ott a D-link DSL-360R típus C3-s verzióját kaptam.
Lehet kapni a boltban is, a következő linken elérhető újabb és jobb típust:
http://logout.hu/cikk/adsl_modem_teszt_dlink_dsl-321b/teljes.html
(~9-10 000 Ft)
Annex B szabványt támogat, erről a szolgáltatót vagy a telefon társaságot kell megkérdezni, hogy helyileg melyiket használják.

pityipalo@icedsl.hu:
Szerződés megkötésekor célszerű az icedsl.hu levelezési címet vagy címeket(5) megadni és egy másodlagost is ahova elküldik az e-számlát.
(Mellesleg a szerződés lejáratával csak azon láthatók a szolgáltató esetleges fizetési felszólításai.)

Outlook:
A freemail.hu és még néhány más szolgáltatón keresztül csak fogadni lehet a leveleket. (pop3.freemail.hu)
A kimenő levelek szolgáltatójának az smtp.icedsl.hu-t kell megadni.
A további beállításoknál a Kimenő levelek kiszolgálója lapfülön az előző pontban említett icedsl levelezési felhasználónevet és jelszót kell megadni. (pityipalko) A kimenő levelek kiszolgáló titkosítását bepipálni.
Ezzel az icedsl szerverén keresztül lesznek kézbesítve a freemail-s levelek.

Webtárhely használata: (akár 5*50 MB, minden levelezési címhez 50 MB)
A következő linken segítség a beállításhoz:
http://interware.hu/document/200511/FTP_kliens_beallitasok.pdf&letoltes
Értelemszerűen az interware helyére icedsl-t kell írni. A "Felhasználói név" és "Jelszó" mezőkbe a levelezési név és jelszó kell.

Interware mindenre kiterjedő információi:
http://interware.hu/index.php?m=dokumentumtar&menuid=7
Többek közt a különböző levelezők beállítása.

"ADJA TOVÁBB, ÉS CSÖKKENTSE KÖLTSÉGEIT 2880 FORINTTAL!

Ha már megrendelte Internet kapcsolatát az ICE DSL Kft-től, ajánlja másoknak is! Minden egyes Ön által ajánlott új előfizető után 2880 forint kedvezményben részesül, mely a havi előfizetői számlájának értékéből kerül levonásra. A kedvezmény akkor érvényes, ha az Ön által ajánlott új előfizető a megrendelő lapon feltünteti az Ön nyolc számjegyű ügyfélazonosítóját és az új előfizetővel a szerződés létrejön (azaz a szolgáltatás műszakilag létesíthető)."

Valameddig még próbálkoznak ezzel is új ügyfeleket csábítani.

Most talán ennyi elég is lesz. Ha valakinek kérdése támad a leírtakkal kapcsolatban az elérhet a következő e-mail címen: lajoslor@freemail.hu


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára lajoslor hétf. feb. 22, 2010 19:21-kor.



hétf. feb. 22, 2010 18:20
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 754
Hozzászólás 
Akit érdekel felezés, küldjön mailt.


szomb. okt. 17, 2009 17:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
A felezős megoldást én is felajánlom :).


vas. jan. 11, 2009 22:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd feb. 28, 2006 14:29
Hozzászólások: 40
Hozzászólás 
A múlt héten megtörtént a váltás, ha valakinek kellene egy ügyfélkód, írjon mailt. :wink:


vas. jan. 11, 2009 21:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Igaz, az új belépőkkel nem számoltam.
Mindenesetre az ADSL ára baba. :)

Üdv!


szer. dec. 17, 2008 22:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd feb. 28, 2006 14:29
Hozzászólások: 40
Hozzászólás 
Sajnos, Digi még csak a panel-övezetekben van, idén kezdték kiépíteni, én meg családi házas részen lakozom.

Eddig 3500 volt a net és 3900 a tv, most lejár a hűségidő, és mindkettőt felnyomják 4900-ra (vagy 4990-re, mikor már itt tartottunk az ügyfélszolgálaton, már nem igazán figyeltem, csak a lemondás érdekelt).
Az az ár, amit írsz, új előfizetőkre vonatkozik. Mivel hűségidő nélküli, én is azt hittem, hogy mindenkire ez áll, és azzal mentem be, hogy plusz 500-at megér a 2/1. Aztán rádöbbentem... Nem kérdeztem meg, de legalább 7E lenne. Ez csak akkor érné meg, ha az ügyfélszolgálatos kiscsaj személyesen hozná ki minden hónapban a számlát, és bemutatná, mi az a minden, amit a tv-reklám szerint a UPC megtesz a szórakoztatásomért. ;)
Az ICE-nál a 2,5 megás 2290.


szer. dec. 17, 2008 18:04
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
4900? A UPC most a 2/1-es netet adja 4800-ért hűség nélkül, más termékkel kombinálva meg még olcsóbban, szintén hűség nélkül.
Digi nincs arrafelé?

Üdv!


kedd dec. 16, 2008 21:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd feb. 28, 2006 14:29
Hozzászólások: 40
Hozzászólás 
Az ICE-nál voltam februárig, nagyon jó tapasztalataim voltak, korrektek. Az 1 év lejárta miatt váltottam UPC-kábelre. Viszont dec. 31-gyel itt is kitelik az esztendő, és az 1 megásat onnantól havi 4900-ért akarják adni. Most jön megint az ICE, 1 évre, mint új belépő.
Ha valaki meg akarja felezni ezt a kis zsebpénzt, írjon. Nem sok, de miért maradjon náluk? :)


kedd dec. 16, 2008 15:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Gondolom, levették a palettáról.
Ez a sebesség egyébként sem ADSL-re való, hiszen nagyon esetleges a maximum elérése, nem úgy a kábelnetnél. Vagy a diginél.

Üdv!


vas. nov. 30, 2008 15:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Emberek, jól látom, hogy a 4 megabites ISP-váltós net, most megint náluk a legolcsóbb?
A 25megabiteset ők miért nem értékesítik? A 18 megabitest is levették már rég a consumer palettáról.


vas. nov. 30, 2008 9:50
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 754
Hozzászólás 
Érdekes, hogy 50MB tárhely is tartozik az előfizetéshez, de fogalmam sincs, hogy lehet igénybe venni. Sehol nem találok leírást róla.

Akit érdekel felezés, az dobjon meg mailel.


szer. júl. 30, 2008 21:36
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 17, 2007 20:29
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Felhívtam az ügyfélszolgálatot...és a kérdés eldőlt. Sajnos ezek a szolgáltatók abban érdekeltek, hogy az emberek 1 év után váltsanak, ill. aki nem foglalkozik vele egyáltalán, az meg fizet...sokat.
Maradni lehet, de azt csakis(!) listaáron (ez jelenleg 4.750Ft/hó-ért). Olyan nincs hogy aláírok még egy évre... A 3.680 Ft az csak azoknak van, akik más szolgáltatótól jönnek az ICE-hoz. Tehát aki ICE-os, annak az 1 év letelte után mennie kell máshova -ha nem akar jó drágán, listaáron netezni-, majd újabb 1 év után megint (esetleg vissza).
Az ügyfélszolgálat egyébként nagyon korrekt, segítőkész. Tényleg semmi gondom nem volt az elmúlt 1 évben az ICE-al, ezért sajnálom is hogy ott kell hagynom őket. :cry:
Úgyhogy most közelebbi kapcsolatba kell lépnem egy másik szolgáltatóval... pl. Business Telecom, de ez már egy másik fórum topik témája lehetne...


pén. máj. 09, 2008 15:14
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 17, 2007 20:29
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Na... nekem most jár le az 1 évem. 2 lehetőségem van. (1 Mbit-es ADSL)
-vagy maradok (azaz aláírok még 1 évre) havi 3.680-ért (most vitték le 3.990-ről :) )
-vagy megyek máshova (bár ennél a 3.680-nál nem nagyon van olcsóbb havidíjú, esetleg a Business Telecomnál, ahol ugyanígy pdf számla, átutalás, semmi csekk, semmi posta... ahol a havidíj 3.466 Ft, de náluk van lehetőség egy összegben befizetni előre az egész évet, akkor adnak még némi kedvezményt (38.676 Ft/év, ami 12-vel osztva "kvázi" 3.223 Ft-os havidíjat jelent).)

Igazából semmi bajom nincs/nem volt az IceDSL-el (leszámítva, hogy a kedvenc levelezőprogramom (The Bat) nem megy rendesen), most nem tudom mitévő legyek...


csüt. máj. 08, 2008 22:38
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 754
Hozzászólás 
Akit érdekel a felezés, az küldjön e-mailt nekem.
(hozzászólás alatt az e-mail gomb)


kedd ápr. 08, 2008 18:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Ki tudja, kik figyelik ezt a topicot, így ha nem haragszol, nem. És sajnos személyedet sem ismerem. Sorry :( .


vas. feb. 10, 2008 9:23
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Tégy egy szívességet. ne a tréonlájnt válaszd. Én már kisírtam a lelkem az ICE üfsz.ának :(. Most épp pert szeretnék a tréonlájnnal. Ehhez azonban időnek kell eltelnie, hogy azt mondhassam, nem tesznek semmit....


Publikus, hogy miért mész perre tré-vel?
Csak kíváncsiságból érdekelne- :roll:


szomb. feb. 09, 2008 23:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Tégy egy szívességet. ne a tréonlájnt válaszd. Én már kisírtam a lelkem az ICE üfsz.ának :(. Most épp pert szeretnék a tréonlájnnal. Ehhez azonban időnek kell eltelnie, hogy azt mondhassam, nem tesznek semmit....


szomb. feb. 09, 2008 22:01
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 754
Hozzászólás 
Akit érdekel a felezés, az dobjon meg egy emailel.


szomb. feb. 02, 2008 17:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 389
Tartózkodási hely: Műhely
Hozzászólás 
Nos!

Beszéltem velük.
A hölgy azt mondta, hogy befizethetem az egészet és amikor már nem hozzájuk tartozom, akkor a fönnmaradó összeget visszautalják.

A másik lehetőség, hogy nem fizetem be és amikor már megtörtént a szolgáltatóváltás akkor küldenek 1 elszámolószámlát.

Szerintem korrekt mind a kettő lehetőség.

És azt mondta még, hogy mivel 02.11-én jár le a hűségidőm akkor már most el is küldhetem nekik az ISP váltásról szóló levelet, hogy még véletlenül se maradjak net nélkül.


szer. jan. 30, 2008 14:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 389
Tartózkodási hely: Műhely
Hozzászólás 
Nekem pont 1 megás netem van.


szer. jan. 30, 2008 7:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Az egy megabitet kivéve minden ugyannyiba kerül, akciósan is, meg nem is.


kedd jan. 29, 2008 22:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 17, 2007 20:29
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Hmmm...ez érdekes.
És nem szóltak, hogy "Hé haver! Lejár az 1 év! Mi lesz!?"...
Nem hinném hogy az ilyen dolog megérné nekik... érdekes.
(Na ná hogy nem szólnak!? ...a figyelmetlen júzer fizessen listaárast ...hát csak észreveszi, hisz nem hülye...és akkor úgy lepattan, hogycsakna...)
Nekem majd az év közepén jár majd csak le az 1 év, s akkor körülnézek a piacon, hogy mi a helyzet... de sokkal kedvezőbbet nem valószínű, hogy fogok találni. Mindenesetre érdekes, ami veled megtörtént... Kíváncsi vagyok hogy mit sikerül telefonon intézned, hogy mit mondanak erre, mivel indolokják...
Sok sikert egyébként!
Ui.: Nekem sem volt semmi panaszom az elmúlt több, mint fél évben az ICE-ra és nagyon remélem hogy ez így is marad. (Ez feltétele a további együttműködésünknek.)


kedd jan. 29, 2008 21:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 389
Tartózkodási hely: Műhely
Hozzászólás 
Hali mindemkinek!!
Eddig nem volt semmi bajom az ICEDSL Kft.-vel.
Sem a sebességgel sem az elérhetőséggel.
Nem is emlékszem, hogy lett-e volna náluk olyan, hogy nincs net.

Mivel most jár le a szerződésem februárban még küldtek 1 számlát.
Az első 11 napra akciósat a többi 17 napra pedig LISTAÁRAST!!!!!
Azthittem berosálok.
Holnap megy a telefon feléjük.
Ilyen pofátlanságot.
Ha a belépésnél darab hónapot fizettem akkor a kilépésnél is úgy gondolom, hogy darab hónapot kellene fizetne.
Addig az időszakig amíg náluk vagyok.
Teljesen felvagyok háborodva!!!!


kedd jan. 29, 2008 20:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. dec. 24, 2007 22:09
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
T68m írta:
jancsi000 írta:
De viszont én lehet, hogy nem náluk rendelek. Inkább vizetek 5-600 Ft-tal többet havonta és akkor olyan szolgáltatónál leszek ami nem most indult és országosan elismert.
Valakinek még van konkrét tapasztalata a céggel kapcsolatban?????



á, én a helyedben kétezerrel többet fizetnék és a t-online-nál alább nem adnám!

Úgyis ugyanazt adja mindegyik, de azért vegyük a legdrágábbat! :D



Én olyan helyen dolgozom, ahol igen sok T-Online-os számlával találkozom - vélt vagy valós reklamációval. Egyik hónapban rákerült a számlára, hogy mostmár a számlát a Magyar Telekom állítja ki, stb., stb.... Mindjárt naponta több csomagváltós is jött, hogy számlázták a régi és új csomagot is együtt. A T-Online elkezdte a gazdasági és morális mélyrepülését, a T-Com lehúzza a saját szintjére. Sajna csomagváltás miatt még 10 hónapig muszájból T-Online ügyfélnek kell maradnom :?


hétf. dec. 24, 2007 22:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
dalat
Hú de eltévedtél 8) Az a 2880 Ft jóváírás nem havonta érvényes, hanem egy ügyfél beszervezése után egyszer kapsz 2880 Ft jóváírást. Most az akciós havidíj 2280, ezért gondolom 2 havi díjból írják jóvá 2 részletben. Biztosan működik a dolog, mert ha nem, akkor ettől lenne hangos ez a topic :lol:


hétf. dec. 17, 2007 16:39
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. dec. 17, 2007 14:47
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Nálam 5 hónapja megy minden gond nélkül. "U1" csomagom van, tehát ha valaki szerződés kötésnél megadja az ügyfélazonosítómat, akkor azután nem kell fizetnem semmit, elvileg... de ez gyakorlatilag is így van? Lehetséges, hogy 0 ft legyen havonta? Továbbá, ha mondjuk 10 embernek továbbadom az azonosítómat, az ugye kb 28000ft kedvezmény, ebből én mit kapok? Kijön egy számla havonta mínusz 25 ezerről? :lol:


hétf. dec. 17, 2007 15:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2613
Hozzászólás 
Most váltottam én is IceDSL-re, (mától üzemel). Ha valaki szeretne bónuszt felezni mailben megtalál:
Kép


hétf. dec. 17, 2007 1:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 754
Hozzászólás 
Icedsl kódot tudok én is adni, akit érdekel a felezős akció, az küldjön e-mailt!


szer. nov. 28, 2007 10:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 83
Hozzászólás 
Most váltottam ICEDSL-re, ennél a szolgáltatónál sem gond, ha router megszakítás nélkül a nap 24 óráján keresztül tartja a netet?


csüt. nov. 08, 2007 12:27
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. nov. 07, 2007 0:22
Hozzászólások: 1
Hozzászólás bónuszfelezés
Sziasztok

Ha valakit érdekelne bónuszfelezés, kérem keressen meg emailben.
(janos pont nagy kukac gmail pont com)

Köszi
Jani


szer. nov. 07, 2007 0:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
NickE írta:
Tegnap óta én is IceDsl -es vagyok :-)
Vizsla fórumtárs invitált.

Khorvat: azt honnan tudod, hogy ki regisztrált az ügyfélszámoddal? Úgy tudom, hogy a számlán ezt nem jelzik.


Onnan hogy ugyfelszolgalat is meg tudja mondani illetve en nyilvantartom magamnak es szepen sorba ahogy jottek a regek es jonnek a jovairasok havonta 1 embernek utalok!


vas. okt. 28, 2007 11:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
NickE. Ha megjelenik a november 25-ei keltezésű számlában a kedvezmény, átutalom a felét. Adj majd meg egy számlaszámot.


vas. okt. 28, 2007 11:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 754
Hozzászólás 
Tegnap óta én is IceDsl -es vagyok :-)
Vizsla fórumtárs invitált.

Khorvat: azt honnan tudod, hogy ki regisztrált az ügyfélszámoddal? Úgy tudom, hogy a számlán ezt nem jelzik.


vas. okt. 28, 2007 8:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 2880 HUF ingyen!
Hi!

Aki most akar belepni IceDSL-hez es erdekli kedvezmenyfelezes irjon mailt, es adok ugyfelszamot regeleshez, tovabbiakat pedig mailen megbeszeljuk! (khorvat@freemail.hu)
Meg 3 ember johet:))
5 honapos elofizetokent eddig jok a tapasztalataim,szal olcsonetezesre fel! Eddig rendben mentek a jovairasok is!

Csao


szomb. okt. 27, 2007 7:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 13
Hozzászólás Uj Belepoknek bonuszfelezes!
Hi!

Aki most akar belepni IceDSL-hez es erdekli kedvezmenyfelezes irjon mailt, es adok ugyfelszamot regeleshez, tovabbiakat pedig mailen megbeszeljuk! (khorvat@freemail.hu)
Meg 5 ember johet:))
5 honapos elofizetokent eddig jok a tapasztalataim,szal olcsonetezesre fel! Eddig rendben mentek a jovairasok is!

Csao


szomb. aug. 18, 2007 9:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 12, 2004 17:56
Hozzászólások: 44
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
A modemem Huawei! Meg van routerem is, ha az számít valamit.


kedd jún. 26, 2007 17:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
A modem admin oldalán meg lehet nézni, hogy vannak-e CRC hibák.
Milyen modemed van?

Üdv!


kedd jún. 26, 2007 8:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 12, 2004 17:56
Hozzászólások: 44
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Hu! Kicsit bővebben, ha kérhetem! Mi is az? Hol tudom megnézni?


kedd jún. 26, 2007 0:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
CRC hibák hogy állnak a modemben?

Üdv!


hétf. jún. 25, 2007 22:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Hello!

Igen en is tapasztaltam elmult heten egyfajta savszel. visszaesest, letoltes mellett lassu volt a bongeszes igaz 1MBites csomagba vagyok, vszinu fatav vagy Ice-ek allitgatnak vmit ha 1 honap utan is fennall ez erdemes sebesseget meresgetni es ugyfelszolgalatot zargatni hogy nezzenek utana mi okozza ezt!

udv.:khorvat


hétf. jún. 25, 2007 12:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 12, 2004 17:56
Hozzászólások: 44
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Üdv!

Az utóbbi 1-2 hétben azt tapasztalom, hogy annyira lecsökken az adatátviteli sebességem, hogy megállnak a letöltéseim és még a Skype kapcsolatom is megszakad! A modem nem bontja a kapcsolatot (gondolom, mert a ladek égnek-villognak), de minden adatforgalmam leáll! Csak úgy jön rendbe, ha újraindítom a modemet! A Winfost is újratelepítettem, de nem oldódott meg a probléma! És ez minden nap legalább 1x előfordul.
Ha van valakinek ilyen tapasztalata, esetleg valami ötlet, azt szívesen venném!


hétf. jún. 25, 2007 11:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Hi!

Aki most akar belepni IceDSL-hez es erdekli kedvezmenyfelezes irjon mailt, es adok ugyfelszamot regeleshez, tovabbiakat pedig mailen megbeszeljuk! (khorvat@freemail.hu)
Meg 7 ember johet:))
4 honapos elofizetokent eddig jok a tapasztalataim,szal olcsonetezesre fel! Eddig rendben mentek a jovairasok is!

Csao


kedd jún. 19, 2007 15:20
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Postafordultával (az Interware-nél legalábbis).

Üdv!


kedd jún. 12, 2007 8:18
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jún. 03, 2007 16:35
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
a telefonvonal használó beleegyező nyilatkozata után hány nappal később jön meg a modem, hány nappal később tuok majd netezni?


hétf. jún. 11, 2007 12:52
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Egyetlen probléma van az egésszel: a 8 megás net vállalt minimumát simán hozza a 2 megás is.
Amibe bele lehet kötni, az talán az, hogy eleve 2 megás profil van beállítva a DSLAM-ban 8-as helyett, ettől függetlenül a fatáv a vállalt minőséget teljesíti. (Egyébként nekem (apámnak) fizetett már a fatáv 7xxx Ft kötbért 2003-ban, dial-up net miatt. :D)

Üdv!


kedd jún. 05, 2007 7:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
16/2003. (XII. 27.) IHM rendelet

szabályozza.


kedd jún. 05, 2007 2:25
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
PL írta:
T68m írta:
arpx2 írta:
oké, neked szerencséd van velük, örülök neki, de ha visszanézed a hozzászólásokat, nem boldogságunkban írkáltunk sajna....


egyvalamit írtak: 4mb-ásra fizettek, de csak 1mb-ás a vonaluk. Ez - elsõsorban - a fatáv hibája. Mellesleg az EHT szerint ez csökkent teljesítés, tehát kötbérköteles (4x szorzóval).


Én volnék aki 1 hónapja szórakoztatom az Icedsl ügyfélszolgálatot a megrendelt 4Mb-es helyett kapott 1Mb-es sávszélesség miatt! Azóta is csak ígérgetnek!
Ezt az utolsó mondatodat fejtsd ki légyszíves kicsit bõvebben, mert érdekelne!


rosszul mondtam, nem az eht, hanem - valószínúleg - más jogszabály határozza meg. Ettől függetlenül az ÁSZF-ben is szerepel:

14.10. Késedelmes hibaelhárításhoz kapcsolódó kötbér
A14.3. pontban foglaltak nem teljesítése esetén a Szolgáltató a hiba kijavítására
nyitva álló határidő eredménytelen elteltétől a hiba elhárításáig terjedő időszakra
az alábbiak szerinti kötbér fizetésére köteles:
a) Ha a hiba következtében az előfizetői szolgáltatást nem lehet igénybe
venni, a kötbér mértéke minden késedelmes nap után a hiba bejelentését
megelőző az előző hat hónapban az Előfizető által az előfizetői
szerződés alapján az adott előfizetői szolgáltatással kapcsolatban
kifizetett (előre fizetett díjú szolgáltatás esetén felhasznált) díj átlaga
alapján egy napra vetített összeg nyolcszorosa. Hat hónapnál rövidebb
időtartamú előfizetői jogviszony esetén a vetítési alap az előfizetői
jogviszony teljes hossza alatt kifizetett (felhasznált) díj átlaga alapján egy
napra vetített összeg.
b) Ha a hiba következtében az Előfizető az előfizetői szolgáltatást a
Szolgáltató által vállalt minőséghez képest alacsonyabb minőségben
képes csak igénybe venni, a Szolgáltatónak az a) pontban meghatározott
kötbér felét kell fizetnie.


kedd jún. 05, 2007 2:05
Profil Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: kedd júl. 27, 2004 7:45
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
nekem a 2ről kellene emelniük 8ra. és most 2ért fizetek annyit mint más 8ért. ez nem tudom mennyire a fatáv hibája, az sem lehet hogy messze vagyok a digitális központtól, mert kb 50 méter, na jó, 100.

de azt is igérik, hogy akkor áttesznek kisebb csomagba, hogy kevesebbet fizessek, de még ez sem történt meg x hónapja.


hétf. jún. 04, 2007 23:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 12, 2004 17:56
Hozzászólások: 44
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
T68m írta:
arpx2 írta:
oké, neked szerencséd van velük, örülök neki, de ha visszanézed a hozzászólásokat, nem boldogságunkban írkáltunk sajna....


egyvalamit írtak: 4mb-ásra fizettek, de csak 1mb-ás a vonaluk. Ez - elsősorban - a fatáv hibája. Mellesleg az EHT szerint ez csökkent teljesítés, tehát kötbérköteles (4x szorzóval).


Én volnék aki 1 hónapja szórakoztatom az Icedsl ügyfélszolgálatot a megrendelt 4Mb-es helyett kapott 1Mb-es sávszélesség miatt! Azóta is csak ígérgetnek!
Ezt az utolsó mondatodat fejtsd ki légyszíves kicsit bővebben, mert érdekelne!


hétf. jún. 04, 2007 19:33
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 240 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség