Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. jún. 16, 2024 19:14



Hozzászólás a témához  [ 327 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
"Havidíj-mentes" Relax csomagok a T-Mobiletól 

Váltasz rá?
Igen 16%  16%  [ 22 ]
Nem! 84%  84%  [ 112 ]
Szavazatok száma : 134

"Havidíj-mentes" Relax csomagok a T-Mobiletól 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Az a néhány HUF különbség pedig a t-mobile-életérzés ára.


kedd jún. 29, 2004 13:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
én egyébként az emberi hülyeséget csodálom.

(Ha nem lett volna a voda és akciója akkor) fényesen bizonyítja a vesztel, hogy jó marketinggel a **** terméket is el lehet adni!

(csak nem ajánlatos ezt túl nagyszájú konkurencia közelében tenni)


kedd jún. 29, 2004 13:32
Profil Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Helsinki, FI
Hozzászólás 
Ezt meg kellett lépniük, különben nevetségesek maradtak volna...

Steve


kedd jún. 29, 2004 13:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Őszintén nem hittem, hogy megteszi a TM ezt a lépést.

Örülök, hogy belátták, hogy kissé irreálisak a relax percdíjak és változtattak rajta.


kedd jún. 29, 2004 13:28
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
ezek a barmok

http://www.t-mobile.hu/egyeni/rolunk/sa ... 0629.shtml

most meg bruttóban adták meg az áraikat, s aki a régi

http://www.t-mobile.hu/egyeni/tarifak/h ... elax.shtml

vel hasonlítja össze, az még azt is hiheti, hogy az 1000-ben növeltek! Ekkora öngólt!!! Ha már eddig mindig nettóban írták ki, hogy jobban mutassanak, most miért nem tették?


kedd jún. 29, 2004 13:27
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Én nagyon örülök a Voda újításainak, ezt le is írtam az új Voda díjcsomagok topic-ban, hogy hajrá, végre verseny van a post paid piacon is. Csak így tovább!


kedd jún. 29, 2004 13:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
blueye írta:
Pont annyira van a Voda felett, hogy már nem olyan fájdalmas a különbség és azok a kis pluszok (pl. ügyfszolg) talán ott tartják az embereket.


Egyszer valaki végezhetne már egy reprezentatív felmérést, de elég lenne, megnézni, ha a szolgáltatók kilistáznák, hogy a publikus csomagjaikat használók között hányan vannak "napi kapcsolatban" az üfsz-tal. Gondolok itt a beszélt percek, illetve ügyfél hányad (nem darabszám, hanem %). Mert egy idő után k***a unalmas azt hallgatni, hogy a Lexusban van ülésfűtés, az Opel VIVA-ban nincs. :x Megy mind a kettő.


Ui.: A hsz nem blueyera van kihegyezve :!: Kéretik a fikázást nem előlről kezdeni, mert már uncsi :?


A végét nem értem a hozzászólásodnak... miért engem említesz?

Nekem NAGYON sok gondom volt a Voda ügyfélszolgálatával, nem tudtam velük elintéztetni semmit egyszerűen-könnyen. Hangsúlyozom, hogy ez az én véleményem, az én tapasztalatom. Ha visszakeresel a hozzászólásaimra láthatod, hogy amikor kikapcsoltattam a kártyámat, akkor is össze-vissza irányítgattak.

Az autós hasonlatod pedig egyszerűen nem állja meg a helyét.


kedd jún. 29, 2004 13:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
blueye írta:
Pont annyira van a Voda felett, hogy már nem olyan fájdalmas a különbség és azok a kis pluszok (pl. ügyfszolg) talán ott tartják az embereket.


Egyszer valaki végezhetne már egy reprezentatív felmérést, de elég lenne, megnézni, ha a szolgáltatók kilistáznák, hogy a publikus csomagjaikat használók között hányan vannak "napi kapcsolatban" az üfsz-tal. Gondolok itt a beszélt percek, illetve ügyfél hányad (nem darabszám, hanem %). Mert egy idő után k***a unalmas azt hallgatni, hogy a Lexusban van ülésfűtés, az Opel VIVA-ban nincs. :x Megy mind a kettő.


Ui.: A hsz nem blueyera van kihegyezve :!: Kéretik a fikázást nem előlről kezdeni, mert már uncsi :?


kedd jún. 29, 2004 13:03
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Veszprém
Hozzászólás 
Vizsla1! Megelőztél. :lol:


kedd jún. 29, 2004 13:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
blueye írta:
Jól látom, hogy még mindig drágább a Vodafone-nál és hogy a Relax 1000-nek nem hogy le, de feljebb ment az ára????


Tudod, a minőséget meg kell fizetni.... :?


kedd jún. 29, 2004 13:00
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Veszprém
Hozzászólás 
Csak remélem hogy a Voda erre behozza a német minta alapján az opciós ingyen beszélgetés hétközben és hétvégén, mindt ahogy azt már írtam egy másik topikba.Valami ilyenre gondolok.

Vodafone-HappyAbend1 Die neue Tarifoption von Vodafone
monatliche InklusivMinuten*
wochentags von 20 bis 8 Uhr 1.000 Min.
zusätzl. monatlicher Festpreis 7,50 Euro
+ Sommer-Special2
HappyAbend-Anrufe aus dem Ausland -50%

És akkor a T-mobile is bevezeti 2 héttel később hogy ne érje meg elmenni tőle és mindenki nagyon boldog lesz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


kedd jún. 29, 2004 12:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
KÖNYÖRGÖM!

Csak 1-szer! Egyszer az életben menjen a voda alá! Csökkenti az árait, és még mindig magasabb marad. Gratulálok. Ezt csak azért csinálja, hogy július 1 után ne lehessen reklámozni a TV-ben a voda reklámját, s kisebb legyen a csábítás, hogy otthagjyák őket. Alattomos egy banda :evil: .


Miért alattomos banda???
Ennyire fáj, hogy csökkentett a T-Mobile?, vagy nem értem, komolyan nem értem... :shock:
Vagy az fáj, hogy mostmár nem mennek majd annyian a Vodához???
A T-Mobile sose fogja jelentősen a Voda alá vinni a percdíjait, ugyanis nincs rá szüksége, ennyi!!!
A Voda azért ilyen olcsó, mert muszáj neki ügyfeleket szerezni..., és még mindig veszteséges..., a T-Mobile-osok meg értékelik a minőséget!


kedd jún. 29, 2004 12:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Itt az ideje, hogy a voda piacra dobja az 1000 perc ingyen dumás csomagját, mielőtt a westel megteszi. Bár lehet, hogy ennek sem lesz nagy foganatja, mint ahogy a 6 Ft-os hálón belüli percdíjnak. Hiszen nem hagyták ott jópáran emiatt a másik kettőt. Pedig már itt a számhordozás is...


Én elkezdtem gondolkodni a héten hogy átmegyek a Vodához ( a fő tel. számom 10 éve ugyanaz! - westeles), de nem fél perc alatt intézi az ember a dolgait, most, hogy jött ez a hír újra elgondolkodom...


kedd jún. 29, 2004 12:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Itt az ideje, hogy a voda piacra dobja az 1000 perc ingyen dumás csomagját, mielőtt a westel megteszi. Bár lehet, hogy ennek sem lesz nagy foganatja, mint ahogy a 6 Ft-os hálón belüli percdíjnak. Hiszen nem hagyták ott jópáran emiatt a másik kettőt. Pedig már itt a számhordozás is...


kedd jún. 29, 2004 12:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
KÖNYÖRGÖM!

Csak 1-szer! Egyszer az életben menjen a voda alá! Csökkenti az árait, és még mindig magasabb marad. Gratulálok. Ezt csak azért csinálja, hogy július 1 után ne lehessen reklámozni a TV-ben a voda reklámját, s kisebb legyen a csábítás, hogy otthagjyák őket. Alattomos egy banda :evil: .


Pont annyira van a Voda felett, hogy már nem olyan fájdalmas a különbség és azok a kis pluszok (pl. ügyfszolg) talán ott tartják az embereket.

Azt a Voda reklám filmet újravágni és kicsit újraforgatni nem olyan nagy ügy igaz hülyén hangzik, ha a tanár azt kiabálja: 12%! :wink:


kedd jún. 29, 2004 12:46
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
kukacwap írta:
hát ez az. Sírt itt minden Westeles, hogy így-úgy gusztustalan a Voda reklám. Tessék! Ezt a Vodafone-nak köszönhetik meg! Semmi másnak! (Jah, én Pannonos vagyok, mielőtt valaki megszólna)


Köszönjük Vodafone! Én akkor sem váltok :) Amúgy a reklám ha nem ilyen lett volna, akkor is kénytelenek lettek volna csökkenteni!


kedd jún. 29, 2004 12:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
KÖNYÖRGÖM!

Csak 1-szer! Egyszer az életben menjen a voda alá! Csökkenti az árait, és még mindig magasabb marad. Gratulálok. Ezt csak azért csinálja, hogy július 1 után ne lehessen reklámozni a TV-ben a voda reklámját, s kisebb legyen a csábítás, hogy otthagjyák őket. Alattomos egy banda :evil: .


kedd jún. 29, 2004 12:41
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
hát ez az. Sírt itt minden Westeles, hogy így-úgy gusztustalan a Voda reklám. Tessék! Ezt a Vodafone-nak köszönhetik meg! Semmi másnak! (Jah, én Pannonos vagyok, mielőtt valaki megszólna)


kedd jún. 29, 2004 12:33
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
blueye írta:
Jól látom, hogy még mindig drágább a Vodafone-nál és hogy a Relax 1000-nek nem hogy le, de feljebb ment az ára????


A Relax 1000-et nem rosszul láttam, hanem szvsz a t-mobile itt:
http://www.t-mobile.hu/egyeni/tarifak/h ... elax.shtml
elírta...


kedd jún. 29, 2004 12:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Jól látom, hogy még mindig drágább a Vodafone-nál és hogy a Relax 1000-nek nem hogy le, de feljebb ment az ára????


kedd jún. 29, 2004 12:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Jancsika írta:
http://www.gsmport.hu/index.php?page=article&id=c-20041206582922-1019 :D


Hoppá!

De ez várható volt, amúgy a t-mobile honlapjáról származik az eredeti:
http://www.t-mobile.hu/egyeni/rolunk/sa ... 0629.shtml


kedd jún. 29, 2004 12:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Sopron
Hozzászólás 
A T-Mobile július 1-től minden Relax csomagban és azok nemzetközi megfelelőiben csaknem 40%-al csökkenti árait, és csökkenti SMS árait is.
t-zones


kedd jún. 29, 2004 12:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
http://www.gsmport.hu/index.php?page=ar ... 82922-1019 :D


kedd jún. 29, 2004 12:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
de lesüllyedt ez a topic, alig találtam meg!

nos, most beszéltem egy ismerõsömmel, aki örömmel mesélte milyen csodálatos csomagja van 35Ft-os percdíjjal, havibaj nélkül.

Erre közöltem vele, hogy az a havidíj csak 17500Ft, ami nem is sok ha jobban belegondolunk....

Erre ott helyben szívinfrastruktúrát kapott. Hívta az üszit, s máris megnyugodott, hogy igaz ugyan, hogy ki kell csengetnie a havi 17500Ft-ot /amirõl eddig nem tudott/, de ez nem havidíj, hanem a lebeszélhetõ percek ára. S rögtön rózsaszínben látta a világot.

Erre már csak annyit tudtam mondani, ha vesz egy praktikum perfektet, akkor 36Ft-ért beszélhet annyit, amennyit akar, ráadásul nem is kötelezõ havonta 14400-al se feltölteni a kártyáját.... Igaz, hogy akkor már 29Ft-alatti egyenpercdíja lenne, szemben a 35-el, de mind1


hétf. jún. 28, 2004 23:52
Profil Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Macika írta:
Bagyu írta:
Visszavonom eddigi kritikám azon részét, hogy nem jó ez a csomag. Ugyanis tételes átszámolás után nekem megéri a 100-as csomag. A képletet egyszerűbbé tette az, hogy 115 "egységnyit" telefonáltam átlagban az 3 elmúlt hónapban, és ezen szempont alapján olcsóbb, mint az egyenlítő, kb. 2-3e Ft-tal. Az sms csomaggal, gprs wap plusz általánydíjban kb. 7e Ftra jövök ki.


Természetes, hiszen Te tudod a szokásaidat. Így mindenki csak a saját szokásai figyelembevételével tud véleményt alkotni, emiatt nem lehet ráhúzni egyvalaki véleményét a másikra.
Ha Neked nincsenek olyan ismerőseid, akik állandóan hangpostán vannak amikor hívni szeretnéd őket, ha nincsenek olyanok, akik a teló felkapása után 2 mp alatt megkérnek, hogy hívd őket 10 perc múlva és lerakják, akkor jó a csomag. Nekem nem lenne megfelelő. Meg még jó pár embernek.
Neked, meg lehet, hogy pont jó lesz.

Baromi egyszerűen ki lehet számolni (lehet, hogy így csináltad Te is), meg kell nézni, hány hivásindításod volt az elmúlt több hónapnyi időszakban, Az 59 másodpercnél hosszabb hívásokat szorozni kell annyival, ahány megkezdett perccel több volt 1 egész percnél. Az így megkapott egységeket el kell osztani a figyelembe vett hónapok számával. És már látszik is, hogy mennyi az annyi.


Baromi 1szerüen számoltam ki, megnéztem, hány hívásindításom volt, azok mennyi egységet (egész percet) használtak és így jött ki. A 10 leggyakrabban hívott személy (értem ezalatt a hívásaim 75-85%-a) nem használ hangpostát, mert nincs értelme. Vagy azonnal kell valami, vagy ráér később is. (Max. egy sms, hogy hé, hol vagy már?!?!) Megnézem, elméletben kiszámított költségcsökkentés bejön-e, ha nem, visszaváltok 1,5 hónap múlva. Eddig is kisérlleteztem, ezután is fogok. Az kétségtelen, hogy eddig a pgsm momentum csomagja volt az egyetlen, amiben eltöltöttem 1,5 évet (amikor még élvonal szerűség volt.)


szer. jún. 16, 2004 10:47
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Macika írta:
Odo írta:
Macika írta:
Mobilio írta:
nekem nagyon fura hogy itt ennyire divat fikázni. nem kritizálni hanem csak úgy odacseszni egy jól hangzó cinikus félmondatot. sok dolog nem tetszik nekem sem de eszembe nem jutna a voda topicban nekiállni írogatni. tök felesleges. a relax 250 nekem tök jó mert csúcsidőben dumálok és az egyenlítő m helyett így jobb a percdíjam. átlagban 1-2 percesek a hívásaim. a fikázásról még annyit hogy a másik topciban még a koncertet is lecikizik pedig szerintm inkább örülni kéne hogy ingyen lehet menni egy Sting koncertre és jó is volt.
még annyit hogy nekem semmi bajom a vodával és a pannonnal sem attól mert t-mobile-t használok. mindegyiknek vannak hülye dolgai és vannak előnyei.


Biztos jó volt a Sting koncert. Hozzám idehallattszott rendesen, tehát volt hangerő is. Ám nekem kicsit émelygősre sikeredett az állandó híradásokban kiemelt mondat: A szervező cégnek több százmillió forintjába került az est megrendezése.
Na azért ezt már hadd ne!!!
A Westelnek zseniális marketingesei vannak, különben nem volna az a közfelfogás, hogy rangot jelent westelesnek lenni. Kétségtelen, hogy jó a cég nyújtotta szolgáltatás, a magyar piacon mindenképpen a legjobb. De a legdrágább is.

És mielőtt elolvadnánk a gyönyörtől, hogy ha kenyeret nem is, de cirkuszt ad a szolgáltató minékünk, akkor azért jusson eszünkbe, hogy ezt a mi pénzünkből teszi. És azt se feledjük, hogy ezzel a mi befizetett forintjaink utáni adózást ússza meg a cég azzal, hogy leköltségezi.

Ugyanakkor nem árt számolgatni is kicsit. Tegyük fel (pontos összegeket nem ismerek), hogy mondjuk 500 millió Ft-ba került (ez már azért szép pénz) az esti koncert mindenestől.
Mondhatnánk azt, hogy miért nem az előfizetőkre költi ezt a pénzt a cég. De számoljunk csak! 4 millió előfizetőre jutna kedvezménynek fejenként egyszeri 125 Ft. Senki észre sem venné jóformán!!!

Ha csak egyetlen forintot engedne minden tarifából a Westel, már akkor is a koncert árának a sok-sokszorosába kerülne éves szinten az a cégnek. És hát 1 Ft-os tarifacsökkentésre csak egy lesajnáló mosoly lenne a vélemény mindenki részéről.

Szóval mielőtt meghatódnánk a Westel nagylelkűségén, nyugodjunk meg, hogy kőkemény beetetéses üzletről van szó, annak az érzésnek a felkorbácsolásáról, hogy milyen jó westelesnek lenni, még koncertet is kapunk a gazditól...


Istenem már tényleg nem tudunk mit kitalálni, ugye? Eme eszmefuttatás nevetséges.


Egy mondatban pálcát törni valaki felett, ráadásul úgy, hogy tőlünk még feleilyen összeszedettségű szöveg sem olvasható, mit mondjak, jó nagy meggondolatlanság.


Mit mondjak még :) mesterkélt


szer. jún. 16, 2004 10:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jún. 04, 2004 23:28
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
Macika írta:
Bagyu írta:
Visszavonom eddigi kritikám azon részét, hogy nem jó ez a csomag. Ugyanis tételes átszámolás után nekem megéri a 100-as csomag. A képletet egyszerűbbé tette az, hogy 115 "egységnyit" telefonáltam átlagban az 3 elmúlt hónapban, és ezen szempont alapján olcsóbb, mint az egyenlítő, kb. 2-3e Ft-tal. Az sms csomaggal, gprs wap plusz általánydíjban kb. 7e Ftra jövök ki.


Ha Neked nincsenek olyan ismerőseid, akik állandóan hangpostán vannak amikor hívni szeretnéd őket, ha nincsenek olyanok, akik a teló felkapása után 2 mp alatt megkérnek, hogy hívd őket 10 perc múlva és lerakják, akkor jó a csomag.


Macika teljesen igazad van, amiket leírtál az a perc alapú számlázás hátrányai, pont ezek az okok, ami miatt én is másodpercalapú számlázáson vagyok. DE! Sajnos mi is elég rendesen át vagyunk verve, mert az én Egyenlítőmmel a hangpostára futással, vagy a "Hívj 10 perc múlva!"-val kifizetem a fél percet, ami csúcsidőben 32,5 Ft, ami nem sokkal kevesebb a 45 Ft-nál. Én ezt tartom a legnagyobb átverésnek, még annál is nagyobbnak, mint ami itt a Relax anomáliák körül forog. Nem volt elegáns megváltoztatni a 3 mp ingyen rendszert. Most döntsük el, mi másodperc-, és mi percalapú, de akkor az egyik hátulütőit ne toljuk le a másodpercalaposok torkán.


szer. jún. 16, 2004 9:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Az index.hu-n tegnap megjelent a fentebb már leírt cikk második része. Bár semmi érdekes nincs benne, azért itt a link: http://index.hu/tech/mobil/rming040615/

Írtam egyébként múltkor egy rövid mélt a cikkíróknak a számlázási egységekkel kapcsolatban (mikre van időm.... néha én is megdöbbenek). Nem tudom, hogy ennek a mélnek volt-e valami hatása, mindenesetre ebben a második cikkben már említést tesznek kétszer is a számlázásról. 8)


szer. jún. 16, 2004 9:26
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Bagyu írta:
Visszavonom eddigi kritikám azon részét, hogy nem jó ez a csomag. Ugyanis tételes átszámolás után nekem megéri a 100-as csomag. A képletet egyszerűbbé tette az, hogy 115 "egységnyit" telefonáltam átlagban az 3 elmúlt hónapban, és ezen szempont alapján olcsóbb, mint az egyenlítő, kb. 2-3e Ft-tal. Az sms csomaggal, gprs wap plusz általánydíjban kb. 7e Ftra jövök ki.


Természetes, hiszen Te tudod a szokásaidat. Így mindenki csak a saját szokásai figyelembevételével tud véleményt alkotni, emiatt nem lehet ráhúzni egyvalaki véleményét a másikra.
Ha Neked nincsenek olyan ismerőseid, akik állandóan hangpostán vannak amikor hívni szeretnéd őket, ha nincsenek olyanok, akik a teló felkapása után 2 mp alatt megkérnek, hogy hívd őket 10 perc múlva és lerakják, akkor jó a csomag. Nekem nem lenne megfelelő. Meg még jó pár embernek.
Neked, meg lehet, hogy pont jó lesz.

Baromi egyszerűen ki lehet számolni (lehet, hogy így csináltad Te is), meg kell nézni, hány hivásindításod volt az elmúlt több hónapnyi időszakban, Az 59 másodpercnél hosszabb hívásokat szorozni kell annyival, ahány megkezdett perccel több volt 1 egész percnél. Az így megkapott egységeket el kell osztani a figyelembe vett hónapok számával. És már látszik is, hogy mennyi az annyi.


szer. jún. 16, 2004 1:48
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Odo írta:
Macika írta:
Mobilio írta:
nekem nagyon fura hogy itt ennyire divat fikázni. nem kritizálni hanem csak úgy odacseszni egy jól hangzó cinikus félmondatot. sok dolog nem tetszik nekem sem de eszembe nem jutna a voda topicban nekiállni írogatni. tök felesleges. a relax 250 nekem tök jó mert csúcsidőben dumálok és az egyenlítő m helyett így jobb a percdíjam. átlagban 1-2 percesek a hívásaim. a fikázásról még annyit hogy a másik topciban még a koncertet is lecikizik pedig szerintm inkább örülni kéne hogy ingyen lehet menni egy Sting koncertre és jó is volt.
még annyit hogy nekem semmi bajom a vodával és a pannonnal sem attól mert t-mobile-t használok. mindegyiknek vannak hülye dolgai és vannak előnyei.


Biztos jó volt a Sting koncert. Hozzám idehallattszott rendesen, tehát volt hangerő is. Ám nekem kicsit émelygősre sikeredett az állandó híradásokban kiemelt mondat: A szervező cégnek több százmillió forintjába került az est megrendezése.
Na azért ezt már hadd ne!!!
A Westelnek zseniális marketingesei vannak, különben nem volna az a közfelfogás, hogy rangot jelent westelesnek lenni. Kétségtelen, hogy jó a cég nyújtotta szolgáltatás, a magyar piacon mindenképpen a legjobb. De a legdrágább is.

És mielőtt elolvadnánk a gyönyörtől, hogy ha kenyeret nem is, de cirkuszt ad a szolgáltató minékünk, akkor azért jusson eszünkbe, hogy ezt a mi pénzünkből teszi. És azt se feledjük, hogy ezzel a mi befizetett forintjaink utáni adózást ússza meg a cég azzal, hogy leköltségezi.

Ugyanakkor nem árt számolgatni is kicsit. Tegyük fel (pontos összegeket nem ismerek), hogy mondjuk 500 millió Ft-ba került (ez már azért szép pénz) az esti koncert mindenestől.
Mondhatnánk azt, hogy miért nem az előfizetőkre költi ezt a pénzt a cég. De számoljunk csak! 4 millió előfizetőre jutna kedvezménynek fejenként egyszeri 125 Ft. Senki észre sem venné jóformán!!!

Ha csak egyetlen forintot engedne minden tarifából a Westel, már akkor is a koncert árának a sok-sokszorosába kerülne éves szinten az a cégnek. És hát 1 Ft-os tarifacsökkentésre csak egy lesajnáló mosoly lenne a vélemény mindenki részéről.

Szóval mielőtt meghatódnánk a Westel nagylelkűségén, nyugodjunk meg, hogy kőkemény beetetéses üzletről van szó, annak az érzésnek a felkorbácsolásáról, hogy milyen jó westelesnek lenni, még koncertet is kapunk a gazditól...


Istenem már tényleg nem tudunk mit kitalálni, ugye? Eme eszmefuttatás nevetséges.


Egy mondatban pálcát törni valaki felett, ráadásul úgy, hogy tőlünk még feleilyen összeszedettségű szöveg sem olvasható, mit mondjak, jó nagy meggondolatlanság.


szer. jún. 16, 2004 1:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Visszavonom eddigi kritikám azon részét, hogy nem jó ez a csomag. Ugyanis tételes átszámolás után nekem megéri a 100-as csomag. A képletet egyszerűbbé tette az, hogy 115 "egységnyit" telefonáltam átlagban az 3 elmúlt hónapban, és ezen szempont alapján olcsóbb, mint az egyenlítő, kb. 2-3e Ft-tal. Az sms csomaggal, gprs wap plusz általánydíjban kb. 7e Ftra jövök ki.


kedd jún. 15, 2004 23:11
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Macika írta:
Mobilio írta:
nekem nagyon fura hogy itt ennyire divat fikázni. nem kritizálni hanem csak úgy odacseszni egy jól hangzó cinikus félmondatot. sok dolog nem tetszik nekem sem de eszembe nem jutna a voda topicban nekiállni írogatni. tök felesleges. a relax 250 nekem tök jó mert csúcsidőben dumálok és az egyenlítő m helyett így jobb a percdíjam. átlagban 1-2 percesek a hívásaim. a fikázásról még annyit hogy a másik topciban még a koncertet is lecikizik pedig szerintm inkább örülni kéne hogy ingyen lehet menni egy Sting koncertre és jó is volt.
még annyit hogy nekem semmi bajom a vodával és a pannonnal sem attól mert t-mobile-t használok. mindegyiknek vannak hülye dolgai és vannak előnyei.


Biztos jó volt a Sting koncert. Hozzám idehallattszott rendesen, tehát volt hangerő is. Ám nekem kicsit émelygősre sikeredett az állandó híradásokban kiemelt mondat: A szervező cégnek több százmillió forintjába került az est megrendezése.
Na azért ezt már hadd ne!!!
A Westelnek zseniális marketingesei vannak, különben nem volna az a közfelfogás, hogy rangot jelent westelesnek lenni. Kétségtelen, hogy jó a cég nyújtotta szolgáltatás, a magyar piacon mindenképpen a legjobb. De a legdrágább is.

És mielőtt elolvadnánk a gyönyörtől, hogy ha kenyeret nem is, de cirkuszt ad a szolgáltató minékünk, akkor azért jusson eszünkbe, hogy ezt a mi pénzünkből teszi. És azt se feledjük, hogy ezzel a mi befizetett forintjaink utáni adózást ússza meg a cég azzal, hogy leköltségezi.

Ugyanakkor nem árt számolgatni is kicsit. Tegyük fel (pontos összegeket nem ismerek), hogy mondjuk 500 millió Ft-ba került (ez már azért szép pénz) az esti koncert mindenestől.
Mondhatnánk azt, hogy miért nem az előfizetőkre költi ezt a pénzt a cég. De számoljunk csak! 4 millió előfizetőre jutna kedvezménynek fejenként egyszeri 125 Ft. Senki észre sem venné jóformán!!!

Ha csak egyetlen forintot engedne minden tarifából a Westel, már akkor is a koncert árának a sok-sokszorosába kerülne éves szinten az a cégnek. És hát 1 Ft-os tarifacsökkentésre csak egy lesajnáló mosoly lenne a vélemény mindenki részéről.

Szóval mielőtt meghatódnánk a Westel nagylelkűségén, nyugodjunk meg, hogy kőkemény beetetéses üzletről van szó, annak az érzésnek a felkorbácsolásáról, hogy milyen jó westelesnek lenni, még koncertet is kapunk a gazditól...


Istenem már tényleg nem tudunk mit kitalálni, ugye? Eme eszmefuttatás nevetséges.


kedd jún. 15, 2004 22:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
"Havidíj-mentes" Relax csomagok a T-Mobiletól ez a Topic címe, én erre a tarifára gondoltam! A perfectet tudom kinek találták ki! Nekem :)


kedd jún. 15, 2004 22:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
cekk írta:
A pracktikum perfect 36ft/perc, a 14400-as feltöltőkártyával 28.80 Ft-ra jön ki, a páratlanszámot is igénybevéve a kedvesem 14.40 f t.-ért hívom bármikor. Ha nem beszélem le az egész összeget, akkor átvihetem következő hónapra. Akkor kinek találták ki ezt a tarifát????? :roll:


Melyik tarifát?
Itt most roaming-ról van szó... nem?


kedd jún. 15, 2004 21:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
A pracktikum perfect 36ft/perc, a 14400-as feltöltőkártyával 28.80 Ft-ra jön ki, a páratlanszámot is igénybevéve a kedvesem 14.40 f t.-ért hívom bármikor. Ha nem beszélem le az egész összeget, akkor átvihetem következő hónapra. Akkor kinek találták ki ezt a tarifát????? :roll:


kedd jún. 15, 2004 21:18
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
thiby írta:
Az index.hu cikke a tarifákkal kapcsolatban.

Sehol sem említik meg, hogy percalapú a számlázás!! Vagy annyira lámerek, hogy nem tudják, vagy direkt csúsztatnak. Szerintem inkább nem tudják! Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ezen is látszik, mennyire nagy a káosz.

http://index.hu/tech/mobil/kulf040609/

Mennyiért hívom az akárkit, hol? Akciós áron lehet a nyaralásból haza- és itthonról külföldre telefonálni. Az Index összehasonlította a három hazai szolgáltató akciós tarifáit. Cikksorozatunk első részében a külföldre irányuló hívásokat támogató tarifacsomagokat összegezzük, a következő részben a roamingról lesz szó.


Európai Uniós csatlakozásunk óta a T-mobile és a Vodafone is olcsóbbnál olcsóbb külföldi tarifákat kínál. Sokakat megrészegít a percenként akár huszonöt forintos külföldi beszélgetés lehetősége, s azt gondolják, hogy majd ennyiért telefonálhatnak haza Ugandából a családnak. Mindeközben a T-mobile Relax nemzetközi tarifacsomagja és a Vodafone-féle Európa csomag is a Magyarországról indított hívásokra vonatkozik, tehát csak itthonról tudunk a hirdetett árakon külföldre telefonálni. A különböző akciók részletezése itt olvasható, az alapdíjak pedig a táblázatban találhatók.

Csomagdzsungel

A T-Mobile Relax előfizetése mellé megrendelhetjük magunknak a kiegészítő nemzetközi díjcsomagot is, mellyel kedvezményesen telefonálgathatunk széles e világban, a társaság hálózatán belül. Ez összességében 29 országot érint, köztük az Európai Uniót és az Egyesült Államokat is. A legkisebb díjcsomag havi 2250 forint (45 forintos percdíjjal), legnagyobb 12500 forint (25 forintos percdíjjal).

A Vodafone Európa tarifája szintén azoknak az előfizetőknek éri meg, akik sokat telefonálnak valamelyik európai uniós országba. Ebben a csomagban ugyanis az 5375 forintos előfizetési díj ellenében minden EU-tagországbeli Vodafone-partnerrel 25 forintos percdíjért telefonálhatunk. Minden más, nem Vodefone-os hálózatba ötven forintba kerül a hívás az Unió határain belül, azon kívül pedig a hagyományos tarifák érvényesek.

Hangolnak

Alternatív telefonálási lehetőséget kínál a társaság a "Hang a hálón" fedőnév alatt, mely internetprotokoll-alapú beszélgetést jelent. Az ügyfélszolgálatos szerint esetenként gyengébb hangminőséggel kell számolni, mint a hagyományos telefonálás alkalmával, ráadásul soványabb a hívható országok listája.

Így aki a netes telefonálás lehetőségével kíván élni, annak végképp le kell mondania a ascension-szigeteki hívásokról, sőt, naurui és gaboni ismerősöket sem fogjuk tudni elérni, a fejlett nyugati államokban és a fejlődő világ jeles képviselőinél azonban már rendelkezésre állnak a technikai feltételek. Ami nagy előnye a szolgáltatásnak, az az ára: három területi kategória létezik, a hívások díja pedig harminctól 84 forintig terjed, tehát mindenképpen olcsóbb, mint a hagyományos külföldre indított hívások tarifái.

A Pannon nem szállt be, és nem is szándékozik beszállni az európai telefonálásért folytatott versenybe, tudtuk meg Somlyai Dórától, a cég kommunikációs igazgatójától. "Az ügyfeleink csupán három-négy százaléka telefonál külföldre Magyarországról, a nagy tömeg számára egy ilyen ajánlat nem releváns. A Pannon GSM olyan szolgáltatást vagy tarifát semmiképp nem fog bevezetni, ami a hazai beszélgetések percdíjából támogatná a ritkán használt, külföldi irányú kedvezőnek tűnő hívásokat."

Kevesebb megkötés

A kommunikációs igazgató elmondta: "A külföldi vonatkozású szolgáltatások leginkább a sokat utazó üzletemberek számára lehetnek érdekesek, számukra testreszabott és nagyon kedvező külföldi tarifáink vannak". A netes telefonálás fentebb vázolt lehetősége ennél a társaságnál is rendelkezésre áll, itt már nincs területi megkötés, a díjak azonban kevésbé kedvezőek: tíz-tizenöt százalékos megtakarítást jelentenek a hagyományos tarifákhoz képest.

Cikksorozatunk második részében a külföldről történő hazatelefonálás lehetőségeit, a mobilcégek roaming szolgáltatásait összegezzük.


Ennek ellenére szerintem hasznos is lehet a cikk, tényleg nagyon sokan úgy értelmezik az említett tarifákat, hogy a kint roamingoló magyar számokat lehet olcsóbban hívni, meg hogy onnan lehet "fillérekért" hazatelefonálni.


pén. jún. 11, 2004 13:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Az index.hu cikke a tarifákkal kapcsolatban.

Sehol sem említik meg, hogy percalapú a számlázás!! Vagy annyira lámerek, hogy nem tudják, vagy direkt csúsztatnak. Szerintem inkább nem tudják! Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ezen is látszik, mennyire nagy a káosz.

http://index.hu/tech/mobil/kulf040609/

Mennyiért hívom az akárkit, hol? Akciós áron lehet a nyaralásból haza- és itthonról külföldre telefonálni. Az Index összehasonlította a három hazai szolgáltató akciós tarifáit. Cikksorozatunk első részében a külföldre irányuló hívásokat támogató tarifacsomagokat összegezzük, a következő részben a roamingról lesz szó.


Európai Uniós csatlakozásunk óta a T-mobile és a Vodafone is olcsóbbnál olcsóbb külföldi tarifákat kínál. Sokakat megrészegít a percenként akár huszonöt forintos külföldi beszélgetés lehetősége, s azt gondolják, hogy majd ennyiért telefonálhatnak haza Ugandából a családnak. Mindeközben a T-mobile Relax nemzetközi tarifacsomagja és a Vodafone-féle Európa csomag is a Magyarországról indított hívásokra vonatkozik, tehát csak itthonról tudunk a hirdetett árakon külföldre telefonálni. A különböző akciók részletezése itt olvasható, az alapdíjak pedig a táblázatban találhatók.

Csomagdzsungel

A T-Mobile Relax előfizetése mellé megrendelhetjük magunknak a kiegészítő nemzetközi díjcsomagot is, mellyel kedvezményesen telefonálgathatunk széles e világban, a társaság hálózatán belül. Ez összességében 29 országot érint, köztük az Európai Uniót és az Egyesült Államokat is. A legkisebb díjcsomag havi 2250 forint (45 forintos percdíjjal), legnagyobb 12500 forint (25 forintos percdíjjal).

A Vodafone Európa tarifája szintén azoknak az előfizetőknek éri meg, akik sokat telefonálnak valamelyik európai uniós országba. Ebben a csomagban ugyanis az 5375 forintos előfizetési díj ellenében minden EU-tagországbeli Vodafone-partnerrel 25 forintos percdíjért telefonálhatunk. Minden más, nem Vodefone-os hálózatba ötven forintba kerül a hívás az Unió határain belül, azon kívül pedig a hagyományos tarifák érvényesek.

Hangolnak

Alternatív telefonálási lehetőséget kínál a társaság a "Hang a hálón" fedőnév alatt, mely internetprotokoll-alapú beszélgetést jelent. Az ügyfélszolgálatos szerint esetenként gyengébb hangminőséggel kell számolni, mint a hagyományos telefonálás alkalmával, ráadásul soványabb a hívható országok listája.

Így aki a netes telefonálás lehetőségével kíván élni, annak végképp le kell mondania a ascension-szigeteki hívásokról, sőt, naurui és gaboni ismerősöket sem fogjuk tudni elérni, a fejlett nyugati államokban és a fejlődő világ jeles képviselőinél azonban már rendelkezésre állnak a technikai feltételek. Ami nagy előnye a szolgáltatásnak, az az ára: három területi kategória létezik, a hívások díja pedig harminctól 84 forintig terjed, tehát mindenképpen olcsóbb, mint a hagyományos külföldre indított hívások tarifái.

A Pannon nem szállt be, és nem is szándékozik beszállni az európai telefonálásért folytatott versenybe, tudtuk meg Somlyai Dórától, a cég kommunikációs igazgatójától. "Az ügyfeleink csupán három-négy százaléka telefonál külföldre Magyarországról, a nagy tömeg számára egy ilyen ajánlat nem releváns. A Pannon GSM olyan szolgáltatást vagy tarifát semmiképp nem fog bevezetni, ami a hazai beszélgetések percdíjából támogatná a ritkán használt, külföldi irányú kedvezőnek tűnő hívásokat."

Kevesebb megkötés

A kommunikációs igazgató elmondta: "A külföldi vonatkozású szolgáltatások leginkább a sokat utazó üzletemberek számára lehetnek érdekesek, számukra testreszabott és nagyon kedvező külföldi tarifáink vannak". A netes telefonálás fentebb vázolt lehetősége ennél a társaságnál is rendelkezésre áll, itt már nincs területi megkötés, a díjak azonban kevésbé kedvezőek: tíz-tizenöt százalékos megtakarítást jelentenek a hagyományos tarifákhoz képest.

Cikksorozatunk második részében a külföldről történő hazatelefonálás lehetőségeit, a mobilcégek roaming szolgáltatásait összegezzük.


pén. jún. 11, 2004 13:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Viszont ha éveken át jóltejelő megbízható ügyfél vagy, akkor ha hosszabbítasz, olyan olcsón kapod az új telót, hogy az már ingyennek számít.


csüt. jún. 10, 2004 11:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás Re: ingyen telefon
kovácsangie írta:
Kinti országokban bevett szokás az ingyentelefon. És ezek általában nem is a lowend telók, hanem a középkategóriások. egyébként abban egyetértek, hogy ez a relax csak mókusvakítás, hisen semmit sem nyújt a dominóhoz képest, csak itt nem előre, hanem utólag fizeted a hívást.


Akkor ki kell költözni a kinti országokba. Ennyi az egész! :D

Nézd, amíg itt egyesek teljesen természetesnek veszik, hogy verik a tamtamot mikor a szolgáltató egyirányúsítja őket számlatartozás miatt, sőt mérlegelik azt, hogy meddig fizessék be a számlát vagy ugye befizessék-e egyáltalán, addig itt nem lesz ingyentelefon előfizetéssel. :!:

Annyira igaznak tartom e mondatokat, hogy utólag belenyúltam a hsz-be és kiemeltem!!!.
Macika


csüt. jún. 10, 2004 10:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. jún. 10, 2004 5:29
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás ingyen telefon
Kinti országokban bevett szokás az ingyentelefon. És ezek általában nem is a lowend telók, hanem a középkategóriások. egyébként abban egyetértek, hogy ez a relax csak mókusvakítás, hisen semmit sem nyújt a dominóhoz képest, csak itt nem előre, hanem utólag fizeted a hívást.


csüt. jún. 10, 2004 5:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Mobilio írta:
"Pedig azt hittem, valami jót mondok, amin a T-Mobile megfogható."

nekem ez fura tényleg eről szóljon a fórum hogy fikázni kell még akkor is ha egyébként nem is jogos? nem értem. :?

Egy szavam nem lenne, ha sok alapvető dologban példát venne a másik két szolgátatóról, akik szintén nem tökéletesek. Az, hogy "valami jót mondok" arra irányult, hogy kiderült róla, hogy havidíjas, és percalapú, s e két rosszból az hittem, a másikra meg találtam az ellenkezőjét a díjszabásban.


szer. jún. 09, 2004 21:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 479
Hozzászólás 
"Pedig azt hittem, valami jót mondok, amin a T-Mobile megfogható."

nekem ez fura tényleg eről szóljon a fórum hogy fikázni kell még akkor is ha egyébként nem is jogos? nem értem. :?


szer. jún. 09, 2004 20:55
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Norbi írta:
KaRFiol írta:
Sok ismerősömmel beszéltem szombat óta, és nagyon sokak kérdezték tőlem, hogy van ez a 25 Ft-os percdíj. El sem hiszem! Volt amelyik már váltott is volna, csak lemerült az akkuja és így nem tudta megrendelni a váltást. Egy fél órával később futottunk össze, aztán meg csak nézett, hogy milyen szerencséje van ... :D

Hát ennyit a T-mobile marketingjéről! Zseniális!

KaRFioL, úgy őszintén. Néha nem szégyelled az ilyen ismerősöket? :wink:
Komolyan mondom, kábé általános iskola alsó tagozatában voltam olyan hebrencs, hogy beleugrottam volna dolgokba anélkül, hogy minimális utánajárást ne fordítottam volna rá.
Jelen esetben az ismerősödnek nem volt felesleges 40 másodperce, hogy megnézze az interneten / felhívja az ügyintézőt / meghallgassa az automata tájékoztatóját, hogy pontosan mi is ez az újdonság...
Inkább nem is mondok semmit, nem akarom megbántani a sok ismerősöd...


Nézd, ők úgy vannak vele, mint az átlagemberek. Nem figyelnek oda a tarifákra, csomagokra, én irányítom őket általában. Ez a kedves kolléga viszont engem is meglepett. Sikerült abban megegyeznünk, hogy mostantól mindig kikéri a véleményemet. :D:D:D


szer. jún. 09, 2004 20:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
oszi61 írta:
Trabi TM írta:
oszi61 írta:
Szia!
Szerintem ez arcpirító húzás volt tőlük! :oops:


Szerintem nem. Ha már valaki otthagy nekik 25 rugót (vagy többet) havonta, akkor annak tényleg jár valami kedvezmény...


Azok,így is megkapják a kedvezményt!Túl közel állok a tűzhöz,úgy hogy látom,hogy milyen kedvezmények vannak! :(

Sajna mára be kell fejeznem,mert megyek dolgozni,ott meg le van tiltva a fórum! :evil: Holnap jövök!Mindenkinek további szép napot kivánok! :lol:

Oszi


Márpedig sajnos az van az élet minden területén, hogy minél többet tejelsz, annál nagyobbak a kedvezmények.


szer. jún. 09, 2004 20:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Norbi írta:
No azért nem kéne kiabálni, főleg hogy NINCS igazad.
http://www.t-mobile.hu/egyeni/tarifak/h ... ijszab.pdf
Figyelmedbe ajánlom a Díjszabás 1.10 pontját.
Azért idézem is: Az M díjcsomagok, valamint a Relax díjcsomagok esetében a hangposta hívások és a belföldi előfizetőkkel folytatott beszélgetések esetében a számlázás egyperces egységekben történik, minden megkezdett egység díjköteles.

Üdv.

Szánom-bánom, lehet köveznei! Csak valami jót szerettem volna kihozni. Tudod mi tévesztett meg? Hogy a nemzetközihez külön ki van írva a táblázatnál, hogy percekben számláz, míg a belföldihez nincs. Ez azt vonta maga után automatikusan, hogy nem néztem meg a díjszbás elejét, ahol a számlázás le van írva, hanem azt vettem alapul, ami a belföldi táblázat alatt van: Partner 1 szerint lehet igénybe venni. Sorry. Pedig azt hittem, valami jót mondok, amin a T-Mobile megfogható. De tévedtem.


1. Szánni-bánni lehet, a kövezés nem szokásom. :wink:
2. Pedig azt hittem, valami jót mondok, amin a T-Mobile megfogható
Szerintem azért ott se hülyék dolgoznak, hogy ilyen amatőr hibát vétsenek.. :)

Üdv.


szer. jún. 09, 2004 20:25
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
apám, aki kizárólag csucsidõben telefonál, és nem tököl két (3,4,5 stb) telefonnal, meg feltöltökártyákkal, már RELAX 250-ben van.
és szerintem mindenben jobb, mint eddig a mobilmestere volt.


szer. jún. 09, 2004 18:28
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Norbi írta:
No azért nem kéne kiabálni, főleg hogy NINCS igazad.
http://www.t-mobile.hu/egyeni/tarifak/h ... ijszab.pdf
Figyelmedbe ajánlom a Díjszabás 1.10 pontját.
Azért idézem is: Az M díjcsomagok, valamint a Relax díjcsomagok esetében a hangposta hívások és a belföldi előfizetőkkel folytatott beszélgetések esetében a számlázás egyperces egységekben történik, minden megkezdett egység díjköteles.

Üdv.

Szánom-bánom, lehet köveznei! Csak valami jót szerettem volna kihozni. Tudod mi tévesztett meg? Hogy a nemzetközihez külön ki van írva a táblázatnál, hogy percekben számláz, míg a belföldihez nincs. Ez azt vonta maga után automatikusan, hogy nem néztem meg a díjszbás elejét, ahol a számlázás le van írva, hanem azt vettem alapul, ami a belföldi táblázat alatt van: Partner 1 szerint lehet igénybe venni. Sorry. Pedig azt hittem, valami jót mondok, amin a T-Mobile megfogható. De tévedtem.


szer. jún. 09, 2004 14:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 62
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
oszi61 írta:
Szia!
Szerintem ez arcpirító húzás volt tőlük! :oops:


Szerintem nem. Ha már valaki otthagy nekik 25 rugót (vagy többet) havonta, akkor annak tényleg jár valami kedvezmény...


Azok,így is megkapják a kedvezményt!Túl közel állok a tűzhöz,úgy hogy látom,hogy milyen kedvezmények vannak! :(

Sajna mára be kell fejeznem,mert megyek dolgozni,ott meg le van tiltva a fórum! :evil: Holnap jövök!Mindenkinek további szép napot kivánok! :lol:

Oszi


szer. jún. 09, 2004 13:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
oszi61 írta:
Szia!
Szerintem ez arcpirító húzás volt tőlük! :oops:


Szerintem nem. Ha már valaki otthagy nekik 25 rugót (vagy többet) havonta, akkor annak tényleg jár valami kedvezmény...


szer. jún. 09, 2004 13:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 62
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Nem tudom, hogy volt-e róla szó, de relax 1000-ben 40 rugóval olcsóbbak a telefonok, mint más előfizuval (2 év). Ami azért nem rossz annak akinek jó ez a díjcsomag :idea:


Szia!
Szerintem ez arcpirító húzás volt tőlük! :oops:


szer. jún. 09, 2004 13:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 327 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség