Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. júl. 04, 2024 10:20



Hozzászólás a témához  [ 4610 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 93  Következő
Kedvezményes Vodafone díjcsomagok 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Bíkíscsábá
Hozzászólás 
Múltkor hívtam az 1270-et és ugyanezt a dumát kaptam én is a számlázási csoporttól. Remélem meglesz a jóváírás! :shock:


csüt. okt. 27, 2005 7:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Odaát
Hozzászólás 
Na, akkor ez most mit jelent?

Azt kivettem belőle, hogy visszamenőleg elismerték a hibát, de az nem világos, hogy innentől kezdve megadják-e majd a kedvezményt a havidíj lebeszélésére is...


csüt. okt. 27, 2005 7:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
Sziasztok!

Én is írtam egy levelet az alapdíj lebeszélhetőséggel kapcsolatban, az alábbi választ kaptam. Ez biztató mindenki számára. Azért arra kiváncsi lennék, mi lesz azzal aki nem ért egyet a számlázási rendszerrel.

Tisztelt X Úr!

Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!

Engedje meg, hogy a felmerült kellemetlenségért szíves elnézését kérjük!

A telemarketing csoportunk küldött a százalékos kedvezményről egy számlamagyarázó levelet, minden Bonusz előfizetőnek, aki október 31-ig kötötte meg szerződését.
Az automatikus jóváírások legkésőbb 2005. december 31-ig minden ügyfelünknél megjelennek, mely a Bonusz tarifacsomag megkötése és november 30-a közti időszakra az ebből adódó különbözetet jelenti. Ügyfeleinknek 2005. november 30-ig van lehetőségük visszajelezni, amennyiben nem fogadják el a Bonusz csomag jelenlegi számlázását.

Szíves megértését köszönjük!

Bízunk abban, hogy a továbbiakban elégedetten veszi igénybe szolgáltatásainkat!

Ha további kérdése, kérése illetve javaslata van, hívja 24 órás ügyfélszolgálatunkat a 061/288-1270-es telefonszámon, vagy a Vodafone
hálózatából belföldről ingyenesen hívható 1270-es telefonszámon, ahol munkatársaink készséggel segítenek Önnek!


szer. okt. 26, 2005 19:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Odaát
Hozzászólás 
És a lelkiismereted is a helyén van végre... :)


szer. okt. 26, 2005 17:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 287
Hozzászólás 
befizettem 70.000 forintot, három hónapra, négy előfizetésre :(
nincs vele semmi baj, csak így egyszerre soknak tűnik.


szer. okt. 26, 2005 16:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Odaát
Hozzászólás 
A számlával én sem játszanék, majd utólag adnak pár ezer forint ellenszolgáltatást.

A végén még kikapcsolják a vonalat, és cseszheted a bónusz csomagodat...


szer. okt. 26, 2005 13:48
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Hardside írta:
Én meg tegnap kaptam hasonló sms-t. A kiemelt ügyfélszolga megígérte, hogy intézkedik, de azért röhej, hogy a halasztó hatályú számlareklamáció ellenére...

Ma meg megkaptam az első számlareklamációmra a választ. Ami annyiból áll, hogy az ügy kivizsgálása a vártnál hosszabb időt vesz igénybe (újabb 1 hónap).
A második számlareklamációval ugyanez lesz, az már december, hamarosan várható a harmadik számla is, nyilván azt is meg kell reklamálnom, úgyhogy nagyjából jövő február-márciusra talán tisztázódik az egész. De lehet, hogy túl optimista vagyok.

És akkor egy komplett fizetésed átutalhatod a Vodának a sok számla miatt. Elég gáz ez nem????? Ha nem tudok számlát kiállítani akkor elmegyek kapálni és nem leszek mobilszolgáltató. :roll:
Vagy csak én látom így a helyzetet :?:


szer. okt. 26, 2005 12:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 588
Tartózkodási hely: New World Disorder
Hozzászólás 
Én meg tegnap kaptam hasonló sms-t. A kiemelt ügyfélszolga megígérte, hogy intézkedik, de azért röhej, hogy a halasztó hatályú számlareklamáció ellenére...

Ma meg megkaptam az első számlareklamációmra a választ. Ami annyiból áll, hogy az ügy kivizsgálása a vártnál hosszabb időt vesz igénybe (újabb 1 hónap).
A második számlareklamációval ugyanez lesz, az már december, hamarosan várható a harmadik számla is, nyilván azt is meg kell reklamálnom, úgyhogy nagyjából jövő február-márciusra talán tisztázódik az egész. De lehet, hogy túl optimista vagyok.


szer. okt. 26, 2005 12:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 287
Hozzászólás 
na klassz, most kaptam az sms-t, hogy 1 napom van, hogy fizessek. Szóltam az üfsz-nak, hogy azt mondták küldik a levelet. Mondták: nembaj, azért csak fizessek, mer különben holnap kikapcs :(


kedd okt. 25, 2005 14:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Hardside írta:
"hátha még az emiljük se működik mindig"

Ha jön visszajelzés (nem az automatikus, hanem egy második, amit mandroid ír) akkor az biztos jele annak, hogy megkapták. Ha nem, akkor lehet gyanakodni :)


Elküldtem megint, most jött auto válasz. Ezek szerint vasárnap az emiljük se megy.


kedd okt. 25, 2005 14:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Megyo írta:
És ugye vagy csak sim-et kérek, vagy aláírok 2 évet, és akkor vehetek még akciósan egy telefont is, jól mondom?


Igen.
Ugyanúgy megy minden, mintha nem tartanád meg a számodat, csak itt megtartod a számodat...


kedd okt. 25, 2005 11:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Odaát
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
A menete az, hogy bemész egy boltba, és megcsináltatod :)
Az idő elvileg 48 óra, gyakorlatban most több is lehet, mert most megint szenvednek valamivel, és hosszabb is lehet 48 óránál az aktiválási idő...


És ugye vagy csak sim-et kérek, vagy aláírok 2 évet, és akkor vehetek még akciósan egy telefont is, jól mondom?


kedd okt. 25, 2005 11:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Megyo írta:
A Vodafone mennyi idő alatt migrál át egy Vitamax-ot előfizetésbe, és mi a menete?

Sokunknak van itt ebben tapasztalata, kérlek meséljetek!


A menete az, hogy bemész egy boltba, és megcsináltatod :)
Az idő elvileg 48 óra, gyakorlatban most több is lehet, mert most megint szenvednek valamivel, és hosszabb is lehet 48 óránál az aktiválási idő...


kedd okt. 25, 2005 10:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Hardside írta:
"hátha még az emiljük se működik mindig"

Ha jön visszajelzés (nem az automatikus, hanem egy második, amit mandroid ír) akkor az biztos jele annak, hogy megkapták. Ha nem, akkor lehet gyanakodni :)


Nekem még automatikus sem jött. Küldtem csatolást is, az eredeti Optimusz levelet szkennelve (pdf, 320k) az lehet baj?


kedd okt. 25, 2005 10:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
na, most akkor mi a pálya?!?!?!?!?!?

mi van a 28%-al? Tudom, senki se tudja.


kedd okt. 25, 2005 10:12
Profil Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 588
Tartózkodási hely: New World Disorder
Hozzászólás 
"hátha még az emiljük se működik mindig"

Ha jön visszajelzés (nem az automatikus, hanem egy második, amit mandroid ír) akkor az biztos jele annak, hogy megkapták. Ha nem, akkor lehet gyanakodni :)


kedd okt. 25, 2005 10:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Ebydr írta:
Üdv!

Nos, kb. 1 hete írtam emailt az ügyfélszolgálatnak, hogy jó lenne, ha a havidíjat is a levélben ígért percdíjakkal beszélhetném le - ha emlékszik valaki.

Ma jött a válasz (azaz hétfőn), hogy jogosnak találták a panaszomat, és visszamenőleg is jóváírják a 28%-okat. A jövő hónapok számlázására nem tértek ki a levélben, de leírtam nekik, hogy ne fárasszuk egymást feleslegesen, ezért előre megreklamálom az összes következő számlámat is, tehát figyeljenek oda azok elkészítésénél.

Jó tanulság, főleg ha 5 X kb 700 Ft-ról van szó. Ne fogd be a p.fádat, ne ijedj meg, ne törődj bele, hanem járj az igazad és a pénzed után.

A másik: tök mindegy, hogy milyen pepsis játékról van szó, nem? Nyáron, amikor kibalhéztam magamnak a Bónuszt, az üfsz-os csaj azt mondta, hogy a levélben a pepsis játékra fognak hivatkozni, ne lepődjek meg, azzal vehetem majd meg a Bónuszokat. Azt se tudtam miről beszélt, de nem is érdekelt. Aztán nem olyan levelet kaptam, de emiatt se fájt a fejem sokáig...


Gratulálok! Remélem nekem is hamarosan megjön a hasonló tartalmú válasz az emilemre, csak az az érdekes, hogy az elküldés után nem jött tőlük automatikus válasz. Régebben volt ilyen, amikor nekik írtam. Lehet, hogy feladom ajánlva is postán, hátha még az emiljük se működik mindig.


kedd okt. 25, 2005 9:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Odaát
Hozzászólás 
A Vodafone mennyi idő alatt migrál át egy Vitamax-ot előfizetésbe, és mi a menete?

Sokunknak van itt ebben tapasztalata, kérlek meséljetek!


kedd okt. 25, 2005 7:29
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 05, 2005 13:18
Hozzászólások: 258
Hozzászólás 
Üdv!

Nos, kb. 1 hete írtam emailt az ügyfélszolgálatnak, hogy jó lenne, ha a havidíjat is a levélben ígért percdíjakkal beszélhetném le - ha emlékszik valaki.

Ma jött a válasz (azaz hétfőn), hogy jogosnak találták a panaszomat, és visszamenőleg is jóváírják a 28%-okat. A jövő hónapok számlázására nem tértek ki a levélben, de leírtam nekik, hogy ne fárasszuk egymást feleslegesen, ezért előre megreklamálom az összes következő számlámat is, tehát figyeljenek oda azok elkészítésénél.

Jó tanulság, főleg ha 5 X kb 700 Ft-ról van szó. Ne fogd be a p.fádat, ne ijedj meg, ne törődj bele, hanem járj az igazad és a pénzed után.

A másik: tök mindegy, hogy milyen pepsis játékról van szó, nem? Nyáron, amikor kibalhéztam magamnak a Bónuszt, az üfsz-os csaj azt mondta, hogy a levélben a pepsis játékra fognak hivatkozni, ne lepődjek meg, azzal vehetem majd meg a Bónuszokat. Azt se tudtam miről beszélt, de nem is érdekelt. Aztán nem olyan levelet kaptam, de emiatt se fájt a fejem sokáig...


kedd okt. 25, 2005 0:45
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Megyo írta:
Csak tudnám, mi volt az a Pepsi-s játék, amiben állítólag részt vettem.


Hát, nem emlékszel?! :D
Akkor biztos ütős kis game lehetett. :P


hétf. okt. 24, 2005 18:27
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Odaát
Hozzászólás 
TÖRÖLVE


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Megyo vas. okt. 30, 2005 9:55-kor.



hétf. okt. 24, 2005 17:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Az én levelem sem jött meg ma, pedig lestem a postást.
Ha péntekig nem jön meg és a hónap vége után már nem lehet kötni, akkor kenjék a hajukra.


hétf. okt. 24, 2005 17:12
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Írtam az ügyifogyinak emilt,hogy már sokszor ígérték a levelem és már a 3. játékban nyerek bónuszos lehetőséget,de még egy sem jött meg...
Erre 1 hét alatt sikerült válaszolniuk,hogy az akció a hó végéig tart,addig tuti megkapom...na majd meglessük :twisted:
Amúgy valszeg hétvégén bemegyek a márkaképviseletre és megérdeklődöm személyesen a dolgokat,mert akkor lesz egy kis szabadidőm.

A levelük végén meg küldtek egy linket ,amiben lehet véleményt mondani a mailes üszi munkájáról (nyílt kérdőív).Mondtam véleményt ]:->


hétf. okt. 24, 2005 14:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Drakupapa írta:
Elnézést, az előző hozzászólásomba véletlenül beírtam valamit amit nem kellett volna :D

Beírnád mégegyszer? Csak mert nem láttam :lol:


vas. okt. 23, 2005 15:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd máj. 31, 2005 20:27
Hozzászólások: 51
Tartózkodási hely: Debrecen-Budapest
Hozzászólás 
Elnézést, az előző hozzászólásomba véletlenül beírtam valamit amit nem kellett volna :D


vas. okt. 23, 2005 14:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd máj. 31, 2005 20:27
Hozzászólások: 51
Tartózkodási hely: Debrecen-Budapest
Hozzászólás 
Mrs Samsonite írta:
fuji10 írta:
Hol vagytok illetékesek?
Szóljatok már hozzá!


Ne vicceljünk! Ugyanazért lehetséges, hogy össze-vissza kapják az ügyfelek a számlát és a szolgáltatást, amiért lehetséges, hogy a belső használatra való infók kikerülhetnek a világhálóra. Röhejes.
Egy ismerősöm a cégével vándorolt át a vodához több tucat kártyával. Két hónapig maradt az ügyfelük, mert nem hagyta őket a voda dolgozni. A hónap közepén letiltotta az összes kártyát, mert elért a cég egy olyan összeghatárt, ami még baromi messze volt az addigi konkurensnél általában forgalmazott öszzegtől. Ügyfélcentrikus-ság????

Tök jó lenne, ha 1x egy ilyen szolgáltatót bíráló forumon megjelenne valaki a másik oldalról, és hozzáfűzné az ő álláspontját, véleményét a témához. Mitől nem OK?
Persze úgysem merik, pedig lehetne anonim módon hozzászólniuk, kockázat nélkül, csak, hogy érezzünk egy kis törődést. Nekik is biztos megvan a maguk keresztje, nekünk is. Beszélgethetnénk.


Amúgy ez nem csak erre az esetre érvényes. Nagy cég-kis ügyfél.

Arra lennék kiváncsi, hogy ott náluk, házon belül, van-e olyan valaki, aki kellemetlenül érzi magát a bőrében ezek miatt a vélemények miatt. Az ismeretségi körben több a háborgó VF ügyfél, mint az elégedett. Összeségében a kritikák nem felemelőek.

Nem akarok általánosítani, vagyis nem a dolgozók körében keresném a hibát. Olvastam 1x 1 vizsgálatot miszerint, abban az esetben, ha az ügyfeleknek az elégedettsége átlagban nem megfelelő, ott az ottdolgozók nagy többségének sem feltétlenül túl fényes a helyzete. Ez pedig az emberi tényező hiánya a menedzsment gondolkodásmódjában.

Panaszkodjon a másik fél is, ha akar. Ránk ügyfelekre nehéz volna ugyan, de puffoghatnak egymásra is, az is tök érdekes lehet. Világos, hogy az ügyfél, akinek elsőnek kellene lennie, néha utolsó. De aki érti mondja el, miért van, hogy ez egy olyan kupi, ahol a vendég kapja be!


...erre bezzeg nem mernek válaszolni... :nane:



Ez a kikapcsolás nálam is megvolt, igaz hogy nekem csak **** 4db kártyám van már évek óta..


vas. okt. 23, 2005 14:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Talán majd annak is eljön az ideje. Az a baj, hogy akik itt vannak, nem biztos, hogy olyan pozícióban vannak, hogy bármin is változtathassanak, legfeljebb észrevétellel élhetnek a felsőbb vezetés felé. Csak hát mint tudjuk a kisember félti az állását és inkább csendben marad.


vas. okt. 23, 2005 13:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
Egész nyugodtak lehettek, vannak itt a pirosaktól is. Talán olyan is, aki magasabb beosztásban van. De egyelőre érjük be részükről a read-only móddal. Talán majd egyszer mernek nyíltan is kommunikálni velünk itt.

Nem muszáj beírniuk, csak vegyék észre, mi zajlik, s min kéne változtatni :wink:. És ez nem csak a pirosakra vonatkozik...


vas. okt. 23, 2005 12:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Egész nyugodtak lehettek, vannak itt a pirosaktól is. Talán olyan is, aki magasabb beosztásban van. De egyelőre érjük be részükről a read-only móddal. Talán majd egyszer mernek nyíltan is kommunikálni velünk itt.


vas. okt. 23, 2005 12:11
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. okt. 23, 2005 10:41
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
fuji10 írta:
Hol vagytok illetékesek?
Szóljatok már hozzá!


Ne vicceljünk! Ugyanazért lehetséges, hogy össze-vissza kapják az ügyfelek a számlát és a szolgáltatást, amiért lehetséges, hogy a belső használatra való infók kikerülhetnek a világhálóra. Röhejes.
Egy ismerősöm a cégével vándorolt át a vodához több tucat kártyával. Két hónapig maradt az ügyfelük, mert nem hagyta őket a voda dolgozni. A hónap közepén letiltotta az összes kártyát, mert elért a cég egy olyan összeghatárt, ami még baromi messze volt az addigi konkurensnél általában forgalmazott öszzegtől. Ügyfélcentrikus-ság????

Tök jó lenne, ha 1x egy ilyen szolgáltatót bíráló forumon megjelenne valaki a másik oldalról, és hozzáfűzné az ő álláspontját, véleményét a témához. Mitől nem OK?
Persze úgysem merik, pedig lehetne anonim módon hozzászólniuk, kockázat nélkül, csak, hogy érezzünk egy kis törődést. Nekik is biztos megvan a maguk keresztje, nekünk is. Beszélgethetnénk.


Amúgy ez nem csak erre az esetre érvényes. Nagy cég-kis ügyfél.

Arra lennék kiváncsi, hogy ott náluk, házon belül, van-e olyan valaki, aki kellemetlenül érzi magát a bőrében ezek miatt a vélemények miatt. Az ismeretségi körben több a háborgó VF ügyfél, mint az elégedett. Összeségében a kritikák nem felemelőek.

Nem akarok általánosítani, vagyis nem a dolgozók körében keresném a hibát. Olvastam 1x 1 vizsgálatot miszerint, abban az esetben, ha az ügyfeleknek az elégedettsége átlagban nem megfelelő, ott az ottdolgozók nagy többségének sem feltétlenül túl fényes a helyzete. Ez pedig az emberi tényező hiánya a menedzsment gondolkodásmódjában.

Panaszkodjon a másik fél is, ha akar. Ránk ügyfelekre nehéz volna ugyan, de puffoghatnak egymásra is, az is tök érdekes lehet. Világos, hogy az ügyfél, akinek elsőnek kellene lennie, néha utolsó. De aki érti mondja el, miért van, hogy ez egy olyan kupi, ahol a vendég kapja be!


...erre bezzeg nem mernek válaszolni... :nane:


vas. okt. 23, 2005 12:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Odaát
Hozzászólás 
Ez jó! :D :D :D


szomb. okt. 22, 2005 20:57
Profil Privát üzenet küldése ICQ
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 31, 2009 14:13-kor.



szomb. okt. 22, 2005 17:52
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Áttekinthető. Én többek között azért is kötöttem Bónuszt, hogy 1-re redukáljam a telefonok számát. De a Voda átcseszésének következtében ez nem fog sikerülni.


szomb. okt. 22, 2005 16:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd máj. 31, 2005 20:27
Hozzászólások: 51
Tartózkodási hely: Debrecen-Budapest
Hozzászólás 
Na az előző kicsit hosszú lett, remélem áttekinthető azért :D


szomb. okt. 22, 2005 15:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd máj. 31, 2005 20:27
Hozzászólások: 51
Tartózkodási hely: Debrecen-Budapest
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
Drakupapa írta:
.gúnár. írta:
Ebydr írta:
En is reklamaltam telefonon a havidij lebeszelhetoseg kapcsan. Elhajtott az urge rendesen. Tegnap elott irtam nekik egy olyan emailt, amit nem tesznek zsebre. Akit erdekel, annak atkuldom. Meg nem valaszoltak.
Hiába írsz nekik ilyesmit, el se olvassák, de kiváncsi vagyok, mit reagálnak. Ha gondolod, küldd át priviben.
Megnyugodhatsz foglalkoznak vele ha a kellően "határozott" stílusban írsz nekik egy kis jogi dumával megfűszerezve nehogy azt higgyék, hogy a buksi bt-vel leveleznek.Engem pl pár órán belül felhívtak és adtak nettó 4000Ft jóváírást, igaz előző nap 2 perc alatt kapcsoltak vissza miután elküldtem az egész bahajtási csoportjukat az ügyfélszolgálattal együtt melegebb éghajlatra..régen baxták már fel annyira az agyam mint akkor.
Úgy legyen, ki fog derülni. Most utánaszámoltam, hogy ezen percdíjak mellett még a Domino Nap-pal is jobban jártam eddig, hiszen az céges tudott lenni, és bár percalapú, de a hálón belüli hívások aránya jóval több volt, mint most. Ráadásul annál is 2-3 ezret költöttem havonta, néha feltöltöttem 5-tel, amikor volt rá 40 perc ajándék. Most a legtöbb hívásom 45 forint, ott meg 33 volt percalapon, de ott elszámoltam a feltöltőkártyát is. Ha 33 lenne a percdíj a 2500-on belül, akkor érné csak meg. Az ingyenduma jó dolog, bár este és 7végén eddig is tudtam ingyen dumálni, annyira nem nagy előny nekem ez sem. Sőt, a bejövő percek után kapott pontokkal egy évben 1x fel is tudtam tölteni a kártyámat. Komolyan mondom, visszasírom a Trémobilt. :cry:
Tényleg van benne igazság bőven.Én anno megrendeltem a dumabérletet és az sms opciót is, bár hétvégén és este 10-től eddig is ingyen beszéltem hálózaton belül.Van ugyanis egy 3 éve kötött Dupla díjcsomagom, amit eszem ágában sincs lemondani :D Mostanában viszont vettem egy DJuice Prepaidet a Nonstop opció miatt, amivel kiváltottam az sms opciót..sőt sokkal jobban járok vele.Az utóbbi időben elértem a tűrőképességem határára a vodával kapcsolatban, úgyhogy a többi előfizum leredukálom Selectre vagy 50-re és csókolom..


szomb. okt. 22, 2005 15:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. máj. 22, 2004 15:56
Hozzászólások: 60
Hozzászólás 
Hi!

Ha csak egy kicsit vennéd a fáradságot, és vissza olvasnál, mindenre kapnál választ.


kimi


szomb. okt. 22, 2005 15:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: kedd okt. 04, 2005 23:05
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nov.31.-e az új határidő! Tegnap hívtak engem,és azt mondták,hogy ha megjön a levél akkor eddig kell megkötnöm a szerződést! Ja és 3 nappal ez előtt küldtem az sms-t vodás vitamax-ról,mert a haver szólt hogy küldjem az igent a ......tel számra!Elküldtem,és hívtak!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon komoly,hogy nem is tartják számon,hogy kinek küldtek sms-t és kik válaszoltak rá!!! Remélem a számomat meg tudom majd tartani!!!Sajna csak a mobil hívás percdíjait hálón belül-kívül,és csúcs-csúcs időn kívülieket,havidíjat,és a 375ft-os opció díjat mondták el! Szó sem esett a -28%-ról a havidíjon túli beszélgetésekről,sem az sms áráról,sem matáv hívás áráról!!!! Azt sem tudom,hogy a 375 FT-ot annyiszor kell fizetni,ahány szám van az ügyfélszámomon,vagy csak egyszer/hó,hogy a családtagjaimmal ingyé hívhassuk egymást bármikor???Remélem ezekre tud vki választ adni,és nem kell addig várnom a válaszokra,míg elmegyek megkötni a szerződést!!!! Köszi előre is a válaszokat!!!!


szomb. okt. 22, 2005 14:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
mz írta:
Bizony, nem árt utána számolgatni, mert lehet, hogy pre-paiddel jobban jár az ember. Pláne, ha a legnagyobb címlettel tölti és kap rá bónuszt a PGSM-nél, Vodánál vagy plusz perceket a T-nél...


Én utánaszámoltam. Az eredeti kiírás szerinti Bónusz jobb lett volna nekem. De a nem kedvezményes lebeszélhetőségű alapdíj szerinti már nem az.


szomb. okt. 22, 2005 12:06
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
-vadaszg- írta:
ez igénylehető vitamaxhoz is?


Nem.


szomb. okt. 22, 2005 12:02
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
sorry, hogy ide írok, de egyszerűen nem találom a voda oldalán, ha jól tudom van valami 100-as sms csomag...
ez igénylehető vitamaxhoz is? de merre van az oldalon ?:)

thx,

vadaszg


szomb. okt. 22, 2005 10:43
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Bizony, nem árt utána számolgatni, mert lehet, hogy pre-paiddel jobban jár az ember. Pláne, ha a legnagyobb címlettel tölti és kap rá bónuszt a PGSM-nél, Vodánál vagy plusz perceket a T-nél...


szomb. okt. 22, 2005 9:56
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Drakupapa írta:
.gúnár. írta:
Ebydr írta:
En is reklamaltam telefonon a havidij lebeszelhetoseg kapcsan. Elhajtott az urge rendesen. Tegnap elott irtam nekik egy olyan emailt, amit nem tesznek zsebre. Akit erdekel, annak atkuldom. Meg nem valaszoltak.
Hiába írsz nekik ilyesmit, el se olvassák, de kiváncsi vagyok, mit reagálnak. Ha gondolod, küldd át priviben.
Megnyugodhatsz foglalkoznak vele ha a kellően "határozott" stílusban írsz nekik egy kis jogi dumával megfűszerezve nehogy azt higgyék, hogy a buksi bt-vel leveleznek.Engem pl pár órán belül felhívtak és adtak nettó 4000Ft jóváírást, igaz előző nap 2 perc alatt kapcsoltak vissza miután elküldtem az egész bahajtási csoportjukat az ügyfélszolgálattal együtt melegebb éghajlatra..régen baxták már fel annyira az agyam mint akkor.
Úgy legyen, ki fog derülni. Most utánaszámoltam, hogy ezen percdíjak mellett még a Domino Nap-pal is jobban jártam eddig, hiszen az céges tudott lenni, és bár percalapú, de a hálón belüli hívások aránya jóval több volt, mint most. Ráadásul annál is 2-3 ezret költöttem havonta, néha feltöltöttem 5-tel, amikor volt rá 40 perc ajándék. Most a legtöbb hívásom 45 forint, ott meg 33 volt percalapon, de ott elszámoltam a feltöltőkártyát is. Ha 33 lenne a percdíj a 2500-on belül, akkor érné csak meg. Az ingyenduma jó dolog, bár este és 7végén eddig is tudtam ingyen dumálni, annyira nem nagy előny nekem ez sem. Sőt, a bejövő percek után kapott pontokkal egy évben 1x fel is tudtam tölteni a kártyámat. Komolyan mondom, visszasírom a Trémobilt. :cry:


szomb. okt. 22, 2005 9:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd máj. 31, 2005 20:27
Hozzászólások: 51
Tartózkodási hely: Debrecen-Budapest
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
Ebydr írta:
En is reklamaltam telefonon a havidij lebeszelhetoseg kapcsan. Elhajtott az urge rendesen. Tegnap elott irtam nekik egy olyan emailt, amit nem tesznek zsebre. Akit erdekel, annak atkuldom. Meg nem valaszoltak.
Hiába írsz nekik ilyesmit, el se olvassák, de kiváncsi vagyok, mit reagálnak. Ha gondolod, küldd át priviben.
Megnyugodhatsz foglalkoznak vele ha a kellően "határozott" stílusban írsz nekik egy kis jogi dumával megfűszerezve nehogy azt higgyék, hogy a buksi bt-vel leveleznek.Engem pl pár órán belül felhívtak és adtak nettó 4000Ft jóváírást, igaz előző nap 2 perc alatt kapcsoltak vissza miután elküldtem az egész bahajtási csoportjukat az ügyfélszolgálattal együtt melegebb éghajlatra..régen baxták már fel annyira az agyam mint akkor.


pén. okt. 21, 2005 22:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Ebydr írta:
En is reklamaltam telefonon a havidij lebeszelhetoseg kapcsan. Elhajtott az urge rendesen. Tegnap elott irtam nekik egy olyan emailt, amit nem tesznek zsebre. Akit erdekel, annak atkuldom. Meg nem valaszoltak.


Hiába írsz nekik ilyesmit, el se olvassák, de kiváncsi vagyok, mit reagálnak. Ha gondolod, küldd át priviben.


pén. okt. 21, 2005 21:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Odaát
Hozzászólás 
Az egyszeri díj biztos nem, a hazai percdíjjak talán...


csüt. okt. 20, 2005 13:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Megyo írta:
Esetleg, ha külföldről hazatelefonál
Hát ezt kérdeztem én is.

Más?


csüt. okt. 20, 2005 13:51
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Odaát
Hozzászólás 
Ha jól tudom, sajnos semmi remény rá. Esetleg, ha külföldről hazatelefonál, de ezt meg kellene kérdezni az üfsz-on.

Valaki okossabbnak nincs más ötlete?


csüt. okt. 20, 2005 13:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
:(
Ez biztos?
Külföldön semmi módja sincs az egyenleg lebeszélésének?


csüt. okt. 20, 2005 13:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Odaát
Hozzászólás 
Azon felül számlázódnak...


csüt. okt. 20, 2005 13:39
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Barátnőm pár hónapig kint lesz Franciországban. SWYOPja van és természetesen a Voda Passportot fogja használni.
Kérédés: a Voda Passport díjai (egyszeri díj + hazai percdíj) lejönnek-e a 2500 havidíjból vagy ezen felül számlázódnak? (Az gáz lenne, mert kárba menne a havidíj...)


csüt. okt. 20, 2005 13:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4610 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 93  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség