Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. jún. 23, 2024 20:20



Hozzászólás a témához  [ 2012 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 41  Következő
Motorola V3 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: vas. márc. 19, 2006 23:54
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Most csippantott, hogy merül az 1200-as aksi. 55 órát bírt, ebben az időszakban kb 40 perc beszélgetés, 5-6 SMS volt. Remélem pár töltés után tovább fogja bírni, mert ez az 55 óra egyenlőre csalódás a számomra.

Más:
R74_G_0E.40.79R a sw verzió. Ennél érdemes újabbra cseréltetni?


pén. márc. 31, 2006 16:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. jan. 19, 2005 19:15
Hozzászólások: 203
Hozzászólás 
Köszi!


pén. márc. 31, 2006 9:48
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Bányászbéka írta:
Hogy lehet megnézni tisztességes módon, MB-ban, hogy mennyi a telefonban lévő szabad memória?

... :idea: megnyitsz pl. egy képet, megnyomod a középső "vonalkás" billentyűt és választod a Szabad terület megtekint...


csüt. márc. 30, 2006 17:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. jan. 19, 2005 19:15
Hozzászólások: 203
Hozzászólás 
Sziasztok!

Hogy lehet megnézni tisztességes módon, MB-ban, hogy mennyi a telefonban lévő szabad memória?
.aac hangot esetleg lehet állítani csengőhangnak?

Más: az R374_G_OE.42.1OR szoft van rajta. Erről tudnátok mondani pár keresetlen szót? Köszi szépen!


csüt. márc. 30, 2006 17:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 6:08
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
Kozben rajottem ,hogy hiaba szamol vissza 450 karaktertol ha 160-ig irom akkor 1 sms-be kuldi el en marha :oops: 8)

DE amugy is ritkan hasznalom sms-t!! :wink:


csüt. márc. 30, 2006 15:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. márc. 30, 2006 9:59
Hozzászólások: 25
Hozzászólás 
Hi
Akoska jól írta a p2k és a többit.
Az .shx a monster pack, ebben különböző kód csoportok vannak pl
Ramdownloader
CG1-->flash
CG2-->Flex
CG3-->DSP digital signal processing
CG4-->nyelv csomag
CG15-->DRM grafika pl:bekapcsoláskor megjelenő voda gif
CG18--> aláírás
a hiányzó CG5-->bootloader,és a CG8 bootvector,kod csoportok hiányoznak a monsterekből igy azok a teló bootloaderét nem tudják átírni,ezért nem midegy milyen az SW bootloadere,egyeznie kell a telóéval.pl:0826-os csak 0826-osra megy fel. Az azonos tipusú CG-ket egymással lehet keverni csak az a lényeg hogy a bootldr egyezzen a ramdownloaderrel.
A .sh kiterjesztésü file a flex ez csak a CG2 kódot írja át. Ez a user interface,amit látunk.
Üdv


csüt. márc. 30, 2006 14:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: Székesfehérvár Telefon:Nokia E50
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:
jazzkifli írta:
A gyári SW óta látszik a kijelzőn, hogy az 1-es vonalat használom és a beállítások között is lehetne váltogatni őket. Hogy lehetne eltüntetni ezt a képet? Marhára zavar...

...belépsz a pk2tools-ba, aztán connectet nyomsz. Telót érzékeli, van olyan fül fönt, hogy others, vagy ilyesmi, aztán abban is van hogy other(s) vagy other function, nem tudom pontosan, de olyat keress, hogy "dual line". Ha ez nincs bepipálva, de a telefonodon meg ott a kis kagyló ikon, akkor nyomj egy "get" gombot, akkor kipipálja azokat, amik a telódon be vannak állítva. Na ekkor vedd ki a dual line mellol a pipát, és nyomj egy "set"-et. Legalábbis nálam ezen elnevezésuek a gombok...


Ez jó megoldás, köszönet érte!


csüt. márc. 30, 2006 13:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Így van, és a Triplets széria óta, az összes motorola p2k módban /is/ tud kapcsolódni.

Guni


csüt. márc. 30, 2006 10:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
A Triplet nem platform. Az egy telefoncsalád neve (V300-V525-V600), ugyanúgy, ahogy egy E398 neve (jobban mondva kódja) pl. R372 vagy egy L6 pedig R3511.
Platform a Neptune (azon belül is ULS, LT, LTE (a Trilpets is Neptune LTE), stb.), 3G Rainbow, Patriot.

A P2K az adatbusszal kapcsolatos kategória. A régi (T2288, P7389, stb.) telóknál ez más volt (DSC-bus vagy mi), ehhez kellett az Emmi box, az abban levő BIC vezérelte a kommunikációt.


csüt. márc. 30, 2006 10:02
Profil ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
guni. írta:
A Triplets azért más...
A Triplet is és a P2K is egy-egy Motorola platform. Ezen kívül létezik még vagy 4-5 Moto-platform.


csüt. márc. 30, 2006 5:08
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: Székesfehérvár Telefon:Nokia E50
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:
...


Köszi Zsuzsi, ki fogom próbálni !-P


csüt. márc. 30, 2006 1:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: Székesfehérvár Telefon:Nokia E50
Hozzászólás 
guni. írta:
Jazzkifli: Honnan szedted ezt az ikoncserélő valamit?

Guni


A MotoX oldaláról.
http://www.planetmotox.net/portals/moto_skins.php


csüt. márc. 30, 2006 0:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Macika írta:
A P2K az egy telefontípus a Motorolán belül. Mint a Triplets és hasonlók.
Mint a Nokiánál a DCT4 vagy a BB5 pl.

A Triplets azért más...

A pk2 meg inkább egy számítógépes csatlakozási mód, ahol különféle funciókhoz és fájlokhoz lehet hozzáférni, amik segítségével módosíthatóak bizonyos dolgok a telefon sw-ében. Ez egy elég pongyola megfogalmazás, de ebből szerintem inkább meg lehet érteni.

Jazzkifli: Honnan szedted ezt az ikoncserélő valamit?

Guni


szer. márc. 29, 2006 22:43
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
jazzkifli írta:
A gyári SW óta látszik a kijelzőn, hogy az 1-es vonalat használom és a beállítások között is lehetne váltogatni őket. Hogy lehetne eltüntetni ezt a képet? Marhára zavar...

... :oops: előre is elnézést kérek, de egy nagyon pongyola megfogalmazású leírást idézek egy másik fórumból, lehet, hogy ez nem annyira komplikált és mégis hatásos:
"...belépsz a pk2tools-ba, aztán connectet nyomsz. Telót érzékeli, van olyan fül fönt, hogy others, vagy ilyesmi, aztán abban is van hogy other(s) vagy other function, nem tudom pontosan, de olyat keress, hogy "dual line". Ha ez nincs bepipálva, de a telefonodon meg ott a kis kagyló ikon, akkor nyomj egy "get" gombot, akkor kipipálja azokat, amik a telódon be vannak állítva. Na ekkor vedd ki a dual line mellol a pipát, és nyomj egy "set"-et. Legalábbis nálam ezen elnevezésuek a gombok. "

Én kérek elnézést! :roll:


szer. márc. 29, 2006 21:54
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: Székesfehérvár Telefon:Nokia E50
Hozzászólás 
A gyári SW óta látszik a kijelzőn, hogy az 1-es vonalat használom és a beállítások között is lehetne váltogatni őket. Hogy lehetne eltüntetni ezt a képet? Marhára zavar. A MotoSkin-nel megoldanám (lecserélem transparentre), de ha lenne rá humánusabb megoldás, akkor azt választanám.

A BT ledjét hogy lehet állapotjelző fénnyé varázsolni? Végigcsináltam a MotoX fórumán tálalt turorialt, de azon kívül, hogy a menüben megjelentek új menüpontok (ritmikus fények, csengési világítás, eseményvilágítás), nem történt semmi.

Valamint találtam még egy ikonkészletnek tűnő .shx kiterjesztésű okosságot is.

Kép

Hogyan lehet ezt feltenni a telefonra? Multiflash-el?


szer. márc. 29, 2006 18:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
DDori írta:
Ááááá, inkább feladom :(
Azt sem tudom mi az a PST, s ha USB-n rádugom a telefont akkor nem akarja installálni, nem veszi észre, hogy új hardware van a gépen, biztosan azért nem, mert a CD-jéről már telepítettem a mobile Phone Toolst
Nem függ őssze.
Én mindenesetre uninstallnám.
Aztán feldugnám a telót (előtte kicsomagolva a driver.zip-et), majd egyenként mindegyik kérdésre a kicsomagolás helyét adnám meg path-nak.


szer. márc. 29, 2006 15:03
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. márc. 19, 2006 23:54
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Ááááá, inkább feladom :(
Azt sem tudom mi az a PST, s ha USB-n rádugom a telefont akkor nem akarja installálni, nem veszi észre, hogy új hardware van a gépen, biztosan azért nem, mert a CD-jéről már telepítettem a mobile Phone Toolst


szer. márc. 29, 2006 14:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
@DDori: visszakerestem a topicban. "...A telefon kezeléséhez, célszerűen a Motorola Phone Tools programot használjuk, ezzel a multimédiás file-okat (képek, zenék, videók) tudjuk kezelni, SMS küldés, telefonkönyv szinkronizáció stb. feladatok elvégezhetők. A mostani telefonokhoz adott CD-s szoftverek nem futnak, telepítésnél is elszáll, illetve a frissítésnél nem tud tovább menni. A http://www.bronz.hu/motorola könyvtárban lévő v3.2.3 verziójú -köszönet érte guni.-nak,- tökéletesen működik. A "helyes" telefonképet ugyan nem mutatja, de minden funkciója a programnak működik kiválóan.

Ha ez fenn van, akkor telepíteni kell a motorola usb drivers v2.9 meghajtót, mert ennek a segítségével el lehet kerülni azt, hogy minden alkalommal amikor a telefont rádugjuk az USB portra, ismételten motorola usb modem installálásba kezdjen a PC-nk.

Ezt követi a PST csomag majd a patch telepítése ami kell ahhoz, hogy a "szűz" telefonunkba engedélyezzük a Beállítások ---> Java Eszközök alatt az új: "Java Alk. Letöltő" menüpontot. A PST driverek telepítését fentebb guni. leírta. Ha a telefon rádugásakor a PC-nk nem tudja a drivereket installálni, akkor a p2k.inf file helyét kézzel kell az installációs ablakban megadnunk. Ez a C:\Windows\System32\drivers könyvtárban van a telepítés után. Ha ez a macera bekövetkezik, akkor három alkalommal kell megmutatni a rendszernek.

Figyelem! A PST telepítésekor, a telepítés végén hibaüzenetet kapunk több alkalommal, a nyelvi különbözőségek miatt, de nem kell vele foglalkozni, attól még jó lesz. A PST esetleges elindításakor a PC-nk egy kéretlenül feltelepített WIBU-KEY nevű alkalmazáscsomagot is indít, ami valószínűleg hardwerlockot, illetve gyári motorolás kapcsolatot keres a neten, de nálam pl. nem talált. De nem is fontos, mert a PST-t nem kell elindítani a telepítés után, semmi szükség rá csak a drivereit használjuk. Ezután egyszerűen indítsuk el a könyvtárhelyesen letöltött P2KTools v0.7.1.9 programot. (a könyvtáramban van ennél újabb is, de az nekem kilépésnél minden alkalommal végzetes hibával kiájult) A P2KTools programot kapcsoljuk át P2K módba! A java upload engedélyezését a guni. szerint fentebb leírt módon elvégezzük.

Ha java feltöltésen kívül nem akarunk mélyen belekotorni a telefonba, akkor mind a WIBU, mind a PST kompletten leszedhető, a továbbiakban semmi szükség rá. A java upload engedélyezése után a telefont kapcsoljuk ki, majd be és a megadott helyen a java feltöltés menüpont megjelenik. A javas alkalmazásokat a midway programmal lehet elvégezni, ez a program hayes kompatibilis AT módban kapcsolódik a telefonhoz. A használata magától értetődő, egyáltalán nem bonyis. Amire figyelnünk kell: a kommunikációs port beállítása. Azt, hogy az USB hányas számú COM porton csatlakozik, a HW eszközkezelőben lehet felderíteni, egyszerűen megnézzük, hogy a motorola usb modem, hányas porton van. Ezt a portot adjuk meg a midway-nek és a sebességet tartsuk az alacsonyabb értéken (56k) Nagyobb sebesség, adatvesztést és hibás kommunikációt okoz!

Ezután töltsük fel az alkalmazást. Sikeres feltöltés esetén a telefonon megjenik a: "Telepítve" üzenet. Kábel lehúz, java indít a telefonban és örül...

----------------------------
"...PST indítása:

Telepítés után a START menü → Minden program → Motorola PST alatt pár darab programot fogsz találni. Ezen különálló programok közül a Flash & Test Command nevű alkalmazást fogjuk használni a szoftvercsomag telepítéséhez. Indításkor az alábbi üzenetet fogod látni: "Establishing connection with Motorola phones..." Ekkor a PST egy portpásztázást végez, hogy a készülék csatlakoztatva van-e.
Most jön a P2K szoftvercsomag, ami valójában egy illesztőprogram. Feltételezem, hogy a telefonod már modemként fel van telepítve a gépre, ami szép és jó, ha MPT-t használsz, de a PST-hez kevés. A telefont a PST indítása előtt is csatlakoztathatod a számítógépedhez, de én inkább azt javaslom, hogy indítsd el a PST-t és utána csatlakoztasd a telefonod.

P2K drivercsomag:

Most, hogy a telefont csatlakoztattad elkezd új hardvereket felismerni a számítógéped, úgymint: Motorola Flash Interface, Control Interface, Data Interface, Audio Control Interface, Audio Streaming OUT Interface, Audio Streaming IN Interface, Accessories Interface, Data Logging MCU Interface, Data Logging DSP Interface, Test Command Interface, DSP Debugging Interface, Flash Operating System Interface, Flash File System Interface, Flash Baseband Interface, Flash Test Command Interface, Motorola AP Data Logger, Motorola EZX PTF.
Az összes új eszköznek a p2k.inf fájlt add meg. Előfordulhat, hogy egyszerre nem képes felismerni ezeket az eszközöket. Ekkor sajnos nem tudsz mást tenni, minthogy adatkábelt csatlakoztatod és feltelepíted az első hardvert. Mikor a PC-d kiírja hogy az eszköz telepítése sikeresen lezajlott, kihúzod az adatkábelt és számolsz 5-ig, majd visszadugod. Ezt addig kell csinálni míg az összes illesztőprogram fel nem települ. akkor vagy kész, amikor többszöri újracsatlakoztatás után sem írja ki a Windows, hogy új hardver..."


szer. márc. 29, 2006 14:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Jobb volna az aktuális v2.9-as P2K driver.

Amúgy nem kell azt kézzel hozzáadni, elvileg a bekapcsolt telefon jelenléte az USB kábelen a Windowst a driverek bekérésére ösztönzi, de sajnos ez nem mindig történik meg, soxor csak a modem driver kerül fel...


szer. márc. 29, 2006 14:16
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
DDori írta:
Letöltöttem a p2ktools_v0.8.6.406.zip-et és a p2k_driver_v2.3.zip-et. Kicsomagoltam őket, most hogyan tovább? A drivert adjam hozzá a telefonos kapcsolatokhoz, mint modemet?
Telepítened kell a drivereket. Ha visszább olvasol ebben a topicban, részletesen le van írva a "buktatóival" együtt. A sikeres telepítés után a p2ktools lesz a barátod, méghozzá p2k módban használva.


szer. márc. 29, 2006 14:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Macika írta:
Bocs, druszám, de a P2K az nem program!
A P2K-Tools, az program... ;)
Igen... Persze, csak kiestél egy cseppet a pedagógus szerepből... ;) Gyanítom, hogy Dóri még nem teljesen van felkészülve mobiltelefon-belső halmazok megismerésére. :)


szer. márc. 29, 2006 14:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. márc. 19, 2006 23:54
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Letöltöttem a p2ktools_v0.8.6.406.zip-et és a p2k_driver_v2.3.zip-et. Kicsomagoltam őket, most hogyan tovább? A drivert adjam hozzá a telefonos kapcsolatokhoz, mint modemet?


szer. márc. 29, 2006 14:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
DDori írta:
guni. írta:
Igen, azt is el lehet tűntetni. p2k driver telepítés kell ahhoz is.
Köszi. És hogyan, hol juthatok a p2k-hoz? Ez egy program?
Igen. Program amelynek segítségével mindenféle módosítás elvégezhető a telefonon. A driverek pedig ú.n.: meghajtó programok, amelyek elengedhetetlenül szükségesek a p2k-tools futtatásához. Valamennyit megtalálod itt:

http://www.bronz.hu/motorola
Bocs, druszám, de a P2K az nem program!
A P2K-Tools, az program... ;)


szer. márc. 29, 2006 13:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
DDori írta:
guni. írta:
Igen, azt is el lehet tűntetni. p2k driver telepítés kell ahhoz is.
Köszi. És hogyan, hol juthatok a p2k-hoz? Ez egy program?
Igen. Program amelynek segítségével mindenféle módosítás elvégezhető a telefonon. A driverek pedig ú.n.: meghajtó programok, amelyek elengedhetetlenül szükségesek a p2k-tools futtatásához. Valamennyit megtalálod itt:

http://www.bronz.hu/motorola


szer. márc. 29, 2006 13:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
DDori írta:
Ne haragudj, de ebből semmit nem értettem :(
V3-al hogyan tudnám használni, mit kell ehhez beszereznem?
Csak az operator logok eltüntetése részben, vagy egészben lenne a célom.
Melyik szórészt nem érted? A telefont vagy a típust... ;)

A P2K az egy halmaz a Motorola telefonokon belül, amik belső felépítés alapján azonos jellemzőjűek.


szer. márc. 29, 2006 12:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. márc. 19, 2006 23:54
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Macika írta:
A P2K az egy telefontípus a Motorolán belül. Mint a Triplets és hasonlók.
Mint a Nokiánál a DCT4 vagy a BB5 pl.


Ne haragudj, de ebből semmit nem értettem :(
V3-al hogyan tudnám használni, mit kell ehhez beszereznem?
Csak az operator logok eltüntetése részben, vagy egészben lenne a célom.


szer. márc. 29, 2006 12:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
DDori írta:
guni. írta:
Igen, azt is el lehet tűntetni. p2k driver telepítés kell ahhoz is.


Köszi. És hogyan, hol juthatok a p2k-hoz? Ez egy program?
A P2K az egy telefontípus a Motorolán belül. Mint a Triplets és hasonlók.
Mint a Nokiánál a DCT4 vagy a BB5 pl.


szer. márc. 29, 2006 11:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. márc. 19, 2006 23:54
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
guni. írta:
Igen, azt is el lehet tűntetni. p2k driver telepítés kell ahhoz is.


Köszi. És hogyan, hol juthatok a p2k-hoz? Ez egy program?


szer. márc. 29, 2006 11:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. jan. 19, 2005 19:15
Hozzászólások: 203
Hozzászólás 
Sziasztok!

Valahol olvastam, hogy a beépített mms sablonokat lehet törölni, hogy legyen több hely a telefonon. Igaz ez? Ha igen, hogyan? Mi kell hozzá?

Más: az R374_G_OE.42.1OR szoft van rajta. Erről tudnátok mondani pár keresetlen szót? Köszi szépen!


szer. márc. 29, 2006 11:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Igen, azt is el lehet tűntetni. p2k driver telepítés kell ahhoz is.

Guni


szer. márc. 29, 2006 11:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. márc. 19, 2006 23:54
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Nekem is tegnap hozta a futár az 1200-as aksit, ma reggel 7 órakor vettem le a töltőről (leírása szerint első alkalommal 10 órás töltést igényel). Kivi vagyok meddig bírja.

Vodás vagyok, a telón 2x jelenik meg a voda felírat. Legalább az egyiket el lehet tüntetni? Nagyon belebarmol a háttérképbe :(


szer. márc. 29, 2006 10:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
guni. írta:
Tényleg Bronzi, amúgy skineket felpakoltad?
Nem, még nem. Elhavazás esete forog fenn...


szer. márc. 29, 2006 10:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Tényleg Bronzi, amúgy skineket felpakoltad?

Guni


szer. márc. 29, 2006 9:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
korponaiz írta:
Köszönöm BrOnZ a segítséget.
Egyébként nem szokásunk dobálozni a telóval, 10 cm-ről esett le sajnos.
Nincs mit... De nagyon szerencsétlenül eshetett, ha 10 cm-ről törött a plexije. :roll:


szer. márc. 29, 2006 8:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd feb. 28, 2006 21:39
Hozzászólások: 79
Hozzászólás 
Köszönöm BrOnZ a segítséget.
Egyébként nem szokásunk dobálozni a telóval, 10 cm-ről esett le sajnos.


kedd márc. 28, 2006 22:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 50
Hozzászólás 
guni. írta:
Nem, felrakhatod. Legfeljebb visszarakod a régit.

Guni


thx!


kedd márc. 28, 2006 20:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Nem, felrakhatod. Legfeljebb visszarakod a régit.

Guni


kedd márc. 28, 2006 19:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 50
Hozzászólás 
Sziasztok!

Ha már igy belejöttünk a flashelésbe, én is kérdeznék:

lehet-e abbol valami probléma, ha GSM kezdetü flexet rakok fel és nem SE-t??? ez a legfrisebb monsterpack lenne (R374_G_0E.42.10R_PDS005_LP0039_DRM0001_JPJAVA_G_0E_V3_01_10R_GSMV3xxT677GA164_1FF.shx)

köszi!


kedd márc. 28, 2006 19:03
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: Székesfehérvár Telefon:Nokia E50
Hozzászólás 
guni. írta:
...Ja és flexcserénél minden adat elveszik!

Guni


Erre rájöttem, de nem baj mivel most tök az alapoktól kezdem beállítgatni a dolgokat !-P


kedd márc. 28, 2006 16:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: Székesfehérvár Telefon:Nokia E50
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:
...én nem csináltam ilyet és látom, hogy már valameddig eljutottál. :roll:
Idézem Neked egy másik fórumból hátha kisegít...


Thx, most már tökéletesen lefutott Kép


kedd márc. 28, 2006 15:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Na igen, tehát a live nagy része a flexben van, nem a flashben. Amit leszedtél /a hosszú nevű/ az nem flex, hanem monsterpack. Vagyis, flash, nyelv, dsp, grafika, java, meg mittom én még mi együtt. Ha érdekel, a kód értelmezését megtalálod a motoportal.dox.hu-n a leírások között. Tehát legegyszerűbb ha leszeded a flashbackup nevű progit, megnyitod a fájlt és kiveszed a pipát, a language elől, hogy a magyar nyelvcsomagot ne írja felül. Egyébként nem feltétlenül szükséges, hogy a flex és a flash verziója megegyezzen. A flexelés ugyanolyan, mint a 65-ös Siemenseknél az ffs_init használata, vagyis igazándiból ilyenkor csak fájlokat cserélgetsz a telefon rejtett meghajtóin és ha visszaemléxel a winswup ott se nyúlt az ffs-hez, én a végén 50-es flash-sel nyomtam 08-as ffs mellett. Ezt szinte pont ugyanúgy kell felfogni. Ja és flexcserénél minden adat elveszik!

Guni


kedd márc. 28, 2006 15:45
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
jazzkifli írta:
BrOnZ írta:
Meghozták bronzi 1200 mAh-s V3-as akksiját :) Most szíjja magát a töltőn szépen...

Majd írd meg a tapasztalatokat !-F

Persze elakadtam az SW cserében.

...én nem csináltam ilyet és látom, hogy már valameddig eljutottál. :roll:
Idézem Neked egy másik fórumból hátha kisegít, szerintem elég zavaros, de aki jártas az ilyesmiben az csak ki tudja silabizálni: :shock:
"SZOFTVER FELTÖLTÉÁS:
http://www.planetmotox.net/monster_packs.php itt középtájt van a RazrR V3 Monster Pack alatt ne a legfölsöt hanem az alatta lévöt töltsd le ez gyári stock motorola soft.S/W Version: R374_G_0E.42.0ER.shx
utána egy Pst program kell hozzá ami hez egy pach is kell.PST6.7GENERAL.zip és ez PST6.7Patch.zip ezek itt találhatóak. http://www.mob453.com/phones/motorola_v600/ ha megvan a patchben lévö fileokat bemásolod ahova telepitetted a pst, és ott benne elinditod a MultiFlashFlex.exe file az ablakban a felsöben betallozod a kicsomagolt 69 megás filet jobb oldalon opciok kipipálva KIVÉVE a simolatounsly power all phone. ennél ne legyen pipa,és rányomsz a startra utána kikapcsol a telód és kezdi csinálni a telon is irja mintha dosba lenne a program
ezekután ha bekapcsolod a teló kiirja flex error, kiirja mintha üdvözlöüzenet lenne de nem lehet kitörölni , a pk2commanderel belemész a telon az a/mobile/system és ott secure_pds_init ezt a filet kell kitörölni a system mappábol a telorol azt ki kell törölni de elöbb tedd a filt attribute ra mert azthiszem másképp nem engedi törölni,, utána a programban restart és megint kiirja de ha belemész a teloba és kitörlöd az üdvözlöüzenetböl akkor legközelebb már nem irja ki
most jön a nyelvi file amit innen leszedhetsz ha nem akarod angolon hagyni akkor a a 0037 language pack kell ami itt található http://www.planetmotox.net/language_packs.php ha leszedted ugyanúgy a csinálod mintha a szoftvert elöbb MultiFlashFlex.exe elinditod betallozod a és nyomsz egy startot,, ezután ha bekapcsolod a telefont akkor angolon lesz és át tudod állitani magyarra ,, Figyelem MINDIG nézd meg hogy mutatja a program ahogy csinálja ok-t irjon ki a végén ne failt nekem egyszer failt irt ki csináld ujra nem tudod elrontani ha ugy csinálod ahogyan leirtam és csak azokat rakod fel amiket leirtam nekem tökéletes a teló 7 Mb memo video,, ennyi keresésnél számoknál 3 elsö betüre lehet keresni!!"

Elnézést a helyesírási hibákért, de ott így vagyon leírva! :D


kedd márc. 28, 2006 14:19
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: Székesfehérvár Telefon:Nokia E50
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Meghozták bronzi 1200 mAh-s V3-as akksiját :) Most szíjja magát a töltőn szépen...


Majd írd meg a tapasztalatokat !-F

Persze elakadtam az SW cserében. Az "R374_G_0E.42.10R_reflash_mlp_MOTOX.shx" file-hoz milyen flex verzió szükséges, ill. honnan tudom leszedni? Ugyanis valahonnan leszedtem egy olyasmi cuccot, ami elméletileg a 42-es SW európai flex-e (R374_G_0E.42.0CR_PDS005_LP0039_DRM0001_JPJAVA_G_0E_V3_01_0AR_SE8615MBXXH1121_1FF.shx), de a kiterjesztése nem *.sh hanem *.shx és a Miltuflash nem óhtjatja megnyitni mivel az csak a *.sh típusú file-okat látja. Nézegettem a motomodders.net oldalát és leöltöttem szinte mindent amiben benne van a flex szó és a 42-es softra utal a neve.
Vmit megint elszúrtam !-F
Most úgy néz ki a a teló, hogy a live-os animációk eltűntek, de a menüben az ikonok még vodásak és a live gomb is megvan még. Vagy csak fel kellene töltenem egy gyári skin-t?


kedd márc. 28, 2006 12:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Meghozták bronzi 1200 mAh-s V3-as akksiját :) Most szíjja magát a töltőn szépen...


kedd márc. 28, 2006 9:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Sosem volt olcsó mulatság telefonnal dobálózni... :roll:


Nagy dobálózás nem lehetett, ha csak ez a plexi tört el.
Igaz, a V3 nagyon masszív darab.


kedd márc. 28, 2006 7:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Sosem volt olcsó mulatság telefonnal dobálózni... :roll:


kedd márc. 28, 2006 7:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás Re: Kijelző
BrOnZ írta:
korponaiz írta:
Szegény kis V3 lepotyant. Külső kijelző plexije összetört (nem a kijelző).
Tud valaki valami helyet ahol csak ezt az előlapot meg lehet kapni, vagy valami megoldást a plexi cseréjére. A komplett külső szett sajna 8-10 ropi körül van.
Gigatel ---> Itt megtalálod! ;)

5.000,- Ft.


Huhhh, "szép ár" egy ilyen kis darab plexiért.


kedd márc. 28, 2006 7:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás Re: Kijelző
korponaiz írta:
Szegény kis V3 lepotyant. Külső kijelző plexije összetört (nem a kijelző).
Tud valaki valami helyet ahol csak ezt az előlapot meg lehet kapni, vagy valami megoldást a plexi cseréjére. A komplett külső szett sajna 8-10 ropi körül van.
Gigatel ---> Itt megtalálod! ;)

5.000,- Ft.


kedd márc. 28, 2006 6:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd feb. 28, 2006 21:39
Hozzászólások: 79
Hozzászólás Kijelző
Szegény kis V3 lepotyant. Külső kijelző plexije összetört (nem a kijelző).
Tud valaki valami helyet ahol csak ezt az előlapot meg lehet kapni, vagy valami megoldást a plexi cseréjére. A komplett külső szett sajna 8-10 ropi körül van.


kedd márc. 28, 2006 0:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Na leszedtem tőlem a rossz pst-ket és feltettem amiket Guni mester osztott meg velünk.


hétf. márc. 27, 2006 11:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2012 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 41  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség