Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. jún. 16, 2024 14:17



Hozzászólás a témához  [ 514 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Következő
Motorola V360: Olcsó, pici, okos és szép microSD-s kagyló 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: hétf. aug. 14, 2006 12:28
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Üdv.

A P2k driver-böl mit s hogyan kell telepiteni, ha az ITunest szeretném a telomra.
Mert akármit telepitek mindig SÁRGA felkiáltójel van mellettük.
Elörre is kösz.


hétf. aug. 14, 2006 12:39
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
Raul67 írta:
Na én megyek és 4990Ft előfizuban veszek egy ilyet a vodánál.

Azt hiszem a T610 után kétévig megint jó lesz nekem.

Nem szeretnélek befolyásolni, de ha eddig is SE-d volt, akkor szerintem elgondolkozhatnál egy SonyEricsson Z520i-n is. Csak 10k-val drágább, de szvsz nagyon jó telefon!


vas. aug. 13, 2006 21:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Csak az asszony meg ne tudja
Hozzászólás 
Na én megyek és 4990Ft előfizuban veszek egy ilyet a vodánál.

Azt hiszem a T610 után kétévig megint jó lesz nekem.


vas. aug. 13, 2006 19:54
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. jún. 24, 2006 18:39
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Üdv!

Kérdésem lenne hogy vettem a telefonhoz egy progit (Motorola Phone Tools), ami működik is. A gond ott van hogy megjeleníti a telefonon besorolt kategória nevét, de nem tudom módosítani ill. új bejegyzésnél nem tudom besorolni oda. Mindent automatikusan general-ba tesz. Minden mást tudok módosítani csak ezt nem, ez azért elég idegesítő, vagy én hibázok el v.mit? :oops:


vas. aug. 13, 2006 16:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 754
Hozzászólás 
Hogyan lehet egyszerre több képet másolni a telefonból a számítógépre?

Hiába választok ki több képet és át akarom küldeni, csak az első meg át és utána hibát ad vissza a PC.


csüt. aug. 10, 2006 15:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd aug. 01, 2006 9:03
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Most éppen a gép előtt
Hozzászólás 
Már megoldodott mert kétszer frissitettem utána már felismerte.
De azért kösz.:)


szer. aug. 09, 2006 13:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Válassz egy számodra szimpatikus telót, mondjuk a V3-at, vagy a V550-et, úgyis ugyanaz majdnem az összes...

Guni


kedd aug. 08, 2006 18:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd aug. 01, 2006 9:03
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Most éppen a gép előtt
Hozzászólás 
Feltettem a Drivereket és az mpt is frissítettem de nem ismerte fel és a listában nincs V360.
Mit tegyek?


kedd aug. 08, 2006 16:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd aug. 01, 2006 9:03
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Most éppen a gép előtt
Hozzászólás 
guni. írta:
A motorolánál fenn van a driver, de igazándiból mpt nélkül úgyse mész semmire. A tesztelt változatot leszedheted a www.bronz.hu/motorola tárhelyről.

Guni

Kösz! Megnézem


kedd aug. 08, 2006 12:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
A motorolánál fenn van a driver, de igazándiból mpt nélkül úgyse mész semmire. A tesztelt változatot leszedheted a www.bronz.hu/motorola tárhelyről.

Guni


hétf. aug. 07, 2006 19:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd aug. 01, 2006 9:03
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Most éppen a gép előtt
Hozzászólás 
Egy problémám van!

Mikor összedugom a géppel és memkártya módban van semmi baj nincs felismeri és cserhélhető lemezként teszi be de mikor Data/Fax-ban van akkor rögtön kéri hogy honnan telepíthet drivereket.
Driverekt honnan töltsek le?
A Phone Toolsnak magyar változata van?


hétf. aug. 07, 2006 18:46
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
Londelmor írta:
pedig ezt igen nehezen tudom elhinni... oké, nekem nem S65-öm volt, hanem CX65, de nem hinném, hogy a gyengébb modellbe jobb kijelzőt raktak volna, legfeljebb ugyanolyat. a CX65 meg ugyan pixeles volt, de napon annál jobban látható kijelzőt még nem láttam (színesből persze) sem előtte, sem azóta. a színhűséget elhiszem mondjuk, de szerintem ez is leginkább a gyári menü silány színeinek és grafikájának tudható be, a kijelző sokkal többre képes (lásd: CX/M65, C/ME75).

egyébként a szép kijelzőt nem csak filmnézés miatt érdemes előnyben részesíteni, egyszerűen a telefon használata kellemesebb vele. ;)

Nos nekem nem eredeti menü volt az S65-ömben (le lettek cserélve a menüikonok), meg számos patch-el volt spékelve. Szóval nem egy alap állapotú telefon volt, de a Z520i szerintem akkor is veri kijelző terén. De megkockáztatom azt, hogy tudás terén is (leszámítva a bővíthető memóriát).


vas. aug. 06, 2006 19:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Zsombe írta:
V600 az a fém borítású Moto nem? S55 az tényleg a Siemens talán legsikeresebb mdoellje, biztos nehéz is tőle megválni, ha ennyire bevált.
Azaz, gyönyörű telefon volt, sajnáltam is amikor eladtam. Az első S55-ömet már annak idején eladtam az utolsó pillanatban, mielőtt tényleg beszakadt az ára. Aztán most sajnos anyagi okoból kénytelen voltam valami olcsó teló után nézni. Így szereztem egy dobozos S55-öt ötezerért. Röhej, hogy ennyi az ára egy ilyen szép és kiváló telefonnak.

Idézet:
A T720i-nek eléggé fapados volt a telefonjegyzéke (egy névhez egy szám), ezért is jó, hogy a Z520i mellett döntöttem, mert úgy látszik a V360-ban sem változtattak ezen a tulajdonságon (sajnos).
Akkor azért valamit mégis fabrikáltak rajta, mert a V5** szériától már van egy névhez több szám, plusz egy csomó adat, de valami elképesztően dilettáns módon oldották meg, teljesen máshogy, ahogy a többi gyártó.

Guni


vas. aug. 06, 2006 15:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
guni. írta:
Szerintem z összes 240*320-as kijelzőjű Moto az új menüt kapta, amiben már az új címjegyzék van. Pl V3x-is ilyen.

hogy őszinte legyek, nem figyeltem milyen névjegyzéket kapott a V3x, pedig volt a kezemben is :oops: azt hittem semmi nem változott azon a területen. azért gondoltam, hogy csak za E2 kapott új névjegyzéket még, mert az ugye Linux-szal működik, a többi Moto meg nem (illetve van még egy-kettő, de azokat nem az itteni piacra szánták sajna).
az utóbbi két Multimédia napon meg nem volt kint a Moto, utoljára asszem valamikor télen láttam őket (február körül).

Zsombe írta:
Hidd el sokkal jobb a Z520i kijelzője az S65-nél.

pedig ezt igen nehezen tudom elhinni... oké, nekem nem S65-öm volt, hanem CX65, de nem hinném, hogy a gyengébb modellbe jobb kijelzőt raktak volna, legfeljebb ugyanolyat. a CX65 meg ugyan pixeles volt, de napon annál jobban látható kijelzőt még nem láttam (színesből persze) sem előtte, sem azóta. a színhűséget elhiszem mondjuk, de szerintem ez is leginkább a gyári menü silány színeinek és grafikájának tudható be, a kijelző sokkal többre képes (lásd: CX/M65, C/ME75).

egyébként a szép kijelzőt nem csak filmnézés miatt érdemes előnyben részesíteni, egyszerűen a telefon használata kellemesebb vele. ;)


vas. aug. 06, 2006 15:41
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
Londelmor írta:
hát, nemtudom, hogy annak a telónak milyen volt a címjegyzéke, de az utóbbi 2-3 évben úgy tudom semmit nem változtattak rajta a Moto-nál. egyedül az E2 kapott jobbat, viszont az elég ütős lett. igazából annyira nem gáz, ha nincs sok olyan ismerősöd, akinek több telefonszáma van :D
a hívásszűrés hiánya engem is nagyon idegesítene, de azt is hozzá kell tegyem, hogy eddig a Symbian-t (és talán a Win-t, bár azt nem néztem meg ilyen tekintetben közelebbről) leszámítva minden telóban elég gagyinak találtam ezt a funkciót, ha volt egyáltalán :( többek közt ezért
sem nagyon akarom lecserélni az s60-as telómat másra.
viszont ajánlom figyelmedbe (bár tudom, hogy most vettél telefont) az újonnan kijövő BS telókat, azokban már jó kijelző van, és igen jó funkciók is egyben, ráadásul igényesen vannak összerakva nagyon. ;)

viszont azt nem értem, hogy a kijelzője mitől lenne jobb. a pixelsűrűsége a Z520-nak kisebb, mint az S65-nek, mindkettő TFT, talán annyi különbség lehet, hogy a színhűséget jobbnak látod, vagy esetleg a menüje szebb, de a kijelző nem lehet sokkal jobb. sőt...

A T720i-nek eléggé fapados volt a telefonjegyzéke (egy névhez egy szám), ezért is jó, hogy a Z520i mellett döntöttem, mert úgy látszik a V360-ban sem változtattak ezen a tulajdonságon (sajnos).
Majd talán Z520i utódja BenQ-Siemens lesz, csak sajnos a Vodafone-nál nem lehetett most semmilyet kapni, pedig azért van egy-két jó most is, csak valamiért nem forgalmazzák :(.

Hidd el sokkal jobb a Z520i kijelzője az S65-nél. Megvan még a Siemens-em is (második telefonként még használom) és egymás mellé rakva a két készüléket azért ég és föld: sokkal élethűbbek és szebbek a színek az SE-n és lehet hihetetlennek tűnik, de az S65 display-e sokkal pixelesebb. Na meg napfényben jobban látni a Z520i kijelzőjét.


vas. aug. 06, 2006 15:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
guni. írta:
A színmélység még csak hagyján, de a felbontás is 176*220, ami ennyi pénzért nem semmi és nagyon szépek a színei is. A külső, meg ugye szürkeárnyaltos, ami szerintem erre a célra a lehető legjobb.

Nos azért nem mondanám, hogy a Z520i belső kijelzője csúnya lenne, bár gondolom azért a két telefont egymás mellé rakva a Motoé szebb. De amire nekem kell (telefonálás, SMS, naptár funkciók, néha fényképezés és MMS, WAP) arra elég ez a kisebb felbontású kijelző is. Ha filmet lehetne nézni mobilon, akkor biztosan számítana a felbontás. De így szvsz túlságosan sokat nem nyom a latba nálam ez a tulajdonság (persze azért ne legyen egy pixelhalom a kijelző).

guni. írta:
Valószínüleg nem sokat javult, ebben biztos, hogy jobb a SE.

Egyébként V550-em volt, majd V600-am, most pedig S55-öt használok. /megint/

Guni

V600 az a fém borítású Moto nem? S55 az tényleg a Siemens talán legsikeresebb mdoellje, biztos nehéz is tőle megválni, ha ennyire bevált.


vas. aug. 06, 2006 15:23
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Londelmor írta:
egyedül az E2 kapott jobbat, viszont az elég ütős lett.
Szerintem z összes 240*320-as kijelzőjű Moto az új menüt kapta, amiben már az új címjegyzék van. Pl V3x-is ilyen.

Guni


vas. aug. 06, 2006 15:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
Zsombe írta:
Én utoljára Motorolák közül T720i-t használtam, abban viszont tényleg nem volt valami jó a névjegyzék. Ha azóta nem sokat változott a helyzet, akkor az SE ezen a téren kenterbe veri. Hívásszűrés is azért egy jó dolog.

hát, nemtudom, hogy annak a telónak milyen volt a címjegyzéke, de az utóbbi 2-3 évben úgy tudom semmit nem változtattak rajta a Moto-nál. egyedül az E2 kapott jobbat, viszont az elég ütős lett. igazából annyira nem gáz, ha nincs sok olyan ismerősöd, akinek több telefonszáma van :D
a hívásszűrés hiánya engem is nagyon idegesítene, de azt is hozzá kell tegyem, hogy eddig a Symbian-t (és talán a Win-t, bár azt nem néztem meg ilyen tekintetben közelebbről) leszámítva minden telóban elég gagyinak találtam ezt a funkciót, ha volt egyáltalán :( többek közt ezért
sem nagyon akarom lecserélni az s60-as telómat másra.
viszont ajánlom figyelmedbe (bár tudom, hogy most vettél telefont) az újonnan kijövő BS telókat, azokban már jó kijelző van, és igen jó funkciók is egyben, ráadásul igényesen vannak összerakva nagyon. ;)

viszont azt nem értem, hogy a kijelzője mitől lenne jobb. a pixelsűrűsége a Z520-nak kisebb, mint az S65-nek, mindkettő TFT, talán annyi különbség lehet, hogy a színhűséget jobbnak látod, vagy esetleg a menüje szebb, de a kijelző nem lehet sokkal jobb. sőt...


vas. aug. 06, 2006 15:01
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Zsombe írta:
Ezt hogy érted, hogy a Motonak rendes kijelzője van? Az tény, hogy nagyobb a színmélysége, de azért a Z520i-nek is tökéletes (főleg az S65-öm után). Az tény, hogy a külső kijelző nem a szépségéről híres, de a célnak megfelel.
A színmélység még csak hagyján, de a felbontás is 176*220, ami ennyi pénzért nem semmi és nagyon szépek a színei is. A külső, meg ugye szürkeárnyaltos, ami szerintem erre a célra a lehető legjobb.

Idézet:
Én utoljára Motorolák közül T720i-t használtam, abban viszont tényleg nem volt valami jó a névjegyzék. Ha azóta nem sokat változott a helyzet, akkor az SE ezen a téren kenterbe veri. Hívásszűrés is azért egy jó dolog.
Valószínüleg nem sokat javult, ebben biztos, hogy jobb a SE.

Egyébként V550-em volt, majd V600-am, most pedig S55-öt használok. /megint/

Guni


vas. aug. 06, 2006 15:01
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
guni. írta:
Jah, hát a névjegyzéket azt tényleg inkább csak megszokni lehet, mint szeretni... :-( Szűrés az szerintem sincs. Ha már itt tartunk az egyetlen dolog az infrán kívül ami a SE mellett szól, hogy "európaibb", de most több mint fél évig Moto-t használtam és ezalapján azt tudom mondani, hogy azért szerethető. Van benne egy rakás elmebeteg hülyeség, de egy csomó tök okos dolog is, amit máshol még nem is láttam. Egy más világ, na! :-)

Guni

Milyen Motod volt Guni? És most milyen telefont használsz?


vas. aug. 06, 2006 14:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
Londelmor írta:
talán még a névjegyzék, amit a Motorolában lehet nem szeretni, de meg lehet szokni végülis. esetleg a hívásszűrés talán, ami hiányzik, nem? (nem tudom, nem volt még egyik telóm sem, és jellemzően ezt semelyik tesztben nem írják le... :? )

Én utoljára Motorolák közül T720i-t használtam, abban viszont tényleg nem volt valami jó a névjegyzék. Ha azóta nem sokat változott a helyzet, akkor az SE ezen a téren kenterbe veri. Hívásszűrés is azért egy jó dolog.


vas. aug. 06, 2006 14:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
guni. írta:
Nos hangvezérlés és hangfelvétel van a 360-on is, live mentesíteni meg kötve hiszem, hogy egyszerűbb, mint egy Motorolát, amihez egy 500Ft-os miniusb kábel kell és ráadásul még a garanciát sem veszti el. A készenlétet meg nem hiszem el lehet dönteni az alapján, hogy melyik gyártó mekkorát hazudott. Ellenben nem kis előny, hogy a Motonak rendes kijelzője van. Kívül is meg belül is.

Guni

Ezt hogy érted, hogy a Motonak rendes kijelzője van? Az tény, hogy nagyobb a színmélysége, de azért a Z520i-nek is tökéletes (főleg az S65-öm után). Az tény, hogy a külső kijelző nem a szépségéről híres, de a célnak megfelel.


vas. aug. 06, 2006 14:31
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Jah, hát a névjegyzéket azt tényleg inkább csak megszokni lehet, mint szeretni... :-( Szűrés az szerintem sincs. Ha már itt tartunk az egyetlen dolog az infrán kívül ami a SE mellett szól, hogy "európaibb", de most több mint fél évig Moto-t használtam és ezalapján azt tudom mondani, hogy azért szerethető. Van benne egy rakás elmebeteg hülyeség, de egy csomó tök okos dolog is, amit máshol még nem is láttam. Egy más világ, na! :-)

Guni


vas. aug. 06, 2006 11:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
talán még a névjegyzék, amit a Motorolában lehet nem szeretni, de meg lehet szokni végülis. esetleg a hívásszűrés talán, ami hiányzik, nem? (nem tudom, nem volt még egyik telóm sem, és jellemzően ezt semelyik tesztben nem írják le... :? )


vas. aug. 06, 2006 11:14
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Nos hangvezérlés és hangfelvétel van a 360-on is, live mentesíteni meg kötve hiszem, hogy egyszerűbb, mint egy Motorolát, amihez egy 500Ft-os miniusb kábel kell és ráadásul még a garanciát sem veszti el. A készenlétet meg nem hiszem el lehet dönteni az alapján, hogy melyik gyártó mekkorát hazudott. Ellenben nem kis előny, hogy a Motonak rendes kijelzője van. Kívül is meg belül is.

Guni


vas. aug. 06, 2006 10:41
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
Londelmor írta:
félig OFF: pontosan miben is tud többet? én eddig csak a BT2.0-t találtam előnyként a z520-ban, meg az oldalán a villogó csíkot 8) miben jobb még?

Plusz még van benne infra, hangvezérlés, hangfelvétel és elvileg nagyobb a készenléti ideje. Hirtelen még ezeket találtam. Na meg könnyű Live-mentesíteni 8) .


vas. aug. 06, 2006 10:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
félig OFF: pontosan miben is tud többet? én eddig csak a BT2.0-t találtam előnyként a z520-ban, meg az oldalán a villogó csíkot 8) miben jobb még?


szomb. aug. 05, 2006 22:18
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
[Félig OFF]
Egyébként nem tudom miért sokkal kapósabb ez a Motorola V360, mint a SonyEricsson Z520i. Bár az tény, hogy az SE készüléke egy kicsit drágább, de sokkal okosabb. Annak, aki nem szeretne zenét hallgatni a mobilján (mert mondjuk van mp3 lejátszója, mint nekem), akkor szvsz SE jobban megéri, mert több mindent tud (ezért vettem én is ezt. Két hete mikor vettem, akkor pont e között a Motorola és a Z520i között gondolkodtam, mivel az eladó hölgy meg akart győzni, hogy jobb a V360, direkt kirakta azt is asztalra, hogy nézzem meg, de nem tudott meggyőzni).
[/Félig OFF]


szomb. aug. 05, 2006 22:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd ápr. 04, 2006 20:55
Hozzászólások: 312
Tartózkodási hely: Tartózkodom a kérdéstől!
Hozzászólás 
Vizsla írta:
bebar írta:
En is veszek egyet, talan meg ma. Itt a v.elado azt mondta, napi 10-et elad. Es kisvaros!
Siess, mert akkor azt az üzletet hamar bezárják 8)
Apám, ha tényleg elad ennyit egy nap, és kisváros, hogy nem veszi észre a fraudot.... :shock:


Mi az a fraud?

Ma kaptam pécsen, de végigtelóztam az összes voda pécsi viszonteladót, (mert a "kisvárosban" Szigetvár, már nem volt)
és egyedül az Árkádba volt 2db, amit pont ma kaptak, kb.fél órája..


szomb. aug. 05, 2006 20:22
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Hát nyáron sajnos mindig az... :(

Az nem jó.


szomb. aug. 05, 2006 20:22
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Zsombe írta:
Gyenge az előfizusok száma?


Hát nyáron sajnos mindig az... :(


szomb. aug. 05, 2006 19:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
A pre eladásom feltehetően 100% körül, vagy felette lesz, így nem igazán zavar. A post annál inkább... :cry:

Gyenge az előfizusok száma?


szomb. aug. 05, 2006 18:31
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Persze, Te meg örülhetsz a megnövelt targetnek :twisted:.


A pre eladásom feltehetően 100% körül, vagy felette lesz, így nem igazán zavar. A post annál inkább... :cry:


szomb. aug. 05, 2006 0:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Persze, Te meg örülhetsz a megnövelt targetnek :twisted:.


pén. aug. 04, 2006 21:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Apám, ha tényleg elad ennyit egy nap, és kisváros, hogy nem veszi észre a fraudot.... :shock:


Nem baj, a következő negyedévben már az sem lesz konkurencia... :)


pén. aug. 04, 2006 20:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
bebar írta:
En is veszek egyet, talan meg ma. Itt a v.elado azt mondta, napi 10-et elad. Es kisvaros!
Siess, mert akkor azt az üzletet hamar bezárják 8)
Apám, ha tényleg elad ennyit egy nap, és kisváros, hogy nem veszi észre a fraudot.... :shock:


pén. aug. 04, 2006 20:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd máj. 25, 2004 16:45
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Köszi Guni a segítséget, magamtól nem jöttem volna rá erre a lejátszási lista készítésre. Így már egészen sirály az mp3 rész is. Lehet, hogy már volt itt róla szó, de leírom mégegyszer, csak 192 kbps-ig játszik le mp3 fájlokat, jobb bit-ráta esetén hibát jelez - motorolaj bekaphatja, bár így kisebb helyet foglalnak az mp3 file-ok a kártyán :-). Erre érdemes figyelni!
:lol:


pén. aug. 04, 2006 18:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd aug. 01, 2006 9:03
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Most éppen a gép előtt
Hozzászólás 
Kösz


pén. aug. 04, 2006 18:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
A beépített médiajátszót is tudod használni, ráadásul az még a háttérben is fut, csak előtte lejátszási listát kell szerkeszteni. A lejátszóprogit ráküldheted bt-n is, vagy ha kábellel akarod, akkor az egy kicsit bonyolultabb, mert p2k drivereket kell előbb telepíteni. Kersgélj itt a fórumban már milliószor leírtam hogyan kell.

Guni


pén. aug. 04, 2006 17:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd máj. 25, 2004 16:45
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
A Voda által forgalmazott V360v telcsikben nincs benne a java-s mp3 lejátszó. Csak 1 média lejátszó van benne, de az 1 szám lejátszása után kikapcsol (tehát csak külön-külön tudod meghallgatni a számokat). Elvileg bele lehet tenni usb-vel a java-s progit (van több lehetőség is), de nekem még nem sikerült.
Valakinek van ezzel kapcsolatban pozitív tapasztalata?


pén. aug. 04, 2006 14:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd ápr. 04, 2006 20:55
Hozzászólások: 312
Tartózkodási hely: Tartózkodom a kérdéstől!
Hozzászólás 
En is veszek egyet, talan meg ma. Itt a v.elado azt mondta, napi 10-et elad. Es kisvaros!


pén. aug. 04, 2006 13:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd aug. 01, 2006 9:03
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Most éppen a gép előtt
Hozzászólás 
Ott csak a gyári játékok vannak
(úgy látszik csak én vagyok ilyen hülye)


pén. aug. 04, 2006 7:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 179
Hozzászólás 
Sziasztok!

T610ről váltanék, s úgy gondolom, talán ez megfelelő teló lenne számomra, de lennének kérdéseim.

Más weboldalon olvastam, hogy nem túl minőségiek a gombjai, s a videólejátszással is hadilábon áll (ami a sebességet illeti...na ezt nemtudom, a tesztet író hogy is érti)

Vodánál gondolom nem csapnak mellé memória kártyát?!

Mennyire bonyolult kommunikációra bírni? Elég annyi (mint az SE-nál) hogy benyomom a bluetooth adapterhez kapott BlueSoleil software-en a keresést és szó nélkül megtalálja, és kapásból működik az ide-oda másolgatás?

Hogy bírja a nyüstölést? A flip nem fárad el? Gondolom idővel kikopik és lötyög...nade mennyi az annyi? (idő! Természetesen átlagos használat mellett)

Ha jól olvastam a topicot, ha stereo fülesre cserélném, gyönyörűen szólnának az mp3-ak, ugye? Ha pl telepakolnám a memóriakártyát, párórás egybefüggő hanganyaggal, meg sem kottyanna neki?
Van valamiféle mp3/video (3gp, mp4) megkötés? (bitráta, hossz, tudomisén)

Szoftvere stabil, mennyire szeret fagyni?

Külső kijelzős, 260e színű belső, jól látható kijelző...ráadásul kártyával bővíthető, nameg aránylag megfizethető. Igaz, még csak dummy készüléket tapiztam, de azthiszem nem lenne rossz választás....ár/értékben szerintem igazán jókis cucc lehet. Az infók nagyon megkönnyítenék a választásomat, ezért zaklatlak Titeket! :)




Üdv.: Lacam


csüt. aug. 03, 2006 20:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Igen, ott.

Guni


szer. aug. 02, 2006 17:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd aug. 01, 2006 9:03
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Most éppen a gép előtt
Hozzászólás 
guni. írta:
A java alkalmazások között, nem?

Guni

Majd megnézem most tölt.
De azt hogy érem el a Játékok alatt?
(bocs hogy ilyeneket kérdezek de kezdő vagyok)

Drakenet


szer. aug. 02, 2006 8:22
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 02, 2006 5:53
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Kinéztem egy Sandisk 1 GByte-os memkártyát a telefonomba. Használ valaki ilyet? Nincs vele semmi gond, vagy vegyek egy 512-es kártyát?


szer. aug. 02, 2006 5:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
A java alkalmazások között, nem?

Guni


kedd aug. 01, 2006 19:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd aug. 01, 2006 9:03
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Most éppen a gép előtt
Hozzászólás 
Melyik Menüpontban van az Mp3 lejátszó.
Mert nem találtam meg.

Bocs hogy ilyen sokat kérdezek


kedd aug. 01, 2006 14:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd aug. 01, 2006 9:03
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Most éppen a gép előtt
Hozzászólás 
Most vettem meg vodásan a V360-t és nagyon tetszik. :D


kedd aug. 01, 2006 10:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Szól olyan jól egy sztereo headsettel, mint egy jó minőségű mp3 lejátszó?


kedd aug. 01, 2006 10:28
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 514 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség