Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. jún. 15, 2024 22:13



Hozzászólás a témához  [ 933 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 19  Következő
Apple Iphone 3G(S) és 4 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Zoltanfi írta:
Én sem nevezném őket hitelesnek.. Nem pont ezen hír miatt, hanem mert kicsit nehézkesen ismerik fel a trendeket. A legnépszerűbb, legjobb telókat lehúzzák, a gyagyikat meg túlértékelik. Bár mostanában már némi javulás látható.

Egy teszt akkor jó szerintem, ha leírják benne a saját véleményüket is. Nem feltétlenül kell egyezzen a véleményük a többségével. Pl. pont az iphone-t dícsérték. :)


szomb. márc. 21, 2009 9:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
Winston_Wolf írta:
Apooca írta:
persze mindegyikre rálehet mondani hogy hamisitvány.....



Nem azt mondtam rá, hogy hamisítvány, kéretik nem ferdíteni, mert azért torokra megyek!!!


Az a videó arról szólt, hogy van egy külső egység, ami képes volt natívan futtatni az Igo-t, és az Iphone Safari Webböngészőjén keresztül megjeleníteni/kezelni. Azaz volt egy külső dobozka, amiben volt egy GPS, WLAN, meg még pár dolog megspékelve egy legális Igo-val, meg akkumulátorral.

Szóval maga az egész nem hamisítvány, de semmi köze nincs ahhoz, hogy az Iphone-on futott volna valaha is Igo.

Utánanéztem, és valóban találtam egy olyan hírt is amiben a Te verziód van leírva. Hamisítvány meg lehet hogy rossz szó volt, de akkor is átverésnek neveznék minden olyan beszámolót, cikket amiből más derül ki mint ami az igazság. Ettől függetlenül állítólag kész a progi, bár éppen most néztem a Nav N Go oldalát, ahol rákérdeztek erre, a válasz az volt, hogy nem tudunk ilyenről + egy mosoly. Egyébként mind1 van-e kész szoftver ha az Apple nem engedi.....


szomb. márc. 21, 2009 6:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Apooca írta:
persze mindegyikre rálehet mondani hogy hamisitvány.....



Nem azt mondtam rá, hogy hamisítvány, kéretik nem ferdíteni, mert azért torokra megyek!!!


Az a videó arról szólt, hogy van egy külső egység, ami képes volt natívan futtatni az Igo-t, és az Iphone Safari Webböngészőjén keresztül megjeleníteni/kezelni. Azaz volt egy külső dobozka, amiben volt egy GPS, WLAN, meg még pár dolog megspékelve egy legális Igo-val, meg akkumulátorral.

Szóval maga az egész nem hamisítvány, de semmi köze nincs ahhoz, hogy az Iphone-on futott volna valaha is Igo.


pén. márc. 20, 2009 20:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
kuncsaku írta:
Igaz, addigra szerintem egy ilyen méltatlankodó felhasználó mint én már projektoros telefont használok feleannyiért.


Ja amin a gyári projektor meghajtóprogram egy kalap sz.r, az egyik 3rd party program el sem indul, a második folymatosan fagy, harmadiknak, a negyediknek, meg az ötödiknek meg van valami opendszer hibájából vagy programozói hanyagságból vagy tervezői logikátlanságból eredő hibája, ami miatt folyamatosan szívsz vele. :D Legalábbis nem egyszer így néz ki a gyakorlatban egy fícsör wm alatt.

Guni


pén. márc. 20, 2009 19:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
kuncsaku írta:
Ez az ájgós működésen való csodálkozás -tekintetbe véve az Iphone árát :D- kb olyan mint mikor az ember az utcán széttárt karokkal csodálkozó arckifejezéssel ordítja: "jááárok! Emberek, újra tudok menni! Csoda történt!". Egy járókelő megkérdi: "hogy történt a csoda?". Mire az ember: "ellopták az autómat."

Nekem annyira alap lenne, hogy működjön egy robogó árban lévő két db nyáklemezen valami navigáció, főleg hogy érintőképernyős ami ráadásul napon is látszik. Ezek szerint túl sokat várok. Gondolom kiadnak majd negyedmillióért egy Iphone 4G-t ami tud majd alapból mms-t is vagy file transfert a bluetoothon. Igaz, addigra szerintem egy ilyen méltatlankodó felhasználó mint én már projektoros telefont használok feleannyiért.

Itt nem arról van szó, hogy az Iphone nem tudná a dolgokat, hanem üzletről. Nevezetesen, hogy a szolgáltatók finoman szólva nem támogatják az Apllet abban, hogy a navigáció a GPS segitségével működjön, hiszen nekik ebből igy egy fillér hasznuk sincs.
Egyébként már 2G-s Iphonnal is volt video, külső GPS csatlakoztatásával, azon is IGO futott, az még régebbi video volt, persze mindegyikre rálehet mondani hogy hamisitvány..... Elég biztos forrásból tudom hogy kész a szoftver, de nem engedi az Apple forgalmazni a szolgáltatók tiltása miatt.
Ezen állitásomat nem tudom igazolni, nem is akarom. :)


pén. márc. 20, 2009 19:22
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Én sem nevezném őket hitelesnek.. Nem pont ezen hír miatt, hanem mert kicsit nehézkesen ismerik fel a trendeket. A legnépszerűbb, legjobb telókat lehúzzák, a gyagyikat meg túlértékelik. Bár mostanában már némi javulás látható.


pén. márc. 20, 2009 18:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Ez az ájgós működésen való csodálkozás -tekintetbe véve az Iphone árát :D- kb olyan mint mikor az ember az utcán széttárt karokkal csodálkozó arckifejezéssel ordítja: "jááárok! Emberek, újra tudok menni! Csoda történt!". Egy járókelő megkérdi: "hogy történt a csoda?". Mire az ember: "ellopták az autómat."

Nekem annyira alap lenne, hogy működjön egy robogó árban lévő két db nyáklemezen valami navigáció, főleg hogy érintőképernyős ami ráadásul napon is látszik. Ezek szerint túl sokat várok. Gondolom kiadnak majd negyedmillióért egy Iphone 4G-t ami tud majd alapból mms-t is vagy file transfert a bluetoothon. Igaz, addigra szerintem egy ilyen méltatlankodó felhasználó mint én már projektoros telefont használok feleannyiért.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kuncsaku pén. márc. 20, 2009 18:38-kor.



pén. márc. 20, 2009 18:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Winston_Wolf írta:
:)

Ezen a videón egy portolt Igot láthatunk. Azaz nem az Iphone-on fut. A Mobilarena meg számomra nem teljesen hiteles... sőőőt. Szóval majd meglátjuk.

OFF
Miért nem hiteles szerinted? Tényleg kíváncsi vagyok, nem kötözködés képpen kérdem. Jöhet privibe is.
Üdv!
ON


pén. márc. 20, 2009 18:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Biztosak lehetünk benne, hogy amikor megjelenik a 3.0, már ugrásra készen várják a navis cégek, hogy föltölthessék az appstore-ba a cuccosaikat.

http://iphonehirek.blogspot.com/2009/03 ... mazas.html

---

(Használat: egyetértek az előttem szólókkal. Az elmúlt egy hónap alatt 23 órás hívásforgalmam volt, majd' egy gigányi adatforgalom és negyvenvalahány kimenő sms mellett. Nem éreztem tehernek a használatot. :))


pén. márc. 20, 2009 17:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
:)

Ezen a videón egy portolt Igot láthatunk. Azaz nem az Iphone-on fut. A Mobilarena meg számomra nem teljesen hiteles... sőőőt. Szóval majd meglátjuk.


pén. márc. 20, 2009 17:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
aronpapa írta:
Winston_Wolf írta:
Apooca írta:
WIFI sajna gyenge, a PDA-hoz képest jóval kevesebbet lát, ezt sajnálom, és azt is, hogy a GPS részére nemigen engednek progikat, pedig állítólag több cégnek is készen van már. ( IGO)




Hát ezt meg honnan tetszik venni????


"A Nav N Go illetékeseitől egyéb információkat is kaptunk, készül a Symbian alapú szoftver, szinte már készen van az Android rendszerre tervezett verzió, s ezer éve elkészültek az iPhone változattal is, ám az Apple üzletpolitikája miatt ezt nem jelentethetik meg a piacon."

Forrás: MOBILARENA

Köszönöm a segíséget :)
Ezen kívül van egy video is, ami ráadásul több int egy éves.
http://www.technet.hu/gps/20080114/iphone_igo_8_3d_navigacioval_sokkolo_video/


pén. márc. 20, 2009 16:00
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás 
Winston_Wolf írta:
Apooca írta:
WIFI sajna gyenge, a PDA-hoz képest jóval kevesebbet lát, ezt sajnálom, és azt is, hogy a GPS részére nemigen engednek progikat, pedig állítólag több cégnek is készen van már. ( IGO)




Hát ezt meg honnan tetszik venni????


"A Nav N Go illetékeseitől egyéb információkat is kaptunk, készül a Symbian alapú szoftver, szinte már készen van az Android rendszerre tervezett verzió, s ezer éve elkészültek az iPhone változattal is, ám az Apple üzletpolitikája miatt ezt nem jelentethetik meg a piacon."

Forrás: MOBILARENA


pén. márc. 20, 2009 13:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Apooca írta:
WIFI sajna gyenge, a PDA-hoz képest jóval kevesebbet lát, ezt sajnálom, és azt is, hogy a GPS részére nemigen engednek progikat, pedig állítólag több cégnek is készen van már. ( IGO)




Hát ezt meg honnan tetszik venni????


pén. márc. 20, 2009 13:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
Sosem értem, hogy miért mondják sokan, hogy nem egykezes....
Nincs extra méretű kezem, de minden további nélkül bármit meglehet csinálni egy kézzel, ami persze nem mondható el feltétlenül a ceruzára tervezett érintőképernyőkről, bár van ismerősöm, aki tökéletesen kezeli azt is egy kézzel. SMS-t viszont vezetés közben tuti nem lehet írni vele, de nem is akarok. Programokat meg szerintem sokkal egyszerűbb találni, és telepíteni minta WM -re. majdnem minden programra van light verzió, és ha tetszik csak pár dolcsi. Én sokáig vaciláltam, de nem bántam végül meg (mondjuk nekem ingyen volt )
Akinek nagy kell MMS videofelvevő stb. lehet rá tenni, akár ingyen is, és működnek tökéletesen.
WIFI sajna gyenge, a PDA-hoz képest jóval kevesebbet lát, ezt sajnálom, és azt is, hogy a GPS részére nemigen engednek progikat, pedig állítólag több cégnek is készen van már. ( IGO )


pén. márc. 20, 2009 11:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Úgy még egyszerűbb, hogy a 128-as bitrátájú zene kb 1 Mega percenként. Ebből gyorsan kiszámolható a többi is.

Amúgy kijött a Star Wars lite változatban is. Nem semmi:

http://kepfeltolto.hu/i/?t=img&id=381492
http://kepfeltolto.hu/i/?t=img&id=381496
http://kepfeltolto.hu/i/?t=img&id=381497
http://kepfeltolto.hu/i/?t=img&id=381493
http://kepfeltolto.hu/i/?t=img&id=381494


pén. márc. 20, 2009 1:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Macika írta:
csab2 írta:
Rádió hallgatása kb. mennyi adatforgalmat generál? Lehet ezt tudni?
Az internet rádió?
Mindegyiknél lehet tudni, hány kbit adat megy át mp-enként.
Osztod 8-cal, szorzod 3600-zal és megkaptad, mennyi adatforgalom 1 óra.

Értem és köszönöm!


pén. márc. 20, 2009 1:36
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
csab2 írta:
Rádió hallgatása kb. mennyi adatforgalmat generál? Lehet ezt tudni?
Az internet rádió?
Mindegyiknél lehet tudni, hány kbit adat megy át mp-enként.
Osztod 8-cal, szorzod 3600-zal és megkaptad, mennyi adatforgalom 1 óra.


csüt. márc. 19, 2009 23:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Rádió hallgatása kb. mennyi adatforgalmat generál? Lehet ezt tudni?


csüt. márc. 19, 2009 22:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
amire a szifont kitalaltak arra jo. a szifon az szifon. es mint ilyet kar viszonyitani barmihez is. es masodreszben telefon csak. 1 kezes sose lesz. a legnagyobb hibait nyarra kijavitjak.
nekem volt, elotte se tetszett, kozben se utana se.

Omniat hagyjuk volt az is, tudasban jobb mint a szifon, de egy hasznalhatatlan sz-a-r.

Winston_Wolf írta:
nord írta:
Ez örök téma marad... aki csak a körtét szereti, azt sose lehet meggyőzni, hogy a barack is nagyon finom gyümölcs. :D




A gond nem ez, hanem az, amikor a sok hülye aki az életében nem evett barackot meggyőződésből mondja, hogy az milyen rossz. Pusztán azért, mert látja, hogy mások eszik, és sok van belőle a ződségesnél...


csüt. márc. 19, 2009 19:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Bizonyos szemszögből igaza volt.

A telefon alapjában véve elég buta. Semmiből sem hozza a ma elérhető legjobbat (a kijelző azért elég jó:)).

Csak a kezelés feelingjéből. Ennyi elég volt a sikerhez. A fejlesztők motiválásához.

Szerintem nem fikázni hanem utánacsinálni kell...


csüt. márc. 19, 2009 17:14
Profil ICQ
arany tag

Csatlakozott: kedd dec. 21, 2004 17:05
Hozzászólások: 101
Tartózkodási hely: Debrecen - Bp
Hozzászólás 
Hogy ne csak metafórákban beszéljünk :lol: :

Tegnap elküldtem édesapám, hogy kérdezze meg a T-nél, hogy van-e még hűség az előfizetésén. Meg hogy van-e iPhone nekik raktáron.
A T-s fickó mondta, hogy ne vegyen iPhone-t, mert az nagyon buta telefon. Meg a használatához számítógép kell. Inkább a Samsung Omniát ajánlotta, mert annak jobb a kamerája meg van rajta IGO navigáció.
A segítő szándék biztos megvolt. Természetesen omniát nem vennék, annál már tudok jobb wm telót. A lényeg az, hogy kb ez az elterjedt hozzáállás a szifonnal kapcsolatban. Egy részről igazat adok, de akik szifont használnak, pont nem a navigáció meg a kamera miatt teszik.
Na majd, ha sikerül rátenni a kezem nekem is egy jó példányra akkor megfejtem a szifon-rejtélyt. :D


csüt. márc. 19, 2009 16:13
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
nord írta:
Ez örök téma marad... aki csak a körtét szereti, azt sose lehet meggyőzni, hogy a barack is nagyon finom gyümölcs. :D




A gond nem ez, hanem az, amikor a sok hülye aki az életében nem evett barackot meggyőződésből mondja, hogy az milyen rossz. Pusztán azért, mert látja, hogy mások eszik, és sok van belőle a ződségesnél...


csüt. márc. 19, 2009 15:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Iphone-on rádiót hallgatni csak valami programmal lehet? Nem lehet hozzá kapni külső rádiót mint az ipodhoz?


csüt. márc. 19, 2009 14:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Apooca írta:
Gyári függetlenül nem, de itt egy megoldás, ha igaz a dolog....
http://szifon.com/2009/03/17/t-mobile-fuggetlen-lehetseges/

Köszi a linket! Érdekes. Egyébként árulják gyári függetlenül is. Gregory is úgy vette.
Üdv


szer. márc. 18, 2009 18:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
Nyáron jön az iPhone 3.0

* Index

| 2009. március 17., kedd 22:02 | Frissítve: 15 órája

Csalódottak lehetnek, akik egy nagyobb érintőkijelzős készüléket vártak, mert a hardver megújulásáról egyáltalán nem volt szó az Apple keddi fejlesztői rendezvényén. Viszont ezer új eszközt kapnak a programozók, és az iPhone végre olyat is tud majd, amire a többi okostelefon évek óta képes.

Hiányosságai ellenére rendkívül sikeresnek mondható az Apple iPhone, mert eddig 17 millió fogyott belőle, és ha számításba vesszük az iPod Touch médialejátszót, akkor legalább 30 millió almalogós érintőkijelzős kütyü rohangál világszerte a nadrágzsebekben. Ezt a hatalmas tömeget 50 ezer fejlesztő próbálja kiszolgálni, eddig ennyi vállalat és egyén töltötte le az Apple fejlesztői csomagját, az SDK-t.

A felhasználók 800 millió szoftvert töltöttek le, ami azért elképesztően nagy szám, mert az Apple csupán 8 hónappal ezelőtt nyitotta meg a szoftverboltját. Ezek után nem lenne meglepő, ha egy év alatt túllépnének az 1 milliárdon.
hirdetés

Durvul a jövő

A keddi bejelentés lényege, hogy a fejlesztők mostantól rengeteg új dolgot megvalósíthatnak a mobilon. Az Apple 1000 új alkalmazásprogramozási interfészt ad a fejlesztőknek, tehát amikor az iPhone 3.0-t az egyszerű júzerek is letölthetik, akkor robbanásszerűen megnő majd az elérhető programok száma, illetve a meglévő programok többsége új funkciókkal bővül.


szer. márc. 18, 2009 13:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Hát még az alma. :)

Guni


szer. márc. 18, 2009 12:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Gregory írta:
nord írta:
Gregory írta:
Olvasgatva a friss hozzászólásokat, csak mosolygok... :)

Pontosan min? :)

Azon, hogy fél év elteltével is ugyanaz a téma: kinek tetszik, kinek nem... :)

Ez örök téma marad... aki csak a körtét szereti, azt sose lehet meggyőzni, hogy a barack is nagyon finom gyümölcs. :D


szer. márc. 18, 2009 11:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás 
nord írta:
Gregory írta:
Olvasgatva a friss hozzászólásokat, csak mosolygok... :)

Pontosan min? :)

Azon, hogy fél év elteltével is ugyanaz a téma: kinek tetszik, kinek nem... :)


szer. márc. 18, 2009 10:19
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Gregory írta:
Olvasgatva a friss hozzászólásokat, csak mosolygok... :)

Pontosan min? :)


szer. márc. 18, 2009 10:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás 
Olvasgatva a friss hozzászólásokat, csak mosolygok... :)

Ha visszanézném, valamikor október tájékán írtam ide a véleményemet.
Megvettem a gyári független telót Szlovákiában és 1 hétig volt meg.
A rózsaszín köd hamar elmúlt. Egy kellemetlen érzés maradt:

- nagyon szép, nagyon drága, nagyon féltem és 2 kezes kütyü, autóban, esetleg utcán rohanva nem használható... Jó lenne megtartani, de nem szabad.

Aztán eladtam 1 hét múlva.
Most meg várom a nokia 5800-t. :D

Szóval Macikával értek egyet. Aki megteheti, hogy másodtelefonként használja, vagy nagyon keveset telefonál, annak tökéletes lehet.
Szerintem...


szer. márc. 18, 2009 8:51
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
Macika írta:
csab2 írta:
Arról van-e valami info, hogy nálunk is elkezdik függetlenül árulni?
Úgy tudom, az eredeti tervekben ez nem szerepelt.
Árulják egyébként valahol a világban gyári függetlenül?

Gyári függetlenül nem, de itt egy megoldás, ha igaz a dolog....
http://szifon.com/2009/03/17/t-mobile-fuggetlen-lehetseges/


szer. márc. 18, 2009 7:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Ha valakit érdekel, live :)
http://www.beszeljukmac.com/index.php/stevenote


kedd márc. 17, 2009 19:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Egy dolognak örülnék igazán: amikor némára kapcsolok, akkor a státusz sorban igazán kirajzolhatnának egy áthúzott harangocskát, nem csak aktiváláskor. Vidijó, mms és tsai hidegen hagy. A kopipészt viszont jöhet. :)


hétf. márc. 16, 2009 19:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
Az iPhone végre megtanul kopipésztelni

* Index

| 2009. március 16., hétfő 13:46 | Frissítve: 4 órája

Az Apple a hétvégén jelentette be, hogy kedden reggel (ami magyar idő szerint este hét óra) nagyszabású sajtótájékoztatón mutatja be kaliforniai főhadiszállásán az iPhone új operációs rendszerét, az iPhoneOS 3.0-t.

A hármas verziószámú rendszer a legnagyobb lépés a telefon fejlődésében, mióta tavaly nyáron megnyitották a fejlesztői felületet, és külső programozók is elkezdhettek alkalmazásokat fejleszteni iPhone-ra (ennek eredménye a ma már több tízezer letölthető programot kínáló App Store sikertörténete). A 3.0-val bemutatkozó újdonságokról [1] egyelőre semmi konkrétat nem mondtak az illetékesek, de természetesen megindult a pletykákon, kiszivárgott információkon, szabadalmi kérelmeken és rajongói kívánságlistákon alapuló spekuláció is.
iphone3event.png

A hihetőnek tűnő értesülések között díszhelyet foglal el a copy/paste funkció megvalósítása, amit az első generációs készülék premierje óta dörgölnek az iPhone-tulajok orra alá. A szöveg másolása és beszúrása régóta alapfunkció egy okostelefonban, de az iPhone a mai napig nem tudja. Ez nem annyira technikai probléma, inkább kezelésbeli: a pletykák szerint úgy oldják majd meg a 3.0-s rendszerben, hogy az érintőképernyő kétszeri megnyomása szöveg felett vált át szövegkijelölő (illetve beillesztő) üzemmódba. Nem különösebben elegáns megoldás, de végre nem lesz olyan a telefon, mint a világ legmenőbb luxusautója, amin kézzel kell letekerni az ablakot.


hétf. márc. 16, 2009 18:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: iphone vs xperia
bili írta:
Winston_Wolf!

Neked úgy tudom, volt SE Xperiád is. Bevallom, azzal a telóval is szemezgetek. (Amellé vettem volna az ipod touch-ot. De úgy tűnik, hogy a touch nem elég. A teljes érzethez csak kellenek a telefon funkciók is.)

Hogyhogy végül a szifonnál kötöttél ki? Windows pda-d vagy pda-telód volt már az Xperia előtt? A véleményed sokat segíthet, mert nekem nincs összehasonlítási alapom. Annyi telefont egyszerre meg nincs kedvem ($$$) venni.




Nos Windows-os gyűteményem, HTC Kaiser, Tytn, Touch HD, Xperia.

Az Xperia hatalmas csalódás volt. Sem a sebessége, sem a készülék minősége nem volt olyan, hogy azt mondjam, megérte hónapokat tologatni a megjelenési idejét. A Windows lassú, a panel ötlet jó, de iszonyatosan lelassítja az egész felületet. A kijelzője szép nagy felbontású, de fizikailag kicsit. Szóval értelme nem sok.

Az Iphone-ban megtaláltam azt, amire szükségem van. Jó videólejátszó, Ipod, Böngésző. A Gmail-al együtt meg megverei a blackberry-t is. Eddig a legkomplikáltabb excel dokumentumokat is hibátlanul jelenítette meg.

Minden funkciót amire szükségem van rá tudom telepíteni külső programok segítségével. Szóval nekem megfelel.


hétf. márc. 16, 2009 17:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Scrollozó szöveg nem figyelmeztet arra, hogy mikróba tenni tilos :D?


hétf. márc. 16, 2009 16:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Ma én is szembesültem ezzel a 10MB-os mobilnet korláttal és nem értem.

Illetve értem én, hogy meg akarnak védeni a nagy forgalomtól, de akkor kérdezze meg, tényleg akarom-e és ne tiltsa meg prompt.

Megint egy amerikás gondolkodásmód...

Kénytelen voltam wlanon letölteni Ralph Lauren új, tavaszi kollekcióját a telefonomra :)


hétf. márc. 16, 2009 16:06
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Zoltanfi írta:
Tényleg nem lehet valahogy kiiktani azt az idióta korlátozást hogy 10Mb-nál nagyobb progikiat csak wifin keresztül enged letölteni? Fizetem a havi 3ezret a netért, aminek csak a negyedét használom ki. Ez roppantul bosszantó :evil:

Letöltheted iTunes-on keresztül is, nem csak kizárólag wifin.


hétf. márc. 16, 2009 12:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Macika írta:
És most kéretik nem azzal jönni, hogy csak 15e Ft-ot kellett EGYBEN kifizetni érte, a végén attól még ott lesz a 100 rugó, ha csak apránként is kell kifizetni...

Akinek nem éri meg az ikont választani, ne tegye. ;)


hétf. márc. 16, 2009 12:40
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
A hölgy nagyon rendben van, de a többi - mint kép - nem értékelhető... ;)

Na jó, persze, a semminél jobb, és biztosan lehet találni olyan telefont, melynek rosszabb a kamerája, csak hát az nem kerül 100e Ft-ba...

És most kéretik nem azzal jönni, hogy csak 15e Ft-ot kellett EGYBEN kifizetni érte, a végén attól még ott lesz a 100 rugó, ha csak apránként is kell kifizetni...


hétf. márc. 16, 2009 12:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
kuncsaku írta:
Ezt a fotót egy Sonyericsson ülve megveri. Gondolom makro akar lenni. Ahhoz képest viszont nem éles. Az is rejtély, hogy a háttér miért szellemképes vagy bemozdult, ha a kezek meg jók?


Azért mozdult be a háttér, mert az ő és az én kezem egyszerre rezdült :D
Amúgy ez egy rossz fényviszonyok közt készített fotó akart lenni.
Itt van még pár:

http://kepfeltolto.hu/i/?378864
http://kepfeltolto.hu/i/?378865
http://kepfeltolto.hu/i/?378866

Nem győzöm hangsúlyozni hogy nem a fotóapparát miatt szeretem ezt a telót. De az ultravékony Samsungoknál azért abban is jobb :)
Ami miatt nagyon király, hogy elképesztő játékok meg alkalmazások vannak rá..
Tényleg nem lehet valahogy kiiktani azt az idióta korlátozást hogy 10Mb-nál nagyobb progikiat csak wifin keresztül enged letölteni? Fizetem a havi 3ezret a netért, aminek csak a negyedét használom ki. Ez roppantul bosszantó :evil:


hétf. márc. 16, 2009 1:35
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
csab2 írta:
Macika írta:
csab2 írta:
Valahol olvastam, hogy az olaszoknál, szlovákoknál, cseheknél van.
A 3G-s?
Link esetleg?

Na, találtam. Pl. itt is olvastam.
http://plastik.hu/2008/07/15/iphone-hungary/
De ezen kívül még több oldalon, fórumon is olvastam.

Nagyon kíváncsi vagyok, mit fog hozni az új 3.0-ás szoft. Számozásban elég nagy ugrás.
Köszi.

Sajnos tovább is olvastam, mint kellett volna.
Érdemes mindenkinek végigolvasni!!!!


vas. márc. 15, 2009 21:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Macika írta:
csab2 írta:
Valahol olvastam, hogy az olaszoknál, szlovákoknál, cseheknél van.
A 3G-s?
Link esetleg?

Na, találtam. Pl. itt is olvastam.
http://plastik.hu/2008/07/15/iphone-hungary/
De ezen kívül még több oldalon, fórumon is olvastam.

Nagyon kíváncsi vagyok, mit fog hozni az új 3.0-ás szoft. Számozásban elég nagy ugrás.


vas. márc. 15, 2009 20:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd dec. 21, 2004 17:05
Hozzászólások: 101
Tartózkodási hely: Debrecen - Bp
Hozzászólás iphone vs xperia
Winston_Wolf!

Neked úgy tudom, volt SE Xperiád is. Bevallom, azzal a telóval is szemezgetek. (Amellé vettem volna az ipod touch-ot. De úgy tűnik, hogy a touch nem elég. A teljes érzethez csak kellenek a telefon funkciók is.)

Hogyhogy végül a szifonnál kötöttél ki? Windows pda-d vagy pda-telód volt már az Xperia előtt? A véleményed sokat segíthet, mert nekem nincs összehasonlítási alapom. Annyi telefont egyszerre meg nincs kedvem ($$$) venni.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bili hétf. márc. 16, 2009 2:05-kor.



vas. márc. 15, 2009 20:04
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
bili írta:
A kijelző minőségével mi a gond?

Abszolúte semmi! :)


vas. márc. 15, 2009 19:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
csab2 írta:
nord írta:
csab2 írta:
nincs hanghívás???!!!

Passzolom, ezt meg se néztem rajta. Még sose volt olyan telefonom, amelyiken normálisan működött volna ez a fícsör...
(Nyilván, ha én mondom fel a neveket, akkor egyből jobb lesz a találati arány - no de ezt tegye meg a rengeteg ügyféllel, kollegával, családtaggal, akinek két anyja van. :P)

Én mostanában használom a kis Nokiámon (3120c), mióta teljesen azt használom mp3-lejátszónak. Meglepően jól működik, pedig maga generálja a hangmintákat. Jó szolgáltatás. Egy ilyen spéci zenefontól azért ezt elvárnám.

Ismerem, 6233 és E61 volt a mostani telefonom előtt - messze nem nevezném jónak ezt a szolgáltatást.


vas. márc. 15, 2009 19:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd dec. 21, 2004 17:05
Hozzászólások: 101
Tartózkodási hely: Debrecen - Bp
Hozzászólás 
Winston_Wolf írta:
Csak egy kérdés: Használtál már Iphone-t?

Sajnos még csak t-pontban :( . Akkor meg miről beszélek, ugye?!? :oops:
De ami késik nem múlik! Hamarosan veszek egyet és akkor kiélem minden hajlamom.
nord írta:
Én csak akkor figyeltem föl rá, amikor egy barátom megmutatta - hacsak nem ő is a marketing része. :D

Háát, ki tudja.. :roll: Honnan tudod, hogy a barátod nem az apple beépített marketing titkosügynöke? :wink: Mondom én! :wink: Összeesküvést sejtek a háttérben! :lol:
nord írta:
De pl. a kijelző minősége vagy a Safari vs Opera Mini eléggé egzakt dolog.

A Safarit próbáltam, mobil böngészőt nem nagyon láttam eddig jobbat. Az operamini meg csak az adatforgalmi szempontból lenne jobb az összes többinél. Kár, hogy szifonra nem engedik.
A kijelző minőségével mi a gond? Mert ha csak a minőségét nézzük szerintem nagyon rendben van. A felbontás lehetne nagyobb, de a multitouch kárpótol némileg.


vas. márc. 15, 2009 19:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
csab2 írta:
Winston_Wolf írta:
Nem biztos...

Lehet, hogy csak pre-paides. Nálunk is 150 000 körül van a függő dominóval.

Ez pedig a szlovák Orange: https://www.orange.sk/eshop/detailtelefonu.html?phoneId=2393
A standardna cena (635 euro) olyan "függetlenesnek" tűnik.
Bocs, ha hülyeségeket írok, de több oldalon is olvastam ezeket az infokat. Azt nem tudom,mennyire megbízhatóak.
Szerintem inkább olyan az az ár, mint a 'before' címke egy árengedményes akciónál, mindenki annyit ír az akció/leárazás előtti árnak, amennyit akar.
Szerintem nagy bajban lennének, ha azt mondanád, hogy OK, kifizeted a 200.000 Ft-ot a független Szifonért, de adjanak Neked olyat...


vas. márc. 15, 2009 19:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
nord írta:
csab2 írta:
nincs hanghívás???!!!

Passzolom, ezt meg se néztem rajta. Még sose volt olyan telefonom, amelyiken normálisan működött volna ez a fícsör...
(Nyilván, ha én mondom fel a neveket, akkor egyből jobb lesz a találati arány - no de ezt tegye meg a rengeteg ügyféllel, kollegával, családtaggal, akinek két anyja van. :P)

Én mostanában használom a kis Nokiámon (3120c), mióta teljesen azt használom mp3-lejátszónak. Meglepően jól működik, pedig maga generálja a hangmintákat. Jó szolgáltatás. Egy ilyen spéci zenefontól azért ezt elvárnám.


vas. márc. 15, 2009 19:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
csab2 írta:
nincs hanghívás???!!!

Passzolom, ezt meg se néztem rajta. Még sose volt olyan telefonom, amelyiken normálisan működött volna ez a fícsör...
(Nyilván, ha én mondom fel a neveket, akkor egyből jobb lesz a találati arány - no de ezt tegye meg a rengeteg ügyféllel, kollegával, családtaggal, akinek két anyja van. :P)


vas. márc. 15, 2009 19:10
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 933 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 19  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 14 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség