Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd szept. 24, 2024 20:08



Hozzászólás a témához  [ 933 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Következő
Apple Iphone 3G(S) és 4 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Én azt nem értem,hogy nem lehet megérteni,hogy van aki telefonálásra használja az előfizetését.Gondolom rajtam kivül is van még ilyen ember.Namost ha amugy is telefonálok akkor nem akkora kiadás mellé egy ilyen telo.Azt nem értem miért nincs ez más telokkal is.Nekem igy,hogy céges előfizetésem is van igy is 5k körül mozog a számlám.Páromé 10k.És a családbol van aki mégtöbbet fizet.De ha valaki eddig 5-6k-t fizetett és vesz egy ikon 400-as csomaggal 27k-ért egyett az havi 3k-val fizet többet érte.És ha véletlenül tőbbet telefonál mint 5k akkor még annyival sem.szerintem vannak sokkal sulyosabb lehuzások is mint az iphone.Persze függetlenül attol,hogy mit tud a készülék mert ez szubjektiv.
Félre értés ne essék nincs ilyen telom.Gondolkodtam rajta de tul nagy nekem.


vas. márc. 29, 2009 16:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Macika írta:
bili írta:
Hülyeségen vitáztok! Marketing az egész. Itt árucikkről és hozzátartozó szolgáltatásről van szó.
Így van!

DE EGYIKET SEM KAPOD MEG A MÁSIK NÉLKÜL!


IGEN, MERT EGYIK SE ÉR SEMMIT A MÁSIK NÉLKÜL!

Kocsi benzin nélkül, teló hálózat nélkül??
És engedd meg hadd örüljenek az iPhone tulajok az iPhone topicban a készüléküknek, nem értem miért fáj ez egyeseknek?


vas. márc. 29, 2009 16:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
kuncsaku te nem vagy ep ez fix.
Macika vagy aki megtudja nezni kuncsaku nem Qnkori ujabb nickje? de lehet testverek de nem tom. de kiserteties a hasonlosag :shock:


vas. márc. 29, 2009 16:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
kuncsaku írta:
Jó, azt is értem, hogy régen elhasználták a 3 gigát mert összekötötték a pc-t a telefonnal és neteztek. de ezt most hogyan csinálják a szifonnal?



Ebből látszik, hogy olyan dologról beszélsz, formálsz elég markáns vleményt, amiről fogalmad sincsen.


Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik.


Mint ahogy egyszer már céloztam neked erre...


vas. márc. 29, 2009 15:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Még egyszer leírom, a Te kedvedért is, hogy a készülék kapható dominóval is. Ebben az esetben jelenleg 139 ezer Ft, mindenféle hűség nélkül. Megéri az árát? Szerintem nem. Mint ahogy a HTC csúcsmodelljei sem. A Nokiái meg pláne.

Guni


vas. márc. 29, 2009 14:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
kuncsaku írta:
Akoska írta:
Vannak olyanok, akik elvből nem vesznek lockos, hűséggel terhelt telefont, akármennyivel kevesebbet is kell a kasszánál fizetni vásárláskor.
Közben pedig elhasználnak legalább annyi szolgáltatást, mintha a telefon mellé kapták volna a hűség fejében.

Őket nem lehet meggyőzni arról, hogy ilyesmiből jól is ki lehet jönni.
De nem is kell akarni.


Na jó, de melyik szolgáltató adna nekem úgy szifont 990 forintért, hogy nem veszek hozzá 9 ezerért internetcsomagot /mert minek ha már van kanócos???/ és nem beszélek le havonta 5 ezret, hanem csak annyit telefonálok, hogy "Bocs xy kések 5 percet mert lekéstem a buszt"? Így pedig a havi telefonszámlám az kb 1000-1500 ft. Mert egyikőtök se cégesre vettem ahogy olvasgatom az írásaitokat. Szóval az már biztos, hogy ha vesztek is 3 gb internetcsomagot, akkor azt csak a szifonon lehet használni, mert ugye másképp lehetetlen kicsalni az internetet a telefonból. Szeretném megnézni, hogy ki használ el 3 giga internetet mobiltelefonnal úgy, hogy szinte semmit nem tud letölteni a telefonjára, mert ha le is tölti, hogy teszi át pc-re? De ha rá is teszi kábellel, akkor micsoda mazo hajlam kell rá, hogy leszed valamit és állandóan kábelt dugdosson mire átpakolja?? Mondvacsinált ürüggyel internetezni? Meg telefonon bájcsevegni? Értem, hogy valakinek ez fontos dolog, de ezért kifizetni 380 ezret? Az is világos, hogy vannak fanatikusok, akik ettől boldogabbak, de miért nem ismerik el, hogy balekok? Jó, azt is értem, hogy régen elhasználták a 3 gigát mert összekötötték a pc-t a telefonnal és neteztek. de ezt most hogyan csinálják a szifonnal?

Igazad van, az összes ember, aki szifont vett/vesz/venni fog előfizetéssel és hűséggel az mind balek, sőt mi több: bolond. Aláírom Neked.
Most jobb?
CSAK FEJEZD MÁR BE, LÉGYSZÍVES!
Köszönöm!


vas. márc. 29, 2009 14:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Akoska írta:
Vannak olyanok, akik elvből nem vesznek lockos, hűséggel terhelt telefont, akármennyivel kevesebbet is kell a kasszánál fizetni vásárláskor.
Közben pedig elhasználnak legalább annyi szolgáltatást, mintha a telefon mellé kapták volna a hűség fejében.

Őket nem lehet meggyőzni arról, hogy ilyesmiből jól is ki lehet jönni.
De nem is kell akarni.


Na jó, de melyik szolgáltató adna nekem úgy szifont 990 forintért, hogy nem veszek hozzá 9 ezerért internetcsomagot /mert minek ha már van kanócos???/ és nem beszélek le havonta 5 ezret, hanem csak annyit telefonálok, hogy "Bocs xy kések 5 percet mert lekéstem a buszt"? Így pedig a havi telefonszámlám az kb 1000-1500 ft. Mert egyikőtök se cégesre vettem ahogy olvasgatom az írásaitokat. Szóval az már biztos, hogy ha vesztek is 3 gb internetcsomagot, akkor azt csak a szifonon lehet használni, mert ugye másképp lehetetlen kicsalni az internetet a telefonból. Szeretném megnézni, hogy ki használ el 3 giga internetet mobiltelefonnal úgy, hogy szinte semmit nem tud letölteni a telefonjára, mert ha le is tölti, hogy teszi át pc-re? De ha rá is teszi kábellel, akkor micsoda mazo hajlam kell rá, hogy leszed valamit és állandóan kábelt dugdosson mire átpakolja?? Mondvacsinált ürüggyel internetezni? Meg telefonon bájcsevegni? Értem, hogy valakinek ez fontos dolog, de ezért kifizetni 380 ezret? Az is világos, hogy vannak fanatikusok, akik ettől boldogabbak, de miért nem ismerik el, hogy balekok? Jó, azt is értem, hogy régen elhasználták a 3 gigát mert összekötötték a pc-t a telefonnal és neteztek. de ezt most hogyan csinálják a szifonnal?


vas. márc. 29, 2009 14:29
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
kuncsaku írta:
Öhhöhöhö :D. Macika. Eddig nem volt rá szüksége, mert csak 150 megát használt el emilre meg RSS-re és fórumozásra. De mostmár akár használhatja másra is! De nem ez a lényeg. Hanem hogyha nincs benne bepalizás és a telefon valóban csak 1 euró, vagy akkor legyen 990 ft máshol, miért van az, hogy mondjuk egy olcsóbb /nem alacsonyabb kategóriás, mert egy Sonyericsson K770i magasabb kategóriás/ telefont olcsóbb net+lebeszélhető telefonálásért lehet megvenni...? Akkor most mégsem kedveskedni akar nekem a T-mobile? Mégsem az én igényeimet szolgálja ki? Vagy most mégis ki kell fizetni a prémium-balek díjat? Több mint negyedmillió csak mert "stabil"? Vagy csak mert van rá veréb? Kérem szépen ez igaz. A piacon is a kis tojás az 25 ft, a nagyobb az 30. Igaz, hogy ugyanaz a tyúk tojta ugyanazon a tápon nevelve. Ddde!. A boltban kétféle filipsz hifitorony van. Az egyik az F720 /Fagyós szoftveres 720/ ez kerül 20 ezerbe, ennek néha kifagy a lemezjátszó része, néha ugrik sávot az olvasófej. És van a filipsz S720 ez a stabil szoftveres, ez 55 ezerbe kerül. Így már értem :D.
Csak rutinból írom, amit.
Addig atomstabil egy Apple is, míg nem telepítik tele mindenféle össze-vissza hackelt progival.
Ameddig csak olyan progi kerül fel rá, mely átment az Apple szigorú tesztjén (és külföldön ezzel alapozta meg az Apple a hírnevét, ez jutott el hozzánk is.), addig így is lesz.

De - szerintem - borítékolható az, hogy az agyonhackelt programokkal telerakva törvényszerűen az I-phone is veszíteni fog stabilitásából, csakúgy, mint a WinMo és a Symbian...


vas. márc. 29, 2009 13:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Vannak olyanok, akik elvből nem vesznek lockos, hűséggel terhelt telefont, akármennyivel kevesebbet is kell a kasszánál fizetni vásárláskor.
Közben pedig elhasználnak legalább annyi szolgáltatást, mintha a telefon mellé kapták volna a hűség fejében.

Őket nem lehet meggyőzni arról, hogy ilyesmiből jól is ki lehet jönni.
De nem is kell akarni.


vas. márc. 29, 2009 12:36
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Macika írta:
Megkapom olcsón (akár 1 €-ért (és kedves Farkasunk, itt ezen volt a hangsúly, hogy ő 1 €-ért jutott a készülékhez, nem olyan k. drágán, mint itthon, Magyarországon lehet), olvass csak vissza!!!!!) DE ezért az árért be kell vállalnom 24 hónapra egy viszonylag magas havi díjat, amihez persze rögtön hozzáigazítom az igényeimet is és buzgón hangoztatom, hogy ez pont jó így


Általánosságban:
eladom/kidobom/elajándékozom a régi telefonom, majd veszek egy újat. A telefonálási szokásaim mit sem változnak a készülékcserével, ugyanúgy x percet beszélek minden hónapban, mint előtte. Kiadok az új készülékért egy egyszeri összeget, úgy, hogy aláírok két év hűséget annál a szolgáltatónál, ahol már ősidők óta megvan az előfizetésem. A havi számla végösszege természetesen ettől a készülékcserétől nem változik.
Szerinted mennyibe kerül maga az új készülék?

Konkrétan:
az egyszeri júzer eddig Relax 250-et, 80MB-os adatcsomagot és Platinakártyás sms-csomagot használt, amelyekkel a benne foglalt perc-, illetve adatmennyiséget eddig nagyon sokszor túllépte (de annyival nem, hogy megérte volna megvenni a következő lépcsőt).
Árban kábé azon a szinten volt (természetesen nem mindig, valamennyivel hol fölötte, hol alatta), mint az ikon 400-zal.
Az egyszeri júzer telefont vesz, ezzel a díjcsomaggal.
Szerinted mennyibe kerül maga az új készülék?


vas. márc. 29, 2009 12:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Macika írta:

Tessék mondani, új I-phone-tulajok, ki az, akinek az I-phone vásárlás előtt is volt ugyanakkora GPRS csomagja/lebeszélhető havidíja és nem csak az I-phone miatt vette?



Öhhöhöhö :D. Macika. Eddig nem volt rá szüksége, mert csak 150 megát használt el emilre meg RSS-re és fórumozásra. De mostmár akár használhatja másra is! De nem ez a lényeg. Hanem hogyha nincs benne bepalizás és a telefon valóban csak 1 euró, vagy akkor legyen 990 ft máshol, miért van az, hogy mondjuk egy olcsóbb /nem alacsonyabb kategóriás, mert egy Sonyericsson K770i magasabb kategóriás/ telefont olcsóbb net+lebeszélhető telefonálásért lehet megvenni...? Akkor most mégsem kedveskedni akar nekem a T-mobile? Mégsem az én igényeimet szolgálja ki? Vagy most mégis ki kell fizetni a prémium-balek díjat? Több mint negyedmillió csak mert "stabil"? Vagy csak mert van rá veréb? Kérem szépen ez igaz. A piacon is a kis tojás az 25 ft, a nagyobb az 30. Igaz, hogy ugyanaz a tyúk tojta ugyanazon a tápon nevelve. Ddde!. A boltban kétféle filipsz hifitorony van. Az egyik az F720 /Fagyós szoftveres 720/ ez kerül 20 ezerbe, ennek néha kifagy a lemezjátszó része, néha ugrik sávot az olvasófej. És van a filipsz S720 ez a stabil szoftveres, ez 55 ezerbe kerül. Így már értem :D.


vas. márc. 29, 2009 11:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Teljesen felesleges az ilyen termékek szolgáltatás nélküli vizsgálata.

Ahogy egy autó, úgy egy mobiltelefon sem ér semmit önmagában, senki nem vesz autót, telefont, hogy aztán csak büszkén nézegesse, tehát MUSZÁJ szolgáltatást venni vele/mellé.
Benzint, netet.

Ha a telefon "jóárasodik" valamelyest az igényelt szolgáltatáscsomag miatt, az külön jó.

Ha úgy tetszik, én már alig vártam, hogy legyen olyan készülék, amihez érdemes lesz gigabyte-os netcsomagot venni. Az eddigi számtalan S60, WinM, S40 és egyéb készülékeimhez felesleges lett volna.

Tehát a készüléket is megkívántam és egy olyan lehetőséget is akartam hozzá, amivel a kiváló adottságokat jól ki tudom használni.
Az elvárásaimnak a készülék/szolgáltatás kombó eddig meg is felel.

Innentől semmi értelme azon filózni, hogy mikortól lesz "igazán enyém", mennyibe is kerül "maga a készülék", mert a szolgáltatás lehetősége nélkül eleve nem is vettem volna meg és amíg megvan a szerkezet, addig szolgáltatás kell mellé.

Ennyi.


szomb. márc. 28, 2009 23:14
Profil ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
bili írta:
Oké, kicsit úgy érzem, kezd elmenni ilyen irányba a dolog:

http://blogoscoped.com/files/someone-is ... ternet.png

Én nem akarok ebbe belefolyni, mert valahol valamennyire mindenkinek igaza van. Nem fogok azon vitatkozni, hogy a pohár félig tele, vagy félig üres, vagy hogy kék-e az ég. Az igazság úgyis odaát van. ;)
Ez aranyos!


szomb. márc. 28, 2009 22:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd dec. 21, 2004 17:05
Hozzászólások: 101
Tartózkodási hely: Debrecen - Bp
Hozzászólás 
Oké, kicsit úgy érzem, kezd elmenni ilyen irányba a dolog:

Kép

Én nem akarok ebbe belefolyni, mert valahol valamennyire mindenkinek igaza van. Nem fogok azon vitatkozni, hogy a pohár félig tele, vagy félig üres, vagy hogy kék-e az ég. Az igazság úgyis odaát van. ;)


szomb. márc. 28, 2009 22:33
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
bili írta:
Hülyeségen vitáztok! Marketing az egész. Itt árucikkről és hozzátartozó szolgáltatásről van szó.
Így van!

DE EGYIKET SEM KAPOD MEG A MÁSIK NÉLKÜL!


szomb. márc. 28, 2009 21:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd dec. 21, 2004 17:05
Hozzászólások: 101
Tartózkodási hely: Debrecen - Bp
Hozzászólás 
Hülyeségen vitáztok! Marketing az egész. Itt árucikkről és hozzátartozó szolgáltatásről van szó. Ezeket valahogy el kell juttatni a felhasználókhoz. A felhasználó mindig oszt-szoroz és eldönti melyik variációt választja. Ezért célcsoportja válogatja, hogy melyiket milyen ajánlattal kell megszólítani. Hogy most a végén mi mennyibe kerül az már nagyon relatív. Ki tudja mennyi pénzünk->munkánk ment már el majd 2 évtized alatt csak telefonálásra. Ha tudnánk, lehet szívesebben élnénk az őskorban. Én el is adok mindent, aztán használok füstjeleket. Melyik ájfonos kolléga tart velem? :lol:


szomb. márc. 28, 2009 21:11
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Know írta:
Macika írta:
De az az autó Neked akkor is 3.200.000 Ft-ba került.


Nem Macika, nem az auto kerul ennyibe.
OK, várom akkor, mennyit kell kifizetni az autó tulajdonjogáért. Amennyiért a Tiéd lesz.


szomb. márc. 28, 2009 20:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd dec. 21, 2004 17:05
Hozzászólások: 101
Tartózkodási hely: Debrecen - Bp
Hozzászólás 
Nem feltétlen kell újat venni és aztán eladni a lelked 1-2évre a t-mobilnak.
Én 3 hetesen vettem, beledobtam a netkártyámat és azzal használom elégedetten. Ugyanis nálam onnan indult, hogy a meglévő netkártyához kerestem mobileszközt, hogy ne csak otthon az asztaliban vagy notebookban tudjam használni a mobilnet előfizetést. Eddig is ugyanennyit fizettem a szolgáltatásért, de ezután jobban ki tudom használni azt.

A szifon bevált, mert nagyon internetre van kihegyezve az egész. Nagyon kényelmes rajta a web, a youtube, email.. szépen szól rajta a zene, a nagy képernyő filmre és játékra is jó.. stb.
Telefonálásra meg használok olyan készüléket, amin vannak normális gombok meg normális kamera meg hívásrögzítés. Azér telefonhívásoknál jó, ha a zöld meg a piros gomb mindig ugyanott van.


szomb. márc. 28, 2009 19:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Feladom.


szomb. márc. 28, 2009 19:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. júl. 13, 2007 8:09
Hozzászólások: 96
Hozzászólás 
Macika írta:
De az az autó Neked akkor is 3.200.000 Ft-ba került.


Nem Macika, nem az auto kerul ennyibe. A fenti osszeg leginkabb az un. TCO-val (Total cost of ownership) hasonlithato ossze, amelyrol itt olvashatsz:

http://en.wikipedia.org/wiki/Total_cost_of_ownership

Nem tudom, miert nem vagy hajlando egy teljesen trivialis dolgot tudomasul venni es hosszu ideje hajtogatni a sajat igazadat masokkal szemben...


szomb. márc. 28, 2009 19:40
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Winston_Wolf írta:
Már bocs Maci, de nem a szolgáltató tehet arról, ha a vásárló hülye.

Ha nekem valaki holnap azt mondaná, hogy kapok egy kocsit 1 000 000 Forintért, de csak akkor, ha két évig minden hónapban fizetek az OMV-nek 50 000 forintot, amit letankolhatok akkor azt mondanám rendben van, mert ennyit eltankolok kb amúgy is.
OK, korrekt! ;)

De az az autó Neked akkor is 3.200.000 Ft-ba került.


szomb. márc. 28, 2009 18:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Már bocs Maci, de nem a szolgáltató tehet arról, ha a vásárló hülye.

Ha nekem valaki holnap azt mondaná, hogy kapok egy kocsit 1 000 000 Forintért, de csak akkor, ha két évig minden hónapban fizetek az OMV-nek 50 000 forintot, amit letankolhatok akkor azt mondanám rendben van, mert ennyit eltankolok kb amúgy is.


szomb. márc. 28, 2009 18:26
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Zoltanfi írta:
Nem, mert megveheted olcsóbb csomagban is, én pl 86ezret adtam érte és 2500 a havidíj, ami teljes egészében lebeszélhető 10 és 25 forintos percdijjal. Vettem egy netcsomagot is hozzá havi 3 ezerért, így 6ezer körül van a havi számlám. Szerintem ez korrekt.
De vajon ki az a búvár, aki vesz egy internetező szórakoztató mobiltelót és nem telefonál meg internetezik vele?
Akkor Te 146.000 Ft-ért tettél szert a készülékedre, ami - feltételezve hogy eszed ágában sincs elhagyni a T-t - a lehető leggazdaságosabb megoldás. Gyakorlatilag a független teló árában jutottál hozzá.

Szóval nekem ne kezdje el senki sem mondani, hogy egy új autó ára CSAK 2.360.000 Ft. ÉS erre jön még 930.000 Ft regisztrációs adó (hasra ütöttem).
Nekem az az új autó akkor is 3.260.000 Ft lesz, ha az autókereskedő megesküszik rá, hogy neki abból a 900.000 Ft-ból egyetlen huncut fillérje sem marad...

Tehát árukapcsolás.
Megkapom olcsón (akár 1 €-ért (és kedves Farkasunk, itt ezen volt a hangsúly, hogy ő 1 €-ért jutott a készülékhez, nem olyan k. drágán, mint itthon, Magyarországon lehet), olvass csak vissza!!!!!) DE ezért az árért be kell vállalnom 24 hónapra egy viszonylag magas havi díjat, amihez persze rögtön hozzáigazítom az igényeimet is és buzgón hangoztatom, hogy ez pont jó így, hiszen mindezt pont ki tudom használni.

Ám a kötelező fogyasztásnak pont ez a lényege, mióta kereskedő a kereskedő, hogy igényt gerjesszen (ami amúgy nem feltétlenül lépne fel).
Ha adok valamit jóval drágábban, de adok hozzá ingyenességet (olyat, amit amúgy eszébe nem jutott volna használni/fizetni érte), akkor úgy fog gondolkodni a potenciális médium, hogy neki pont erre van szüksége, milyen klasszul ki tudja használni.
Arra pedig nem gondol, hogy ha nem ilyen konstrukcióban vette volna a készüléket, akkor esetleg - takarékosabban - havonta akár fele összegből kijönne.
Mert itt adva a 600 perc, a 400 SMS meg 4 GB GPRS.
És hát hó vége felé ha kell, ha nem, beszél és beszél, mert hát kifizette, nehogy már bennük hagyja, és nyomkodja az SMS-eket és netezik, akkor is, ha nincs rá feltétlenül szüksége, akkor is, ha otthon ott a korlátlan net.

Tessék mondani, új I-phone-tulajok, ki az, akinek az I-phone vásárlás előtt is volt ugyanakkora GPRS csomagja/lebeszélhető havidíja és nem csak az I-phone miatt vette?

Félreértés ne essék, NEM az I-phone ellen vagyok (bár kétségtelen, hogy nagyon erősen az érdemei felé értékelt készüléknek tartom), hanem az egymás hergelését, buksijának simogatását, a 'mennyire jó ennek a készülék ga(i)zdájának lenni' feeling ápolása ellen vagyok.
Komolyan mondom, úgy érzem néha magamat, mintha egy csapatépítő tréningen lennék... :)


szomb. márc. 28, 2009 18:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Nem, mert megveheted olcsóbb csomagban is, én pl 86ezret adtam érte és 2500 a havidíj, ami teljes egészében lebeszélhető 10 és 25 forintos percdijjal. Vettem egy netcsomagot is hozzá havi 3 ezerért, így 6ezer körül van a havi számlám. Szerintem ez korrekt.
De vajon ki az a búvár, aki vesz egy internetező szórakoztató mobiltelót és nem telefonál meg internetezik vele?


szomb. márc. 28, 2009 17:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Fordítsuk meg:

Ha Te megveszel a Saturn-ban egy akármilyen prémium kategóriás telefont 100-150 ezer forintért, akkor kapsz-e érte havi 600 perc ingyen beszélgetést, és 4 Gb ingyen internetet, akár mondjuk 1/2-évi csak?

Nem.


Minden nézőpont kérdése. Az is ferdít, aki azt mondja 990-ért vette az Iphone-ját a T-mobiltól, meg az is, aki azt mondja, hogy 360 000 ezer forintért. Mert mind a kettő nagyon el van tévedve.

Egyrészről azért, mert ha veszel egy ilyen készüléket akkor két dolgot tehetsz vele. Az egyik, hogy kirakod a vitrinbe és minden este erre vered ki, a másik, hogy használod. Ha használod, akkor el kell döntened, hogy ki fogod-e ezt a mennyiségű szolgáltatást használni, vagy nem. Ha nem, akkor igen, valóban piszok sokba lesz az Iphone. Ha kihasználod, akkor bármilyen készülék lenne a kezedben kb ugyanennyit kifizetnél a szolgáltalásokért, csak akkor még vehetnél mellé 150 000 Ft-ért egy készüléket a Saturnban. Ha csak bohócot polírozol vele, akkor tényleg drága.

De szögezzünk le valamit. Ez egy telefon ergo telefonálni fogsz vele. Jöhet most a duma, hogy SIP, meg prémium ügyfél full ingyen hív mindenkit, de akkor én meg erre azt mondom hogy lopni is lehet Iphone-t. Szóval a hülyeségeket mellőzzük... Tehát, ha telefon, akkor valószinűleg telefonszámla is lesz. Ha prémium telefon, akkor netet is használ, ergo Internetforgalmat is generál. Igen jöhet a duma, hogy lopjuk a szomszédtól a Wlant, meg Hotspot, meg minden ilyen marhaság... Ezt sem kéne erőltetni. Mert mindenre tudok én is ütőkártyát...


Kívánjátok-e, hogy folytassam, vagy belátjátok, hogy ennek a vitának nincs győztese, csak két valóságtól távol álló véglete?


szomb. márc. 28, 2009 17:14
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
guni. írta:
Macika írta:
Értem.

Kérdés következik.

Megkapja 1 €-ért az Iphone-t, ha nem fizeti ki mellé 359.700 Ft-nyi €-t a szolgáltatásért???

Akkor hát?


Nem, nem kapja meg...


Köszönöm.

A többi már magyarázkodás. Tehát a 360.000 Ft kifizetésére az iphone megszerzése miatt van szükség.

Ennyi!


szomb. márc. 28, 2009 16:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Macika írta:
Értem.

Kérdés következik.

Megkapja 1 €-ért az Iphone-t, ha nem fizeti ki mellé 359.700 Ft-nyi €-t a szolgáltatásért???

Akkor hát?


Nem, nem kapja meg, mint ahogy más márka telefonjait is csak bizonyos feltételek mellett kapod meg kedvezményesen, mely feltételekkel neked vagy megéri, vagy nem. Nem tudom utánaszámoltál de a legtöbb telefon olcsóbb gyári függetlenül, mintha megvennéd akciósan és hozzádobnád a szolgáltató legalacsonyabb havidíját * 24. Evvel az erővel bármelyik telefonba bele lehetne kötni. Ha van havonta fél óra kimenő beszélgetésed, akkor nyilván nagyon drága lesz az iPhone. Ha elhasználod az előfizetéseben foglalt perceket, sms, eket, adatforgalmat, akkor nagyon jó üzletet csinálsz a csomaggal, és bónuszként, gyakorlatilag ajándékbe kapsz egy iPhone-t. Mi evvel a problémád? Aki meg a plázában akar vetíteni vele, az megveheti 165-ért Dominóval, további huszasért kiütik neki, bár akkor már egyszerűbb ha lő magának egy pár hetest vaterán 80 körül. Műmájerek meg 20-30-ért egy klónt. :)

Nem mondanám, hogy nagyságrendekkel, de szerintem egyértelműen olcsóbb odakint mint itthon, bár nem teljesen összehasonlítható a két csomag (akinek elég 600 perc, viszont kevés a 3GB, annak jobb az ikon, mindenki másnak az oszták csomag lenne a nyerő). De szerintem ez a vita már rég nem erről szól.

Guni


szomb. márc. 28, 2009 15:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Még egy kis off:

Tegnap este kezembe volt a cimborám N82-je. Fotóztam vele párat és kellemes nosztalgikus érzés fogott el. Hogy abba milyen jó fotóapparát van! Meg xenon vaku..

Kedves Steve Jobs! Kéremszépen, könyörgök, kerüljön bármibe, forasszatok a következő iPhone-ba egy olyan kamerát! Ez még nagyon hiányzik a gépből.. Meg a ki×aszott bt fájltranszfert! Ha ezeket belerakjátok kész A tökéletes csúcstelefon..


szomb. márc. 28, 2009 10:51
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
nord írta:
Macika írta:
Know írta:
Macika írta:
Nem írtad mennyi a hűségidőszak.

Ha 12 hónap, akkor 12x15.000 Ft, azaz 180.000 Ft-ba kerül 1 éved az iPhone-nal.
Ha 24 hónap, akkor 360.000 Ft-ba.


Azt hiszem, ezen mar vitaztunk egy sort: 24 honapra szerzodtem es 1.- Euromba kerult a keszulek. A 49.- Eurot a szolgaltatasert fizetem, ami - szerintem - bosegesen megeri.
Értettem.
Tehát 24 hónap alatt 360.000 Ft-nyi €-t fizetsz ki az i-Phone-ért.

Nem. Ezt az összeget egy készülékért és az igénybe vett szolgáltatásért fizeti ki.
Értem.

Kérdés következik.

Megkapja 1 €-ért az Iphone-t, ha nem fizeti ki mellé 359.700 Ft-nyi €-t a szolgáltatásért???

Akkor hát?


pén. márc. 27, 2009 23:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Nos, mint a topik indítója szeretnék megkérni mindenkit (rám is vonatkozik), hogy az OFF-ot mellőzve térjünk vissza az iPhone3G-re. Köszönöm.

Minden ezutáni off bejegyzést kérek törölni.

ON

Úgy leszen, mint iPhone tulaj is :) - Ákoska


pén. márc. 27, 2009 21:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Jó sokat írtatok az x-ről :D. De egyetlen szó nem esett arról, hogy mennyiért vettetek 2 db nyáklemezt színes kijelzővel :D. Egy patch segítségével a windows jobb felső sarkában lévő x-et is átírtam iksz-re.


pén. márc. 27, 2009 19:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
Azért a fax latin neve lehet pénix? Kezdek belezavarodni...
:)


pén. márc. 27, 2009 15:50
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: kedd dec. 21, 2004 17:05
Hozzászólások: 101
Tartózkodási hely: Debrecen - Bp
Hozzászólás 
Nade akkor a keksz szót miért nem x-el írják? A szex meg inkább legyen szeksz. ;) :lol: Na befejezem, mert témánál vagyunk, ill. nem vagyunk.

Én is írok véleményt. Pár napja sznob, balek xifonos.. ööö szifonos lettem. Egyre inkább úgy érzem, hogy Steeve-ék komolyan gondolták ezt a dolgot. Ami kipattant az agyukból, azt nem csak úgy összetákolták, és piacra dobták, mint soknéhány gyártó teszi általában, hanem tényleg használhatóvá akarták tenni. Oké, az enyémen a legfrissebb publikus szoft van. Nemtom, az első kiadásokkal milyen volt a helyzet. De ha csak a 3.0 újításait nézzük, látszik, hogy a felhasználók vágyait nagyon szem előtt tartják.
Egyre kiforrottabb az egész koncepció. Más tapicskolós telefonokhoz képest a szifon valahogy sokkal közvetlenebbül reagál mindenre. Ez tényleg azt csinálja, amit akarok. A kezelése amolyan "kés a vajba" érzés.
Amit nagyon szeretek benne, az a Safari. Már régóta kerestem olyan mobileszközt, amivel normálisan lehet webezni. Használtam egy ideig umpc-t (oqo e2), megfordult pár pda és pda-telefon a kezeim közt. Egyik se volt olyan jól használható netes mobilcuccként mint ez. Ez nem szöszöl annyit az összetettebb oldalakkal, mint az opera 9.5. Oké, nincs flash támogatás, de a flash cuccok nagy része úgyis reklám és az megint csak belassítaná. Mobil webre speciel egyelőre nem tudok jobbat, szóljon aki tud.
Meg szívesen olvasnék itt hasznos 3rd party szifon alkalmazásokról is. Szóval ki mit használ rajta?


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára bili pén. márc. 27, 2009 18:59-kor.



pén. márc. 27, 2009 13:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
A buta társaságok is mindig taxit küldenek, mikor pedig takszit kérek.

Hát ezért járok én BKV-val :)

Ilyen, ilyen a BOKSZ. Amúgy a Word szisztematikusan ksz-re javítja az x-eket, nem győzöm visszaírni :)


pén. márc. 27, 2009 13:41
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: kedd márc. 24, 2009 14:56
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
kuncsaku te egy idíóta vagy. Rajtad már az én szaktudásom és terápiám se segít.
javaslataim:
http://www.aeszveszprem.t-online.hu/Koz ... aipark.htm ide utaltasd be magad. Itt elzárnak a világtól, megszabadítanak, az internet, mobiltelefonok, fórum és társai világától. Elzárnak. Benyugtatóznak. Igény és állapot függvényében leszíjaznak, gumiszoba, rácsos ágy. Ez jót fog tenni.

másik Ophélie terápia a Lánchídról.


pén. márc. 27, 2009 13:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
kuncsaku írta:
A makszimum pedig makszimum, mert mert a magyarban nincs iksz.

:lol: Ilyen jót régen nem röhögtem! Köszönöm! :D


pén. márc. 27, 2009 11:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
legyél boldog a szuperolcsón vásárolt tuti P990i-del és hagyd már ezt a topikot békén. Köszi.


Ne aggódj, amíg azt a telefont használta addig az összes létező fórum összes Sony Ericssonos és/vagy P990i-s topikjában ugyanezt nyomta. Ugyanazt a lemezt nyomja mindig, mindenhol... csak az aktuális készülék nevét kell behelyettesítenie.


pén. márc. 27, 2009 9:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
kuncsaku írta:
Csakhogy én nem utálom a szifont. Amit nem "szifon"-nak írunk, hanem Iphonenak. A makszimum pedig makszimum, mert mert a magyarban nincs iksz. Vagy te a boltban azt mondod, hogy jó napot, kérek egy karton "dívídí"-t vagy azt, hogy kérek egy karton "dévédé"-t. Mert ugye a az "Digital Video Disc". Ennyit a jellegzetes írásmódomról.


A két dolog nem ugyanaz. A maximum egy szó, a dvd egy rövidítés. Ne keverd a szezont a fazonnal. Tudod, mit? Írd, ahogy akarod és legyél boldog a szuperolcsón vásárolt tuti P990i-del és hagyd már ezt a topikot békén. Köszi.


pén. márc. 27, 2009 8:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
1. Nem "Iphonenak", hanem "iPhone-nak" írjuk.

2. Az x-ről meg kérdezd meg a tanítónénidet, ha beérsz az iskolába. Vagy ha épp lógsz, akkor gyorsan ugorj el a könyvesboltba egy olyan könyvért, amire az van írva, hogy "A magyar helyesírás szabályai".

3. DVD: félig-meddig igaz. Digital Versatile Disc (vagy disk, kinek, hogy tetszik).

Ha már nyelvészkedünk.


pén. márc. 27, 2009 8:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Csakhogy én nem utálom a szifont. Amit nem "szifon"-nak írunk, hanem Iphonenak. A makszimum pedig makszimum, mert mert a magyarban nincs iksz. Vagy te a boltban azt mondod, hogy jó napot, kérek egy karton "dívídí"-t vagy azt, hogy kérek egy karton "dévédé"-t. Mert ugye a az "Digital Video Disc". Ennyit a jellegzetes írásmódomról.

Szóval nem utálom a szifont, csak kacagok a sztoriján. Én a Sonyericsson P990i-t anno úgy vettem a T-nél, hogy 45 ezer ft kp és 24 X 1900 ft lebeszélhető előfizetés. Ez akkor volt, amikor az Elektro Wordben volt 100 ezer ft ugyanaz a készülék függetlenül. Szerintem zongorázik a különbség a részletfizetésben ha összevetem a szifonnal. Ráadásul céges levelezést is te fizeted? Horribilis internetáron? Értem, hogy neked megéri mert több a fizetésed, de attól még ez nem változtat az "iphone tulajdonosok stabil szoftveres balekok" jelzőn és kérlek ne vedd sértésnek.


pén. márc. 27, 2009 7:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Macika írta:
Know írta:
Macika írta:
Nem írtad mennyi a hűségidőszak.

Ha 12 hónap, akkor 12x15.000 Ft, azaz 180.000 Ft-ba kerül 1 éved az iPhone-nal.
Ha 24 hónap, akkor 360.000 Ft-ba.


Azt hiszem, ezen mar vitaztunk egy sort: 24 honapra szerzodtem es 1.- Euromba kerult a keszulek. A 49.- Eurot a szolgaltatasert fizetem, ami - szerintem - bosegesen megeri.
Értettem.
Tehát 24 hónap alatt 360.000 Ft-nyi €-t fizetsz ki az i-Phone-ért.

Nem. Ezt az összeget egy készülékért és az igénybe vett szolgáltatásért fizeti ki.


pén. márc. 27, 2009 6:55
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Macika írta:
....


Szerintem az van a háttérben, hogy a T nem akar túl nagy különbséget országonként, hanem igyekszik mindenhol hasonló árakon adni az iPhone-t és a hozzá tartozó előfizetéses csomagokat, nettel és beszélgetési kedvezményekkel. Kár ezt számolgatni, aki úgy érzi 3-4 hónap után, hogy megérte, az elégedetten fogja fizetni még 20-21 hónapig a havidíjakat.

Tesóm is most írt alá 24 hónapot egy E51-ért, havi 4200 Ft-os havidíjra, még 25k-t is kicsengetett pluszba. Nyilván, ha kiszámolom, sokkal jobban járt volna függetlenül, de neki így megfelel, mert úgysem akar elmenni a szolgáltatótól. :)
Ennyi, igazad van!


csüt. márc. 26, 2009 22:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Macika írta:
....


Szerintem az van a háttérben, hogy a T nem akar túl nagy különbséget országonként, hanem igyekszik mindenhol hasonló árakon adni az iPhone-t és a hozzá tartozó előfizetéses csomagokat, nettel és beszélgetési kedvezményekkel. Kár ezt számolgatni, aki úgy érzi 3-4 hónap után, hogy megérte, az elégedetten fogja fizetni még 20-21 hónapig a havidíjakat.

Tesóm is most írt alá 24 hónapot egy E51-ért, havi 4200 Ft-os havidíjra, még 25k-t is kicsengetett pluszba. Nyilván, ha kiszámolom, sokkal jobban járt volna függetlenül, de neki így megfelel, mert úgysem akar elmenni a szolgáltatótól. :)


csüt. márc. 26, 2009 22:18
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Know írta:
Macika írta:
Nem írtad mennyi a hűségidőszak.

Ha 12 hónap, akkor 12x15.000 Ft, azaz 180.000 Ft-ba kerül 1 éved az iPhone-nal.
Ha 24 hónap, akkor 360.000 Ft-ba.


Azt hiszem, ezen mar vitaztunk egy sort: 24 honapra szerzodtem es 1.- Euromba kerult a keszulek. A 49.- Eurot a szolgaltatasert fizetem, ami - szerintem - bosegesen megeri.
Értettem.
Tehát 24 hónap alatt 360.000 Ft-nyi €-t fizetsz ki az i-Phone-ért.

Itthon a T-mobile-nál az Ikon 600-zal 24x17.000 Ft (408.000 Ft) + 990 Ft (3 € 30 cent) a készülék.
Ez minimálisan drágább csak és nem 3 GB, hanem 4 GB-os netcsomag ven benne.

Nem látom a kiabáló különbséget. Havi 2e Ft a különbség. Ez betudható a + 1 GB netnek...


csüt. márc. 26, 2009 21:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Egyszer, a távoli jövőben kuncsaku is leveszi a hőbörgő maszkját és boldog, nyugodt ember lesz. Én hiszem.

A maximum pedig x-szel van írva, ezen nem tudtam túllendülni.

A szifon addig is szanaszét hódítja a világot. :)


csüt. márc. 26, 2009 20:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 13:49
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
Ez már tényleg hihetetlen, hogy ennyire gyűlölöd ezt a készüléket!
Miért kell mindenbe belekötni?
Know leírta - nagyon korrektül - a tapasztalatait, amiből kiderül, hogy neki szinte minden szempontból ideális az iPhone.
Nem azt írta, hogy hű milyen frankó az érintőkijelző, meg mennyire májer a jútúb és a giroszkópos kijelzőforgatás és hasonló csicsák!
Neki fontos a levelezés, a net, a zenelejátszó és ezekben kiváló a készülék. Nem hiszem, hogy ez csak az újdonság varázsának lenne betudható!
De ha mégis... Miért fájna az neked?
Nem fordulhat elő bármely készüléknél, hogy egy idő után rájön az ember, hogy mégsem azt akarta, vagy hogy van az adott készüléknél jobb is?
Ne legyünk már ennyire szemellenzősek!!!


csüt. márc. 26, 2009 20:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Kuncsaku, drága... kapcsold ki a write-only üzemmódot...


csüt. márc. 26, 2009 20:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Egyszerűen zseniális ez a reklámmarketing. Átverik az embert és mindezt úgy, hogy az ügyfél teljesen elégedett :D. Komolyan le a kalappal előttük. Ugye ha tekintetbe veszem, hogy az újdonság varázsa a legjobb készüléknél is makszimum 7 hónap és a kilencedikben megbánjuk, hogy 24 hónapos előfizetést vettünk és a 13. hónapban már várjuk, hogy teljen le a két év de még mindig fizetni kell pedig már megjelent egy új, sokkal jobb telefon fele annyiért, az kiábrándító tud lenni.


csüt. márc. 26, 2009 20:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. júl. 13, 2007 8:09
Hozzászólások: 96
Hozzászólás 
Macika írta:
Nem írtad mennyi a hűségidőszak.

Ha 12 hónap, akkor 12x15.000 Ft, azaz 180.000 Ft-ba kerül 1 éved az iPhone-nal.
Ha 24 hónap, akkor 360.000 Ft-ba.


Azt hiszem, ezen mar vitaztunk egy sort: 24 honapra szerzodtem es 1.- Euromba kerult a keszulek. A 49.- Eurot a szolgaltatasert fizetem, ami - szerintem - bosegesen megeri.


csüt. márc. 26, 2009 15:58
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Nem írtad mennyi a hűségidőszak.

Ha 12 hónap, akkor 12x15.000 Ft, azaz 180.000 Ft-ba kerül 1 éved az iPhone-nal.
Ha 24 hónap, akkor 360.000 Ft-ba.

Itthon Ikon 400-zal (400 perc belföldi lebeszélhetővel) 190.000 Ft 12 hónapra és 268.000 Ft 24 hónapra, mindkét esetben 2 GB forgalommal.

Ennek ellenére nem érzem az üvöltő különbséget. Van különbség, kétségtelenül, de nem annyira óriási. Sőt, 24 hónap esetén majdnem 100.000-rel beljebb vagy itthon.
Igaz, itthon csak napi 13 perc van ingyen...

Ikon 600-zal (600 perc) már sokkal drágább itthon, igaz, ott 4 GB-ot adnak, de még mindig csak 600 percet, nem 1000-et.


csüt. márc. 26, 2009 15:46
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 933 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség