Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. jún. 16, 2024 15:25



Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ] 
Nokia SMS gondok 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 48
Hozzászólás 
user01 írta:
A korai Garmin verziók okoztak ilyen problémát. A 4.20-as verziótól kezdve már kijavították.
Ha nálad nincs Garmin a telefonon, akkor más tippem nincs.


Na ez lehet, hogy jó megoldás lesz. Az egyiken nincs, de a másik kettőn van! Most telepítem az 5.00.40-es verziót, utána meglátom jó lesz-e...

Köszi a tippet!


kedd ápr. 28, 2009 20:33
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
user01 írta:
A korai Garmin verziók okoztak ilyen problémát. A 4.20-as verziótól kezdve már kijavították.
Ha nálad nincs Garmin a telefonon, akkor más tippem nincs.
Erre akartam kilyukadni... :)


kedd ápr. 28, 2009 18:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
A korai Garmin verziók okoztak ilyen problémát. A 4.20-as verziótól kezdve már kijavították.
Ha nálad nincs Garmin a telefonon, akkor más tippem nincs.


kedd ápr. 28, 2009 17:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 48
Hozzászólás 
Na, most megnéztem az alapján, amit mondtatok. Kipróbáltam, hogy a # gombot lenyomva nyomtam meg a balra gombot. Először nem csinált semmit. Aztán párszor még próbálva átugrott ugyanoda. Eltűntek az opciók és a balra gomb lenyomásával kijelölte a szöveget és a másol felirat jelent meg. Ebből viszont megint az volt, mind eddig, hogy nem tudtam kilépni. Eddig ezt simán magától csinálta a # gomb nem kellett hozzá.


kedd ápr. 28, 2009 16:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 48
Hozzászólás 
nord írta:
nemete02 írta:
Konyhanyelvre lefordítva, a teló azt hiszi, be van nyomva a # gomb, tehát kijelöl/másol/beilleszt funkció jön elő...
Mivel mindhárom teló ilyen, és egyedül nálad, gondolom nem véletlen. Már csak ki kell találni miért.

Málnaszörp? ;)


Sajnos nem. Ebből 1-et használok én és van másik nokiam, amivel nincs ilyen gond (E61). A másik 6120-as a feleségemé, az E51 a bátyámé. Mi lehet az a beállítás, ami mind a 3-uknál jelentkezik, de a másik telefonomon nem? Plusz nem rögtön lesz ilyen, elkezdem írni az sms-t és utána pár sor után előjön. Tehát tuti szoftverhiba, ha nem az lenne, akkor az sms írásának kezdetétől jelentkezne.


kedd ápr. 28, 2009 16:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
nemete02 írta:
Konyhanyelvre lefordítva, a teló azt hiszi, be van nyomva a # gomb, tehát kijelöl/másol/beilleszt funkció jön elő...
Mivel mindhárom teló ilyen, és egyedül nálad, gondolom nem véletlen. Már csak ki kell találni miért.

Málnaszörp? ;)


kedd ápr. 28, 2009 16:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. júl. 04, 2004 17:34
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Konyhanyelvre lefordítva, a teló azt hiszi, be van nyomva a # gomb, tehát kijelöl/másol/beilleszt funkció jön elő...
Mivel mindhárom teló ilyen, és egyedül nálad, gondolom nem véletlen. Már csak ki kell találni miért.


kedd ápr. 28, 2009 16:18
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Na, akkor már csak azt kell kideríteni, mi az a program/beállítás, ami mind3 készülékben azonos! :)

Mert hogy ez nem telóhiba, az 1000%!!!!


kedd ápr. 28, 2009 15:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 48
Hozzászólás 
vidékiviktor írta:
Azt elfelejtetted írni, hogy milyen telefon, ráadásul emiatt felesleges is volt új topicot nyitni. Apró kérdések között, vagy a teló topicjában elfért volna.
Viktor


Megírtam. Az a gond, hogy nem telefonfüggő, talán ettől még igazad van, csak nem tudtam melyik telo topicja. Mint írtam eddig 2 db 6120 classic-nál és 1 db E51-nél tapasztaltam. Mind a 3 családban van, tehát első kézből tapasztalom.


kedd ápr. 28, 2009 15:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás 
Nekem is volt néhány S60-as telóm, de nem tapasztaltam ilyet.
Ha garanciális, akkor vidd el szervizbe, ha nem akkor fordulj olyanhoz, aki ért hozzá és megjavítja neked.
Azt elfelejtetted írni, hogy milyen telefon, ráadásul emiatt felesleges is volt új topicot nyitni. Apró kérdések között, vagy a teló topicjában elfért volna.

Viktor


kedd ápr. 28, 2009 15:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 48
Hozzászólás Nokia SMS gondok
Sziasztok!

Meghülyült a telefonom. SMS írás közben, amikor megnyomom a jobbra gombot, akkor egyszerűen elvesz minden opciós feliratot a képernyő aljáról és ha a jobbra, vagy balra akarok menni, akkor kijelöli az adott részt, majd felajánlja, hogy másoljam, vagy beillesszem. Ha a jobb alsó gombot nyomom meg, akkor vissza tudom hozni a rendes megszokott sms írós opciókat, de amint jobbra nyilat nyomok, megint előjön a másolás/kijelölés. Nagyon zavaró jelenség és nem az első telefon, amin ezt tapasztalom. Nagyon meglepett, hogy nem találtam ilyen jellegű topic-t se. mert eddig 3 nokia telefonunkon hülyült meg az sms írás, Mind symbian s60 volt: két 6120 classic, meg egy e51. Nem tudom miért, de csak egy idő után jön elő mindegyiken, az enyémnek kb. 1 év kellett. A szoftver frissítés sem segít!

Tapasztalt már valaki ilyet? Van erre valami megoldás?

Köszi:
Péter


kedd ápr. 28, 2009 15:10
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 11 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség