Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. jún. 16, 2024 15:55



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: hétf. nov. 16, 2009 9:42
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
sziasztok!
felraktam a telefonomra (n6650) az alarmmanager programocskát, ami elvileg tudna kikapcsolt állapotban is ébreszteni. hát nekem nem tudja.
vagy én nem tudok valamit?
köszi


hétf. nov. 16, 2009 9:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
Air írta:
Mi az hogy nem kapcsolja ki az eredeti órát? Az energiatakarékos módnál válaszd a 'Default'-ot.


Az hogy nem kapcsolja ki az órát.Volt már N95-ös a közeledben?Ott nincs olyan hogy 'Default'.Ott van dátum és idő,szöveg,animáció.Alapból nem lehet kikapcsolni.


szomb. nov. 14, 2009 0:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 79
Hozzászólás 
kukinyo írta:
Az müködik de nem kapcsolja ki az eredeti órát.És nem lehet külön kiválasztani a menüben.


Mi az hogy nem kapcsolja ki az eredeti órát? Az energiatakarékos módnál válaszd a 'Default'-ot. A KeyLockClock-ban pedig 'Clock screen on'-t tedd ON-ba.
Ennyire egyszerű.
Nem tudom mit akarsz külön a menüben kiválasztani.


pén. nov. 13, 2009 21:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Ismét egy szép OMNIA ikonos téma, és a MOZAIC téma kifejezetten E- szériára optimalizálva.
Letöltés a témaszerkesztő weblapjáról.

Kép


pén. nov. 13, 2009 18:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
Az müködik de nem kapcsolja ki az eredeti órát.És nem lehet külön kiválasztani a menűben.


pén. nov. 13, 2009 14:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 79
Hozzászólás 
kukinyo írta:
reddoors írta:
Egy szép téma az összes symbian9.x rendszerre, 4féle ikontípussal +alapikonos verzió. Az OMNIA ikonos nagyon jó. :)

Ez tényleg nagyon szép.Mióta felraktad,az omnia ikonost használom,igaz nagyított ikonokkal.A szemem már nem a régi. :)
Lenne hozzád (vagy máshoz) egy kérdésem.Nem tudjátok azt hogy N95-ön hogy lehet kikapcsolni az energia takarékossági órát ugy hogy sötét üres kijelző legyen?Nincs erre patch vagy akármilyen megoldás?


KeyLockClock


pén. nov. 13, 2009 13:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
reddoors írta:
Egy szép téma az összes symbian9.x rendszerre, 4féle ikontípussal +alapikonos verzió. Az OMNIA ikonos nagyon jó. :)

Ez tényleg nagyon szép.Mióta felraktad,az omnia ikonost használom,igaz nagyított ikonokkal.A szemem már nem a régi. :)
Lenne hozzád (vagy máshoz) egy kérdésem.Nem tudjátok azt hogy N95-ön hogy lehet kikapcsolni az energia takarékossági órát ugy hogy sötét üres kijelző legyen?Nincs erre patch vagy akármilyen megoldás?


pén. nov. 13, 2009 11:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
Elvileg igen.Én is csináltam már ilyet és semmi probléma nem volt.


pén. nov. 13, 2009 11:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 19:01
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Ha csinálok egy hard resetet, de előtte lementek minden cuccot a kártyáról, utána visszamásolom a Garmin és System mappákat, amik voltak unl fájlokkal, poikkal, beállításokkal, majd telepítem a garmin.sis-t, ugyanúgy fog menni a Garminom, mint előtte?


pén. nov. 13, 2009 10:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 15, 2004 15:17
Hozzászólások: 1273
Tartózkodási hely: Otthon
Hozzászólás 
sziasztok

Van egy N73-as nokiám, és rendeltem fizetős letölthető csengőhangot.
Valamiért a készülékemen nem jelenik meg az sms teljes tartalma, csak az sms szöveges része, a weboldal linkje ahonnan a hangot le lehetne tölteni hiányzik.
Merre találhatom meg ezt a linket? Egy régebbi Nokián is kipróbáltam, ott megjelenik a link, csak a telefon nem tudja letölteni nincs elég hely hozzá.


szer. nov. 11, 2009 13:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 08, 2006 15:11
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Szolnok, Hu
Hozzászólás 
reddoors írta:
Egy szép téma az összes symbian9.x rendszerre, 4féle ikontípussal +alapikonos verzió. Az OMNIA ikonos nagyon jó. :)
Kép
Kép


Köszi reddoors! Tényleg nagyon szép téma! :D


kedd nov. 10, 2009 12:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM
ezüst tag

Csatlakozott: pén. okt. 23, 2009 16:52
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Valakinek sikerült zseblámpaként használnia a dupla LED-et külső Symbian-os software-el bekapcsolva?n5630

elöre is thx


hétf. nov. 09, 2009 13:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Egy szép téma az összes symbian9.x rendszerre, 4féle ikontípussal +alapikonos verzió. Az OMNIA ikonos nagyon jó. :)
Kép
Kép


hétf. nov. 09, 2009 12:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Egy gyors kérdés, hátha tudja valaki a választ..

Fel szeretném tenni a Psiloc Irremote nevű progit, nokiaprogramok.hu-ról leszedtem az 1.04-es verziót, szignóztam is, de telepítésnél tanúsítványhibával megáll. Nem értem miért, szignóztam már pár alkalmazást, nem volt ilyen gond soha.

E51, 400-as SW

Ötlet valakinek?


hétf. nov. 09, 2009 9:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd márc. 30, 2004 18:10
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Salgótarján
Hozzászólás 
Ezek a Battery Saver stb. programok mukodnek?

Melyik a legjobb lopásgátló program? Azt szeretnem, hogyha eltunne telefonom, akkor kuldjon smst a szamomra...

Illetve feletttem egy Adoba Readert, es nem engedi leszedni... Mit tegyek?

Thx thx thx...


vas. nov. 08, 2009 15:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd márc. 30, 2004 18:10
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Salgótarján
Hozzászólás 
Egy tök egyszerű mód szignozasra, ami még nekem is sikerült :)

http://cer.opda.cn/en/?module=index&action=login

Regisztráljunk ezen az oldalon!
Register / Account / Password /Confirm / E-mail / Safe code...
Aztán Apply cer...
Visszaterni 1 nap mulva, bar lehet elobb, aztan My cer alatt letölteni .cer és .key fajlt, ezzel megvannak a fajljaink, melynek segitsegevel szignozni tudunk...

Szükséges még egy program, amibe betöltjük segedfajlaink es szignozni kivant programunkat, hogy szignozott legyen...
Ez a program pl.: siscontents: http://www.softpedia.com/get/Compressio ... ents.shtml

Ezt telepitsük fel, majd File / Open fajl, olvassuk be *.sis alkalmazasunk, majd Tools / Sign package... Key pairshez olvassuk be .key és .cer fajlunkat... Adjunk meg vmi profilnevet es add profile pl: Szignozas... Mentsük el, majd Package, kivalasztjuk alkalmazasunk, szignozasunk és add signature, majd mentsuk el, es voila...

Remelem vkinek hasznos lesz...


vas. nov. 08, 2009 13:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 21:53
Hozzászólások: 41
Tartózkodási hely: Karcag
Hozzászólás 
Tényleg rég foglalkoztam ilyenekkel... Megcsináltam a HelloOX-es hacket ugy tűnik működik.. Köszönöm az infót, segítséget mindenkinek!!


vas. nov. 08, 2009 12:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
Fizetős?????
Rákattintok a linkre és olvasom.A letöltések lehet hogy nem mennek (nem próbáltam) de van GOOGLE :)
És egyből tudod mit keress :)


szomb. nov. 07, 2009 20:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. okt. 23, 2009 16:52
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
kukinyo írta:
Minek ehhez MSN?
Pár hozzászólással feljebb lett belinkelve egy oldal ami érthetően leírja a szignózás menetét.
http://s60web.extra.hu/szignozas_kikerulese/opda/



na én is jo régen voltam azon az oldalon,mert már fizetös lett....


szomb. nov. 07, 2009 17:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
Minek ehhez MSN?
Pár hozzászólással feljebb lett belinkelve egy oldal ami érthetően leírja a szignózás menetét.
http://s60web.extra.hu/szignozas_kikerulese/opda/


szomb. nov. 07, 2009 16:43
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd okt. 20, 2009 16:17
Hozzászólások: 5
Hozzászólás segítség
sziasztok!

Aki tudna segíteni szignozás ügyben vegyen fel msn-re!
Köszi előre is! (nokia 5800-ám van)

msn: the.daviiid@gmail.com


szomb. nov. 07, 2009 15:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 19:01
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Old rocker írta:
... és 4.5MB helyet foglal. Egyébként tképpen ugyanaz, mint azOperaMini5 béta.


Ezzel azért némileg vitatkoznék. Idézem Asadasad22 kollégát a ph!-ról:
Idézet:
az azert eros tulzas, hogy semmi elonye az opera mini-hez kepest. alapbol teljesen mas kategoria, ossze sem lehet hasonlitani a kettot. mig az opera mini egy "zsebbongeszo" ami ugy lett kitalalva, hogy a 2 mega ramos tetu butafonokon is eldocogjon ugy h kozben java az egesz, addig az opera mobile egy nativ, kozel teljeserteku bongeszo, ami egy az egyben ugyanazt a motort hasznalja, mint az asztali opera. a mini jo moka bizonyos dolgokra, de amikor ott tartunk, hogy pontosan akarjuk latni a weboldalakat ugy ahogy ki kell nezniuk, javascriptes oldalra tevedunk, le akarunk menteni valamit, szoveget kijelolni, vagy barmilyen kicsit is komolyabb funkciot akarunk hasznalni, a mini ott azonnal csunyan elverzik. az "atlagusereknek" van kitalalva, akiknek lenyegeben semmi igenyuk nincs ilyen funkciokra, csak annyi szamit, hogy gyors legyen es nagyjabol hasonloan nezzenek ki a dolgok mint ahogy kene es lehessen ezt azt olvasgatni meg kepeket nezegetni, ennyi. persze eleg **** dolog az is, mert mobilon altalaban ennel nem is akar tobbet az ember.


pén. nov. 06, 2009 7:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Macika írta:
Dexter68 írta:
Opera Mobile 10 béta:
http://www.opera.com/mobile/next/
Ezzel egy a baj csak, hogy a mini-hez képest 4-5x-ös adatforgalmat generál.
Úgyanúgy pazarlóan bánik az adatmennyiséggel, mint a beépített böngésző...

Pedig állítólag van benne Valami Opera Turbo ami hyakorlatilag ugyanazt csinálja mint a Mini, vagyis tömöríti az oldalakat és az Opera szervereiről tölti le a telefon az oldalakat.


csüt. nov. 05, 2009 22:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 323
Hozzászólás 
Egyszer már kérdeztem: Tudtok-e valami olyan lejátszót ami windows media stream-et le tud játszani?


csüt. nov. 05, 2009 20:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Eragon írta:
sompetike írta:
tudja.e vki,hogy lehet,vagy le lehet-e tiltani az inditási hangot a készülék bekapcsolásakor?n5630.
thx.
Letiltani nem lehet.A legegyszerűbb,ha nyomsz egy tetszőleges gombot a pin kód elfogadása után.





Azért azt tessék megpróbálni, hogy az üzemmódoknál a "figyelmeztető hangok" beállítást állítsd "ki"-re. Ekkor elvben el kellene tűnnie a bekapcsolási hangnak, igaz minden egyéb figyelmeztető hang (billentyűzár ki-be, de a riasztások, ébresztések megmaradnak!!!) is el fog tűnni...


csüt. nov. 05, 2009 20:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 30, 2009 10:34
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
Letöltöttem az UCplayert. Szignóztam, de továbbra is tanusítványhibával dobja ki a telo :-(


csüt. nov. 05, 2009 18:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 30, 2009 10:34
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
Eragon írta:
hu00043 írta:
Sziasztok!
E51-essel rendelkezem, maximalisan elégedett vagyok vele. Ami hiányzik, az egy avi, wmv player. Tudnátok valami felrakhatót javasolni, linkelni? Előre is köszi.
Hali! A SmartMovie,DivxPlayer avi-ra, UcPlayer mindkettőre.Fent vannak a progik a nokiaprogramokon.

Köszi a segitséged, a DivX Player fent van, az avit nem játsza le :-((( Akkor probálom a többit.


csüt. nov. 05, 2009 18:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 16, 2008 16:40
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj VárMegye
Hozzászólás 
hu00043 írta:
Sziasztok!
E51-essel rendelkezem, maximalisan elégedett vagyok vele. Ami hiányzik, az egy avi, wmv player. Tudnátok valami felrakhatót javasolni, linkelni? Előre is köszi.
Hali! A SmartMovie,DivxPlayer avi-ra, UcPlayer mindkettőre.Fent vannak a progik a nokiaprogramokon.


csüt. nov. 05, 2009 17:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 30, 2009 10:34
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
Sziasztok!
E51-essel rendelkezem, maximalisan elégedett vagyok vele. Ami hiányzik, az egy avi, wmv player. Tudnátok valami felrakhatót javasolni, linkelni? Előre is köszi.


csüt. nov. 05, 2009 17:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
barnabarna írta:
nah miután rájöttem mi hülye voltam, elkezdtem volna a dolgot... nah hát ott a probléma, hogy 5630, ugye 9,3as s60.. szal feltesz nekem vagy 17 kérdést.. yesszelek neki, és az x-plore-ban mégsem +osodik a sys mappám...:S vmi tipp?:S

szerk.: am azt nem tom hogyan lehet letiltani... a hellocarbide didiala-val próbálkoztam... illetve egyel amit még az 5.ik oldalon található leírásnál ami van... annak a menu1-re kilépett


A karbidozás már régen a múlté. Nem lehet használniaz újabb sw-nél.
HelloOX. Ahogy írták.


csüt. nov. 05, 2009 14:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
Macika írta:
Dexter68 írta:
Opera Mobile 10 béta:
http://www.opera.com/mobile/next/
Ezzel egy a baj csak, hogy a mini-hez képest 4-5x-ös adatforgalmat generál.
Úgyanúgy pazarlóan bánik az adatmennyiséggel, mint a beépített böngésző...


... és 4.5MB helyet foglal. Egyébként tképpen ugyanaz, mint azOperaMini5 béta. Én változatlanul a 4.2-es op.minit preferálom.


csüt. nov. 05, 2009 14:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Hogyne, köszi! A napokban én is próbálkoztam, de nem volt elég türelmem hozzá sajnos /:


csüt. nov. 05, 2009 13:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd márc. 30, 2004 18:10
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Salgótarján
Hozzászólás 
Sikerült a szignozas, kiralysag :)
Majd irok rola, hogy kell, hatha vki uj meg, mint en ebben a temaban, es hatha hasznos lesz neki, hogy az egesz hogy mukodik... Ha nem gaz, persze, mert lehet fullosan le van irva vhol, csak nem talaltam meg egyben az egeszet :)


csüt. nov. 05, 2009 13:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 16, 2008 16:40
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj VárMegye
Hozzászólás 
sompetike írta:
tudja.e vki,hogy lehet,vagy le lehet-e tiltani az inditási hangot a készülék bekapcsolásakor?n5630.
thx.
Letiltani nem lehet.A legegyszerűbb,ha nyomsz egy tetszőleges gombot a pin kód elfogadása után.
nemete02 írta:
Turbó van benne, bár nem néztem mennyivel csökken így az adatforgalom. Amúgy gyorsabban bejönnek az oldalak mint a többi böngészővel ami nem használ tömörítést.
Kb negyedére csökkenti az oldal méretét.A mobilaréna simán 250kb körül jön be,turbóval vagy 50.Ezt az oldalt még nem néztem.Kicsit több az adatforgalma.mint a mininek.Ám korántsem olyan gyors.Se a prog,se az oldalak betöltése.A nokiaprog alatt pl kifagy.Nem tudom miért,de kb 50kb-nál megáll a betöltés és nem reagál semmire.Csak task managerrel lehet kilőni.


szer. nov. 04, 2009 23:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 21:53
Hozzászólások: 41
Tartózkodási hely: Karcag
Hozzászólás 
nah miután rájöttem mi hülye voltam, elkezdtem volna a dolgot... nah hát ott a probléma, hogy 5630, ugye 9,3as s60.. szal feltesz nekem vagy 17 kérdést.. yesszelek neki, és az x-plore-ban mégsem +osodik a sys mappám...:S vmi tipp?:S

szerk.: am azt nem tom hogyan lehet letiltani... a hellocarbide didiala-val próbálkoztam... illetve egyel amit még az 5.ik oldalon található leírásnál ami van... annak a menu1-re kilépett


szer. nov. 04, 2009 17:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. okt. 23, 2009 16:52
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
tudja.e vki,hogy lehet,vagy le lehet-e tiltani az inditási hangot a készülék bekapcsolásakor?n5630.
thx.


szer. nov. 04, 2009 17:03
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 21:53
Hozzászólások: 41
Tartózkodási hely: Karcag
Hozzászólás Re: 5630 sz*pó?
kukinyo írta:
barnabarna írta:
sziasztok! most jött meg az új telóm, nokia 5630... nemtom megcsinálni rajta a hellocarbide féle hack-et, nem megy fel rá, tanusítvány probléma miatt hiába van helyesen beállítva az alkalmazás kezelő.

Evvel csináld:http://data.hu/get/1848038/HelloOX2.Unsigned.rar.html


köszönöm, de a gond hogy ez sem szignózott:S
szerk.: bocs hogy segg voltam... a legegyszerűbb az lett vna hogy vissza állítom a dátumot... megtettem.. hát na.. rég foglalkoztam ilyennel:S


szer. nov. 04, 2009 16:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
huan írta:
OPDA forumrol a fajlt mailben kuldik vagy onnan kell majd letoltenem accountom alol? thx

Neked kell letölteni


szer. nov. 04, 2009 14:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd márc. 30, 2004 18:10
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Salgótarján
Hozzászólás 
moco22 írta:
huan írta:
Sziasztok! Ma kezdtem el olvasni a topikot, ugyanis 5 napja boldog tulajdonosa vagyok egy Nokia N82 telefonnak, es szeretnek rá sok hasznos programot tölteni...
Elkezdtem olvasni a szignozast, le is töltöttem a siscontects nevezetu programot, am a tanusitvanyokat honnan tudom beszerezni, amivel tudnam szignozni?
Tudom ez biztos buta kerdes...
Vagy vmi egyszerubb mod szignozasra?
Elkezdem olvasni ma topikot, lehet nap vegere mar tudni fogom valaszt, de ha nem, akkor kernek segitseget, köszönöm!

szia. itt egy leírás hozzá
Szignófájl kérés leírása


Okés, köszönöm! Ma megcsináltam ezt, amit ott nokia fórumon olvastam, és azt is amit előtte lévő hsz-ben linekltem... Holnapra kiderül mi ujsag...

OPDA forumrol a fajlt mailben kuldik vagy onnan kell majd letoltenem accountom alol? thx

Vagyis nah, elfelejtettem bejeltkezni nokiafrumba igy ott ami oldalra tovabb vitt, ott hsz-ek között volt egy link, ahol regelni kell, azt csináltam meg... ez a fájl.rar-t most fogom megnezni...


szer. nov. 04, 2009 13:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: vas. júl. 04, 2004 17:34
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Dexter68 írta:
Macika írta:
Dexter68 írta:
Opera Mobile 10 béta:
http://www.opera.com/mobile/next/
Ezzel egy a baj csak, hogy a mini-hez képest 4-5x-ös adatforgalmat generál.
Úgyanúgy pazarlóan bánik az adatmennyiséggel, mint a beépített böngésző...

Nincs benne turbó (már az asztaliban is van)?
Tesztelni még nem állt módomban.

Turbó van benne, bár nem néztem mennyivel csökken így az adatforgalom. Amúgy gyorsabban bejönnek az oldalak mint a többi böngészővel ami nem használ tömörítést.
WLANon előnyösebb mint a Mini szerintem. Ja és megy E51en is!! :D


kedd nov. 03, 2009 20:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 19:01
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Macika írta:
Dexter68 írta:
Opera Mobile 10 béta:
http://www.opera.com/mobile/next/
Ezzel egy a baj csak, hogy a mini-hez képest 4-5x-ös adatforgalmat generál.
Úgyanúgy pazarlóan bánik az adatmennyiséggel, mint a beépített böngésző...

Nincs benne turbó (már az asztaliban is van)?
Tesztelni még nem állt módomban.


kedd nov. 03, 2009 20:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás Re: 5630 sz*pó?
barnabarna írta:
sziasztok! most jött meg az új telóm, nokia 5630... nemtom megcsinálni rajta a hellocarbide féle hack-et, nem megy fel rá, tanusítvány probléma miatt hiába van helyesen beállítva az alkalmazás kezelő.

Evvel csináld:http://data.hu/get/1848038/HelloOX2.Unsigned.rar.html


kedd nov. 03, 2009 19:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 21:53
Hozzászólások: 41
Tartózkodási hely: Karcag
Hozzászólás 5630 sz*pó?
sziasztok! most jött meg az új telóm, nokia 5630... nemtom megcsinálni rajta a hellocarbide féle hack-et, nem megy fel rá, tanusítvány probléma miatt hiába van helyesen beállítva az alkalmazás kezelő.


kedd nov. 03, 2009 18:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Dexter68 írta:
Opera Mobile 10 béta:
http://www.opera.com/mobile/next/
Ezzel egy a baj csak, hogy a mini-hez képest 4-5x-ös adatforgalmat generál.
Úgyanúgy pazarlóan bánik az adatmennyiséggel, mint a beépített böngésző...


kedd nov. 03, 2009 17:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 19:01
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Opera Mobile 10 béta:
http://www.opera.com/mobile/next/


kedd nov. 03, 2009 17:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
huan írta:
Sziasztok! Ma kezdtem el olvasni a topikot, ugyanis 5 napja boldog tulajdonosa vagyok egy Nokia N82 telefonnak, es szeretnek rá sok hasznos programot tölteni...
Elkezdtem olvasni a szignozast, le is töltöttem a siscontects nevezetu programot, am a tanusitvanyokat honnan tudom beszerezni, amivel tudnam szignozni?
Tudom ez biztos buta kerdes...
Vagy vmi egyszerubb mod szignozasra?
Elkezdem olvasni ma topikot, lehet nap vegere mar tudni fogom valaszt, de ha nem, akkor kernek segitseget, köszönöm!

szia. itt egy leírás hozzá
Szignófájl kérés leírása


kedd nov. 03, 2009 16:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd márc. 30, 2004 18:10
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Salgótarján
Hozzászólás 
http://andy.ehandysoft.com/devcert.php

Ezt találtam 72. oldalon, kiprószálom, thx...


kedd nov. 03, 2009 13:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
huan
Ez topic 72. oldalon nézz körbe
Nem tudom hogy müködik e még,próbáld ki


kedd nov. 03, 2009 11:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd márc. 30, 2004 18:10
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Salgótarján
Hozzászólás 
Sziasztok! Ma kezdtem el olvasni a topikot, ugyanis 5 napja boldog tulajdonosa vagyok egy Nokia N82 telefonnak, es szeretnek rá sok hasznos programot tölteni...
Elkezdtem olvasni a szignozast, le is töltöttem a siscontects nevezetu programot, am a tanusitvanyokat honnan tudom beszerezni, amivel tudnam szignozni?
Tudom ez biztos buta kerdes...
Vagy vmi egyszerubb mod szignozasra?
Elkezdem olvasni ma topikot, lehet nap vegere mar tudni fogom valaszt, de ha nem, akkor kernek segitseget, köszönöm!


kedd nov. 03, 2009 10:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 11:42
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Valamit csak segitett rajta, mert utana nem szaggatott a videofelvetel. De még tesztelgetem.


kedd nov. 03, 2009 0:22
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség