Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. jún. 15, 2024 18:22



Hozzászólás a témához  [ 3052 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 62  Következő
T-MOBILE-GYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. okt. 19, 2006 11:08
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
sziasztok, azt szeretném tudni, hogyha nézem a t-mobile-árlistát a honlapon, honnan láccik, mikori akció? /viszonyításképp lenne jó tudni/


csüt. jan. 14, 2010 18:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Töltsd fel a PPO-nál és megtudod... :D :D :D


csüt. jan. 14, 2010 15:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
kérdés: mikor csinálják meg végre a honlapon a my-tmobile-t, hogy ne legyen tele hibával?


csüt. jan. 14, 2010 12:01
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4800
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Úgy emlékszem 2500 a legkisebb, kaparósból meg 3500.


csüt. jan. 14, 2010 9:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Meg tudjátok mondani, hogy Domino feltöltőnél csak 3000 Ft-os a legkisebb címlet, vagy van ennél kisebb? Akár kaparós, akár terminálos.


csüt. jan. 14, 2010 8:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
vocsok írta:
Ha környezetkímélés a cél, akkor legyen más a gesztus, mondjuk hívjanak meg egy jó sörre, vagy bármi.
Hja!

Védd a fákat, egyél hódot! ;)


szer. jan. 13, 2010 11:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Szerintem meg ez egy gesztus volt, ami mára megszünt :(

Ha környezetkímélés a cél, akkor legyen más a gesztus, mondjuk hívjanak meg egy jó sörre, vagy bármi.


szer. jan. 13, 2010 10:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Hát én már csak ilyen old-fashioned figura vagyok. :D Próbálkoztam telefonos naptárakat használni, de a kézírásom még mindig gyorsabb, mint a gépelés 12 gombon vagy önálló gombot nem kapó ékezetes betűs qwertz billentyűkön. :)
(Ráadásul a munkával kapcsolatos dolgok közel se biztos, hogy az eltervezett időben / időintervallumban végezhetők el... tudom, tudom, akkor használjak to-do listát...)

Környezettudatosság: ezzel semmi bajom. Sőt! Minden számlát - már amelyik szolgáltatónál megvan ez az opció - elektronikusan kapom és nem vagyok rest szelektíven gyűjteni a hulladékot se.
(Amúgy van egy olyan sejtésem, hogy az ilyen célra használt papíroknál telepített fákat használnak föl: mint ahogy karácsonykor se az érintetlen erdőből hozzák a fenyőt, hanem kifejezetten ilyen célból ültetett telepen nevelik.)


szer. jan. 13, 2010 9:58
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
nord írta:
Sőt, tilccsák be a zösszes papírnaptárat, hiszen a mobilokban és az Ablakok Kitekintőben is van! !-F
Nem erről van szó.

De tényleg nagyon kevesen vannak mára, akik papír-kártyanaptárat használnak, hiszen mára minden telefonban ott van a naptár, ráadásul az szól is, ha esetleg elfelejtenél valamit!

Nekem is tetszik a környezettudatosság.

Persze, ettől függetlenül kivágták már azokat a fákat, ott van a belőlük készült papír a raktárakban, csak máskor fogják felhasználni...


szer. jan. 13, 2010 9:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Sőt, tilccsák be a zösszes papírnaptárat, hiszen a mobilokban és az Ablakok Kitekintőben is van! !-F


szer. jan. 13, 2010 7:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Nagyon helyes. Aki akar maganak naptarat, az majd vesz egyet. Akiknek meg nem kell (boven ez a tobbseg ugy gondolom) azok miatt meg nem vagnak ki 8 erdot.


szer. jan. 13, 2010 0:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Elérte a T-Mobile-t is a válság... idén már nem jutott pénz az ügyfeleknek a 2010-es zsebnaptárra..
Sajnálom, én szerettem használni.


kedd jan. 12, 2010 15:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 17, 2005 11:45
Hozzászólások: 145
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 20 millió forintos bírságot kapott a Magyar Telekom
20 millió forintos bírságot kapott a Magyar Telekom

Tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat miatt 20 millió forint bírságot szabott ki a Magyar Telekom Nyrt.-re a Gazdasági Versenyhivatal (GVH).

A közlemény szerint a Magyar Telekom Nyrt. akkor folytatott tisztességtelen gyakorlatot, amikor egyes kommunikációs eszközökön nem közölte, hogy a "3000 perc ajándékba" szlogennel népszerűsített ajánlata csak bizonyos feltételekkel érvényes. A Magyar Telekom televíziós reklámokban közölte, hogy "év végéig minden új T-Mobile előfizetés mellé 3000 percnyi beszélgetést ajándékba adunk".

Akit érdekel:

http://profitline.hu/hircentrum/hir/155357/20-millio-forintos-birsagot-kapott-a-Magyar-Telekom


kedd jan. 12, 2010 13:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
A T-Mobile számlázásában milyen gyakori az, hogy a jóváírást két-három hónappal később írják jóvá, így elveszik jó pár lebeszélhető perc, ugyanakkor magasabb összegű számla keletkezik? Velem ez történt. A januári számlában szerepel még egy októberi hívásom is, ami miatt több mint másfélszer annyi lett a számlaösszeg, mint az átlag. Természetesen megreklamáltam.


hétf. jan. 04, 2010 9:14
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
BndsFr írta:
Ugyanaz a jelenség volt: böngésző nem megy, de skype megy.
Modemhiba esetén van ilyen jelenség? Ma megyek haza (Bp), ott tesztelem majd folyamatosan.

A körülmények ugyanazok, két különböző helyen nem megy, illetve ugyanott megy. Hőmérséklet, környezeti tényezők centire egyeznek.
:?:


Majdnem biztos vagyok benne, hogy nem szolgáltató oldali a probléma. Én első körben az operációs rendszerben keresném a problémát, futó eljárások, telnet, tracert, stb...


hétf. dec. 21, 2009 13:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 127
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Hmmm.. bonyolódik a dolog (legalábbis számomra), mert megint volt egy teljes nap kihagyás (szombat).
Vasárnap és ma is folyamatosan jó minden.

Ugyanaz a jelenség volt: böngésző nem megy, de skype megy.
Modemhiba esetén van ilyen jelenség? Ma megyek haza (Bp), ott tesztelem majd folyamatosan.

A körülmények ugyanazok, két különböző helyen nem megy, illetve ugyanott megy. Hőmérséklet, környezeti tényezők centire egyeznek.

:?:


hétf. dec. 21, 2009 11:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 127
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
BndsFr írta:
Megerősítem, hogy akadozik a T mobilinternet...
Ja, Nyugat-Magyarország


Tegnap beszéltem az ügyfélszolgálattal (ugye itt megállapítják első körben, hogy nincs-e technikai akadálya a szolgáltatásnak), utána kapcsoltak a technikushoz. Néztünk ip címet, gyanakodott tűzfalra (nincs), Nod32-re (kikapcsolva, kilőve), majd végül mondta, hogy ez modem hiba lesz.

Próbáltam keresgélni ez ügyben - már ahogy sikerült, a már említett 20-30 másodperc alatt, míg lehetett böngészni, de nem lettem okosabb.

Most viszont már kb. 16 óra óta tudok böngészni, intézni az ügyeimet!
Mégiscsak náluk lehetett valami gikszer.

Az érdekes az volt, hogy a skype ment, tehát be voltam jelentkezve végig - sajnos csak a chat részét tudtam kipróbálni, az is ment, amikor a böngésző nem.


pén. dec. 18, 2009 18:30
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
BndsFr írta:
Megerősítem, hogy akadozik a T mobilinternet:
eddig esténként általában megállt egy idő után az adatforgalom, de egy (vagy több) szétkapcsolás-csatlakozás után ment tovább. Bosszantó, de együtt lehet élni ilyennel (más kérdés, hogy az ember mit vár el a pénzéért).

Ma reggel viszont 7 órától elérhetetlen, nem csinál semmit. Látszólag csatlakozik, de hatás nulla.
Ja, Nyugat-Magyarország
Ahhoz, hogy mobilinternetet használjon az ember megelégedéssel, ahhoz tudnia kell, hogy a GSM/UMTS legelső prioritása a beszédhívások bonyolítása.
Minden más azután jön.
A fennmaradó szabad kapacitást kapja a net és egyéb dolgok.


csüt. dec. 17, 2009 9:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 127
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Megerősítem, hogy akadozik a T mobilinternet:
eddig esténként általában megállt egy idő után az adatforgalom, de egy (vagy több) szétkapcsolás-csatlakozás után ment tovább. Bosszantó, de együtt lehet élni ilyennel (más kérdés, hogy az ember mit vár el a pénzéért).

Ma reggel viszont 7 órától elérhetetlen, nem csinál semmit. Látszólag csatlakozik, de hatás nulla.
Ja, Nyugat-Magyarország


csüt. dec. 17, 2009 9:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Ma a délutáni órákban Dél-Pesten, Dunaharasztiban és Taksonyban nem voltak Pannonról elérhetőek a T-s számok. T-ről T-re mentek a hívások, ill. T-ről is tudtak engem Pannonon hívni.


kedd dec. 08, 2009 20:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 19:14
Hozzászólások: 255
Hozzászólás 
Egy ismerősöm most (2 .5 nappal az eset után)kérdezte, hogy miért van a "telefon áthúzva" ikon a kijelzőn, mondtam a ki-be kapcsolást és meggyógyult; és hányan vannak még ma is akik észre sem veszik, hogy nem elérhetők (nagyifonok és technikai analfabéták), hiába mondták be a hírekben is.


vas. dec. 06, 2009 23:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4800
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Tapasztalatból mondom, hogy távfelügyeleti rendszereknél néha semmit nem ér a szoftveres újraindítás. Oda kell menni és fizikailag lekapcsolni az eszközt.


vas. dec. 06, 2009 10:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás Re: Internet problémák
nyuszifül írta:
Elsõre a fejlesztések hatása net kiesésben jelentkezett nálunk. Távfelügyelet esetén ez elég cinkes dolog, pláne hogy ha magától nem áll helyre, akkor lehet helyszínekre menni, újraindítani az eszközt.


annyit tennék hozzá, hogy a legolcsóbb uC-ben (PIC 10F200, kisker ár 97Ft/db) is van olyan funkció (watchdog), ami újraindítja magát, ha - programhiba miatt - lefagyna.


szomb. dec. 05, 2009 10:57
Profil Honlap
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás Re: Internet problémák
"A Tré mobilos interneten fejlesztenek????? ezért 2010 tavaszáig egyes területeken szakadozni fog az internet, el fogja dobálni a kapcsolatot.
Ez nem a készülék, vagy a SIM kártya hibája, hanem a szolgáltatóé!"

"fejlesztések következtében egyes tornyok kieshetnek, s gond lehet."

Jó, akkor tegyük helyre a dolgokat:
Szerinted a két felső idézetből ugyanaz jön le a fórum látogatói számára??? Ha az utolsó hozzászólásodat küldöd be anno, akkor szerinted ugyanúgy neked ugrunk mint akkor?


szomb. dec. 05, 2009 9:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 13:05
Hozzászólások: 16
Hozzászólás Re: Internet problémák
csab2 írta:
joc_ írta:
kifejezetten a mobilinternet problémái voltak eszerint előre jelezve, és a mai helyzetben pedig szinte az az egyetlen dolog ami mindenki szerint stabilan megy.

Pont ezt akartam én is írni. Az idézett indexes cikk szerint a mobilinternet gond nélkül megy.



E témában utoljára szólalnék meg.

Elsőre a fejlesztések hatása net kiesésben jelentkezett nálunk. Távfelügyelet esetén ez elég cinkes dolog, pláne hogy ha magától nem áll helyre, akkor lehet helyszínekre menni, újraindítani az eszközt.

Mikor jeleztünk a Tré felé, akkor kaptuk a hivatalos választ, hogy fejlesztések következtében egyes tornyok kieshetnek, s gond lehet.

Most összeomlott a hang is, ennyi történt.
Ez sokkal több tornyot érintett, meg beszédre többen használják, mint netre, így a probléma is jobban napvilágra került.

De sajnálom, hogy anno közérdekű információmmal zavart okoztam egyesek fejében.


szomb. dec. 05, 2009 7:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
T68m írta:
majd magyarázza el nekem valaki, hogy a 2G rendszeren mi a fenét kell frissíteni a mai napig...
Miért, szerinted mondjuk egy routeren miért kell frissíteni időnként? Hiszen a TCP/IP-t már régebben használják mint a GSM-et...


pén. dec. 04, 2009 18:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
majd magyarázza el nekem valaki, hogy a 2G rendszeren mi a fenét kell frissíteni a mai napig...


pén. dec. 04, 2009 17:44
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
panama-boy írta:
Nem egészen, mert amikor írtam a hozzászólást, akkor még mindig fennállt a probléma.

A probléma hajnal óta fenn áll. Ennek, valamint az indexes cikknek a közlésével megelőztek 2 órával itt a fórumon. Arra utaltam finoman, hogy fölösleges volt a hsz-ed. Vackor előzött meg.


pén. dec. 04, 2009 15:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás Re: Internet problémák
joc_ írta:
kifejezetten a mobilinternet problémái voltak eszerint előre jelezve, és a mai helyzetben pedig szinte az az egyetlen dolog ami mindenki szerint stabilan megy.

Pont ezt akartam én is írni. Az idézett indexes cikk szerint a mobilinternet gond nélkül megy.


pén. dec. 04, 2009 14:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 24, 2009 8:53
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
Nem egészen, mert amikor írtam a hozzászólást, akkor még mindig fennállt a probléma.


pén. dec. 04, 2009 14:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
panama-boy írta:
1 órája nem tudom hívni a Tré-mobilos ismerősöket, üzlettársakat. Már az indexen is megjelent a hír:

http://index.hu/tech/mobil/2009/12/04/a ... galtatasa/

Nesze nektek Tré-mobile!!!

Khm.. Ez már volt. Kb. 2 órával megelőztek. :)


pén. dec. 04, 2009 14:54
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
Megkövetés visszavonva. Az internet szépen hasít.


pén. dec. 04, 2009 14:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás Re: Internet problémák
col írta:
Kénytelen vagyok ezt elővenni, mert akkor testületi anyázás keretében lett az információ kiröhögve.
Én ugyan nem tudok róla hogy a "testületi anyázás"ba beszálltam volna, de azért arra felhívom a figyemedet hogy kifejezetten a mobilinternet problémái voltak eszerint előre jelezve, és a mai helyzetben pedig szinte az az egyetlen dolog ami mindenki szerint stabilan megy. Így tehát a két dolog éppen nem látszik összefüggeni.

Ahhoz pedig nagy jóstehetség nem kell, hogy fejlesztések / terjeszkedések / verziófrissítések(sw,hw) folyamatosan vannak, így bizonyos kieséseknek mindig van véges rizikója.


pén. dec. 04, 2009 14:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 24, 2009 8:53
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
1 órája nem tudom hívni a Tré-mobilos ismerősöket, üzlettársakat. Már az indexen is megjelent a hír:

http://index.hu/tech/mobil/2009/12/04/a ... galtatasa/

Nesze nektek Tré-mobile!!!


pén. dec. 04, 2009 12:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 20, 2008 15:39
Hozzászólások: 72
Hozzászólás Re: Internet problémák
Idézet:

Megkövetlek.
Csak arra tudok gondolni, hogy ezek a szerencsétlenek is összeálltak az Amdocs-al. Ebben az esetben pedig nagy a gáz...


Csak azért hoztam fel, mert ismerem nyuszifül collegát. Ha ilyet írt, nem ok nélkül tette és nem légből kapott dolgot tett közzé.

Peace :)


pén. dec. 04, 2009 11:29
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás Re: Internet problémák
col írta:
club írta:
nyuszifül írta:
Tisztelt Urak!

A Tré mobilos interneten fejlesztenek????? ezért 2010 tavaszáig egyes területeken szakadozni fog az internet, el fogja dobálni a kapcsolatot.
Ez nem a készülék, vagy a SIM kártya hibája, hanem a szolgáltatóé!



Ez magas szintű hozzászólás volt. Gondolkozni amúgy szoktál?
Talán azt gondolod, hogy hetekig dolgoznak a T mérnökei egy adott területen? Esetleg országosan okoznak kiesést, folyamatosan és hosszabb időre? Miért tennék, ha az új technológia bevezetése egy gombnyomás?


Kénytelen vagyok ezt elővenni, mert akkor testületi anyázás keretében lett az információ kiröhögve.

Ezzel szemben a mai hír:
"Megbénult a T-mobile telefonhálózata.
Karbantartás miatt egyes cellákban bizonytalan a szolgáltatás....
...A mobilszolgáltató ügyfélszolgálatán az automata azt közli, hogy karbantartás miatt a mobilhálózat működése bizonytalan. Azt javasolják, hogy a készüléket az ügyfelek kapcsolják ki és be."


No comment...


Megkövetlek.
Csak arra tudok gondolni, hogy ezek a szerencsétlenek is összeálltak az Amdocs-al. Ebben az esetben pedig nagy a gáz...


pén. dec. 04, 2009 11:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 20, 2008 15:39
Hozzászólások: 72
Hozzászólás Re: Internet problémák
club írta:
nyuszifül írta:
Tisztelt Urak!

A Tré mobilos interneten fejlesztenek????? ezért 2010 tavaszáig egyes területeken szakadozni fog az internet, el fogja dobálni a kapcsolatot.
Ez nem a készülék, vagy a SIM kártya hibája, hanem a szolgáltatóé!



Ez magas szintű hozzászólás volt. Gondolkozni amúgy szoktál?
Talán azt gondolod, hogy hetekig dolgoznak a T mérnökei egy adott területen? Esetleg országosan okoznak kiesést, folyamatosan és hosszabb időre? Miért tennék, ha az új technológia bevezetése egy gombnyomás?


Kénytelen vagyok ezt elővenni, mert akkor testületi anyázás keretében lett az információ kiröhögve.

Ezzel szemben a mai hír:
"Megbénult a T-mobile telefonhálózata.
Karbantartás miatt egyes cellákban bizonytalan a szolgáltatás....
...A mobilszolgáltató ügyfélszolgálatán az automata azt közli, hogy karbantartás miatt a mobilhálózat működése bizonytalan. Azt javasolják, hogy a készüléket az ügyfelek kapcsolják ki és be."


No comment...


pén. dec. 04, 2009 11:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4800
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Gázos is. Valami rendszerhiba van, éjjel még a szolgáltatót sem találta a mobil.
http://index.hu/tech/mobil/2009/12/04/a ... lgaltatasa


pén. dec. 04, 2009 10:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Én sem tudok hívni..
Ha meg a 1400-át próbálom, bemondja az automata, hogy karbantartás miatt a működés bizonytalan.

Lepukkant a Trémobil.. :))


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lalamper pén. dec. 04, 2009 10:49-kor.



pén. dec. 04, 2009 10:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
Valakinek működik a T-Mobile üzleti és magán előfizetése most? Merthogy az ügyfélszolgálatot sem tudjuk felhívni ("Ön az adott irányba nem kezdeményezhet hívást"), egymást meg főleg nem.
Kicsit gázosnak érzem a helyzetet...


pén. dec. 04, 2009 10:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Oli67 írta:
T-mobilnál szerettem volna készüléket váltani mert le telt a hűségnyilatkozatom. de nem tehettem meg mert keveset húztak rajtam. Mellesleg 3db előfizetésem van náluk egy 10éves, egy 6éves, és egy 4éves, ezt ők úgy nevezik, hogy HŰSÉGPROGRAM!!!


Van ez így sajnos.
Viszont amivel még lehet kezdeni valamit.... Ha egy előfizetőhöz tartozik mindhárom, akkor jobban gyűlnek az Aranykártya (gyémánt) pontok, amivel kedvezményekre vagy jogosult. De a részleteket nem tudom. Lekérdezhető az aranykártya pontok száma talán a 1430-as számon :roll: :?: Érdemes rákrdezni a 3 előfizetés miatti többségre, ha ügyintézővel is beszélnél. Persze önmagában egy kártya forgalmán is gyűlnek a pontok.


kedd dec. 01, 2009 19:28
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd dec. 01, 2009 17:38
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
T-mobilnál szerettem volna készüléket váltani mert le telt a hűségnyilatkozatom. de nem tehettem meg mert keveset húztak rajtam. Mellesleg 3db előfizetésem van náluk egy 10éves, egy 6éves, és egy 4éves, ezt ők úgy nevezik, hogy HŰSÉGPROGRAM!!!


kedd dec. 01, 2009 17:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
amig a piroraknal voltam. en ilyet nem tapasztaltam.


hétf. nov. 30, 2009 13:57
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
siofok00 írta:
Akkor a piros szolgáltató miért nem akad soha?


A piros szolgáltatónál szoktál péntek este és hétvégén UMTS-en beszélgetni? Mert én szoktam. Illetve egy darabig bírtam csak idegekkel, mostanában már csak GSM only módban beszélek. Gondolom sejted miért...


vas. nov. 29, 2009 16:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
club írta:
siofok00 írta:
A sebesség azért elég jó, hanem ezek az akadások érthetetlenek számomra. Megakad az adatforgalom, majd úgy 8-10 perc múlva egyszer csak megindul. Ez legtöbbször este ilyen fél tíz, illetve hétvégén
fordul elő.
Van a családban vodás net is, ott a sebesség hektikus, de soha nincs akadás.


Tőlünk nyugatabbra és délebbre bevett szokás a szolgáltatóknál, hogyha az UMTS-en a kihasználtság elér körzetenként egy bizonyos %-ot, akkor az adott körzetben a 3G adatforgalmat leállítják a beszédforgalom minőségi mutatóinak fenntartása érdekében. Azt kommunikálják a felhasználók felé, hogy ilyenkor a modemet GSM módra (EDGE v. GPRS) állítva tovább lehet netezni, igaz lassabban. A leállások jellemzően hétköznap esténként és hétvégén vannak, ált. nem tartanak tovább egy óránál.


Akkor a piros szolgáltató miért nem akad soha?


vas. nov. 29, 2009 13:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd feb. 03, 2009 11:50
Hozzászólások: 45
Hozzászólás 
http://homar.blog.hu/2008/05/20/1500_ert_hivta_a_microsoft_ingyenes_zold_szamat
Köszönöm srácok,már látom! Ismét 1 nagy fejhajtás jár nektek a tudásotok előtt! A qwa üfsz tudhatta volna a 06800 elejéből,nem kellett volna idióta mellétárcsázásra hivatkozni! S igen,nemzeközi zöldszám 44/perc a tré hálójából. Így már nem megyek sehová,inkább levonom a tanulságot: minden 0680 zöldszám,de nem minden 0680 ingyenes. Remélem,aki ezt kitalálta,a pokol kénköves tüzének tavában fog fürdőzni egész nap!!!!


pén. nov. 27, 2009 10:23
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
joc_ írta:
A 06-80-as számok nem mindegyike ingyenes. A 06-80-0... kezdetűek ugyanis nemzetközi vonalban folytatódnak, és a díjszabás szerint nem 0 Ft díjúak.

(Véleményem szerint is disznóság mert mindenki azt hiszi amit te, de sajnos nem így van.)

Szerk.: Domino díjszabás 6. oldal: Nemzetközi zöld szám: 46 Ft/perc
Definiálva valóban nincs ebben az anyagban.
Ezek a hívószámok külföldön a 0800 kezdetűek.

Szinte minden EU-s országból ingyenes...


csüt. nov. 26, 2009 22:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Hahha, pont ezt szivtam be en is epp a mult heten. Mondjuk en ceges telefonrol (pannonos, valami 35 ft/perc volt), de en is csodalkoztam egy nagyot.


csüt. nov. 26, 2009 15:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
React4 írta:
Segítsetek légyszíves! A mai napon 06 80(ez speciel MS termékaktiváló vonal,de 1 szó mint száz:zöldszám) számot hívtam,s zöldszám révén díjmentesnek kell lennie. Domino Nap tarifám van,38 belülre,41 kívülre. Ami történt,a rendszer levont 220 ft-ot 5 percért,ami 2 okból érhetetlen: 1. zöldszám,2. 44ft/perc(fentiekből kiderül,hogy a díjszabás szerint nem is létezik!). Több, mint 10 percen át lógtam az üfsz-en,s eljutottunk odáig,hogy be kellene fáradnom 1 T-pontba. Paranoiás vagyok vagy én nem tudok valamit? Félre számot nem ütöttem,a híváslistában bármikor visszakereshető. Köszönöm!
A 06-80-as számok nem mindegyike ingyenes. A 06-80-0... kezdetűek ugyanis nemzetközi vonalban folytatódnak, és a díjszabás szerint nem 0 Ft díjúak.

(Véleményem szerint is disznóság mert mindenki azt hiszi amit te, de sajnos nem így van.)

Szerk.: Domino díjszabás 6. oldal: Nemzetközi zöld szám: 46 Ft/perc
Definiálva valóban nincs ebben az anyagban.


csüt. nov. 26, 2009 13:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd feb. 03, 2009 11:50
Hozzászólások: 45
Hozzászólás 
Segítsetek légyszíves! A mai napon 06 80(ez speciel MS termékaktiváló vonal,de 1 szó mint száz:zöldszám) számot hívtam,s zöldszám révén díjmentesnek kell lennie. Domino Nap tarifám van,38 belülre,41 kívülre. Ami történt,a rendszer levont 220 ft-ot 5 percért,ami 2 okból érhetetlen: 1. zöldszám,2. 44ft/perc(fentiekből kiderül,hogy a díjszabás szerint nem is létezik!). Több, mint 10 percen át lógtam az üfsz-en,s eljutottunk odáig,hogy be kellene fáradnom 1 T-pontba. Paranoiás vagyok vagy én nem tudok valamit? Félre számot nem ütöttem,a híváslistában bármikor visszakereshető. Köszönöm!


csüt. nov. 26, 2009 11:31
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 3052 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 62  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség