Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 23, 2024 23:48



Hozzászólás a témához  [ 328 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő
Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Core 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 179
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
A factory reset sem segített. IMEI eltűnt rootolatlan, gyári os-el. OTG kábel tehetett be neki? Additional info: ma reggel vettem le a töltőről, semmit nem használtam, reset után nincs is semmifenn, de 8 óra és 30 perc után majdnem koppra lemerűlt. Tartok a hw-es problémától. Macika, bár Dunaujváros-Budapest táv nem kicsi, lehet hogy vasárnap délután meglátogatnálak, ha nem probléma. Előre is nagyon köszönöm!

Üdv.

Ui. megírnád az elérhetőségedet?

Ezzel a gyári usb-vel nem tudok csinálnu valamit? Bár sem sw sem tapasztalat nincs még a telómokoláshoz.


szomb. nov. 17, 2012 17:36
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
lacam írta:
A bolt fix hogy nem vágott át. edigital, zsír uj, bontatlan volt a doboz, mikor kihozták. Mint mondtam, nem GSM boltban vettem, egy kisebb gázkazán áráért :(

Okozhatta az OTG kábel?!

De azt nem értem, hogy egy "mezei juzerként" hogy hajthatok végre csak és kizárólag rootként mókolható fájlokat?! :S

Factory reset remélem segít...fingers crossed...egy két óra és kiderül.

Most akkor root-olnom kéne a telót?! (ha sikerülne is visszaállitani)

Üdv

Csatlakozván az előttem szólóhoz, a rootolás után le tudod menteni a teljes EFS mappát ínségesebb időkre...


szomb. nov. 17, 2012 7:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Igen. Ha jó lesz, akkor célszerű rootolni.


pén. nov. 16, 2012 23:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 179
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
TargeT írta:
Téglának nem lett tégla, mert azt hívják így, ha bootolni sem tud semmiképpen, és még download módba se tudod rakni.
Ahogyan Macika írta, már csak az EFS mappa mentése miatt is érdemes rootolni. Meg egyébként is.
Még az is lehetne, hogy a bolt átvágott és nem független, hanem függetlenített telót adott, és most letiltották a hálózatról az IMEI-t. De ez nem az a jelenség, mert az IMEI attól még látszana.
Rémlik valami, hogy pont hasonló esetben EFS mentés nélkül valakinek sikerült helyreállítani, és pont talán egy factory resettel. Szerencséje volt, meg valószínűleg nem törlődött az nv_data.bin, csak valamiért nem látta.
A mentés után kipróbálhatsz egy factory resetet. Rootolva a CWM backup is rendelkezésedre állhatna.
Ha a reset sem oldja meg, Macika ígérte, hogy segít.


A bolt fix hogy nem vágott át. edigital, zsír uj, bontatlan volt a doboz, mikor kihozták. Mint mondtam, nem GSM boltban vettem, egy kisebb gázkazán áráért :(

Okozhatta az OTG kábel?!

De azt nem értem, hogy egy "mezei juzerként" hogy hajthatok végre csak és kizárólag rootként mókolható fájlokat?! :S

Factory reset remélem segít...fingers crossed...egy két óra és kiderül.

Most akkor root-olnom kéne a telót?! (ha sikerülne is visszaállitani)

Üdv


pén. nov. 16, 2012 23:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Téglának nem lett tégla, mert azt hívják így, ha bootolni sem tud semmiképpen, és még download módba se tudod rakni.
Ahogyan Macika írta, már csak az EFS mappa mentése miatt is érdemes rootolni. Meg egyébként is.
Még az is lehetne, hogy a bolt átvágott és nem független, hanem függetlenített telót adott, és most letiltották a hálózatról az IMEI-t. De ez nem az a jelenség, mert az IMEI attól még látszana.
Rémlik valami, hogy pont hasonló esetben EFS mentés nélkül valakinek sikerült helyreállítani, és pont talán egy factory resettel. Szerencséje volt, meg valószínűleg nem törlődött az nv_data.bin, csak valamiért nem látta.
A mentés után kipróbálhatsz egy factory resetet. Rootolva a CWM backup is rendelkezésedre állhatna.
Ha a reset sem oldja meg, Macika ígérte, hogy segít.


pén. nov. 16, 2012 22:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 179
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Macika írta:
lacam írta:
Sziasztok,

Nagyon nagy gondom van, és nem tudom mit csináljak....hogy lehet, egyáltalán lehet-e javítani?!

A történet

Ma este utazunk hazafelé kollégákkal, a telefonon pár zene. Kolléga odaadja az SD kártyáját, hogy másoljam fel rá. Telefon kikapcs....SD be, de már akkor nem tlaál hálózatot...gondoltam kimozdult a sim. Másolás vége, SD-m vissza, SIM megmocorgat, telefon visszakapcsol....hálózat még mindg nincs...kezdtem kicsit furcásllni, ezért átnéztem a Névjegy-et, ekkor láttam: IMEI: Ismeretlen!

Mi történhetett? A telefont 11 hónapja vásároltam függetlenül (karácsonyra kaptam a fele értéket, a másikat én toltam bele, és megvettem függetlenül, majd' 140.000ft-ért) és mivel sosem volt okostelefonom, örültem mint majom a farjának. Használtam, jól működött...nem értem azokat, akik telefont vesznek, miért mókolnak rajta n+1 ROM-mal, kernel frissítéssel, stb. Én még csak nem is root-oltam. Sosem kapcsoltam rá a gépre SW frissítés miatt, sosem lett frissítve, root-olva. Gyári 2.6os android van rajta.

Amit szoktam csinálni még a telóval, az az, hogy egy OTG kábelt csattantok rá, ha kell adat pendriveról. Egy hete csinálta azt, hogy leválasztottam az OTG-t, de fura mód a mountpoint fennmaradt, és az adatokat is láttam alatta (ami elvileg a pendrive-on lett volna) Ez fura volt....azthittem elcsextem valamit, ezért azokat az adatokat töröltem az "USBStorage/sda" alól (asszem ez a pontos path)
Azóta nem is próbáltam használni...de most a reboot után döglött..akarommondani, elindul, de nincs hálózat, nincs IMEI..nincs semmi... Tégla lett a telefon? Mit lehetne csinálni? sem tudás, sem eszköz nincs (kivéve a gyári USB kábele) Mit tehetnék? Kérlek segítsetek. Dunaújváros melletti kis faluban lakom, holnap délután valószinüleg megyünk fel Campona környékére. Ha volna valaki, aki megjavítja, nagyon megköszönném...vagy kérlek Titeket, valami instrukciót, illetve linket az instrukciókhoz, ha tudnátok, írjatok. factory reset segíthet? (kétlem..hisz IMEI-t nem tudom mennyire befojásolná)


Üdv.: Lacam

Őszinte leszek, root nélkül az EFS mappa hozzáférhetetlen, tehát KIZÁRT, hogy megváltozhasson az IMEI. Legalábbis én nem hallottam még ilyenről...

Box-szal vissza tudom Neked írni az eredeti IMEI-t bármikor.



Szia

Köszi az őszinteséget...és értem, s ez a furcsa. Szakmám szerint unix admin vagyok egy multinál, az ownershippel a fájl jogosultságokkal teljesen tisztában vagyok, ezért is egy hatalmas kérdőjel ez a szituáció. Cserkész becsszó, hogy nem root-olt a telefon. (nem volt rá okom, mondom, az OS gyári és érintetlen - részemről) Előfordulhat hogy fizikai probléma? (alaplap, tudomisén eprom?!)

Szükség lesz gondolom minimum egy factory resetre.. most is mentem az adataimat...remélem életet lehet lehelni a gépbe.... :(

Holnap délután esetleg rá tudnál nézni? (ha igen, akkor pls írj meg egy elérhetőséget egy árat :$ ) Délbudától nagyon messze? :)

Üdv


pén. nov. 16, 2012 19:51
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
lacam írta:
Sziasztok,

Nagyon nagy gondom van, és nem tudom mit csináljak....hogy lehet, egyáltalán lehet-e javítani?!

A történet

Ma este utazunk hazafelé kollégákkal, a telefonon pár zene. Kolléga odaadja az SD kártyáját, hogy másoljam fel rá. Telefon kikapcs....SD be, de már akkor nem tlaál hálózatot...gondoltam kimozdult a sim. Másolás vége, SD-m vissza, SIM megmocorgat, telefon visszakapcsol....hálózat még mindg nincs...kezdtem kicsit furcásllni, ezért átnéztem a Névjegy-et, ekkor láttam: IMEI: Ismeretlen!

Mi történhetett? A telefont 11 hónapja vásároltam függetlenül (karácsonyra kaptam a fele értéket, a másikat én toltam bele, és megvettem függetlenül, majd' 140.000ft-ért) és mivel sosem volt okostelefonom, örültem mint majom a farjának. Használtam, jól működött...nem értem azokat, akik telefont vesznek, miért mókolnak rajta n+1 ROM-mal, kernel frissítéssel, stb. Én még csak nem is root-oltam. Sosem kapcsoltam rá a gépre SW frissítés miatt, sosem lett frissítve, root-olva. Gyári 2.6os android van rajta.

Amit szoktam csinálni még a telóval, az az, hogy egy OTG kábelt csattantok rá, ha kell adat pendriveról. Egy hete csinálta azt, hogy leválasztottam az OTG-t, de fura mód a mountpoint fennmaradt, és az adatokat is láttam alatta (ami elvileg a pendrive-on lett volna) Ez fura volt....azthittem elcsextem valamit, ezért azokat az adatokat töröltem az "USBStorage/sda" alól (asszem ez a pontos path)
Azóta nem is próbáltam használni...de most a reboot után döglött..akarommondani, elindul, de nincs hálózat, nincs IMEI..nincs semmi... Tégla lett a telefon? Mit lehetne csinálni? sem tudás, sem eszköz nincs (kivéve a gyári USB kábele) Mit tehetnék? Kérlek segítsetek. Dunaújváros melletti kis faluban lakom, holnap délután valószinüleg megyünk fel Campona környékére. Ha volna valaki, aki megjavítja, nagyon megköszönném...vagy kérlek Titeket, valami instrukciót, illetve linket az instrukciókhoz, ha tudnátok, írjatok. factory reset segíthet? (kétlem..hisz IMEI-t nem tudom mennyire befojásolná)


Üdv.: Lacam

Őszinte leszek, root nélkül az EFS mappa hozzáférhetetlen, tehát KIZÁRT, hogy megváltozhasson az IMEI. Legalábbis én nem hallottam még ilyenről...

Box-szal vissza tudom Neked írni az eredeti IMEI-t bármikor.


pén. nov. 16, 2012 19:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 179
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Sziasztok,

Nagyon nagy gondom van, és nem tudom mit csináljak....hogy lehet, egyáltalán lehet-e javítani?!

A történet

Ma este utazunk hazafelé kollégákkal, a telefonon pár zene. Kolléga odaadja az SD kártyáját, hogy másoljam fel rá. Telefon kikapcs....SD be, de már akkor nem tlaál hálózatot...gondoltam kimozdult a sim. Másolás vége, SD-m vissza, SIM megmocorgat, telefon visszakapcsol....hálózat még mindg nincs...kezdtem kicsit furcásllni, ezért átnéztem a Névjegy-et, ekkor láttam: IMEI: Ismeretlen!

Mi történhetett? A telefont 11 hónapja vásároltam függetlenül (karácsonyra kaptam a fele értéket, a másikat én toltam bele, és megvettem függetlenül, majd' 140.000ft-ért) és mivel sosem volt okostelefonom, örültem mint majom a farjának. Használtam, jól működött...nem értem azokat, akik telefont vesznek, miért mókolnak rajta n+1 ROM-mal, kernel frissítéssel, stb. Én még csak nem is root-oltam. Sosem kapcsoltam rá a gépre SW frissítés miatt, sosem lett frissítve, root-olva. Gyári 2.6os android van rajta.

Amit szoktam csinálni még a telóval, az az, hogy egy OTG kábelt csattantok rá, ha kell adat pendriveról. Egy hete csinálta azt, hogy leválasztottam az OTG-t, de fura mód a mountpoint fennmaradt, és az adatokat is láttam alatta (ami elvileg a pendrive-on lett volna) Ez fura volt....azthittem elcsextem valamit, ezért azokat az adatokat töröltem az "USBStorage/sda" alól (asszem ez a pontos path)
Azóta nem is próbáltam használni...de most a reboot után döglött..akarommondani, elindul, de nincs hálózat, nincs IMEI..nincs semmi... Tégla lett a telefon? Mit lehetne csinálni? sem tudás, sem eszköz nincs (kivéve a gyári USB kábele) Mit tehetnék? Kérlek segítsetek. Dunaújváros melletti kis faluban lakom, holnap délután valószinüleg megyünk fel Campona környékére. Ha volna valaki, aki megjavítja, nagyon megköszönném...vagy kérlek Titeket, valami instrukciót, illetve linket az instrukciókhoz, ha tudnátok, írjatok. factory reset segíthet? (kétlem..hisz IMEI-t nem tudom mennyire befojásolná)


Üdv.: Lacam


pén. nov. 16, 2012 18:00
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 24, 2007 20:29
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Brussels
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Macika írta:
Madár mondta mindig, hogy a kiütést nem lehet akarni, készülni rá, mert akkor izzadságszagú küszködés lesz.
Majd jön magától és pillanatok alatt meglesz.
Ugye, meglett... :)


Hát igen, mit is mondhatnék :D Még egy kis türelem, és talán megjön majd egy főzött rom is 8)


vas. jún. 10, 2012 23:15
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
pucok írta:
TargeT írta:
Ez is azt mutatja, hogy rootolás nélkül nem nagyon lehet a telefont használni. Vagy nem érdemes. :twisted:

:rulez:
Ezer és egy hála a biztatásért és a rövid útmutatásért :mrgreen:
Ezzel a kis lökettel kb. 3 perc alatt megvolt a root, és már fenn is van az ADFREE :oops:
Csodálatos :!:

Madár mondta mindig, hogy a kiütést nem lehet akarni, készülni rá, mert akkor izzadságszagú küszködés lesz.
Majd jön magától és pillanatok alatt meglesz.
Ugye, meglett... :)


szomb. jún. 09, 2012 19:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 24, 2007 20:29
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Brussels
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
TargeT írta:
Ez is azt mutatja, hogy rootolás nélkül nem nagyon lehet a telefont használni. Vagy nem érdemes. :twisted:

:rulez:
Ezer és egy hála a biztatásért és a rövid útmutatásért :mrgreen:
Ezzel a kis lökettel kb. 3 perc alatt megvolt a root, és már fenn is van az ADFREE :oops:
Csodálatos :!:


szomb. jún. 09, 2012 17:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 24, 2007 20:29
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Brussels
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Macika írta:
Na várj, úgy korrekt, ha a SAJÁT tapasztalataidat a SAJÁT tapasztalataiddal hasonlítod össze és nem azzal, amit írnak mások róla.
20 óra folyamatos beszélgetés, HA semmi más nem! És 6-6,5 óra videolejátszás, ha más semmi!
Amit Te csinálsz a Samsungoddal, abban van beszélgetés, van játék, net, telefon, meg minden. Mindenből vegyesen.


Valoban en orulnek neki a legjobban, ha lenne alkalmam letesztelni a kulonbseget :)
Sajnos most nem talalom az osszehasonlito tesztet, amit a www.gsmarena.com-on olvastam, de emlekeim szerint a Galaxy 2 kb. a 6. helyen szerepelt a tesztelt 10 oras beszelgetesi idovel, mig a Maxx az elson a 20 oraval. Ertheto is, hogy egy 3000 mAh-os aksival szerelt keszulekkel nehez versenyezni, de hat pont ez az asza... S raadasul most 450 euro-ert elorendelheto az amazon.de-n. Jo lenne azonban kezben tartani, megfogdosni mennyivel nyujt tobbet a Samsung-nal (amit persze a limitalt ido ellenere imadok, es eszemben sem lenne lecserelni mondjuk a Galaxy 3-ra :oops: )


szomb. jún. 09, 2012 1:23
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
pucok írta:
Hát igen... Azért elég elkeserítő, hogy mikor megvettem a telefont, rögtön vásároltam mellé egy gyári Samsung 2000 mAh-os erősebb aksit, de így sem bírja 2 napot a készülék: reggel leveszem a töltőről, s kora este reménykedem, hogy még hazaérjek vele :oops:
Persze azért használom: internet, játék, telefon, de hát ezért is vettem, elütni az időt utazás közben legfőképp.

Ezzel szemben az összes okos-telefon közül a Maxx magasan veri a mezőnyt az üzemidő tekintetében: több mint 20 óra folyamatos beszélgetési idő, 6-6,5 óra foly. videolejátszás... Ha az ember "odafigyel", akkor átélhető vele egy hétvége akár :jaj:

Na várj, úgy korrekt, ha a SAJÁT tapasztalataidat a SAJÁT tapasztalataiddal hasonlítod össze és nem azzal, amit írnak mások róla.
20 óra folyamatos beszélgetés, HA semmi más nem! És 6-6,5 óra videolejátszás, ha más semmi!
Amit Te csinálsz a Samsungoddal, abban van beszélgetés, van játék, net, telefon, meg minden. Mindenből vegyesen.


pén. jún. 08, 2012 23:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
pucok írta:
Köszi ez biztos tuti jó lenne, de sajnos csak root-olt telefonon megy....

Ez is azt mutatja, hogy rootolás nélkül nem nagyon lehet a telefont használni. Vagy nem érdemes. :twisted:
Ha olvasgattál hozzá, ahogy Macika is kérte, akkor nem gond a rootolás, és azért a téglásítás sem olyan könnyen jön össze.
Töltsd fel a telefont, bár a kernelcsere az kevésbé problémás, mint a ROM-olás, és Odinnal tedd fel a legutolsó Siyah kernelt a PDA-hoz tallózva.
Természetesen előtte vagy a szükséges Samsung USB drivert, vagy a Kiest is telepíteni kell a PC-re, hogy a telefont lássa az Odin.


pén. jún. 08, 2012 17:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 24, 2007 20:29
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Brussels
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Imici1972 írta:
pucok írta:
Bar ha teglat csinalnek az S2-bol, vegre lenne indok, hogy megvegyem a Motorola Razr Maxx-ot :lol:


Ezért kár olyan sokat olvasgatni, meg próbálkozni. Tök véletlenül ejtsd le a hídról, oszt jöhet is a Motorola! :lol: 8) :P :mrgreen: :gigalol:


Hát igen... Azért elég elkeserítő, hogy mikor megvettem a telefont, rögtön vásároltam mellé egy gyári Samsung 2000 mAh-os erősebb aksit, de így sem bírja 2 napot a készülék: reggel leveszem a töltőről, s kora este reménykedem, hogy még hazaérjek vele :oops:
Persze azért használom: internet, játék, telefon, de hát ezért is vettem, elütni az időt utazás közben legfőképp.

Ezzel szemben az összes okos-telefon közül a Maxx magasan veri a mezőnyt az üzemidő tekintetében: több mint 20 óra folyamatos beszélgetési idő, 6-6,5 óra foly. videolejátszás... Ha az ember "odafigyel", akkor átélhető vele egy hétvége akár :jaj:


pén. jún. 08, 2012 13:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
pucok írta:
Bar ha teglat csinalnek az S2-bol, vegre lenne indok, hogy megvegyem a Motorola Razr Maxx-ot :lol:


Ezért kár olyan sokat olvasgatni, meg próbálkozni. Tök véletlenül ejtsd le a hídról, oszt jöhet is a Motorola! :lol: 8) :P :mrgreen: :gigalol:


pén. jún. 08, 2012 9:12
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
pucok írta:
Bar ha teglat csinalnek az S2-bol, vegre lenne indok, hogy megvegyem a Motorola Razr Maxx-ot :lol:

Na de miért nem ezzel kezdted???
Akkor nosza, fussál neki! :)


pén. jún. 08, 2012 7:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 24, 2007 20:29
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Brussels
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Macika írta:
Nézd, ne sértődj meg, régi motoros vagy, talán nem bántódsz meg, de ha ennyire nem tudod még, hogy mi micsoda, akkor nem jött még el a Te időd a rootolásra!


Abszolut nem sertodom meg, ez az android dolog meg mindig uj nekem, hiaba hasznalom mar vagy fel eve :roll: Ezert is odzkodtam tole, es probaltam nyugtatgatni magam, hogy lehetoseg szerint meghagyom a telot erintetlenul. Aztan jott ez az ADFREE progi, amit csak root/olt telora lehet feltenni, es elindult a vezerhangya. Legalabb ha lenne valami fizetos progi, amivel ki tudnam valtani ezt a reklam kilovot, de eddig nem talaltam.
:arrow: Oke, meg melyulok a temaban, nem kapkodok.....
Bar ha teglat csinalnek az S2-bol, vegre lenne indok, hogy megvegyem a Motorola Razr Maxx-ot :lol:


csüt. jún. 07, 2012 22:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
pucok írta:
Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni a hozzáértőktől, és előre is elnézést ha esetleg nem pontosan ide vágó a kérdés....

Végül is rászántam volna magam, hogy root-oljam a telefonom, de már rögtön a legelején elakadtam :?

Az én Kernelverzióm:
3.0.15-I9100XWLP7-CL340913

De az összes leírásban és segédletben csak a "XXLPQ Firmware"-re való hivatkozást találtam.... Ráengedhetem ezt a firmware-t?

Én a telefont Németországból az Amazon-ról vásároltam, van ennek valami jelentősége? Úgy értem más régió mint a magyar piacra szánt és így más szoftver verzió kell rá :hm:

Előre is köszönet

Nézd, ne sértődj meg, régi motoros vagy, talán nem bántódsz meg, de ha ennyire nem tudod még, hogy mi micsoda, akkor nem jött még el a Te időd a rootolásra!
Firmware-t felrakni nem kell a rootoláshoz. Kernelt kell cserélni csak.

Olvasgass sokat, mert nem annyira nagyon nehéz végleg téglát csinálni az SGS2-ből!!!
Szerencsére rengeteg magyar nyelvű fórumon van leírás...

Hidd el, ha átrágod magad néhányon, teljesen egyértelművé válik minden.


csüt. jún. 07, 2012 21:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 24, 2007 20:29
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Brussels
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni a hozzáértőktől, és előre is elnézést ha esetleg nem pontosan ide vágó a kérdés....

Végül is rászántam volna magam, hogy root-oljam a telefonom, de már rögtön a legelején elakadtam :?

Az én Kernelverzióm:
3.0.15-I9100XWLP7-CL340913

De az összes leírásban és segédletben csak a "XXLPQ Firmware"-re való hivatkozást találtam.... Ráengedhetem ezt a firmware-t?

Én a telefont Németországból az Amazon-ról vásároltam, van ennek valami jelentősége? Úgy értem más régió mint a magyar piacra szánt és így más szoftver verzió kell rá :hm:

Előre is köszönet


csüt. jún. 07, 2012 20:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 24, 2007 20:29
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Brussels
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
TargeT írta:
Van. AdFree


Köszi ez biztos tuti jó lenne, de sajnos csak root-olt telefonon megy....
Ha más megoldást nem találok, lehet elmélyülök majd magam is a root-ban, de egyelőre ódzkodtam tőle megpiszkálni a telót....

üdv


kedd jún. 05, 2012 19:44
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Van. AdFree


kedd jún. 05, 2012 18:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 24, 2007 20:29
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Brussels
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Nálatok is elő szokott fordulni, hogy különböző kéretlen alkalmazások reklámjai jelennek meg az értesítések alatt az info bar-ban (piros csillaggal)?
Értem ez alatt pl. BATTERY BOOSTER, és egyéb egyértelműen idegesítő haszontalan alkalmazásokat... Kb. 2 hét után, mikor már kezdett elegem lenni belőle, gondoltam inkább felrakom csak tűnjön el a francba, erre persze az AVAST egyből mailware-t riasztott....
Nincs erre valami opció, hogy lelőjjem ezeket a reklámokat?

köszi


kedd jún. 05, 2012 17:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
TargeT írta:
gabriel401 írta:
Sajnos ebben van valami, a Galaxy S-re is sok főzött ICS-port készült, némelyik nagyon jó, de tökéletesre egyik sem sikerült. :c(

Lehet, hogy rosszul figyeltem, de ez elmondható csaknem minden gyárira is.
Én is úgy kezdtem anno, hogy csak gyárit fogok használni. Azután kipróbáltam szimpatikusnak tűnő főzöttet.
Nem csalódtam. Azóta gyakorlatilag csak főzöttet használok. ICS-ből már nem is volt fenn, csak főzött.

Nem rosszul figyeltél, én vagyok a hibás, hogy off témát írtam, én a Note-omról beszéltem.
Arra nincs még hivatalos ICS, innen-onnan összeportolt tákolmány van rá, ez meg az nem működik stílusban.

A topic témájában maximálisan igazad van, amióta megjelent a hivatalos ICS SGS2-re, azóta hibátlan főzelékek vannak rá.
De azelőtt arra is csak hibás pre-béták voltak.


pén. ápr. 27, 2012 15:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Macika írta:
Főzöttet elvből nem, a végleges ICS-viszont igen! Nagyon!


TargeT írta:
Azóta gyakorlatilag csak főzöttet használok. ICS-ből már nem is volt fenn, csak főzött.


Pont kettőtök között állok, nincs elvi kifogásom a főzött romok ellen, de ha a gyári sem rosszabb a főzötteknél, inkább csak azt csinosítgatom.


pén. ápr. 27, 2012 14:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Macika írta:
Nos igen, gyakorlatilag mindegyik főzött (mármint úgy értve, hogy máshonnan átportolt, gyárilag még meg nem jelent típushoz összeeszkábált) ICS úgy kezdődik, hogy Known Bugs.

Szóval köszönöm, nem kérek ilyet... :)

Nem tudom mennyiben kizárólag főzött ROM specifikus dolog ez, és hogy milyen arányban mentes ettől a gyári. Lehet, hogy költői a kérdés.
Annyiban fair, ha ki vannak írva az ismert hibák, így ennek figyelembevételével is lehet dönteni.
Kinek mi fontos, mit tud nélkülözni, mi nélkülözhetetlen, mit néz el a "kedvenc" ROM-jának, vagy lecseréli.
Vagy egy másik főzöttre, vagy valamelyik gyárira.


pén. ápr. 27, 2012 12:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
gabriel401 írta:
Sajnos ebben van valami, a Galaxy S-re is sok főzött ICS-port készült, némelyik nagyon jó, de tökéletesre egyik sem sikerült. :c(

Lehet, hogy rosszul figyeltem, de ez elmondható csaknem minden gyárira is.
Én is úgy kezdtem anno, hogy csak gyárit fogok használni. Azután kipróbáltam szimpatikusnak tűnő főzöttet.
Nem csalódtam. Azóta gyakorlatilag csak főzöttet használok. ICS-ből már nem is volt fenn, csak főzött.


pén. ápr. 27, 2012 12:32
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
gabriel401 írta:
Macika írta:
Főzöttet elvből nem, a végleges ICS-viszont igen! Nagyon!


Sajnos ebben van valami, a Galaxy S-re is sok főzött ICS-port készült, némelyik nagyon jó, de tökéletesre egyik sem sikerült. :c(

Nos igen, gyakorlatilag mindegyik főzött (mármint úgy értve, hogy máshonnan átportolt, gyárilag még meg nem jelent típushoz összeeszkábált) ICS úgy kezdődik, hogy Known Bugs.

Szóval köszönöm, nem kérek ilyet... :)


pén. ápr. 27, 2012 9:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Macika írta:
Főzöttet elvből nem, a végleges ICS-viszont igen! Nagyon!


Sajnos ebben van valami, a Galaxy S-re is sok főzött ICS-port készült, némelyik nagyon jó, de tökéletesre egyik sem sikerült. :c(


csüt. ápr. 26, 2012 19:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
TargeT írta:
Valószínűleg dolgoznak már a Note-ra is, hogy legyen ICS. Ha más nem, főzött ROM. :wink:

Főzöttet elvből nem, a végleges ICS-viszont igen! Nagyon!


csüt. ápr. 26, 2012 19:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Valószínűleg dolgoznak már a Note-ra is, hogy legyen ICS. Ha más nem, főzött ROM. :wink:


csüt. ápr. 26, 2012 18:43
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
TargeT írta:
1./ Az Apex jobb, mint a TouchWiz.
2./ Az Apex ad rá módot, hogy átnevezd a parancsikonokat a módosítás funkcióval.

Az Apexnek egyetlen óriási hibája van....

Hogy nincs GB-re. Ezért nem megy Note-on. SGS2-n imádtam...


csüt. ápr. 26, 2012 18:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
1./ Az Apex jobb, mint a TouchWiz.
2./ Az Apex ad rá módot, hogy átnevezd a parancsikonokat a módosítás funkcióval.


csüt. ápr. 26, 2012 18:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
gabriel401 írta:
Coulthard írta:
Még egy kérdés: a telepített alkalmazásokat át lehet nevezni valamilyen módon?

Egyszerűen biztos nem, gondolom, nem úgy érted, hogy a fájl neve legyen más. Valamelyik launcherben találtam olyan opciót, amivel a fő képernyőn lévő alkalmazásokat lehetett átnevezni.


Igen, valóban nem a fájlok átnevezésére gondoltam, hanem a menüben lévő alkalmazások nevére. Fent van az Apex majd megnézem vele, bár én alapból a TW-t szeretem.


szer. ápr. 25, 2012 21:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Coulthard írta:
Még egy kérdés: a telepített alkalmazásokat át lehet nevezni valamilyen módon?

Egyszerűen biztos nem, gondolom, nem úgy érted, hogy a fájl neve legyen más. Valamelyik launcherben találtam olyan opciót, amivel a fő képernyőn lévő alkalmazásokat lehetett átnevezni.


szer. ápr. 25, 2012 18:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
gabriel401 írta:
Coulthard írta:
Sziasztok!

Már több helyen kérdeztem, de senki sem tudott rá választ írni, hátha itt kapok infót:

1. Az S2 képes kikapcsoláskor is hangot lejátszani? Ha igen, akkor milyen néven kellene lennie a hangfájlnak?
2. Hol találhatnék ilyen *.qmg típusú kikapcsolási animációkat? Már átgugliztam mindent, de nem találtam, csak png-s verziókat, azokat meg nem tudom hogyan kéne működésre bírni...


1. Igen, képes. Ha rootolt a telefonod, a kiválasztott wav vagy mp3 fájlt a \system\media\audio\ui\ könyvtárba kell tenni és átnevezni PowerOff.wav-ra. Figyelem, az mp3-at is wav kiterjesztésre kell átnevezni!
2. Még én sem láttam saját kikapcsolási animációt, bár igaz, hogy mivel tetszik a gyári, nem is nagyon kerestem.


Értem, köszi! Láttam már egyéni kikapcsolási animációt főzött rom-on, csak éppen nem tetszett. Ami meg tetszett és találtam a neten, az meg ilyen png-s megoldás volt.

Még egy kérdés: a telepített alkalmazásokat át lehet nevezni valamilyen módon?


szer. ápr. 25, 2012 18:22
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Coulthard írta:
Sziasztok!

Már több helyen kérdeztem, de senki sem tudott rá választ írni, hátha itt kapok infót:

1. Az S2 képes kikapcsoláskor is hangot lejátszani? Ha igen, akkor milyen néven kellene lennie a hangfájlnak?
2. Hol találhatnék ilyen *.qmg típusú kikapcsolási animációkat? Már átgugliztam mindent, de nem találtam, csak png-s verziókat, azokat meg nem tudom hogyan kéne működésre bírni...


1. Igen, képes. Ha rootolt a telefonod, a kiválasztott wav vagy mp3 fájlt a \system\media\audio\ui\ könyvtárba kell tenni és átnevezni PowerOff.wav-ra. Figyelem, az mp3-at is wav kiterjesztésre kell átnevezni!
2. Még én sem láttam saját kikapcsolási animációt, bár igaz, hogy mivel tetszik a gyári, nem is nagyon kerestem.


szer. ápr. 25, 2012 16:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Sziasztok!

Már több helyen kérdeztem, de senki sem tudott rá választ írni, hátha itt kapok infót:

1. Az S2 képes kikapcsoláskor is hangot lejátszani? Ha igen, akkor milyen néven kellene lennie a hangfájlnak?
2. Hol találhatnék ilyen *.qmg típusú kikapcsolási animációkat? Már átgugliztam mindent, de nem találtam, csak png-s verziókat, azokat meg nem tudom hogyan kéne működésre bírni...


kedd ápr. 24, 2012 22:04
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
pucok írta:
:hm:
Van valami egyszeru modja, hogy esetleg vissza tudjam rakni az elozo szoftvert?

Tiszta ideg vagyok, delutan 5-kor vettem le a toltorol, es most majd 10 ora light-os hasznalat utan mindjart lemerulok.... :evil:

Igen, ez egy ismerosomet is erdekelne, megbanta a frissitest, **** az akkujat az uj.
Amugy ma kijott a telenoros ics.


kedd ápr. 24, 2012 19:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
gabriel401 írta:
Nem lehet, hogy ez verziófüggő?

De, szeriintem az. ROM, kernel, telepített program és talán még készülékfüggő is..
Az elsők biztosan.
Eleinte voltak hasonló problémáim, de az újabb kernel, főzött ROM után gyakorlatilag csaknem "tünetmentes". Egy-két program fagyogat, de egészen elviselnető.
Akkuidő a GB-hez hasonló.


kedd ápr. 24, 2012 15:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Akoska írta:
Amíg ezt a fogyasztást és téterőcsökkenést gatyába nem rázzák, nálam felejtős az ICS.


Nem lehet, hogy ez verziófüggő? Nekem gyári XXLPS+CF-Root 5.4 kernel van fent, és nem tapasztalok ilyesmiket.


kedd ápr. 24, 2012 14:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 24, 2007 20:29
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Brussels
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
:hm:
Van valami egyszeru modja, hogy esetleg vissza tudjam rakni az elozo szoftvert?

Tiszta ideg vagyok, delutan 5-kor vettem le a toltorol, es most majd 10 ora light-os hasznalat utan mindjart lemerulok.... :evil:


kedd ápr. 24, 2012 1:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Amíg ezt a fogyasztást és téterőcsökkenést gatyába nem rázzák, nálam felejtős az ICS.

Akármilyen szép és jó AMÚGY, ezek a problémák a legsúlyosabbak közül valók, kizárva a váltást. A GB e-mail kliensét utálom (az egy merénylet minden becsületes mobilhasználó ellen), de találtam helyette jót (inomail), így jól elvagyok a GB-del.


hétf. ápr. 23, 2012 19:39
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 24, 2007 20:29
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Brussels
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Imici1972 írta:
pucok írta:
Nem tudom, hogy lehetséges ez, de a régi szoftverrel mindig büszke voltam a telefon térerejére, az újjal viszont alig van...
Néha csak egy pálcika, néha azt jelzi semmi..... Tiszta ideg vagyok, lehet hogy csak a kijelzés nem pontos, de a vétel ugyanúgy megvan?


Ezt én is észrevettem. Olyan, mint ha érzéketlenebb lenne, főleg 3G-n. Nem csak a kijelzés változott, mert ilyenkor a net sem működik.
Ráadásul sokszor percekbe telik, mire végre átmászik 2G-re, ha 3G-n elmegy a térerő.

A fogyasztás is érezhetően nőtt, ha komolyabban használom, olyan helyeken is melegszik, ahol eddig nem.

Ezt a két dolgot leszámítva egyébként szerintem sokkal jobb és funkció gazdagabb az ICS, mint a GB volt.


Eddig egyetlen pozitívum amit észrevettem, hogy az e-mail kliens sokkal használhatóbb lett.
Viszont már a kezdetek kezdetén vettem a telóra egy 2000mAh-os aksit, és míg az előző szoftverrel két napot lazán elment, most nap végére már fel kellett tennem a töltőre... :evil:


hétf. ápr. 23, 2012 18:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
pucok írta:
Nem tudom, hogy lehetséges ez, de a régi szoftverrel mindig büszke voltam a telefon térerejére, az újjal viszont alig van...
Néha csak egy pálcika, néha azt jelzi semmi..... Tiszta ideg vagyok, lehet hogy csak a kijelzés nem pontos, de a vétel ugyanúgy megvan?


Ezt én is észrevettem. Olyan, mint ha érzéketlenebb lenne, főleg 3G-n. Nem csak a kijelzés változott, mert ilyenkor a net sem működik.
Ráadásul sokszor percekbe telik, mire végre átmászik 2G-re, ha 3G-n elmegy a térerő.

A fogyasztás is érezhetően nőtt, ha komolyabban használom, olyan helyeken is melegszik, ahol eddig nem.

Ezt a két dolgot leszámítva egyébként szerintem sokkal jobb és funkció gazdagabb az ICS, mint a GB volt.


hétf. ápr. 23, 2012 13:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 24, 2007 20:29
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Brussels
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Nem tudom, hogy lehetséges ez, de a régi szoftverrel mindig büszke voltam a telefon térerejére, az újjal viszont alig van...
Néha csak egy pálcika, néha azt jelzi semmi..... Tiszta ideg vagyok, lehet hogy csak a kijelzés nem pontos, de a vétel ugyanúgy megvan?


vas. ápr. 22, 2012 13:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 24, 2007 20:29
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Brussels
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
Macika írta:
Melyik Product Code-ra?
Mert XEH-re március 12-én jött ki a 4.0.3.


Ez a build szam alatt lathato?
IML74.XWLP7...

Eszrevettel barmifele javulast?


szomb. ápr. 21, 2012 22:20
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
pucok írta:
:!:
Ma hajnalban megjelent a frissítés a telefonra.....
KIES-sel sikeresen felment a régóta várt 4.0.3.
Kíváncsi vagyok mennyit javult az üzemidő és a kamera minősége.

!-F

Melyik Product Code-ra?
Mert XEH-re március 12-én jött ki a 4.0.3.


szomb. ápr. 21, 2012 22:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 24, 2007 20:29
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Brussels
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
:!:
Ma hajnalban megjelent a frissítés a telefonra.....
KIES-sel sikeresen felment a régóta várt 4.0.3.
Kíváncsi vagyok mennyit javult az üzemidő és a kamera minősége.

!-F


szomb. ápr. 21, 2012 9:05
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Samsung Galaxy S II i9100 - Android, S.AMOLED+, Dual Cor
pucok írta:
Macika írta:
Egyértelmű a Copilot, nekem a Sygic NAGYON nem jött be!

Igen hallottam otthon volt ra panasz boven, de Nemeto.-Belgium-Hollandia-Francio. tokeletes a terkep es a tervezes is, nem beszelve nem utolso sorban a speedcam bazisarol....
Bar tavaszra igerik az iGo primot is androidra, lehet azt veszem meg a vegen....

Na, ez kimaradt, hogy Te nem Magyarországra akarod.
A SpeedCam adatbázist meg hagyjuk, minden fa benne van, ahol valaha is láttak az autósok mérőautót...
30 vakriasztásra jut egy valódi. Ne de nem is lehet máshogy. A telepített, fix trafi az OK, de hát az kitáblázva is ki van általában, de tudom, hogy nem minden országban előírás ez.

Mindegy egyébként, az általam ajánlott Applanettel mindkettőt le tudod tölteni és próba után meg tudod venni a sima Marketen, amelyik megfelelő számodra.


szomb. feb. 11, 2012 2:26
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 328 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség