Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. jún. 16, 2024 15:33



Hozzászólás a témához  [ 76 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Motorola S9 
Szerző Üzenet
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 20, 2007 0:54
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Békés
Hozzászólás 
Hát én már lassan 2 éve vettem, még 19-ér dobozos gyári! Mert ugye elloptak egy jo nagy mennyiséget a gyárból és mindenki árulta nagyon olcsón. Aztán keveredtek a koppincsokkal.
Szoval én még a régi rendszerbe vettem, és nekem tökéletesen működik. Kb minden nap használom, kicsit a ragasztás málik, de nem jön le csak néha olvadós lesz, gondolom a sok használattól meg környezeti hatástól.

Szoval én egy nagyon elégedett vevője vagyok ennek a terméknek! :D

(ha már mindenki csak hibát mesél itt.... persze hogy hibás a koppincs, lopott áru)


csüt. okt. 29, 2009 18:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 16, 2008 14:58
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
Sziasztok

Gondom van a headsettel és hozzátok fordulok végső elkeseredésemben ...

Egyik este kimentem futni és minden szépen működött a headsetel, futás végeztével mint mindig szépen ki is kapcsoltam a headsetet (mint mondtam tökéletesen működött eddig)

Reggel próbálnám használni és meg sem nyikkan, a bekapcsoló gombot mint mindig 3mpig nyomom és a piros led nem gyullad ki, nem kapcsolódik be még akkor sem ha hosszabb ideig nyomom ... a led működik mert ha rárakom töltőre a headsetet akkor a a töltés tökéletesen fut.

Valaki találkozott már ilyen hibával ?

Köszi


pén. okt. 02, 2009 10:05
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 16, 2008 14:58
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
Én most rendeltem egy ilyen hedset-et ...

Nokia E71-em van amiben V2 + EDR Bluetooth van ..... most ezzel nem fog működni vagy mi? Mert mindenhol azt olvasom hogy valami A2DP-s bluetooth kell hozzá :(

Huhh most találtam egy cikket hogy A2DP-t is támogat a készülék ... kicsit megnyugodtam :)


pén. szept. 04, 2009 7:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás 
thiby írta:
aronpapa írta:
(ONE SIZE :-)) ?


Igen, 1 méretben van.


Köszi!

Akkor így nézhet ki használat közben:

Kép

Kár érte ...


hétf. máj. 18, 2009 8:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
aronpapa írta:
(ONE SIZE :-)) ?


Igen, 1 méretben van.


vas. máj. 17, 2009 6:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás 
Hello

Valamely tulajdonos, ha lenne szíves válaszolni nekem:

Lehetséges a fejedhez történő állítása, vagy csak egy méretben kapható és használható (ONE SIZE :-)) ?

Előre is köszi, üdv: Áronpapa


szomb. máj. 16, 2009 18:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
woodoo írta:
Baromi idegesítő volt, sajnos rádióhallgatásra is alkalmatlan a NOKIA 6288-al, kábel kell ugye hozzá, de a következő lépés ez lesz a Bluetooth világában, hogy ezt is megoldják
Ennek megértéséhez fizikát kell tanulni.

Ha a készüléken nincs kihúzható antenna (és hát hogy nézne már ki úgy), akkor kell hozzá valami antenna. Jobb híján a füles drótja helyettesíti az antennát.


szer. márc. 18, 2009 22:50
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 18, 2009 22:22
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Tudna valaki segíteni nekem abban, hogy olcsón hozzájussak egy ilyen kütyühez?
köszi.


szer. márc. 18, 2009 22:24
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd márc. 10, 2009 19:59
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
aha, köszi. az enyémből a három gumi kimaradt...pedig néha nagyon tud kelleni, tapasztalataim alapján


pén. márc. 13, 2009 20:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
kinin írta:
...persze már találtam használatit...
viszont azt szeretném még kérdezni, mi van az alapcsomagban, töltő, headsett, ennyi? vagy vannak tartalék fülgumik is, esetleg egyéb?


Ha jol emlekszem:

- headset,
- tolto,
- 3 par kulonbozo meretu gumi,
- egy osszehuzhato kis zsak (mint amilyeneket a napszemuveghez adnak) es
- hasznalati utasitas.

Volt korabban egy fitness csomag is, amiben adtak hozza egy karra fuzheto tepozaras telefontokot is.


szer. márc. 11, 2009 18:50
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd márc. 10, 2009 19:59
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
...persze már találtam használatit...
viszont azt szeretném még kérdezni, mi van az alapcsomagban, töltő, headsett, ennyi? vagy vannak tartalék fülgumik is, esetleg egyéb?


kedd márc. 10, 2009 20:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd márc. 10, 2009 19:59
Hozzászólások: 3
Hozzászólás használati
Sziasztok, ma kaptam egy ilyen kütyüt, de használati utasítás nem volt hozzá, valaki el tudná küldeni, vagy egy linket esetleg...?
Köszönöm, előre is.


kedd márc. 10, 2009 20:03
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: -
iguana írta:
...
Szerintem a zsebben jobban 'hozzáér' a testedhez, az övtok távolabb van, azért jobb...


hétf. feb. 02, 2009 18:28
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jan. 04, 2008 10:49
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: -
Ha a jobb elso farmerzsebbe raktam a keszuleket, akkor kb. 10cm-rel volt lentebb, mint az ovemre fuzott bortokban, ami nagyjabo a zseb nyilasanal helyezkedett el. A hasam ugyanakkora volt mindket esetben (ralogasos arnyekolas szemponjabol emelem ezt ki :) ).
Megis - adott helyeken a varosban - ha zsebben volt a keszulek, szakadozott az atvitel, ha bortokban, akkor nem.
:eneztnemertemazotase:

A fules egyebkent teljesen jo, pc-vel is hamar osszehaverkodott (csak a tv-tuner analog hangja nem jon at valamiert). Az elso par napban nyomta a fulemet kb. 1-1.5ora utan, de azota osszeigazodtak (valamelyik engedett sztem).


Macika írta:
iguana írta:
Nalam Moto A1200-essel jelentkezett ez a problema.
Es nem csak beszelgetes, hanem zenehallgatas kozben is. A farmer zsebe (akar elol, akar hatul toltam zsebbe a telefont) nem tett jot a BT kapcsolatnak. Az ovemen hordva a problema megszunt. Erdekes, hogy a szakadozas mindig ugyanazokon a helyeken jott elo, ahogy jarkaltam a varosban. Eloszor a villamosra gondoltam, aztan a kozlekedesi lampa kozelsegere... Nem derult ki sohasem.
Az emberi testben elnyelődik a 2,4 GHz-es jel, annyira gyengére van állítva a BT adóteljesítménye.
Csak 'fizikai rálátás' esetén működik hibátlanul. Még a falon is jobban megy át, mint az emberi (különösen a zsír-) szöveteken.


hétf. feb. 02, 2009 18:26
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: -
iguana írta:
Nalam Moto A1200-essel jelentkezett ez a problema.
Es nem csak beszelgetes, hanem zenehallgatas kozben is. A farmer zsebe (akar elol, akar hatul toltam zsebbe a telefont) nem tett jot a BT kapcsolatnak. Az ovemen hordva a problema megszunt. Erdekes, hogy a szakadozas mindig ugyanazokon a helyeken jott elo, ahogy jarkaltam a varosban. Eloszor a villamosra gondoltam, aztan a kozlekedesi lampa kozelsegere... Nem derult ki sohasem.
Az emberi testben elnyelődik a 2,4 GHz-es jel, annyira gyengére van állítva a BT adóteljesítménye.
Csak 'fizikai rálátás' esetén működik hibátlanul. Még a falon is jobban megy át, mint az emberi (különösen a zsír-) szöveteken.


hétf. feb. 02, 2009 12:49
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jan. 04, 2008 10:49
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: -
Nalam Moto A1200-essel jelentkezett ez a problema.
Es nem csak beszelgetes, hanem zenehallgatas kozben is. A farmer zsebe (akar elol, akar hatul toltam zsebbe a telefont) nem tett jot a BT kapcsolatnak. Az ovemen hordva a problema megszunt. Erdekes, hogy a szakadozas mindig ugyanazokon a helyeken jott elo, ahogy jarkaltam a varosban. Eloszor a villamosra gondoltam, aztan a kozlekedesi lampa kozelsegere... Nem derult ki sohasem.


hétf. feb. 02, 2009 11:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. jún. 13, 2007 23:36
Hozzászólások: 43
Hozzászólás Re: -
Nokia mobillal ez a jelenség nem jelentkezett. Így akkor a Samsung i600-asom is ludas. Az meg akkora, hogy olyan bőrtokot nem láttam még, ahhoz kell egy fél marha.


iguana írta:
Ugyanez volt nalam is.
Egy ovre fuzheto 1500 Ft-os bortok tokeletesen megoldotta a problemat. A nadragzseb fajellensege a BT-s mobiloknak, ugy latszik...

Hosino írta:
Hali!
1,5 hónapja vettem egy ilyen kütyüt, boltból, újonnan. 1 hétig jól működött, majd előjött az a hülyesége, hogy ha a telefon zsebben volt, én pedig kiléptem a nyílt utcára (lakásból vagy közlekedési járműből) akkor elkezdett akadozni a hang, sokszor meg is állt teljesen. azt hittem a telefon a ludas, beadtam szervizbe (még garis) és csináltak rajta egy szoftver-frissítést, mert hibát nem találtak a teló bluetooth-án. Azóta bár egy fokkal jobb a helyzet, de még mindig az van, hogy ha nyílt terepen vagyok, akkor akadozgat az adatátvitel. És csak ha zsebben van a teló (farmer zsebe, kabát belső zseb). Ha kiveszem akkor megy pöpecül. Ti is tapasztaltatok ilyet, azaz általános hiba, vagy csak kikaptam a tutit? Mert ha ez másnál nincs, akkor viszem vissza a kütyüt.


szomb. jan. 31, 2009 18:08
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jan. 04, 2008 10:49
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: -
Ugyanez volt nalam is.
Egy ovre fuzheto 1500 Ft-os bortok tokeletesen megoldotta a problemat. A nadragzseb fajellensege a BT-s mobiloknak, ugy latszik...

Hosino írta:
Hali!
1,5 hónapja vettem egy ilyen kütyüt, boltból, újonnan. 1 hétig jól működött, majd előjött az a hülyesége, hogy ha a telefon zsebben volt, én pedig kiléptem a nyílt utcára (lakásból vagy közlekedési járműből) akkor elkezdett akadozni a hang, sokszor meg is állt teljesen. azt hittem a telefon a ludas, beadtam szervizbe (még garis) és csináltak rajta egy szoftver-frissítést, mert hibát nem találtak a teló bluetooth-án. Azóta bár egy fokkal jobb a helyzet, de még mindig az van, hogy ha nyílt terepen vagyok, akkor akadozgat az adatátvitel. És csak ha zsebben van a teló (farmer zsebe, kabát belső zseb). Ha kiveszem akkor megy pöpecül. Ti is tapasztaltatok ilyet, azaz általános hiba, vagy csak kikaptam a tutit? Mert ha ez másnál nincs, akkor viszem vissza a kütyüt.


szomb. jan. 31, 2009 16:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. jún. 13, 2007 23:36
Hozzászólások: 43
Hozzászólás -
Hali!
1,5 hónapja vettem egy ilyen kütyüt, boltból, újonnan. 1 hétig jól működött, majd előjött az a hülyesége, hogy ha a telefon zsebben volt, én pedig kiléptem a nyílt utcára (lakásból vagy közlekedési járműből) akkor elkezdett akadozni a hang, sokszor meg is állt teljesen. azt hittem a telefon a ludas, beadtam szervizbe (még garis) és csináltak rajta egy szoftver-frissítést, mert hibát nem találtak a teló bluetooth-án. Azóta bár egy fokkal jobb a helyzet, de még mindig az van, hogy ha nyílt terepen vagyok, akkor akadozgat az adatátvitel. És csak ha zsebben van a teló (farmer zsebe, kabát belső zseb). Ha kiveszem akkor megy pöpecül. Ti is tapasztaltatok ilyet, azaz általános hiba, vagy csak kikaptam a tutit? Mert ha ez másnál nincs, akkor viszem vissza a kütyüt.


csüt. dec. 18, 2008 16:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Ha valakit érdekel akkor van egy ilyen eladó kütyüm!


szer. aug. 06, 2008 13:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szer. jan. 30, 2008 19:59
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: help
Lost in space írta:
Sziasztok.Még mindig nem tudok a számítógéphez csatlakozni az s9 el.Mi a teendó ha zenét szeretnék hallgatni számítógépről s9 en?Bedugtam a gépbe a bluetooth,bekapcsoltam az s9 est....Rákesestem az s9 re..fel is ismerte a 2 ezköz egymást.Rányomtam,hogy csatlakozás...eddig minden ok.Majd elindítottam egy zenét a számítógépen de a hang sehol...nem tudom mi tévő legyek..
A másik kérdésem,hogy van egy crct 599 es mobilom.Itt is szeretném használni az s9 et.Felismeri,ráis kapcsolódik de csak a baloldalon szól az zene....pedig a mobilon minden rendbe beállítás tére..Az is lehet hogy hibás az s9???


Szia! énis szívtam egy kicsit a számítógépes csatlakozatásnál, de egy Bluesoleil nevezetű progi segítségével simán összejön a dolog...


kedd jún. 10, 2008 20:36
Profil Privát üzenet küldése YIM
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Gondolkodom én is egy ilyen headset-en. Annyira nem sokat hallgatok zenét mobilon (Nokia E51), de amikor néha kell jól jöhet. Van egy BT fülesem (Motorola H680), és az autóban elég jó dolog. Ha pedig Stereo lenne, kocsiból kiszállva, egyből válthatnék mondjuk zenehallgatásra.

Az érdekelne, hogy mondjuk egy Sony Ericsson Walkman füleshez viszonyítva, vagy rendes, zenehallgatásra kitalált fülhallgatóval összehasonlítva mennyire jó hangminőséget biztosít?

Mennyit bír az akkuja?

...és hol a legolcsóbb?
Köszi!!

Ui.: és azért tetszik, mert ahhoz képest kicsi, és nem az a nagy, párnázott füles.


pén. máj. 09, 2008 8:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. márc. 17, 2008 20:28
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: szentes
Hozzászólás ??
Gyere el szentesre a mobilshopba.Itt kapsz vadiúj,1év garancia,eredeti nem koppincs.Én csak ámulok hogy olvasom 17 ért adják...ki az a hülye aki annyiért megveszi...mindenesetre én 8200 ért vettem.igaz töltő nincs hozzá.


szomb. márc. 22, 2008 15:18
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: s9
Lost in space írta:
szia nálunk az s9 et 8200 ft-adják vadiúj. :lol:
Az azért érdekes, mert 17.000 Ft alatt nem nagyon látni sehol HIVATALOS, számlás/garis beszerezhetőségűt.


szomb. márc. 22, 2008 14:28
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. márc. 17, 2008 20:28
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: szentes
Hozzászólás s9
szia nálunk az s9 et 8200 ft-adják vadiúj. :lol:


szomb. márc. 22, 2008 14:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 20, 2007 0:54
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Békés
Hozzászólás 
Ha érdekel valakit, tudok szerezni kb. 13.000-ért ilyet, de csak akkor hozatok ha van igény rá. Ha valakit érdekel írjon privátba!


szomb. márc. 22, 2008 12:08
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. márc. 17, 2008 20:28
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: szentes
Hozzászólás help
Sziasztok.Még mindig nem tudok a számítógéphez csatlakozni az s9 el.Mi a teendó ha zenét szeretnék hallgatni számítógépről s9 en?Bedugtam a gépbe a bluetooth,bekapcsoltam az s9 est....Rákesestem az s9 re..fel is ismerte a 2 ezköz egymást.Rányomtam,hogy csatlakozás...eddig minden ok.Majd elindítottam egy zenét a számítógépen de a hang sehol...nem tudom mi tévő legyek..
A másik kérdésem,hogy van egy crct 599 es mobilom.Itt is szeretném használni az s9 et.Felismeri,ráis kapcsolódik de csak a baloldalon szól az zene....pedig a mobilon minden rendbe beállítás tére..Az is lehet hogy hibás az s9???


szer. márc. 19, 2008 17:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
A rádióhoz azért kell madzagos füles, mert a füles kábele szolgál antennaként. Maga a telefonház annyira árnyékolt, hogy csak így megoldható.
Persze lehet, hogy kitalálja valaki, hogyan lehet megoldani madzag nélkül is, de jelen pillanatban még nincs megoldva.


kedd márc. 18, 2008 16:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd márc. 18, 2008 16:07
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok'

El kell mondjam, én is vásároltam egy S9-et, valóban szépen szól, szépen vált a számok között, hangerő szuper, hanghívás semmi, mondjuk az a telefonról is egy nagy kaki, de hogy sportolásra alkalmatlan az tuti, legalábbis az én fejemen.
Kirázódik a fülemből teljesen, 30 méterenként igazítani kellett, ha másnem arra jó, hogy elveszi a figyelmet a futástól és igy könnyedén le lehet futni benne 10 km-t:)
Baromi idegesítő volt, sajnos rádióhallgatásra is alkalmatlan a NOKIA 6288-al, kábel kell ugye hozzá, de a következő lépés ez lesz a Bluetooth világában, hogy ezt is megoldják, no én hülye fejjel megvettem Debrecebem doboz nélkül 20 ez-ért, amit még most sem kaptam meg, pedig igérték, és nem elég hozzá.
Pár nap mulva egy Debreceni pasi hírdette, csomagolás nélkül van 500 db-ja 10 ez-ért, hát erről ennyit, szegény kereskedőknek valahogyan meg kel élni a balfékekből is:))
100 szónak is egy a vége, sportoláshoz teljesen alkalmatlan nekem, pedig igazából ere vettem, megbántam kicsit.


kedd márc. 18, 2008 16:22
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. feb. 01, 2008 21:58
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Hali. Rádiót azért nem tudsz halgatni mert a vezetékes headset vezetéke a rádió antennája. Az hogy miért nem játssza le a PDA azenét arról azthiszem nem a headset tehet. Nekem semmi bajom vele. Még win media playerbe is tudom léptetni a számokat.


pén. feb. 01, 2008 22:03
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. jan. 30, 2008 19:59
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!
Tudja valaki hogy miért nem lehet halgatni zenét az s9-el egy PDA-rol? És miért nem lehet rádiózni egy nokia 6300-rol? Beszélni lehet mindkettőröl de a nokia nem kapcsolja be a rádiót a Qtek-en meg nem játsza le a zenét a memória kártyárol.
Előre is köszönöm


szer. jan. 30, 2008 21:02
Profil Privát üzenet küldése YIM
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Most vettem egy ilyet, nagyon lenyomták az árát, az egyik online gsm tartozék bolt ugyan még mindig horror áron 20.900-ért árulja Beckham csomagban (jár hozzá néhány fitness kiegésziitő), az apronet-en 12.500-ért árulta egy júzer használtan, de az egyik gsm boltban 13.900-ért sikerült megvenni.

Nokia 6234-el használom, tökéletesen együttműködnek, iszonyat jól szól - a gyári nokia headset maximum hangerővel sem éri el azt a hangerőt, ami ezzel a minimum hangerő. Jól szól a bassus, tényleg finom.

Én is kifejezetten egy vezeték nélkülit kerestem, mert egy adapter+füles ugyanúgy vezetékes megoldást jelentett volna, és pont ezt akartam kikerülni (Guni: én sem értem, mire jó egy vezetékes bt headset...)

Szóval teljesen meg vagyok vele elégedve, pont belepasszol a fülembe és passzol a fejemre :) Tényleg klassz :)


vas. jan. 20, 2008 10:58
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás 
valaki használja ezt k800i-vel?
én most szereztem egyet, a zene átjön, hanghívást tudok indítani, halkítani, hangosítani is, de
számot léptetni, leállítani, indítani nem. mi lehet a gond?
az sw:R1KG 001
nem is enged frissíteni a neten.
független a telcsi.
köszi a segítséget!


pén. jan. 04, 2008 20:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 20, 2007 0:54
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Békés
Hozzászólás 
Nah, végre meg vettem én is az S9-est.. hát kicsit én is húztam a szám az ára miatt, de most hogy meg van áááhhhh !-F Nem gondoltam volna hogy ez ennyire jó!! Amikor először fel vettem, hiába dugdostam a fülembe, azér annyira nem sok különbséget éreztem, hogy most ebbe van zaj szűrés is.. de utána láttam hogy vannak még kis gumi karika kiegészítők is. Rögtön ki is cseréltem a gumiharangosra... amikor fel vettem... ahhhhh !-) olyan basszusa van... és szinte teljesen meg szűnik a külső zaj.. semmit nem hallok szinte...
Baromi jó!!!!! !-F Szerintem megéri... a minőség azér ott van!!! !-P

Nah csak ennyit szerettem volna megosztani veletek! :wink:


kedd szept. 11, 2007 17:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Soockit írta:
Hát nem tudom. Ahogyan felrakom a Bluesoleil.exe file, ami meg van okosítva, egyből nem szól a headset, csak az alapzaj van.


Nekem nem ment a feltörés. Bele is fáradtam. Megvettem ezt a Bluesoleil programot, így már működik tökéletesen. Szépen játsza le a zenét nem áll meg...

A poén, hogy nekem ezzel a programmal nem működik a Nokia Pc Suit, de ez legyen a legkevesebb, majd kábellel!


pén. aug. 24, 2007 14:18
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Hát nem tudom. Ahogyan felrakom a Bluesoleil.exe file, ami meg van okosítva, egyből nem szól a headset, csak az alapzaj van.


pén. aug. 24, 2007 13:32
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nah felraktam a Bluesoleil drivert és ezzel tökéletesen működik eddig.
Csak ezzel 5 MB adatot lehet átküldeni, így nekem nem jó, de most jön le az okosított verzió. Remélem tökéletesen működik, ha nem akkor muszáj lesz megvenni 15€-ért!


pén. aug. 24, 2007 9:33
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Akkor most a Cellink Bluetooth stackhez is felrakhatom akár a widcomm vagy akár a Bluesoleil driver-t?


pén. aug. 24, 2007 9:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
arnd írta:
Soockit írta:
arnd írta:
Bt stack csere Broadcom/Bluesolei. nekem az egyikkel szaggat a másikkal meg nem meg az AVRC illetve statikus pattogás halható... Egészen mostanáig egyedül a DC800-ammal tudtam használni de még azzal is ki-ki maradtak pillanatok. Most viszont az A2DP-s N73 szoftver illetve WM6.0 az N560-omon teljesen jól műxik!!! Eddig csak olvastam a jól működő A2DP-ről :)
Ja és nekem egy S805-m van nem S9-es!


vAN Widcomm-os és Bluesolei stackem is, csak az egyik még 1.1-es a másik pedig 1.2-es. Azokkal működött, csak mono-ban.
Lehet akkor kölcsön kérek valahonnan egyet ami 2.0-s!
Nincs kedvem most vásárolgatni még két fajtát!
Nekem úgy rémlik, hogy nem ugyanarról beszélünk, én a működtető szoftver cseréjét javasoltam a hardver marad.
Más az 1.1-es BT Nem A2DP képes tehát eleve ne foglalkozz vele, ha mono akkor meg nem A2DP, hanem csak sima "jamesbond" módban van. 2.0-s Bt persze jobb de az 1.2-vel is kell mennie...


Azzal tisztában vagyok, hogy felesleges próbálkoznom a 1.1-es és 1.2-es BT dongle-mal. Azt hittem, hogy mindegyik Bt csak a saját programjával működik. Akkor ez nem így van?


pén. aug. 24, 2007 7:41
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1627
Hozzászólás 
Soockit írta:
arnd írta:
Bt stack csere Broadcom/Bluesolei. nekem az egyikkel szaggat a másikkal meg nem meg az AVRC illetve statikus pattogás halható... Egészen mostanáig egyedül a DC800-ammal tudtam használni de még azzal is ki-ki maradtak pillanatok. Most viszont az A2DP-s N73 szoftver illetve WM6.0 az N560-omon teljesen jól műxik!!! Eddig csak olvastam a jól működő A2DP-ről :)
Ja és nekem egy S805-m van nem S9-es!


vAN Widcomm-os és Bluesolei stackem is, csak az egyik még 1.1-es a másik pedig 1.2-es. Azokkal működött, csak mono-ban.
Lehet akkor kölcsön kérek valahonnan egyet ami 2.0-s!
Nincs kedvem most vásárolgatni még két fajtát!
Nekem úgy rémlik, hogy nem ugyanarról beszélünk, én a működtető szoftver cseréjét javasoltam a hardver marad.
Más az 1.1-es BT Nem A2DP képes tehát eleve ne foglalkozz vele, ha mono akkor meg nem A2DP, hanem csak sima "jamesbond" módban van. 2.0-s Bt persze jobb de az 1.2-vel is kell mennie...


csüt. aug. 23, 2007 22:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
arnd írta:
Bt stack csere Broadcom/Bluesolei. nekem az egyikkel szaggat a másikkal meg nem meg az AVRC illetve statikus pattogás halható... Egészen mostanáig egyedül a DC800-ammal tudtam használni de még azzal is ki-ki maradtak pillanatok. Most viszont az A2DP-s N73 szoftver illetve WM6.0 az N560-omon teljesen jól műxik!!! Eddig csak olvastam a jól működő A2DP-ről :)
Ja és nekem egy S805-m van nem S9-es!


vAN Widcomm-os és Bluesolei stackem is, csak az egyik még 1.1-es a másik pedig 1.2-es. Azokkal működött, csak mono-ban.
Lehet akkor kölcsön kérek valahonnan egyet ami 2.0-s!
Nincs kedvem most vásárolgatni még két fajtát!


csüt. aug. 23, 2007 7:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1627
Hozzászólás 
Soockit írta:
kdennis írta:
Ez tényleg nagyon jo, most hogy ki probáltam! :D Tök jo hogy így meg tudtuk oldani ezt a gyors vizitet! !-P Köszi mégegyszer! :wink:
Arra voltam még kiváncsi hogy amikor hangerőt szabályzok akkor mennyi ideig áll le a zene, de tényleg csak pár pillanatra, más headset-eknél viszont egy két másodperces kihagyás is lehet.... úgy hallottam :?
Na meg tök kényelmes! Azt hittem, hogy a piros jobb, de ez a fekete nagyon baró! !-P Nekem is ilyen kell !-F
A baj az hogy sehol nem lehet választani hogy milyen színűt akarok :nemjottbe:


Szivesen!
Nem szakad me a hang, folyamatosan hangosítja.

Nekem most PC-vel s z a r a k o d i k, telefonnal még soha nem volt gond. Most PC-nél azt csinálja, hogy játsza szépen a zenét, majd egy olyan 5 mp-ig, mintha bekapta volna a magnó a szalagot (nem tudom ki emlékszik még rá) majd utána 30 mp-ig minden rendben majd megint. És végig ezt csinálja. Próbáltam több fajta lejátszóval is!
Nincs senkinek valamilyen ötlete, hogy mi lehet a probléma, vagy, hogy mit kellene megpróbálnom, esetleg kell valamit változtatnoma beállításokon?
Bt stack csere Broadcom/Bluesolei. nekem az egyikkel szaggat a másikkal meg nem meg az AVRC illetve statikus pattogás halható... Egészen mostanáig egyedül a DC800-ammal tudtam használni de még azzal is ki-ki maradtak pillanatok. Most viszont az A2DP-s N73 szoftver illetve WM6.0 az N560-omon teljesen jól műxik!!! Eddig csak olvastam a jól működő A2DP-ről :)
Ja és nekem egy S805-m van nem S9-es!


szer. aug. 22, 2007 22:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
? :oops:


szer. aug. 22, 2007 20:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
kdennis írta:
Ez tényleg nagyon jo, most hogy ki probáltam! :D Tök jo hogy így meg tudtuk oldani ezt a gyors vizitet! !-P Köszi mégegyszer! :wink:
Arra voltam még kiváncsi hogy amikor hangerőt szabályzok akkor mennyi ideig áll le a zene, de tényleg csak pár pillanatra, más headset-eknél viszont egy két másodperces kihagyás is lehet.... úgy hallottam :?
Na meg tök kényelmes! Azt hittem, hogy a piros jobb, de ez a fekete nagyon baró! !-P Nekem is ilyen kell !-F
A baj az hogy sehol nem lehet választani hogy milyen színűt akarok :nemjottbe:


Szivesen!
Nem szakad me a hang, folyamatosan hangosítja.

Nekem most PC-vel s z a r a k o d i k, telefonnal még soha nem volt gond. Most PC-nél azt csinálja, hogy játsza szépen a zenét, majd egy olyan 5 mp-ig, mintha bekapta volna a magnó a szalagot (nem tudom ki emlékszik még rá) majd utána 30 mp-ig minden rendben majd megint. És végig ezt csinálja. Próbáltam több fajta lejátszóval is!
Nincs senkinek valamilyen ötlete, hogy mi lehet a probléma, vagy, hogy mit kellene megpróbálnom, esetleg kell valamit változtatnoma beállításokon?


szer. aug. 22, 2007 10:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 20, 2007 0:54
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Békés
Hozzászólás 
Ez tényleg nagyon jo, most hogy ki probáltam! :D Tök jo hogy így meg tudtuk oldani ezt a gyors vizitet! !-P Köszi mégegyszer! :wink:
Arra voltam még kiváncsi hogy amikor hangerőt szabályzok akkor mennyi ideig áll le a zene, de tényleg csak pár pillanatra, más headset-eknél viszont egy két másodperces kihagyás is lehet.... úgy hallottam :?
Na meg tök kényelmes! Azt hittem, hogy a piros jobb, de ez a fekete nagyon baró! !-P Nekem is ilyen kell !-F
A baj az hogy sehol nem lehet választani hogy milyen színűt akarok :nemjottbe:


pén. aug. 10, 2007 21:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
kdennis írta:
hát az az igazság hogy nem rendeltem meg. Féltem hogy ha meg rendeltetem akor már rögtön meg is kell vennem, és pont most megyek holnap a balatonra, szoval még kicsit várok ezzel.

Amugy az a GSM Abc az nem a MobTEL GSM ? Ott van az Andrássy-n, vagy amiről te beszélsz az merre van? El megyek akkor azt meg nézem ott! :D
De ha majd leg közelebb erre jársz, vagy ha még itt leszel 10-e körül akkor össze futhatnánk a centerbe! :wink:


A GSMABC nem az a hely, Ők az APEH-hal szemben vannak. A volt márvány cukrászda mögött. Raktáron nekik nincs ilyenük, rendelésre tudnak hozni.

Pont 10-én leszek majd Békéscsabán, de se előtte se utána nem. Csak azon az egy napon. Leszek bent Békéscsabán is majd, de nem tudom mikor.

Dobj egy mailt a soockit [kukac] gmail [pont] com-ra és megadom a telefonszámom majd ott!

Soockit


pén. aug. 03, 2007 8:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 20, 2007 0:54
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Békés
Hozzászólás 
hát az az igazság hogy nem rendeltem meg. Féltem hogy ha meg rendeltetem akor már rögtön meg is kell vennem, és pont most megyek holnap a balatonra, szoval még kicsit várok ezzel.

Amugy az a GSM Abc az nem a MobTEL GSM ? Ott van az Andrássy-n, vagy amiről te beszélsz az merre van? El megyek akkor azt meg nézem ott! :D
De ha majd leg közelebb erre jársz, vagy ha még itt leszel 10-e körül akkor össze futhatnánk a centerbe! :wink:


kedd júl. 31, 2007 22:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
kdennis írta:
Soockit írta:
A jobb fülesben van elvileg, de nézegetem közelről és nem lehet látni, hogy hol...


Ma meg rendeltetem a Speedshop-ból a fülest, és péntekre már meg is lesz szerintem.
Csak annyit kérdeznék még, (csak hogy ne idétlenkedjek sokat a boltba :) ) hogy amikor össze párosítjuk a telóval vagy valamivel, akkor milyen jelszót kell be írni neki? itt van valami általános hogy 123, vagy van neki kis külön kódja? Elnézést a buta kérdésért, csak kicsit izgatott vagyok :P


Bocs, hogy csak most válaszolok!

Minden headset (amivel én edig találkoztam) 0000-t használt!
Ez is.

Nem lett volna gond Békéssel. Én békési születésű vagyok (város is és megye is :) ). Igaz csak ezen a héten megyek haza.

Speedshop-ból nem muszáj megrdenlni, vagyis nem lett volna muszáj. GSM ABC Békéscsabán nayon korekt bolt és mindent megtudnak hozni a Speedshopból. Minden héten csütörtökön vagy pénteken jön árú és szerdáig kell leadni a rendelést. Ajánlani tudom csak őket, és 100%-osan meg vagyok elégedve velük!


kedd júl. 31, 2007 18:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
pampika írta:
Termékenként változhat, de jellemzően 2 eszközközt 1234, headsettel meg 0000 szokott lenni a kód.

Ez érdekes.Most kell megtudjam?Én mindig csak egy 1-essel párosítok. :D


szer. júl. 25, 2007 16:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Termékenként változhat, de jellemzően 2 eszközközt 1234, headsettel meg 0000 szokott lenni a kód.


szer. júl. 25, 2007 14:59
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 76 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség