Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. máj. 29, 2024 10:05



Hozzászólás a témához  [ 1470 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 30  Következő
Nokia 5800 XpressMusic (Tube) 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Tartózkodási hely: Álom világ
Hozzászólás 
reddoors írta:
drkuhl írta:
atesszan írta:
drkuhl írta:
Sziasztok!

Van már erre a készülékre navigáció?


Van. A Nokia Maps és a Garmin fut rajta egyelőre!


Én úgy tudom hogy a garmin nem fut rajta!

Fut rajta egy kis trükközéssel , de nem tökéletes. Nem lehet házszámot beírni és kijelzőforgatásnál sem tökéletes.
Fel kell rakni egy segédprogramot aminek a neve VirtualKey innen http://www.mobiletopsoft.com/symbian/fr ... l-key.html
. Ezzel a segédprogrammal első lépésben be kell olvastatni egy fájlt aminek a neve custom2.keymap(ezt tartalmazza a "virtuális adatokat") majd magát a Garmin programot.


Köszi szépen! És mit tudsz erről a progiról /Sygic_McGuider7.70_Build_1458_Retail_All_Europeian_maps/? Állítólag ez müködik rajta.


pén. feb. 06, 2009 19:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
drkuhl írta:
atesszan írta:
drkuhl írta:
Sziasztok!

Van már erre a készülékre navigáció?


Van. A Nokia Maps és a Garmin fut rajta egyelőre!


Én úgy tudom hogy a garmin nem fut rajta!

Fut rajta egy kis trükközéssel , de nem tökéletes. Nem lehet házszámot beírni és kijelzőforgatásnál sem tökéletes.
Fel kell rakni egy segédprogramot aminek a neve VirtualKey innen http://www.mobiletopsoft.com/symbian/fr ... l-key.html
. Ezzel a segédprogrammal első lépésben be kell olvastatni egy fájlt aminek a neve custom2.keymap(ezt tartalmazza a "virtuális adatokat") majd magát a Garmin programot.


pén. feb. 06, 2009 18:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Tartózkodási hely: Álom világ
Hozzászólás 
atesszan írta:
drkuhl írta:
Sziasztok!

Van már erre a készülékre navigáció?


Van. A Nokia Maps és a Garmin fut rajta egyelőre!


Én úgy tudom hogy a garmin nem fut rajta!


pén. feb. 06, 2009 17:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 24, 2008 22:15
Hozzászólások: 104
Hozzászólás 
drkuhl írta:
Sziasztok!

Van már erre a készülékre navigáció?


Van. A Nokia Maps és a Garmin fut rajta egyelőre!


pén. feb. 06, 2009 13:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Tartózkodási hely: Álom világ
Hozzászólás 
Sziasztok!

Van már erre a készülékre navigáció?


pén. feb. 06, 2009 10:12
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Macika írta:
Nézd, az a helyzet, hogy ha majd Te rendelkezel az ügyfeleidhez kihelyezendő tőkével (az olcsó(bba)n eladott készülékek mind befektetések!), akkor majd Te szabod meg, kinek adsz és kinek nem.
Ameddig ők vannak ebben a helyzetben, addig bizony ők szabják meg...

Na de azért a Voda mégis csak egy szolgáltató lenne vagy mi... Szerintem is gáz, hogy egyáltalán nem szolgálnak ki. Akkor kérjen kauciót öbbett, de kötelessége lenne kiszolgálni, ha tartozása nincs velük szemben.


pén. feb. 06, 2009 9:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Attila írta:
Ma a Vodánál próbáltam megvenni a készüléket. A kezemben volt, rögzítették az adatokat, nyújtom a hitelkártyát erre mondja a srác, hogy nem vehetem meg (!). Tiltólistán vagyok ugyanis. Kérdezte, h nem vettem véletlenül 5 vitamax csomagot az elmúlt 1 évben, mondom, hogy egyet se vettem. Nem érti. 1270 visszahívást ígért, hogy mi a franc van, a nő hangjából úgy éreztem, hogy látja, hogy mi a baj, de nem mondhatja meg. A vodafonegyalázóban majd közéteszem a történetet, én egyelőre annyit tudok, hogy elég sokat veszekedtem anno az ügyfélszolgálattal, hogy írják jóvá a 9000 Ft-os depositot, hatósággal is fenyegetnem kellett őket mire megcsinálták, lehet, hogy kaptam egy "nemkívánatos személy" jelölőt a rendszerben, de ez akkor is nagyon gáz.
Nézd, az a helyzet, hogy ha majd Te rendelkezel az ügyfeleidhez kihelyezendő tőkével (az olcsó(bba)n eladott készülékek mind befektetések!), akkor majd Te szabod meg, kinek adsz és kinek nem.
Ameddig ők vannak ebben a helyzetben, addig bizony ők szabják meg...


pén. feb. 06, 2009 0:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Ma a Vodánál próbáltam megvenni a készüléket. A kezemben volt, rögzítették az adatokat, nyújtom a hitelkártyát erre mondja a srác, hogy nem vehetem meg (!). Tiltólistán vagyok ugyanis. Kérdezte, h nem vettem véletlenül 5 vitamax csomagot az elmúlt 1 évben, mondom, hogy egyet se vettem. Nem érti. 1270 visszahívást ígért, hogy mi a franc van, a nő hangjából úgy éreztem, hogy látja, hogy mi a baj, de nem mondhatja meg. A vodafonegyalázóban majd közéteszem a történetet, én egyelőre annyit tudok, hogy elég sokat veszekedtem anno az ügyfélszolgálattal, hogy írják jóvá a 9000 Ft-os depositot, hatósággal is fenyegetnem kellett őket mire megcsinálták, lehet, hogy kaptam egy "nemkívánatos személy" jelölőt a rendszerben, de ez akkor is nagyon gáz.


csüt. feb. 05, 2009 23:48
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Attila írta:
Most meg itt állok az 5800-as nélkül és kezd hiányozni. Találtam több olcsó helyett, de nem tudom melyikben bízhatok. Centrumgsm? Vagy vegyem meg Vitamaxban aztán majd kikódolom ha meguntam a Vodát?

Ment pü.!


csüt. feb. 05, 2009 15:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Attila írta:
Most meg itt állok az 5800-as nélkül és kezd hiányozni. Találtam több olcsó helyett, de nem tudom melyikben bízhatok. Centrumgsm? Vagy vegyem meg Vitamaxban aztán majd kikódolom ha meguntam a Vodát?

Szerintem okulj az esetből: olyan helyen vedd meg, hogy ha megint előjönne a probléma, gond nélkül cseréljék / visszaadják a pénzed / hivatalos szervizbe vihesd.


csüt. feb. 05, 2009 7:44
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Most meg itt állok az 5800-as nélkül és kezd hiányozni. Találtam több olcsó helyett, de nem tudom melyikben bízhatok. Centrumgsm? Vagy vegyem meg Vitamaxban aztán majd kikódolom ha meguntam a Vodát?


szer. feb. 04, 2009 21:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
reddoors írta:
Attila írta:
v11.0.008 a készülék szoftvere és a Saturnban 94.900 február 3-ig, de valsz. már az összes elfogyott, legalábbis Budapesten. Mammut már szombaton kimerült, Duna Plázából meg én hoztam el az utolsót. Emiatt kicsit kétségeim vannak, hogy hogyan fogják kicserélni, lehet, hogy csak a pénzt kapom vissza.

Hát akkor nincs más választás vissza kell kérni a pénzt. :) Vagy már vissza kellett volna......


Ma visszakértem és visszakaptam. Teljesen korrektek voltak, csak egy áruházi szakértőt kellett megvárni (pont azt küldték aki eladta nekem), aki képes volt megállapítani, hogy a kismillió tartozék közül semmi sem hiányzik :D Felajánlották azt is, hogy megvárhatom a következő beszállítást, és kaphatok egy másik készüléket (függetlenül az akció utáni ártól), de én inkább a pénzemet kértem.


kedd feb. 03, 2009 19:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Kano írta:
Sziasztok!
Tegnap kipróbálhattam egy ilyen készüléket. Nekem nagyon tetszett. Egyetlen gondom az volt, hogy tényleg nagyon üres az a hatalmas kijelző.
Kérdésem az lenne, hogy USB-ről lehet tölteni a telót?
Nagyon gondolkodtam, hogy megvegyek egyet, de még drága. Majd, ha megjelenik az N97. :D

USB-ről nem tölthető.
Nagyon üres? Ezt ,hogy érted? Az aktív készenlétet be lehet kapcsolni,( igaz csak 4 ikont jelenít meg) vagy kirakhatod a Névjegyzékben szereplő Névjegyeket , akár linkeket, de a HandyShell programot is használhatod(kijelzőt elfordítva 6 készenléti funkció látszik).
A HandyShell nagyon jó, kezdettől használom.
Kép
Kép


kedd feb. 03, 2009 18:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Köszi!


kedd feb. 03, 2009 12:02
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
nord írta:
Kano írta:
Sziasztok!
Tegnap kipróbálhattam egy ilyen készüléket. Nekem nagyon tetszett.

Az érintőképernyő kezelésével mennyire voltál megelégedve?

Nekem még soha nem volt érintőképernyős mobilom, de nagyon ritkán volt olyan, hogy 2x kellett érinteni az adott menüpontot. És akkor is inkább én finomkodtam az elsőnél. Szerintem teljesen korrekt, jól eltalált. (Mondjuk itt egy kollégám IPhone 3G-je és annak azért jobb.)


kedd feb. 03, 2009 11:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Kano írta:
Sziasztok!
Tegnap kipróbálhattam egy ilyen készüléket. Nekem nagyon tetszett.

Az érintőképernyő kezelésével mennyire voltál megelégedve?


kedd feb. 03, 2009 9:42
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Sziasztok!
Tegnap kipróbálhattam egy ilyen készüléket. Nekem nagyon tetszett. Egyetlen gondom az volt, hogy tényleg nagyon üres az a hatalmas kijelző.
Kérdésem az lenne, hogy USB-ről lehet tölteni a telót?
Nagyon gondolkodtam, hogy megvegyek egyet, de még drága. Majd, ha megjelenik az N97. :D


kedd feb. 03, 2009 8:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Attila írta:
v11.0.008 a készülék szoftvere és a Saturnban 94.900 február 3-ig, de valsz. már az összes elfogyott, legalábbis Budapesten. Mammut már szombaton kimerült, Duna Plázából meg én hoztam el az utolsót. Emiatt kicsit kétségeim vannak, hogy hogyan fogják kicserélni, lehet, hogy csak a pénzt kapom vissza.

Hát akkor nincs más választás vissza kell kérni a pénzt. :) Vagy már vissza kellett volna......


hétf. feb. 02, 2009 22:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
v11.0.008 a készülék szoftvere és a Saturnban 94.900 február 3-ig, de valsz. már az összes elfogyott, legalábbis Budapesten. Mammut már szombaton kimerült, Duna Plázából meg én hoztam el az utolsót. Emiatt kicsit kétségeim vannak, hogy hogyan fogják kicserélni, lehet, hogy csak a pénzt kapom vissza.


hétf. feb. 02, 2009 19:47
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jan. 09, 2009 12:42
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
Attila írta:
Vettem egyet a Saturnban. Van 72 órám, hogy visszavigyem :(( Ugyanis nem lehet vele telefonálni, a normál hangszórója nem nagyon működik. Vmi kontakthiba lehet, ha nyomkodom, akkor néha hallom, máskor nagyon halk, és van amikor semmit se hallani.


mennyibe került?kevesebb mint 99?


hétf. feb. 02, 2009 15:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
reddoors írta:
nord írta:
Védő nincs rajta, maximum, ha teszel rá fóliát. ;)

---

Tulajoktól kérdem: nektek is ilyen nehezen reagál az érintőképernyő, mint ezen a videón?
http://mobilarena.hu/teszt/nokia_5800_m ... /menu.html
(PDA-k, PNA-k használata, iPhone3G kipróbálása után kicsit furcsa volt látni, hogy kissé nehézkesen ment a kezelés...)

Ez a teszt még a 10.... verzióval készült. Tudomásom szerint az új szoftververzióval az érintőképernyőn is finomítottak. Szerintem kiválóan használható, nekem egyáltalán nem tűnik nehézkesnek.

Nagyszerű, ez jó hír. :)


hétf. feb. 02, 2009 10:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Attila írta:
Vettem egyet a Saturnban. Van 72 órám, hogy visszavigyem :(( Ugyanis nem lehet vele telefonálni, a normál hangszórója nem nagyon működik. Vmi kontakthiba lehet, ha nyomkodom, akkor néha hallom, máskor nagyon halk, és van amikor semmit se hallani.

Igen, ez az az hiba amiről már a fentiekben is írtam. Vidd vissza, ki fogják cserélni. Melyik szoftververzió van a telefonon?
Amúgy egy nagyon jó kis szerkezet , ne menjen el a kedved tőle. :wink:


hétf. feb. 02, 2009 6:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Vettem egyet a Saturnban. Van 72 órám, hogy visszavigyem :(( Ugyanis nem lehet vele telefonálni, a normál hangszórója nem nagyon működik. Vmi kontakthiba lehet, ha nyomkodom, akkor néha hallom, máskor nagyon halk, és van amikor semmit se hallani.


hétf. feb. 02, 2009 0:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 249
Hozzászólás 
mylcsi írta:
köszön a "kedves" segítséged, olvasni tudok , és még a számokat is ismerem,5800 xm-et láttál valahol? mert akkor lehet téleg nem ismerem a zsámokat


Na figyu!
Teljesen jogos vidékiviktor felháborodása meg az enyém is!
A segítség kérése nem abból áll, hogy idehánysz egy sort hogy: 2
"segíts"!
Olvasd el amit mondtunk és ha nem tiszta valami kérdezz, de konkrétat!
Ha nem megy a leírás szerint akkor jobb ha rábízod valakire.
Azért sikerült kihámoznom, hogy mi a problémád. nincs ott az 5800 pc kódja. Jól gondolom?
Itt van: 0577072

Kérlek ha azt akarod, hogy segítsenek ne rágj be egyből mert nem fog senki segíteni!
Bízome benn, hogy magadba szállsz és sokáig itt maradsz köztünk!


vas. feb. 01, 2009 23:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás 
általánosan le van írva, hogy mit csinálj. van még ezenkívül jó néhány telefon ami ott nem szerepel.


vas. feb. 01, 2009 22:48
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. feb. 01, 2009 21:34
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
köszön a "kedves" segítséged, olvasni tudok , és még a számokat is ismerem,5800 xm-et láttál valahol? mert akkor lehet téleg nem ismerem a zsámokat


vas. feb. 01, 2009 22:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás 
Tanítsunk meg olvasni?
Ott le van írva, hogy mit kell csinálnod.


vas. feb. 01, 2009 22:26
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. feb. 01, 2009 21:34
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 5800 nokia
tudsz segiteni


vas. feb. 01, 2009 22:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 249
Hozzászólás 
A második topic itt a forumban.
"a magyaritas titkai"


vas. feb. 01, 2009 22:13
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. feb. 01, 2009 21:34
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
szia
köszi a segítséget,de nagyon hülye vagyok hozzá tudnál segíteni?


vas. feb. 01, 2009 21:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 249
Hozzászólás 
Szia.

Product kódot kell átírnod és utána egy egyszerü Sw frissítés a pc suite-al.


vas. feb. 01, 2009 21:48
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. feb. 01, 2009 21:34
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 5800 nokia
Sziasztok!
vettem egy 5800xm telot,angliában,szeretném megkérdezni hogy létezik e hozzá magyar nyelv?ha igen akkor nem tudjátok hol elérhető előre is köszi


vas. feb. 01, 2009 21:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 249
Hozzászólás 
nord írta:
Védő nincs rajta, maximum, ha teszel rá fóliát. ;)

---

Tulajoktól kérdem: nektek is ilyen nehezen reagál az érintőképernyő, mint ezen a videón?
http://mobilarena.hu/teszt/nokia_5800_m ... /menu.html
(PDA-k, PNA-k használata, iPhone3G kipróbálása után kicsit furcsa volt látni, hogy kissé nehézkesen ment a kezelés...)


Egyáltalán nem nehézkes. Nagyon jól működik szerintem.
Lehet, hogy nem jól kérdeztem. A lényeg, ha megkarcolódik lehet-e felújítani.
Abból gondolom, hogy lehet mert az egész előlap egyben van. Ebből arra következtetek, hogy nem a kijelző szerves része tehát cserélhető.
Jól kikövetkeztetem magamnak itt a válaszom. :)
Biztos szeretnék lenni benne ezért kérdezem, hogy van-e valaki aki már szedett szét ilyen telefont, esetleg van service manual-ja.


vas. feb. 01, 2009 21:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
nord írta:
Védő nincs rajta, maximum, ha teszel rá fóliát. ;)

---

Tulajoktól kérdem: nektek is ilyen nehezen reagál az érintőképernyő, mint ezen a videón?
http://mobilarena.hu/teszt/nokia_5800_m ... /menu.html
(PDA-k, PNA-k használata, iPhone3G kipróbálása után kicsit furcsa volt látni, hogy kissé nehézkesen ment a kezelés...)

Ez a teszt még a 10.... verzióval készült. Tudomásom szerint az új szoftververzióval az érintőképernyőn is finomítottak. Szerintem kiválóan használható, nekem egyáltalán nem tűnik nehézkesnek.

A teszt készítője bekukkanthatott volna a Letöltés! menübe. Ez szerintem a mai viszonyok között annyira alap dolog mint az ,hogy megnézed a "fizikai" tartozékokat a dobozában. :D


vas. feb. 01, 2009 21:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Védő nincs rajta, maximum, ha teszel rá fóliát. ;)

---

Tulajoktól kérdem: nektek is ilyen nehezen reagál az érintőképernyő, mint ezen a videón?
http://mobilarena.hu/teszt/nokia_5800_m ... /menu.html
(PDA-k, PNA-k használata, iPhone3G kipróbálása után kicsit furcsa volt látni, hogy kissé nehézkesen ment a kezelés...)


vas. feb. 01, 2009 21:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 249
Hozzászólás 
Tudja valaki, hogy a kijelző előtt van-e egy védő vagy magát a kijelzőt kell nyomkodni? Ha van az cserélhető? A szervizben nem tudták megmondani! :)


vas. feb. 01, 2009 20:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
A python egy keretprogram,ami bizonyos programok futtatásához szükséges.A restart meg mint a neve is mutatja,újraindítható vele a telefon.Ez a funkció amúgy benne van az X-plore 1.22-ben is.

Igen , ez pontosan így van de azt még hozzá kell tenni ,hogy az symbian v9.3 FP2-es és a symbian v9.4 s60 5th telefonokra csak 2db olyan program létezik amelyik képes újraindítani a készüléket.
Az egyik a python+ restart , a másik az ActiveFile fájlkezelő.
Az összes többi NEM, függetlenül attól ,hogy tartalmazza a funkciót.


vas. feb. 01, 2009 17:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
A python egy keretprogram,ami bizonyos programok futtatásához szükséges.A restart meg mint a neve is mutatja,újraindítható vele a telefon.Ez a funkció amúgy benne van az X-plore 1.22-ben is.


vas. feb. 01, 2009 17:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jún. 02, 2006 14:00
Hozzászólások: 62
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás kérdés!
Bocs,de lenne egy láma kérdésem,a restart progi /+ python/ az a telcsin olyan célt szolgál,mint amikor a PC-re prograot töltünk és ujrainditjuk a számitógépet?
Előre is köszi a választ! :D :oops:


vas. feb. 01, 2009 15:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Jelenleg SYMBIAN OS v9.4 S60 5th rendszeren működő programlista.


vas. feb. 01, 2009 9:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Skype-al kapcsolatban vannak tapasztalataitok? HSDPA-val nincs túl nagy késleltetése?

A mobilos adatkommunikációt le lehet ideiglenesen tiltani? Pl. ha külföldön vagyok akkor meg tudom könnyen mondani a telefonnak, hogy Wifi ok, de semmilyen körülmények között ne adatroamingoljon?


szomb. jan. 31, 2009 21:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: jelzés!
eriklili írta:
Sziasztok!

Lehet,hogy már tudjátok,én most próbáltam ki a Best Full Screen Message progit a Tuben.Ujra szignóztam és müködik.Sajnos Reddors feltöltése az már lejárt én a nokiaprogiról töltöttem le.Használjátok,szerintem klassz progi. :D

Igen, működik a Best Private Conversation programmal együtt de NEM kell szignózni. Már aláírta a gyártó :D :wink: .


szomb. jan. 31, 2009 17:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jún. 02, 2006 14:00
Hozzászólások: 62
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás jelzés!
Sziasztok!

Lehet,hogy már tudjátok,én most próbáltam ki a Best Full Screen Message progit a Tuben.Ujra szignóztam és müködik.Sajnos Reddors feltöltése az már lejárt én a nokiaprogiról töltöttem le.Használjátok,szerintem klassz progi. :D


szomb. jan. 31, 2009 15:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 24, 2008 22:15
Hozzászólások: 104
Hozzászólás 
Köszi az infót reddoors! Akkor a jövő héten meg is veszem! :D


szomb. jan. 31, 2009 14:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
A RESTART progi is működik de CSAK a 1.4.5 Python verzióval.
Innen letölthető:
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=35993&start=0
Kép


szomb. jan. 31, 2009 13:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Szia!

Ha őszinte akarok lenni , eddig nincsenek negatív tapasztalataim (6nap után) . Persze ez szubjektív vélemény , mindenki más szemmel nézi a készüléket. Semmivel sem rosszabb, vagy gyengébb képességű mint az N- szériás telefonok, ha nincs szükséged a Multimédia menüre és az XXX kamerára.

Én már a „második” szériából vásároltam, gyárilag a 11.0.008 szoftver volt a telefonon ,és a gyakori hangszóróhiba sem jelentkezett (eddig). Remélem nem is lesz hozzá szerencsém, általában 2-5nap után kibukik.
Ennek oka szoftveres illetve hardveres eredetű.
Itt olvashatsz róla.
http://logout.hu/iras/nokia_5800_sajat_kezbol_ii.html
http://www.symbian-freak.com/forum/view ... light=5800

Maga a telefon nagyon jól kezelhető, a ceruzára és a gitárpengetőre egyáltalán nincs szükség. :) A kijelző tökéletesen reagál az érintésre, nagyon szép kontrasztos. Működése gyors, mint bármelyik 369Mz-es procival ellátott készülék. A Témahatások bekapcsolásával kicsit lassul, de még így is tökéletesen élvezhető. Fagyásnak, szoftveres bizonytalanságnak eddig semmi jele, pedig megfordult már a telefonon pár alkalmazás.

A kompatibilis alkalmazások rohamosan jelnek meg, az összes Handy és a Best szoftverek egy része már fut a telefonon.
A Garmint még nem próbáltam (nem volt időm).

Összességében egy jó választás , én ajánlom mindenkinek.


szomb. jan. 31, 2009 13:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 24, 2008 22:15
Hozzászólások: 104
Hozzászólás 
Szia reddoors! Most készülök lecserélni az N81 8GB-omat egy ilyenre. Megtennéd, hogy összegzed eddigi pozitiv és negativ tapasztalataidat, ha nem nagy fáradság? Köszi


szomb. jan. 31, 2009 12:21
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
zsolesz79 írta:
Szerintem a cert és key fájlra gondolt...
Jó, de akkor miért írja azt, hogy szignózni próbál?


szomb. jan. 31, 2009 3:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 35
Hozzászólás 
Macika írta:
NTibike írta:
Hello! Mar napok ota probalkozok mind a 2 kinai oldalon szignozni, de nem erkezik meg a fajl. Van meg olyan akinek nem sikerul?
Mekkora a fájl? Mert azt tudod, hogy 2 MB alattit lehet csak?


Szerintem a cert és key fájlra gondolt...


szomb. jan. 31, 2009 2:04
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
NTibike írta:
Hello! Mar napok ota probalkozok mind a 2 kinai oldalon szignozni, de nem erkezik meg a fajl. Van meg olyan akinek nem sikerul?
Mekkora a fájl? Mert azt tudod, hogy 2 MB alattit lehet csak?


csüt. jan. 29, 2009 23:07
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1470 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 30  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség