Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. júl. 07, 2024 2:07



Hozzászólás a témához  [ 4610 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 93  Következő
Kedvezményes Vodafone díjcsomagok 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
-vadaszg- írta:


Révész Gabriella értékelése.... most kicsesszünk vele, vagy ne? :twisted: :twisted:


pén. okt. 14, 2005 9:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 31, 2009 14:02-kor.



pén. okt. 14, 2005 9:00
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
micsoda kérdőívek:
https://surveys.vodafone.com/ultimatesu ... rveys.aspx


pén. okt. 14, 2005 8:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
mz írta:
Az ügyfélszolgálat működésével, segítőkészségével, felkészültségével kapcsolatos a kérdőív. 1-től (rossz) 10-ig (jó) terjedő skálán lehet pontozni. Kaptak jó pár 1-est... :twisted:
Pedig ezzel nem sokkal lendíted a kérdést. Ugyanis az ilyen elégedettségi felméréseknél azokat akik a kivalaszthato legrosszabbakat valasztjak ki jellemzően, az összesítésben eleve kiveszik. Ennek oka az, hogy azt "szélsősőges"-nek tartják. Jobb stratégia ilyenkor a legrosszabb helyett a második legrosszabb választ megjelölni, mert azzal jó eséllyel benne maradsz, és le tudod vele húzni az átlagot. (Az ilyen elégedettség-felmérésekre, illetve kiértékelésekre specializált cégek alakultak már ki, főleg Amerikában, de a multik révén már nálunk is.)


pén. okt. 14, 2005 8:34
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 31, 2009 14:02-kor.



pén. okt. 14, 2005 7:58
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Kano írta:
KeFe írta:
Jól megadtad nekik. Most majd jól összekapják magukat :)

Természetesen nem ringatom magam abban, hogy ez túlzottan érdekelné őket, de ha sokan megemlítjük akkor talán elgondolkodnak a dolgon.

Igen ám, csak akinek elmondta a gondját baját, az egy mezei telesales-es emberke (telán még külsős is egyben), és nem az, aki a számlázási rendszert beállítja. Ha rálátna a rendszerre, nem hívnának fel Téged 3-szor, és nem kapnál 3 DM levelet.


csüt. okt. 13, 2005 20:59
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
KeFe írta:
Jól megadtad nekik. Most majd jól összekapják magukat :)

Természetesen nem ringatom magam abban, hogy ez túlzottan érdekelné őket, de ha sokan megemlítjük akkor talán elgondolkodnak a dolgon.


csüt. okt. 13, 2005 20:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 99
Hozzászólás 
Kano írta:
Na ma hívta a Vodától. A fickó amikor odaért a dumában, hogy ajánlana nekem egy díjcsomagot akkor elmeséltem neki, hogy előzőleg jól átvert a Voda és ha megkötöttem volna a szerződést akkor most felbontanám. Mondtam, hogy elegem lett a Vodából és átjöttem az élvonalhoz. Erre megkérdezte, hogy azért küldje-e a levelet. Mondtam neki, hogy teljesen fölösleges mert úgysem fogom megkötni. Megkérdeztem, hogy a Vodánál így szereznek ügyfeleket, hogy átverik őket egy levéllel ami valótlanságokat tartalmaz? Erre azt monta, hogy ő erről nem tudott és ez tényleg nem szép a Vodától.



Jól megadtad nekik. Most majd jól összekapják magukat :)


csüt. okt. 13, 2005 20:11
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 31, 2009 14:02-kor.



csüt. okt. 13, 2005 18:56
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 152
Hozzászólás 
Sziasztok!
Ma kaptam meg a kormanyzati csomagom szamlajat. Seggre is ultem tole. Hat a voda ezzel az uj szamlazasi rendszerrel jol betett mindenkinek.
2* szamlazta ki az elofizetesi dijat, de a kapcsolattarto leminuszolta meg meg valamit belole es igy a vegosszegnel kevesebb jott ki, csak azt nem tudom,hogyan csinalta, mert nekem sehogy nem jon ki ez az osszeg :)
Az elofizetesi dij lebeszelhetoseget 929Ft-ban allapitottak meg, csak tudnam mi alapjan. SMS-t 10-et irtak jova, es kuldtem vagy 130-at. Szoval nemigazan tudom, hogy mit csinaljak most. Az tuti fizetnem kell, csak felek,hogy a jovo honapban is elszurjak, es kezd elegem lenni mar ebbol.
Mas is jart igy kormanyzatis csomagban?
Udv:Balazs


csüt. okt. 13, 2005 18:48
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Na ma hívta a Vodától. A fickó amikor odaért a dumában, hogy ajánlana nekem egy díjcsomagot akkor elmeséltem neki, hogy előzőleg jól átvert a Voda és ha megkötöttem volna a szerződést akkor most felbontanám. Mondtam, hogy elegem lett a Vodából és átjöttem az élvonalhoz. Erre megkérdezte, hogy azért küldje-e a levelet. Mondtam neki, hogy teljesen fölösleges mert úgysem fogom megkötni. Megkérdeztem, hogy a Vodánál így szereznek ügyfeleket, hogy átverik őket egy levéllel ami valótlanságokat tartalmaz? Erre azt monta, hogy ő erről nem tudott és ez tényleg nem szép a Vodától.


csüt. okt. 13, 2005 18:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 05, 2005 13:18
Hozzászólások: 258
Hozzászólás 
En is kaptam sms-t tegnap, holott mar 5 Bonuszom van. Bena tarsasag! Es meg milyen sokan kaphattak sms-t, akiknek regi dijcsomagjuk van... Lassan tobb lesz a nem publikus tarifacsomag elofizetojuk, ez erdekes. Amugy honnan fogunk ertesulni, ha a percdijainkat modositjak? Mert hogy felhivnanak, hogy tajekoztassanak, azt ketlem.


csüt. okt. 13, 2005 14:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Én is kaptam susmust...de még az előző levelemet sem küldték meg :evil:


csüt. okt. 13, 2005 13:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Bíkíscsábá
Hozzászólás 
Nekem is megjött az sms! Most kérjek megint papírt? Már 3 jött! :D


csüt. okt. 13, 2005 9:28
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 31, 2009 14:03-kor.



csüt. okt. 13, 2005 8:05
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 05, 2005 13:18
Hozzászólások: 258
Hozzászólás 
Felhivtam en is ezt a szemet bandat, h szamlareklamaljak a havidij lebeszelhetoseggel kapcsolatban. Elmeselem a sztorit, erre a pattog az urge, h a kedvezmenyek nem vonhatok ossze (lebeszelheto havidij a 28%-kal, az 2 kedvezmeny lenne 1xre). Jo, mondom, de a levelben 28as szam se szerepelt, nemhogy %-ok. Az egy dolog, h tudok rola, de a levelben ilyen nem volt. Erre jon a Dijszabassal, mire tajekoztatom, h a nem publikus dijcsomagokat abban nehez lenne megtalalni. Es eroskodik, h a levelben ez benne volt. Mondom kuldjon belole masolatot, az nem megy. A panaszt meg plane nem tudja felvenni!!! Irjak emailt, es akkor majd elragodnak rajta, h mi legyen. Ezt a pofatlansagot! Ez vilagceg?! Te jo isten!


csüt. okt. 13, 2005 0:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd okt. 04, 2005 23:05
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
T610 írta:
Nekem is jött ma ilyen tartalmú sms.

Lehet válaszolok, és ha felhívnak beajánlom egy haverom, úgyis szeretne ilyen csomagot...

Szintén. 19:34-kor, a 06707030038-ról, a Regisztrálj és nyerj! játék alapján.

Szintén beajánlanék Magam helyett másokat. Mondjuk Odo? Al Bundy? :lol: :lol: 8) PÜ-ben jöhet a címetek :P


Hello! Nehari,de hol értesültetek a Regisztrálj és nyerj! játékról,vagy más hasonlóról,ahol lehet nyerni esetleg Bónusz csomit? Hol lehet ezekre jelentkezni? Vodkafon honlapján?Ott hol? Vagy máshol??? Segítségeteket előre is nagyon köszi!


csüt. okt. 13, 2005 0:05
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Kano írta:
vizsla1 írta:
Szintén. 19:34-kor, a 06707030038-ról, a Regisztrálj és nyerj! játék alapján.
Szintén beajánlanék Magam helyett másokat. Mondjuk Odo? Al Bundy? :lol: :lol: 8) PÜ-ben jöhet a címetek :P

Nekem is kb akkor jött. Eszükbe jutott, hogy még nincs elég madaruk? :lol:


ha végképp kifogyunk a sorból, akkor vonbraun, landsmann, nyuszy, bronzi, crick, tarby, pgsm.


szer. okt. 12, 2005 21:27
Profil Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Szintén. 19:34-kor, a 06707030038-ról, a Regisztrálj és nyerj! játék alapján.
Szintén beajánlanék Magam helyett másokat. Mondjuk Odo? Al Bundy? :lol: :lol: 8) PÜ-ben jöhet a címetek :P

Nekem is kb akkor jött. Eszükbe jutott, hogy még nincs elég madaruk? :lol:


szer. okt. 12, 2005 21:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 253
Hozzászólás 
Engem már fel is hívtak, és jól beolvastam nekik. Ha más is így tesz, tán lesz valami foganatja.


szer. okt. 12, 2005 21:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
T610 írta:
Nekem is jött ma ilyen tartalmú sms.

Lehet válaszolok, és ha felhívnak beajánlom egy haverom, úgyis szeretne ilyen csomagot...

Szintén. 19:34-kor, a 06707030038-ról, a Regisztrálj és nyerj! játék alapján.

Szintén beajánlanék Magam helyett másokat. Mondjuk Odo? Al Bundy? :lol: :lol: 8) PÜ-ben jöhet a címetek :P


szer. okt. 12, 2005 20:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. jún. 18, 2004 18:06
Hozzászólások: 117
Hozzászólás 
Kano írta:
Ma kaptam egy SMS-t, hogy válaszoljak IGEN-nel ha meg akarom tudni, hogy hogyan tudok 0 ft-ért telefonálni szeretteimmel. Én IGEN-nel válaszoltam. Ha hívnak akkor annyira lebaltázom az emberkét, hogy nem igaz.


Nekem is jött ma ilyen tartalmú sms.

Lehet válaszolok, és ha felhívnak beajánlom egy haverom, úgyis szeretne ilyen csomagot...


szer. okt. 12, 2005 20:11
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Ma kaptam egy SMS-t, hogy válaszoljak IGEN-nel ha meg akarom tudni, hogy hogyan tudok 0 ft-ért telefonálni szeretteimmel. Én IGEN-nel válaszoltam. Ha hívnak akkor annyira lebaltázom az emberkét, hogy nem igaz.


szer. okt. 12, 2005 20:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 287
Hozzászólás 
Én mindig is úgy tartottam, hogy az ember fölöslegesen ne dobjon ki pénzt. Tehát (majdnem) minden esetben érdemes reklamálni, akár 700 forintért is. Különben is, miután 4 előfizu van a nevemen, így 4x700=2800 havonta.


szer. okt. 12, 2005 20:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. jún. 18, 2004 18:06
Hozzászólások: 117
Hozzászólás 
Tejberizsa írta:
Az Optimuszos papíron úgy emlékszem nem szerepel, hogy 2500FT felett és alatti megkülönböztetés. Úgyhogy szerintem reklamálj! Egy hívást megér! Bár szerintem így is elég korrekt csomag a Bonusz! 8)


Ha megjön a számla majd meglátom mi legyen.

Jó csomag ezt nem vitatom, de 700 forint is pénz, legalábbis nekem...

Üdv.


szer. okt. 12, 2005 12:42
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
És akkor aki Ánuszt reklamál, az kaphat egy Bónusz Varánuszt?

Ez nagyon jó!!! :gigalol:
Az Ánusz és Varánusz jó lenne szerintem. !-F


szer. okt. 12, 2005 10:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
És akkor aki Ánuszt reklamál, az kaphat egy Bónusz Varánuszt?


szer. okt. 12, 2005 9:38
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Rozso írta:
No, akkor megint a mi feladatunk lesz elnevezni őket... 8)

Az egyik legyen Ánusz (Hardside keresztelése után) a másik maradjon Bónusz(amelyik a jobb)! :gigalol:


szer. okt. 12, 2005 8:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
Akkor most kétféle Bónusz csomag van kibontakozóban?
No, akkor megint a mi feladatunk lesz elnevezni őket... 8)


szer. okt. 12, 2005 6:46
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Valóban nem szerepel az Optimuszos papíron semmi ilyen. Akkor most kétféle Bónusz csomag van kibontakozóban? Nem semmi.


szer. okt. 12, 2005 5:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Bíkíscsábá
Hozzászólás 
Az Optimuszos papíron úgy emlékszem nem szerepel, hogy 2500FT felett és alatti megkülönböztetés. Úgyhogy szerintem reklamálj! Egy hívást megér! Bár szerintem így is elég korrekt csomag a Bonusz! 8)


szer. okt. 12, 2005 5:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. jún. 18, 2004 18:06
Hozzászólások: 117
Hozzászólás 
Tejberizsa írta:
Passz, azt nem közölte a leányka! Direkt kihangsúlyoztam, hogy Hawaii papírral kötöttem meg az előfizetést!

Amúgy még július elején megjött a papírom, de csak aug. elején kötöttem meg. (Vártam arra a nyavadt k750i-re aztán feladtam)


Huhh nekem aug-ban jött a levél(optimusz) és szeptemberben kötöttem meg, valyon érdemes reklamálni majd?

Az a gond, hogy kajak elfelejtettem már, hogy mi volt a levélben, de azt hiszem ott az állt, hogy az egészre vonatkozik a kedvezmény, nem csak 2500 felett.


kedd okt. 11, 2005 22:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: itt-ott
Hozzászólás 
Tejberizsa írta:
Nah, tényleg történni fog valami.....


Hali!

Nekem meg most ez nem akar összejönni. Én szintén Hawai mert 07.03-án lettem Bonuszos, ennek ellenére elöbb hívtam az ÜFSZ-t és kioktatott a gyerek, hogy a kedvezmény mindig is a kezdetektől a lebeszélhető havidíj felett volt amióta a Voda létezik :shock: . Erre kiröhögtem, és közöltem vele, hogy voltam BYOP-os, Voltam SWYOP-os, voltam MSZP-s, és most Bonuszos, és egyiknél se volt így :lol: Amatőrők... Viszont érdemben nem történt semmi, úgyhogy segítsetek légyszíves, hogy névszerint kihez forduljunk. Köszi előre is.

Csumi:Attka


kedd okt. 11, 2005 21:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Bíkíscsábá
Hozzászólás 
Passz, azt nem közölte a leányka! Direkt kihangsúlyoztam, hogy Hawaii papírral kötöttem meg az előfizetést!

Amúgy még július elején megjött a papírom, de csak aug. elején kötöttem meg. (Vártam arra a nyavadt k750i-re aztán feladtam)


kedd okt. 11, 2005 19:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
Tejberizsa írta:
Nah, tényleg történni fog valami. 8)
Most hívtam az 1270-et és elmondtam, hogy a Hawaii-os levelemen nem ezek a percdíjak szerepeltek, mint amik itt le van számlázva. Kolleganő kapcsolás aztán vissza. Novembertől jóvá lesz írva mindenkinek aki régen kötötte meg a Bonuszt. :D

Nem gondoltam volna, hogy össze fog jönni a dolog, de egy 40 perces 1270 megért a dolog! :lol: Gondolom sokan hívták ez ügyben öket és már lépniük kellett! Kíváncsi leszek én erre a jóváírásra! :?


Melyik időpont előtt kötött Bonuszra vonatkozik ez? Én 06.29-én kötöttem.


kedd okt. 11, 2005 19:20
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Tejberizsa írta:
Nah, tényleg történni fog valami. 8)
Most hívtam az 1270-et és elmondtam, hogy a Hawaii-os levelemen nem ezek a percdíjak szerepeltek, mint amik itt le van számlázva. Kolleganő kapcsolás aztán vissza. Novembertől jóvá lesz írva mindenkinek aki régen kötötte meg a Bonuszt. :D

Nem gondoltam volna, hogy össze fog jönni a dolog, de egy 40 perces 1270 megért a dolog! :lol: Gondolom sokan hívták ez ügyben öket és már lépniük kellett! Kíváncsi leszek én erre a jóváírásra! :?

Na ugye! Lehet valamit tenni dolgok ellen csak nem kell mindenbe beletörődni. :wink:


kedd okt. 11, 2005 19:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Bíkíscsábá
Hozzászólás 
Nah, tényleg történni fog valami. 8)
Most hívtam az 1270-et és elmondtam, hogy a Hawaii-os levelemen nem ezek a percdíjak szerepeltek, mint amik itt le van számlázva. Kolleganő kapcsolás aztán vissza. Novembertől jóvá lesz írva mindenkinek aki régen kötötte meg a Bonuszt. :D

Nem gondoltam volna, hogy össze fog jönni a dolog, de egy 40 perces 1270 megért a dolog! :lol: Gondolom sokan hívták ez ügyben öket és már lépniük kellett! Kíváncsi leszek én erre a jóváírásra! :?


kedd okt. 11, 2005 19:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
ÓÓhogyaza...
Az üszis leányzó közölte,hogy okt. 31ig TUTIRA megkapom a bónuszos levelet,ha megígérték!
De mondom,okt. 31ig lehet megkötni :idea: !!
Jaaa :roll: Sebaj,felveszi az adataimat kb ötödjére is...amúgy arról nem adhat tájékoztatást,hogy mi is van ezzel a számlázásos dologgal,mivel még nincsen bónuszom :?


kedd okt. 11, 2005 17:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
TheDaemon írta:
EMBEREK!!! KIIIRRÁÁÁLYSÁÁÁG!!...


Én aug eleje óta várom a bónuszos levelet.Már sokszor ígérték...
Ha neked most megadják (nem sajnálom tőled :!: ),de a voda hibájából később kötőknek meg nem,akkor igencsak durci leszek...Mindjárt rájuk is csörgök,hogy mi a ß$&@-t vetyengenek már... :evil:


kedd okt. 11, 2005 16:59
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 588
Tartózkodási hely: New World Disorder
Hozzászólás 
Ugyanúgy nem korlátlan, mint bármelyik publikus csomagnál. Nekem legalábbis.


kedd okt. 11, 2005 15:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: itt-ott
Hozzászólás 
Sziasztok!

Használ valaki Bonuszos GPRS-NET -et? Aki igen az árulja el légyszíves, hogy korlátlan a net, vagy általános mint a többi csomagnál.

Csumi:Attka


kedd okt. 11, 2005 15:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 253
Hozzászólás 
A számla befizetésével nem ismersz el semmit, hiszen utólag is van helye a reklamációnak minden közüzemi számla esetén. Mind a Vodafone mind az ügyfél észrevehet hibát akár visszamenőleg is, (ha jól emlékszem fél évig visszamenőleg) amit utólag is lehet korrigálni bármelyik irányban.

Ezt maga az ügyfélszolgálat mondta nekem.


kedd okt. 11, 2005 15:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 287
Hozzászólás 
de ugye a számla befizetésével elfogadod azt, emiatt nem biztos.


kedd okt. 11, 2005 13:40
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
TheDaemon írta:
Ahogy mondani szokás, majd a korrekciós számlából minden kiderül.
Szerintem aki nem reklamált, visszamenőleg nem kap.

Na látjátok ez korrekt lenne a Vodától, illetve ez lenne korrekt a Vodától.
Szerintem meg, ha korrekt a Yoda akkor mindenki kap jóváírást aki még régi dm levelet kapott és az alapján kötötte a Bónuszát.


kedd okt. 11, 2005 13:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 287
Hozzászólás 
Ahogy mondani szokás, majd a korrekciós számlából minden kiderül.
Szerintem aki nem reklamált, visszamenőleg nem kap.


kedd okt. 11, 2005 13:26
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Veszprém
Hozzászólás 
És vajon aki nem reklamált ezért, mint én az is kap vajon jóváírást? Erre kiváncsi lennék.


kedd okt. 11, 2005 10:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 287
Hozzászólás 
aki rám hivatkozik, azt kinyírom! Még a végén elveszik a kedvezményem, mert eljárt a szám. :D


kedd okt. 11, 2005 10:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Hurrá!

Akkor most mindenki adhatja be a panaszt. :D


kedd okt. 11, 2005 10:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 287
Hozzászólás 
EMBEREK!!! KIIIRRÁÁÁLYSÁÁÁG!!


Dobpergés, meg ilyesmi...

Most hívtak a vodafone-tól, és visszamenőleg jóváírnak minden hónapban és előfizetésenként 560 ft-ot!!! (először én se értettem, de lényeg az, hogy 560*1,25=700 = 2500*0,28 ).

És a léényeg: azt mondták, hogy elvileg ezentúl is jóváírják minden hónapban, tehát a havidíjat is 28%-kal lehet lebeszélni.

Elvileg mindekinek, aki régen kötötte a bónuszát, ezt aktiválni fogják.

Kiirályság, vagy kiirályság?
8)


kedd okt. 11, 2005 10:11
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 588
Tartózkodási hely: New World Disorder
Hozzászólás 
Megjött a második bónuszos számlám. Ez is sz.a.r, persze. Nincs más hátra, számlareklamáció. Természetesen NEM a csak 2500 felett érvényes 28%-kal van bajom, még mielőtt hőzöngeni kezdene valaki...


kedd okt. 11, 2005 8:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4610 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 93  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség