Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. máj. 29, 2024 0:17



Hozzászólás a témához  [ 2544 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 51  Következő
Nokia E51 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 06, 2009 14:16
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
Az hogy lehetne megoldani, hogy több legyen a rendszermemória, most kb 40-45Mb szokott lenni átlagosan, gondolom ha több lenne még gyorsabb lenne.Arra volnék kíváncsi, hogy van-e olyan mappa valahol a telefonban, ami mondjuk Windows-ban is van a temp mappa amit üríteni szoktak, mert lehet h az is terheli kicsit.


kedd szept. 15, 2009 18:30
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 06, 2009 14:16
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
Kösz szépen, legalább nem kell keresni:D
Úgy néz ki eddig, hogy a Skyfire jó:D


kedd szept. 15, 2009 17:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Semmilyet.

Léteznek vírusirtók és frissítik őket, de ma a gyakorlati esélye egy netről érkező S60 elleni támadásnak gyakorlatilag zéró.

Csak a telefonodat lassítod vele feleslegesen.


kedd szept. 15, 2009 16:48
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 06, 2009 14:16
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
Köszi!És milyen víruskeresőt érdemes felrakni, mert gyakran netezek vele?


kedd szept. 15, 2009 16:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 13:36
Hozzászólások: 111
Hozzászólás 
Hüle a gmail kiliens ,ha beállítom a mail értesítést és az automatikus letöltést,jelez ...ha rögtön nem olvasom el kis idő múlva csippan egyet és kiírja:üzenet törölve .Lehet el is olvasta magának a telefonom ,gondolta nem érdekes és kitörli.Nektek is így működik?


kedd szept. 15, 2009 14:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
Skyfire?


hétf. szept. 14, 2009 20:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 06, 2009 14:16
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
Helló, ismét kérdezek:)
Olyan kérdésem volna h milyen böngészőt lenne érdemes felrakni a telefonra?A saját böngészője az nem jó mert nem támogatja a letöltést, az Opera sem jó mert nincsen benne kurzor meg nem úgy működik ahogy szeretném.Az Ozon Phone Manager az jó lenne csak annyi gond van, hogy miután kész lett a letöltés és felmásoltam a gépre nem akarja elindítani a fájlt a gép azt írja ki valami kiterjesztés rossz, de amúgy meg normális .exe fájl úgyhogy nem értem.Van még másféle jó böngésző?


hétf. szept. 14, 2009 19:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 19:01
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Bluesoleil írta:
Azt hogy lehetne megcsinálni, (vagy van-e erre valami progi) hogy a névjegyzékbe beírt születésnap dátumokat importálni a naptárba?
Én simán Outlookal szinkronizálok.


szomb. szept. 12, 2009 8:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. júl. 27, 2008 23:14
Hozzászólások: 58
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
Azt hogy lehetne megcsinálni, (vagy van-e erre valami progi) hogy a névjegyzékbe beírt születésnap dátumokat importálni a naptárba?
Van egy csomó mindenféle szülinapos program, de hogy pont erre melyik lenne jó, az rejtély. :roll:

*szerk: Úgy is jó lenne, ha a névjegyzékbe beírt adatok alapján valami más módon figyelmeztetne a dátumra.


pén. szept. 11, 2009 0:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. júl. 27, 2008 23:14
Hozzászólások: 58
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
maaniac írta:
próbáld meg lcg jukeboxal, nekem megy vele :D, rögtön hangszórón szól és nem kell a füllhallgató 8)

KÖSZI!! Így már működik. Bár nem az "igazi" rádió szól, hanem netrádió, de itthon úgyis jó az is. :wink:


kedd szept. 08, 2009 2:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Menj be egy McDonaldsba, ott általában free internet van, a wierára kell csatlakozni.

Ha az megvan, akkor a böngészés indításakor bejön a belépő oldaluk. Ha ott a Belépés gombra nyomsz, már fogsz tudni bármerre böngészni.


hétf. szept. 07, 2009 21:47
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
pityuboy írta:
Sziasztok megint én vagyok.Találtam olyan helyet ahol HandyWi nevű programban public-ként jelöli a hotspot-ot, ez azt jelenti ha jól értem h nyitott hálózat.Fel is csatlakoztam rá(megjelent a kis csomag jel az aksiállaptjelző mellett)a probléma a következő:sehogy sem tudok böngészni
feltettem már az operát is, azzal sem lehet, azt írja ki h átjárási hiba.
Próbáltam úgy is h HandWi kapcsolódásakor kiírja h menjek az opviók web-re, rámentem és valamilyen üzenetet írt ki.Meg köszönném ha tudnátok segíteni!


Ennek elég sok oka lehet. Pl. az is, hogy a hálózat nincs kapcsolatban az internettel (mert lehet egy belső hálózat is wifis), esetleg le vannak tiltva portok, van mondjuk mac szűrés, rá van ültetve egy pppoe stb. stb... Bár utóbbi két esetben elvileg nem szabadna csatlakozott állapotot jeleznie, de a symbian működhet másképp.


hétf. szept. 07, 2009 20:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 06, 2009 14:16
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
Sziasztok megint én vagyok.Találtam olyan helyet ahol HandyWi nevű programban public-ként jelöli a hotspot-ot, ez azt jelenti ha jól értem h nyitott hálózat.Fel is csatlakoztam rá(megjelent a kis csomag jel az aksiállaptjelző mellett)a probléma a következő:sehogy sem tudok böngészni
feltettem már az operát is, azzal sem lehet, azt írja ki h átjárási hiba.
Próbáltam úgy is h HandWi kapcsolódásakor kiírja h menjek az opviók web-re, rámentem és valamilyen üzenetet írt ki.Meg köszönném ha tudnátok segíteni!


hétf. szept. 07, 2009 20:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 20, 2009 11:30
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Szlovákia
Hozzászólás 
Bluesoleil írta:
Eragon írta:
Ha ezt írta ki a teló,akkor nem a runtime,hanem a korábbi verzió,pl a Python 1.45 kell hozzá.A nokiaprogon fent van,megamodulpackkal együtt és script shellt is tudsz leszedni.
Szerk:
Íme a három prog egy csomagban :)

Köszi, mostmár működik!
Egyetlen probléma, hogy az ébresztő progiban nincs semmiféle bűvésztrükk, egyszerűen csak elindít egy tetszőleges alkalmazást, ami lehet éppen a Visual Radio is, csakhogy az alapértelmezésben a fülhallgatón kezd el szólni... így maximum akkor ébrednék fel rá, ha külső hangszórót használnék.

próbáld meg lcg jukeboxal, nekem megy vele :D, rögtön hangszórón szól és nem kell a füllhallgató 8)


hétf. szept. 07, 2009 8:03
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. júl. 27, 2008 23:14
Hozzászólások: 58
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
Eragon írta:
Ha ezt írta ki a teló,akkor nem a runtime,hanem a korábbi verzió,pl a Python 1.45 kell hozzá.A nokiaprogon fent van,megamodulpackkal együtt és script shellt is tudsz leszedni.
Szerk:
Íme a három prog egy csomagban :)

Köszi, mostmár működik!
Egyetlen probléma, hogy az ébresztő progiban nincs semmiféle bűvésztrükk, egyszerűen csak elindít egy tetszőleges alkalmazást, ami lehet éppen a Visual Radio is, csakhogy az alapértelmezésben a fülhallgatón kezd el szólni... így maximum akkor ébrednék fel rá, ha külső hangszórót használnék.


vas. szept. 06, 2009 23:25
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Akoska írta:
De akkor már megvolt a sikeres kapcsolódás élménye. Van IP címed és érted a kapcsolódás módját :)

Az megint egy másik dolog, hogy ingyé netezni lehet-e a csatlakoztatott hálózaton...
Teljesen igazad van!!!


vas. szept. 06, 2009 21:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
De akkor már megvolt a sikeres kapcsolódás élménye. Van IP címed és érted a kapcsolódás módját :)

Az megint egy másik dolog, hogy ingyé netezni lehet-e a csatlakoztatott hálózaton...


vas. szept. 06, 2009 21:08
Profil ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Akoska írta:
Olyan wlan hálózatot keress, aminél nincs lakat. Ha abba sikeresen bejelentkeztél, akkor azt mint hozzáférési pontot el is mentheted, így ha legközelebb annak a hatósugarában vagy, megjelenik az elérhető hozzáférési pontok közt.
....feltéve(!), hogy nicns második biztonsági lépcső.

Jó 2 hete Pécsett nekem 1,5 tucat lakat nélküli hotspot látszott, de egyetlenegyre tudtam csak rálépni.
Az összes többi a böngészőben kért jelszót, csak a hotspot tulajdonosának holnapjáig volt free a dolog...


vas. szept. 06, 2009 20:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
pityuboy írta:
Megtalált egy Zotya nevű hozzáférési pontot és jel erőssége is elég jó olyan 50-60%-os, csak a jel fölött van egy lakat jel, gondolom azért mert titkosított hálózat, és kéri a kódot amikor rámegyek.Nem lehetne valahogy megoldani h ne kérjen kódot?


De megoldható. Meg kell beszélned a hotspot gazdájával, hogy 1, tegye szabaddá a belépést, vagy 2, adja meg a kódot.

A kód feltörése mobiltelefonnal jelenleg nem lehetséges. WPA védelműé pláne.

Olyan wlan hálózatot keress, aminél nincs lakat. Ha abba sikeresen bejelentkeztél, akkor azt mint hozzáférési pontot el is mentheted, így ha legközelebb annak a hatósugarában vagy, megjelenik az elérhető hozzáférési pontok közt.


vas. szept. 06, 2009 20:02
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 06, 2009 14:16
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
Leszedtem ezt a Handi wi programot és felraktam a telefonra.
Megtalált egy Zotya nevű hozzáférési pontot és jel erőssége is elég jó olyan 50-60%-os, csak a jel fölött van egy lakat jel, gondolom azért mert titkosított hálózat, és kéri a kódot amikor rámegyek.Nem lehetne valahogy megoldani h ne kérjen kódot?
Azt nem értem, hogy hogy kell beállítani a hozzáférési pontot:
ugye kiválasztom a Nevét a h.pontnak
utána h vezeték nélküli Lan
utánna Wlan hálózatnévnek a kiválasztott nevet adom
hálózat állapota az milyen legyen?nyilvános v. rejtett?
wlan hálózatmód milyen legyen?infrastruktúra v ad-hoc?
wlan biztonságmód milyen legyen?nyitott,wep,802.1x,wpa/wpa2?
wlan biztonság beállítás?
kezdőlaphoz gondolom nem kell semmi
aztán van még olyan h a wlan beállításoknál h saját wlan elérhetőség soha v igen?
előre is köszi


vas. szept. 06, 2009 19:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. máj. 31, 2008 22:26
Hozzászólások: 26
Hozzászólás 
pityuboy írta:
vagy azt írja ki h a wb'n'walk átjáró nem válaszol


Ezt általában akkor írja, ha a routeren ip és/vagy mac szűrést használnak.. :wink:


vas. szept. 06, 2009 16:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
pityuboy írta:
Hogy lehetne beállítani rendesen?Tudna valaki segíteni nekem?
elõre is kösz


Keresd meg a HandyWii programot, telepítsd, és a megtalált public access pointok valamelyikére talán rá tudsz csatlakozni.


vas. szept. 06, 2009 16:06
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
pityuboy írta:
heló
Egy kérdésem lenne:Hogyan tudom használni a wi-fi-t a telefonban?
Találtam hozzáférési pontot és nem enged csatlakozni hozzá, vagy jelszót kér, vagy azt írja ki h a wb'n'walk átjáró nem válaszol vagy azt h nem csatlakoztatható?
Hogy lehetne beállítani rendesen?Tudna valaki segíteni nekem?
előre is kösz
Bocsánat, elmondod, mi köze van a WLAN-nak a Web'n'Walk-hoz?

Olvasgass még szerintem WLAN-témában, különösen a WPA-PSK és a WEP szavakat (jelentésüket) keresd!


vas. szept. 06, 2009 14:44
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 06, 2009 14:16
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
heló
Egy kérdésem lenne:Hogyan tudom használni a wi-fi-t a telefonban?
Találtam hozzáférési pontot és nem enged csatlakozni hozzá, vagy jelszót kér, vagy azt írja ki h a wb'n'walk átjáró nem válaszol vagy azt h nem csatlakoztatható?
Hogy lehetne beállítani rendesen?Tudna valaki segíteni nekem?
előre is kösz


vas. szept. 06, 2009 14:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 16, 2008 16:40
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj VárMegye
Hozzászólás 
Bluesoleil írta:
Tudom, hogy operációs rendszer, ezért kérdeztem, hogy van-e valami megoldás.
Ez a program tök jó lenne, de sajnos nem tudtam feltenni!
Telepítettem a legfrissebb Python ScriptShell v1.9.7 és a Python runtime v1.9.7-et is (nem tudom mi a különbség és hogy ehhez pontosan melyik kéne), de mikor magát a programot akarnám, akkor kiírja, hogy nincs telepítve a Python for S60, és nem is működik sajnos. :cry:
Ha ezt írta ki a teló,akkor nem a runtime,hanem a korábbi verzió,pl a Python 1.45 kell hozzá.A nokiaprogon fent van,megamodulpackkal együtt és script shellt is tudsz leszedni.
Szerk:
Íme a három prog egy csomagban :)


szomb. szept. 05, 2009 7:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. júl. 27, 2008 23:14
Hozzászólások: 58
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
jbtibor írta:
Ez egy operációs rendszer, melyen működik egy telefon, tehát minden szoftveres rajta:
http://www.symbian-freak.com/downloads/ ... _phone.htm

Tudom, hogy operációs rendszer, ezért kérdeztem, hogy van-e valami megoldás.
Ez a program tök jó lenne, de sajnos nem tudtam feltenni!
Telepítettem a legfrissebb Python ScriptShell v1.9.7 és a Python runtime v1.9.7-et is (nem tudom mi a különbség és hogy ehhez pontosan melyik kéne), de mikor magát a programot akarnám, akkor kiírja, hogy nincs telepítve a Python for S60, és nem is működik sajnos. :cry:


szomb. szept. 05, 2009 0:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. márc. 28, 2008 18:27
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Valahol máshol.
Hozzászólás 
Bluesoleil írta:
Ez komoly, hogy nem lehet beállítani az E51-en, hogy rádióra ébresszen? Valamikor nagyon régen irigykedtem a barátom 6230-asára, hogy azon meg be lehetett, most nekem is Nokia van, és én nem találok ilyet.
De azért valami szoftveres megoldás csak létezik erre, ugye? :roll:

Ez egy operációs rendszer, melyen működik egy telefon, tehát minden szoftveres rajta:
http://www.symbian-freak.com/downloads/ ... _phone.htm


pén. szept. 04, 2009 13:15
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Bluesoleil írta:
Én nem bánnám, ha úgy kéne. Visszafejlődés.
De akár ébreszthetne netrádióra is, 2010-ben ez olyan extrém dolog lenne?? Vagy ez eddig csak nekem jutott eszembe? :D
Mondjuk öccá'ér' kapható a kínai piacon ébresztőórás rádió...

Nekem ugyan nem hiányzik. Sokkal szimpatikusabb a halkan, majd erősödve történő ébresztés...


pén. szept. 04, 2009 11:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. júl. 27, 2008 23:14
Hozzászólások: 58
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
Macika írta:
Fene tudja, mennyire jó az, ha füles-zsinórral benne kell odatenni az ágy mellé...

Én nem bánnám, ha úgy kéne. Visszafejlődés.
De akár ébreszthetne netrádióra is, 2010-ben ez olyan extrém dolog lenne?? Vagy ez eddig csak nekem jutott eszembe? :D


pén. szept. 04, 2009 11:45
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Bluesoleil írta:
Ez komoly, hogy nem lehet beállítani az E51-en, hogy rádióra ébresszen? Valamikor nagyon régen irigykedtem a barátom 6230-asára, hogy azon meg be lehetett, most nekem is Nokia van, és én nem találok ilyet.
De azért valami szoftveres megoldás csak létezik erre, ugye? :roll:
Fene tudja, mennyire jó az, ha füles-zsinórral benne kell odatenni az ágy mellé...


pén. szept. 04, 2009 11:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. júl. 27, 2008 23:14
Hozzászólások: 58
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
Ez komoly, hogy nem lehet beállítani az E51-en, hogy rádióra ébresszen? Valamikor nagyon régen irigykedtem a barátom 6230-asára, hogy azon meg be lehetett, most nekem is Nokia van, és én nem találok ilyet.
De azért valami szoftveres megoldás csak létezik erre, ugye? :roll:


pén. szept. 04, 2009 0:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
TOZ írta:
Emlekeim szerint a 2.70 elotti verziokkal van ertelme probalkozni. A helyedben inkabb megvennem, 3.15nel jarunk, folyamtasosan ujabb featurek jonnek. Megeri!

Megoldottam. :wink:


kedd szept. 01, 2009 19:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
MVD írta:
Frissítettem sw-t a telefonomon (300.xx.xx-ra). Nem hackeltem, hanem szignóztam mindent. Ezért keresek olyan Profimail alkalmazást, ami tört verzió, de a telefon fájlrendszerében nem kell ügyeskedni, + ami nem akarja önmagát folyamatosan frissíteni a legutóbbi verzióra és kezeli a gmailt. Mindenek ellenére nem vagyok én telhetetlen. :wink:

Olyan választ, hogy nézzek szét a nokiprogramok.hu-n kérem kihagyni. :) Mert arra vagyok kíváncsi inkább, hogy melyiket szedjem le.

Emlekeim szerint a 2.70 elotti verziokkal van ertelme probalkozni. A helyedben inkabb megvennem, 3.15nel jarunk, folyamtasosan ujabb featurek jonnek. Megeri!


kedd szept. 01, 2009 16:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Frissítettem sw-t a telefonomon (300.xx.xx-ra). Nem hackeltem, hanem szignóztam mindent. Ezért keresek olyan Profimail alkalmazást, ami tört verzió, de a telefon fájlrendszerében nem kell ügyeskedni, + ami nem akarja önmagát folyamatosan frissíteni a legutóbbi verzióra és kezeli a gmailt. Mindenek ellenére nem vagyok én telhetetlen. :wink:

Olyan választ, hogy nézzek szét a nokiprogramok.hu-n kérem kihagyni. :) Mert arra vagyok kíváncsi inkább, hogy melyiket szedjem le.


kedd szept. 01, 2009 15:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 9:34
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Engem igazabol az zavar a nevjegyzekbol, hogy nem tudom megmondani, hogy a tobb nev mezo kozul (csaladnev, keresztnev, becenev) melyik legyen megjelenitve a nevjegyzekben. Tok jo lenne egy olyan progi, ami lecsereli a default nevjegyzeket egy olyanra, ahol contactonkent meg lehet mondani, hogy a nevjegyzekben melyik szerepeljen, es hogyan.


hétf. aug. 31, 2009 9:46
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
arany tag

Csatlakozott: pén. márc. 28, 2008 18:27
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Valahol máshol.
Hozzászólás 
doggy írta:
Sziasztok! Pár napja van ilyen telefonom, egy nagyon-nagyon bosszantó dolog zavar, hogy a névjegyzékben nem csak a vezetéknevekre keres egy gomb megnyomása után... Létezik erre valami megoldás?

Te vagy a második aki erre panaszkodik, és már akkor is elgondolkoztam rajta, hogy ez miért zavaró?

tnoise-hoz hasonlóan én is nehezen viselném ha nem így működne a keresés, annyira praktikus hogy ha nem létezne ki kellene találni :-)


hétf. aug. 31, 2009 9:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 25, 2004 21:45
Hozzászólások: 101
Hozzászólás 
doggy írta:
Sziasztok! Pár napja van ilyen telefonom, egy nagyon-nagyon bosszantó dolog zavar, hogy a névjegyzékben nem csak a vezetéknevekre keres egy gomb megnyomása után... Létezik erre valami megoldás? És az apró betűméretre? Köszi.

A legnagyobb találmány a névjegyzék ilyetén keresője! Ez az, amiért nem s40-es telót használok (többek között). Ki a fene emlékszik, hogy a 600 névből kit, hogyan mentettem el annak idején. De az biztos, hogy ha elkezdem beírni, hogy "Tibor" akkor az összes Tibor megjelenik. Próbáld te is megszokni, egy idő után szeretni fogod.
Betűméret: volt neked e50-ed??! Na, annak kicsik a betűi (megoldás FontMagnifier). Az e51-ben egyébként állítható a betűméret.
Hajrá


pén. aug. 28, 2009 22:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 18, 2004 8:31
Hozzászólások: 23
Hozzászólás Köszönöm a választ
Sziasztok!

Köszönöm a privát üzeneteket, tényleg nem voltam belépve csak olvasgattam a forumot, most már beléptem és olvastam. Mindenképpen jelenkezem akkor.


Üdv:

Tamás


pén. aug. 28, 2009 16:04
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. aug. 28, 2009 15:53
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok! Pár napja van ilyen telefonom, egy nagyon-nagyon bosszantó dolog zavar, hogy a névjegyzékben nem csak a vezetéknevekre keres egy gomb megnyomása után... Létezik erre valami megoldás? És az apró betűméretre? Köszi.


pén. aug. 28, 2009 15:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Privát üzeneteket nem olvasol, ahogy elnézem...


pén. aug. 28, 2009 13:10
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 18, 2004 8:31
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
Sziasztok!

T-mobilos nokia E51-es készülékem van.ki tudja valaki kódolni? Pannon kártyát akarok használni benne.

Köszönöm.

Tamás


pén. aug. 28, 2009 12:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Macika!

Ha meg lehet tudni, akkor melyik nagyker ez? Engem is érdekelne egy white steel.. Mennyibe kerül pontosan?

Köszi a választ!


kedd aug. 25, 2009 19:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
juha írta:
Macika írta:
5600-ért tudok Neked venni nagykerben komplett Rose Steel házat billentyűzettel.


És amúgy ez gyári cucc? Én a krómosra akarok majd váltani.

Igen, az.
A White Steel is (szerintem erre gondolsz, amikor 'krómost' írsz) annyiért van.


vas. aug. 23, 2009 14:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Ugye kaptál Te is használati utasítást a telefonodhoz?

Ha nem, a Nokia oldaláról angol és magyar verziót is letölthetsz.

Abban minden további nélkül megtalálod, hogy kell a telefon nyelvét magyarra visszaállítani.

Ha arra gondoltál, hogy a telefonod egyáltalán nem tartalmaz magyar nyelvet a frissítés óta, akkor a kiemelt "A magyarítás titkai" c. topikban kell tovább olvasnod.


vas. aug. 23, 2009 14:00
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: vas. aug. 23, 2009 13:34
Hozzászólások: 1
Hozzászólás SOS
Sziasztok !
Egy olyan problémám akadt hogy A nokiám volt szoftver frisitésen és át ált angolra :S
Nem tudna nekem segiteni valaki magyarra állitani a telefont ?


vas. aug. 23, 2009 13:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 10:28
Hozzászólások: 86
Hozzászólás 
Macika írta:
5600-ért tudok Neked venni nagykerben komplett Rose Steel házat billentyűzettel.


És amúgy ez gyári cucc? Én a krómosra akarok majd váltani.


szomb. aug. 22, 2009 21:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Bluesoleil írta:
Ha a telefonkönyvben lévő szám + al kezdődik, akkor nem tudok internethívást kezdeményezni (Hibajelzés: A cím nem használt) , csak ha simán 36-tal vagy 06-tal kezdődik. Nálam a számok többsége + al kezdődik, akkor javítsam át az összeset, vagy van rá valami megoldás, hogy ne kelljen?

Másik problémám, hogy nem írja ki a nevet, ha a 21-es számomat hívják, csak a számot, és ebben az esetben mindegy az is, hogyan van a telefonkönyvbe beírva.
:roll:

Várom az ötleteiteket, és előre is köszi!


Itt az a baj, hogy a voip szolgáltató nem érti a + jelet. Gondolom ennél is van valahol a telefon lelkében egy dial script, amit át lehet írni, de ez macerás, szerintem egyszerűbb a szám átírogatás. A szám - név összerendelést szerintem is a telónak kellene tudnia. Mondjuk ha engem is netről hívnak a netes számomon, akkor a szám "szám"@sip.ephone.hu formátumban jelenik meg a kijelzőn.


szomb. aug. 22, 2009 19:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. márc. 28, 2008 18:27
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Valahol máshol.
Hozzászólás 
Bluesoleil írta:
Ha a telefonkönyvben lévő szám + al kezdődik, akkor nem tudok internethívást kezdeményezni (Hibajelzés: A cím nem használt) , csak ha simán 36-tal vagy 06-tal kezdődik. Nálam a számok többsége + al kezdődik, akkor javítsam át az összeset, vagy van rá valami megoldás, hogy ne kelljen?

+ helyett használj 00-át, azt többnyire ismerik a VOIP szolgáltatók is.


szomb. aug. 22, 2009 12:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. júl. 27, 2008 23:14
Hozzászólások: 58
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
vocsok írta:
Nem hiszem, hogy sokan használnak itt Neophone-t.
1 éve még kapcsolódni se tudtunk a telefonnal.
Ilyen gondjai mindig is voltak a neonak, nem hiszem, hogy lesz rá megoldás.
Ha mégis, örülnék neki és kiváncsi vagyok rá.

Ha egyszer kiírja a számot, akkor az miért a voip szolgáltató hibája lenne, hogy nem a nevet írja ki helyette?
Ezt a telefonnak kéne tudnia, ha ott a szám, és ismert, akkor a nevet írja ki!


szomb. aug. 22, 2009 10:39
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Bluesoleil írta:
Ha a telefonkönyvben lévő szám + al kezdődik, akkor nem tudok internethívást kezdeményezni (Hibajelzés: A cím nem használt) , csak ha simán 36-tal vagy 06-tal kezdődik. Nálam a számok többsége + al kezdődik, akkor javítsam át az összeset, vagy van rá valami megoldás, hogy ne kelljen?

Másik problémám, hogy nem írja ki a nevet, ha a 21-es számomat hívják, csak a számot, és ebben az esetben mindegy az is, hogyan van a telefonkönyvbe beírva.
:roll:

Várom az ötleteiteket, és előre is köszi!


Nem hiszem, hogy sokan használnak itt Neophone-t.
1 éve még kapcsolódni se tudtunk a telefonnal.
Ilyen gondjai mindig is voltak a neonak, nem hiszem, hogy lesz rá megoldás.
Ha mégis, örülnék neki és kiváncsi vagyok rá.


szomb. aug. 22, 2009 7:30
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2544 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 51  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség