Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. jún. 26, 2024 1:43



Hozzászólás a témához  [ 988 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Következő
Samsung SGH-E250 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 07, 2008 19:23
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Egyek
Hozzászólás 
Hali srácok!
MA vettem egy E250-t.
Kérdéseima következők lennének.
1. Be szeretném hs számolná a letelefonált költségeket pl 30 Ft/perc
2. Szeretnék beállítani egy költséghatárt pl 5000 Ft
3. Szeretném ha készenléti módban mutatná az órát

Meg lehet oldani ezen a készüléken ezen a problémákat?
Próbáltam beállítani a költséget, de a költséghatárt pl 1000 ft megszorozta a beállított értékkel pl 30 = 30000 HUF lebeg a képernyőn
Mellesleg minden hivásra 0 HUF az érték

Valaki tudna segíteni, mert szolgáltatónál egyszerűen nem tudnak válaszolni a kérdésemre.

Előre is kösz a lehetséges megoldásokat
balu.no.disney@freemail.hu


hétf. ápr. 07, 2008 19:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Akkor mire vársz??? Soros porton (ha egyáltalán működne) legalább 3-4x annyi ideig tartana... Csakis USB


vas. ápr. 06, 2008 21:13
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: vas. ápr. 06, 2008 19:52
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Sziasztok!
Létezik e250-hez soros portos kábel?
Van firmeware-m downloaderem is hozzá meg egy usb-kábelem, amivel kitörölhetem... vagy lehet usb kábellel is frissíteni?


vas. ápr. 06, 2008 20:57
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
gcsilla1 írta:
Trabi TM írta:
gcsilla1 írta:
És valamiben befolyásolja a telót ez a kód?


Igen, a működésben...

Most valószínüleg nem működik rendesen. :wink:

de rendesen műkszik csak nincs imeil
IMEIL?
Ez tetszik... ;)

Most még csak pár ezer helyrerakni a telót, de ha neadjisten bejön a 10 Samsungból 8-nál jelentkező szalagkábel-meghibásodás, akkor nagyon meg fogod még bánni a meggondolatlanságodat.


kedd ápr. 01, 2008 17:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
gcsilla1 írta:
de rendesen műkszik csak nincs imeil


Akkor örülj neki, elvileg IMEI nélkül nem kellene feljelentkeznie a hálózatra...


Mutogatni kéne valami vitrinben, fegyveres őrök mellett...


kedd ápr. 01, 2008 15:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
gcsilla1 írta:
de rendesen műkszik csak nincs imeil


Akkor örülj neki, elvileg IMEI nélkül nem kellene feljelentkeznie a hálózatra...


kedd ápr. 01, 2008 9:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: hétf. márc. 31, 2008 14:27
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
gcsilla1 írta:
És valamiben befolyásolja a telót ez a kód?


Igen, a működésben...

Most valószínüleg nem működik rendesen. :wink:

de rendesen műkszik csak nincs imeil


hétf. márc. 31, 2008 16:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
gcsilla1 írta:
És valamiben befolyásolja a telót ez a kód?


Igen, a működésben...

Most valószínüleg nem működik rendesen. :wink:


hétf. márc. 31, 2008 15:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: hétf. márc. 31, 2008 14:27
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Hát én sem tom esküszöm. És valamiben befolyásolja a telót ez a kód?
:roll:


hétf. márc. 31, 2008 14:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Mások is ezzel szokták nullázni az IMEIt.

Mondd, miért írtad bele?

A javítási művelet immár pénzedbe fog kerülni, méghozzá sokkal többe, mintha elvitted volna egy szakihoz nyittatni.

A telód box-szal javítható, otthon, általad már nem.


hétf. márc. 31, 2008 14:41
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: hétf. márc. 31, 2008 14:27
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
#*7337# ezt a kódot ütöttem be és eltünt az imei hogyan tudom vissza rakni??


hétf. márc. 31, 2008 14:33
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jan. 08, 2008 10:40
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
üdv
arra esetleg nincs valami trükk, hogy PC kapcsolat nélkül, a telefon memóriájából a java menübe varázsoljam a programot. a telóra másolást ugyanis csak haver nokiájáról tudom megoldani. jar-jad párokkal van tele a fél memória, csak sehogy sem tudom futtatni.
a teló fél éves pannonos, az előző tulaj telibe törölte a belső memóriát, az alap játékok is eltüntek.


csüt. márc. 27, 2008 15:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jan. 08, 2008 10:40
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: Memokártya
Barbia írta:
Barbia írta:
Azt elfelejtettem oda írni, ha esetleg ilyen segítséget kapnék, h a Bluetooth számára láthatóvá tettem minden adatot!



Visszaolvastam pár oldalt és beállítottam az általatok javasolt módon háttértárként de még mindig nem látja a PC Studio!

Mit tegyek?


a PC studio csak modem módban látja a telót és annak csak a belső memóriáját éri el. háttértár módban pedig csak a memókártya érhető el sajátgépből, mint egy pen-drive. BT-vel passzoltam.

asszem 9-2-8


csüt. márc. 27, 2008 14:55
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. márc. 27, 2008 11:29
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Sziasztok!
Tudom h uncsi már a téma a játékokkal kapcsolatban s csak annyit szeretnék elmondani h letöltöttem minden progit amit előzőekben leírt valaki de az a softick kéri a kódot amit sehol nem találtam!Aki esetlek tod segíteni az légyszi tegye meg!!!Köszi szépen


csüt. márc. 27, 2008 11:40
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. márc. 27, 2008 10:54
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne hogy ha kinyitom a telefont nem érzékeli hogy kinyitottam.És így nem jó a kamera.Nem tudja valaki hogy hol van benne az érzékelő mert én nem találtam sehol.
Előre is köszi a segítséget!


csüt. márc. 27, 2008 11:03
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 26, 2008 17:18
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
ÉS ezz NAGYON FONTOS NEKEM :D :) :) :) :) :)


szer. márc. 26, 2008 19:28
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 26, 2008 17:18
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
ahha de hogy tudoom megcsinálni a telefon thogy bejöööjön a menü mert 1 x volt szervizben és azóta nem megy:S


szer. márc. 26, 2008 18:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
BeN556 írta:
CSŐ mindenkinekk
nekem az lenne a bajom hogy amikor beütöm a szervzes kód ot akkor nem jönn be a menü tudjátok :*8999
valami iesmi de nem megy mi lehet a baj?
elöre is köcce a válaszokat;)


Az utóbbi 3-4 hónapban más is panaszkodott már emiatt. Valószínű az újabbakon már változtattak valamit, esetleg szolgáltatófüggő a dolog. Nekem TM-esen megy, a teló 1 éves.


szer. márc. 26, 2008 17:57
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 26, 2008 17:18
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
CSŐ mindenkinekk
nekem az lenne a bajom hogy amikor beütöm a szervzes kód ot akkor nem jönn be a menü tudjátok :*8999
valami iesmi de nem megy mi lehet a baj?
elöre is köcce a válaszokat;)


szer. márc. 26, 2008 17:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. okt. 24, 2007 18:08
Hozzászólások: 10
Hozzászólás fólia
Macika: Abban igazad van ,hogy ha valaki napi 50x fel-le tolja, akkor sokkal nagyobb az esélye, hogy tönkre megy a teló, de sztem függ a fólia minöségétöl is. Végigmentem szinte az összes magyar forumon, és 5-6000 hozzászolásból 5 olyan hozzászolást találtam, ahol a kijelző elmosódottságárol panaszkodtak. 2 Ember volt akinek 4 napon belül, 1 akinek féléven belül, 1 akinek 1 éven belül, az utolsó meg nem irta mennyi időn belül ment tönkre. Elég nagy a szorás.

Amugy tegyük fel. h van még érvényes garanciám, töknre megy a fólia, és ki szeretném cserelni, akkor azt megteszik egy samsung szervizben, vagy valoban nekem kell megoldanom a cserét?


szer. márc. 26, 2008 17:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 164
Hozzászólás Re: Memória kártya
Barbia írta:

Az a problémám hogy a gépem és a telefonom Bluetooth-val kapcsolódik egymáshoz! És nem ismeri fel vagyis nem látja a gépem a memókártyát csak a telefon belső memóriáját! Hol tudnám beállítani azt hogy lássa azt is?
És hogy bmilyen új adat ami a telóra kerül automatikusan a memokártyára legyen mentve?
Nagyon sürgős lenne! Előre is köszi!
Barbia


Ezt a problémát már én is felvetettem itt pár hónapja, de sajnos akkor sem lett megoldás.
Úgy néz ki, hogy csak kártyaolvasó a megoldás (én ezt választottam), vagy adatkábel.
Azt, hogy Pl. a fényképeket a memóriakártyára mentse, ne az amúgy is szűkös belső memóriába, szintén nem sikerult megoldanom.


vas. márc. 23, 2008 20:53
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 674
Tartózkodási hely: Salgótarján
Hozzászólás 
Hali!
Videót teljes képernyősben letudja játszani "fekfő" kijelzővel?
Feltettem 160*120-ban a videót, és az "álló" kijelzőn jeleníti meg.


vas. márc. 23, 2008 7:52
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. márc. 20, 2008 21:14
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Segitséget kérés
Hali!

Játékot szeretnék a Samsung SGH-E250-es telefonomra rakni és nem tom hogyan kell.
Ha vki tud segíteni akkor legyen szíves elküldeni nekem ezt e-mail-ban.

Köszönöm. :lol:


csüt. márc. 20, 2008 21:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
Nem.
Szerintem amúgy nem egy hangszóró van benne. (Egyes telóknál kívül is elkülönül pl oldalt van egy rés.) de még ha egy is lenne, miért ne lehetne külön állítgatni?
Talán a 2-2-1 a belső, a 2-2-6 a külső.
Nálam az rx hangerő az elsőnél:8-15-22-32-45-57-64, a másiknál 10-12-16-22-32-45-64


csüt. márc. 20, 2008 20:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 13, 2007 10:38
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
EFi írta:
balika21 írta:
EFi írta:
A hangerő fokozatokhoz tartozó szinteket a szervízmenüben állítottam át
*#8999*8378#
majd 2-2-6 vagy 2-2-1 (illetve azt hiszem mindkettőnél piszkáltam): rx hangerő. Az eredetit célszerű felírni.

Más: 2-3 alatt lehet sasolni az akkuszintet V-ban (pontosabb, jobban tervezhető): 3.73-4.05 közötti a 3 pálca, 3.65-3.73:2, 3.60-3.65:1, aztán állítólag 3,5-nél villog, 3,4-nél kikapcs.


EFi,ez garivesztös játék?
amugy ez melyik hangszóró hangerejere vonatkozik?vagy samsungokba csak amin telefonálás közben hallom a hangot,az van?mert,azt szeretném csökkenteni,ez arra jó?köszi a választ elöre is


Nem garivesztős (egyébként is visszaállítható, ha felírtad az eredeti értékeket), és a belső hangszóró erejére vonatkozik. Én is csökkentettem vele a beszélgetés hangerejét.



ilyenkor a teló csengési hangereje is csökken,mert ugye ugyanazon hangszórón szólnak...??


csüt. márc. 20, 2008 20:02
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. márc. 20, 2008 16:11
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Re: Memokártya
Barbia írta:
Azt elfelejtettem oda írni, ha esetleg ilyen segítséget kapnék, h a Bluetooth számára láthatóvá tettem minden adatot!



Visszaolvastam pár oldalt és beállítottam az általatok javasolt módon háttértárként de még mindig nem látja a PC Studio!

Mit tegyek?


csüt. márc. 20, 2008 16:44
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. márc. 20, 2008 16:11
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Memokártya
Azt elfelejtettem oda írni, ha esetleg ilyen segítséget kapnék, h a Bluetooth számára láthatóvá tettem minden adatot!


csüt. márc. 20, 2008 16:22
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. márc. 20, 2008 16:11
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Memória kártya
Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni memóriakártyával kapcsolatban! Az a problémám hogy a gépem és a telefonom Bluetooth-val kapcsolódik egymáshoz! És nem ismeri fel vagyis nem látja a gépem a memókártyát csak a telefon belső memóriáját! Hol tudnám beállítani azt hogy lássa azt is?
És hogy bmilyen új adat ami a telóra kerül automatikusan a memokártyára legyen mentve?

Nagyon sürgős lenne! Előre is köszi!

Barbia


csüt. márc. 20, 2008 16:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
balika21 írta:
EFi írta:
A hangerő fokozatokhoz tartozó szinteket a szervízmenüben állítottam át
*#8999*8378#
majd 2-2-6 vagy 2-2-1 (illetve azt hiszem mindkettőnél piszkáltam): rx hangerő. Az eredetit célszerű felírni.

Más: 2-3 alatt lehet sasolni az akkuszintet V-ban (pontosabb, jobban tervezhető): 3.73-4.05 közötti a 3 pálca, 3.65-3.73:2, 3.60-3.65:1, aztán állítólag 3,5-nél villog, 3,4-nél kikapcs.


EFi,ez garivesztös játék?
amugy ez melyik hangszóró hangerejere vonatkozik?vagy samsungokba csak amin telefonálás közben hallom a hangot,az van?mert,azt szeretném csökkenteni,ez arra jó?köszi a választ elöre is


Nem garivesztős (egyébként is visszaállítható, ha felírtad az eredeti értékeket), és a belső hangszóró erejére vonatkozik. Én is csökkentettem vele a beszélgetés hangerejét.


szer. márc. 19, 2008 18:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 13, 2007 10:38
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
EFi írta:
A hangerő fokozatokhoz tartozó szinteket a szervízmenüben állítottam át
*#8999*8378#
majd 2-2-6 vagy 2-2-1 (illetve azt hiszem mindkettőnél piszkáltam): rx hangerő. Az eredetit célszerű felírni.

Más: 2-3 alatt lehet sasolni az akkuszintet V-ban (pontosabb, jobban tervezhető): 3.73-4.05 közötti a 3 pálca, 3.65-3.73:2, 3.60-3.65:1, aztán állítólag 3,5-nél villog, 3,4-nél kikapcs.


EFi,ez garivesztös játék?
amugy ez melyik hangszóró hangerejere vonatkozik?vagy samsungokba csak amin telefonálás közben hallom a hangot,az van?mert,azt szeretném csökkenteni,ez arra jó?köszi a választ elöre is


szer. márc. 19, 2008 17:42
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 16, 2008 17:11
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Szalagkábel
Én nekem is a kövezkező lenne a gondom. Szétnyitva és összetolva sincs hang, sőt már a kép is kezd elmenni a kijelzőröl. Olvastam, hogy szalagkábelt kell ilyenkor cserélni.
Én a T-mobilenál vettem a telefont és azt szeretném kérdezni, hogy ha ilyen problémával elviszem oda akkor megcsinálják még ? Elvileg 1 év garancia van és még nem telt le az 1 éve. Vagy elképzelhető az, hogy aztmonják, hogy nem csinálják meg mert "azzal játszadoztam", hogy szétnyítottam illetve összetoltam a telefont.

A választ előre is köszi.


vas. márc. 16, 2008 17:14
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. márc. 14, 2008 0:38
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
QNKORI írta:
Elképzelhetö,hogy a PC-röl valami virus,féreg vagy bármi ártódolog került a telora ami ilyesmit okozhat ? A PC-n virusvédelem tüzfal van.
Volt valakinek ilyen problémája már? Vagy csak egyszerüen megadta magát a készulék


Nem valószínû, ellenben sikerült olyan dologgal találkoznom, hogy az a gép, amihez a 925-ös Motorolát hozzákapcsolták, az vírusos volt, és a manager program futásában adatfeltöltéskor fagyásokat okozott, emiatt a teljes memóriát nullázni kellett, mert fel sem akart állni a telefon a végén.
De ez nem a mobilra került vírus, hanem a PC-n lévô vírus okozott adatátviteli hibákat.


Köszönöm a választ Qnkori. A telefon már a szervizben van. Hétfön utazik a fövárosba. (2 hét) Amugy ezt a memoria törlést én is megtudtam volna oldani garancia vesztés nélkül?


pén. márc. 14, 2008 16:58
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 26, 2008 8:18
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
aronpapa írta:
OFF
Achmed írta:
Sorry,hogy szerinted felesleges kérdéssel terhelem az oldalt,DE ez nem jogosít fel, arra,hogy bunkó legyél.Ha nem zavar ÉN kérdeztem meg először a játékokat is.Gondoltam át lehet konvertálni valahogy....
DE KÖSZI A KIELÉGÍTŐ ÉS SEGÍTŐKÉSZ VÁLASZODAT!!!!


Hát akkor még szomorúbb az eset, ha olvastad is.

A másik dolog: újonc létedre elég nagy szád van, és tudod, mindenki magából indul ki ...

ON



Már ne haragud,de szerintem a zene- és játékfájl, könyv formátuma NEM ugyanaz.Nem nagy a szám,de nem bírom ha hülyének nézik az embert.Tudtommal ez a fórum segítség nyújtás céljából indult az ÚJONCOKNAK!!!!! és nem azért,hogy azt válaszolják nekik,hogy nem tudnak olvasni!!!Szóval elég let volna annyit írnod,hogy nem lehet.


pén. márc. 14, 2008 16:19
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. dec. 26, 2007 14:27
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni abba hogy h lehet szoftvert frissiteni mert ha el akarok küldeni egy mms-t akkor nem küldi el és újra iindul a telefonom.Miért van ez ha tudtok valami gyógymódót akkor kérlek segítsetek ebben a két dologban nekem.Segítségeteket elöre is köszönöm


pén. márc. 14, 2008 14:06
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: hétf. aug. 28, 2006 23:54
Hozzászólások: 826
Hozzászólás 
Elképzelhetö,hogy a PC-röl valami virus,féreg vagy bármi ártódolog került a telora ami ilyesmit okozhat ? A PC-n virusvédelem tüzfal van.
Volt valakinek ilyen problémája már? Vagy csak egyszerüen megadta magát a készulék


Nem valószínû, ellenben sikerült olyan dologgal találkoznom, hogy az a gép, amihez a 925-ös Motorolát hozzákapcsolták, az vírusos volt, és a manager program futásában adatfeltöltéskor fagyásokat okozott, emiatt a teljes memóriát nullázni kellett, mert fel sem akart állni a telefon a végén.
De ez nem a mobilra került vírus, hanem a PC-n lévô vírus okozott adatátviteli hibákat.


pén. márc. 14, 2008 12:43
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: e250 se kép se hang
bodzsy írta:
Elképzelhetö,hogy a PC-röl valami virus,féreg vagy bármi ártódolog került a telora ami ilyesmit okozhat ?
Természetesen, hiszen a PC-vírusok olyanok, hogy képesek bármilyen közegben, akár Windows, akár Linux, akár Symbian, akár Motorola, akár Samsung Operating System környezetben működni, sőt vigyázni kell, mert akár torokfájást is okozhat, háziállatra és emberre is veszélyes lehet.

:hm:


pén. márc. 14, 2008 12:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás 
OFF
Achmed írta:
Sorry,hogy szerinted felesleges kérdéssel terhelem az oldalt,DE ez nem jogosít fel, arra,hogy bunkó legyél.Ha nem zavar ÉN kérdeztem meg először a játékokat is.Gondoltam át lehet konvertálni valahogy....
DE KÖSZI A KIELÉGÍTŐ ÉS SEGÍTŐKÉSZ VÁLASZODAT!!!!


Hát akkor még szomorúbb az eset, ha olvastad is.

A másik dolog: újonc létedre elég nagy szád van, és tudod, mindenki magából indul ki ...

ON


pén. márc. 14, 2008 8:20
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. márc. 14, 2008 0:38
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás e250 se kép se hang
Hello
Samsung e250
Bluetoothon szerkesztettem a névjegyzéket (BlueSolei,Samsung PC Studio) Frankon mentek is az adatok, de kb.15-20 perc után a telefon elszált. Azóta se kép se hang bekapcsolni, tölteni nem lehet. Simkártyát akkut kiszedtem berektam , semmi. BTn keresztül eddig akár órákon keresztul is ment.
A telefon 8 napos (volt is tesztelve, nyúzva) Már kezdtem megkedvelni.Most viszont szerviz.

Elképzelhetö,hogy a PC-röl valami virus,féreg vagy bármi ártódolog került a telora ami ilyesmit okozhat ? A PC-n virusvédelem tüzfal van.
Volt valakinek ilyen problémája már? Vagy csak egyszerüen megadta magát a készulék :(


pén. márc. 14, 2008 1:27
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 26, 2008 8:18
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Sorry,hogy szerinted felesleges kérdéssel terhelem az oldalt,DE ez nem jogosít fel, arra,hogy bunkó legyél.Ha nem zavar ÉN kérdeztem meg először a játékokat is.Gondoltam át lehet konvertálni valahogy....
DE KÖSZI A KIELÉGÍTŐ ÉS SEGÍTŐKÉSZ VÁLASZODAT!!!!


csüt. márc. 13, 2008 21:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás 
Achmed írta:
Tudja valaki,hogy hogy lehet megnyitni a bluetoothon keresztül küldött jar fájlokat,pl.könyvet????


Sehogy.
Egyébként ha végigolvastad volna ezt az oldalt, nem kérdezted volna meg.


csüt. márc. 13, 2008 13:42
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 26, 2008 8:18
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Tudja valaki,hogy hogy lehet megnyitni a bluetoothon keresztül küldött jar fájlokat,pl.könyvet????


csüt. márc. 13, 2008 13:27
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Sziasztok!
Tudd valaki megoldást a vodás menű cseréjére eredetire?
Ha igen, hol, mennyi?
Illetve jár-e valami hátránnyal?
köszi.


kedd márc. 11, 2008 13:30
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. feb. 21, 2008 21:53
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
madarasz írta:
alma írta:
Sziasztok!
Köszönöm szépen a válaszokat!
Azért gondoltam volna Scandisk-re, mert azt olvastam, hogy a többi egy idő után elkezd lassulni.
Erről tudtok nekem mondani valamit?
Tényleg így van?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Üdv:
alma


A scandisk lehet, de a Sandisk nem hiszem. :lol:
A sok apró file-től valóban lassulhatnak a flash memóriák, mivel a "seek" viszonyag nagy overheadot okoz a burstos olvasáshoz képest.


Köszi a választ!
Akkor a héten valószínű meg is veszem.


kedd márc. 11, 2008 13:30
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: e250 hiba
king1 írta:
Hát ez jó, most már se kinyitva se becsukva nem hajlandó szólni.
És ha kinyitom közben felvillan-lakapcsol az előlapi gombok.
Akkor szerintetek ez tuti az a szalagkábel lesz?
Annak kb. mennyi a cseréje ?
Mert garijegyem az nincs.
Mert hozzápiszkáltál.
Nagyjából 101% a hiba oka.

Ha ügyes vagy és meg tudod magadnak is csinálni a cserét, akkor 2 ezerből megvan.
Ha nem vagy ügyes, akkor erre jön még kb. ugyanennyi munkadíj (akár én is megcsinálom szívesen), szóval olyan 5 körül van a teteje.


hétf. márc. 10, 2008 12:48
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
aronpapa írta:
king1 írta:
Akoska írta:
Kijelzőfólia csere.

-----------
Ezt nekem címezted?
Ha igen akkor a kijelzőfóliának mi köze lehet az én problémámhoz ?
:hm:


Akoska nem a kijelzőt védő fóliára gondolt, hanem az átvezető fólia nevezetű alkatrészre, ami az alsó és felső rész közötti "adat" kapcsolatot biztosítja.
Valószínűleg meg van törve, ezért kellene cseréltetned.

Ha nem jól mondom, javítsatok ki, légyszi.
Teljesen jól mondtad. Azért felháborító, hogy 10 éve ugyanaz a gond a Samsungokkal...

Később majd a kép is el fog menni a kijelzőről.

Mondjuk a felhasználó is hibás, mert állandóan játszik a szétnyitással/összecsukással, ezáltal a szükségesnél lényegesen jobban kopik az átvezető fólia.


hétf. márc. 10, 2008 12:44
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. aug. 30, 2007 8:46
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Sziasztok!
Lenne egy dolog amire a segítségeteket kérem. A páromnak és nekem is E250-esünk van, mindkét teló egy mobilszolgáltatónál lett véve igaz időkülönbséggel. Az én telóm ha rá van téve hál.töltőre akkor egyfolytában villágít még akkor is ha a teló ki van kapcsolva, a másiknál a háttérvilágítás elalszik. Már végignéztem az összes beállítást, de ilyenre nem találtam semmit. Mit csináljak vele? Előre is köszi a válaszokat.


hétf. márc. 10, 2008 11:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 73
Hozzászólás 
alma írta:
Sziasztok!
Köszönöm szépen a válaszokat!
Azért gondoltam volna Scandisk-re, mert azt olvastam, hogy a többi egy idő után elkezd lassulni.
Erről tudtok nekem mondani valamit?
Tényleg így van?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Üdv:
alma


A scandisk lehet, de a Sandisk nem hiszem. :lol:
A sok apró file-től valóban lassulhatnak a flash memóriák, mivel a "seek" viszonyag nagy overheadot okoz a burstos olvasáshoz képest.


vas. márc. 09, 2008 21:40
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 09, 2008 21:14
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Hi!
Szeretném kérni hogy senki se nézzen hülyének.
Annyi problémám van hogy Bluetooth-on keresztül egy ideig sikerült felmásolnom zenéket az e250-re de most csak annyit tud kiírni hogy "nem támogatott tartalom".
Ez miért van?
Ja amúgy egy 2gb-s kingston memkar van benne.
Pls help!!!!!(mert a csajomé a telefon és fejem veszi ha nem fog menni normálisan)
Másik kérdés: Mennyivel kellene felfelé másolni a telefonra a cuccot mert nélam 20kb felé soha nem ment és elunom az életem olyan lassú.
Köszi :jaj:


vas. márc. 09, 2008 21:28
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. márc. 07, 2008 18:38
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Nagyrada
Hozzászólás 
de ezt nem tom h hova írjam a telómba:Telefonban: *#52828378# (*#JAVATEST#) -> OTA type setting -> Serial bearer OTA legyen kijelölve


vas. márc. 09, 2008 9:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. dec. 31, 2007 11:45
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
Közben meglett a megoldás.A Samsungnál csatolni kell a névjegykártyát,a Nokia ezt meg nem ismeri,vagy is az amire én küldtem.Egy újabb csalódás.


szomb. márc. 08, 2008 19:58
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 988 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség