Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. máj. 29, 2024 1:51



Hozzászólás a témához  [ 547 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Fogadott emelt díjas SMS-ek, valamint emelt díjas csalások 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
McLaca írta:
... Ja, majd elfelejtettem, a PannOnline-on nyoma sincs a lehetőség tiltásának, EDSZ tiltás az van, de az eddig is volt, és az az emeltdíjas küldésének tiltása.

Üdv!
Az EDSZ tiltáson belül be tudod paraméterezni, hogy mit szeretnél tiltani (voice/pull sms/push sms - ez az utolsó a fogadás tiltása).

Üdv,
C.


szer. aug. 31, 2005 22:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
De ez milyen aljas, ócska, utolsó módi már, hogy a csengőhangot emeltdíjas SMS-ben küldik nekem, és a fogadottért fizetek, aztán meg hetente még kettőt küldenek - természetesen az én kontómra...
Persze alapból nem derül ki még az alsó apróbetűs csíkból sem, hogy a "hetente megújul" az azt jelenti, hogy hetente fizetek... :evil: :evil: :evil:

Azt a jó büdös k. a. ...

Ja, majd elfelejtettem, a PannOnline-on nyoma sincs a lehetőség tiltásának, EDSZ tiltás az van, de az eddig is volt, és az az emeltdíjas küldésének tiltása.

Üdv!


szer. aug. 31, 2005 18:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1075
Hozzászólás 
Tuttti írta:
...és nem foglalkozik az apróbetűs résszel. Csak kapja az sms-t tucatszámra és csodálkozik hogy nincs pénz a kártyáján, stb. Vagy apuci meglátja a számlát és agyvérzést kap!

jaja, kb. erről van szó!


szer. aug. 31, 2005 17:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Tartózkodási hely: Itt is, ott is!
Hozzászólás 
Akoska írta:
Hát lehet, hogy ez tényleg így van, de ez bűzlik nagyon...

Tisztára olyan, mintha odaadnám a SIM kártyámat nekik, és ők telefonálgatnak vele nekem, a számlát meg én fizetem.
És nem tudom, mikor jutok eszükbe éppen és küldik a fizetős SMSt.

Mivel megakadályozni nem tudom az érkezését, én alapból tiltanám az ilyen SMS lehetőségét, persze a lobby ezt sosem fogja engedni...


Hiába van ott hogy le lehet mondani a szolgáltatást, amikor a sok fiatal csak úgy hobbiból lekéri a zenét és nem foglalkozik az apróbetűs résszel. Csak kapja az sms-t tucatszámra és csodálkozik hogy nincs pénz a kártyáján, stb. Vagy apuci meglátja a számlát és agyvérzést kap!


szer. aug. 31, 2005 12:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Tuttti írta:
Az elküldött sms-ek ingyenesek, a fogadott sms-ek után kell fizetni!


Hát lehet, hogy ez tényleg így van, de ez bűzlik nagyon...

Tisztára olyan, mintha odaadnám a SIM kártyámat nekik, és ők telefonálgatnak vele nekem, a számlát meg én fizetem.
És nem tudom, mikor jutok eszükbe éppen és küldik a fizetős SMSt.

Mivel megakadályozni nem tudom az érkezését, én alapból tiltanám az ilyen SMS lehetőségét, persze a lobby ezt sosem fogja engedni...


szer. aug. 31, 2005 11:55
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Tuttti írta:
...


Azt a büdös k***a anyjukat! Ez mekkora gusztustalan szemétség! Felháborító... :cry:


szer. aug. 31, 2005 11:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Tartózkodási hely: Itt is, ott is!
Hozzászólás 
Egy zenei csatornán csengőhang ( Crazy Frog) lekérésért regisztrálod magad. A tv-ben a csengőhang bemutatása közben a képernyő alján :!: futócsikban olvasható:
-szolgáltatás díjazása br. 500 ft-tól 1000-ig
-időtartama: 1 hét és utána hetente megújul
-lemondása: "stop" szó elküldése a 17** telefonszámra.
- melyik szolgáltató ügyfelei vehetik igénybe (T-mobile, Pannon)
-információs telefonvonal, internetcím, szolgáltatást nyújtócég neve

Az internetes oldalt meglátogatva részletes infot adnak mindenről, az oldalon található egy jogi közlemény is amiben mindent leirnak! :!:

Az elküldött sms-ek ingyenesek, a fogadott sms-ek után kell fizetni!

A zenetv nevét és a szolgáltató webcímét nem irom ki mert reklámnak minősülne :twisted: , de ha igény van rá akkor közzé teszem!


szer. aug. 31, 2005 11:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 21:01
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: összeommlott világ
Hozzászólás 
Nem olvastam végig a topicot, de annyit tudnék ehhez szólni, hogy ez kib*szott nagy köcsögség, és ha már ez "szerződés" és küldik a sittet drágán, akkor a minimum az lenne, hogy egy megerősítő üzenetet is kellene küldeni, mint pl a Vodás hívódallam törlésénél. Sok balekot így is csőbe tudnának húzni, de hasznuk bitzos így is volna.
Köcsögök, szabályozzák őket! :evil:


kedd aug. 30, 2005 14:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
bluestar írta:
Hm, én nem értem a pánikot.
Kb. a hatodik hozzászólásban valaki beidézte, hogy csak akkor kaphatsz ilyen SMS-t, ha előtte regisztráltál a szolgáltatásra, tehát tudatosan megrendelted.
Ettől kezdve nincs értelme a hisztinek, hogy jaj, nehogy én is kapjak a gonosz szolgáltatóktól.


Hát nem nehéz regisztrálni. Jön egy SMS csak úgy, hogy nyerhet 1 milliót, ha megmondja mi jön a hétfő után, válasz megy, kész is. Apróbetűs rész meg gondolom nem jön az SMS-sel, szal útólag jól észreveszed majd valamikor, hogy akkor az most egy regisztráció volt. Ez azért nem ugyanaz, mint amikor szépen kitöltögetek valamit, hogy ezért, meg ezért fizetni szeretnék.


hétf. aug. 29, 2005 14:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
bluestar írta:
Hm, én nem értem a pánikot.
Kb. a hatodik hozzászólásban valaki beidézte, hogy csak akkor kaphatsz ilyen SMS-t, ha elõtte regisztráltál a szolgáltatásra, tehát tudatosan megrendelted.
Ettõl kezdve nincs értelme a hisztinek, hogy jaj, nehogy én is kapjak a gonosz szolgáltatóktól.


persze, de ha valami tévedés folytán elkezded kapni, akkor nehéz lesz bizonyítani, hogy nem küldted el azt a nyavajás egy (1) darab SMS-t se!


hétf. aug. 29, 2005 10:46
Profil Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 374
Tartózkodási hely: Csillag-sötétzárka, irány HAWAII :)
Hozzászólás 
bluestar írta:
Hm, én nem értem a pánikot.
Kb. a hatodik hozzászólásban valaki beidézte, hogy csak akkor kaphatsz ilyen SMS-t, ha előtte regisztráltál a szolgáltatásra, tehát tudatosan megrendelted.
Ettől kezdve nincs értelme a hisztinek, hogy jaj, nehogy én is kapjak a gonosz szolgáltatóktól.
Addig nincs is gond amig csak Te magad nyomogatod a telcsidet....


hétf. aug. 29, 2005 8:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 199
Hozzászólás 
Hm, én nem értem a pánikot.
Kb. a hatodik hozzászólásban valaki beidézte, hogy csak akkor kaphatsz ilyen SMS-t, ha előtte regisztráltál a szolgáltatásra, tehát tudatosan megrendelted.
Ettől kezdve nincs értelme a hisztinek, hogy jaj, nehogy én is kapjak a gonosz szolgáltatóktól.


hétf. aug. 29, 2005 8:24
Profil
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
csendes írta:
Tehát, hogy tiszta legyen: Fogadott emeltdíjas SMS tiltás kódja: EDSMST , ezt a + jel elé tételével megrendeled, a - jel elé tételével lemondod.
:)


Igazad volt, de azért ez nem volt teljesen logikus: fogadás tiltásának megrendelése :shock: , ahelyett, hogy fogadás tiltása.


vas. aug. 28, 2005 19:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
Ki is raktam ide az ELÖFIZUS és DOMINO SMS ÜGYFÉLSZOLGÁLAT doksijait:

[TÖRÖLVE]


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andrei vas. dec. 10, 2006 8:22-kor.



vas. aug. 28, 2005 13:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
tibuu írta:
http://www.t-mobile.hu/egyeni/tarifak/domino/dom_dijszab.pdf


Köszönöm, valóban itt van :oops: Hogy ezt miért nem találtam meg...


vas. aug. 28, 2005 12:40
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 374
Tartózkodási hely: Csillag-sötétzárka, irány HAWAII :)
Hozzászólás 
Tehát, hogy tiszta legyen: Fogadott emeltdíjas SMS tiltás kódja: EDSMST , ezt a + jel elé tételével megrendeled, a - jel elé tételével lemondod.
:)


vas. aug. 28, 2005 12:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 374
Tartózkodási hely: Csillag-sötétzárka, irány HAWAII :)
Hozzászólás 
EFi írta:
EFi írta:
EFi írta:
Na most akkor végül is, hogyan lehet generálisan letiltani ilyen SMS-ek fogadását? (T, Domino alól)


Na én is előbb kérdeztem, aztán utánanéztem :oops:
Szóval: -EDSMST szövegű SMS a 1230-ra
http://www.t-mobile.hu/egyeni/ugyfelszo ... mino.shtml


Hoppá: válasz, a szolgáltatás önnek még nincs bekapcsolva. Akkor most mi van? Előre nem akadályozhatom, meg csak, ha már egyszer szívtam?
Persze mert nem jó kódot küldtél el.
Helyesen: +EDSMST
Ezt kell elküldeni mert ez jelenti a tiltás megrendelését. :)


vas. aug. 28, 2005 12:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 10:17
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: A bőrömben vagyok állandó jelleggel.
Hozzászólás 
Talán hívd fel a 1230-at, s az ügyfélszolga biztos segít beállítani az opciót.

(Ha Dominósoknak is van netes önkiszolgáló üfsz, akkor ott is érdemes próbálkozni.)


vas. aug. 28, 2005 12:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
EFi írta:
EFi írta:
Na most akkor végül is, hogyan lehet generálisan letiltani ilyen SMS-ek fogadását? (T, Domino alól)


Na én is előbb kérdeztem, aztán utánanéztem :oops:
Szóval: -EDSMST szövegű SMS a 1230-ra
http://www.t-mobile.hu/egyeni/ugyfelszo ... mino.shtml


Hoppá: válasz, a szolgáltatás önnek még nincs bekapcsolva. Akkor most mi van? Előre nem akadályozhatom, meg csak, ha már egyszer szívtam?


vas. aug. 28, 2005 11:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
EFi írta:
Na most akkor végül is, hogyan lehet generálisan letiltani ilyen SMS-ek fogadását? (T, Domino alól)


Na én is előbb kérdeztem, aztán utánanéztem :oops:
Szóval: -EDSMST szövegű SMS a 1230-ra
http://www.t-mobile.hu/egyeni/ugyfelszo ... mino.shtml


vas. aug. 28, 2005 11:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
Na most akkor végül is, hogyan lehet generálisan letiltani ilyen SMS-ek fogadását? (T, Domino alól)


vas. aug. 28, 2005 11:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Odo írta:
T68m írta:

én az összes emeltdíjas betiltanám. telefonszolgáltatók kaszálnak rajta, mindenki más szív.

S mi lenne így az oldaladdal? :wink:


akkor, hál' Istennek, lenne más, kevésbé lehúzós mód. Egyátalán nem örülök, hogy tömhetem a szolgáltatók zsebét pénzzel!


szomb. aug. 27, 2005 23:20
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
T68m írta:

én az összes emeltdíjas betiltanám. telefonszolgáltatók kaszálnak rajta, mindenki más szív.

S mi lenne így az oldaladdal? :wink:


szomb. aug. 27, 2005 22:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
csendes írta:
T68m írta:
én az összes emeltdíjas betiltanám. telefonszolgáltatók kaszálnak rajta, mindenki más szív.
Ilyen alapon nagyon sok mindent be lehetne tiltani, eggyel több dolog amivel szemben meg kell tanulni védekezni. :(


ez igaz. Sőt, én is szabadság párti vagyok. Nem szeretném ha betiltanák a cigit, mert ártalmas, annak ellenére, hogy nem dohányzom. Sőt, még az extra adóztatással sem értek egyet.

Telefonnál egy kicsit bonyolultabb a helyzet. Beütsz egy számot és fogalmad sincs, hogy mi lesz a következménye, mint ebben az esetben. Kár arra hivatkozni, hogy meg lehet előre nézni, mivel a legtöbb ember azt se tudja hol, nincs is internete és a szolgáltatóhoz sem szaladhat minden hívás előtt.

szal, lehetne mit tenni!


szomb. aug. 27, 2005 21:24
Profil Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 374
Tartózkodási hely: Csillag-sötétzárka, irány HAWAII :)
Hozzászólás 
T68m írta:
én az összes emeltdíjas betiltanám. telefonszolgáltatók kaszálnak rajta, mindenki más szív.
Ilyen alapon nagyon sok mindent be lehetne tiltani, eggyel több dolog amivel szemben meg kell tanulni védekezni. :(


szomb. aug. 27, 2005 21:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
asdf_ írta:
Mar elore latom a jelentkezz jatekunkra, es valaszolj heti kerdeseinkre tipusu reklamokat az aljan az apro betuvel, ahol kozlik h sms fogadasa 500 Ft/sms. En siman hatosagilag betiltanam az ilyet, 99%-ban atba**asra megy ki ugyis...


én az összes emeltdíjas betiltanám. telefonszolgáltatók kaszálnak rajta, mindenki más szív.


szomb. aug. 27, 2005 20:34
Profil Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Mar elore latom a jelentkezz jatekunkra, es valaszolj heti kerdeseinkre tipusu reklamokat az aljan az apro betuvel, ahol kozlik h sms fogadasa 500 Ft/sms. En siman hatosagilag betiltanam az ilyet, 99%-ban atba**asra megy ki ugyis...


szomb. aug. 27, 2005 20:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 10:17
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: A bőrömben vagyok állandó jelleggel.
Hozzászólás Re: LEEMELT SMS
Andrei írta:
0 Ft-os prepaid kari :-) Ez egy védekezési mód lehetne ilyen esetek ellen. Bár szerintem a szolgáltató ezesetben átvállalná a költségeket, csakhogy az a nyamvadt reklám eljusson hozzád (a fogyasztóhoz).


A PGSM például hitelez egy kicsit a pre-paid ügyfeleinek, s utólag, az egyenleg feltöltésekor levonja követelését.

A somlói mellett a profiteroll is nagyon finom tud lenni egy kiadós ebéd után. :wink:


szomb. aug. 27, 2005 17:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás Re: LEEMELT SMS
Akoska írta:
Andrei írta:
- Kérsz egy tavaszi zöldséglevest, egy sajttal és gombával töltött karajt, egy őszilevet.


Hmmm, igen! Rizzsel kérem és egy somlóit a végére! :)

Egyébként teljesen egyetértek a leírtakkal. Arról nem is beszélve, hogy prepaid esetén mi van, ha valakinek 0 az egyenlege és kap 10 ilyen SMS-t...


Tényleg :-) 0 Ft-os prepaid kari :-) Ez egy védekezési mód lehetne ilyen esetek ellen. Bár szerintem a szolgáltató ezesetben átvállalná a költségeket, csakhogy az a nyamvadt reklám eljusson hozzád (a fogyasztóhoz).

Ákoska: Sajna csak faxon tudom a kaját küldeni... Van elég lapostányérod? :-) Somlói hőpapíron :-) Fincsi, garantáltan


szomb. aug. 27, 2005 15:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás Re: LEEMELT SMS
Andrei írta:
- Kérsz egy tavaszi zöldséglevest, egy sajttal és gombával töltött karajt, egy őszilevet.


Hmmm, igen! Rizzsel kérem és egy somlóit a végére! :)

Egyébként teljesen egyetértek a leírtakkal. Arról nem is beszélve, hogy prepaid esetén mi van, ha valakinek 0 az egyenlege és kap 10 ilyen SMS-t...


szomb. aug. 27, 2005 14:54
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás LEEMELT SMS
Szerintem nem teheti meg senki, hogy a TE kontódra olyan SMS-t küldjön, amelyért fizetned kell.

Tudtommal minden emelt díjas szolgáltatás alapja, hogy az előfizető azt aktiválja (pl egy SMS-el /aláirás/) vagy egy KÜLÖN szerződés aláírásával.

Az ilyen dolgok nem rejthetőek el a szerződésben /pl kisbetüs rész vagy hátoldal/. A szolgáltató köteles az ilyen jellegű "szolgáltatásról" a megfizető személyt ELŐRE tájékoztatni.

stb.. Stb.. STB...

Most gondolj bele, hogy milyen lenne a következő:

- Bejössz az éttermembe megebédelés céljából.
- Kérsz egy tavaszi zöldséglevest, egy sajttal és gombával töltött karajt, egy őszilevet.
- Kihozom neked amit kértél és elfogyasztod.
- Asztal lepakolás, te rendelsz egy kávét és desszertet.
- Kihozom neked a teljes étlapot, duplán!

HOPPÁ

- Te fel vagy háborodva, mert nem rendeltél ennyi mindent és nem akarod kifizetni.
- Kiderül, hogy nem olvastad az étlapom alján az apróbetüs részt... Az asztalhoz való leüléssel elfogadtad az éttermem hézirendjét, mely szerint a délután 16-19 óra közötti időszakban köteles vagy a teljes éltapot duplán végigfogyasztani, vagy ennek a mennyiségnek az árát megfizetni részemre.

HŰHA

- Légy szemfüles. Várd ki a 19:01-et...

Egyszóval nem taszajthatnak senkit sem a szegénységbe, még akkor sem, ha nem tájékozódott megfelelően. Milyen lenne, ha kapnál havi 1500 darab SMS-t 120 Ft-ért?

A részedről nem fizetős reklámüzenetek pedig a reklámtörvény passzusainak megfelelően rendelkeznek lemondási lehetőséggel. (elektronikus reklámok),

most csak ennyit erről, szorri az esszéért


szomb. aug. 27, 2005 14:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Most mondjam azt, hogy a voda mindig is az emelt díjas számokról fogadott SMS-ek után számlázott, postpaid esetben? S ez benne is volt mindig a díjszabásban? De logikus is. Miért fizessek azért, ha a 3. fél még nem adta meg az ellenszolgáltatást?

2005. 08. 26-tól érvényes Díjszabás 24. oldala:

*Az Emelt díjas SMS számokra küldött SMS ingyenes, az Emelt díjas SMS szolgáltatások díja a megrendelt SMS alapú szolgáltatás SMS-ben történő fogadásakor számlázódik. (A megjegyzés a 17xx formátumú SMS-ekre nem vonatkozik.)

Prepaidnél az 51-52. oldalakon ilyen megjegyzés nem olvasható.


szomb. aug. 27, 2005 13:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
mz írta:
T68m írta:
Remélem a voda ráharap erre és óriásplakátokban kürtöli szét, hogy nála nincs ilyen lehúzás.


Nem fog, mert ez neki is nagy üzlet lesz.


tudom. :(


szomb. aug. 27, 2005 6:19
Profil Honlap
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
T68m írta:
Remélem a voda ráharap erre és óriásplakátokban kürtöli szét, hogy nála nincs ilyen lehúzás.


Nem fog, mert ez neki is nagy üzlet lesz.


pén. aug. 26, 2005 23:40
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
egyre gusztusosabbak szolgáltatóink. Főleg az egekig magasztalt tré és az amúgyis gerinces pannon.

Remélem a voda ráharap erre és óriásplakátokban kürtöli szét, hogy nála nincs ilyen lehúzás.


pén. aug. 26, 2005 19:52
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Redy14 írta:
Én muterom mobiljára napi 2 is jön! amióta megvettük neki azóta...
(SE T630) Tmobile... PEDIG NEM KÉRTÜK NEM REGISZTRÁLTUNK RÁ!!! ÉS LEMONDANI SE TUDJUK!


És fizetni is kell érte? Mert ha nem, akkor nem idevágó a dolog...


pén. aug. 26, 2005 18:37
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 10:17
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: A bőrömben vagyok állandó jelleggel.
Hozzászólás 
A T-Mobile Önkiszolgáló webes Üfsz-en is le lehet tiltani az ilyesmit, véletlenül láttam meg (s persze azonnal aktiváltam is) ezt az opciót.
Biztos ami biztos alapon... :roll:


pén. aug. 26, 2005 18:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1075
Hozzászólás 
szemfülesnek kell lenni nagyon :cry:


pén. aug. 26, 2005 18:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 22, 2005 19:07
Hozzászólások: 68
Hozzászólás 
Én muterom mobiljára napi 2 is jön! amióta megvettük neki azóta...
(SE T630) Tmobile... PEDIG NEM KÉRTÜK NEM REGISZTRÁLTUNK RÁ!!! ÉS LEMONDANI SE TUDJUK!


pén. aug. 26, 2005 18:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Akoska írta:
Kizártnak tartom, hogy olyasmi kerülhessen sok pénzedbe, amiről előtte nem kaptál tájékoztatást, illetve ne tudd megakadályozni az érkezését, ha nem Te magad aktiváltad a dolgot előzőleg. Mert az SMS az olyan, hogy megérkezik, ha akarom, ha nem, ha a hálózaton vagyok.

Az "apro betuben" adnak tajekoztatast, ugyanugy, ahogy "kaptal" eddig is tajekoztatast arrol, ha szavazo musorba szavaztal, akkor kesobb kapni fogod a marketing uzeneteiket. Lattal valaha errol valaha tajekoztatast? Nem? Pedig az apro betuben tenyleg ott volt eddig is. Most is ott van ugyanugy, csak fizetsz erte.

Olyannyira igy van, hogy valoban benne van (mindket emlitett szolgaltatonal) az ASZF-ben is hogy vannak ilyen szamok, sot ahoyg valaki meg is irta, valoban kikapcsolhato. De a kikapcsolashoz nyilvan szukseg van megelozoen arra a mozzanatra, hogy tudatosuljon benned, hogy valamit ki kellene kapcsolj.

Akoska írta:
Ezzel (ha tényleg igaz) nagy öngólt rúghatnak a szolgáltatók.

Egyetertunk.

Egy kis irodalom: http://index.hu/homar/index.php?p=617&more=1&c=1&tb=1&pb=1


pén. aug. 26, 2005 18:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 267
Hozzászólás 
Tehát regisztrálni kell rá!


pén. aug. 26, 2005 18:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1512
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
"Fogadott emeltdíjas SMS kategóriák (MTSMS)
Az Előfizető az alábbi, 06/90-el kezdődő SMSszámokra történő normál díjas üzenetküldéssel regisztrálhat a szolgáltatásra, melyben a tartalmat a Harmadik Fél (tartalomszolgál-tató) biztosítja. A regisztráció lemondásig/tiltásig érvényes. A regisztráció után az Előfizető a regisztrált szolgáltatás keretében fogadott SMS-ekért az alábbi díjakat fizeti:” "

http://www.t-mobile.hu/egyeni/tarifak/d ... ijszab.pdf

7. oldal


pén. aug. 26, 2005 18:09
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás Re: Fogadott emelt díjas SMS-ek
joc_ írta:
Igaz, hogy benne van az ÁSZF-ben


Mutass egyet, légyszíves, mert mi nem találtuk.


pén. aug. 26, 2005 18:07
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Kizártnak tartom, hogy olyasmi kerülhessen sok pénzedbe, amiről előtte nem kaptál tájékoztatást, illetve ne tudd megakadályozni az érkezését, ha nem Te magad aktiváltad a dolgot előzőleg. Mert az SMS az olyan, hogy megérkezik, ha akarom, ha nem, ha a hálózaton vagyok.

Ezzel (ha tényleg igaz) nagy öngólt rúghatnak a szolgáltatók.


pén. aug. 26, 2005 18:04
Profil ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 267
Hozzászólás Re: Fogadott emelt díjas SMS-ek
joc_ írta:
... cégek úgy küldhetnek neked SMS-t, ami zavar is, és még te fizetsz érte darabonként akár többszáz Ft-ot....


:?:

Ilyenről még soha nem is hallottam...
Nem értesz valamit félre?


pén. aug. 26, 2005 18:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1512
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
T-nel, ha minden igaz ezt kell elkuldeni a 1230-ra +EDSMST, hogy letiltsd.


pén. aug. 26, 2005 17:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás Fogadott emelt díjas SMS-ek, valamint emelt díjas csalások
A T-Mobilnál és a Pannonnál már van ilyen. Vodánál is lesz hamarosan. Igaz, hogy benne van az ÁSZF-ben. Ettől függetlenül disznóság, amikor egyes marketing (meg szavazós meg mittudomén) cégek úgy küldhetnek neked SMS-t, ami zavar is, és még te fizetsz érte darabonként akár többszáz Ft-ot. Aztán csak nyomozd ki (ha sikerül egyáltalán), hog hogyan mondhatod le, ha egyáltalán lemondható. Na persze a szolgáltatók azzal "védekeznek" hogy ez letiltható, de az a disznóság, hogy alapból (természetesen) engedélyezve van.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára joc_ csüt. márc. 23, 2006 18:48-kor.



pén. aug. 26, 2005 17:48
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 547 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség