Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. máj. 29, 2024 1:13



Hozzászólás a témához  [ 988 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Következő
Samsung SGH-E250 
Szerző Üzenet
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 31, 2004 22:38
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
A kapcsolat az meg van, de nem engedi a jpeg és a gif fájlt se rátölteni.


hétf. máj. 28, 2007 20:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Funky írta:
Azt szeretném megkérdezni hogy képet vagy videót hogy lehet rátölteni, mert nem engedi.

Bluetoth-al vagy adatkábellel


hétf. máj. 28, 2007 19:22
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 31, 2004 22:38
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
Azt szeretném megkérdezni hogy képet vagy videót hogy lehet rátölteni, mert nem engedi.


hétf. máj. 28, 2007 19:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Hááát, majd körülnézek... :potyog:


csüt. máj. 24, 2007 22:51
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 20:06
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
Helló! Én is így gondoltam. Tudsz ebben segíteni?


csüt. máj. 24, 2007 17:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Lehet. Csak nem otthon, ingyé.


csüt. máj. 24, 2007 16:16
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 20:06
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
Nem sürgős, csak érdekelne.


szer. máj. 23, 2007 19:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Ennyire sűrgős a dolog?Majd a nálam okosabbak megmondják ha ideér valaki.


szer. máj. 23, 2007 18:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 20:06
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
Helló! Kösz a választ, de akkor pontosítok: lehet, vagy nem lehet?


szer. máj. 23, 2007 18:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Lalee írta:
Helló! Van egy ilyen telefonom, szolgáltatós. Kérdésem lehet-e ezt a telefont függetleníteni, vagy ne is próbálkozzak vele? Köszönöm.

Próbálkozni lehet.Nincs olyan teló amit nem lehet nyitni,csak azi dő dönti el hogy mennyi idő alatt lehet rájönni a nyitjára


szer. máj. 23, 2007 18:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 20:06
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
Helló! Van egy ilyen telefonom, szolgáltatós. Kérdésem lehet-e ezt a telefont függetleníteni, vagy ne is próbálkozzak vele? Köszönöm.


szer. máj. 23, 2007 18:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
EFi írta:
khmm. Fél háromkor még a cserán filóztál, most meg már 2-3 hét is eltelt...?

Hiába.Az idő csak telik,nem áll meg :lol: :lol:


szer. máj. 23, 2007 2:54
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd máj. 22, 2007 14:05
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
nem...mondom 2-3 hétig lesz szervizben!!! bocs a fogalmazásért nem erősségem:D


kedd máj. 22, 2007 17:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
littleanna írta:
Visszamentem a szolgáltatóhoz és azt mondta nem normális a másfél nap...be is vette szervizbe :( 2-3 hét és kaptam egy nem olyan jó cseretelót :( nah erről ennyit :(


khmm. Fél háromkor még a cserán filóztál, most meg már 2-3 hét is eltelt...?


kedd máj. 22, 2007 16:49
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd máj. 22, 2007 14:05
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Visszamentem a szolgáltatóhoz és azt mondta nem normális a másfél nap...be is vette szervizbe :( 2-3 hét és kaptam egy nem olyan jó cseretelót :( nah erről ennyit :(


kedd máj. 22, 2007 16:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
littleanna írta:
Én is egy hibás akksira panaszkodnék...Ha szériahibás és visszaviszem akkor adnak másik akksit?Én simán megelégednék ha 3 napot bírná! De alig használom vigyázok rá de regggel leveszem a töltőről és estére egy max két csík marad és ha estére kikapcsolom bírja max másnap délig...ez engem nagyon zavar mert én vagy egy-két évig tuti nem kapok másik telot :( és az előző samsungom is bírta rendesen.Remélem jó lesz ha visszaviszem :?


Egy hét után sem áll be még, 2 hét után meg lesz a 3 nap.


kedd máj. 22, 2007 15:43
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd máj. 22, 2007 14:05
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Lenne még egy kérdésem.A csaj azt mondta,hogyha valami nem stimmel vele vigyem vissza 3 nap múlva.De holnap lesz egy hete,hogy megvan a teló.Szerintetek így is kicserélik? ez fontos lenne köszi


kedd máj. 22, 2007 14:24
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd máj. 22, 2007 14:05
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Én is egy hibás akksira panaszkodnék...Ha szériahibás és visszaviszem akkor adnak másik akksit?Én simán megelégednék ha 3 napot bírná! De alig használom vigyázok rá de regggel leveszem a töltőről és estére egy max két csík marad és ha estére kikapcsolom bírja max másnap délig...ez engem nagyon zavar mert én vagy egy-két évig tuti nem kapok másik telot :( és az előző samsungom is bírta rendesen.Remélem jó lesz ha visszaviszem :?


kedd máj. 22, 2007 14:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
Beckham írta:
Sziasztok!
Az a gondom, hogy mp4-é konvertálok videofájlokat ImTOO MPEG ENCODER konvertálóval, és nem akarja lejátszani nekem az mp4 fájl-t (próbálkoztam a méretezéssel is, pl.:160x120-ast se játsza le)! Csak a 3Gp játsza le!


Hát izé, én a SUPER nevű programot használom és ott ha az ember mp4-et választ formátumnak, még utána külön lehet (kell) video és audiokodeket is választani, előbbiből van vagy 10, utóbbiból 3, de nem tudom melyik a jó.
Viszont javaslat: csinálj felvételt a telefonnal, töltsd át PC-re, és valami kodekanalizáló programmal (pl Gspot) nézd meg mit használ!


csüt. máj. 17, 2007 19:48
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. máj. 05, 2007 9:52
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Sziasztok!
Az a gondom, hogy mp4-é konvertálok videofájlokat ImTOO MPEG ENCODER konvertálóval, és nem akarja lejátszani nekem az mp4 fájl-t (próbálkoztam a méretezéssel is, pl.:160x120-ast se játsza le)! Csak a 3Gp játsza le!


csüt. máj. 17, 2007 18:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 19
Hozzászólás 
:D EFi! Köszönöm a tanácsot hangerő ügyben. Úgy néz ki, hogy a 2.2.14 IIS Headset 2 a megoldás. Állítottam rajta és most jónak tűnik.


szer. máj. 16, 2007 20:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
abaki írta:
Kedves EFi!

Látom ismered a Samsung szervizmenüjét, nem tudnál tanácsot adni, hogy hol lehet állítani az mp3 lejátszás hangerejét? Lehet, hogy csak nekem zavaró, de ha a fülessel zenét hallgatok, nekem a legalacsonyabb hangerő is nagyon hangos.
Valami ötlet?


Ezt majd nekem is ki kell kísérleteznem, mert engem is zavar, csak igen-igen ritkán használom, ezért nem forszíroztam. Szóval én a szervízmenüben a 2-2-14 v. 2-2-17 menüpont alatt az Rx hangerőnél próbálkoznék. A régi értékeket írd fel!


szer. máj. 16, 2007 18:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 19
Hozzászólás 
Kedves EFi!

Látom ismered a Samsung szervizmenüjét, nem tudnál tanácsot adni, hogy hol lehet állítani az mp3 lejátszás hangerejét? Lehet, hogy csak nekem zavaró, de ha a fülessel zenét hallgatok, nekem a legalacsonyabb hangerő is nagyon hangos.
Valami ötlet?


szer. máj. 16, 2007 9:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. nov. 15, 2006 0:19
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
Hello yurp! Sztem vidd vissza, nekem kb 1 hete van meg a telefon, de semmi ilyesmit nem észleltem vele kapcsolatban.

Efi, köszi szépen, még nem volt erőm/időm kipróbálni (hosszadalmasnak tűnik :D) de majd a közeljövőben mindenképp tesztelem ;)


vas. máj. 06, 2007 22:09
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. máj. 06, 2007 14:00
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nekem a következő észrevételem és ezzel kapcsolatban kérdésem lenne.

Ma vettem egy ilyen készüléket. Nagyon tetszik, szinte minden rendben is van vele, csak egy ici - pici gondom van vele. Nevezetesen, hogy a a képernyő kicsústsztatás után kissé "lötyög". A kitérés nem olyan nagy, de ahhoz épp elég, hogy engem zavarjon. De mivel a felső csúszó "alkatrész" elég vékony, ezért gondoltam megkérdezek, olyanokat, akik már régebben használnak ilyen telefont, hogy ez normális-é, vagy vigyem vissza holnap a telefont reklamálva, hogy hé ez meg miért lötyög??

A válaszokat előre is köszi

Mégegyszer Sziasztok!


vas. máj. 06, 2007 14:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
Kruve írta:
EFi, köszi szépen! :) Sokat segítettél, kipróbáltuk, nagyon jó! Nem tudsz esetleg a többiben is segíteni? :) Hogy a menünél ne jöjjön ki felugróban a menü alszintek? Vagy java-s dologban? Látom nagyon értesz hozzá! ;)

Nem tudom honnan tudod ezeket, de tudsz mondani jó kis samsungos oldalakat?


Az alszinteket nem lehet kivenni sajnos. A javas rátöltés igen nyűgös, én sose próbáltam itt van egy leírás:
http://mobilarena.hu/f.php?mod=40&id=429173&start=530
de érdemes tovább is olvasni, mert nem mindenkinél ment, (vagy nem volt teljesen pontos?)


szomb. máj. 05, 2007 20:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. nov. 15, 2006 0:19
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
EFi, köszi szépen! :) Sokat segítettél, kipróbáltuk, nagyon jó! Nem tudsz esetleg a többiben is segíteni? :) Hogy a menünél ne jöjjön ki felugróban a menü alszintek? Vagy java-s dologban? Látom nagyon értesz hozzá! ;)

Nem tudom honnan tudod ezeket, de tudsz mondani jó kis samsungos oldalakat?


szomb. máj. 05, 2007 19:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
A hangerő fokozatokhoz tartozó szinteket a szervízmenüben állítottam át
*#8999*8378#
majd 2-2-6 vagy 2-2-1 (illetve azt hiszem mindkettőnél piszkáltam): rx hangerő. Az eredetit célszerű felírni.

Más: 2-3 alatt lehet sasolni az akkuszintet V-ban (pontosabb, jobban tervezhető): 3.73-4.05 közötti a 3 pálca, 3.65-3.73:2, 3.60-3.65:1, aztán állítólag 3,5-nél villog, 3,4-nél kikapcs.


szomb. máj. 05, 2007 18:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. nov. 15, 2006 0:19
Hozzászólások: 12
Hozzászólás Java
Sziasztok én is vettem egy ilyen mobilt, és nagyon meg vagyok vele elégedve, viszont nekem is volt 1-2 apró problémám.
A hangos hangszóró engem is zavar.
EFi írta:"Egyedül a túl hangos hangszóró problémája zavart még, de megoldottam." szóval tőle kérdezném, hogy hogyan? (vagy bárkitől persze:) )
A menüben, egyes menüpontoknál, ahol még van lejebb is menüszint kiírja egy felugróablakban h mik közül lehet választani. Ezt ki lehet valahogy kapcsolni?

És a legfontosabb alap kérdés, hogy hogy lehet rá feltenni java alkalmazásokat? Próbáltam BT-n, vagy csak simán memóriakártyára feltenni, de sehogyse indította el a jar fájlokat. És alkalmazások közül is, egy videó lejátszó érdekelne, mert végre van egy nagyon jó kijelzős mobilom, 1 giga helyem, és amit felteszek mp4 vagy 3GP videót azt kicsiben játsza le, mert ott van a lejátszó menüje alul... (vagy aki tudja meg mondja meg hogy lehet eltüntetni)

Amúgy ha valakit érdekel profi mp4 vagy 3gp konverter az próbálja ki a a Xilisoft 3GP video convertert (sajnos nem tok linket), vagy az M3-at, ami főleg sony ericsonoknak van, de pl a W810i teló konfigjával müxik samsungon is (tesztelve). Nagyon jó progi én az útobbit ajánlom. Komplett filmeket konvertál 140-160 megára, vagy pl én jóbarátok részeket nézek a mobilomon, egy ilyen 25 mega... teljesen ingyenes a progi. Ha valakit érdekel bővebb leíarás róla írjon, főleg h a telepítés sem egyszerű, de egy jól tatott gépnél simán fog menni :)


szomb. máj. 05, 2007 15:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
Beckham írta:
Sziszatok!
Nemrég vettem egy Samsung SGH-E250-et, és nem tudom hol kell rajta átállítani (már mindenhol kerestem), hogy az sms ne 1000 karakteres legyen hanem 160! Nagyon bosszantó, hogy alig irok valamit az sms-be és 3 sms-be küldi el (amúgy a Vodafon-nál vettem)!!!


menü: 5-5-1-1 karaktertámogatás:ékezet nélkül


szomb. máj. 05, 2007 10:09
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. máj. 05, 2007 9:52
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Sziszatok!
Nemrég vettem egy Samsung SGH-E250-et, és nem tudom hol kell rajta átállítani (már mindenhol kerestem), hogy az sms ne 1000 karakteres legyen hanem 160! Nagyon bosszantó, hogy alig irok valamit az sms-be és 3 sms-be küldi el (amúgy a Vodafon-nál vettem)!!!
Jah és még annyi lenne, hogy 1 Gigás Micro SD-t felismeri még e a készülék?
A segítséget előre is köszönöm!!!


szomb. máj. 05, 2007 10:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
progger írta:
Törvényszerű, hogy egy ilyen jó telónak 1,5 naponta lemerül az akksija?
Baromira idegesítő, hogy alig használom és már tölthetem is fel!
Egyedi eset, vagy az összes e250 ilyen?

na még egy rossz akksi.nem is tudom már hányadik,de ha még egy bejelentkezik akkor nagyon esélyes arra hogy tényleg valami gáz lehet vele.széria hibás.volt már rá példa,nem új dolog


Nekem nincs gondom vele, az első 12 órás töltés után gyakori piszkálgatással, bluetooth-on való mp3 küldözgetéssel, állítgatásokkal, illetve mindenki megnézte, nyomkodta, telefonáltam többször (húsvéti rokonok, barátok, egyeztetések, stb) és néhány sms-t küldtem, kaptam. Nem tudom, mennyit pontosan - szóval így bírta szombat 12:30-tól hétfő kb 23:00-ig úgy, hogy a 3 csíkból egy maradt. . Az egyik éjszaka kikapcsoltam, a másik éjszaka nem.

Ezután feltöltöttem és kedd reggel óta megy, azóta is 3 csík van, bár most nem beszéltem rajta annyit, csak kb 25 percet. Profilbeállításokat módosítgattam, csengőhangot nézegettem, de nem töltöttem semmit bluetooth-on. Éjszakára nem kapcsoltam ki.

Én meg vagyok vele elégedve, eddig hála Istennek semmi gáz nincs vele. A live menü megszokható. Ez idáig a legszimpatikusabb telefonom, minden szempontból (bár Samsung még nem volt eddig soha). A live menü sem olyan gáz, annak idején a SE K750i live menüje szerintem rosszabb volt (vagy csak nekem tűnt annak). Becsukva is lehet vele telefonálni, ez teljesen jó :-)

A legutóbbi telefonjaim (Moto V80, SE K750i, Moto L6, Nokia 3230) után az én igényeimnek teljesen megfelel, leginkább csak telefonálok vele. Szép, nagyon jól össze van rakva így elsőre. A kijelző nem gáz, én sokkal gyengébbre számítottam (nem úgy, mint pl. az L6-nál, ahol megdöbbentő volt a kijelző gyengesége..) Az sms írás nekem könnyebb volt a sony ericssonoknál, de mivel úgyis ritkán írok sms-t (havi max 20), így ez nem volt szempont.


csüt. ápr. 12, 2007 7:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
EFi írta:
Csakhogy folytassam 5000 fős település 1 cella van.

jah már értem.nálam kb.15000 fős város,pár km-re két antenna
EFI írta:
A felbontás csak 128*160, a kijelző maga nagy: 33mm*40mm (átló 52mm)

ó jaj.most nézem,fizikai mérete nagyobb a z400-nál,
30 x 40 mm (50mm átló)de a felbontása 240 x 320 pixel


szer. ápr. 11, 2007 16:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
na az már baj,ha ugyanolyannak látja a 2 különbözőt
mekkora is a kij. felbontása? 176 os?


A felbontás csak 128*160, a kijelző maga nagy: 33mm*40mm (átló 52mm)

Kre:
az akksi probléma csak feltételezés. Mint írtam úgy néz ki, kevés használattal 2,5-3 napig bírja, ami persze nem sok, de azért mégse 1 nap. Ettől eltekintve elég kevés hibáját tudnék megnevezni, az is inkább hiányosság, semmint hiba. Használatra szerintem nagyon logikus és élvezetes, tényleg kiválóan működik egyébként.
Egyedül a túl hangos hangszóró problémája zavart még, de megoldottam.


szer. ápr. 11, 2007 8:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
EFi írta:
Ez nem vitás, hogy így van, csak az a bibi, hogy feltételezem, hogy a hozzászólók - akik az előző telefonjaikkal hasonlítgatják össze (velem együtt) - 99%-ban ugyanott laknak és ugyanarra kolbászolnak. Szóval szignifikáns eltérés (csak) emiatt nem lehetne.

csakhogy még egy kicsit vitázzunk erről.nem tudom hol laksz,de ha esetleg nagyobb városban akkor biztos van több antenna is a közelben.és ahhoz hogy ezek az antenna átállások megtörténjenek mégcsak ki se kell mozdulj otthonról.


Csakhogy folytassam :) 5000 fős település 1 cella van.


szer. ápr. 11, 2007 8:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
EFi írta:
Ez nem vitás, hogy így van, csak az a bibi, hogy feltételezem, hogy a hozzászólók - akik az előző telefonjaikkal hasonlítgatják össze (velem együtt) - 99%-ban ugyanott laknak és ugyanarra kolbászolnak. Szóval szignifikáns eltérés (csak) emiatt nem lehetne.

csakhogy még egy kicsit vitázzunk erről.nem tudom hol laksz,de ha esetleg nagyobb városban akkor biztos van több antenna is a közelben.és ahhoz hogy ezek az antenna átállások megtörténjenek mégcsak ki se kell mozdulj otthonról.


kedd ápr. 10, 2007 21:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Amikor megláttam, beleszerettem ebbe a kisaranyosba, már majdnem vettem is egyet, de az utolsó pillanatban visszatáncoltam. Most már nem is bánkódok annyira, és mélyen együttérzek azokkal, akiknek gondjaik vannak vele. Nekem nagyon el tudja venni a lelkesedésemet, ha vmi nem úgy működik, ahogy kellene, még ha csak egy gyártási hibás akksi okozza is a gondot, amit kicserélnek gariban, akkor sem tudok utána úgy örülni neki. Arról nem is beszélve, ha ez így normális.


kedd ápr. 10, 2007 21:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
na az már baj,ha ugyanolyannak látja a 2 különbözőt
mekkora is a kij. felbontása? 176 os?


kedd ápr. 10, 2007 21:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
akkor marad a B.)megoldás:SZÉRIAHIBÁSAK
előfordul ez nagy márkáknál is.vissza kell vinni


Rövidesen kiderül, mert van még egy akksim. Csak nem húztam bele kettőbe is. :?
Elvileg 2 típus van: a 750 mAh-nak titulált Made in China (ezt adják vele), meg az 1000 mAh-nak titulált Made in Korea-s. Mindkettő 800 mAh-s egyébként, szal vérmes reményeim nincsenek, ez ennyit zabál. A kijelző (ami sokat eszik) pl fizika méretre elég nagy, pl csaknem 2* akkora, mint pl egyes alsóbb kategóriás hagyományos kialakítású telefonoké, amelyek mondjuk elköszörülnek 5 napot, ráadásul még 2/5-ös fokozatban is elég fényesnek tűnik, bár a tft-k alapból jók. Amúgy tisztán készenlétben elég jól el van magában, 1 pálcával a 3-ból el volt 30 órát kb 5 perc dumával. Mintha használat alatt fogyna az elvárhatónál jobban (megint csak kijelző miatt esetleg?)


kedd ápr. 10, 2007 20:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
akkor marad a B.)megoldás:SZÉRIAHIBÁSAK
előfordul ez nagy márkáknál is.vissza kell vinni


kedd ápr. 10, 2007 20:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
de amúgy van itt még valami amit tudnotok kell.hogy mi tudja fogyasztani nagyon az akksit?nem a telefonálás,nem a játék.hanem ha átáll egyik antennáról a másikra.biztos mindenki tapasztalta már azt amikor a tv vagy hangfal mellé tette a telót és hívás jött.a tv elkezd csíkozni a hangfalból meg az a fura kerregő hang jön ki.abból lehet tudni hogy pár mp múlva hívás vagy sms fog érkezni.de biztos mindenki látott már olyat is hogy ezek után mégse jött semmi.az attól van mert a telefon úgy gondolja(mintha tudna gondolkodni :D )hogy egy másik,a közelben lévő antennának erősebb a jele és átáll arra,ami szintén áramot vesz le az akksiról és ha ezt a jelenséget naponta többször elvégzi(aki mondjuk sokat utazik,az biztos tapasztalata)az jelentősen tudja csökkenteni a készenléti időt


Ez nem vitás, hogy így van, csak az a bibi, hogy feltételezem, hogy a hozzászólók - akik az előző telefonjaikkal hasonlítgatják össze (velem együtt) - 99%-ban ugyanott laknak és ugyanarra kolbászolnak. Szóval szignifikáns eltérés (csak) emiatt nem lehetne.


kedd ápr. 10, 2007 20:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
de amúgy van itt még valami amit tudnotok kell.hogy mi tudja fogyasztani nagyon az akksit?nem a telefonálás,nem a játék.hanem ha átáll egyik antennáról a másikra.biztos mindenki tapasztalta már azt amikor a tv vagy hangfal mellé tette a telót és hívás jött.a tv elkezd csíkozni a hangfalból meg az a fura kerregő hang jön ki.abból lehet tudni hogy pár mp múlva hívás vagy sms fog érkezni.de biztos mindenki látott már olyat is hogy ezek után mégse jött semmi.az attól van mert a telefon úgy gondolja(mintha tudna gondolkodni :D )hogy egy másik,a közelben lévő antennának erősebb a jele és átáll arra,ami szintén áramot vesz le az akksiról és ha ezt a jelenséget naponta többször elvégzi(aki mondjuk sokat utazik,az biztos tapasztalata)az jelentősen tudja csökkenteni a készenléti időt


kedd ápr. 10, 2007 17:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
progger írta:
Sziasztok!
Én is rendelkezem egy ilyen készülékkel.
Törvényszerű, hogy egy ilyen jó telónak 1,5 naponta lemerül az akksija?
Baromira idegesítő, hogy alig használom és már tölthetem is fel!
Egyedi eset, vagy az összes e250 ilyen? Kérlek segítsetek!
Üdv,

na még egy rossz akksi.nem is tudom már hányadik,de ha még egy bejelentkezik akkor nagyon esélyes arra hogy tényleg valami gáz lehet vele.széria hibás.volt már rá példa,nem új dolog


kedd ápr. 10, 2007 17:13
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 10, 2007 15:56
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!
Én is rendelkezem egy ilyen készülékkel.
Törvényszerű, hogy egy ilyen jó telónak 1,5 naponta lemerül az akksija?
Baromira idegesítő, hogy alig használom és már tölthetem is fel!
Egyedi eset, vagy az összes e250 ilyen? Kérlek segítsetek!
Üdv,


kedd ápr. 10, 2007 16:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
jovanna EFi erröl akkor ne nyissunk vitát de az tagadhatatlan hogy különös aksid van.ha tényleg számít nálad ha sokkal tovább töltöd
pampika írta:
Li-ion akksiknál nem is tudod "formázni" hosszú töltéssel. Amint elérte a beprogramozott határt, nem veszi fel a töltőáramot
ez így pontos és elég egyértelmű.olvastad?
ui:én amikor megkaptam a telót ami szintén félig volt mint állt. minden új teló.lemerülés után 3és fél órát töltöttem közben nem bizgáltam és a mai napig éjjel-nappal be vagyok kapcsolva és 4nap készenlét.950mAh Li-Pol


szomb. ápr. 07, 2007 20:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
zoli, itt most a formázásról nem nyitnék vitát, mert egyrészt nem erről van szó, ugyanis nem lemerítettem szándékosan, hanem magától hamar lemerült (ezért is írtam a fórumba) másrészt annyira beleélted magad, hogy már töltéssel is merítessz:
rittinger zoltán írta:
Ezek után a Nikkel aksikat kellet 16 órás töltéssel kisűtni.
!-F
Azonkívül második töltésnek (ezután a bizonyos lemerülés után kapott 1 12 órásat), ami után kevés beszéddel és közepes mennyiségű buzerálással az első pálcikát 16 óra után, a másodikat 30 óra után vette le.
Egyéb fejlemény: rövidesen ki lesz próbálva az állítólagos 1000 mAh-os Samsung akkuval, amit speciel a telefon szervízmenüje ugyanúgy 800 mAh-snak mutat :( , mint a gyári 750-est. (a típuskódjuk, amúgy nem egyforma)


szomb. ápr. 07, 2007 19:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Li-ion akksiknál nem is tudod "formázni" hosszú töltéssel. Amint elérte a beprogramozott határt, nem veszi fel a töltőáramot. De kell neki 8-10 töltés, mire eléri az akku a teljes kapacitását. Annyi hatása esetleg van a hosszabb töltésnek, hogy töltőről levéve nem 99, hanem 100%-ot ír ki, de ez ugye nem sokat számít.

A mai telefonok akksis ideje nagyon függ a használattól. A w800 nálam elketyegett kevés használattal akár 5 napot is. Szobatársam nekiesett játszani rajta, 6 óra játékkal fullra lemerült.


pén. ápr. 06, 2007 14:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
EFi írta:
rittinger zoltán írta:
EFi írta:
Első töltés volt, tudom egész éjjel kéne.

nem tudom mikor értitek meg végre hogy a Li-Ion akksikat NEM kell kisütni


Nem kisütésről volt szó. Kb félig volt lemerülve vásárlás után, utána kapott egy 4 órás töltést. Kisütni nem kell, én is tudom, viszont a gyakori v. hosszú töltéstől az elején "erősödik" az akku. Egyes manuálokban is benne szokott lenni, hogy első körben 12 óra töltés stb.


pedig az pont az ahogy írod.de nem félig van lemerülve,hanem félig tele.A gyártás és összeszerelés után raknak rá egy kis áramot hogy a dobozba kerülés elött tesztelhessék hogy egyáltalán műxik -e.ez mindig így volt és lesz is.vagy te találkoztál oyan ÚJ telefonnal ami csontszáraz volt mikor kihoztad a boltból?mert én nem.Ezek után a Nikkel aksikat kellet 16 órás töltéssel kisűtni.a Li-Ion és Li-Pol akukat nem kell.de az első töltés azért legyen 1 kicsit hosszab mint az átlagos.ha a gépköny pl:2órát ad meg,akkor első kb 3-4óra.


pén. ápr. 06, 2007 14:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
EFi írta:
Első töltés volt, tudom egész éjjel kéne.

nem tudom mikor értitek meg végre hogy a Li-Ion akksikat NEM kell kisütni


Nem kisütésről volt szó. Kb félig volt lemerülve vásárlás után, utána kapott egy 4 órás töltést. Kisütni nem kell, én is tudom, viszont a gyakori v. hosszú töltéstől az elején "erősödik" az akku. Egyes manuálokban is benne szokott lenni, hogy első körben 12 óra töltés stb.


pén. ápr. 06, 2007 7:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
erz írta:
Nem tudom miért nem törekszik a Philips-en kívül egyik gyártó sem arra, hogy az akkuk jobbak legyenek a készülékeiben? :roll:


Azért ez igaz a Sagem telókra, és az Alcatel telók jó részére is...
Ráadásul a SE alsó, és középkategóriás telói is kibírnak készenlétben legalább 1 hetet, és a Nokia is kiadott már jópár ilyen telót, pl a 1112-es több mint 2 hét készenléttel... :wink:


pén. ápr. 06, 2007 1:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 988 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség