Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. máj. 13, 2024 4:37



Hozzászólás a témához  [ 3045 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 61  Következő
Uj NOKIA 7650 Forum 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Uj NOKIA 7650 Forum
Fancy-boy írta:
A jelenlegi akkum már teljesen tropa, és ha már pénzt adok ki egy új akkura, akkor szeretném megvenni a legjobbat , még-ha csak 100-200 al erősebb is az alapnál.

Ami az utángyártottakat illeti, én nem a kínai filléres vacakokra gondoltam, hanem hátha akad minőségi darab is belőle, amire vállal a forgalmazó garanciát és nem fog felrobbanni. Nem tudom 7650-hez létezik-e ilyen vagy nem.

Ha viszont maradok a Nokia által gyártottaknál, ki tudja, hogy amit veszek az tényleg eredeti-e.
Pl. a Vaterán annyi hamisítvány van, még a hologramos matricát is rárakják

A fehér műanyagházas akksikat szerintem már nem gyártja a Nokia, hiszen minimum 5-6 éves (ha nem több) a legutolsó modell, amibe gyárilag ilyen kellett.
Visszamaradt gyári csomagolású raktárkészlet lehet, hogy van még, de az viszont több éves... A Li-ion akksik nem nagyon bírják jól az alámerülést, ennyi idő alatt viszont az önkisülés - hiába hozzák feltöltve forgalomba őket - megteszi a magáét.

Egyébként ami érdekes, hogy a robbanós/olvadós/melegedős akksik egy sem kínaiak voltak. Ha jól tudom, Japánban gyártották őket.


hétf. jún. 13, 2011 16:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 23, 2006 7:56
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Uj NOKIA 7650 Forum
Macika írta:
Fancy-boy írta:
Üdv

Az szeretném tudni, hogy melyik a legerősebb Nokia akku ami a 7650 -es készülékhez használható?
A gyári a BLB-2 típusú volt ha jól tudom, de az elég gyenge.

Úgy is kérdezhetném, hogy ebből a régi fehér színű Nokia akkuból melyik volt a legerősebb változat?
Vagy érdemes nem Nokia akkut venni bele, ami elég erős?

Mert ugye a 7650 után még gyártottak ebből az akkumulátorból erősebbet más Nokia modellekbe ha jól tudom.
Például 6610i -be a BLD-3-at.

A 3650-esben ugye már erősebb telepet raktak, de sajnos annak más a csatlakozója, így nem kompatibilisek.


Köszönöm

100-150 mAh különbségtől nem mész a falnak. Általában a Nokia akkumulátorai a lehető legnagyobb energiasűrűséggel készültek. Kínai occó utángyártott vackok vannak persze jóval nagyobb ráhazudott mAh-értékkel, de ezek általában közelében sincsenek a gyári akksinak...


A jelenlegi akkum már teljesen tropa, és ha már pénzt adok ki egy új akkura, akkor szeretném megvenni a legjobbat , még-ha csak 100-200 al erősebb is az alapnál.

Ami az utángyártottakat illeti, én nem a kínai filléres vacakokra gondoltam, hanem hátha akad minőségi darab is belőle, amire vállal a forgalmazó garanciát és nem fog felrobbanni. Nem tudom 7650-hez létezik-e ilyen vagy nem.

Ha viszont maradok a Nokia által gyártottaknál, ki tudja, hogy amit veszek az tényleg eredeti-e.
Pl. a Vaterán annyi hamisítvány van, még a hologramos matricát is rárakják


hétf. jún. 13, 2011 13:40
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Uj NOKIA 7650 Forum
Fancy-boy írta:
Üdv

Az szeretném tudni, hogy melyik a legerősebb Nokia akku ami a 7650 -es készülékhez használható?
A gyári a BLB-2 típusú volt ha jól tudom, de az elég gyenge.

Úgy is kérdezhetném, hogy ebből a régi fehér színű Nokia akkuból melyik volt a legerősebb változat?
Vagy érdemes nem Nokia akkut venni bele, ami elég erős?

Mert ugye a 7650 után még gyártottak ebből az akkumulátorból erősebbet más Nokia modellekbe ha jól tudom.
Például 6610i -be a BLD-3-at.

A 3650-esben ugye már erősebb telepet raktak, de sajnos annak más a csatlakozója, így nem kompatibilisek.


Köszönöm

100-150 mAh különbségtől nem mész a falnak. Általában a Nokia akkumulátorai a lehető legnagyobb energiasűrűséggel készültek. Kínai occó utángyártott vackok vannak persze jóval nagyobb ráhazudott mAh-értékkel, de ezek általában közelében sincsenek a gyári akksinak...


hétf. jún. 13, 2011 12:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 23, 2006 7:56
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Uj NOKIA 7650 Forum
Üdv

Az szeretném tudni, hogy melyik a legerősebb Nokia akku ami a 7650 -es készülékhez használható?
A gyári a BLB-2 típusú volt ha jól tudom, de az elég gyenge.

Úgy is kérdezhetném, hogy ebből a régi fehér színű Nokia akkuból melyik volt a legerősebb változat?
Vagy érdemes nem Nokia akkut venni bele, ami elég erős?

Mert ugye a 7650 után még gyártottak ebből az akkumulátorból erősebbet más Nokia modellekbe ha jól tudom.
Például 6610i -be a BLD-3-at.

A 3650-esben ugye már erősebb telepet raktak, de sajnos annak más a csatlakozója, így nem kompatibilisek.


Köszönöm


hétf. jún. 13, 2011 10:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Alexfux írta:
Macika maybe? :-)

Tök jó, hogy van, aki még használja ezt, a maga idejében üttörő telót. Előveszem én is a fiókból!

Soxerencsét a Faterodnak!


Én is Macikára és Ákoskára gondolnék... :lol:
Hmmm. kedvet csináltatok egy kis retróhoz... :wink:
Lehet, hogy én is beizzítom az öreg dromedárt! :D
A fiatalabbak majd azt hiszik ha meglátják nálam, hogy ez egy prototípus, és a mérete alapján k..va sokat tudhat! :D :P


szer. nov. 11, 2009 23:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
medium84 írta:
Akoska írta:
Természetesen lehetséges, 5.06 a legfrissebb.

Kérdés, hogy van-e hozzá eszközöd, mert USBn a WD2 telók nem flashelhetők.

Ami kell ehhez: flasherbox 7650 formafejjel és egy 7650 szétszedő szerszám, ugyanis a telót ketté kell választani ahhoz, hogy az FBus pontokhoz hozzáférj.

Ezt bízd inkább szakemberre...


Persze, én is úgy gondoltam. Tudsz valakit, aki megcsinálná. Faterom használja a telót és mostanában ****.


Ha pösti vagy, PÜ-ben megmondom ;)


hétf. nov. 09, 2009 21:51
Profil ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
medium84 írta:
Akoska írta:
Természetesen lehetséges, 5.06 a legfrissebb.

Kérdés, hogy van-e hozzá eszközöd, mert USBn a WD2 telók nem flashelhetők.

Ami kell ehhez: flasherbox 7650 formafejjel és egy 7650 szétszedő szerszám, ugyanis a telót ketté kell választani ahhoz, hogy az FBus pontokhoz hozzáférj.

Ezt bízd inkább szakemberre...


Persze, én is úgy gondoltam. Tudsz valakit, aki megcsinálná. Faterom használja a telót és mostanában ****.


Macika maybe? :-)

Tök jó, hogy van, aki még használja ezt, a maga idejében üttörő telót. Előveszem én is a fiókból!

Soxerencsét a Faterodnak!


hétf. nov. 09, 2009 21:44
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. nov. 15, 2007 17:15
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Akoska írta:
Természetesen lehetséges, 5.06 a legfrissebb.

Kérdés, hogy van-e hozzá eszközöd, mert USBn a WD2 telók nem flashelhetők.

Ami kell ehhez: flasherbox 7650 formafejjel és egy 7650 szétszedő szerszám, ugyanis a telót ketté kell választani ahhoz, hogy az FBus pontokhoz hozzáférj.

Ezt bízd inkább szakemberre...


Persze, én is úgy gondoltam. Tudsz valakit, aki megcsinálná. Faterom használja a telót és mostanában ****.


hétf. nov. 09, 2009 21:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Természetesen lehetséges, 5.06 a legfrissebb.

Kérdés, hogy van-e hozzá eszközöd, mert USBn a WD2 telók nem flashelhetők.

Ami kell ehhez: flasherbox 7650 formafejjel és egy 7650 szétszedő szerszám, ugyanis a telót ketté kell választani ahhoz, hogy az FBus pontokhoz hozzáférj.

Ezt bízd inkább szakemberre...


szomb. nov. 07, 2009 19:28
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: csüt. nov. 15, 2007 17:15
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Nokia 7650 sw frissités
hali kérdezném hogy lehetséges-e a Nokia 7650 software-ét frissiteni. Jelenleg V4.39 can rajta, ami 2002.10.30-i.


szomb. nov. 07, 2009 18:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. ápr. 16, 2004 15:24
Hozzászólások: 90
Tartózkodási hely: Pestecske :)
Hozzászólás Fried Rice Paradise v1.0-nál újabb??
Sziasztok. Érdeklődnék, hogy a
Fried Rice Paradise v1.0-nál újabbb verziót tud e valaki?
Mert az 1.0-s 7650-en ugyan megy, de ha mentem a játékállást és kilépek, akkor 50%-ban Java? ".... error" valami hibaüzenetet küld, és elveszti a mentett állást, illetve, ha épp folyik a játék, és beesik egy hívás, sokszor kiszáll a memóriából a program, és akkor rögtön veszti a játékállást is :(

Ötlet??


kedd márc. 28, 2006 13:31
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 674
Tartózkodási hely: idegösszeomlás széle
Hozzászólás 
Több mint tíz telefont tartok fiókban, mindegyik újabb a 7650-nél, majd a fele 3G-s, de ennek ellenére még mindig az 'öreget' használom. Egy aksicsere nálam is aktuálissá vált, mert már gyakorlatilag vezetékes telefon lett belőle (ha kihúzom lemerül). Na ezt JÓL megcsinálták annó.


kedd márc. 28, 2006 8:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás 
Hi

Nekem is megvan még mindig, első tulaj vagyok, és kiválóan működik 2. telefonként 4 évesen is.
Nagyobb gondom nem volt vele, igaz tavaly soft. frissítés és bekapcs. gomb cserére szorult, amit Macika (sűrű leborulás tudása és segítőkészsége előtt) pillanatok alatt megcsinált.
Akksit én is vettem már bele, mert a régi min. beszélgetéssel sem bírta ki 1 napnál tovább. Az új akksival ismét 5-6 nap a készenlét - bár mondom, 2. telcsiként használom, és nagyon keveset beszélek ill. SMS-t írok vele.
Már csak azért is meg fogom tartani, mert nagyon megszerettem.

Üdv:


kedd márc. 28, 2006 7:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 16:28
Hozzászólások: 88
Hozzászólás 
Hmmm... En meg vigan hasznalom, bar ma kellett hozza uj akkut venni, mert a gyari kicsit el volt faradva, de semmi bajom nincs vele, nagyon jo telcsi... :) Azt azert hozzatennem, hogy 3eves telcsi es meg egy karc sincs rajta. :D Nem tom minek irtam be ebbe a topicba, olvasgattam es lattam mas is hozzatett 2005 vegen valami post commentet, szal ez is valami ilyesmi. :)

Hasznalja egeszseggel mindenki, akinek meg ilyen telcsije van...

Udv

Marci

:)


kedd márc. 28, 2006 3:33
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
Asszem lassan elbúcsúzom a Nokia 7650-esemtől, és elkezdheti megérdemelt nyugdíját. Szerintem ez a topic is elmegy nosztalgia topicba.

Üdv 7650, üdv Mindenki!

Alexfux


szer. nov. 02, 2005 15:34
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 14:52
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Szerkesztőket, cikkírókat keresek az oldalamhoz!
Keresek olyan embereket akik szívesen segítenének a portál fejlesztésében, cikkek és hírek írásában! Nem baj, ha nem értesz a weboldal szerkesztéshez, csak a cikket kell megírnod, csatolni a képeket és rámenned a küldés gombra. Nagyjából. De ha beszállsz, akkor úgyis leírok mindent részletesebben! Ha nem akarsz állandó szerkesztő lenni, de van egy olyan tapasztalatod, írásod, amit mindenkivel megakarsz osztani, azt is megteheted!

Az oldal: http://symbian.uw.hu

Ha érdekel, írj: dpbalazs kukac freemail.hu !


vas. márc. 28, 2004 15:00
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Sziasztok!

Tudna nekem valaki olyan progit ajánlani 7650-re amivel adatokat lehet titkosítani. Azaz a telóba szeretnék jegyzetszerűen beírni adatokat és azt szeretném titikosítani.
Köszönöm!
Kano


vas. márc. 07, 2004 22:25
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Írtam egy cikket az S60-asok és PC (PPC) kapcsolatáról. Szinkonizálás, internetezés. Egy sorozat első tagja ez. Remélem elolvassátok ;)

http://madsoft.try.hu

kukacwap


kedd feb. 24, 2004 16:54
Hozzászólás 
Kicsit erős volt ezt ide beírni... :D

kukacwap


vas. feb. 22, 2004 14:47

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Üdv Mindenkinek!

Ha valaki unatkozik és a telcsijén esetleg filmet szeretne nézni, ajánlom a lehetőséget www.mozifilmek.hu

Üdv: Gyapi


vas. feb. 22, 2004 12:51
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Én Prince of Persia 2-t vittem végig a minap, előtte meg a legújabb Splinter cell-t. Ez a kettő nagyon tetszik. A Splinter az egyik legjobb játék, és ebben már nagyon cool fegyverek is vannak. Majd lehet hogy írok is róla majd a Madsoft-ra. Tegnap küldtem be a Crystal mail-ről egyet, olvassátok el. http://madsoft.try.hu és ott a cikkeknél megtaláljátok. Véleményeket ide is írhattok, vagy oda a vendégkönyvbe.

kukacwap


vas. feb. 15, 2004 13:35
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 170
Tartózkodási hely: Buda
Hozzászólás 
Remélem is :-)


pén. feb. 13, 2004 20:33
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Reversi es aknakeresot tettem ra. Mindenesetre tolem
holnap koltozik el a 7650....


pén. feb. 13, 2004 16:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Nézegettem a topicokat...Eléggé rég írt már valaki is a 7650-es topicba.
Van egy nekem nagyon fontos kérdésem. Fősulira járok, és sok órám baromi unalmas. Ti mivel szoktatok játszni unalmas perceitekben 7650-esen? Ami mondjuk nem egy Doom méretű játék. Erre lennék kíváncsi nagyon, illetve ha valaki tud valamilyen nem megunható logikai játékot, szóljon, illetve küldje el a játékot emailben.

Nekem pl. nagyon tetszene a Mahjongg, aztán valamilyen Bomberman féle játék, vagy ha vki ismeri az interneten is játszható flash játékot, az Aqua Energizer címút, valami hasonló féle (oxigénbuborékokat kell bejuttatni egy kijelölt helyere úgy hogy rengeteg akadály van közben és gondolkozni is kell)
JA és Tetris!!!! Ha esetleg vkinek van...Küldje el azt is!
Millió helyen néztem, lehet hogy ügyetlen vagyok, hogy nem találtam... :-)

Előre is köszönöm

email címem: dinosaur@freemail.hu


pén. feb. 13, 2004 16:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás 
Erre a megoldást már páran leírtuk ebben a topicban!
Lehet, hogy unalmas már, de Lenin után szabadon: Keresni,
keresni, keresni...


vas. feb. 01, 2004 0:06
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Van már a BT Connection Wizard-ban 7650 serial port?

-----Original Message-----
From: James [mailto:sigee@freemail.hu]
Sent: Friday, January 30, 2004 10:33 PM
To: list@mobil.lx.hu
Subject: Re: [mobil] Uj NOKIA 7650 Forum


-----------------------------------------------------------------
Elindult Magyarország Legnagyobb Álláskereső Szolgáltatása:
http://www.jobinfo.hu
-----------------------------------------------------------------
liko: nincsen macara-m. A PC Suite-nél bármelyik portra rakom nem történik
semmi. Meg a másik az, amit már mondtam, h a Nokia Connection Manager nem
látja a telefont. Úgyhogy a lényeg az, h a PC Suite nem lát lószart sem...
Vmi 5let srácok?



--
Üzenet a csoportnak: list@mobil.lx.hu
Feliratkozás: subscribe@mobil.lx.hu
Leiratkozás: unsubscribe@mobil.lx.hu


szomb. jan. 31, 2004 19:50
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
liko: nincsen macara-m. A PC Suite-nél bármelyik portra rakom nem történik semmi. Meg a másik az, amit már mondtam, h a Nokia Connection Manager nem látja a telefont. Úgyhogy a lényeg az, h a PC Suite nem lát lószart sem... Vmi 5let srácok?


pén. jan. 30, 2004 22:32
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
A szinkronizálás előtt,ha van vodás "macara"-d,uninstald.
Aztán kell még hozzá 7650 BT serial port,amit a
csatlakozáshoz ki kell jelölni.


pén. jan. 30, 2004 20:01
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Igazad van, rosszul írtam.

kukacwap


pén. jan. 30, 2004 16:55

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
{i}...hogy ilyen-olyan nokia teló robbant fel utángyártott
akku miatt.{/i}

Csak egyetlen pontosítás.

NEM a teló robban fel ilyenkor, hanem {b}maga az akksi{/b}.


pén. jan. 30, 2004 7:18
Profil Privát üzenet küldése ICQ

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
sziasztok!
lenne egy problémám, ami a következő: nokia 7650-esemet akarom összekötni a laptoppal bluetooth-on keresztül... felismerik egymást, látják egymást... nem is itt van a probléma, hanem a nokia 7650 pc suite-val
A gáz az, hogy nem akar kapcsolódni a pc suite-hoz és a nokia connection manager sem látja a telefonomat... mi tévő legyek???
Valaki help!
Köszönöm


pén. jan. 30, 2004 2:32
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Tudom, hogy nem az akksi van lebutítva. A teló tényleg sokat fogyaszt. A Nokia is jól megszivatta a felhasználókat ezzel az akksival. De ezt már tényleg megbeszéltük. Olvastam azokat a hozzászólásokat ahol erről az 1200 mAh-s akksiról van szó és ha jól emlékszem azzal sem működött tovább a teló.
Köszi!
Kano


hétf. jan. 26, 2004 7:54
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Nem az akkuja van lebutítva, hanem a teló fogyaszt sokat. Már ha összehasonlítod, rengeteg különbség van.
kapásból ott a kijelző felbontása, a sensorok, S60...
Szóval nem könnyítik meg szegény akku dolgát. Ugyanez az akku a 5210/8210/8310-ben vígan napokat elmegy...
Szóval én azt javasolnám - macika ajánlásával - hogy inkább két Japán akkut 4 rongyért mint mondjuk egy 1250-es utángyártott 7650-be való Li-Pol akkut. Úgy október környékén szó volt erről cirka 200-300 hsz-szel korábban.

kukcwap


vas. jan. 25, 2004 23:24
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Az a probléma, hogy ugye a 7650 eredeti akksija egy kicsit kicsi és gondoltam, hogy ezzel talán tovább bírná a kicsikém. Ez is a Speedshopban volna. Na majd megrágom.
Köszi!
Kano


vas. jan. 25, 2004 23:20
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Nem lesz baj! Miért lenne. csak akkor nem értem a kérdést! Biztonságosan használni? Már amennyire lehet egy teljesen más típushoz való utángyártott akkut biztonsággal használni hozzá... Nem akarok károgni, de havonta jönnek a hírok, hogy ilyen-olyan nokia teló robbant fel utángyártott akku miatt. Én a speedshopban vettem 2rongyért Japán eredeti Nokia akkut és ezzel nincs gondom. Persze lehet hogy az könnyebb, de én nem kockéztatok.
Ugye nem lesz gond belőle???

kukacwap


vas. jan. 25, 2004 23:07
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Kukacwap:
Az az érdekes, hogy nem!!! A saját szememmel láttam és
egy utángyártott Cellect belemegy! Én is rettentően csodálkoztam! Ugye nem lesz gond belőle?
Kano


vas. jan. 25, 2004 22:29
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
na de mint ha a 7210é az más formájú lenne...

kukacwap


vas. jan. 25, 2004 21:55
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
En is raktam mar 3310-be 8210 akkut. Ki kell tomni a
fennmarado helyet.


vas. jan. 25, 2004 21:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
7210-be másfajta akku való! Így aztán én nem tudom elképzelni hogy varázsolta bele...

kukacwap


vas. jan. 25, 2004 21:23
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Sziasztok!
Volna 1 kérdésem, hátha valaki tudja rá a választ.
Szóval egy haverom a 7650-be egy Cellect típusú akksit
használ ami elvileg 7210-hez való(Cellect For NK 7210).
Ez egy 900mAh Li-Polimer akksi.
Van valakinek ezzel az akksival tapasztalata?
Lehet ezt biztonságosan használni szerintetek?
Köszönöm!!!
Bye! Kano


vas. jan. 25, 2004 20:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Azt írtam: "kis fantáziával" :c))


kedd jan. 13, 2004 15:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Hát akkor vagy rossz Nokiák voltak nálam, vagy csak
elkerűlték a figyelmemet...

2110, 5110, 3210, 6110, 7110, 9110, 8210, 6210, 6310, 7650

Talán, egyedül a 3310-ben mint ha rémlene a kijelző körül
a pofa, de a többinél semmi nem rémlik.

kukacwap


kedd jan. 13, 2004 13:55
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Kukacwap,xterm7:
Köszi a felvilágosítást a *#7370#-ről. Megcsináltam és sikerült. Tányleg vagy 20-30 mp is eltelt mire újraindult, de most nagyon szuper minden.
Köszi mindenkinek!


kedd jan. 13, 2004 8:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Ha jól megnézed, kis fantáziával gyakorlatilag az összes
Nokiában megtalálható valahol a burkolat alatt a vigyorgó
pofa.


kedd jan. 13, 2004 7:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Na, van egy kérdésem amire eddig nem találtam választ :( A telefon hátlapját levéve a kamera mellett (tőle balra) a fekete műanyagban egy vigyorgó pofa van. Ez mi akar(t) lenni? esetleg egy pozícionáló tükör?

kukacwap


hétf. jan. 12, 2004 21:36
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
1-2 masodperc biztso lesz, mert be fog bootolni. Mint a
bekapcsolasnal is.


pén. jan. 09, 2004 16:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Xterm7:Köszi a gyors választ. Ugye miután beírtam ezt a kódot csinál egy software resetet egy reboot társaságában?
Ez mennyi idő? 1-2mp? Csak, hogy mennyi idő után kezdjek el aggódni?:-)Köszi!


pén. jan. 09, 2004 7:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Itt mar eleg sokan vegrahajtottak, koztuk en is.


csüt. jan. 08, 2004 23:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Sziasztok!
Volna egy kérdésem amit már tudom, hogy kitárgyaltatok (illetve lehet, hogy nem volt rá egyértelmű + válasz) csak nagyon sok az a 3xxx hozzászólás.:-)
Legyen szíves valaki megmondani, hogy a *#7370#-tól valóban nem kell tartani? Teljesen korrektül megcsinál mindent?
Nagyon köszönöm!
Kano


csüt. jan. 08, 2004 23:31
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Szia Melko!

Nnnos, egyre izgalmasabb, mertidőközben emailben kerestem meg az Ügyfélszolgálatot és ők megaztírták, hogy nem kell... Egyre izgalmasabb :-)


csüt. jan. 08, 2004 23:29
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 3045 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 61  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség