Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd máj. 14, 2024 11:49



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 785  Következő
OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
john30 írta:
Rájöttem,megoldottam! (NeroBurningRom) :idea:
Örülök.
Ezért kérdeztem, hogyan csinálod.
Ha hamarabb olvasom, én is leírtam volna, hol a hiba.


vas. jan. 20, 2008 22:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 12:34
Hozzászólások: 449
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
john30 írta:
Macika írta:
john30 írta:
Pipa vagyok.... :evil:

Egy pici gondban vagyok, ez most nem mobil,de tudtok tutira segíteni :)

Szóval, torrenten leszedtem egy videóklip-kollekciót (4gb).

A file-ban komletten benne van minden átkódolva, azaz:
video_ts mappában *.bup,*.ifo,*.vob file-ok.
Ha megnyitom őket, a Nero Show time remekül le is játsza őket.

A gond ott kezdődött, hogy szerettem volna kiírni dvd-re.

A Nero7 dvd készítésnél csak a videó-formátumokat olvassa be, azaz a szépen elékészített intró-főmenü (play all/song selection), credits, stb. nem jelenik meg, csak a klippek, mintha monjuk *.avi klippek lennének, egymás után, külön ablakban...

Szóval, hogy lehet kiírni rendesen dvd-re, hogy meglegyen a menü, a választások lehetőségei, a kredit, stb minden, úgy mint "eredetileg"? Az összes file megvan hozzá, de nem jövök rá... :shock:

Ebben kérem a profik segítségét, köszönöm nagyon előre is!
Segíteni akkor tudunk, ha leírod, hogyan csinálod.

De szörnyű sejtés motoszkál bennem.

Ugye az írásnál az elején a DVD-Video-t választod ki és a Video_TS könyvtárba huzogatod be az összes fájlt?

Vagy csak én nem értem, amit leírtál?




Macika, kezdem előlről:-)
1./A letöltött mappa U2, benne a dvd-cover, és a mappa, aminek a neve:video_ts
2./ A video_ts mappa 4,27gb, benne video_ts.bup és vts_01(-től 20-ig)_0.bup filek, majd video_ts.ifo és vts_01(-től 20-ig)_0.ifo filek,és video_ts.vob és vts_01(-től 20-ig)_01.vob filek.
3./ Megnyitom a NeroStartSmart-ot, majd "Egy dvd-video készítése" menüpontot választom. nyílik a NeroVison4, jobb oldalt a mit szeretnénk csinálni? menüből kiválasztom a "Video fájlok hozzáadása", akkor megnyitom a vinyóról a video_ts mappát, benne csak a video-fájlokat látja (szerintem a vob-okat), ezeket kiválasztom, hozzáadja, és ennyi.Ha kiválasztom az összes file-t, akkor sem történik más, csak nem olvas be mindent, csak a video-fájlokat.
A klippek külön-külön, a menü a neros szerkeszthető menü, stb.
Azaz nem olyan, mintha elinditom a video_ts filet a Total Commanderben, akkor megnyílik a Nero, és gyönyörűen látszik az intró, a song selection, ha rákkantitok a kiválasztott számra, elindul, stb.

Hát, ez van sajnos...mit rontok el? Vagy nem így kell kiírni ha már konvertálva vannak a filek, kész menürendszerrel,zusammen? Ilyet még sosem csináltam, ezért nem tudom sajnos... :oops:



Rájöttem,megoldottam! (NeroBurningRom) :idea:


vas. jan. 20, 2008 22:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 12:34
Hozzászólások: 449
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Macika írta:
john30 írta:
Pipa vagyok.... :evil:

Egy pici gondban vagyok, ez most nem mobil,de tudtok tutira segíteni :)

Szóval, torrenten leszedtem egy videóklip-kollekciót (4gb).

A file-ban komletten benne van minden átkódolva, azaz:
video_ts mappában *.bup,*.ifo,*.vob file-ok.
Ha megnyitom őket, a Nero Show time remekül le is játsza őket.

A gond ott kezdődött, hogy szerettem volna kiírni dvd-re.

A Nero7 dvd készítésnél csak a videó-formátumokat olvassa be, azaz a szépen elékészített intró-főmenü (play all/song selection), credits, stb. nem jelenik meg, csak a klippek, mintha monjuk *.avi klippek lennének, egymás után, külön ablakban...

Szóval, hogy lehet kiírni rendesen dvd-re, hogy meglegyen a menü, a választások lehetőségei, a kredit, stb minden, úgy mint "eredetileg"? Az összes file megvan hozzá, de nem jövök rá... :shock:

Ebben kérem a profik segítségét, köszönöm nagyon előre is!
Segíteni akkor tudunk, ha leírod, hogyan csinálod.

De szörnyű sejtés motoszkál bennem.

Ugye az írásnál az elején a DVD-Video-t választod ki és a Video_TS könyvtárba huzogatod be az összes fájlt?

Vagy csak én nem értem, amit leírtál?




Macika, kezdem előlről:-)
1./A letöltött mappa U2, benne a dvd-cover, és a mappa, aminek a neve:video_ts
2./ A video_ts mappa 4,27gb, benne video_ts.bup és vts_01(-től 20-ig)_0.bup filek, majd video_ts.ifo és vts_01(-től 20-ig)_0.ifo filek,és video_ts.vob és vts_01(-től 20-ig)_01.vob filek.
3./ Megnyitom a NeroStartSmart-ot, majd "Egy dvd-video készítése" menüpontot választom. nyílik a NeroVison4, jobb oldalt a mit szeretnénk csinálni? menüből kiválasztom a "Video fájlok hozzáadása", akkor megnyitom a vinyóról a video_ts mappát, benne csak a video-fájlokat látja (szerintem a vob-okat), ezeket kiválasztom, hozzáadja, és ennyi.Ha kiválasztom az összes file-t, akkor sem történik más, csak nem olvas be mindent, csak a video-fájlokat.
A klippek külön-külön, a menü a neros szerkeszthető menü, stb.
Azaz nem olyan, mintha elinditom a video_ts filet a Total Commanderben, akkor megnyílik a Nero, és gyönyörűen látszik az intró, a song selection, ha rákkantitok a kiválasztott számra, elindul, stb.

Hát, ez van sajnos...mit rontok el? Vagy nem így kell kiírni ha már konvertálva vannak a filek, kész menürendszerrel,zusammen? Ilyet még sosem csináltam, ezért nem tudom sajnos... :oops:


vas. jan. 20, 2008 13:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 20, 2008 10:54
Hozzászólások: 27
Hozzászólás 
Üdv Hupperek! Üdv Magyarok!

Nagy csata dúl(clickclickclick.com) a 37. fordulóban a győzelemért! Jelenleg szép, a robotok által is könnyen fejthető kacsák érkeznek, így sebességünk döntően a szálak számától függ. Sajnos azonban a szálakból kevés van, kevés ember futtatja az új TurboClicker programot, illetve a fix IP-vel rendelkező hupperek már nagyrészt bannolva vannak.

Megkérek mindekit, aki teheti, hogy töltse le a http://dev.hupper.hu/tc49395.exe progit, és indítson 4 szálat, ha még nem tette. Kacsafejteni is érdemes persze, ezzel is növelhető a sebesség!!!

Együtt sikerülhet az első győzelem a 2008-as évben!


Várunk Fejleszők (delfi7 vagy egyéb) ötletgazdák,modik jelentkezését is egy nagyon jó társaság nevében.

Hajrá Hupperek! Hajrá Magyarok!
Mindent bele!

Nézzetek statisztikát!!!

http://www.e2c3.hupper.hu --E2c3/reg
http://www.stat.hupper.hu --Stat
http://www.hupper.hu --HQ
http://www.hupper.hu/forum --Fórum


vas. jan. 20, 2008 11:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 222
Hozzászólás 
Macika írta:
nn írta:
Letört az alaplapom ventillátort tartó műanyag füle.
Hol tudnék érdeklödni ahol nagy eséllyel tudnám pótolni?
köszönöm
Na várjunk, milyen alaplap és melyik ventilátort tartotta?


Alaplap: Asus M2N-E
Proc: AMD Athlon 64


vas. jan. 20, 2008 11:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Macika írta:
Rozso írta:
Mik mennek még manapság is!

Gyermekszíveket evett Pucér Segg tábornok
http://index.hu/politika/kulfold/sgg0119/
Ez valami rossz vicc?


Nem annak tűnik... :(


vas. jan. 20, 2008 11:02
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Rozso írta:
Mik mennek még manapság is!

Gyermekszíveket evett Pucér Segg tábornok
http://index.hu/politika/kulfold/sgg0119/
Ez valami rossz vicc?


vas. jan. 20, 2008 6:07
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
john30 írta:
Pipa vagyok.... :evil:

Egy pici gondban vagyok, ez most nem mobil,de tudtok tutira segíteni :)

Szóval, torrenten leszedtem egy videóklip-kollekciót (4gb).

A file-ban komletten benne van minden átkódolva, azaz:
video_ts mappában *.bup,*.ifo,*.vob file-ok.
Ha megnyitom őket, a Nero Show time remekül le is játsza őket.

A gond ott kezdődött, hogy szerettem volna kiírni dvd-re.

A Nero7 dvd készítésnél csak a videó-formátumokat olvassa be, azaz a szépen elékészített intró-főmenü (play all/song selection), credits, stb. nem jelenik meg, csak a klippek, mintha monjuk *.avi klippek lennének, egymás után, külön ablakban...

Szóval, hogy lehet kiírni rendesen dvd-re, hogy meglegyen a menü, a választások lehetőségei, a kredit, stb minden, úgy mint "eredetileg"? Az összes file megvan hozzá, de nem jövök rá... :shock:

Ebben kérem a profik segítségét, köszönöm nagyon előre is!
Segíteni akkor tudunk, ha leírod, hogyan csinálod.

De szörnyű sejtés motoszkál bennem.

Ugye az írásnál az elején a DVD-Video-t választod ki és a Video_TS könyvtárba huzogatod be az összes fájlt?

Vagy csak én nem értem, amit leírtál?


vas. jan. 20, 2008 6:04
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
nn írta:
Letört az alaplapom ventillátort tartó műanyag füle.
Hol tudnék érdeklödni ahol nagy eséllyel tudnám pótolni?
köszönöm
Na várjunk, milyen alaplap és melyik ventilátort tartotta?


vas. jan. 20, 2008 6:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 12:34
Hozzászólások: 449
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Pipa vagyok.... :evil:

Egy pici gondban vagyok, ez most nem mobil,de tudtok tutira segíteni :)

Szóval, torrenten leszedtem egy videóklipp-kollekciót (4gb).

A file-ban komletten benne van minden átkódolva, azaz:
video_ts mappában *.bup,*.ifo,*.vob file-ok.
Ha megnyitom őket, a Nero Show time remekül le is játsza őket.

A gond ott kezdődött, hogy szerettem volna kiírni dvd-re.

A Nero7 dvd készítésnél csak a videó-formátumokat olvassa be, azaz a szépen elékészített intró-főmenü (play all/song selection), credits, stb. nem jelenik meg, csak a klippek, mintha monjuk *.avi klippek lennének, egymás után, külön ablakban...

Szóval, hogy lehet kiírni rendesen dvd-re, hogy meglegyen a menü, a választások lehetőségei, a kredit, stb minden, úgy mint "eredetileg"? Az összes file megvan hozzá, de nem jövök rá... :shock:

Ebben kérem a profik segítségét, köszönöm nagyon előre is!


szomb. jan. 19, 2008 21:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Mik mennek még manapság is!

Gyermekszíveket evett Pucér Segg tábornok
http://index.hu/politika/kulfold/sgg0119/


szomb. jan. 19, 2008 11:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 222
Hozzászólás 
Letört az alaplapom ventillátort tartó műanyag füle.
Hol tudnék érdeklödni ahol nagy eséllyel tudnám pótolni?
köszönöm


szomb. jan. 19, 2008 9:50
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
McLaca írta:
integral írta:
Van valakinek valami megoldása? Pl. hogy az Epsonnál ne kelljen 3 patront vennem. Meg a HP-re is valami okosság?
Hmm... Ilyen tüneteket sem láttam még. Egyetlen javaslatot tudok tenni: Canon nyomit kell használni. :)

Üdv!

Patrontöltésről vélemények?
Szinén Epson.


pén. jan. 18, 2008 18:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

És most egy kis reklám! De nem öncélú hanem közcélú.
BME-s hallgatók csináltak egy TDK-pályázat keretében egy utitárs közvetítö portált a külföldi oldalak mintájára, ami szerintem tök jól sikerült. Mikor Németországban tanultam ott használtam és nagyon sokan használták az ilyen szolgáltatást és tényleg nagyon hasznos mind az utasnak, mind a söförnek és még a környzetkímélöbb is és a dugókat is csökkenti.
Persze akkor müködik hatékonyan, ha minél többen ismerik és használják.

Teljesen ingyenes. Én már fel is raktam egy hirdetést!
http://www.oszkar.com/


pén. jan. 18, 2008 15:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
integral írta:
Van valakinek valami megoldása? Pl. hogy az Epsonnál ne kelljen 3 patront vennem. Meg a HP-re is valami okosság?
Hmm... Ilyen tüneteket sem láttam még. Egyetlen javaslatot tudok tenni: Canon nyomit kell használni. :)

Üdv!


szer. jan. 16, 2008 21:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Rozso írta:
Kis kutatás után most a Mio P360-al szemezem.


A kettő közül én ezt venném meg. És a helyedben megvárnám az Igo8 megjelenését, legalábbis addig nem vennék hozzá/vele Igo-t. Várhatóan olcsóbb lesz egyből az Igo8-at megvenni, mint most a 2006SE-t és az upgrade-et a nyolcasra.

A waytek tipikusan az a dolog, amire kb soha nem lesz hivatalos frissítés. Illetve a waytek n400 készüléket is hamis/illegális Igo-val forgalmazták, a közelmúltban volt rendőri akció ezzel kapcsolatban.


szer. jan. 16, 2008 11:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Macika írta:
Navigációban SEMMIVEL nem tud többet, mint a korábbiak, egyedül a


Azért vannak hasznos apróságok, mint például csak a tervezett útvonal mentén fekvő POIk keresése, sávinfó, stb :)
A 3D meg szerencsére kikapcsolható.

Úgy tudom (program)frissítés nem lesz már a jelenlegi verziókra, illetve már csak egy upgrade lehetőség marad az Igo8-ra (aminek keretében az új/frissített térképpel együtt megkapod az Igo8-at is ha kell ha nem, legfeljebb nem rakod fel).


szer. jan. 16, 2008 11:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
McLaca írta:
Képet, vagy szöveget?
Milyen nyomtató?

Üdv!


Szia!

Szöveget nem nyomtat, de szerintem képet sem, mert van egy kis ábra is a szövegben.
A nyomtató Epson C70, 3 színespatronos szerencsére :twisted: , hogy ha lúd legyen kövér. Persze nem egyszerre nyomtattam a 3 színnel, mégis egyszerre ürült ki a kijelzés szerint. És amikor csak feketével nyomtatok, akkor is szívja a színes tintát, ezáltal is csökken a szintje, csak nem tudom, hogy hova tűnik el, mert a színes tinta nem kerül a papírra.

A másik nyomtatónál is ilyen tünet van. Az már korábban megszivatott. Az HP PSC1100 1 színes és 1 fekete patronnal. Annál meg furcsa anomália van. Ott a fekete fogyott ki (vagy mégsem? lásd lejebb). Az a színesből hajlandó kikeveri a (majdnem) feketét ha nincs benne a fekete patron! Feltöltettem az eredeti patront tintával, meg különböző trükköket elkövettem (3-szori kiszedés és berakás, egyes érintkezők leragasztása) hogy újnak érzékelje a patront, de nem hajlandó felismerni, hogy tele van.
Ráadásul amikor töltettem ezt a fekete patront, félig volt még, mégis azt mondta a szoftverja, hogy kifogyott.
És most jön a ráadás. Ha visszarakom ezt a feltöltött feketét (tehát bent van mindkét patron), akkor a színesre mondja, hogy cseréljem ki, amivel az előbb leírtak szerint csak színessel tud nyomtatni! ÁÁÁÁÁ! :x Úgyhogy a tököm ki'van. Emiatt a felfordulás miatt az az érzésem, hogy ha vennék 1 gyári fekete patront, akkor se nyomtatna vele.

Van valakinek valami megoldása? Pl. hogy az Epsonnál ne kelljen 3 patront vennem. Meg a HP-re is valami okosság?


szer. jan. 16, 2008 9:02
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Rozso írta:
...
Az utóbbit pár hete teszteltem, nekem nagyon bejött.
A frissítéstől való félelem jogos, na de kérdés, hogy lesz-e még a továbbiakban az iGO 2006-nak frissítése?

Az iGO 8-at a múlt héten teszteltem, azon kívül, hogy csudajó JÁTÉK, nem voltam elájulva tőle.
Navigációban SEMMIVEL nem tud többet, mint a korábbiak, egyedül a nem szintbeli kereszteződéseket mutatja nagyon segítőkészen, ez jó dolog.
A többi, az épületek csak arra jók, hogy bosszankodj, ez sem hasonlít, ez sem hasonlít. Ráadásul vezetés közben miért vonja el (NEM KICSIT!) a figyelmedet a térhatású mozi, ha nem muszáj???

Aztán a környező utcák problémája.

Mivel a két oldalt futó házsorok miatt ELVILEG nem láthatod a következő utcák neveit, ezért a házakra írják rá azokat. Majd később a házak falai átlátszóak lesznek. Szóval nem igazán van (nekem legalábbis) valóság-élményem.


kedd jan. 15, 2008 22:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
integral írta:
Mi a jó büdös francért (csúnyább jelzőket csak szóban mondok most) nem nyomtat a nyomtató feketével, amikor csak a színesek fogytak ki, a fekete meg még félig van?
KépKép

Képet, vagy szöveget?
Milyen nyomtató?

Üdv!


kedd jan. 15, 2008 21:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Navigáció vásárlás elött állok.

Kis kutatás után most a Mio P360-al szemezem.
iGO, TMC csatlakoztatható, PDA
http://www.220volt.hu/Mitac+MIO+P360

Ti láttok vmi kivetni valót benne?
Ezzel talán majd a iGO 8 is futhat...

És 55e Ft.

Most találtam egy ilyet is:
http://www.gpsmarket.hu/index.php?scn=1 ... d=51&ppt=0

Ez hasonló ár, de csak PNA. Viszont 4.3" TFT kijelző (érintőképernyő) 480 x 272 felbontással.
Csak az a gondom vele, hogy vmi iGO klón van benne, nem az eredeti és nem tudom lesz-e frissítés és hogy ha nem akkor felrakható-e erre a rendes iGO. Én úgy tudtam ezt a felbontást az nem kezeli.

Ti melyiket választanátok?
A jobb felbontás jól hangzik, de a többi... :S


kedd jan. 15, 2008 21:50
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Mi a jó büdös francért (csúnyább jelzőket csak szóban mondok most) nem nyomtat a nyomtató feketével, amikor csak a színesek fogytak ki, a fekete meg még félig van?
KépKép


kedd jan. 15, 2008 21:05
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
gyurxi551 írta:
Üdv!

Használt teló vásárlásakor milyen jódokat érdemes beütni? Pl IMEI szám ellenőrzése, *#06# én csak ezt ismerem, de macerás, mert előbb le kellene írni a hátlapjáról és csak utána összevetni. Nincs olyan kód hogy #1234567# és azzal tér vissza hogy "alles in ordnung = true" :lol: :D
köszi
Nem kell leírni hátulról.
Elég az utolsó 3-4 számot megjegyezni.
Ha az egyezik, akkor a többi is.
Mivel az utolsó szám az IMEI-ben az egy check-digit. Ha az egyezik és az előtte lévő 3 is, akkor szinte kizárt, hogy az azok előtt lévő összes többi is ne egyezzen...


kedd jan. 15, 2008 17:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Az IMEI egyszerű átírása a legtöbb mobilban a fw-be épített ellenőrzéssel van megakadályozva.

Hogy ezt mégis meg tudják csinálni sok modellnél, az annak köszönhető, hogy a fw-ben ezt a telefon indulásakor lefutó ellenőrző rutint kikapcsolják flasheléssel.

Ergo a telefon azt hiszi, hogy all right, miközben az eeprom IMEI nem feltétlen egyezik a matricás (és OTP) IMEI-vel.

És mivel sajnos a matricás IMEI-t jelenleg egyetlen modell sem képes azonosítani (;)), Téged, az óvatos vásárlót ebben semmi nem helyettesíthet.

Sorry, ez van. Lehetőleg több kártyával ki kell próbálni, nehogy valamely hálózaton tiltva legyen, meg kell nézni, áll-e a téterő, mint a cövek, az ugráló térerőset köszönettel vissza kell adni. És hát a matricán levő IMEI-t egyeztetni a *#06# eredményével...


kedd jan. 15, 2008 12:53
Profil ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 18, 2004 13:42
Hozzászólások: 703
Tartózkodási hely: Székesfehérvár, BP
Hozzászólás 
Üdv!

Használt teló vásárlásakor milyen jódokat érdemes beütni? Pl IMEI szám ellenőrzése, *#06# én csak ezt ismerem, de macerás, mert előbb le kellene írni a hátlapjáról és csak utána összevetni. Nincs olyan kód hogy #1234567# és azzal tér vissza hogy "alles in ordnung = true" :lol: :D
köszi


kedd jan. 15, 2008 11:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Hát igen, pedig általában hatásvadász stílusban szoktak írni. Konkrétan mire gondolsz?


kedd jan. 15, 2008 0:34
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
zoli62 írta:
Merre tart a technológiák harca? http://index.hu/tech/mobil/mobil9891/
Sok dologban igaza van a cikknek...


vas. jan. 13, 2008 22:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Merre tart a technológiák harca? http://index.hu/tech/mobil/mobil9891/


vas. jan. 13, 2008 21:47
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
vally írta:
Titkos T-s és Vodás szám gazdája kellene. Fontos. vally kukac fw ponty hu
Felejtsd el!

Senki sem fogja kockáztatni az állását a kedvedért. Minden hozzáférés az adatbázishoz logolva van. Amennyiben a kiadott adat tulajdonosa szóvá teszi, hogy vajon hogyan tudhatták meg az adatait, egy ellenőrzésen azonnal bukik az illető. És lapát.

Te bevállalnád egy idegen kedvéért ezt a rizikót?

Aligha hiszem.


pén. jan. 11, 2008 2:11
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 983
Tartózkodási hely: Pest
Hozzászólás 
Titkos T-s és Vodás szám gazdája kellene. Fontos. vally kukac fw ponty hu


csüt. jan. 10, 2008 23:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 13:49
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
Ezt az E51 használati útmutatójában találtam:
Idézet:
K: Miért jelennek meg hiányzó, színtelen vagy fényes
pontok a kijelzőn minden alkalommal, amikor
bekapcsolom a készüléket?
V: Ez ennek a kijelzőtípusnak a sajátossága. Egyes kijelzők
olyan képpontokat tartalmazhatnak, amelyek mindig be
vagy ki vannak kapcsolva. Ez normális jelenség, nem hiba.
:lol:


csüt. jan. 10, 2008 17:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Bocsi, hogy beleoffolok az offba, de hátha valakit érdekel...
A fukarban GP PB20-as akkutöltő, 4 darab GP 2100mAh-s akksival 990 Ft.
A töltő nem ér egy fillért se, mert 16 óra alatt tölt, de a 4 akksiért 1 ropi nem rossz!
Én vettem is egyet! :)
Elvileg 2008. 01. 08-ig van az akció.


vas. jan. 06, 2008 19:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
konkrétabban az ókori görög filozófusokra gondolok. most éppen nincs kéznél semmi, hogy utánanézzek rendesen, és pontos idézetekkel, meg nevekkel támasszam alá az érvelést, de majd ha lesz időm keresni, akkor ez is meglesz.
addig te is megteheted, ha annyira nem hagy nyugodni.


szomb. jan. 05, 2008 5:33
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Londelmor írta:
T68m írta:
Ezt hogy érted???

úgy, hogy az ókori filozófiai iskolák már kitárgyalták rendesen az ember létezésének mikéntjét és miértjét. csak más megfogalmazásban (értelemszerûen nem egy számítógépes világba helyezve a dolgot). szóval aki járt általános filozófia órákra, annak nem újdonság egy ilyesmi felvetés.


az az érzésem, hogy még mindig nem tudom milyen filozófiai irányzat, milyen elképzelésére gondolsz. Fejtsd ki, légy szíves!


pén. jan. 04, 2008 19:34
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
T68m írta:
Ezt hogy érted???

úgy, hogy az ókori filozófiai iskolák már kitárgyalták rendesen az ember létezésének mikéntjét és miértjét. csak más megfogalmazásban (értelemszerűen nem egy számítógépes világba helyezve a dolgot). szóval aki járt általános filozófia órákra, annak nem újdonság egy ilyesmi felvetés.


pén. jan. 04, 2008 18:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
joc_ írta:
gyurxi551 írta:
Üdv!

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy ADSL esetén: a splitterbõl kijövõ telefonkábel ami az ADSL modem felé megy milyen hosszú lehet maximum bármilyen jelismétlõ nélkül? (ugye ez az RJ11 -es csatlakozású sima telefonzsinór, nem UTP )
köszii
gy
Valószínûleg nincs érdemi korlátja, mint ahogy a telefonközponntól a te lakásodig is nagyon hosszú lehet a távolság. Na jó, én 10km-re azért nem vezetném, de szerintem ami egy lakásban, vagy egy telken belül elképzelhetõ, az bizonyára belefér.
Egyébként az a splitter a telefonkészülék miatt kell, egyes készülékek hajlamosak élvezetrontó zajokat produkálni ha nincs elõttük splitter (azaz az õ águkon szûrõ).
Megteheted azt is hogy valahol simán kettéosztod a bejövõ vezetéket, az adsl modem aztán direktben csatlakozik (azon az ágon nincs közötte splitter), hanem csak közvetlenül a telefonkészülék elé teszed be a szûrõt. Nekem pl. az elõzõ lakásomban évekig így ment az adsl, kábelezési okok miatt nem tudtam máshogy megoldani.

Miért, neked mennyi kellene?


én azért nem állítanám, hogy megteheted a splitter nélküli osztást. Sőt, nagyon nem javaslonám. Ettől függetlenül lehet, hogy néhány helyen működik úgyis a rendszer, de ez inkább szerencsés egybeesés, mintsem általános eredmény.

Az első részben pedig egyetértek, a splitter után is elég hosszú vezetéket lehet használni, mindenféle romlás nélkül.


pén. jan. 04, 2008 14:32
Profil Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 18, 2004 13:42
Hozzászólások: 703
Tartózkodási hely: Székesfehérvár, BP
Hozzászólás 
joc_ írta:
Megteheted azt is hogy valahol simán kettéosztod a bejövő vezetéket, az adsl modem aztán direktben csatlakozik (azon az ágon nincs közötte splitter), hanem csak közvetlenül a telefonkészülék elé teszed be a szűrőt. Nekem pl. az előző lakásomban évekig így ment az adsl, kábelezési okok miatt nem tudtam máshogy megoldani.

Miért, neked mennyi kellene?


Köszi. Nekem csupán max 20m kell, szal nem lesz gond. :D


pén. jan. 04, 2008 12:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
gyurxi551 írta:
Üdv!

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy ADSL esetén: a splitterből kijövő telefonkábel ami az ADSL modem felé megy milyen hosszú lehet maximum bármilyen jelismétlő nélkül? (ugye ez az RJ11 -es csatlakozású sima telefonzsinór, nem UTP )
köszii
gy
Valószínűleg nincs érdemi korlátja, mint ahogy a telefonközponntól a te lakásodig is nagyon hosszú lehet a távolság. Na jó, én 10km-re azért nem vezetném, de szerintem ami egy lakásban, vagy egy telken belül elképzelhető, az bizonyára belefér.
Egyébként az a splitter a telefonkészülék miatt kell, egyes készülékek hajlamosak élvezetrontó zajokat produkálni ha nincs előttük splitter (azaz az ő águkon szűrő).
Megteheted azt is hogy valahol simán kettéosztod a bejövő vezetéket, az adsl modem aztán direktben csatlakozik (azon az ágon nincs közötte splitter), hanem csak közvetlenül a telefonkészülék elé teszed be a szűrőt. Nekem pl. az előző lakásomban évekig így ment az adsl, kábelezési okok miatt nem tudtam máshogy megoldani.

Miért, neked mennyi kellene?


pén. jan. 04, 2008 12:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
off:

Londelmor írta:
de annak sem teljesen új, aki ezeket mind nem látta, viszont készült gimnáziumi filozófia órákra.


Ezt hogy érted???


pén. jan. 04, 2008 12:05
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
blueye írta:
Ezek szerint XV. ker = kaptár, megint tanultam vmit. :wink:


Mi a szép, nagyszerű, ízléses és komfortos paneltömböket nevezzük kaptárnak :D


pén. jan. 04, 2008 10:59
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 18, 2004 13:42
Hozzászólások: 703
Tartózkodási hely: Székesfehérvár, BP
Hozzászólás 
Üdv!

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy ADSL esetén: a splitterből kijövő telefonkábel ami az ADSL modem felé megy milyen hosszú lehet maximum bármilyen jelismétlő nélkül? (ugye ez az RJ11 -es csatlakozású sima telefonzsinór, nem UTP )
köszii
gy


pén. jan. 04, 2008 8:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
a Mátrix 1 jó volt. bár Keanu Reeves azóta sem tud kungfuzni (biztos valami gagyi freeware-t töltöttek rá a srácok), de a film ettől még hangulatos. a másik kettő meg egyrészt már csak pózer volt, másrészt elkövették azt a hibát a készíők, hogy meg akartak mindent magyarázni az égvilágon. egy sci-fi rendszerint akkor tud igazán zseniális lenni, ha hagy nyitott szálakat, ahol mindenki kiegészítheti a saját fantáziájának megfelelően.

másrészt a Mátrix is csak összeszedett film, rengeteg elődje van, ahol már ezeket a kérdéseket fejtegették (13. emelet, 1984, Dark City, Ghost in the Shell 1-2, meg gyakorlatilag az összes Willian Gibson sztori, és még lehetne sorolni), de annak sem teljesen új, aki ezeket mind nem látta, viszont készült gimnáziumi filozófia órákra.

a Mátrix előnye ezekkel a filmekkel szemben, hogy pózer, de iszonyatosan, ezért vonzza a tömegeket...


ON: amúgy a kaptár az a Kaptár.... ahol a zombik mászkálnak, meg Milla Jovovich vörös ruhában ;)


pén. jan. 04, 2008 3:57
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
off:

blueye írta:

Basszus, lehet hogy öregszem? Pedig a Mátrix 1. nagyon tetszett...
Kösz.


Nekem is. Le voltam döbbenve az ötletességén és a megvalósításán. A mátrix 2 és 3-at pedig nem egészen értettem. Megkérdeztem egy haveromat aki többször is megnézte őket, de ő csak annyit mondott, hogy nézzem meg még egypárszor és meg fogom érteni.

Visszatérve az I.-re, az már a Mátrix előtt is felmerült a SCIFI-ben, hogy az emberek élhetnének mesterséges világban. Ennek az előnye, hogy sokkal több ember élhetne, sokkal kisebb valódi világbeli erőforrást használva, akár tökéletes boldogságban.
A Mátrixban az volt a nagy durranás, hogy azt mondták, már a mostani világunk is az. Abban élünk, öntudatlanul. Aztán a dézsavús ötlet sem volt rossz.


pén. jan. 04, 2008 1:30
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
T68m írta:
blueye írta:
simico írta:
XV. kerületben. Kiégett az autó, a mellette levő szelektív hulladékgyűjtő kukákkal egyetemben (amik teljesen megsemmisültek, csak a bennük levő kis fém szerkezet maradt meg amivel a speciális kukásautó beemeli őket és kinyitja az aljukat). Gondolom valamelyik tűzijátékrakétás balf.sznak sikerült felgyújtania a kukákat és a kocsit...


Kár hogy nem ugrott is bele... :twisted:

Ezek szerint XV. ker = kaptár, megint tanultam vmit. :wink:


nem, a kaptár maga az élet. (lásd mátrix)


Basszus, lehet hogy öregszem? Pedig a Mátrix 1. nagyon tetszett...
Kösz.


csüt. jan. 03, 2008 22:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
T68m írta:


A kocsi felgyújtása más tészta. Az egyértelmû károkozás. Viszont annyi van már az autótulajdonosok számláján...... úgyhogy egyátalán nem tudom sajnálni az illetõt.



Ez taplóság/demagógia/stb.... (választhatsz, kiegészítheted) a részedrõl. Ugyanis nagyszerû gondolatmeneteddel élve téged is lehetne gyûlölni, mert a kutyá(i)d biztosan összesz*rják az egész várost és te nem takarítasz fel utánuk, és BKV-n (persze jegy nélkül :D ), meg minden tiltott helyen görkorcsolyával közlekedsz. :wink:


azt hiszem, csak a felét olvastad el a hsz-nek. A második felét. Van is erről egy történet:

Stirlitz bemegy Müllerhez, és megkérdezi tőle: "Herr Müller, nem akarna csatlakozni a szovjet titkosszolgálathoz ügynökként? Jó a fizetés". Müller döbbenten néz, és a pisztolya után kapkod. Stirlitz folytatja: "Uram, nincs véletlenül egy aszpirinje?" Stirlitz tudta, hogy a legtöbb ember csak a beszélgetések végére emlékszik.

Tehát azon lehet épp vitatkozni, hogy minden autós egy szabályszegő tapló-e vagy sem. (gyorshajtás, tilosban parkolás, elsőbbség nem megadása)
Az viszont ténykérdés, hogy az autó környezetszennyező és a globális felmelegedés (jórészének) okozója, addig az agár (vagy annak primitív változata, a kutya) pedig nem. Ezen nincs mit vitatni. Innentől kezdve az összevetés hibás. Az autó tönkreteszi bolygónkat, ezért teljesen helyénvaló örülni, ha megsemmisül egy. (Egyébként te mit olvastál a Bibliában, Isten azért adta nekünk földet, hogy összemocskoljuk, élhetetlenné tegyük?!)

Abban persze igaza van Londelmornak, hogy az autótulajdonosok egy részét a nagyszerű kormányzati intézkedések, állami vállalatok (bkv, máv) kényszerítenek autóhasználatra.
ebből következik, hogy szoclib politikusok autóit kell petárdázni, amikor benne ülnek...


csüt. jan. 03, 2008 16:16
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Ez taplóság/demagógia/stb.... (választhatsz, kiegészítheted) a részedről. Ugyanis nagyszerű gondolatmeneteddel élve téged is lehetne gyűlölni, mert a kutyá(i)d biztosan összesz*rják az egész várost és te nem takarítasz fel utánuk, és BKV-n (persze jegy nélkül :D ), meg minden tiltott helyen görkorcsolyával közlekedsz. :wink:

ez mondjuk nem biztos, hogy így megállja a helyét, én kiegészíteném:
van egy rakás ember, aki **** rá, hogy a kutája hova ****, miattuk aknamező az egész város. most azt nem tárgyalva, hogy t68m ilyen-e vagy sem (mivel az autó tulajdonosáról sem tudunk semmit), ha megesik egy olyan, hogy végzetes baleset éri t68m kutyáját, és valaki ezen kárörvend, hogy nem tudja sajnálni, mert legalább eggyel kevesebb állat bombázza tele a járdákat, az úgy taplóság/demagógia, stb.

arról meg nem az autók tulajdonosai tehetnek, hogy nincs más választás a gyors háztól házig közlekedésre időjárástól függetlenül, mint a kocsi.

viszont a tüzijáték (nem a petárda) szerintem is élvezetes dolog. bár most szilveszterkor egyedüliként lövöldöztünk az egész belátható környéken párat, de majd egy hónap múlva bepótoljuk :)


csüt. jan. 03, 2008 15:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
T68m írta:


A kocsi felgyújtása más tészta. Az egyértelmű károkozás. Viszont annyi van már az autótulajdonosok számláján...... úgyhogy egyátalán nem tudom sajnálni az illetőt.



Ez taplóság/demagógia/stb.... (választhatsz, kiegészítheted) a részedről. Ugyanis nagyszerű gondolatmeneteddel élve téged is lehetne gyűlölni, mert a kutyá(i)d biztosan összesz*rják az egész várost és te nem takarítasz fel utánuk, és BKV-n (persze jegy nélkül :D ), meg minden tiltott helyen görkorcsolyával közlekedsz. :wink:


csüt. jan. 03, 2008 14:59
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
simico írta:
Gondolom valamelyik tûzijátékrakétás balf.sznak sikerült felgyújtania a kukákat és a kocsit...


Nehéz erről objektíven írni, régen magam is nagy híve voltam a durrogtatásnak, ma pedig egyértelműen elítélem a mást zavaró tevékenységet. Csak hát, mivel emlékszem rá, hogy milyen jó volt, így biztos ugyanolyan jó a mai tizenéveseknek.
És itt jön a kérdés, ha én annakidején megtehettem, akkor ők most nem? Ez elég képmutató álláspont lenne.

A kocsi felgyújtása más tészta. Az egyértelmű károkozás. Viszont annyi van már az autótulajdonosok számláján: környezetszennyezés (tulkép. globális felmelegedés jó része), területfoglalás (amiért lehet, hogy az államnak fizetnek, de nekem attól még nem lesz jobb), a kresz szabályainak sorozatos megsértése parkolás, sebesség, elsőbbség meg nem adása gyalogosoknak, balesetek okozása, úgyhogy egyátalán nem tudom sajnálni az illetőt.


csüt. jan. 03, 2008 14:34
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
blueye írta:
simico írta:
XV. kerületben. Kiégett az autó, a mellette levõ szelektív hulladékgyûjtõ kukákkal egyetemben (amik teljesen megsemmisültek, csak a bennük levõ kis fém szerkezet maradt meg amivel a speciális kukásautó beemeli õket és kinyitja az aljukat). Gondolom valamelyik tûzijátékrakétás balf.sznak sikerült felgyújtania a kukákat és a kocsit...


Kár hogy nem ugrott is bele... :twisted:

Ezek szerint XV. ker = kaptár, megint tanultam vmit. :wink:


nem, a kaptár maga az élet. (lásd mátrix)


csüt. jan. 03, 2008 14:17
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
simico írta:
XV. kerületben. Kiégett az autó, a mellette levő szelektív hulladékgyűjtő kukákkal egyetemben (amik teljesen megsemmisültek, csak a bennük levő kis fém szerkezet maradt meg amivel a speciális kukásautó beemeli őket és kinyitja az aljukat). Gondolom valamelyik tűzijátékrakétás balf.sznak sikerült felgyújtania a kukákat és a kocsit...


Kár hogy nem ugrott is bele... :twisted:

Ezek szerint XV. ker = kaptár, megint tanultam vmit. :wink:


csüt. jan. 03, 2008 9:26
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 785  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 48 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség