Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd ápr. 16, 2024 7:53



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 781, 782, 783, 784, 785
OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE 
Szerző Üzenet
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
vizsla1 írta:

Én 8-a óta próbálom megszerezni, szintén Net-Rendelőn a VitaMAX Online PIN-t. Szerdán mondta az egyik Ügyfélszolga, hogy máris küldi. Még mindig nem jött. A probléma a HIF és az FVF postafiókjában hever. A VODAFONEGYALÁZÓ-ban írt GPRS problémám pedig e kettőn kívül el lett küldve annak a híres Vodafone Ügyfélszolgálatnak is a 0680-as faxszámra is.

M-I-É-R-T N-E-M L-E-H-E-T AUTOMATIKUS SZOLGÁLTATÁS-MEGRENDELŐ ÉS LEMONDÓ VONALAT CSINÁLNI, ÉS/VAGY FELFEJLESZTENI A 1754-ET??????????????? :evil: :evil:


A Vitamax Online PIN nálam is macerás volt. 2-szer netrendelőn kértem, nem küdték. 1270, reklamáltam, azt mondta, mindjárt küldi. Eltelt 3 nap, ismét 1270, egy nő vette fel , ő is mindjárt küldte, de azt legalább meg is kaptam.

Tényleg jó lenne egy szolgáltatás megrendelő vonal, mert ez ahogy most áll, egy rakás sz..t sem ér.


vas. máj. 16, 2004 11:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Heuréka! :lol:

9 nap után végre lekapcsolták a hangpostám! :lol: Délelőtt még megvolt, kb. fél órával ezelőtt már nem.


Én 8-a óta próbálom megszerezni, szintén Net-Rendelőn a VitaMAX Online PIN-t. Szerdán mondta az egyik Ügyfélszolga, hogy máris küldi. Még mindig nem jött. A probléma a HIF és az FVF postafiókjában hever. A VODAFONEGYALÁZÓ-ban írt GPRS problémám pedig e kettőn kívül el lett küldve annak a híres Vodafone Ügyfélszolgálatnak is a 0680-as faxszámra is.

M-I-É-R-T N-E-M L-E-H-E-T AUTOMATIKUS SZOLGÁLTATÁS-MEGRENDELŐ ÉS LEMONDÓ VONALAT CSINÁLNI, ÉS/VAGY FELFEJLESZTENI A 1754-ET??????????????? :evil: :evil:


vas. máj. 16, 2004 10:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Nokia Ringo!

Kép


vas. máj. 16, 2004 10:23
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
freunder írta:
De már rohadtul elegem van ezekből, persze átlagban 5-6 kapok 1 nap, de van amikor 20-at...
Valamit csak kéne ellene tenni, nem lehet?

:x :x :x



A béna freemail helyett használd a www.tvn.hu levelezőjét!! Ingyenes vírus és spam szűrés!!


vas. máj. 16, 2004 8:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
freunder írta:
De már rohadtul elegem van ezekből, persze átlagban 5-6 kapok 1 nap, de van amikor 20-at...
Valamit csak kéne ellene tenni, nem lehet?

:x :x :x

Nemáááá.... Ne pánikolj, hanem használj jó levelezőt! Ha csak eleged van, az még nem oldja meg a problémát. A Mozilla legújabb verzióját pl. remekül meg lehet tanítani, hogy mit minősítsen levélszemétnek és egyből a kukába küldi. Nekem napi 300-500 db.-os E-Mail forgalmam van, és ennek jelentős része, kb. fele spam illetve virnyákot hordozó levél. A forgalmat egy D-Link broadband router tűzfala, és a NAV állandóan frissített példánya szűri.

Hosszú évek óta nem ismerem a gépemen a "vírus" jelenséget. Simán el lehet kerülni.


vas. máj. 16, 2004 8:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
De már rohadtul elegem van ezekből, persze átlagban 5-6 kapok 1 nap, de van amikor 20-at...
Valamit csak kéne ellene tenni, nem lehet?

:x :x :x


vas. máj. 16, 2004 7:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Az index.hu a bűnös.


szomb. máj. 15, 2004 22:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
pampika írta:
Ne aggódj,nem Macika küldte! :)
A vírusok már általában olyanok,hogy akiket sikerül megfertőzni,annak a címjegyzékét használja osztódásra(thx to outlook express...:( De sokszor olyan címet rak be feladónak,ami nem is létezik,tehát tudja kavarni is a címeket.Tehát nem ő küldte,hanem valaki olyant fertőzött meg,akinek a címjegyzékében Macika is benne volt.És valakinek Te is a listájában voltál,hogy a vírus "megtalált".
Bár sokszor én is kapok olyan címre vírust(napi 40-50 db),amit csak reggelni használok,tehát nem nagyon forgalmazok vele.

Hiába,kreatívak az emberek...


Elgondolkodtató.
Kb. 2 hete regeltem ezt a címet, azóta SEMMIFÉLE kimenő levélforgalmam nem volt erről a címről. Valamint két helyen használtam fel, az egyik itt, a másik pedig az index.hu FOTÓZZ! rovatában.

Jogtiszta NAV2004 van a gépemen, folyamatosan on-line frissítve. Outlook Express pedig nincs egyik gépemen sem, elvből, mert utálom. Mindenem Mozilla.


szomb. máj. 15, 2004 22:00
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
freunder írta:
Értem, mindenesetre elég érdekes és furcsa...
Véletlenül biztos nem írja ezt feladónak... :)


Örülj neki, hogy csak 5-6 darabot kapsz, nekem tegnap az egyik címemmel sikerült átlépni az 50 db-ot :evil: .
Egyébként nem véletlenül írja ebben igazadvan. A vírus végignézi a gépet amin van: címjegyzék, Temporary Internet Files, stb ahol élő mailcímeket találhat, és véletlenszerűen használja a megtalált címeket küldőnek, és címzettnek egyaránt. Sajnos elég okosak...


szomb. máj. 15, 2004 21:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
Értem, mindenesetre elég érdekes és furcsa...
Véletlenül biztos nem írja ezt feladónak... :)


szomb. máj. 15, 2004 21:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Ne aggódj,nem Macika küldte! :)
A vírusok már általában olyanok,hogy akiket sikerül megfertőzni,annak a címjegyzékét használja osztódásra(thx to outlook express...:( De sokszor olyan címet rak be feladónak,ami nem is létezik,tehát tudja kavarni is a címeket.Tehát nem ő küldte,hanem valaki olyant fertőzött meg,akinek a címjegyzékében Macika is benne volt.És valakinek Te is a listájában voltál,hogy a vírus "megtalált".
Bár sokszor én is kapok olyan címre vírust(napi 40-50 db),amit csak reggelni használok,tehát nem nagyon forgalmazok vele.

Hiába,kreatívak az emberek...


szomb. máj. 15, 2004 20:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
JAJAJJAJJAJAJJAJAJJAJAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A vírusok mindenféle feladóval küldik el magukat, mindenféle email címre!!!

Nyilván nem Macika volt!!!

ÉBRESZTŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ..................


szomb. máj. 15, 2004 20:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Hát, őszintén sajnálom, hogy már nincs ott a nevem a 2. sorban :(

Most már mindegy, mert már sok a hsz, tegnap este meg már nem votlam. Egyébként én szebben írtam ki, meg OFF-topic volt, de most már mind1 :)

Vodafone on-line nekem is **** volt, a netet nem aktiválta...


szomb. máj. 15, 2004 18:16
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Heuréka! :lol:

9 nap után végre lekapcsolták a hangpostám! :lol: Délelőtt még megvolt, kb. fél órával ezelőtt már nem.


szomb. máj. 15, 2004 17:52
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
partycsoka írta:
A Vodafone Netrendelőjén hányszor kell egy dolgot megrendelni, hogy meg is csinálják???
Eddig 3-szor küldtem el nekik az utóbbi 9 napban, valamint egyszer dumáltam egy csajszival a 1270-en, hogy kapcsolja ki a hangpostám, de eddig tojtak az egészre. Pedig elvileg max. 48 óra kell ahhoz, hogy elvégezzék ezt a "bonyolult" műveletet. :evil:


Nekem vmivel jobb a helyzet: eddig 1* kértem vitamax online PIN-t, el is küldték gyorsan 2*! :D


szomb. máj. 15, 2004 17:26
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
A Vodafone Netrendelőjén hányszor kell egy dolgot megrendelni, hogy meg is csinálják???
Eddig 3-szor küldtem el nekik az utóbbi 9 napban, valamint egyszer dumáltam egy csajszival a 1270-en, hogy kapcsolja ki a hangpostám, de eddig tojtak az egészre. Pedig elvileg max. 48 óra kell ahhoz, hogy elvégezzék ezt a "bonyolult" műveletet. :evil:


szomb. máj. 15, 2004 15:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás Re: OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE
Macika írta:
Szánom bánom bűnömet, de véletlenül most, hajnali fél 5 körül félálomban kitöröltem a topicot.


Gondolom, utána egyből felébredtél. 8)


szomb. máj. 15, 2004 15:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Igen,elég sok cucc volt azon a gépen (jópár terányi).De régóta tudták,hogy ott van,csak most volt ez a nemzetközi akció,azért kellett ezt a gépet is beszolgáltatni.

Azt mondják,nem az illegális cucc a lényeges rajta(mindegy,hogy 5000 vagy 6000 illegális progi), hanem a loggok (naplófile-ok).


szomb. máj. 15, 2004 15:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
pampika írta:
Meggylé írta:
Mi vigyázunk a saját gépünkre. Akármit nem nyitunk meg, nem töltünk le.
Mi illegálisan többféle védelmet is felpakolunk ingyen, de ennyi fajta védelem a cégeknek már komoly pénz. És mindenki mindenen spórol.


De mégis vannak olyan emberek,akiknek még ez sem okoz nagy gondot.
A BME mellett Debrecenben is volt razzia a warez team után,de nem ilyen bsa-s tengő-lengő bácsik jöttek nézelődni,meg 'Ejj-ejj'-ezni.
Vérprofi számítástechnikus jött,aki 1gépet vitt el.Egy kb. 6000 gépes hálózatról van szó,a gépek belső ip-je,MAC-je nem látszik,csak az a pár nyilvános ip.

Nos,ő egy konkrét MAC címmel jött... :shock:


És gondolom,az egyetemen be vannak konfigolva a gépek,mivel olyan szinten le van korlátozva szinte minden gép,hogy sokszor elszomorító (nincs a böngészőben File menü,jobb klikk,1 db program futhat,ami iexplore.exe-re van keresztelve).A jogtisztaság pedig nem lehet gond,mivel a Cmapus licensz értelmében az egyetem állími támogatással kapja a hivatalos softot.


A nap úgy kezdődött, hogy a DE (debr. egyetem) főrendszergazdájánál reggel hatkor :!: jelenkeztek "karpereccel". Aztán elengedték. Ja két ember azóta is "kaptárban" van. Vmi 50mill. $ értékű anyag ment át a főszerveren. Többet nem mondtak.


szomb. máj. 15, 2004 14:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Meggylé írta:
Mi vigyázunk a saját gépünkre. Akármit nem nyitunk meg, nem töltünk le.
Mi illegálisan többféle védelmet is felpakolunk ingyen, de ennyi fajta védelem a cégeknek már komoly pénz. És mindenki mindenen spórol.


De mégis vannak olyan emberek,akiknek még ez sem okoz nagy gondot.
A BME mellett Debrecenben is volt razzia a warez team után,de nem ilyen bsa-s tengő-lengő bácsik jöttek nézelődni,meg 'Ejj-ejj'-ezni.
Vérprofi számítástechnikus jött,aki 1gépet vitt el.Egy kb. 6000 gépes hálózatról van szó,a gépek belső ip-je,MAC-je nem látszik,csak az a pár nyilvános ip.

Nos,ő egy konkrét MAC címmel jött... :shock:


És gondolom,az egyetemen be vannak konfigolva a gépek,mivel olyan szinten le van korlátozva szinte minden gép,hogy sokszor elszomorító (nincs a böngészőben File menü,jobb klikk,1 db program futhat,ami iexplore.exe-re van keresztelve).A jogtisztaság pedig nem lehet gond,mivel a Cmapus licensz értelmében az egyetem állími támogatással kapja a hivatalos softot.


szomb. máj. 15, 2004 11:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Mi vigyázunk a saját gépünkre. Akármit nem nyitunk meg, nem töltünk le.
Mi illegálisan többféle védelmet is felpakolunk ingyen, de ennyi fajta védelem a cégeknek már komoly pénz. És mindenki mindenen spórol.


szomb. máj. 15, 2004 10:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Köszi az infot! :D

Azt olvastam a Sasserről, hogy nagyobb európai cégeket is megfertőzött (pl. BMW, francia légügyi/repülési nemtommilyen cég szervereit is).
Nálam pedig (lekopogom: kopp-kopp :D) semmi probléma, fertőzés nincs, utoljára a Blaster-nél voltak gondjaim, amit kb. 5 perc alatt sikerült orvosolnom.

Egyszerűen csak szerencsém volt? Vagy elég (volt) annyi, hogy rendszeresen csináltam WinUpdate-et, és frissítettem az antivírus szoftvereimet (mind a kettőt)?

Ezek a cégek, amiknél (gondolom jól megfizetett és jól képzett) rendszergazdák dolgoznak, és gondolom nem keveset költenek biztonsági SW-kre, képes egy-egy ilyen kis féreg igen komoly problémákat előidézni. Ennek mi az oka? Sz.a.r.nak* a biztonságra (vagy a felhasználókkal (akik megnyitnak minden levelet a mellékletükkel együtt) ők sem tudnak mit kezdeni)?

(* találkoztam már olyan "rendszergazdával" aki szerint baromság a tűzfal, a rendszeres winupdate, mert: ezek a hírek a különböző férgekről, vírusokról 1., el vannak túlozva; 2., már több hónapja(!!) léteznek akkor, amikor egy-egy antivirus cég felfedezi őket.)


szomb. máj. 15, 2004 9:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Na jó lesz vigyázni!!!


szomb. máj. 15, 2004 4:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
http://hirek.prim.hu/cikk/39699/?sr=aghirkereso


Denis Zenkin (Head of Corporate Communications Kaspersky Labs) ma küldött levelét az alábbi figyelmeztetéssel kezdte: Vigyázz! A BMP fájlok egy új vírust, egy új trojánt tartalmazhatnak! A BMP fájlokat használják ki szerte a világon az Agent nevű trójai elrejtésére, továbbítására.

A Kaspersky Labs észlelt egy hatalmas fertőzött levélmennyiségben egy új trójait, amit Agentnek neveztek el. Az Agent az áldozat gépeket úgy fertőzi meg, hogy a felhasználó megnézi a levélben lévő BMP grafikát.

Az Agent az MS Internet Explorer (ver. 5.0 és 5.5) sebezhetőségét használja ki, azt, hogy az áldozati gépeken, melyeken ezek a böngészők futnak, hibájuk miatt rosszindulatú kódok futtathatók. Ez a sebezhetőség a Kaspersky Lab's megállapítása szerint a Windows forráskód kiszivárgásának a következménye. Először 2004. február 16-án észlelték.

Az Agent egyértelműen kihasználja a spammer technikát. Levelek tömegein küldi fertőzött BMP képeit (amiket az Explorer megnyit...). Természetesen a fájlnév, a feladó és a címzett véletlenszerű választás az összegyűjtött információkból. Érdekessége, hogy az Agent által közvetített rosszindulatú kód elsősorban az orosz nyelvű Windows 2000 rendszereket fertőzi meg, más nyelvű rendszerek védettebbek. Ez arra utal, hogy a trójait Oroszországban vagy a környező országokban írhatták.

Ez a nem orosz nyelvű területekre nem jelentene akkora veszélyt, de sajnos az Agent működésének az első fertőzés - ami a kép megnyitásakor történik - csak egy töredéke. A megfertőzött gépek azonnal kapcsolatba lépnek egy líbiai domainzónában lévő szerverrel, ahonnan fájlokat töltenek le. E fájlok többsége a Throd nevű trójai, mely már nem csak orosz nyelvű rendszerekre veszélyes.

A Throd egy klasszikus spyware program. A trójai első másolatát a Windows rendszer registry kulcsába másolja, majd várja a további parancsot. A 'mester' - a trójai írója - képes távolról "alkotását" irányítani, azzal különböző feladatokat végrehajtatni. Elsősorban a fertőzött gépről címeket, adatokat, információkat gyűjt és továbbít - az MS Outlook segítségével, és így gyakorlatilag az áldozati gépet, ami egy felismerhetetlenné tett platformon és követhetetlenné tett domainon működik, mint a későbbiekben várható cyber bűncselekmények "védőbástyája".


"A Throdot nyilvánvalóan spammerek írták" - mondta véleményét Eugene Kaspersky, "a trojánok a címek alapján megfertőzött gépekből egy olyan zombi hálózatot hoztak létre, amelyikről bármikor indítható egy hatalmas spammer támadás. Ismét láthatjuk és megerősödik az az eddigi feltételezésünk - erre a Throd kiváló bizonyíték -, hogy a vírusírók a spammerekkel együtt írják mintegy 'kézenfogva' a trojánjaikat."


A mai napig a Microsoft nem bocsátott ki az ismert sebezhetőségre semmilyen javítófoltot. A védelem ezért a felhasználókon múlik.


"Szerintem több, mint valószínű" - folytatta Eugen Kaspersky -,"hogy ezek a kórokozók egyre több gépet próbálnak megfertőzni szerte a világon. Egyetlen lehetőségük maradt a felhasználóknak a Windows hibajavítófolt hiányában, egy állandóan frissített modern antivírusszoftver."



Részletesebben a trójaiakról itt olvashatnak:
Kaspersky Virus Encyclopedia


(http://www.viruslist.com/eng/viruslist.html?id=1503649,
http://www.viruslist.com/eng/viruslist.html?id=1499171).

Sőt mindezt megerősítendő este kaptam a hírt az Agentről, melyet a Sophos küldött. Leírásukat itt olvashatják:


Name: Troj/Agent-A
Aliases: TrojanDownloader.BMP.Agent.a, Exploit-BMP.dldr
Type: Trojan
Date: 14 May 2004 ...


http://www.sophos.com/virusinfo/analyse ... genta.html

Frissítsék antivírusprogramjaikat, használjanak jó programokat, tűzfalakat, ad-aware-ket. Nagyobb kárt okozhatnak jelenleg a trojánok, mint más "friss" kórokozók...


pén. máj. 14, 2004 22:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás Re: OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE
Raven_ írta:
Cycy írta:
Trabi TM írta:
Macika írta:
Szánom bánom bűnömet, de véletlenül most, hajnali fél 5 körül félálomban kitöröltem a topicot. Sajnos nem tudom visszahozni sehogy, ezért nyitok egy újat. Nagyon sajnálom.


LOL. 8)


áááááá :)

ez off volt a javából


Eszméletlen jó az aláírásod :lol:
Legalább 10 percig egyfolytában röhögtem :)


hát kössz :) a madsoft fórumról loptam

Cycy


pén. máj. 14, 2004 19:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1149
Hozzászólás Re: OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE
Cycy!

Eszméletlen jó az aláírásod :lol:
Legalább 10 percig egyfolytában röhögtem :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Raven_ szomb. dec. 25, 2004 0:49-kor.



pén. máj. 14, 2004 19:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás Re: OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE
Trabi TM írta:
Macika írta:
Szánom bánom bűnömet, de véletlenül most, hajnali fél 5 körül félálomban kitöröltem a topicot. Sajnos nem tudom visszahozni sehogy, ezért nyitok egy újat. Nagyon sajnálom.


LOL. 8)


áááááá :)

ez off volt a javából


pén. máj. 14, 2004 18:29
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE
Macika írta:
Seri01 írta:
Macika írta:
Szánom bánom bűnömet, de véletlenül most, hajnali fél 5 körül félálomban kitöröltem a topicot. Sajnos nem tudom visszahozni sehogy, ezért nyitok egy újat. Nagyon sajnálom.


Szvsz inkább kukacwap-nak kellett volna újranyitnia. Virult, hogy a neve mindig fent van! :lol:


Nincs még sok hozzászólás, ha gondolod, kiszedem mégegyszer (most szándékosan) és akkor nyissa meg ő! :D


Ezt Rátok bízom. Most buliban van! :D hehe


pén. máj. 14, 2004 16:57
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE
Seri01 írta:
Macika írta:
Szánom bánom bűnömet, de véletlenül most, hajnali fél 5 körül félálomban kitöröltem a topicot. Sajnos nem tudom visszahozni sehogy, ezért nyitok egy újat. Nagyon sajnálom.


Szvsz inkább kukacwap-nak kellett volna újranyitnia. Virult, hogy a neve mindig fent van! :lol:


Nincs még sok hozzászólás, ha gondolod, kiszedem mégegyszer (most szándékosan) és akkor nyissa meg ő! :D


pén. máj. 14, 2004 14:43
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE
Macika írta:
Szánom bánom bűnömet, de véletlenül most, hajnali fél 5 körül félálomban kitöröltem a topicot. Sajnos nem tudom visszahozni sehogy, ezért nyitok egy újat. Nagyon sajnálom.


Szvsz inkább kukacwap-nak kellett volna újranyitnia. Virult, hogy a neve mindig fent van! :lol:


pén. máj. 14, 2004 14:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás Re: OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE
Macika írta:
Szánom bánom bűnömet, de véletlenül most, hajnali fél 5 körül félálomban kitöröltem a topicot. Sajnos nem tudom visszahozni sehogy, ezért nyitok egy újat. Nagyon sajnálom.


LOL. 8)


pén. máj. 14, 2004 10:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 69
Hozzászólás Re: OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE
Zozo írta:

Na akkor mégeccer felrakom a kérdésem ha nem baj :D
Mi van a zsolti4-el, mert nem láttam ezen az új fórumon még :?:



Ha minden igaz, elment hajózni.


pén. máj. 14, 2004 6:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 19:04
Hozzászólások: 476
Hozzászólás Re: OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE
Macika írta:
Szánom bánom bűnömet, de véletlenül most, hajnali fél 5 körül félálomban kitöröltem a topicot. Sajnos nem tudom visszahozni sehogy, ezért nyitok egy újat. Nagyon sajnálom.


:lol:
Pedig életembe elöször írtam ide az off topicba :oops:
Na akkor mégeccer felrakom a kérdésem ha nem baj :D
Mi van a zsolti4-el, mert nem láttam ezen az új fórumon még :?:


pén. máj. 14, 2004 4:10
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE
Szánom bánom bűnömet, de véletlenül most, hajnali fél 5 körül félálomban kitöröltem a topicot. Sajnos nem tudom visszahozni sehogy, ezért nyitok egy újat. Nagyon sajnálom.


pén. máj. 14, 2004 3:35
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 781, 782, 783, 784, 785

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség