Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd jún. 25, 2024 23:49



Hozzászólás a témához  [ 58 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
CXT65 vs. E550 

CXT65 vs. E550
Siemens CXT65 38%  38%  [ 13 ]
Motorola E550 50%  50%  [ 17 ]
Én sem tudnék dönteni... 12%  12%  [ 4 ]
Szavazatok száma : 34

CXT65 vs. E550 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 107
Hozzászólás 
Még most eszembe jutott az E398 is. Valakinek érvek - ellenérvek? Az is elég csinosnak tűnik. Az ára sem olyan rossz.

Apropó: Az általam várt e heti akció mint gondolom tudjátok; elmaradt. Továbbra is várom a kedvező pillanatot. :D


csüt. dec. 02, 2004 19:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd okt. 26, 2004 14:12
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: az asztal elött
Hozzászólás 
Szegénynek jól bekevertek plusszba a SonyEricsson vonallal... :lol:
Nem elég neki, hogy 2 közül nem tud választani, még behoztatok 2 másik telót is a vitába. :)

A "hadi lábosról" már ne is beszéljünk....


ui.: a motorola meg gyártson inkább processzort! :lol:
(Persze vicceltem, nem kell mellre szívni. De azt az ipart régebben egész jól űzték.)


hétf. nov. 29, 2004 18:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 107
Hozzászólás 
Én is azt hittem eddig, de ahogy írta AndrySoft, a kijelzője napfényben rosszul olvasható. Ha ez tényleg így van, akkor az nagy kár érte


hétf. nov. 29, 2004 18:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2473
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
reklamhang írta:
A V500-nak TFT-s a kijelzoje, ugye?


Természetesen, ráadásul az egyik legszebb a piacon. :wink:


hétf. nov. 29, 2004 18:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
A V500-nak TFT-s a kijelzoje, ugye?


hétf. nov. 29, 2004 18:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 107
Hozzászólás 
Megnézegettem kicsit az előfizus dolgokat Pannonnál. A Djuice még az oké is lenne, de a K500-nak nem igazán jön be a formája. Annyira meg nem akarok más szolgáltatóhoz menni. Egy készülékért meg pláne nem. Maradok T-Mobil-nál.


hétf. nov. 29, 2004 17:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2473
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Vodától többet nem veszek telefont, inkább függetlenre ruházok be..
A SonyEricsson K700i-hez tartozik egy Live Update nevü szolgáltatás amivel a szoftvert lehet(ne) frissíteni.. A T-Mobile-os telót lehet, a Pannonost lehet, a Vodás telómra viszont azt mondja, hogy a szolgáltató nem engedi az update szolgáltatás használatát.


hétf. nov. 29, 2004 16:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
njack írta:
Csak mert T-Mobile-os vagyok. És nem a számom miatt! De a felvetésedre ígérem, hogy megnézem jobban a Pannon előfizetési ajánlatait.


Ez így már jó.
Pannonnal sokkal jobban jársz.
Jobbak a perc díjai.
Végül is a vodát ajánlanám. LIVE menüvel milyen hadi lábos állsz?
Mert ha az nem zavar vodát ajánlom.


hétf. nov. 29, 2004 15:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Knights Of The Temple írta:
njack írta:
Az meg (még) nincs T-Mobile-nál.


Bocsi az a pannonnál van.
Pannon mért nem jó neked?

3-at találhatsz.


hétf. nov. 29, 2004 14:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 107
Hozzászólás 
Csak mert T-Mobile-os vagyok. És nem a számom miatt! De a felvetésedre ígérem, hogy megnézem jobban a Pannon előfizetési ajánlatait.


hétf. nov. 29, 2004 14:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
njack írta:
Az meg (még) nincs T-Mobile-nál.


Bocsi az a pannonnál van.
Pannon mért nem jó neked?


hétf. nov. 29, 2004 14:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 107
Hozzászólás 
Az meg (még) nincs T-Mobile-nál.


hétf. nov. 29, 2004 14:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Ha nem motot veszel akkor vegyél k500-at!


hétf. nov. 29, 2004 14:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 107
Hozzászólás 
logengab:

A k700 ára egy 20-assal több. Szerintem ez eléggé nyomós érv.
A sw hibákról meg annyit, hogy azért a Siemensnél eléggé könnyen, s mitöbb, házilag lehet frissíteni a softot.


hétf. nov. 29, 2004 14:18
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
AndrySoft írta:
Knights Of The Temple írta:
Sajnálom, hogy a gagyi szimens mellet döntesz..
Utolsó érvek: Siemens telefonok szoftverje eszméletlen lassú.
Készülj fel, hogy a siemens gombja egy vacak semmit se érő NULA!
Motorola 100* jobb!
Ha van rá mód próbáld ki a motorolát is meg Csimenst is.
:idea:


Én próbáltam a Motorolákat is (v300, v500, v600 és mpx200), meg Siemenseket is. Szoftveresen mindkét típust szerettem. De van egy dolog, ami télen kevésbé fontos, de nyáron nagyon is az: a Motorola V500-sorozatának szép a kijelzője sötétben, de napon sziszta fekete. A Siemens kijelzője nem olyan szép, de napon is jól olvasható. És a Siemensnek jobb a naptárja is, meg jegyzeteket is lehet bele tenni, amit le lehet tikosítani (na, ilyen nincs a Mocikban). A nagyobb memó is lényeges lehet.

Ja, és egy fontos dolgot kihagytam: eddig ahány Motorolát próbáltam, vagy láttam, MINDEGYIK BILLENTYŰZETE ÖSSZMARJA A KIJELZŐT!

Ez így van az apám v600 asánál is no meg, hogy a szoftver fagyogat(az összes motorolánál nem csak a v600asnál)másra vált a csengőhang meg megáll az óra meg ilyesmi a siemensekről ne is beszéljünk miért nem veszel(vagy vettél nem olvastam végig)k700ast az sztem nagyon jó.


hétf. nov. 29, 2004 13:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2473
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Az új szériában (V535, V550, E550, V545 és V547) a Motorola kijavította a naptárat és a telefonkönyvet is!


hétf. nov. 29, 2004 13:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 107
Hozzászólás 
A Siemensről készült képeken én is láttam, hogy napon is jól olvasható. Ezt fontosnak tartom; valamint a jegyzetelési lehetőséget is. A V70-emben csak úgy tudok jegyzetelni pl., hogy sms-t írok és elmentem piszkozatnak. Bár lehetséges, hogy az új mocikban már van külön jegyzetkészítő. (Azért írtam azt, hogy lehetséges, mivel még nem tudtam jól körbenézni Moto ügyben a fórumban és nem tudom pontosan :wink: )


hétf. nov. 29, 2004 10:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Knights Of The Temple írta:
Sajnálom, hogy a gagyi szimens mellet döntesz..
Utolsó érvek: Siemens telefonok szoftverje eszméletlen lassú.
Készülj fel, hogy a siemens gombja egy vacak semmit se érő NULA!
Motorola 100* jobb!
Ha van rá mód próbáld ki a motorolát is meg Csimenst is.
:idea:


Én próbáltam a Motorolákat is (v300, v500, v600 és mpx200), meg Siemenseket is. Szoftveresen mindkét típust szerettem. De van egy dolog, ami télen kevésbé fontos, de nyáron nagyon is az: a Motorola V500-sorozatának szép a kijelzője sötétben, de napon sziszta fekete. A Siemens kijelzője nem olyan szép, de napon is jól olvasható. És a Siemensnek jobb a naptárja is, meg jegyzeteket is lehet bele tenni, amit le lehet tikosítani (na, ilyen nincs a Mocikban). A nagyobb memó is lényeges lehet.

Ja, és egy fontos dolgot kihagytam: eddig ahány Motorolát próbáltam, vagy láttam, MINDEGYIK BILLENTYŰZETE ÖSSZMARJA A KIJELZŐT!


hétf. nov. 29, 2004 8:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 107
Hozzászólás 
vally írta:
skynetre reagáltam, a v70 nagyon faxa dolog :)

Tudom, hogy skynet-re reagáltál, csak abból a hozzászólásodból indultam ki.


vas. nov. 28, 2004 19:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
njack írta:
Nagyon várom a jövő heti akciót a T-Mobile-nál. Vagy hétfőn vagy szerdán biztosan lesz nagy akció, majd meglátjuk, be tudnak-e csábítani az üzletükbe valamelyik telefon vásárlása kapcsán. :-)


Ezt miből gondolod?

A múlt évben is elmaradt a "karácsonyi nagy akció".


vas. nov. 28, 2004 13:01
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 983
Tartózkodási hely: Pest
Hozzászólás 
skynetre reagáltam, a v70 nagyon faxa dolog :)


vas. nov. 28, 2004 10:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 107
Hozzászólás 
vally írta:
skynet:

képzeld, nekem fontos az, hogy olyan telefonom legyen, amit nem látok naponta az utcán, elegáns legyen, stílusos, és ha előveszem, akkor megnézzék a kezemben. Szerintem ez nem gáz, ha valaki az anyagi helyzetét fitogtatja a telóval, az persze más.


Mint már korábban mondottam, nekem most V70-em van. Nos szerintem azt nem nagyon lehet túlszárnyalni stílusban és ritkaságban. (na azért persze ez eléggé túlzás, de azért...)

OFF

Épp azért vettem ezt a telefont még tavasszal, mert funkcióiban megfelelt (akkor), egyedi és még olcsón hozzá is jutottam (használtan 25 ropiért). Látszott rajta, hogy használt, meg még manapság is csinál dolgokat, de nagyon nehezen tudnék megválni tőle. Bár software frissítés elkellene. Jut eszembe, nem tudna valaki ajánlani helyet, hogy hol tudnám frissíttetni? Vagy házilag megoldható lenne?

ON

Manapság arra vágyom, hogy egy nagy kijelzőn wapolhassak, tudjak fényképezni tűrhető minőségben, elég gyorsan és kényelmesen gépelhessek be szöveget (ezért is nézegettem korábban a 6820-at), olcsó legyen és egyedi.

Nos ezen kritériumok közül mindet a szolgáltatónál vásárolt készülékek már biztosan nem teljesítik, mivel azok között biztosan nem lesz egyedi, ritkaság. Még ha drága, akkor is megveszi a nép 0 HUF kezdő részlettel.

A független telefonokra meg nem vagyok hajlandó 60-70 ezreket kiadni. Itt mondom el, hogy még a Philips 755-öt is néztem, sőt, nagyon beleszerettem, csakhát az is 60-as cetlivel... Meg nem volt benne magyar nyelv, ami csak a szövegbevitel miatt érdekelt, ugyanis akkor nincsenek benne ékezetek.

Ezek után döntöttem el, mivel úgyis előfizus vagyok, kihasználom, hogy tudok olcsóbban venni készüléket 2 év hűséggel, veszek szolgáltatónál. Egy telefon úgysem bír ki nálam egy évet, majd akkor veszek függetlenül.

Na most aztán jól elkanyarodtam attól, amit írni akartam. Nos, hajlandó vagyok feláldozni az egyediséget most a jó használhatóságért (korábban a C55-ömet is alaposan kihasználtam :-) ).

Nagyon várom a jövő heti akciót a T-Mobile-nál. Vagy hétfőn vagy szerdán biztosan lesz nagy akció, majd meglátjuk, be tudnak-e csábítani az üzletükbe valamelyik telefon vásárlása kapcsán. :-)

Eddig is köszönöm a szavazatokat...


szomb. nov. 27, 2004 16:20
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 983
Tartózkodási hely: Pest
Hozzászólás 
Apámnak Siemense van, nekem Moto V600-asom, és hát nem cserélnék...
Annak rosszabb a kijelzője, hülyébb az interfésze, kevésbé stílusos.
Igaz, hogy a v600-on van az a világító kör, ami engem nagyon megfogott, a 550-en meg ha jól tudom nincs.

OFF
skynet:

képzeld, nekem fontos az, hogy olyan telefonom legyen, amit nem látok naponta az utcán, elegáns legyen, stílusos, és ha előveszem, akkor megnézzék a kezemben. Szerintem ez nem gáz, ha valaki az anyagi helyzetét fitogtatja a telóval, az persze más.

Az igaz viszont, hogy tegnap kicsit kapatosan a hátlap széjjelvagdalta a kezemet, de hát legalább fémből van :)
ON


szomb. nov. 27, 2004 12:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 107
Hozzászólás 
moikboy írta:
njack írta:
Most akkor az mondja már meg, hogy melyiknek a menüje lassabb, aki megnézte mind a kettőt. Mert mind a kettőre mondták már, hogy lassú. Ez fontos lenne; pláne WAP-ozás közben.


wapnűál meg még jobban lehet gyorsítani a menüt.
anniy az egész hogy elmentesz egy ilyent könyvjelzőnek: internal:settings
szntem ezt sokan ismerik, és csak át kell állítani hogy mennyit ugorjon, mennyire gyorsan stb.


Ezt az internal:settings dolgot ismerem, ugyanis C55-öm volt. De ott nem igazán tapasztaltam változást


szomb. nov. 27, 2004 7:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 25, 2004 17:17
Hozzászólások: 368
Tartózkodási hely: mindig egy lépéssel előtted
Hozzászólás 
njack írta:
Most akkor az mondja már meg, hogy melyiknek a menüje lassabb, aki megnézte mind a kettőt. Mert mind a kettőre mondták már, hogy lassú. Ez fontos lenne; pláne WAP-ozás közben.


wapnűál meg még jobban lehet gyorsítani a menüt.
anniy az egész hogy elmentesz egy ilyent könyvjelzőnek: internal:settings
szntem ezt sokan ismerik, és csak át kell állítani hogy mennyit ugorjon, mennyire gyorsan stb.


pén. nov. 26, 2004 17:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2473
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Persze a WAP használathoz a szép nagy kijelző is jól jön.. :lol:
A Moto 176x220-as kijelzője a Siemens 132x176-os kijelzőjéhez képest egy Hollywood Multiplex (1.67x annyi képpont van rajta).. :wink:
A Sagem myV55 128x160-as cSTN és a T610 azonos felbontású, de kicsivel rosszabb szintén cSTN kijelzője eprsze labdába se rúghat, hiszen majdnem dupla felbontású a Moto kijelzője!


pén. nov. 26, 2004 10:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 107
Hozzászólás 
Most akkor az mondja már meg, hogy melyiknek a menüje lassabb, aki megnézte mind a kettőt. Mert mind a kettőre mondták már, hogy lassú. Ez fontos lenne; pláne WAP-ozás közben.


csüt. nov. 25, 2004 22:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 25, 2004 17:17
Hozzászólások: 368
Tartózkodási hely: mindig egy lépéssel előtted
Hozzászólás 
cmon írta:
moikboy írta:

nemtom mit kell igy aggódni a menü miatt.
service menüben be lehet állítani az un. "native superfast" menüt és akkor nagyon gyorsan reagál mindenre.


Azt elhiszem, de a kamera akkor is lassú marad, vagy nem??? Mindenesetre én örülnék neki,ha felgyorsulnának a siemens menük, mert nekem ők a kedvenceim, csak sajnos csalódtam... :(

Üdv,
C'

nézd ez szoftware kérdése: mit akarsz hogy gyors legyen és gagyi, vagy lassú
de rengeteg szolgáltatással?


csüt. nov. 25, 2004 20:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: kedd okt. 12, 2004 6:58
Hozzászólások: 29
Tartózkodási hely: most éppen Budapest
Hozzászólás 
moikboy írta:

nemtom mit kell igy aggódni a menü miatt.
service menüben be lehet állítani az un. "native superfast" menüt és akkor nagyon gyorsan reagál mindenre.


Azt elhiszem, de a kamera akkor is lassú marad, vagy nem??? Mindenesetre én örülnék neki,ha felgyorsulnának a siemens menük, mert nekem ők a kedvenceim, csak sajnos csalódtam... :(

Üdv,
C'


csüt. nov. 25, 2004 18:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 25, 2004 17:17
Hozzászólások: 368
Tartózkodási hely: mindig egy lépéssel előtted
Hozzászólás 
cmon írta:
Én is az E550-re szavaztam, mégpedig azért, mert kipróbáltam a CX65-s Siemens-t (ami ugye dettó ugyanaz mint a CXT) és -bár nagy Siemens fan vagyok- csalódtam... sajnos nagyon lassú a menüje, és a kamerája is.. :( A Motonak biztos,hogy sokkal gyorsabb a V525-ből kiindulva.. És a kijelző is szebb , bár nekem v300-asom volt, aminek gyönyörű kijelzője volt - SZERINTEM - :) Bár furcsa, de a kamera lassabb volt mint a V525/600 -asnak...
Egyébként szerintem a Motoknak még a Samsungoknál is szebb kijelzője van, bár erről volt egy pár vitám az Asszonnyal :)

Szóval egy szó mint száz : E550 , annál is inkább,mert most nagyon reklámozzák a K.A.P-ban, úgyhogy még akár 0 ft-os részletre is megveheted , mert gondolom aranykártyád megvan.... de ha nem is részletre, akkor valószínű kedvezőbb árat kapsz mint a normál "utcáról belépő" előfizetők... szóval én (is) a "Kagyló"-t ajánlom :)

Remélem tudtam segíteni...!!!


nemtom mit kell igy aggódni a menü miatt.
service menüben be lehet állítani az un. "native superfast" menüt és akkor nagyon gyorsan reagál mindenre.


csüt. nov. 25, 2004 17:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2473
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
A Siemens szolgáltatásait nagyon szeretem. Pl az M55 könnyen kezelhető teló, persze gyatra kijelzővel és lassúcska reakciókkal. De az email kliensse küldeni és fogadni is tud csatolt állományokat, sőt ami nagyon tetszett, hogy a csatolt Java alkalmazásokat levélből elmentve simán futtathatóak fájlkezelőből! Gondolom ez C65 illetve CX65 esetén sem változott..
Amit mostanában nem szeretek, az az, hogy össze-vissza kihagy funkciókat a telefonokból, ilyen pl, hogy régen a C széria modem képes volt, sőt az A60 is, ugyanakkor az új C65 már nem. :cry:

A Motorola ennél következetesebb és szerintem a gyönyörű kijelzője miatt és bluetooth képessége miatt midnenképpen elgondolkodtató. De ha teheted próbáld ki mindhkettőt és mérlegeld! A Motoval nehezebben fogsz SMS-t írni, és kicsit logikátlannak fognak tűnni helyenként a menüi, ráadásul méretre sem mondható egy ékszernek. A CTX65 az a kimondott biliacél, ritka ronda menüvel, de jó szolgáltatásokkal. :wink:

Esteleg érdemes egy pillantást vetni a SonyEricsson F/K500i-re is.. :wink:


csüt. nov. 25, 2004 16:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd okt. 12, 2004 6:58
Hozzászólások: 29
Tartózkodási hely: most éppen Budapest
Hozzászólás 
Én is az E550-re szavaztam, mégpedig azért, mert kipróbáltam a CX65-s Siemens-t (ami ugye dettó ugyanaz mint a CXT) és -bár nagy Siemens fan vagyok- csalódtam... sajnos nagyon lassú a menüje, és a kamerája is.. :( A Motonak biztos,hogy sokkal gyorsabb a V525-ből kiindulva.. És a kijelző is szebb , bár nekem v300-asom volt, aminek gyönyörű kijelzője volt - SZERINTEM - :) Bár furcsa, de a kamera lassabb volt mint a V525/600 -asnak...
Egyébként szerintem a Motoknak még a Samsungoknál is szebb kijelzője van, bár erről volt egy pár vitám az Asszonnyal :)

Szóval egy szó mint száz : E550 , annál is inkább,mert most nagyon reklámozzák a K.A.P-ban, úgyhogy még akár 0 ft-os részletre is megveheted , mert gondolom aranykártyád megvan.... de ha nem is részletre, akkor valószínű kedvezőbb árat kapsz mint a normál "utcáról belépő" előfizetők... szóval én (is) a "Kagyló"-t ajánlom :)

Remélem tudtam segíteni...!!!


csüt. nov. 25, 2004 14:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. ápr. 24, 2004 7:55
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Én a Siemenset ajánlanám neked, de én elfogult vagyok.

4 db Siemensem volt 4 év alatt. 1 kivételével (C45) mind bírta a strapát, egy se hagyott cserben. Hozzámnőtt a Siemens, talán túlságosan is. Szerintem a CX(T) 65 is barátságos és szerethető telefon. Haverom 2 hónappal ezelőtt vett egyet a Pannonnál; semmire nem panaszkodott eddig, meg van vele elégedve. Mindazonáltal eddig 4-szer vitte vissza szervizbe különféle apróbb hibák miatt (pl pixelhiba), ami egyébként bármelyik készüléknél előfordulhat. Ő sokáig utálta a Siemenseket, csak a hibákat látta bennük. De amióta meglátta a CX65 reklámját, teljesen belepistult... :wink:

Szóval, szerintem ki lehet egyezni a Siemensszel és házilag is frissítheted a szoftwerét (a gari megmarad). Az 55-ös szériához adott kábel nem jó hozzá. Mivel a tudásbeli különbségek elenyészőek, szerintem hallgass a szívedre.


csüt. nov. 25, 2004 13:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2473
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
A Siemens CX(T)65 szerintem egy nagyon jó telefon, jó email kliennsel, kezelhető menüvel és elfogadható sebességgel, nagy memóriával.. És egy picit nagyon eltúlzott árcetlivel! Kijelző terén a Siemens mindig is alulról közelítette mások megoldásait, így a paraméterek ellenére a kép nem olyan nagyon hűde.. A kép szétesik, pixeles, de a színei szépek.

A Moto E550 (és V550) sokkal jobb, mint bármelyik elődje. Memóriája persze nem sok van, de Bluetooth képes, mondjuk én ezt többre értékelem az infránál, kár hogy azokat mostanában mostohán kezeli a Moto.. :? A Moto menüjét nagyon utáltam, de be kell valljam, ebben már kellemesen csalódtam! A kijelzője pedig tényleg gyönyörű. nagyságrendekkel szebb, mint a SonyEricsson K700i-m kijelzője, pedig paraméterekben megegyeznek. Nagy negatívuma a Motorola féle értelmetlen szövegbevitel, valahogy a T9 közelebb áll hozzám..


csüt. nov. 25, 2004 13:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Sajnálom, hogy a gagyi szimens mellet döntesz..
Utolsó érvek: Siemens telefonok szoftverje eszméletlen lassú.
Készülj fel, hogy a siemens gombja egy vacak semmit se érő NULA!
Motorola 100* jobb!
Ha van rá mód próbáld ki a motorolát is meg Csimenst is.
:idea:


csüt. nov. 25, 2004 12:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 25, 2004 17:17
Hozzászólások: 368
Tartózkodási hely: mindig egy lépéssel előtted
Hozzászólás 
njack írta:
A szavazás eddigi állása szerint több mint kétszer annyian javasolják a Moto-t mint a Siemens-t. Viszont én egyre jobban visszahúzódom a CXT65 felé; nem tudom, hogy miért... :wink:

Valaki mondja már el nekem, miért nem jó az a Siemens. Az indoklások nekem sokat számítanak.


mer jófejek vannak a cx65 topicban!!! :D


szer. nov. 24, 2004 18:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 107
Hozzászólás 
Zoltanfi írta:
Nekem úgy tűnt, hogy a Siemens neked jobban bejön! Ha részemről nagyon dönteni kéne, akkor a Moto, bár szerintem tetü lassu a menüje. (e398-ból kiindulva) Én inkább Mp3-as telefont vennék ennyi pénzért...


Nem tudom, milyen mp3-as telefonra gondoltál 30 ropiért. Amúgy az nekem nem lenne fontos, mivel van mp3 discman-em. Az nagyon szépen szól; és nem akarnám "kidobni".


szer. nov. 24, 2004 17:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 107
Hozzászólás 
A szavazás eddigi állása szerint több mint kétszer annyian javasolják a Moto-t mint a Siemens-t. Viszont én egyre jobban visszahúzódom a CXT65 felé; nem tudom, hogy miért... :wink:

Valaki mondja már el nekem, miért nem jó az a Siemens. Az indoklások nekem sokat számítanak.


szer. nov. 24, 2004 17:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Nekem úgy tűnt, hogy a Siemens neked jobban bejön! Ha részemről nagyon dönteni kéne, akkor a Moto, bár szerintem tetü lassu a menüje. (e398-ból kiindulva) Én inkább Mp3-as telefont vennék ennyi pénzért...


szer. nov. 24, 2004 1:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 107
Hozzászólás 
Knights Of The Temple:

Köszi a linket, már olvastam. Éppen e teszt ingatott meg a CXT65 utáni vágyamban. :wink:

Mint korábban írtam, épp a képek minősége nem szimpatikus a motoval kapcsolatban + a Siemens T9 szótára bővebb és lehet bővíteni.


kedd nov. 23, 2004 22:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
njack írta:
Knights Of The Temple:
Köszi szépen az infókat! Ha már úgyis ennyire ismered az új Motokat, mondd már meg, hogy mennyire gyors, illetve stabil a szoftvere? Valamint, jól tudom, hogy az iTap szótár nem bővíthető?


Motokba én a v600 és a nagyszerű mpx200-at használtam.
V600 szoftvere közepesen gyors.
Nekem sms írásnál volt egy kicsit lassú.
Szótárról nem tudok semmit mondani, mert ilyen dolgokat nem használok
és nem is wapozok.
Viszont a csengőhangok nagyon jók. Persze mp3 sokkal jobb.
És ezzel is ütötte a siement.
Viszont a fényképezőgéppel nem vagyok megelégedve mert vöreses árnyalatot hagy a fotókon.
Persze most a v600 rol volt szó nem a E550-röl.
Egyértelműen a e550. És itt egy teszt: http://www.gsmport.hu/me550.php
Döntés a te kezedbe van....


kedd nov. 23, 2004 22:33
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
njack írta:
Knights Of The Temple:
Köszi szépen az infókat! Ha már úgyis ennyire ismered az új Motokat, mondd már meg, hogy mennyire gyors, illetve stabil a szoftvere? Valamint, jól tudom, hogy az iTap szótár nem bővíthető?

A szótár dologról én nem tudok semmit én a moto ra szavaztam.Gyorsnak nem annyira gyors (anyámnak v80 apámnak v600 innen tudom)mert amikor megszolal az mp3 csengohang eleve várnia kell egy kicsit és mikor megnyomja az ember a fevétel gombott(ami ráadásul fordítva van :P )van ott is egy kis ido amig lehet telefonáli és mind a 2 tella előszeretttel szereti azt csinálni , hogy megváltoztatja a csengohangokat.nagyjábol ennyi.


kedd nov. 23, 2004 21:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 107
Hozzászólás 
Knights Of The Temple:
Köszi szépen az infókat! Ha már úgyis ennyire ismered az új Motokat, mondd már meg, hogy mennyire gyors, illetve stabil a szoftvere? Valamint, jól tudom, hogy az iTap szótár nem bővíthető?


kedd nov. 23, 2004 21:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
njack: ez nem így van teljesen.
Egy másik fórumba ezt mát kitárgyaltuk párszor.
Szóval kijelző-be a motorola nagyon üt.
Pl: k700 úgy 176-220 és a v600 is. És v600 sokkal szebb.
Siemensnél meg pláne.
És v600 ismerem de gondolom teljesen ugyan az a kijelző van a E550-ba is
Igenis látszik a különbség.
JA és még a k500 is ajánlom. de hát itt arról most nincs szó.


kedd nov. 23, 2004 20:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 107
Hozzászólás 
Knights Of The Temple írta:
njack! Én a Moto-ra szavazok!
Motorola megbízhatóbb.
Ott a kékfog
Kijelzője a motoknak meg fényévekkel jobb a siemensnél.
És a külső. Hát egy e550 sokall jobban lehet menőzni mint egy Csimensel.
És 100* jobban is néz ki a motorola.
De a döntés a te kezedbe van.


A kijelzője nem értem, mivel lenne FÉNYÉVEKKEL jobb. Felbontás: 132x176 vs. 176x220. Mindkettő 65k szín. Mindkettő aktív mátrixos, jól olvasható. Mondjuk a Moto kijelzője kisebb pixelekből épül fel, míg a Siemensé eléggé "darabos".

Menőzni nem hiszem, hogy nagyon kéne. Most V70-em van... :D


kedd nov. 23, 2004 19:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 107
Hozzászólás 
Azért akarnám előfizuval venni, mert most előfizetésem van és szeretném kihasználni az olcsóbb készülékvásárlást.


kedd nov. 23, 2004 19:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
njack! Én a Moto-ra szavazok!
Motorola megbízhatóbb.
Ott a kékfog
Kijelzője a motoknak meg fényévekkel jobb a siemensnél.
És a külső. Hát egy e550 sokall jobban lehet menőzni mint egy Csimensel.
És 100* jobban is néz ki a motorola.
De a döntés a te kezedbe van.


kedd nov. 23, 2004 19:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 25, 2004 17:17
Hozzászólások: 368
Tartózkodási hely: mindig egy lépéssel előtted
Hozzászólás Re: CXT65 vs. E550
M62 írta:
njack írta:
Ár: Mindenképpen 2 éves hűségnyilatkozattal venném a T-Mobile-nál. Ez most jelenleg 32900, illetve 29900 HUF.


Szerintem semmi értelme 30k HUF-ot fizetni a Siemensért előfizuban, mikor 40-ért megkapod a webshopban dominóval... szerintem. :)


én azért szavaztam rá mert a siemensekre több stuff van mint motorolára.


kedd nov. 23, 2004 19:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 10:17
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: A bőrömben vagyok állandó jelleggel.
Hozzászólás Re: CXT65 vs. E550
njack írta:
Ár: Mindenképpen 2 éves hűségnyilatkozattal venném a T-Mobile-nál. Ez most jelenleg 32900, illetve 29900 HUF.


Szerintem semmi értelme 30k HUF-ot fizetni a Siemensért előfizuban, mikor 40-ért megkapod a webshopban dominóval... szerintem. :)


kedd nov. 23, 2004 19:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
moikboy írta:
ÉN a suliból szavaztam infórárol.


Olyankor én is szoktam fórumozni :)


kedd nov. 23, 2004 19:06
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 58 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség