Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. jún. 26, 2024 1:42



Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
Motorola W510/W490 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: vas. jan. 21, 2007 0:45
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Idézet:
témát nem lehet rajta módosítani..

sziasztok

témát lehet rá rakni (nekem van 10 db)csak a w510 menüjéből kell bele 1-2 dolgot rakni.
és mindent lehet modósítható rajta minden.nekem már semi vodás dolog nincs a telon(csak a kinti kijelzö felet)
Idézet:
idegesítő h sms íráskor is a DTMF hangokat adja ki.

ez is ki lehet kapcsolni , és mindent lehet modolni (nem kell zseninek lenni hozzá .van sok oldal ahol ez érhetöen le van írva pl mobile-mánián.


hétf. aug. 25, 2008 20:21
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. okt. 04, 2007 10:19
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!

Hétfőn vettem a telót (Motorola w490), és az ügyszolgálaton azt mondták, hogy addig nem tudok képeket másolni a telefonról a PC-re amig nem szerzek hozzá szoftvert.
Tényleg kell hozzá, vagy fájlátvitelhez nem szükséges?
Ha kell hozzá, hol tudom beszerezni?

Üdv, Edina


csüt. okt. 04, 2007 10:24
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
Rusi írta:
k_chris írta:
Rusi írta:
a w490ben? dehogynem, abban van MicroSD kül meg se vettem volna.. ebben is van A2DPs (sőt AVRCPt is támogatja) BT. Az edge-en kívül a messengert írja hiányzónak (meg az időzített képmentést :) ) a leírás de ebből is pl a Messenger benne van..

sztem jó kis teló csak az az idegesítő h sms íráskor is a DTMF hangokat adja ki.. (mondjuk ez motorola betegség), ja meg a live-ot lehetne belőle kigyomlálni, témát nem lehet rajta módosítani..

EDGE meg annak a fényében h a Voda hálózatán úgyse elérhető, nem túl nagy veszteség (második telóként meg főleg).


Óóóóó, a jó anyját a Motorolának :D :D :D
A microSD-t jobban nem is rejthették volna el rajta, de megvan. Egyébként nekem is gyanús volt, mert azon kevés hír, amiben felbukkant, ott írták, hogy bővíthető. Mentségemre legyen mondva, hogy csak néhány percet volt a kezemben és nem is kapcsoltam be, de hát ez... na mindegy.
SMS írásakor miért adna ki hangokat? Le kell venni a gombhangerőt nullára és nincs hangja. Vagy ez nem némítja el?


de a lenémítás az tökéletes :) csak igazából engem nem a hang zavar hanem hogy ha szöveget írok nem pedig hívandó számot pötyögök be akkor is DTMF hangokat ad ki ami elég idióta megoldás... kicsit más a menüje szerintem mint egy európai mobilnak :). vagy ne csoportosítsuk ilyen alapon a telefongyártókat? :)

amugy w510es szoft figyel már rajta, tehát elvileg az EDGEnek is mennie kell rajta :). sztem totál ugyanaz a HW. viszont érdekes módon a live skin jobban tetszik mint az original motorola... elég gagyin vannak megrajzolva, a live valahogy stílusosabb...


pén. szept. 28, 2007 16:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
k_chris írta:
a w490ben? dehogynem, abban van MicroSD kül meg se vettem volna.. ebben is van A2DPs (sőt AVRCPt is támogatja) BT. Az edge-en kívül a messengert írja hiányzónak (meg az időzített képmentést :) ) a leírás de ebből is pl a Messenger benne van..

sztem jó kis teló csak az az idegesítő h sms íráskor is a DTMF hangokat adja ki.. (mondjuk ez motorola betegség), ja meg a live-ot lehetne belőle kigyomlálni, témát nem lehet rajta módosítani..

EDGE meg annak a fényében h a Voda hálózatán úgyse elérhető, nem túl nagy veszteség (második telóként meg főleg).


Óóóóó, a jó anyját a Motorolának :D :D :D
A microSD-t jobban nem is rejthették volna el rajta, de megvan. Egyébként nekem is gyanús volt, mert azon kevés hír, amiben felbukkant, ott írták, hogy bővíthető. Mentségemre legyen mondva, hogy csak néhány percet volt a kezemben és nem is kapcsoltam be, de hát ez... na mindegy.
SMS írásakor miért adna ki hangokat? Le kell venni a gombhangerőt nullára és nincs hangja. Vagy ez nem némítja el?


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Rusi csüt. okt. 04, 2007 15:20-kor.



csüt. szept. 27, 2007 21:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
Rusi írta:
Van hardveres különbség is, mivel nincs benne microSD bővítés sem, meg még a fene tudja.
Tesztet nemsokára olvashatsz a Mobil Portálon (remélem, ez így nem reklám...).


a w490ben? dehogynem, abban van MicroSD kül meg se vettem volna.. ebben is van A2DPs (sőt AVRCPt is támogatja) BT. Az edge-en kívül a messengert írja hiányzónak (meg az időzített képmentést :) ) a leírás de ebből is pl a Messenger benne van..

sztem jó kis teló csak az az idegesítő h sms íráskor is a DTMF hangokat adja ki.. (mondjuk ez motorola betegség), ja meg a live-ot lehetne belőle kigyomlálni, témát nem lehet rajta módosítani..

EDGE meg annak a fényében h a Voda hálózatán úgyse elérhető, nem túl nagy veszteség (második telóként meg főleg).


csüt. szept. 27, 2007 15:57
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
Van hardveres különbség is, mivel nincs benne microSD bővítés sem, meg még a fene tudja.
Tesztet nemsokára olvashatsz a Mobil Portálon (remélem, ez így nem reklám...).


csüt. szept. 27, 2007 15:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás Motorola W510/W490
tegnap vettem ilyet a Vodafonnál, de nemigen találtam erről szóló topicot (főleg W490ről, a neten úgy egyáltalán, mintha nem is létezne..).. Ez a 2 teló hardverileg ugyanaz? W510ben van pl EDGE ami hiányzik a 490ből.. vagy csak szoft különbség van és a voda tiltotta le ezeket? Livetalanítás megoldható?


csüt. szept. 27, 2007 13:51
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség