Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. máj. 15, 2024 19:26



Hozzászólás a témához  [ 1470 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Következő
Nokia 5800 XpressMusic (Tube) 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 347
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Venemo írta:
Szabolcs írta:
A mobilarénán azt írták, hogy Angliában csak 73.000 a Nokia mintaboltokban. Mindez a font gyengülése miatt. Lehet onnan kellene beszereznem. A Nokia garancia milyen feltételekkel vonatkozna egy ott vásárolt készülékre??
Elvileg vonatkozna, de a teló nyelvével lennének problémák.


Miért? Vagy úgy érted, hogy akkor lenne vele probléma ha magyar nyelvet szeretnék rá varázsolni? Ha csak ennyi a probléma akkor az nem baj, because I can speak english :-)


pén. jan. 09, 2009 23:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
Szabolcs írta:
A mobilarénán azt írták, hogy Angliában csak 73.000 a Nokia mintaboltokban. Mindez a font gyengülése miatt. Lehet onnan kellene beszereznem. A Nokia garancia milyen feltételekkel vonatkozna egy ott vásárolt készülékre??
Elvileg vonatkozna, de a teló nyelvével lennének problémák.


pén. jan. 09, 2009 20:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 347
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
moco22 írta:
A partneronál 89000.-
Visszavittem hozzájuk a telót tegnap. Péntekre kész is. Tudnak a hibáról, a hangszórónál van két kis izé(nőből vagyok vagy mi :D) - 2. kép - és azt kell egy kicsit kiegyenesíteni és jobban rádugni a másik izére.
Tehát trehányul rakták össze. Azt mondta emberke, hogy az első szériáknál lehet ez a hiba. Azért örülök, hogy csak ennyi és jó lesz.
Nálam pontosan az volt a gond, hogy akár én hívtam valakit, akár engem hívtak, ÉN nem hallottam rendesen. Egyszer halk volt, aztán normálisan szólt. Ha a hátlapját nyomkodtam, akkor hol eltaláltam és normálisan szólt, hol nem. Nahát így nem lehet telefonálni rendesen.
Ami érdekes, kihangosítva totálisan jól működött.


Hmmmm...

Ennyi lenne a hiba?

Akkor a gyártás folyamatmérnökét alaposan ülőgumón kellene rugdosni :-) Biztos nem volt jó a Control Plan :-)

Na majd a második sorozat!

A mobilarénán azt írták, hogy Angliában csak 73.000 a Nokia mintaboltokban. Mindez a font gyengülése miatt. Lehet onnan kellene beszereznem. A Nokia garancia milyen feltételekkel vonatkozna egy ott vásárolt készülékre??


csüt. jan. 08, 2009 21:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
A partneronál 89000.-
Visszavittem hozzájuk a telót tegnap. Péntekre kész is. Tudnak a hibáról, a hangszórónál van két kis izé(nőből vagyok vagy mi :D) - 2. kép - és azt kell egy kicsit kiegyenesíteni és jobban rádugni a másik izére.
Tehát trehányul rakták össze. Azt mondta emberke, hogy az első szériáknál lehet ez a hiba. Azért örülök, hogy csak ennyi és jó lesz.
Nálam pontosan az volt a gond, hogy akár én hívtam valakit, akár engem hívtak, ÉN nem hallottam rendesen. Egyszer halk volt, aztán normálisan szólt. Ha a hátlapját nyomkodtam, akkor hol eltaláltam és normálisan szólt, hol nem. Nahát így nem lehet telefonálni rendesen.
Ami érdekes, kihangosítva totálisan jól működött.

Kép
Kép


csüt. jan. 08, 2009 16:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Photo Porst. Bármelyik.

Ott a telefon a prospektusukban.


csüt. jan. 08, 2009 15:44
Profil ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
cooler21 írta:
ha valakit érdekel 100ért láttam a mammut1ben a porstban. :!:

Az melyik üzlet?


csüt. jan. 08, 2009 15:36
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás 
ha valakit érdekel 100ért láttam a mammut1ben a porstban.
:!:


csüt. jan. 08, 2009 14:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 35
Hozzászólás 
talamascaproject írta:
Az enyém jófajta "Made in Hungary" :D


Az enyém is az volt, egészen 1 napig. Aztán fagyott úgy hogy hozzá sem értem, aztán beszélgetés közben is. Aztán gyorstárcsázásra reboot, aztán már gyorstárcsázás menübe se engedett be...


szer. jan. 07, 2009 21:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 24, 2008 18:07
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Az enyém jófajta "Made in Hungary" :D


kedd jan. 06, 2009 19:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 35
Hozzászólás 
talamascaproject írta:
Lehet, hogy nekem is nagy mákom van, de nekem semmi probléma a telóval.
Kiforrják még ezek a dolgok magukat...


A tiéd milyen gyártmány?


kedd jan. 06, 2009 11:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 24, 2008 18:07
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Lehet, hogy nekem is nagy mákom van, de nekem semmi probléma a telóval.
Kiforrják még ezek a dolgok magukat...


hétf. jan. 05, 2009 23:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
dawn írta:
De hát ez TELEFON!! A hallhatóság lenne a lényeg!!!!!!!!


Igen, én is azért örülök, hogy csak kölcsönben volt nálam pár napra, és nem vettem meg...
Egyébként meg voltam elégedve a telóval, csak azok nem szerették, akiket hívtam... :)


hétf. jan. 05, 2009 19:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: vas. dec. 28, 2008 23:42
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
dawn írta:
Még le is kellett halkítanom valamelyik nap mert kiabáltak a fülembe..


Félreérted...
Az én oldalamon nem volt gond, én is lehalkítottam, mert max-on sok volt, a másik fél nem értette jól amit mondok. Ráadásul pont olyan, akivel szinte nap mint nap beszélek, ugyanarról a helyről, ugyanazzal az előfizetéssel, csak a telefon változik néha...


Úgy is jó!!! A családom ki is nevetett amiért hívogatom őket..
De hát az ember nem idegenek teszteli a telefonját..

De hát ez TELEFON!! A hallhatóság lenne a lényeg!!!!!!!!


hétf. jan. 05, 2009 19:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
dawn írta:
Még le is kellett halkítanom valamelyik nap mert kiabáltak a fülembe..


Félreérted...
Az én oldalamon nem volt gond, én is lehalkítottam, mert max-on sok volt, a másik fél nem értette jól amit mondok. Ráadásul pont olyan, akivel szinte nap mint nap beszélek, ugyanarról a helyről, ugyanazzal az előfizetéssel, csak a telefon változik néha...


hétf. jan. 05, 2009 12:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: vas. dec. 28, 2008 23:42
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Szomorú ilyet mondani, hogy az embernek szerencséje van mert jó telefont fogott ki de az enyémnek eddig semmi baja!!!!

Még le is kellett halkítanom valamelyik nap mert kiabáltak a fülembe..

Lemaradtak és túl gyorsan dobták piacra :(

Azért én egyre jobban szeretem!!

Ha ezt a súlyos hibát kiküszöbölik jó szórakoztató telcsi.. De nem kommunikátor mint az N97 lesz ezt ne várja senki tőle..


hétf. jan. 05, 2009 10:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
moco22 írta:
Na közben más is panaszkodott rá, hogy recseg a mikrofon. Ugyan úgy az elsők között vette, mint én.


Vizsla is panaszkodott a hangminőségre, amikor pár napig ilyet használtam, és beszélgettünk.
Akkor ezek szerint ez típus hiba, pedig azt hittem, csak egyedi... :roll:


hétf. jan. 05, 2009 9:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 347
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
moco22 írta:
Na közben más is panaszkodott rá, hogy recseg a mikrofon. Ugyan úgy az elsők között vette, mint én. Aztán eladta, vett helyette egy másikat, csak az 2 év Nokia garis volt. Na az is recsegett-lehalkult. Visszavitte, kicserélték egy zsír új kékre és az is!!!
Viszont van akinek egyáltalán nincs ilyen baja a telónak. Vétel előtt mindenféle képpen nem árt kipróbálni. Lehet, hogy van közte típushibás teló?


Ezek után tényleg várakozó álláspontra helyezkedem. Ha már kiadok 100.000 forintot egy telefonért, akkor az a minimum elvárás, hogy legalább a legalapabb funkciójára használni lehessen. :twisted:

De azért csak tudósíts mindenről, nyálcsorgatva olvasom :-)


vas. jan. 04, 2009 20:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
Na közben más is panaszkodott rá, hogy recseg a mikrofon. Ugyan úgy az elsők között vette, mint én. Aztán eladta, vett helyette egy másikat, csak az 2 év Nokia garis volt. Na az is recsegett-lehalkult. Visszavitte, kicserélték egy zsír új kékre és az is!!!
Viszont van akinek egyáltalán nincs ilyen baja a telónak. Vétel előtt mindenféle képpen nem árt kipróbálni. Lehet, hogy van közte típushibás teló?


vas. jan. 04, 2009 13:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 347
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
moco22 írta:
Szabolcs írta:
moco22 írta:
én pirosban vettem, más meg kékben náluk. attól függ mit hoznak pont akkor. már van újabb sw, de nsu-ban még nincs.


Mesélj kérlek! Milyen a telefon?

Könnyen vagy nehezen használható? Gyors vagy lassú? Egy rövid élménybeszámolóval meglephetnél :-)


Kezdem, hogy N82-m is van, tehát az az alap, amivel összehasonlítom.
Ami jó benne: gyors, jó az érintés érzékenysége, gyorsan reagál, könnyen kezelhető az internet, sms meg állat jó, de én mostmár majdnem hogy csak a sima számgombosat használom. programok már kezdenek gyűlni rá, szép lassan. könnyű a kezelése, szép a kijelzője. gps jelet elég gyorsan talál. wifi jó. tulajdonképpen a ceruzát meg a pengetőt nem is használom. simán működik ujjheggyel is.
ami viszont nem tetszik: nincs képernyővédő!! (úgyhogy egy óra sincs a kijelzőn amikor pihenget). a teljes hívóképet csak akkor hagyja fent, ha a kép is fentmarad a telón. tehát ha letörlöd a képet, akkor visszaáll kicsire a hívókép (vajon miért kellett ezt így csinálni?) egyelőre gyorsan ennyi jutott eszembe.
persze bedöglött a mikrofon rajta, vagy nem tudom mi a baja, de viszem vissza a boltba, mert egyszer hallom akivel beszélek aztán meg lehalkul. másnál is volt ez, de meghúzott rajta 4 csavart (a panelen) mert laza volt és minden ok. lett neki. nálam csak egy darabig volt jó és most megint hol hallom, hol nem. szerintem valami kontakthiba lehet csak, mert ha megnyomom közben a hátulját egy picit, akkor jó.


Köszönöm szépen! Csak egy gond van az írásoddal: nagyon meghozta a kedvem a telefonhoz. De kitartó leszek és várok egy pár hónapot, hátha addig elmúlnak a fent említett gyermekbetegségek. :-)


kedd dec. 30, 2008 22:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
Szabolcs írta:
moco22 írta:
én pirosban vettem, más meg kékben náluk. attól függ mit hoznak pont akkor. már van újabb sw, de nsu-ban még nincs.


Mesélj kérlek! Milyen a telefon?

Könnyen vagy nehezen használható? Gyors vagy lassú? Egy rövid élménybeszámolóval meglephetnél :-)


Kezdem, hogy N82-m is van, tehát az az alap, amivel összehasonlítom.
Ami jó benne: gyors, jó az érintés érzékenysége, gyorsan reagál, könnyen kezelhető az internet, sms meg állat jó, de én mostmár majdnem hogy csak a sima számgombosat használom. programok már kezdenek gyűlni rá, szép lassan. könnyű a kezelése, szép a kijelzője. gps jelet elég gyorsan talál. wifi jó. tulajdonképpen a ceruzát meg a pengetőt nem is használom. simán működik ujjheggyel is.
ami viszont nem tetszik: nincs képernyővédő!! (úgyhogy egy óra sincs a kijelzőn amikor pihenget). a teljes hívóképet csak akkor hagyja fent, ha a kép is fentmarad a telón. tehát ha letörlöd a képet, akkor visszaáll kicsire a hívókép (vajon miért kellett ezt így csinálni?) egyelőre gyorsan ennyi jutott eszembe.
persze bedöglött a mikrofon rajta, vagy nem tudom mi a baja, de viszem vissza a boltba, mert egyszer hallom akivel beszélek aztán meg lehalkul. másnál is volt ez, de meghúzott rajta 4 csavart (a panelen) mert laza volt és minden ok. lett neki. nálam csak egy darabig volt jó és most megint hol hallom, hol nem. szerintem valami kontakthiba lehet csak, mert ha megnyomom közben a hátulját egy picit, akkor jó.


kedd dec. 30, 2008 16:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 347
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
moco22 írta:
én pirosban vettem, más meg kékben náluk. attól függ mit hoznak pont akkor. már van újabb sw, de nsu-ban még nincs.


Mesélj kérlek! Milyen a telefon?

Könnyen vagy nehezen használható? Gyors vagy lassú? Egy rövid élménybeszámolóval meglephetnél :-)


kedd dec. 30, 2008 14:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
moco22 írta:
Szenya írta:
wonthy írta:
Tud valaki estetleg valami infot,hogy melyik navigaciot lehet rajta futtani???? :roll:


A Garmin megy rajta.


Szenya: melyik garmin? az rendben, hogy feltelepül, de érintésre érzéketlen volt eddig amit kipróbáltam.
Érdekelne a dolog, melyik verzió?
Köszi. :)


Megkérdeztem az ismerősöket és sajnos rosszul tudtam!

3.2-es telókon megy a Garmin.

Elnézést!


hétf. dec. 29, 2008 10:16
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. dec. 28, 2008 23:42
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
moco22 írta:
Szenya írta:
wonthy írta:
Tud valaki estetleg valami infot,hogy melyik navigaciot lehet rajta futtani???? :roll:


A Garmin megy rajta.


Szenya: melyik garmin? az rendben, hogy feltelepül, de érintésre érzéketlen volt eddig amit kipróbáltam.
Érdekelne a dolog, melyik verzió?
Köszi. :)


Már én is kipróbáltam minden Garmint.. De még nem működik :)

Remélem egy- két hónap és átalakítják erre a tapizós telefonra..

Ha valaki értesül új navi. szoftverről feltétlen szóljon!!!


hétf. dec. 29, 2008 0:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
hblz írta:
Speedshopban előrendelhető 2 év garanciával 125e-ért.

Moco, milyen színben van még a Partnerónál?
Nokia software updater talált újabb verziót hozzá?


én pirosban vettem, más meg kékben náluk. attól függ mit hoznak pont akkor. már van újabb sw, de nsu-ban még nincs.


szomb. dec. 27, 2008 14:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
Szenya írta:
wonthy írta:
Tud valaki estetleg valami infot,hogy melyik navigaciot lehet rajta futtani???? :roll:


A Garmin megy rajta.


Szenya: melyik garmin? az rendben, hogy feltelepül, de érintésre érzéketlen volt eddig amit kipróbáltam.
Érdekelne a dolog, melyik verzió?
Köszi. :)


szomb. dec. 27, 2008 12:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
wonthy írta:
Tud valaki estetleg valami infot,hogy melyik navigaciot lehet rajta futtani???? :roll:


A Garmin megy rajta.


csüt. dec. 25, 2008 17:29
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. szept. 08, 2008 14:13
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Tud valaki estetleg valami infot,hogy melyik navigaciot lehet rajta futtani???? :roll:


csüt. dec. 25, 2008 11:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
Venemo írta:
Szenya írta:
Venemo írta:
Szenya írta:
Brutto 90.000 HUF -ra várjuk, ha nem történik az HUF/EUR-ral valami nagy gubanc.
És mikorra várjuk? :)


Pár post-tal ezelőtt leírtam -)
Tényleg :oops: És Magyarországon is lesz a Comes With Music nevű dolog?


Az csak UK-ban lesz. Ha jól tudom...


hétf. dec. 22, 2008 20:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Na lett ára a gyorsboltban: brutto 99.900 Ft, 29.-től tudják szállítani.

Hát végülis nem lett drága de azért olcsónak se nevezném...

Guni


hétf. dec. 22, 2008 14:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
Szenya írta:
Venemo írta:
Szenya írta:
Brutto 90.000 HUF -ra várjuk, ha nem történik az HUF/EUR-ral valami nagy gubanc.
És mikorra várjuk? :)


Pár post-tal ezelőtt leírtam -)
Tényleg :oops: És Magyarországon is lesz a Comes With Music nevű dolog?


vas. dec. 14, 2008 15:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
Venemo írta:
Szenya írta:
Brutto 90.000 HUF -ra várjuk, ha nem történik az HUF/EUR-ral valami nagy gubanc.
És mikorra várjuk? :)


Pár post-tal ezelőtt leírtam -)


szomb. dec. 13, 2008 17:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
Szenya írta:
Brutto 90.000 HUF -ra várjuk, ha nem történik az HUF/EUR-ral valami nagy gubanc.
És mikorra várjuk? :)


szomb. dec. 13, 2008 16:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
Venemo írta:
Van lényegi különbség ez és az N97 kezelőfelülete között? (Azt leszámítva persze, hogy az széttolható és QWERTY billentyűzete van.)


Érzésem szerint nincs, de nem sok időt tölthettem az N97-tel.


pén. dec. 12, 2008 18:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
Van lényegi különbség ez és az N97 kezelőfelülete között? (Azt leszámítva persze, hogy az széttolható és QWERTY billentyűzete van.)


pén. dec. 12, 2008 0:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Az mondjuk jó lenne, ha márka boltban lenne br. 90k. És aztán gyorsan esne az ára :D


csüt. dec. 11, 2008 16:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
Brutto 90.000 HUF -ra várjuk, ha nem történik az HUF/EUR-ral valami nagy gubanc.


hétf. dec. 08, 2008 14:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Akoska írta:
Hónapokig hallgattuk, hogy a 3G iPhone 200 dollár lesz (függetlenül).

Nem annyi lett.

És a többi vadiúj típus sem.

Mikor szállunk már le a földre és tudatosul, hogy ami ide újdonságként eljut, azon

- áfa
- kisker haszon van és
- az újdonság erejével lendületesen túlárazzák

A külföldi cikkekből legtöbbször a technikai speckókat sem lehet fenntartás nélkül átvenni, miért ne lenne ez (fokozottan) igaz az árra?


Az az állítólagos 280 eurós ár egy ajánlott NETTÓ, és lehet, hogy ezen felül NAGYKER ár lehet.

Hogy jön ki ebből Nektek az, hogy 70-ért majd megkapjátok a boltban garanciával, számlával, magyar nyelvvel????


hétf. dec. 08, 2008 14:36
Profil ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Szenya írta:
lorand99 írta:
Off: Szenya: köszi a válaszokat :) , esetleg azt nem tudod véletlenül fehérbe mikor lesz kapható a Nokia E66-os? ázsiait nem szívesen vennék kriksz-krakszos bill-el thx!


Fehér E66-t rendelhető Mo.-n de senki nem rendeli, mondván nem fogy.

Jó hír! Az 5800 január első munkanapján már kapható lesz a független piacon!

És vajon mennyiért?
Mert ez a 125k azért a 70k-hoz képest egy "kicsit" több.


hétf. dec. 08, 2008 14:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
lorand99 írta:
Off: Szenya: köszi a válaszokat :) , esetleg azt nem tudod véletlenül fehérbe mikor lesz kapható a Nokia E66-os? ázsiait nem szívesen vennék kriksz-krakszos bill-el thx!


Fehér E66-t rendelhető Mo.-n de senki nem rendeli, mondván nem fogy.

Jó hír! Az 5800 január első munkanapján már kapható lesz a független piacon!


hétf. dec. 08, 2008 14:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. dec. 06, 2008 20:47
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Off: Szenya: köszi a válaszokat :) , esetleg azt nem tudod véletlenül fehérbe mikor lesz kapható a Nokia E66-os? ázsiait nem szívesen vennék kriksz-krakszos bill-el thx!


hétf. dec. 08, 2008 10:55
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. dec. 01, 2008 13:57
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
hblz írta:
Speedshopban előrendelhető 2 év garanciával 125e-ért.


De csak dec 23 körül lesz átvehető...legalábbis ők ezt mondták.


vas. dec. 07, 2008 23:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 16:48
Hozzászólások: 184
Hozzászólás 
Speedshopban előrendelhető 2 év garanciával 125e-ért.

Moco, milyen színben van még a Partnerónál?
Nokia software updater talált újabb verziót hozzá?


vas. dec. 07, 2008 21:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
Partneronál már van, már "lement" az ára 133-ról 122.000-re. 1 év bolti gari, magyar menü, piros.
Én vettem egyet, mert csak :D
Kijelző tényleg nagyon szép, gyorsan és pontosan reagál az érintésre.
Még próbálgatás alatt van. 10-ből kb. 4 progi megy rajta rendesen, de még ismerkedünk egymással :D


vas. dec. 07, 2008 6:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
lorand99 írta:
:( hát úgy veszem ki a szavaidból h a január 2.hetére ígért árusítás meghiúsulni látszik. remélek egy februárt azért legalább!!


Nem biztos, hogy nem indul be január elején! De az ami mindenképpen biztos a március. Pletyka szinten hallottam a januárt, de annyira találgatás, hogy nem akarok belemenni. Ha hallok konkrétumot szólok.


szomb. dec. 06, 2008 22:58
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. dec. 06, 2008 20:47
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
:( hát úgy veszem ki a szavaidból h a január 2.hetére ígért árusítás meghiúsulni látszik. remélek egy februárt azért legalább!!


szomb. dec. 06, 2008 22:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
lorand99 írta:
Szenya! tudsz vmi közelebbi infót mikor lehet magyar Nokia mintaboltokban megvásárolni a telót?


Gondolom nagyon nem leplek meg a hírrel, hogy nagyon kaotikus a helyzet mostanában. A legrosszabb eset március de megy a harc egy hamarabb történő szállításért és ebben segíthet a visszaeső kereslet is. A spanyoloknál és az oroszoknál valamint UK-ban már ha jól emlékszem kapható. Az orosz piacot nem ajánlom, mert nem lesz rá garancia, de ha az EU-ban veszed , akár webshopban akár ismerős útján a Nokia garancia élni fog. Ha nem Operátornak lett szállítva a magyar nyelvet is rá tudod tetetni legálisan.


szomb. dec. 06, 2008 21:14
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. dec. 06, 2008 20:47
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Szenya! tudsz vmi közelebbi infót mikor lehet magyar Nokia mintaboltokban megvásárolni a telót?


szomb. dec. 06, 2008 20:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 16:48
Hozzászólások: 184
Hozzászólás 
Pár hete feliratkoztam a Gsmline várólistájára, ma hívtak, hogy korlátozott számban érkezik a mai nap folyamán kék és fekete színben, fél év garanciával, angol nyelvvel. Ára: 138000 :( Ezek után kihúzattam magam a listáról:(


csüt. dec. 04, 2008 11:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. nov. 17, 2007 22:23
Hozzászólások: 192
Tartózkodási hely: Nyíregyháza-Miskolc
Hozzászólás 
Én csak arra vagyok kiváncsi, hogy ilyen kategóriás telónát képesek lesznek e 500 forintos műanyagból megcsinálni fém helyett... Mert ha igen akkor az egyszerűen nevetséges...


kedd dec. 02, 2008 19:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Nem egy a célközönség. N széria prezstízsből is drágább, szóval bőven lesz különbség árban és felhasználói bázisban is ;)


kedd dec. 02, 2008 17:54
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1470 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség