Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 10:48



Hozzászólás a témához  [ 1470 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Következő
Nokia 5800 XpressMusic (Tube) 
Szerző Üzenet
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás Re: Nokia 5800 XpressMusic (Tube)
IoannesPaulus írta:
A beállítás ellenére ma nagyon hamar megtalálta a helyzetemet, ráadásul pontatlanul - ami gyanút keltett. Kiléptem, újra elindítottam az alkalmazást és lám: GPRS kapcsolatot létesít kérdezés nélkül.


A GPS helymeghatározási módszereinél (tehát nem a térképalkalmazásban) kell tiltani a kiegészített GPS-t. Tehát alkalmazások/hely/helymeghatározás/helymeghatározási módszerek csak beépített GPS mellett legyen a pipa.
Amit te állítottál, az az online szolgáltatások (pl. időjárás, egyéb körzeti információk, műholdas térkép, stb.) elérését tiltotta le.


szer. aug. 18, 2010 15:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 23, 2009 13:11
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Nokia 5800 XpressMusic (Tube)
Sziasztok!

Nem egészen a telefon baja, hanem a Maps alkalmazásé, de 5800-n fut. Nemrég frissítettem a telefonomon az Ovi Mapset 3.04-esre.
Ez már eddig is így volt: Beállítások -> Internet -> Kapcsolat: Offline.
Nem szeretem, ha csatlakozgat (akárcsak AGPS miatt is), miközben pl. külföldön vagyok.
A beállítás ellenére ma nagyon hamar megtalálta a helyzetemet, ráadásul pontatlanul - ami gyanút keltett. Kiléptem, újra elindítottam az alkalmazást és lám: GPRS kapcsolatot létesít kérdezés nélkül.
Kipróbáltam úgy, hogy előtte magát a telefont is Offline-ba tettem. Így már nem találta meg hamar, hogy hol is vagyok.

Ti találkoztatok már ezzel a problémával? Nekem az előző verziók nem csatlakoztak az internethez (kezdettől fogva így állítottam be). Változott valami ebben a verzióban az érintett témában? Vagy lehet, hogy én nem vettem észre valami új beállítási lehetőséget? Nem lenne túl jó, ha külföldön mindig Offline-ba kellene állítanom a telefont, ahányszor elindítom az Ovi Mapset. :S

Köszi!


szer. aug. 18, 2010 12:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia 5800 XpressMusic (Tube)
Hack: Nokia C6 firmware tökéletesen működik 5800XM-en és 5530XM-en is!

http://thenokiareview.com/2010/08/16/nokia-c6-firmware-ported-to-nokia-5800/

Amúgy az 51-es fw nekem bevált.

Gyorsabb a teló, jobb és stabilabb a böngésző, a galéria is jobb.
Viszont az RDS bugot sajnos nem sikerült kijavítani... :hm:


hétf. aug. 16, 2010 23:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia 5800 XpressMusic (Tube)
Új firmware: 51.0.006

Changelog:

- Improved Mail for Exchange
- Improved video calls
- Improved browser
- Performance improvements

http://www.symbiantweet.com/nokia-5800-gets-a-firmware-update-to-v51-0-006-with-changelog


hétf. aug. 09, 2010 10:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás Re: Nokia 5800 XpressMusic (Tube)
Tradd írta:
Ezekre én is érzékeny vagyok, szóval köszi hogy leírtad :)

A sajár felvételeit (640x480) tökéletesen lejátszotta nekem a 46"-os lcd-n.


csüt. aug. 05, 2010 12:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 17
Hozzászólás Re: Nokia 5800 XpressMusic (Tube)
Ezekre én is érzékeny vagyok, szóval köszi hogy leírtad :)


szer. aug. 04, 2010 7:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia 5800 XpressMusic (Tube)
Tradd írta:
Köszi a választ!

Kicsit tudsz pontosítani, hogy a "kicsit szaggat" mire vonatkozik? Avi-t néztél valami lejátszóval (smart movie?), vagy konvertált/saját mp4-eket? Gondolom ami a telefonon folyamatosan látszik az tv-n is jó.

BTW van már normális divx lejátszó a telefonra? Neten csak régi (4.1-es) smart movie-t találtam, arról meg nem sok jót mondanak.


Semmi extra lejátszót nem használtam, streaming mobil TV-t néztem, illetve mp4-et a gyári Real Player-el.
A szaggatást úgy kell elképzelni, mint ha kb 20fps-el menne, tehát nem megakad, csak picit darabos a mozgás.
Ami a kijelzőn teljesen folyamatos az is darabosan mozog a TV-n.
Persze lehet, hogy ezt csak én veszem észre, tudod ez nálam olyan szakmai ártalom... :D
Tényleg nem feltünő, nem is zavaró, de én látom. 8)


kedd aug. 03, 2010 20:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 17
Hozzászólás Re: Nokia 5800 XpressMusic (Tube)
Köszi a választ!

Kicsit tudsz pontosítani, hogy a "kicsit szaggat" mire vonatkozik? Avi-t néztél valami lejátszóval (smart movie?), vagy konvertált/saját mp4-eket? Gondolom ami a telefonon folyamatosan látszik az tv-n is jó.

BTW van már normális divx lejátszó a telefonra? Neten csak régi (4.1-es) smart movie-t találtam, arról meg nem sok jót mondanak.


kedd aug. 03, 2010 8:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia 5800 XpressMusic (Tube)
Tradd írta:
Sziasztok!

Próbálta valaki a tv-out kábelt használni videók nézegetésére tv-n? Gondolkozom hogy vegyek egy ilyen madzagot, de nem tudom mennyire éri meg.


Én már használtam.
106-os plazmán próbáltam, nem mondom, hogy HD, de élvezhető.
Csodát ne várj, kicsit szaggat, de azért a telefon kijelzőjénél jobb.

Kisebb, 51-66cm-es TV-ken valószínűleg kevésbé látszanak majd a felbontásból adódó képhibák.


vas. aug. 01, 2010 22:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 17
Hozzászólás Re: Nokia 5800 XpressMusic (Tube)
Sziasztok!

Próbálta valaki a tv-out kábelt használni videók nézegetésére tv-n? Gondolkozom hogy vegyek egy ilyen madzagot, de nem tudom mennyire éri meg.


pén. júl. 30, 2010 14:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 17
Hozzászólás Re: Nokia 5800 XpressMusic (Tube)
Sziasztok!

Ismer valaki egy jól használható "ma ennyit költöttem" jellegű pénzkiadás-követő progit a telefonra? Eddig egy Cash2me nevű java-s csodát találtam, de az elég fapados volt.

Köszi előre is!


pén. júl. 02, 2010 15:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
A *#7370# hatott, kössz a linket club.


kedd máj. 18, 2010 20:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Squito írta:
40es fw volt fenn, az Ovi felkínált 7 progit a szoftverfrissítés menüben. Azokat felraktam. Megvolt, szép volt, stb. Utána elindítottam az 50es fw frissítést. Letöltötte a 146 megányi anyagot és felinstallálta. Újraindult a telefon és alul azt írta ki, hogy rendszerhiba. Azóta ez a "SecureWidgetPreInstaller" install progi folyamatosan fut. Mindemellett pl a billentyűzár feloldására 2-3 másodperc alatt reagál.
Na, ez már mindjárt korrektebb...


kedd máj. 18, 2010 18:55
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
Squito írta:
40es fw volt fenn, az Ovi felkínált 7 progit a szoftverfrissítés menüben. Azokat felraktam. Megvolt, szép volt, stb. Utána elindítottam az 50es fw frissítést. Letöltötte a 146 megányi anyagot és felinstallálta. Újraindult a telefon és alul azt írta ki, hogy rendszerhiba. Azóta ez a "SecureWidgetPreInstaller" install progi folyamatosan fut. Mindemellett pl a billentyűzár feloldására 2-3 másodperc alatt reagál.


http://discussions.europe.nokia.com/t5/Ovi-com-Ovi-Store-Ovi-Share-and/Can-t-install-Ovi-Store-1-06-on-5800/m-p/678429


kedd máj. 18, 2010 18:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
40es fw volt fenn, az Ovi felkínált 7 progit a szoftverfrissítés menüben. Azokat felraktam. Megvolt, szép volt, stb. Utána elindítottam az 50es fw frissítést. Letöltötte a 146 megányi anyagot és felinstallálta. Újraindult a telefon és alul azt írta ki, hogy rendszerhiba. Azóta ez a "SecureWidgetPreInstaller" install progi folyamatosan fut. Mindemellett pl a billentyűzár feloldására 2-3 másodperc alatt reagál.


kedd máj. 18, 2010 17:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Squito írta:
Reménykedtem, hogy ez a megállíthatatlan install progi a frissítés eredménye és ha visszaállítom, akkor megszűnik minden gondom. Még én is tévedhetek néha-néha... :P
A remény kevés.

Szóval akkor a múlt idő az nem múlt idő, enyhe füllentés volt, a váagyaid kivetülése a valóságra?

Vagy hogy is van ez?


kedd máj. 18, 2010 17:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Erre a "SecureWidgetPreInstaller"-re tud valaki valamit mondani? Valahogy le kellene lőjjem.


kedd máj. 18, 2010 16:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Squito írta:
Biztosnági mentést állítottam vissza. Még mindig 50et mutat.


Jó tanács: csak névjegyeket, és max. üzeneteket ments le bizt. mentéssel, vagy csak ezeket állítsd vissza egy szűz szoftveres telóra mentésből, így megkíméled magad a régi rendszer betelepített szemeteitől!


kedd máj. 18, 2010 15:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Biztosnági mentést állítottam vissza. Még mindig 50et mutat.


kedd máj. 18, 2010 15:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás 
Squito írta:
Reménykedtem, hogy ez a megállíthatatlan install progi a frissítés eredménye és ha visszaállítom, akkor megszűnik minden gondom. Még én is tévedhetek néha-néha... :P

Szerintem itt Ákoska arra gondolt, hogy nem lehet kisebb verzióra flash-elni!
Ha most beütöd a *#0000#-et az alap képernyőn, akkor v40-et ír?


kedd máj. 18, 2010 14:30
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Reménykedtem, hogy ez a megállíthatatlan install progi a frissítés eredménye és ha visszaállítom, akkor megszűnik minden gondom. Még én is tévedhetek néha-néha... :P


kedd máj. 18, 2010 14:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Komolyan visszaflashelted 40-esre 50-es fw-ről a telefont?

Mert akkor Te valamit nagyon tudsz.


kedd máj. 18, 2010 13:58
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Hát az 50es fw előtt felraktam pár progit, amiket az Ovi ajánlott a frissítésnél, utána felpakoltam az 50est, de egyfolytában egy install fut, aminek a neve SecureWidgetPreInstaller. Visszaállítottam a 40esre az Ovi-val, de még így is folyamatosan fut, a telefon kegyetlenül laggol/szaggat és az este folyamán teljesen leszipkázta az akksimat. Ráraktam a telefont a töltőre, bekapcsoltam és még mindig fut az az istenverte install progi és hiába kattintok rá a nyitott alkalmazásoknál, nem lehet kilőni. Van valakinek ötlete, hogy hogy állíthatom le ezt a progit? Ha nincs, akkor esetleg egy link egy leíráshoz a teló újrainstallálásáról?


kedd máj. 18, 2010 13:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
McKangi írta:
Macika írta:
McKangi írta:
Vagy talán az a pár nyulfarknyi alkalmazás ragadt be,amit az ovi store-ból telepítettem wifin keresztül?
Az biztos, mert az OVI Store automatikusan a C:-re telepít.



Akkor ha ezeket uninstallálom,akkor maga a letöltött telepítőfájl még az is a C-n marad?

Ha igen,akkor hogyan tudnám letörölni azokat is?(mivel mappaszinten nem látszódnak!

Az OVI store-ból,hogyan tölthetnék közvetlenül magára a számítógépre fájlokat,hogy aztán majd innen usb keresztül átvihetek a telefonra?
Sehogy.
Az OVI store nem támogatja a 'majd később installálom' módszert. Felmész a telefonnal az ovistore-ra – telepíted – használod – mosolyogsz.
Ez a Nokia elképzelése.


hétf. máj. 17, 2010 12:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. feb. 14, 2005 18:21
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Kaposvár
Hozzászólás 
Macika írta:
McKangi írta:
Vagy talán az a pár nyulfarknyi alkalmazás ragadt be,amit az ovi store-ból telepítettem wifin keresztül?
Az biztos, mert az OVI Store automatikusan a C:-re telepít.



Akkor ha ezeket uninstallálom,akkor maga a letöltött telepítőfájl még az is a C-n marad?

Ha igen,akkor hogyan tudnám letörölni azokat is?(mivel mappaszinten nem látszódnak!

Az OVI store-ból,hogyan tölthetnék közvetlenül magára a számítógépre fájlokat,hogy aztán majd innen usb keresztül átvihetek a telefonra?


hétf. máj. 17, 2010 6:16
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
McKangi írta:
Vagy talán az a pár nyulfarknyi alkalmazás ragadt be,amit az ovi store-ból telepítettem wifin keresztül?
Az biztos, mert az OVI Store automatikusan a C:-re telepít.


vas. máj. 16, 2010 21:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 164
Hozzászólás 
Megnéztem. Az asszony telefonján 43,3Mb szabad. A SW. ugyanaz.


vas. máj. 16, 2010 3:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. feb. 14, 2005 18:21
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Kaposvár
Hozzászólás 
Sziasztok!


A következő érdekelne:

Frissítettem a telót NSU-val v31-ről v50-re.
Az lenne a kérdésem,hogy ha valaki más is frissített,az legyen olyan szíves írja ide hogy a frissítés után mekkora maradt a telefon memóriája (c meghajtó) Nem a ram!

Főmenű-> opció -> memória adatai -> telefonmemória

Nálam a 86-ból 47mb használ és 39mb szabad , amit nagyon kevesellek !!!
(mintha frissítés előtt bőven több lett volna...)

Legalul a a 47-ből 21mb sis alkalmazás, és 25mb egyéb alkalmazás olvasható.

Lehetséges hogy az ingyenessé tett nokia navi zabálta le a helyet?
a gyári v31-es fw még nem volt ingyen a navigáció.

Vagy talán az a pár nyulfarknyi alkalmazás ragadt be,amit az ovi store-ból telepítettem wifin keresztül?



Aki tud valami bővebbet írjon !


szomb. máj. 15, 2010 16:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Én egy 2 éve vásárolt, akkor sem új típusú SE headset-et használok és teljesen jól megy a telefonnal. A típusát meg nem mondom fejből, de ha valakit érdekel felírhatom ide később.


hétf. máj. 10, 2010 15:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás 
A saját tapasztalatom az, hogy a nokia simán átáll az új szabványokra, a régiek támogatása nélkül!
Ez a BT esetében elég gáz! Nekem az N80-al kezdődött!
De még a nokia vadiúj szuper autós BT kihangosítóval is inkompatibilis volt! Még kábellel is! :D

Szóval valóban kicsit nevetséges egy ekkora gyártótól...
Valszeg az 5800 is már valami magasabb HSP (Headset Profile) verziót használ, amit a régebbi fülesek nem beszélik.
A számomra utolsó valóban füles, az SE hosszúnyakúja sem megy simán...


hétf. máj. 10, 2010 9:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Macika írta:
Nem a Nokia védelmében (mert nem érdemlik meg), csak a korrektség mondatja velem.


Én sem azt mondtam, hogy soha semmilyen esetben sem lehet egy nokiát más típusú headsettel összehozni, csak azt, hogy sokszor találkoztam már kompatibilitási gonddal, és nokia vs új más típusú hs esetén soha nem a headset volt a hibás...

Természetesen volt olyan esetből is sok, hogy tökéletesen együtt működtek.

És a korrektség azt is elmondatja velem, hogy más gyártókkal koránt sem volt ennyi gond, még alcatel, vagy sagem esetén sem.


Hozzáteszem azért azt is, hogy az új nokiákkal nincsenek ilyen tapasztalataim, ugyanis már nem adok el nokiához más típusú headsetet, mert meguntam a garanciális cseréket, úgy, hogy nem volt semmi baj a headsetekkel, tehát lehet, hogy a probléma azóta megoldódott...


hétf. máj. 10, 2010 8:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Hány füled van Neked???


vas. máj. 09, 2010 22:42
Profil ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Nem a Nokia védelmében (mert nem érdemlik meg), csak a korrektség mondatja velem.

Párhuzamosan használok egy Samsung WEP301-est, egy (pontosabban kettő) Plantronics Discovery 640-est és egy Noka HS-71W-t.

Mindegyik hibátlanul működik és kapcsolódik az N97-emmel, az N86-tal, az 5310-zel és az E65-tel.


vas. máj. 09, 2010 21:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. okt. 09, 2004 15:40
Hozzászólások: 232
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Van, vegyél hozzá nokia BT HS-t, vagy cserélj telefont. Sajnos már sok ilyennel találkoztam, hogy nokia teló nem képes rendesen kezelni a nem nokia HS-t, és eddig egyszer sem a headsetben volt a hiba, mert más telefonnal működtek tökéletesen.
Gondolom nem véletlenül csinálja ezt a nokia, többek között ezért is csípem ennyire az általuk készített telefonnak látszó tárgyakat... :wink:

Na akkor vagy visszaviszem a Speednek vagy eladom egy SE fórumon (van kettő headset is, a harmadik legalább apunak jó lesz a C901-hez...). :(
Ezek szerint csak Nokia BT fülessel mennek a Nokiák tökéletesen? Nevetséges...
Normális áron egyetlen Nokia BT headsetet sem láttam az alábbi fülkampó kialakítással (ez tökéletes).

Kép


vas. máj. 09, 2010 15:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Gyöngyi írta:
Van tippetek, hogy miért? Így használhatatlan a BT headset.


Van, vegyél hozzá nokia BT HS-t, vagy cserélj telefont. Sajnos már sok ilyennel találkoztam, hogy nokia teló nem képes rendesen kezelni a nem nokia HS-t, és eddig egyszer sem a headsetben volt a hiba, mert más telefonnal működtek tökéletesen.
Gondolom nem véletlenül csinálja ezt a nokia, többek között ezért is csípem ennyire az általuk készített telefonnak látszó tárgyakat... :wink:


vas. máj. 09, 2010 14:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szomb. okt. 09, 2004 15:40
Hozzászólások: 232
Hozzászólás 
Sziasztok!

Kaptam egy BT headsetet, ám mindig eldobja a kapcsolatot. :(
Az egyik 5800 5-10 másodperc után eldobja a headsetet, a másik pedig az első hívás után azonnal. Csak úgy lehet újra összehozni őket, ha a headsetet ki-bekapcsolom.
Sony Ericsson K810-zel tökéletesen működik a headset (nem dobja el a kapcsolatot egyáltalán több hívás után sem).

Van tippetek, hogy miért? Így használhatatlan a BT headset.

Használ vki BT headsetet 5800-hoz? Milyen márka és típus, ami tökéletesen működik? Elvileg ugye a BT az BT, tehát nem szabadna, hogy számítson a márka... :(


vas. máj. 09, 2010 13:17
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Angel7904 írta:
Köszi a választ! Valahogy sejtettem, hogy hülyeséget fogok kérdezni, de most lett ilyen telefonom és még nem volt symbian-os telefonom és sajnos segítségem nincsen, így egyedül ismerkedem vele. Szorgalmasan olvasom a topic-ot, remélem többet nem kérdezek majd hülyeséget. :)
Nem a kérdés volt hülyeség, hanem a logika volt hibás.

Ahogyan UGYANAZT a netet használva a macintosh-tulajok is nyugodtak lehetnek, úgy a symbianosok is.
Mivel a vírusírók nem hülyék, tudják jól, hogy 10 netezőből 7 biztosan a MS valamelyik oprendszerét használja, arra érdemes fertőzést írni. Abban nincs semmi poén a beteg lelkülető vírusíróknak, hogy 100 gépből egyet-kettőt tudjanak csak megfertőzni...


csüt. máj. 06, 2010 21:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Nem azért válaszoltam röviden, mert hülyeséget kérdeztél, mert nem, csak mert erre a témára pillanatnyilag nem érdemes szót vesztegetni.

Ez nem jelenti azt, hogy a jövőben ne kelljen valamilyen tűzfal/vírusvédelem a mobilokra is.


csüt. máj. 06, 2010 21:40
Profil ICQ
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 02, 2009 19:45
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Köszi a választ! Valahogy sejtettem, hogy hülyeséget fogok kérdezni, de most lett ilyen telefonom és még nem volt symbian-os telefonom és sajnos segítségem nincsen, így egyedül ismerkedem vele. Szorgalmasan olvasom a topic-ot, remélem többet nem kérdezek majd hülyeséget. :)


csüt. máj. 06, 2010 19:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Röviden: NEM.


szer. máj. 05, 2010 21:12
Profil ICQ
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 02, 2009 19:45
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Sziasztok!

Szeretnék kérdezni valamit, lehet hülyeség, de nem tudom, ha hülyeség, akkor előre is bocs a kérdésért, de már napok óta rágódóm rajta és nem találtam semmit se róla. Ha Wifi-n csatlakozom a internetre és böngészek, akkor nem kéne a telóra is vírusírtó program? Előre is köszi a segítséget!


szer. máj. 05, 2010 20:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás 
Alfa írta:
Alfa írta:
Ha a tárcsázott számokat szeretném megnyitni ez a hibaüzenet fogad: Napló: A memória megtelt. Zárjon be néhány alkalmazást, és próbálja újra...


Sokat szívtam vele, de végül sikerült megszüntetni a hibát. Kerestem külföldi fórumokon is hogy miként lehetne eltüntetni, de a programok törlése, és a telefonmemória kiürítése sem vált be. PC Suit-el való biztonsági mentés után kapott egy resetet a *#7370#-el, és utána a mentés visszaállításánál nem kell visszarakni a telefonmemória felhasználói fájljait és a beállításokat. Ha a beállításokat is visszarakjuk akkor még mindig fennáll a hiba, szóval csak akkor működik ha a kettőt egyszerre hagyjuk ki a visszaállításnál.

Igazán nem akarok kötekedni és bocs, ha ezt eddig nem mondtuk, de rom frissítés után CSAK AZ ADATOKAT SZABAD VISSZATENNI!!!!


vas. máj. 02, 2010 21:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 28, 2005 14:32
Hozzászólások: 36
Hozzászólás 
Alfa írta:
Ha a tárcsázott számokat szeretném megnyitni ez a hibaüzenet fogad: Napló: A memória megtelt. Zárjon be néhány alkalmazást, és próbálja újra...


Sokat szívtam vele, de végül sikerült megszüntetni a hibát. Kerestem külföldi fórumokon is hogy miként lehetne eltüntetni, de a programok törlése, és a telefonmemória kiürítése sem vált be. PC Suit-el való biztonsági mentés után kapott egy resetet a *#7370#-el, és utána a mentés visszaállításánál nem kell visszarakni a telefonmemória felhasználói fájljait és a beállításokat. Ha a beállításokat is visszarakjuk akkor még mindig fennáll a hiba, szóval csak akkor működik ha a kettőt egyszerre hagyjuk ki a visszaállításnál.


pén. ápr. 30, 2010 21:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jan. 09, 2007 15:24
Hozzászólások: 61
Hozzászólás 
Üdv!

Én is frissítettem a telefont, a Nokia Ovi Suite 2.1.1.1 verzióját és annak "beépített" szoftverfrissítőjét használtam (lehet, hogy külön már nem is létezik?). Frissült is a szoftver, annak ellenére, hogy szinte semennyi adatot nem töltött le a program, pedig általában 100 MB felett szokott lenni ilyenkor az adatmennyiség. Hogy lehet ez? Köszi.


csüt. ápr. 22, 2010 10:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Fel. Ha megvan az összes szükséges fw file.


szer. ápr. 21, 2010 15:26
Profil ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 122
Hozzászólás 
Szerintetek phoenix-el fel tudom rakni ?


szer. ápr. 21, 2010 11:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
Gregory írta:
Az n97 widget-jei is vannak már?


Widget támogatás nincs.
Azért valamiben jobbnak kell lennie az N97-nek. :D


Színében? :)


szer. ápr. 21, 2010 11:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Gregory írta:
Az n97 widget-jei is vannak már?


Widget támogatás nincs.
Azért valamiben jobbnak kell lennie az N97-nek. :D


szer. ápr. 21, 2010 10:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
Duvi írta:
Neked került bele quickoffice? Én nem találom I:
Hard reset szükséges vajon?


Nálam sincs quickoffice. Úgy látszik ez a régió nem kap...
Én csináltam hard resetet, formáztam a memóriakártyát is.
Szerintem érdemes, elég sok a változás.

Egyébként eddig nagyon meg vagyok elégedve, a rádió RDS bug kivételével minden jól műköik, gyors és stabil.
A böngésző és a zenelejátszó 1:1-ben ugyanaz lett, mint az N97-ben.
A menü scroll is működik szépen.
A névjegysáv görgetés is sokkal jobb lett, valamint a kamera minőség is javult.


Az n97 widget-jei is vannak már?


szer. ápr. 21, 2010 10:26
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Duvi írta:
Neked került bele quickoffice? Én nem találom I:
Hard reset szükséges vajon?


Nálam sincs quickoffice. Úgy látszik ez a régió nem kap...
Én csináltam hard resetet, formáztam a memóriakártyát is.
Szerintem érdemes, elég sok a változás.

Egyébként eddig nagyon meg vagyok elégedve, a rádió RDS bug kivételével minden jól műköik, gyors és stabil.
A böngésző és a zenelejátszó 1:1-ben ugyanaz lett, mint az N97-ben.
A menü scroll is működik szépen.
A névjegysáv görgetés is sokkal jobb lett, valamint a kamera minőség is javult.


szer. ápr. 21, 2010 9:22
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1470 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség