Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 10:06



Hozzászólás a témához  [ 899 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Következő
Nokia N97 
Szerző Üzenet
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
guni. írta:
Alexfux írta:


Hát remélem hogy igazad van, mert egyébként épp egy 5800-án gondolkodom erősen. :)

Egyébként nekem kizárólag 3rd party programok miatt kellett eddig resetelnem és a programok eltávolítása után a probléma meg is szűnt, ezen kívül semmiféle belassulást vagy instabilitást nem tapasztaltam az elmúlt 8 hónap alatt.

Guni


Akkor figyeljünk erősen, nézzük meg, hogy a szerencsések, akik szert tettek a N97-re miket írnak. Aztán döntünk.

Öcsémnek van 5800-ja, én teszteltem egy-két napig, szerintem nem rossz teló.

Remélem, hogy végre megszegelik az iGo-t a Symbianra, (micsoda aljasság, hogy iPhone-ra már van!!) és végre Exchange szerverrel is össze tudom majd lőni. Akkor megy a levesbe az Ipaq!


szomb. jún. 27, 2009 20:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Alexfux írta:
Beérjük egy olyan egyszerűvel, mint amit az N86 8M topicon produkáltál! :-)

Tényleg, azzal a telóval mi lett?

Előre is köszi!

U.i.: Nincs kedved a jutyúbra feltölteni egy kis vidót a telefonról? Az most olyan nagy divat. :-)


Igen, hasonló jellegű tesztet tervezek írni, N86 N97 összehasonlító fotókkal. :lol:
Az N86 köszöni szépen jól van, azóta nem is fagyott le és egyre jobban szeretem.
Úgyhogy most van az N86 8MP, N97, 5800XM trió, no meg egy csinos kis tartozás a hitelkártyámon... :lol: 8) :oops: :shock:

Szerintem az N97-ről már annyi video elérhető, hogy sok újat nem lehetne róla mutatni, legalábbis egy video keretében. :)
De elgondolkodom az ötleteden :D

Szóval hamarosan N97 teszt!
Addig is elöljáróban annyit: ez az oprendszer sem mondható bugmentesnek, de ebbe a telóba már abban a pillanatban beleszerettem, amikor a srác a boltban kinyitotta a dobozát és megpillantottam a kicsikét... :P
Gyönyörű design, gyönyörű kijelző, és kinyitva is kifejezetten kézreálló.
No de a többit 1-2 napon belül :roll:


szomb. jún. 27, 2009 18:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Alexfux írta:


Hát remélem hogy igazad van, mert egyébként épp egy 5800-án gondolkodom erősen. :)

Egyébként nekem kizárólag 3rd party programok miatt kellett eddig resetelnem és a programok eltávolítása után a probléma meg is szűnt, ezen kívül semmiféle belassulást vagy instabilitást nem tapasztaltam az elmúlt 8 hónap alatt.

Guni


szomb. jún. 27, 2009 15:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
Mától boldog tulajdonosa vagyok egy fekete N97-nek!
Ez a gép egyszerűen gyönyörű!

Az első tapasztalataim igen kedvezőek, fagyás vagy egyéb anomália nem volt.
Sajna sokáig nem tudtam nyúzni, mert az akku lemerült és kikapcsolt.
Most következik a 12 órás töltés, majd holnaptól a hard teszt :D

Hamarosan megírom a tapasztalatokat.

Winston_Wolf:
Nem érdemes a Mammutra várni, telefonálgass körbe más Nokia boltokban is (pl. Árkád vagy Pólus), lehet szerezni július 1. előtt is... :wink:
Én pl. az Árkád Üzletház (Őrs Vezér tér) Nokia Mintaboltjában vettem.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon korrektek és kedvesek.
Az áraik is rendben vannak.

Pl. Székesfehérváron, van fekete mindössze 200ezre magyar Ft-ért. Ettől függetlenül nagyon jó teló, volt szerencsém kipróbálni. Kicsit irígykedni fogok a leendő tulajdonosokra (egy rövid ideig :) ).


szomb. jún. 27, 2009 14:31
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
Mától boldog tulajdonosa vagyok egy fekete N97-nek!
Ez a gép egyszerűen gyönyörű!

Az első tapasztalataim igen kedvezőek, fagyás vagy egyéb anomália nem volt.
Sajna sokáig nem tudtam nyúzni, mert az akku lemerült és kikapcsolt.
Most következik a 12 órás töltés, majd holnaptól a hard teszt :D

Hamarosan megírom a tapasztalatokat.

Winston_Wolf:
Nem érdemes a Mammutra várni, telefonálgass körbe más Nokia boltokban is (pl. Árkád vagy Pólus), lehet szerezni július 1. előtt is... :wink:
Én pl. az Árkád Üzletház (Őrs Vezér tér) Nokia Mintaboltjában vettem.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon korrektek és kedvesek.
Az áraik is rendben vannak.


Imici!

Beérjük egy olyan egyszerűvel, mint amit az N86 8M topicon produkáltál! :-)

Tényleg, azzal a telóval mi lett?

Előre is köszi!

U.i.: Nincs kedved a jutyúbra feltölteni egy kis vidót a telefonról? Az most olyan nagy divat. :-)


szomb. jún. 27, 2009 13:26
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
guni. írta:
Macika írta:
guni. írta:
Uhh, hát igen... Azért szerintem nem volt valami böcs dolog a Touch Pro 2 fölé árazni. Egy Symbianos telefonnak azért mégiscsak olcsóbbnak kéne lennie, mint egy Windowsonak...

Guni
Nem feltétlenül...

A felhasználói kör kereslete és anyagi lehetőségei szabják meg az árakat...


Én ezzel arra akartam utalni, hogy a WM mégiscsak egy komolyabb rendszer komolyabb hw-rel. És most tényleg nem akarok flame-et indítani, csak annyit mondanék, hogy stabilitás szerintem mindkét rendszernél nagyban függ attól, hogy mit telepítesz rá. Ha nem raksz rá semmi, a rendszer működésébe beletúró progit (pl másik grafikus felület), és nem futtatsz folyamtosan párhuzamosan minden felesleges marhaságot akkor teljesen stabil és gyors rendszer a wm, bár aláírom hogy vizuálisan hagy némi kivánnivalót maga után. Ahogy olvasom a topicokat az S60-at is elég hamar meg lehet hülyíteni ha ész nélkül telepítesz és futtasz rajta mindent.

Guni


Hát nem t'om! Nekem van S60-as Nokiám, egy N95, meg van WM6.1-es HP Ipaq-om. Nekem a Nokia op.rendszere sokkal használhatóbb, bár kétségtelen, hogy sokkal régebben is használom. A Windws-t már arányaiban többször kellett akku-levétellel újraéleszteni, pedig csak egy iGo van rá feltéve. Amit nem szeretek benne, az, hogy míg az N95-nél pc-re csalatkoztatáskor, ki tudom választani, hogy melyik üzemmódot szeretném (háttértár, vagy Pc Suite), addig a Windows csak egy üzemmódot ismer, legalábbis mást nem tapasztaltam. Nem szeretem a menürendszerét, az a véleményem róla, hogy ez egy PDA op.rendszer, amit megpróbáltak mobiltelefonokra is ráhúzni. Szerintem nem sikerült...Szóval a szolgáltatásaival nem győzött meg a WM. A Symbian jobban bejön. És lehet, hogy ugyanúgy elfut egy gyöngébb HW.-n, míg WM-nek combosabb kell. De ennek nem néztem utána...

U.i.: Tisztelem a véleményedet, és nem értek egyet azokkal, akik izomból lehülyéznek bárkit. Amit még tisztelek, hogy ezt a véleményedet ebben a topicban bátran ki is fejtetted! :-)


szomb. jún. 27, 2009 13:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Winston_Wolf írta:
Mindenesetre meghagylak ebben a hitedben, mert aki meggyőződésből ír ekkora ostobaságokat, azt győzködje a radai rosseb.


UIQ-m volt, arrol bármikor 100%-os biztonsággal ki merem jelenteni, hogy egy játék rendszer a WM-hez képest. S60-at nem ismerem, de az alap végülis ugyanaz. Azon meg megint nem nagyon lehet szerintem vitatkozni, hogy ha valaki megpróbálna egy WM-es telefont 434 MHz-es procival és 128MB rammal ennyi pénzért eladni azt körberöhögnék.

Meg mondjuk az nem probléma hogy valamiben eltér a véleményünk de azért talán meg lehett volna valamivel diplomatikusabban is fogalmazni a különvélemyényed... :?

Guni


szomb. jún. 27, 2009 9:08
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
Macika írta:
Imici1972 írta:
Most következik a 12 órás töltés, ...
Lehet, hogy tapintatlanság megkérdezni, de MINEK???
Mert holnap előbb úgy sem kelek fel... :lol: 8)
Megvilágosodtam, köszönöm! ;)


pén. jún. 26, 2009 22:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Macika írta:
Imici1972 írta:
Most következik a 12 órás töltés, ...
Lehet, hogy tapintatlanság megkérdezni, de MINEK???


Mert holnap előbb úgy sem kelek fel... :lol: 8)


pén. jún. 26, 2009 22:14
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
Most következik a 12 órás töltés, ...
Lehet, hogy tapintatlanság megkérdezni, de MINEK???


pén. jún. 26, 2009 21:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Mától boldog tulajdonosa vagyok egy fekete N97-nek!
Ez a gép egyszerűen gyönyörű!

Az első tapasztalataim igen kedvezőek, fagyás vagy egyéb anomália nem volt.
Sajna sokáig nem tudtam nyúzni, mert az akku lemerült és kikapcsolt.
Most következik a 12 órás töltés, majd holnaptól a hard teszt :D

Hamarosan megírom a tapasztalatokat.

Winston_Wolf:
Nem érdemes a Mammutra várni, telefonálgass körbe más Nokia boltokban is (pl. Árkád vagy Pólus), lehet szerezni július 1. előtt is... :wink:
Én pl. az Árkád Üzletház (Őrs Vezér tér) Nokia Mintaboltjában vettem.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon korrektek és kedvesek.
Az áraik is rendben vannak.


pén. jún. 26, 2009 21:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Idézet:
" WM mégiscsak egy komolyabb rendszer komolyabb hw-rel"




Ezen a mondaton akkorát röhögtem, hogy három házzal arrébb is felkapcsolták a villanyt.

Mindenesetre meghagylak ebben a hitedben, mert aki meggyőződésből ír ekkora ostobaságokat, azt győzködje a radai rosseb.


Mindenesetre a Nokia ma megmutatta, hogy Magyarországon még mindig balkáni a kiszolgálás.


Lehetett ugyanis előrendelni N97-et. Nosza, megrendelem. A mammut üzletben kértem az átvételt. Meg is jött tegnapelőtt az email:

Tisztelt Megrendelő!



Regisztráltuk előrendelését. Kérjük, erősítse meg vásárlási szándékát 2009-06-25 12.00 óráig.

Megérkezett a Nokia N97-es készülék melyet, július 1-től átvehet a Mammut1-ben lévő üzletünkben. / magasföldszint 16 /

Amennyiben nem tudja személyesen átvenni, akkor díjmentesen elküldjük a megadott címre futárral.

Kérjük, ebben az esetben adja meg a pontos elérhetőségeit: név, cím, telefonszám.



Köszönjük előrendelését és várjuk megrendelését!



Üdvözlettel:

Nokia Mammut1 Team

+36209527418



Erre rögtön küldtem egy választ:

Üdvözlet:

Lehet, hogy másnak mindegy, de én azért megkérdezném, hogy mindkét színből érkezett-e, mert én feketét szeretnék, ha lehet. Köszönettel : WW

Na erre nem kaptam választ. Gondolom elolvasta, és törölte mondván, k.anyukád kecsege, ha válogatni akarsz, akkor húzzá a Madarastescó turkálójába...


Nokia... Bravó.


pén. jún. 26, 2009 20:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Macika írta:
guni. írta:
Uhh, hát igen... Azért szerintem nem volt valami böcs dolog a Touch Pro 2 fölé árazni. Egy Symbianos telefonnak azért mégiscsak olcsóbbnak kéne lennie, mint egy Windowsonak...

Guni
Nem feltétlenül...

A felhasználói kör kereslete és anyagi lehetőségei szabják meg az árakat...


Én ezzel arra akartam utalni, hogy a WM mégiscsak egy komolyabb rendszer komolyabb hw-rel. És most tényleg nem akarok flame-et indítani, csak annyit mondanék, hogy stabilitás szerintem mindkét rendszernél nagyban függ attól, hogy mit telepítesz rá. Ha nem raksz rá semmi, a rendszer működésébe beletúró progit (pl másik grafikus felület), és nem futtatsz folyamtosan párhuzamosan minden felesleges marhaságot akkor teljesen stabil és gyors rendszer a wm, bár aláírom hogy vizuálisan hagy némi kivánnivalót maga után. Ahogy olvasom a topicokat az S60-at is elég hamar meg lehet hülyíteni ha ész nélkül telepítesz és futtasz rajta mindent.

Guni


pén. jún. 26, 2009 15:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd márc. 10, 2009 21:17
Hozzászólások: 13
Hozzászólás Nokia N97
Sziasztok! Tud valaki abban segiteni, hogyan lehet Nokia N97-et HelloOX segitségével szignózni?


pén. jún. 26, 2009 13:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 98
Hozzászólás 
guni. írta:
Uhh, hát igen... Azért szerintem nem volt valami böcs dolog a Touch Pro 2 fölé árazni. Egy Symbianos telefonnak azért mégiscsak olcsóbbnak kéne lennie, mint egy Windowsonak...

Guni


Látod mennyire mások vagyunk. Én pl nem adnék annyi pénzt egy WinMo val szerelt készülékért, (messze nem) mint egy jóval stabilabb Symbiánért...


pén. jún. 26, 2009 8:49
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
guni. írta:
Uhh, hát igen... Azért szerintem nem volt valami böcs dolog a Touch Pro 2 fölé árazni. Egy Symbianos telefonnak azért mégiscsak olcsóbbnak kéne lennie, mint egy Windowsonak...

Guni
Nem feltétlenül...

A felhasználói kör kereslete és anyagi lehetőségei szabják meg az árakat...


csüt. jún. 25, 2009 20:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Uhh, hát igen... Azért szerintem nem volt valami böcs dolog a Touch Pro 2 fölé árazni. Egy Symbianos telefonnak azért mégiscsak olcsóbbnak kéne lennie, mint egy Windowsonak...

Guni


csüt. jún. 25, 2009 20:37
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
És már itt is van...


[url]http://www.speedshop.hu/main.php?page=termek&iid=26519&mitkeres=&kategoria=&sort=nev&orient=ASC&kovetkezo=&holkeres=&elotag=%20AND%20nev%20LIKE%20%27Mobiltelefon%20k%E9sz%FCl%E9k,%%27[/url]


csüt. jún. 25, 2009 19:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Na igen, ha ennyiért el lehet adni, akkor én se adnám olcsóbban. :)

Guni


szer. jún. 24, 2009 20:27
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. jún. 06, 2009 7:51
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Itt találtok egy felhasználói Nokia N97 teszt-et. Igazából a Nokia E75-tel és az 5730-al hasonlítják össze a
Nokia N97-et.


szer. jún. 24, 2009 19:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Tök felesleges minden egyes új, pláne zászlóshajónak kikiáltott modell nyitóárán szörnyülködni.

Ennyiért nyilván a vastag buxájú, beta tesztelő vénájú usereknek fog kelleni, és mint mindig, most is lesz ilyen, nem is kevés.
És a GSM boltok is rekedtre keresik magukat ilyenkor a boltigarisdehúszezerrelolcsóbb változatokkal.

De ugyanez volt az N93 óta mindig. Majd ez is lesz 50ezerért, csak akkor már az N106-ért csurog majd a nyálunk.

Arról nem is beszélve, hogy a kezdő árak folyamatosan csökkennek, korábban rendszerint 200 felett indult a buli...


szer. jún. 24, 2009 13:54
Profil ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
guni. írta:
Lehet. Mondjuk ennyi pénz akármilyen telefonért teljesen valóságtól elrugaszkodottnak érzek :)


Akkor menj el a Nokia-hoz árkalkulátornak. A nevedet többen imáinkba foglalnánk. :-)


szer. jún. 24, 2009 11:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
guni. írta:
Tudom, és evvel együtt tartom reálisnak a 130-at. Na jó, az első pár héten legyen 140-150. De bruttóban. Végülis mivel tubb a tube-nál? Mechanika meg pár gomb, picit nagyobb kijelző, picit nagyobb proci, picit nagyobb kamera, sokkal nagyobb memória, meg talán valamivel igényesebben kidolgozott ház. Ez nem jönne ki 50 ropiból?
Egyetértek. Szerintem az ilyen cuccokon nem azt fizettetik meg velünk, amit tud, hanem inkább a presztízst, hogy neked ilyened lehet. Ha megnézed, miben tud egymásnál többet bármelyik N-szériás Nokia mondjuk az N95 megjelenése óta, és belegondolsz, akkor látszik, hogy a köztük levő árkülönbségek egyszerűen irreálisak.


szer. jún. 24, 2009 0:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Lehet. Mondjuk ennyi pénz akármilyen telefonért teljesen valóságtól elrugaszkodottnak érzek :)


kedd jún. 23, 2009 22:06
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
guni. írta:
Alexfux írta:
Te is tudod, hogy megy ez. Most lehúzzák az új technika iránt rajongókat, akiknek egy-két húszezres nem számít azért, hogy a kezükbe foghassák álmaik telefonját.


Tudom, és evvel együtt tartom reálisnak a 130-at. Na jó, az első pár héten legyen 140-150. De bruttóban. Végülis mivel tubb a tube-nál? Mechanika meg pár gomb, picit nagyobb kijelző, picit nagyobb proci, picit nagyobb kamera, sokkal nagyobb memória, meg talán valamivel igényesebben kidolgozott ház. Ez nem jönne ki 50 ropiból?


Kihagytad azt a két kategóriát, ami egy N sorozatú teflon és egy zenetelefon között van. Ez pedig kicsit presztizs is. Bár tudom, hogy úgyis érted mire célzok, azért egy példát had mondjak. A VW Passat és a Skoda Superb közti árkülőnbség.


kedd jún. 23, 2009 21:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Alexfux írta:
Te is tudod, hogy megy ez. Most lehúzzák az új technika iránt rajongókat, akiknek egy-két húszezres nem számít azért, hogy a kezükbe foghassák álmaik telefonját.


Tudom, és evvel együtt tartom reálisnak a 130-at. Na jó, az első pár héten legyen 140-150. De bruttóban. Végülis mivel tubb a tube-nál? Mechanika meg pár gomb, picit nagyobb kijelző, picit nagyobb proci, picit nagyobb kamera, sokkal nagyobb memória, meg talán valamivel igényesebben kidolgozott ház. Ez nem jönne ki 50 ropiból?


kedd jún. 23, 2009 19:55
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
Winston_Wolf írta:
guni. írta:
A cikkben írják is hogy Londonban. ;)

Mondjuk ahhoz képest hogy az 5800 most hivatalosan 80-ért kapható, szerintem elég drága. Én olyan bruttó 130 körül tartanám reálisnak.

Guni


Ah so...

Bevallom a sorozatban benyalt ilyen és hasonló szenzációhajhász címmel íródott zéró információtartalmú hírek miatt a hivatkozott oldalt már meg sem nyitom...

Kivétel meg a szabály esete volt ez:) Véletlenül nem felejtették ki az igazságot:)


Nem szoktam felelőtlenül linkelni! :-)


kedd jún. 23, 2009 18:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
guni. írta:
A cikkben írják is hogy Londonban. ;)

Mondjuk ahhoz képest hogy az 5800 most hivatalosan 80-ért kapható, szerintem elég drága. Én olyan bruttó 130 körül tartanám reálisnak.

Guni


Ah so...

Bevallom a sorozatban benyalt ilyen és hasonló szenzációhajhász címmel íródott zéró információtartalmú hírek miatt a hivatkozott oldalt már meg sem nyitom...

Kivétel meg a szabály esete volt ez:) Véletlenül nem felejtették ki az igazságot:)


kedd jún. 23, 2009 12:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
guni. írta:
A cikkben írják is hogy Londonban. ;)

Mondjuk ahhoz képest hogy az 5800 most hivatalosan 80-ért kapható, szerintem elég drága. Én olyan bruttó 130 körül tartanám reálisnak.

Guni


Te is tudod, hogy megy ez. Most lehúzzák az új technika iránt rajongókat, akiknek egy-két húszezres nem számít azért, hogy a kezükbe foghassák álmaik telefonját. Majd egy-két hónap múlva, amikor az első roham csitul, el kezdik a szolgáltatóknak kiadogatni,és az ár is csökkenni fog.

Ha esetleg akarok egy N97-et, akkor karácsony előtt biztosan nem veszem meg és természetesen a szokásos trés rabláncos konstrukcióban...


kedd jún. 23, 2009 8:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
A cikkben írják is hogy Londonban. ;)

Mondjuk ahhoz képest hogy az 5800 most hivatalosan 80-ért kapható, szerintem elég drága. Én olyan bruttó 130 körül tartanám reálisnak.

Guni


hétf. jún. 22, 2009 17:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
150+ áfa a nagykerben az induló ára...


Annyira nem is vészes... Ezen a héten jön, még nem jött... Szóval biztosan nem Magyarországra gondolt a cikkíró, vagy csak nagyot akart írni:)


hétf. jún. 22, 2009 14:53
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
http://www.youtube.com/watch?v=zpm2ps8Blfg&feature=player_embedded

És...

http://mobilarena.hu/hir/matol_kaphato_a_nokia_n97.html


hétf. jún. 22, 2009 7:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Hát a htc-nél valahogy úgy van, hogy megnyomsz mondjuk egy a gombot, utána meg egy ékezet gombot. Szerintem nem a legkényelemsebb, én nem használom. A qwerty számomra először nagyon furcsa volt, de nagyjából megszokható, de egy picit mindig idegesít. De szerintem ezt emebere válogatja.

Guni


csüt. jún. 11, 2009 22:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
Én arra lennék kíváncsi, hogy egy ilyen QWERTY-n hogyan lehet magyar ékezetes betűket gépelni? Igencsak szomorú lenne, ha macerás lenne...

A másik: a QWERTZ-hez képest mennyire szokatlan a QWERTY?


szer. jún. 10, 2009 2:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
Macika írta:
Rögtön hármat is veszek.


Egyikért bejelentkezem! :)

Úgyis nemsokára leszek 19! :D


kedd jún. 09, 2009 7:02
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
Az N95 8GB 230k-ról indult a MM-ban, amikor megjelent.
Emlékszem azon röhögtem, hogy én ugyanabban az időben összesen 250k-ért vettem az N82-t és az N95 8GB-t együtt, a Partnero-nál.
Szóval két telót vettem valamivel több, mint egy áráért... 8)
Amúgy a mai napig tökéletesen működik mindkettő. :lol:

Fog az lejjebb menni... :wink:
Mondjuk az is igaz, hogy a 8850 anno 250e Ft-os ára mai áron jóval félmillió felett lehet...


hétf. jún. 08, 2009 22:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Macika írta:
Alexfux írta:
A médiamarkecban kétszázezer pénzért 07.01-től megkapható a teló. Előrendelhetitek.
Rögtön hármat is veszek.
Szerintem nem volt ennyire drága mobilja a Nokiának a 8850 óta...


Az N95 8GB 230k-ról indult a MM-ban, amikor megjelent.
Emlékszem azon röhögtem, hogy én ugyanabban az időben összesen 250k-ért vettem az N82-t és az N95 8GB-t együtt, a Partnero-nál.
Szóval két telót vettem valamivel több, mint egy áráért... 8)
Amúgy a mai napig tökéletesen működik mindkettő. :lol:

Fog az lejjebb menni... :wink:


hétf. jún. 08, 2009 22:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Mire a fw kikerül a nem hivatalos beta státuszból ;)


hétf. jún. 08, 2009 21:54
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Asszem a 8800 is 215k, vagy valami hasonló áron kezdett :? De majd lesz emberibb ára is. Egyszer...


hétf. jún. 08, 2009 21:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Nehogy azt hidd.

Az aktuális N-szörnyetegek a MM-ban általában így kezdik.

Az N95 és folytatása, meg az N96 is alig 200 alatt indult... ezt is megveszik azért majd páran.

A többség meg kivár vagy szolgáltatónál veszi.


hétf. jún. 08, 2009 20:19
Profil ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Alexfux írta:
A médiamarkecban kétszázezer pénzért 07.01-től megkapható a teló. Előrendelhetitek.
Rögtön hármat is veszek.
Szerintem nem volt ennyire drága mobilja a Nokiának a 8850 óta...


hétf. jún. 08, 2009 20:07
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
A médiamarkecban kétszázezer pénzért 07.01-től megkapható a teló. Előrendelhetitek.


hétf. jún. 08, 2009 19:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Az első hands-on tapasztalatok angolul:

http://symbian-freak.com/news/009/06/n97_final_retail_version_hands_on.htm

Az arab emirátusokban már megkezdődött az árusitás...


szer. jún. 03, 2009 9:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Hivatalos: júniusban kezdődik a szállítás! Plusz bemutató videó a gyártásról

http://www.symbian-freak.com/news/009/06/n97_to_begin_selling_worldwide_in_june.htm


kedd jún. 02, 2009 12:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Megjelent az Eldar-féle szokásosan mély és részletes teszt ill. bemutató az N97-ről!

http://www.mobile-review.com/review/nokia-n97.shtml

http://www.symbian-freak.com/news/009/05/in_depth_nokia_n97_review.htm

Egyelőre sajnos még csak oroszul, de valószínűleg hamarosan elkészül az angol vátozat is.
Addig lehet használni valamelyik fordító alkalmazást.

Rengeteg kép, videó és tesztfotó van az oldalon, szóval szerintem érdemes már csak ezek miatt megnézni.

A tesztfényképeknél valami nem kerek, mert szinte mindegyik homályos.
Szerintem kifogott az ember egy fókuszhibás kamerát, mert ennél már az N70 is élesebb képeket készített... :D
Gondolom a szövegben ki is tér rá, de ezt még nem tanulmányoztam, mert oroszul fejből csak tanóra eleji jelentést tudok tenni :D :D


szomb. máj. 16, 2009 23:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 85
Hozzászólás 
Akoska írta:
Akkor ezt a telefont az N96 team dolgozta ki.

Ott is ugyanilyen érthetetlen volt a proci/akksi/stb. választás, pláne, hogy flagshipnek szánták azt is.


Meg a SIP kliens kihagyasa az N96-bol. Meg mindig nem talalok megbizhato infot arrol, hogy lesz-e beepitett SIP kliens az N97 vagy sem? Meg mielott a skype-ot kezdenetek ajanlgatni: A Skype integralas jo dolog, de sajnos 0621-es behivoszamot tarcsazni nem ugyanaz az erzes, mint 061-est. Az arrol meg inkabb ne is beszeljunk...


csüt. ápr. 30, 2009 1:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Akkor ezt a telefont az N96 team dolgozta ki.

Ott is ugyanilyen érthetetlen volt a proci/akksi/stb. választás, pláne, hogy flagshipnek szánták azt is.


szer. ápr. 29, 2009 18:43
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Ez így mind szép s jó,de pont ezen a véleményen vagyok jómagam is úgyhogy ne nekem írd :D Szvsz ha nem történnek radikális változások a Nokiánál akkor minden bizonnyal tetemes százalákokat fog veszteni a nagy mobilos tortából,többek közt a Samsungnak köszönhetően.


kedd ápr. 28, 2009 22:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
Akoska írta:
Mi a baj vele?



Hogy nem azt kapta mint pl az E55?Az N97 mint a nokia zászlóshajója szvsz megérdemelte volna azt a 600Mhz-et.


Vess egy pillantást a Samsung Omnia HD processzorára és hardware jellemzőire és rögtön megérted mi a gond vele.
Röviden annyit, hogy közel kétszer gyorsabb proci, kétszeres méretű RAM és 8MP-es 720p 24fps HD rögzítésre képes kamera, mindez Symbian touch 5th oprendszerrel, Texas Instruments hardware-el, grafikus gyorsítással, nagyobb méretű (3,7") érintésérzékeny OLED kijelzővel!!... :shock:
És ha ehhez hozzátesszük, hogy az Omnia HD kb. 100 Euroval olcsóbb, és ráadásul előbb is tervezik piacra dobni, mint az N97-et, akkor előre megjósolható, hogy a Samsung megint le fog nyúlni pár százalékot a Nokia piaci részesedéséből... :?

Részletek angolul tudóknak itt:
http://www.symbian-freak.com/news/009/04/dream_is_over_n97_processor_details_revealed.htm

Félreértés ne essék, nem vagyok Samsung párti, csak egyszerűen nem értem, hogy ilyen erős piaci konkurencia mellett miért nem húz bele egy kicsit jobban a Nokia?
Folyamatosan csökken a piaci részesedésük, többnyire a Samsungnak köszönhetően. Több országban a samsung már be is fogta, vagy megelőzte a Nokiát.
Nem lenne itt az ideje most már kicsit innovatívabbnak és versenyképesebbnek lenni? 8)
Azt meg végképp nem értem, hogy olyan hw elemeket, amelyek már az N95-ben is benne voltak (dual core proci, hw-es grafikus gyorsító) miért kell kivenni????
A Nokia eleve komoly lemaradással hozta ki a touchscreen telóját, tehát elvárható lett volna, hogy ezt kompenzálja azzal, hogy minimum az Omnia HD-hez hasonló hardware erőforrásokkal dobja piacra az N97-et.
Sajnos nem így lett. És ennek meg is lesz a következménye - szerintem.
Ezzel együtt azért kacsintgatok az N97-re... :wink: :lol:


kedd ápr. 28, 2009 22:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Akoska írta:
Mi a baj vele?



Hogy nem azt kapta mint pl az E55?Az N97 mint a nokia zászlóshajója szvsz megérdemelte volna azt a 600Mhz-et.


kedd ápr. 28, 2009 19:14
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 899 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 27 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség