Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. jún. 08, 2024 22:19



Hozzászólás a témához  [ 79 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
6700 classic 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: 6700 classic
Chevanton írta:
Macika,
a fényérzékelő miatt sem kontrasztot, sem mást nem lehet beállítani. Nekem mégis jól jönne egy kis többletkontraszt vagy fényerő ami meg is van, mert bekapcsoláskor szépen ragyog, ezt az állapotot szeretném tarósítani. Van valamilyen kód vagy mérnöki menü, ahol garancia vesztés nélkül állíthatom be mégis a fokozatot vagy esetleg a fényérzekelés funkciót kikapcsolva tartósíthatnám a legkontrasztosabb állapotot?

Én úgy tudom, hogy ki lehet kapcsolni menüből a fényérzékelőt, de cserébe eléggé drasztikus fogyasztásnövekedés következik be, nem biztos, hogy megéri.


szer. jún. 22, 2011 13:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:51
Hozzászólások: 124
Hozzászólás Re: 6700 classic
Macika,
a fényérzékelő miatt sem kontrasztot, sem mást nem lehet beállítani. Nekem mégis jól jönne egy kis többletkontraszt vagy fényerő ami meg is van, mert bekapcsoláskor szépen ragyog, ezt az állapotot szeretném tarósítani. Van valamilyen kód vagy mérnöki menü, ahol garancia vesztés nélkül állíthatom be mégis a fokozatot vagy esetleg a fényérzekelés funkciót kikapcsolva tartósíthatnám a legkontrasztosabb állapotot?


szer. jún. 22, 2011 12:45
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: 6700 classic
ibacsabi írta:
sótétben sem akarja az igazságot. irány a szerviz?
:cry: :cry: :cry:

Ha garis, mindenképpen!


vas. jún. 12, 2011 15:24
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jún. 12, 2011 13:21
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: 6700 classic
sótétben sem akarja az igazságot. irány a szerviz?
:cry: :cry: :cry:


vas. jún. 12, 2011 15:08
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: 6700 classic
ibacsabi írta:
sziasztok. volna egy kérdésem.vettem egy 67-est és nem világit a billentyüzet. van valahol a menüjében ere vonatkozó beállitás?

Soha nem világít? Nem lehet, hogy a fényérzékelő tiltja csak? Teljesen sötétben is próbáltad?
Lehet ám, hogy esett/ázott és azért van ez a baja...


vas. jún. 12, 2011 14:15
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jún. 12, 2011 13:21
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: 6700 classic
sziasztok. volna egy kérdésem.vettem egy 67-est és nem világit a billentyüzet. van valahol a menüjében ere vonatkozó beállitás?


vas. jún. 12, 2011 13:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás Re: 6700 classic
Ja, igen.

Üdv a T-mobile világában a 2010-es években.

Ezt a kis plusz bevételt elfelejtették kivenni még a 90-es évek közepén, az ezredfordulón és azóta is, most már minek bántsák.
Hogy ez Európában valószínűleg egyedülálló anakronizmus (és lehúzás)? Ja, kérem, kicsire nem adunk... éljenek a havidíjas előfizetők!


csüt. dec. 30, 2010 21:45
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: kedd dec. 28, 2010 19:17
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: 6700 classic
Köszönöm! Azóta már rájöttem! Most lehet kinevettek, de még soha nem volt előfizetéses kártyám és kiderült, hogy aktiválni kell a szolgáltatónál a hívószámkijelzést havi 200 Ft-ért! Kiakadtam. Kész rablás. Domino csomagban ezért nem kellett külön fizetni. Ez van. Azért mégegyszer köszönöm!

Üdv: Kitti


szer. dec. 29, 2010 13:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás Re: 6700 classic
kitti1209 írta:
Sziasztok!

Ugyanilyen telóm van, csak az illuvial pink változatban, és nem jelzi ki ha hív valaki a számot és a nevet sem. Kerestem mindenfelé ennek a megoldását, a beállításokat már átnéztem 100-szor. Tudnátok segíteni?

Előre is köszi!

Üdv: Kitti


Szia,

lehet, hogy egy olyan téma van beállítva, amin a híváskor előugró ablak színe és a betűszín egyezik. Olyankor valóban nem ír ki semmit. Próbálj másik témát választani, hátha segít!


szer. dec. 29, 2010 10:19
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd dec. 28, 2010 19:17
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: 6700 classic
Sziasztok!

Ugyanilyen telóm van, csak az illuvial pink változatban, és nem jelzi ki ha hív valaki a számot és a nevet sem. Kerestem mindenfelé ennek a megoldását, a beállításokat már átnéztem 100-szor. Tudnátok segíteni?

Előre is köszi!

Üdv: Kitti


kedd dec. 28, 2010 19:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 10:28
Hozzászólások: 86
Hozzászólás Re: 6700 classic
na kijött a T-s frissítés erre is.


pén. okt. 29, 2010 14:24
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2010 10:42
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: 6700 classic
:jaj: Nem tudom mi jó ebben a telefonba, én 1 hetet használom 2 hetet szervizben van!
Mindig van valami baja! egy ****!


pén. szept. 10, 2010 10:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás Re: 6700 classic
Van esetleg olyan színváltozat, amelyik kevésbé bírja a strapát, esetleg már kopásnak is indult?
(Ha a fekete bírja a legjobban a kiképzést, annak örülnék igazán! :D)


szomb. aug. 21, 2010 19:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 10:28
Hozzászólások: 86
Hozzászólás Re: 6700 classic
Bocs, most látom hogy még csak a 10.50-es jött ki, és a legújabb a 13-as....Hihetetlen, egy lépéssel mindig hátrébb kell lenni a trének :?


szomb. júl. 24, 2010 10:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 10:28
Hozzászólások: 86
Hozzászólás Re: 6700 classic
Na a T-nél kijött. Hirtelen nem látok sok változást, de a gps biztos ingyenes lett. Valamelyik nap majd kipróbálom kint.


pén. júl. 23, 2010 19:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás Re: 6700 classic
Sehol nem találom, szerintem még nincs kint a soft.


pén. júl. 02, 2010 20:19
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 10:28
Hozzászólások: 86
Hozzászólás Re: 6700 classic
aronpapa írta:
A 6700 classic számára is elérhetővé vált az autós és gyalogos navigációt kínáló szolgáltatás.

Részletesebben ITT olvashattok róla.


valakinek a T-mobilnál már sikerült az update?


pén. júl. 02, 2010 16:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás Re: 6700 classic
Ezért jár a kalapemelés a Nokiának.


csüt. júl. 01, 2010 14:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás Re: 6700 classic
A 6700 classic számára is elérhetővé vált az autós és gyalogos navigációt kínáló szolgáltatás.

Részletesebben ITT olvashattok róla.


csüt. júl. 01, 2010 14:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Ámen. Pont ahogy Zoli mondja.

Annyi kiegészítéssel, hogy az akksi a névleges kapacitását a 3.-4. töltésre fogja elérni.


pén. máj. 07, 2010 19:26
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Li-Ion aksit nem kell formázni(nem is lehet),az első töltés idejéről megkérdeznél 10 embert akkor 11 féle választ kapnál.Én azt mondom hogy az első legyen több mint a normál feltöltési idő de nem kell a 3x16óra.Ha esetleg éjjel rajtahagyod a töltőn akkor sem lesz semmi gond,túltöltődni úgysem tud.


pén. máj. 07, 2010 17:03
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Akku
Ennél még fontos az első töltés hossza? Kell formázni az aksit?


pén. máj. 07, 2010 16:38
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. aug. 13, 2007 19:01
Hozzászólások: 4
Hozzászólás nokia 6700
Pár info, ha valakinek fontos esetleg:
Első feltöltéssel bírt másfél napot, ebben volt 2 óra beszélgetés és azért nyomkodás, ismerkedés a telefonnal, menüjével, bár ismerem a nokiákat, mert márka hű vagyok :)
Most van egy E66-om is 1 évig használtam. Ahhoz képest minimal a 6700 tudása, de pont megfelelő arra amire nekem szükségem van és tényleg tetszetős egy tella, jó a fogása is!
Jó az összeszerelés tényleg, masszív, nem nyekereg a kaszni :) A foltokat nem nagyon veszem észre rajta, de nem is igazán gyűjti (fekete), hátlapon szinte semmi folt nem tűnik fel, még a num billentyűzeten sem. a menü gombjai viszont gyűjtik, mert az fényes anyagból van.
Tökéletesen hallok vele mindenkit ill. minden beszélgetést, hangerő is rendben van, kihangosítva is egész jó, persze itt számít a másik fél mikrofonja is.
A num billentyűzetet gombjai nem a legelőnyösebb enyhén süllyesztve van és lap az egész, kis mini gumicsík elválasztással, hogy azért nagyon ne tévedj el :) tehát azért figyelni kell, mikor gépelsz! :) a csillag gombot csak másodjára tudom megnyomni/betalálni, ha fel akarod oldani a billzárat :) Én ilyenkor a telefon lekerekített fémívét nyomkodom :) De hozzá lehet szokni biztosan! nanohiba számomra :)
A kijelző fényerejét szerintem tökéletesen eltalálták, szép a kijelző is.
A nem fogadott hívásokat jelző fény harmatgyenge és kb 15-20 mpként villog, ha jól emlékszem kettőt, eddig egyszer sem vettem észre, ha volt nem fogadottam, csak mikor megnyomtam a telcsi hívás bontás gombját és ilyenkor megjelenik a kijelzőn a dátum, az idő és az események, ha voltak..E66-on azért villan rendesen és elég sűrűn, már szinte zavaró is :) Igazából ez egy mindegy funkció, előbb-utóbb, de inkább előbb :) kézbe veszed a telcsit elkezded nyomkodni és észreveszed, h kerestek.
A kamera egész jó, nem hittem volna, h ilyen baromi nagyot villan az a kis vaku (ledes!...?), amit szinte észre sem veszel a hátlapon :) Összehasonlítottam a bnőm 6303 vakuját, amin vmiféle dupla ledes vaku van és hát a 6700 vakító fényviszonyokat eredményezett, míg a 6303 nem annyira vagy nem igazán mondanám vakítónak.
Úgyhogy ez nálam nagyon rendben van, mert azt gondoltam, h alig villan az kis mini led, ez bejött!
Nekem összességében nagyon teszik! Jó használni! Jó vele telefonálni! Jó a fogása! Számomra tudja amit kell és használok egy telefonban. Csak ajánlani tudom :)


szomb. máj. 01, 2010 18:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
juha írta:

Még annyi, mi is ez a SAR?


"SAR
A mobiltelefóniában is meglévő sugárterheléssel kapcsolatos szabályozás során azt veszik alapul, hogy biológiai hatást az emberben elnyelt sugárzás okozhat, vagyis az ún. fajlagosan elnyelt teljesítmény (Specific Absorption Rate, SAR) határozza meg a rádiófrekvenciás expozíció alapkorlátait. Ebből származtatják az ajánlásban szereplő és mérendő (illetve a levegőben mérhető), megengedhető expozíciós határértékeket W/m2-ben, mW/cm2-ben, V/m-ben vagy A/m-ben. Ez a származtatás mérések és számítások alapján történik, olyan módon, hogy feltételezik az adott körülmények közötti legnagyobb elnyelődést (ún. worst case, legpesszimistább eset)."


szer. ápr. 07, 2010 7:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 24, 2009 8:53
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
E51/E52 SAR értéke k...a magas. 6700 SAR értéke nagyon jó!!!


kedd ápr. 06, 2010 20:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 10:28
Hozzászólások: 86
Hozzászólás 
panama-boy írta:
MVD írta:

Az ilyen ember(ek)nek tökéletes az s40.


Teljesen igazad van!

Aki

- elegáns telefont keres
- jó aksival
- jó SAR értékkel

és többnyire telefonálni, sms-ezni szeretne, netán még jó minőségű videókat is akar csinálni, az nyugodt lélekkel megveheti szerintem a 6700-t.


Igazad van, ízlések és pofonok, így már értem a választásod.
A feleségem elégedett a telóval, aksi jó, nem melegszik, viszonylag jó képeket készít, sok meglepetésre nem kell számítanod.

Még annyi, mi is ez a SAR? Nem vagyok nagy telós, még nem hallottam róla csak körvonalakban, hogy a rádió hullám sugárzás mérőszáma.
Viszont ahogy lapozom a nokia oldalát, az E51-é szinte a legmagasabb...


kedd ápr. 06, 2010 20:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 24, 2009 8:53
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
MVD írta:

Az ilyen ember(ek)nek tökéletes az s40.


Teljesen igazad van!

Aki

- elegáns telefont keres
- jó aksival
- jó SAR értékkel

és többnyire telefonálni, sms-ezni szeretne, netán még jó minőségű videókat is akar csinálni, az nyugodt lélekkel megveheti szerintem a 6700-t.


kedd ápr. 06, 2010 17:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
juha írta:
Ahogy néztem az árakat, az E52-vel pont ugyanannyiba kerül, ami erősen csökkenti versenyképességét.

Barátom felesége is ilyet rendelt magának, mert:
- Nokia kell és kész (candybar),
- jóformán csak telefonálni fog vele,
- fényképezni elfogadható minőségben lehet vele,
- esetenként diktafonként használná
- 1-2 éves használatot tervez vele.
Az ilyen ember(ek)nek tökéletes az s40.


kedd ápr. 06, 2010 15:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 24, 2009 8:53
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
Hát, hogy mennyire kevésbé versenyképes egy 6700 egy E52-vel szemben ..... ez nagyon szubjektív. Egy haverom pl. olvasószemüveget használ, ezért nála a symbian telefonok 100% kilőve, mert nagyon kicsik a betűk, a Font Magnifier program pedig nem minden betűt/számot nagyít fel. Arról nem is beszélve, hogy az E52-nek p...csa magas a SAR értéke, miközben a 6700-nak nagyon jó értéktartományban mozog.

A külső is szubjektív. Nekem az E52 egérszürkébe még ingyen sem kellene, szerintem roppant unalmas telefon. Az eleganciától pedig nagyon messze van. Ezzel szemben a 6700 sokkal elegánsabb, patinásabb telefon. Ízlések és pofonok. Mondom, nekem az E52 akkor sem kellene, ha valaki egy sósperecért cserébe utánam hajítaná. De találnál itt a fórumban bizonyára ellentétes véleményt is. :wink:

Minden esetre érdekelne továbbra is, hogy kinek milyen a tapasztalata a 6700-val.


kedd ápr. 06, 2010 12:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 10:28
Hozzászólások: 86
Hozzászólás 
panama-boy írta:
Senki, akinek otthon heverne ez a szépség és beszámolna róla?


Van a családban, de semmi különös. Design-ra jó, de semmi különös szolgáltatás. S40-es ugyebár... Nem melegszik a hátulja amúgy.
Ahogy néztem az árakat, az E52-vel pont ugyanannyiba kerül, ami erősen csökkenti versenyképességét.


hétf. ápr. 05, 2010 19:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 24, 2009 8:53
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
Senki, akinek otthon heverne ez a szépség és beszámolna róla?


szomb. ápr. 03, 2010 20:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 24, 2009 8:53
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
Nagyon elegáns telefon. Valakinek van tapasztalata? Érdekelne különösen

- mennyit bír az aksija napi átlag 90-120 perc beszélgetésnél
- hosszabb hívások alatt forrósodik a hátlap?
- egyéb észrevételek?
- vélemények?


csüt. feb. 18, 2010 20:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:51
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
We travel ingyenes navigáció, elvileg net nélkül is megy, hangos navigáció angolul, németül stb.: http://we-travel.co.cc Próbálta valaki 6700-ra?


szomb. dec. 26, 2009 13:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 10:28
Hozzászólások: 86
Hozzászólás 
Chevanton írta:
juha írta:

Köszönöm! jól látom hogy net/wap elérés is kell hozzá, amikor a navit akarom használni?

Szívesen! Nem tudom, nekem nincs installálva, de az nem jó, ha a navigáláshoz net kell. Ha feltöltöltöd, számolj be a tapasztalataidról, hogy tényleg kell -e hozzá net vagy a leírással ellentétben anélkül is működik.


Én feltöltöttem a telóra (pár Mbyte ???), de indításkor kiírja hogy connection failed. Ahhoz a számhoz nincs aktiválva semmi wap semmi net. Először arra gyanakodtam, de igazából a méretéből de következtetek túl sokra.
Most hogy belegondolok, lehet előtte a gps-t be kellett volna lőni. Lehet majd mégegyszer felrakom :?


kedd dec. 15, 2009 19:53
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
juha írta:
Köszönöm! jól látom hogy net/wap elérés is kell hozzá, amikor a navit akarom használni?
Én 99%-ban az igenre szavaznék...


kedd dec. 15, 2009 0:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:51
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
juha írta:

Köszönöm! jól látom hogy net/wap elérés is kell hozzá, amikor a navit akarom használni?

Szívesen! Nem tudom, nekem nincs installálva, de az nem jó, ha a navigáláshoz net kell. Ha feltöltöltöd, számolj be a tapasztalataidról, hogy tényleg kell -e hozzá net vagy a leírással ellentétben anélkül is működik.


kedd dec. 15, 2009 0:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 10:28
Hozzászólások: 86
Hozzászólás 
Chevanton írta:
juha írta:
Na dobjuk fel akkor egy kicsit a topicot.

Nézegettem a garmin-okat, de nem tiszta hogy erre a telóra egyáltalán felmenne e. Van valami navi program S40-esekre? Valaki próbálta már ?

Köszönöm előre is,
J


http://www.amazegps.com/
Kb. 1 hónapig használható ingyen a prémiumváltozat is, ha nem akarod megrendelni, utána továbbra is ingyen lehet használni, de extrák nélkül.


Köszönöm! jól látom hogy net/wap elérés is kell hozzá, amikor a navit akarom használni?


hétf. dec. 14, 2009 21:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:51
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
juha írta:
Na dobjuk fel akkor egy kicsit a topicot.

Nézegettem a garmin-okat, de nem tiszta hogy erre a telóra egyáltalán felmenne e. Van valami navi program S40-esekre? Valaki próbálta már ?

Köszönöm előre is,
J


http://www.amazegps.com/
Kb. 1 hónapig használható ingyen a prémiumváltozat is, ha nem akarod megrendelni, utána továbbra is ingyen lehet használni, de extrák nélkül.


hétf. dec. 14, 2009 12:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 10:28
Hozzászólások: 86
Hozzászólás 
Macika írta:
juha írta:
Na dobjuk fel akkor egy kicsit a topicot.

Nézegettem a garmin-okat, de nem tiszta hogy erre a telóra egyáltalán felmenne e. Van valami navi program S40-esekre? Valaki próbálta már ?

Köszönöm előre is,
J
A Garmin Mobile XT S60-ra, 9.x-re készült.
Nincs.
Illetve van.
De Te - valamiért úgy érzem - ingyenesre (vagy 'azzá tehetőre') gondolsz.

Na, olyan nincs!

Köszi azért a választ, akkor azért nem találtam. Fizetős megoldásból csak a nokiás térkép van?


pén. dec. 11, 2009 20:43
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
juha írta:
Na dobjuk fel akkor egy kicsit a topicot.

Nézegettem a garmin-okat, de nem tiszta hogy erre a telóra egyáltalán felmenne e. Van valami navi program S40-esekre? Valaki próbálta már ?

Köszönöm előre is,
J
A Garmin Mobile XT S60-ra, 9.x-re készült.
Nincs.
Illetve van.
De Te - valamiért úgy érzem - ingyenesre (vagy 'azzá tehetőre') gondolsz.

Na, olyan nincs!


pén. dec. 11, 2009 19:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 10:28
Hozzászólások: 86
Hozzászólás 
Na dobjuk fel akkor egy kicsit a topicot.

Nézegettem a garmin-okat, de nem tiszta hogy erre a telóra egyáltalán felmenne e. Van valami navi program S40-esekre? Valaki próbálta már ?

Köszönöm előre is,
J


pén. dec. 11, 2009 17:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Gotyi írta:
Sziasztok,
Azokat kérdezném, akik chrome szinű telót vettek, hogy mennyire fogja az újlenyomatot? Mert MM-ban ki volt téve és ott persze teljesen össze volt tapicskolva. Megvenném ezt a telót mert nagyon tetszik csak félek, hogy nagyon látszik rajta minden... Vagy azért nem annyira gáz? Köszi az infokat előre is!

Ha magad is tapogattad, akkor láthattad, hogy bizony nagyon gyűjti az újlenyomatokat. A fekete kicsit kevésbé.


kedd nov. 10, 2009 18:16
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd nov. 10, 2009 14:18
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok,
Azokat kérdezném, akik chrome szinű telót vettek, hogy mennyire fogja az újlenyomatot? Mert MM-ban ki volt téve és ott persze teljesen össze volt tapicskolva. Megvenném ezt a telót mert nagyon tetszik csak félek, hogy nagyon látszik rajta minden... Vagy azért nem annyira gáz? Köszi az infokat előre is!


kedd nov. 10, 2009 14:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:51
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Akkor még néhány kérdés a tulajdonosokhoz, addig is megy le az ára: :)

- a Nokia Maps milyen verziója van rajta?
- 30 nap próbaidő után ugyanúgy lehet vele navigálni, csak a hangos navigáció szűnik meg?
- a 30 nap letelte után csak az autós útvonaltervezőnél szűnik meg a hangalámondás, a gyalogosnál megmarad?
- mivel a készülék nem olcsó, szerintem pofátlanság az, hogy fizetni kelljen a hangos navigációért - valaki tud rá megoldást, hogy a 30 nap után is tovább működjön?


pén. okt. 30, 2009 14:08
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Chevanton írta:
Macika írta:
col írta:
Chevanton írta:
Rendben, kösz a gyors választ!
És akkor lenne még néhány kérdésem:
1. Teljes képernyős üzemmódban vízszintesen és függőlegesen is lehet nézni a képeket? És hogy működik ugyanez a videónál?
2. A készenleti ideje tényleg gyenge, csak kb. két napot bír el átlagos használat mellett?
3. A háttárvilágítás erőssége állítható? A háttérvilágítás időtartama állítható vagy 10 mp után vége?


1. Teljes képernyősnél csak fektetve. Videóknál is.
1. Motoszkál bennem a kisördög, hogy egyébként hogyan lehetne máshogyan? ;)
Nem lett az a kérdés átgondolva...

Csak hogy adjunk az ördögnek :) Arra gondoltam, hogy levágja a kép két szélét, így oldva meg a képernyőre optimalizálást (pl. LG-nél így rakja ki háttérképnek a fekvő formátumban készített fotókat).
Az nem lenne teljes képernyős megjelenítés. Na meg akkor az lenne a probléma, hogy csonkol.
Egyébként képes nagyítva megjeleníteni, úgy, ahogy írtad.


hétf. okt. 19, 2009 20:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 20, 2008 15:39
Hozzászólások: 72
Hozzászólás 
Chevanton írta:
Csak hogy adjunk az ördögnek :) Arra gondoltam, hogy levágja a kép két szélét, így oldva meg a képernyőre optimalizálást (pl. LG-nél így rakja ki háttérképnek a fekvő formátumban készített fotókat).....

...Ej, ej , ez az irónia...
Amúgy én jórészt csak telefonálásra, kicsit sms-ezésre használom a mobilt,fotózni nem ezzel kell, de vannak oillanatok, amiket érdemes megörökíteni és akkor az se árt, ha néhány fotót szépen vissza lehet rajta nézni.


A háttérkép kezelése egy más téma. Azt valóban tudod állítani és különböző módon "testre szabni" itt is. De az eredeti készített, másolt, tárolt képeket nem csonkítja. Csak a rendelkezésre álló hely méretéhez igazítja.
Amúgy a háttérképet sem levágja csak úgy "földműves módon", hanem választási lehetőséget kínál a megjelenítési módszerre.
Tehát ennek megfelelően a készített fotóidat nem fogja csonkolni, szépen vissza tudod rajta nézni, sőt természetesen eredeti formájában el is tudod menteni számítógépre, stb.


hétf. okt. 19, 2009 19:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:51
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
col írta:
Bennem nemcsak ez motoszkál :twisted: , de amúgy lehetne például holografikus kivetítéssel, esetleg a telefon hátoldalán folytatva a képet (természetesen görgetve), vagy BT-n, wifi-n azonnal a PC, Laptop képernyőn 3D-ben megjelenítve, kellemes zenével aláfestve.

Ej, ej , ez az irónia...
Amúgy én jórészt csak telefonálásra, kicsit sms-ezésre használom a mobilt,fotózni nem ezzel kell, de vannak oillanatok, amiket érdemes megörökíteni és akkor az se árt, ha néhány fotót szépen vissza lehet rajta nézni.


hétf. okt. 19, 2009 19:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:51
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Macika írta:
col írta:
Chevanton írta:
Rendben, kösz a gyors választ!
És akkor lenne még néhány kérdésem:
1. Teljes képernyős üzemmódban vízszintesen és függőlegesen is lehet nézni a képeket? És hogy működik ugyanez a videónál?
2. A készenleti ideje tényleg gyenge, csak kb. két napot bír el átlagos használat mellett?
3. A háttárvilágítás erőssége állítható? A háttérvilágítás időtartama állítható vagy 10 mp után vége?


1. Teljes képernyősnél csak fektetve. Videóknál is.
1. Motoszkál bennem a kisördög, hogy egyébként hogyan lehetne máshogyan? ;)
Nem lett az a kérdés átgondolva...

Csak hogy adjunk az ördögnek :) Arra gondoltam, hogy levágja a kép két szélét, így oldva meg a képernyőre optimalizálást (pl. LG-nél így rakja ki háttérképnek a fekvő formátumban készített fotókat).


hétf. okt. 19, 2009 19:33
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
col írta:
(a méretéből is látszik, és a tudomány mai állapota szerint tudtommal is fizikai képtelenség, hogy egy függőleges téglalapba egy vízszintes téglalapot beletegyek méretcsökkenés nélkül..). :)
A zárójelben van a lényeg! ;)

Épp ezt akartam én is leírni...


hétf. okt. 19, 2009 19:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 20, 2008 15:39
Hozzászólások: 72
Hozzászólás 
Macika írta:
col írta:

1. Teljes képernyősnél csak fektetve. Videóknál is.
1. Motoszkál bennem a kisördög, hogy egyébként hogyan lehetne máshogyan? ;)


Bennem nemcsak ez motoszkál :twisted: , de amúgy lehetne például holografikus kivetítéssel, esetleg a telefon hátoldalán folytatva a képet (természetesen görgetve), vagy BT-n, wifi-n azonnal a PC, Laptop képernyőn 3D-ben megjelenítve, kellemes zenével aláfestve.

Amúgy komolyan, aki nem ismeri, az lehet nem gondol az elforgatásra. De a Nokiáknál ez a tipikus, hogy a teljes képernyős megjelenítés az elforgatva van...
Szóval igazából ez tényleg nem kérdés, hiszen a mellékelt kép a kérdésnél az fekvő (a méretéből is látszik, és a tudomány mai állapota szerint tudtommal is fizikai képtelenség, hogy egy függőleges téglalapba egy vízszintes téglalapot beletegyek méretcsökkenés nélkül..). :)


hétf. okt. 19, 2009 18:50
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 79 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot], Google [Bot] valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség