Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. máj. 10, 2024 10:23



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 1 hozzászólás ] 
Beázott NOKIA reloaded 
Szerző Üzenet
platina tag

Csatlakozott: hétf. aug. 28, 2006 23:54
Hozzászólások: 826
Hozzászólás Beázott NOKIA reloaded
Forrás: http://homar.blog.hu/2009/07/02/kamu_sz ... akuzletben

Pár napja volt egy érdekes meccs a beázott Nokiáról. Ezt azért érdemes lesz elolvasgatni hozzá.... nekem olyan deja vu érzésem van.

Kamu szervizelés a Nokia szaküzletben?
2009.07.02. 11:49 | gabriseszter
ügyfélszolgálat szerviz telefon naiv ügyfél

P. szerint a telefonját azért nyilvánították teljesen használhatatlannak a Nokia szaküzletében és azért kérték, hogy ha már így alakult, náluk dobja ki, hogy szépen zsebretegyék a nagyértékű eszközt. A telefont viszont azóta is hiba nélkül működik, P. pedig a fogyasztóvédelemhez fordult, izgatottan várjuk a folytatást.

Nemrégiben egy reggel azt vettem észre, hogy 2 hónapos Nokia telefonom nem indult be az akumulátor lemerülése után. Gondoltam csak fel kell tölteni, de semmi reakció. Kicsit gondolkodtam, hogy telefonos haveromhoz vigyem-e vagy egy hivatalos szervizbe, de inkább a Westend Nokia szaküzletét választottam.

Beadtam a telefonomat, azzal hogy nem működik, nézzék meg. A válasz az volt, hogy semmi gond elküldik a Nokia szervizbe, de előtte megnézi, hogy másik aksival működik-e, működött. Tehát gondoltam az aksival lehet gond, de mivel garanciális vizsgálják be….

Egy hét után mehettem érte, amikor jött a meglepetés: a srác már úgy fogadott hogy nagyon rossz híre van. Mutatott egy hivatalos fényképet a szervizből, amin látható volt, hogy a nyomtatott áramkörön víz foltok láthatóak. A Nokia szerviz csak ennyit állapitott meg. E mellé a papír mellé kaptam egy a Nokia üzlet jegyzőkönyvének másolatát, amint az szerepelt, hogy a telefon nem bekapcsolható. Ezen nagyon megdöbbentem, hiszen amikor beadtam a telefont a másik aksival bekapcsolt. Ezt el is mondtam ujra és a válasz az volt, hogy a víz miatt beindult folyamat már olyan károsodást okozott, hogy a telefon tönkrement és „kuka”. Na itt elszomorodtam kicsit…

Ekkor a srác nagyon sajnálkozva felajánlotta, hogy dobjam ki náluk a telefont mert veszélyes hulladék és megbüntetnek ha nem ilyen helyen dobom ki…. Én inkább hazavittem.

Ez volt a szerencsém…

Hazavittem bedugtam a töltőbe és elindult…. azóta is jól üzemel(hiba nélkül).

Nos ez egy 100 ezer forintos telefon és lazán lenyúlták volna ha ott dobom ki, annyi volt hogy tökre le volt merülve az aksi és tölteni kellett… Megdöbbentő hogy az ember a hivatalos szaküzletekben sem bízhat.

Pehhükre egy papírt is adtak amin az szerepel, hogy a telefon használhatatlan – nem bekapcsolható (IMEI számmal…)

Ezekkel a papírokkal levelemet küldöm a fogyasztóvédelemhez is, mivel a Nokia Ügyfélszolgálata nem válaszolt e-mailes megkeresésemre, pedig ha ők bocsánatot kérnek és elintézik hogy az X ember már ne dolgozzon a Westend Nokia Szaküzletében akkor nem fordulnék a hivatalos szervekhez.

Kérlek nevemet ne publikáljátok, nehogy direkt a Nokia szaküzletek áldozata legyek…

ui: a szakszerviz helyesen járt el, csak az üzlet nem!

Üdv

P.


csüt. júl. 02, 2009 11:17
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 1 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google Adsense [Bot] valamint 38 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség