Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. máj. 29, 2024 2:17



Hozzászólás a témához  [ 46 hozzászólás ] 
Nokia C3-00 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
hagymaskrumpli írta:
Sziasztok!
Barátnőm most vett egy C3-at Vodafone-nál, nem tudja használni a wifit sehol.. valamint van ez a G betű ami ugye a GPRS hálózat! Ezt valahogyan kilehet kapcsolni vagy ez vesz le pénzt vagy hogy működik ez?


Igen, le kell tiltatni az összes adat opciót. 1270, vagy a legközelebbi bolt.

hagymaskrumpli írta:
A wifire is szeretnék tippeket kérni :D
Köszi előre is!


Kicsit fentebb már írtam, SW-t kell frissíteni, az újabb SW-eken már nincs ez a hiba.


szomb. aug. 27, 2011 16:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
hagymaskrumpli írta:
Sziasztok!
Barátnőm most vett egy C3-at Vodafone-nál, nem tudja használni a wifit sehol.. valamint van ez a G betű ami ugye a GPRS hálózat! Ezt valahogyan kilehet kapcsolni vagy ez vesz le pénzt vagy hogy működik ez? A wifire is szeretnék tippeket kérni :D
Köszi előre is!

Ha az emlékeim nem csalatkoznak akkor a vodafone letiltotta a c3-ban a wi-fi-t.


csüt. aug. 25, 2011 20:45
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. aug. 25, 2011 14:36
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Sziasztok!
Barátnőm most vett egy C3-at Vodafone-nál, nem tudja használni a wifit sehol.. valamint van ez a G betű ami ugye a GPRS hálózat! Ezt valahogyan kilehet kapcsolni vagy ez vesz le pénzt vagy hogy működik ez? A wifire is szeretnék tippeket kérni :D
Köszi előre is!


csüt. aug. 25, 2011 14:42
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 17, 2011 19:14
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Szia!

A feleségemnek vettem ma egy Nokia C3 00 -t.
Közel állok a "texasi láncfűrészes" gyilkossághoz!
Nem tudom beállítani neki a telefonján az e-mail küldés-fogadást.
Te vagy az utolsó esélyem!

A lényeg: - itthon van wifi (invitel) (Látja is, sőt indexet is lát, tehát működik.)
- előfizetve nincs internet a mobilra
- beállítottam pop3-at felh. név, jelszó
- azt írja, nem kapcsolódik.

Kinyírjam???? :) (Már a telefont!)

Köszi, ha segítesz, mert rám férne!


szer. aug. 17, 2011 19:30
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
ixionka írta:
Hátha tud valaki segíteni.
Van egy C3-00-ás telefonom, szeretnénk használni Kubuntu 11.4 linux alatt. A telefont össze kötöttük a géppel, és a telefont felismeri, de a csatlakozás nem sikerült.
Elő van fizetve a telefonra internet csomag.
Valakinek esetleg valamilyen ötlete?

Linuxra nem írt driver-támogatást a Nokia.
Mac-re se túl régen van.
Félő, hogy a MS-összefekvés után még kevésbé fog konkurens oprendszer felé nyitni a Nokia...

Persze, ettől még lehet driver hozzá, csak nem a Nokia írja...


vas. júl. 17, 2011 0:58
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. júl. 16, 2011 23:12
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Hátha tud valaki segíteni.
Van egy C3-00-ás telefonom, szeretnénk használni Kubuntu 11.4 linux alatt. A telefont össze kötöttük a géppel, és a telefont felismeri, de a csatlakozás nem sikerült.
Elő van fizetve a telefonra internet csomag.
Valakinek esetleg valamilyen ötlete?


szomb. júl. 16, 2011 23:16
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd júl. 12, 2011 9:25
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
A közösségek címszó alatt feltüntetett ikonra rákattolva tudok felkapcsolódni facere és eddig ez is pénzes volt de a nokiát felhívtuk és ott tájékoztattak minket a beállítás folyamatáról..., ami sikerrel is járt gondolom akkor ezt is belehet valahogy állítani a szoftvertől eltekintve..


kedd júl. 12, 2011 10:45
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Fanncs írta:
Sziasztok! Lenne nekem egy olyan problémám, hogy nem tudom hol tudnék a facebook-on és a twitteren kívül más oldalakat wifi segítségével igénybe venni.. Mivel ha a böngészőre megyek fel.. Nem a wifi-n keresztül csatlakozik az internethez, hanem a vodafone számláz. Remélem valaki a segítségemre lesz. Előre is köszönöm.

Erőteljesen gyanítom, hogy a Vodafone keze van a dologban, a személyre szabott S40-es szoftvernek köszönhetően...


kedd júl. 12, 2011 10:27
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd júl. 12, 2011 9:25
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Sziasztok! Lenne nekem egy olyan problémám, hogy nem tudom hol tudnék a facebook-on és a twitteren kívül más oldalakat wifi segítségével igénybe venni.. Mivel ha a böngészőre megyek fel.. Nem a wifi-n keresztül csatlakozik az internethez, hanem a vodafone számláz. Remélem valaki a segítségemre lesz. Előre is köszönöm.


kedd júl. 12, 2011 9:47
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Andika írta:
Sziasztok!

Tudja valaki,hogy a telefon alapmemóriája mennyi bejövő sms-t tud tárolni?
(SMS memória / max. MMS méret: na / 300 kB)
Akkor ezzel nem is lehet mit kezdeni?Bővíteni?Vagy áthelyezni esetleg a SIM-re?

Jó az sima feketével is, meg alap betűmérettel, nem ezzel kell kitűnni a többiek közül! Kijavítottam.

Egy db SMS 140 bájt + a feladó, címzett, egyebek, semmiképp nem hiszem, hogy hosszabb lenne 160 bájtnál.
A C3-00 alapmemóriája 57.671.680 bájt.
Tehát ebbe mondjuk egy 500 neves telefonkönyv mellé vastagon belefér pártízezer db SMS. :)
Más kérdés, hogy szerintem 2-2.500 SMS után használhatatlanul belassul a teló, de még lehet az is, hogy megadja magát. Nem olyan igénybevételre van kitalálva.

A SIM rossz ötlet, mert max. 20-25 db-ot tud eltárolni.


vas. máj. 29, 2011 17:12
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. máj. 29, 2011 12:18
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Sziasztok!

Tudja valaki,hogy a telefon alapmemóriája mennyi bejövő sms-t tud tárolni?
(SMS memória / max. MMS méret: na / 300 kB)
Akkor ezzel nem is lehet mit kezdeni?Bővíteni?Vagy áthelyezni esetleg a SIM-re?


vas. máj. 29, 2011 12:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
A javás nem nagyon ment nálam (winmobile 6.1), de a webes felület működik szépen. Csak azért akartam a waposat, mert ott nem kell az sms-el bajlódni ami jön bejelentkezéskor. De úgy döntöttem, hogy ennyi biztonságot használok ha már van. A tippeket köszönöm).


hétf. ápr. 04, 2011 19:25
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
rittinger zoltán írta:
Az android marketben megjelent egy otp alkalmazás,igaz egyelőre még számlaműveletekre nem használható de azt írták hogy egy későbbi frissítés tartalmazni fogja,addig a következő funkciókat tudja:
* Hírek
* GPS alapján a legközelebbi ATM, bankfiók és OTP PayPass elfogadó megjelenítése, részletes keresés
* Aktuális és régebbi devizaárfolyamok
* Pénzváltó
* IBAN kalkulátor
* Gépkocsinyeremény

Ja és ha már megszólítottál,akkor üdv Kuncsaku! :wink:

Le kell tölteni az OTP oldaláról a JAVA-s OTP programot (ami nem SMS-ben, hanem GPRS/WLAN-on keresztül képes kommunikálni).
Ezek után rá kell keresni a google-ben a 'java to apk' stringre.
Egy oldalra feltöltve kedvesen átkonvertálja nekünk a java-t apk-ra és már szalad is az utalás az OTP-nek ;)


csüt. márc. 31, 2011 13:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Az android marketben megjelent egy otp alkalmazás,igaz egyelőre még számlaműveletekre nem használható de azt írták hogy egy későbbi frissítés tartalmazni fogja,addig a következő funkciókat tudja:
* Hírek
* GPS alapján a legközelebbi ATM, bankfiók és OTP PayPass elfogadó megjelenítése, részletes keresés
* Aktuális és régebbi devizaárfolyamok
* Pénzváltó
* IBAN kalkulátor
* Gépkocsinyeremény

Ja és ha már megszólítottál,akkor üdv Kuncsaku! :wink:


kedd márc. 29, 2011 19:04
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Macika írta:
Nálam megy az OTP-nek a java felülete Androidon. Hibátlanul.

Nálam is tökéletesen megy az OTP HTC-n...

Üdv Kuncsaku!


kedd márc. 29, 2011 12:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
kuncsaku írta:
:D Üdv Macika, Trabi, R. Zoli :D olyan jót nevettem mikor olvastam ezt a rovatot. Sihedernyi koromban én is gyakori látogatója voltam a Terminál fórumnak. Most azért nevettem, mert anno volt itt egy kerekasztal beszélgetés hangulat, el vitatkoztatok, jött pár új hús, azt kikészítettétek .

Most meg olvasván ezt a rovatot átalakult a helyzet. Jött a sok "nem tudom mi az, hogy vodás helyett nokiás szoftvert tettek fel" emberke meg jutúb meg fxbk-s mandarin na és azok is előkerültek akik most kezdenek rácsodálkozni a mobilok adta képességekre és ti, mint öreg medvék, oda-oda morogtok, odacsaptok, felemelt ujjal szemüvegeteket másik kézzel megigazítvan okítjátok a fiatalokat. Hát ezen nevettem, köszönöm :). Szaktudásotok előtt természetesen továbbra is fejet hajtok :).

Különben a jutúb problémát én tök egyszerűen kezelem: lexarom :D. Már nekem is elegem van abból, hogy tegnap ment, ma nem megy. A legújabb, hogy ha a gyakran látogatott vagy új videókat nézem meg akkor megy wifiről, ha keresőben keresek, akkor nem megy. Igazából egy db videót nem néznék meg telefonon, még gépről se nagyon mert halálra untat ha hosszabb 3 percnél.
Talán a kihívás miatt akarom begerjeszteni telefonról.

A wifi dolog érdekes. Egy darabig ment a DMZ-be ip cím beírással a stream video, aztán már azzal se megy. Persze hiába állítom be otthon, ha máshol meg nincsen beállítva egy frí vifin.
Arra is sikerült rájönnöm, hogy sok netes hozzáférés a proxy miatt nem megy. Mert valamiért a böngésző is egy proxyn keresztül akar felmenni, nem csak a netfiók beállításában szerepló proxy van. A T Pl úgy küldi az automatikus beállításait, hogy proxyn keresztül csatlakozik fel. Ez kikapcsolható, egy alap apn címmel is lehet netezni. Hátránya nem tudom mi, talán az, hogy nem lesz tömörítés, nagyobb az adatforgalom.
De legalább megy az email, viszont nem lehet bankolni csak netes felületen. Na szép kis kalamajka :D.

Szia!!!!!

Üdv ÚJRA itt!

Mi még kitartunk, 1999 óta :)

Nálam megy az OTP-nek a java felülete Androidon. Hibátlanul.


vas. márc. 27, 2011 16:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
:D Üdv Macika, Trabi, R. Zoli :D olyan jót nevettem mikor olvastam ezt a rovatot. Sihedernyi koromban én is gyakori látogatója voltam a Terminál fórumnak. Most azért nevettem, mert anno volt itt egy kerekasztal beszélgetés hangulat, el vitatkoztatok, jött pár új hús, azt kikészítettétek .

Most meg olvasván ezt a rovatot átalakult a helyzet. Jött a sok "nem tudom mi az, hogy vodás helyett nokiás szoftvert tettek fel" emberke meg jutúb meg fxbk-s mandarin na és azok is előkerültek akik most kezdenek rácsodálkozni a mobilok adta képességekre és ti, mint öreg medvék, oda-oda morogtok, odacsaptok, felemelt ujjal szemüvegeteket másik kézzel megigazítvan okítjátok a fiatalokat. Hát ezen nevettem, köszönöm :). Szaktudásotok előtt természetesen továbbra is fejet hajtok :).

Különben a jutúb problémát én tök egyszerűen kezelem: lexarom :D. Már nekem is elegem van abból, hogy tegnap ment, ma nem megy. A legújabb, hogy ha a gyakran látogatott vagy új videókat nézem meg akkor megy wifiről, ha keresőben keresek, akkor nem megy. Igazából egy db videót nem néznék meg telefonon, még gépről se nagyon mert halálra untat ha hosszabb 3 percnél.
Talán a kihívás miatt akarom begerjeszteni telefonról.

A wifi dolog érdekes. Egy darabig ment a DMZ-be ip cím beírással a stream video, aztán már azzal se megy. Persze hiába állítom be otthon, ha máshol meg nincsen beállítva egy frí vifin.
Arra is sikerült rájönnöm, hogy sok netes hozzáférés a proxy miatt nem megy. Mert valamiért a böngésző is egy proxyn keresztül akar felmenni, nem csak a netfiók beállításában szerepló proxy van. A T Pl úgy küldi az automatikus beállításait, hogy proxyn keresztül csatlakozik fel. Ez kikapcsolható, egy alap apn címmel is lehet netezni. Hátránya nem tudom mi, talán az, hogy nem lesz tömörítés, nagyobb az adatforgalom.
De legalább megy az email, viszont nem lehet bankolni csak netes felületen. Na szép kis kalamajka :D.


vas. márc. 27, 2011 7:52
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. márc. 26, 2011 16:19
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Sziasztok,
Mik a tapasztalatok a jegyzetkészítővel kapcsolatban? Hány karakter vihető be? Milyen formátumban? Számítógép látja? Tud a memóriakártyára menteni?
Vagy van rajta esetleg valami szövegszerkesztő? Lehet rá telepíteni?
Köszi szépen!


szomb. márc. 26, 2011 16:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
luxusmoszkvics írta:
Egy más fajta telefonon nekem sem ment a youtube wifin.
Az lett a megoldás, hogy meg kellett nézni, hogy milyen IP címe van a telefonnak, és
a router "DMZ host IP address" beállításához ezt az IP címet kellett beírnom.
Na azóta nincs probléma.
Egy próbát megér, rosszabb nem lesz.

Köszi, kipróbáltam, de nem lett jobb, most sem megy.
Ráadásul a telefonok a válogatósak, mert LG GD880, és egy HTC nem megy ezzel a routerrel, egy iPhone4, és egy SE X10miniPro viszont tökéletesen kezeli a youtube-ot ugyanezzel a routerrel, tehát külön külön nem lehet sem a routerre, sem a telókra mondani, hogy rosszak, együtt viszont nem működnek...


pén. feb. 18, 2011 10:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. dec. 15, 2007 13:15
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
TP-LINK router és youtube...

Feleségem gondolkozik egy C3-as megvételén. Tehát még nincs meg.
Ezért ennél a típusnál az alábbi módszert nem próbáltam ki.

Egy más fajta telefonon nekem sem ment a youtube wifin.
Az lett a megoldás, hogy meg kellett nézni, hogy milyen IP címe van a telefonnak, és
a router "DMZ host IP address" beállításához ezt az IP címet kellett beírnom.
Na azóta nincs probléma.
Egy próbát megér, rosszabb nem lesz.


csüt. feb. 17, 2011 18:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
ancsa89 írta:
szóval a lejátszási dologra nincs ötlete valakinek? youtube videot egyáltalán nem sikerül neki, pedig az első pár napban még ment...

A kérdésed első felére a válasz fentebb.

A youtube egy érdekes állatfaj, és folyamatosan változtatnak rajta hol ezt, hol azt, közel sem biztos, hogy a telóddal van a gond. LG GD880-on próbáltam ki, volt, hogy egy hétig nem ment, volt amikor meg minden videó ment csont nélkül, és volt amikor valamit lejátszott, valamit nem, a telón közben semmi változás nem volt, és ezt csinálta wifin, és HSDPA-n is, tehát nem a netemmel volt gond...
Ja, és routertől is függ, a retek TP routeremen keresztül pl nem jön be a youtube wifin, kábelen meg igen... :hm:


kedd feb. 15, 2011 13:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
rittinger zoltán írta:
ancsa89 írta:
sziasztok
A vodafone-nál van egy olyan őrült elképzelés hogy csak úgy tudsz wi-fi-n internetezni ha van egy mobilinternet előfizetésed,kollégám bátyjának is van egy vodás c-3-asa és hiába kapcsolta be a wi-fi-t mégis csomag alapon számlázott és egy gyönyörű összeg szerepelt a telefonszámláján.


Frissíteni kell, a 4.45-ös, vagy nagyobb SW esetén már nincs ilyen gond, mellesleg el kell keserítselek, nem a voda írja a C3-hoz a SW-t, hanem a kedvenc gumicsizma gyártónk, tehát nem a vodának van ilyen elképzelése, hanem a Nokiának... :wink:


kedd feb. 15, 2011 13:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: vas. feb. 13, 2011 15:20
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
hát igen, ennél is nagy nehézség árán lehetett kikapcsolni. elég szemét dolog. más szolgáltatónál is van vajon hasonló probléma?
mert ahhoz képest, hogy wifis, elég olcsón hozzá lehet jutni

szóval a lejátszási dologra nincs ötlete valakinek? youtube videot egyáltalán nem sikerül neki, pedig az első pár napban még ment...


kedd feb. 15, 2011 8:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
ancsa89 írta:
sziasztok

egy hete vettem a nokia c-3 típusú mobilt, vodás szoftverrel árulták, de sima tel.kereskedésben, nem szolgáltatónál vettem.

még az üzletben kiderült h a wifit nem preferálja, hanem mindig megjelenik helyette a csomag alapú átvitel. kb egy órát szórakoztak vele az eladók, frissítették a szoftvert, akkor sim kártya nélkül már ment a wifi. viszont sim kártyával(vodafonos kártyás vagyok) megint a csomag alapúra váltott. már ott tartottam h hagyom az egészet a fenébe, amikor kitalálták hogy leszedik a vodás szoftvert és rátesznek egy nokiásat(hogy ez alatt mit kell érteni nem tudom)

de azóta működik a wifi, és minden netezéskor rákérdez h mit szeretnék használni, wifit v csomag alapút. úgyh ezzel nincs is baj.
viszont:
nekem is opera mini a böngésző, az első két napban lejátszott youtube videokat, azóta viszont nem hajlandó. nem tudom h milyen más böngészőt használhatnék, vagy mit kellene feltelepítenem a videolejátszáshoz.

remélem tudtam valamit segíteni, és valakinek van ötlete a video-s problémára,

köszi,

ancsa

A vodafone-nál van egy olyan őrült elképzelés hogy csak úgy tudsz wi-fi-n internetezni ha van egy mobilinternet előfizetésed,kollégám bátyjának is van egy vodás c-3-asa és hiába kapcsolta be a wi-fi-t mégis csomag alapon számlázott és egy gyönyörű összeg szerepelt a telefonszámláján.


vas. feb. 13, 2011 17:20
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. feb. 13, 2011 15:20
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
sziasztok

egy hete vettem a nokia c-3 típusú mobilt, vodás szoftverrel árulták, de sima tel.kereskedésben, nem szolgáltatónál vettem.

még az üzletben kiderült h a wifit nem preferálja, hanem mindig megjelenik helyette a csomag alapú átvitel. kb egy órát szórakoztak vele az eladók, frissítették a szoftvert, akkor sim kártya nélkül már ment a wifi. viszont sim kártyával(vodafonos kártyás vagyok) megint a csomag alapúra váltott. már ott tartottam h hagyom az egészet a fenébe, amikor kitalálták hogy leszedik a vodás szoftvert és rátesznek egy nokiásat(hogy ez alatt mit kell érteni nem tudom)

de azóta működik a wifi, és minden netezéskor rákérdez h mit szeretnék használni, wifit v csomag alapút. úgyh ezzel nincs is baj.
viszont:
nekem is opera mini a böngésző, az első két napban lejátszott youtube videokat, azóta viszont nem hajlandó. nem tudom h milyen más böngészőt használhatnék, vagy mit kellene feltelepítenem a videolejátszáshoz.

remélem tudtam valamit segíteni, és valakinek van ötlete a video-s problémára,

köszi,

ancsa


vas. feb. 13, 2011 15:26
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jan. 03, 2011 22:40
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Köszönöm a gyors válaszokat. Azonban sose frissítettem még szoftvert, szal tudtnátok ebben is segíteni nekem, hol kell, ill. hogy kell?
Köszönöm megértéseteket :)


kedd jan. 04, 2011 21:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Dran írta:
Üdv!

Az én problémám az lenne, hogy hiába csatlakozom rá a wifire akkor is GPRS-en keresztül akar csatlakozni a hálózathoz. Erre keresnék megolást. Előre is köszönöm!

A 4.45 előtti SW verziók ilyenek, frissítsél SW-t...


kedd jan. 04, 2011 15:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 289
Tartózkodási hely: Moson megye
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Dran írta:
Üdv!

Az én problémám az lenne, hogy hiába csatlakozom rá a wifire akkor is GPRS-en keresztül akar csatlakozni a hálózathoz. Erre keresnék megolást. Előre is köszönöm!


A barátnőmnek van ilyen. Nézegettem én is. Ott nem mindig jelentkezik a leírt probléma. Lehet, hogy szoft. vagy szolgáltató függő. De amit írsz az nyáron még a tesztelő srácokat is kikészítette, tehát nem egyedi az eset. Szerintem egy új szofttal' meg kell ennek oldódnia.

A srácok akkor így szívtak:
http://mobilarena.hu/teszt/nokia_c3_felkesz_munka/adatkommunikacio_internet.html


kedd jan. 04, 2011 11:19
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jan. 03, 2011 22:40
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Üdv!

Az én problémám az lenne, hogy hiába csatlakozom rá a wifire akkor is GPRS-en keresztül akar csatlakozni a hálózathoz. Erre keresnék megolást. Előre is köszönöm!


hétf. jan. 03, 2011 22:51
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. nov. 25, 2010 15:01
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
sziasztok...hatalmas problémám van..itt van az uccsó reményem :(
ugye hát én is megvettem a C3-at..beis jött nagyon teccik..de hát Facebbok függő vagyok..sajnos nem mindig tudok olyan helyen lenni ahol Wifi van..és az ingyenes Http://0.facebook.com oldalt..ha jól tudom nem is adja be Opera minin..de nekem nagy szükségem lenne az ingyesen facebookra:(
és azt szeretném kérdezni h vki vmi megoldást tud erre hogy hogyan tudnám elérni ?:S


csüt. nov. 25, 2010 15:15
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
nicool130 írta:
Nem.ha menne nem lenne szükségem ilyenre. :)Semmilyen videot nem játszik le neten. Opera minit használok. Na mindegy köszi

Bocsánat, nem a beépített böngészőjéről volt szó?


pén. nov. 12, 2010 22:02
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. nov. 10, 2010 16:06
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Nem.ha menne nem lenne szükségem ilyenre. :)Semmilyen videot nem játszik le neten. Opera minit használok. Na mindegy köszi


pén. nov. 12, 2010 21:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
nicool130 írta:
Sziasztok!

Erre a típusú telefonra találtatok youtube progit. Amivel neten tudok videókat nézni, vagy esetleg letölteni?.

Nem.A böngészőből nem megy? m.youtube.com


pén. nov. 12, 2010 18:38
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. nov. 10, 2010 16:06
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Sziasztok!

Erre a típusú telefonra találtatok youtube progit. Amivel neten tudok videókat nézni, vagy esetleg letölteni?.


pén. nov. 12, 2010 13:27
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
nicool130 írta:
Sziasztok. Nekem egy olyan kérdésem lenne' hogy netezés, msnezés közbe ti tudtok e mást is csinálni a telon.?(letudjátok e tenni kicsibe). Mert más nokián lehet.

Symbian oprendszernél lehet.
Nem MÁS Nokián.


szer. nov. 10, 2010 19:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. nov. 10, 2010 16:06
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Sziasztok. Nekem egy olyan kérdésem lenne' hogy netezés, msnezés közbe ti tudtok e mást is csinálni a telon.?(letudjátok e tenni kicsibe). Mert más nokián lehet.


szer. nov. 10, 2010 16:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
koximaxi007 írta:
Nekem is van c3-asom tetszik meg minden de a számológépbe nem működik a 3-as gomb.
De nem csak nekem hanem haveromnak se pedig más szolgáltatónál vettük a telót!
Valaki valami jó tanácsot tud javasolni a szervízen kívül!


Ez nem hiba, ez feature. :-)

2 jó tanácsot is tudok adni.
1. használd úgy, ahogy kitalálták eredetileg, használd számok beírása előtt a bal alsó szürke (ún.: kiemelő) gombot, ekkor menni fog a 3-as is rendesen. (használati utasítás rulez)
2. frissítsél software-t a telefonon, ehhez már nem kell szerviz, ugyanis van rajta beépített FOTA lehetőség is, neten keresztül, a 4.6-os SW óta már nincs benne ez a hiba (persze biztos tettek bele más hibát :-P )...


Egyébként nem az a hiba, hogy nem működik a 3-as, hanem az, hogy a többi működik a kiemelő gomb használata nélkül...


pén. okt. 29, 2010 9:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
koximaxi007 írta:
Nekem is van c3-asom tetszik meg minden de a számológépbe nem működik a 3-as gomb.
De nem csak nekem hanem haveromnak se pedig más szolgáltatónál vettük a telót!
Valaki valami jó tanácsot tud javasolni a szervízen kívül!

Mit lehet SZERINTED javasolni a szervizen kívül?
Ráolvasást??? :D
Vagy mégis mit gondolsz?

Nyilvánvaló, hogy nem HW-s hibáról van szó, ha az ismeretségi körödben is van ugyanilyen hibájú készülék.


csüt. okt. 28, 2010 21:42
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. okt. 28, 2010 11:27
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Nekem is van c3-asom tetszik meg minden de a számológépbe nem működik a 3-as gomb.
De nem csak nekem hanem haveromnak se pedig más szolgáltatónál vettük a telót!
Valaki valami jó tanácsot tud javasolni a szervízen kívül!


csüt. okt. 28, 2010 11:33
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. okt. 15, 2010 9:41
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Sziasztok!
Tegnap kaptam egy Nokia C3-t és az a problémám lenne, hogy nem tudom összekötni a számítógéppel, mert valamit olyasmit ír ki, hogy ellenőrizzem, nincs-e bekapcsolva a biztonsági zárolás. Nos megnéztem, de ilyet nem találtam.
Azt kérném írjatok, ha van ötletetek, hogyan oldhatnám meg ezt a problémát.
Előre is köszönöm.


pén. okt. 15, 2010 9:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 03, 2005 18:51
Hozzászólások: 143
Tartózkodási hely: Tirpákia
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy hol van a specifikációban beígért windows live messenger és hogy lehet mnden kapcsolatot átállítani wifire és ezáltal az opera mini helyett a beépített böngészőt használni így?
Üdv

Szerk.: ja még valami, a facebook wifi kombó is érdekelne, mert kapcsolódási hibát ott is kiír nekem


vas. aug. 01, 2010 20:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Nincs olyan beállítási lehetőség, hogy "Bevitel nyelve" vagy "Írás nyelve"?

Vagy SMS íráskor vagy magában a Beállítások menüpontban kéne ilyesminek lennie.

Ha azt angolra állítod, akkor kell, hogy jöjjenek a visszaékezetes karakterek is.
Én minden Nokiámat így használom.


kedd júl. 06, 2010 12:18
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Átállítottam :) de a klaviatúra valahogy ragaszkodik a jobbradőlő ékezetekhez. Gondolom olyan országban, ahol alap dolog a jobbradőlés, ott meg sem kottyanhat, de a jó öreg "GSM ábécé" -t ma már nem találom a C3-asban :(


kedd júl. 06, 2010 11:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Rian írta:
Használ ilyet valaki?

30 000 Ft a T-nél.
Nekem első használatra bejött a mobil. A wifije kissé korlátozott, nem tudtam a beépített media playerrel netes videókat nézeni, csak EDGÉ-n.

QWERTY-s nokiákkal lehet balra dőlő ékezeteket írni? Nekem az sem sikerült.

Üdv!

Ha átállítod magyarról valami olyan nyelvre a bevitelt, mely tartalmaz balra dőlő ékezeteket, akkor természetesen igen...


hétf. júl. 05, 2010 20:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás Re: Nokia C3-00
Használ ilyet valaki?

30 000 Ft a T-nél.
Nekem első használatra bejött a mobil. A wifije kissé korlátozott, nem tudtam a beépített media playerrel netes videókat nézeni, csak EDGÉ-n.

QWERTY-s nokiákkal lehet balra dőlő ékezeteket írni? Nekem az sem sikerült.

Üdv!


hétf. júl. 05, 2010 12:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Nokia C3-00
"... A frissen bemutatott Nokia C3-00 szintén ennek jegyében készült, melyhez a 2,4 hüvelykes kijelző mellé egy teljes billentyűzet is beépítésre került. Az egyetlen gombnyomással elérhető Ovi Mail és Ovi Chat kliensek révén a levelezés, valamint a Facebook és Twitter közösségi oldalak elérése is gyerekjátéknak tűnik. A készülék emellett EDGE átviteli képességet, WLAN és sztereó Bluetooth 2.1 modult, 2 megapixeles kamerát, FM rádiót, 55 MB belső memóriát, microSDHC kártyahelyet, 3,5 milliméteres fülhallgató csatlakozót, 7 óra beszélgetési időt biztosító 1.320 mAh kapacitású akkumulátort, közösségi funkciókra kiélezett aktív készenléti kijelzőt, közvetlen képmegosztás és csevegés szolgáltatást, valamint Webkit és Opera Mini böngészőt is kapott. A június előtt szürke, arany-fehér és rózsaszín árnyalatokban piacra kerülő 115,5x58,1x13,6 milliméteres és 114 grammos Nokia C3-00 várhatóan nettó 90 euróért, azaz hazai áfával számolva bruttó 30.000 forintért lesz elérhető, mely ár egy szetereó fülhallgatót is magában foglal."

Forrás és képek: http://mobilarena.hu/hir/nokia_c3-00_qwerty_es_wlan_30_000_forint_alatt.html


Kép


pén. ápr. 16, 2010 14:54
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 46 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség