Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 23, 2024 22:34



Hozzászólás a témához  [ 44 hozzászólás ] 
LG GD 880 Mini 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
szertz írta:
Üdv. Tegnap óta nem tudok emailt küldeni. Semmiféle beállítás módosítást nem csináltam. A szolgáltató nem tud semmit, a T-mobile szerviz sem. Nincs lekorlátozva a netem, mert netezni tudok. Tudna valaki segíteni?
Köszönöm. Z

Netes felületről ez után is tudsz küldeni, E-mail alkalmazásnál az SMTP szervernél kell keresni a hiba okát.
Nem mindegyik szolgáltató engedi a saját mobilhálózatról de idegen SMTP-vel a levélküldést.
G-maillel megy rendesen. Freemaillel viszont nem. Legalábbis nálam. Telenor.


szomb. feb. 23, 2013 23:12
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. feb. 23, 2013 20:41
Hozzászólások: 1
Hozzászólás LG GD 880 Mini
Üdv. Tegnap óta nem tudok emailt küldeni. Semmiféle beállítás módosítást nem csináltam. A szolgáltató nem tud semmit, a T-mobile szerviz sem. Nincs lekorlátozva a netem, mert netezni tudok. Tudna valaki segíteni?
Köszönöm. Z


szomb. feb. 23, 2013 20:44
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. ápr. 21, 2010 8:35
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
a telefonban lévő Google maps arra tényleg hihetetlenül jó, hogyha valahol vagy és meg tudod nézni az utcanév táblát, akkor azt szépen beírod a kis telcsidbe és akkor meg tudod nézni hogy merre vagy és rá tudsz keresgélni arra a helyre ahova menni szeretnél..
erre hibátlan


pén. jún. 25, 2010 13:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. júl. 28, 2008 12:52
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
az mondjuk igaz, hogy ha városban vagyok és eltévedek, vagy nem találok valamit akkor kinyitom a számat meg a szememet és megkérdezek valakit.. :D de mégis valamilyen szinten azért lehet támaszkodni google mapsra. de egy gps-el nyílván sokkal többre és pontosabb eredményre jutnék gyalogosan! mint azzal.. vagy ha olyan környéken vagy érted, ahol nem szivesen kérdeznél meg embereket, mert... mind1, akkor ott a teló azt annyi.


pén. jún. 25, 2010 9:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Mortimer írta:
Lehet, hogy a google map használja az a-gps-t , hogy pontosabb találatot adjon, de ebben nem vagyok biztos. Reméljük tényleg lépni fog valamit ebben az ügyben az lg :D


A google maps használja a GPS-t, de az nem útvonaltervező program, hanem csak azt mutatja meg, hogy éppen akkor hol vagy, de kicsit fentebb már írtam, hogy ennek sok értelme nincs, ugyanis ha városban vagy, akkor nyugodtan meg tudod nézni az első házon lévő táblán, hogy hol is vagy, esetleg rá is tudsz kérdezni egy arra járó embertől, a puszta közepén meg szintén csak sejted, hogy hol jársz, ha már Te mentél oda. Esetleg akkor lehet jó, ha valaki kivisz a pusztába, és letesz oda Téged, és eközben nem veszi el Tőled a telefont, de lássuk be, ennek nem nagy a valószínűsége...

Reménykedni lehet, az a Ti bajotok, én nem várok hozzá programot, így marad az, hogy nem is használom benne a GPS-t.

rubik11 írta:
...akkor mi értelme lenne beletenni egy komplett gps-t, ha nem működik rendesen? :o


Volt már erre példa, pl SE C702, Samsung M8800 amiben szintén ott a GPS, de miután zárt oprendszeres, így max JAVA alapú progit lehetett rá varázsolni, ami azért nem egy életbiztosítás navigálás terén, külföldön meg horror árvan van a wap/net költség miatt...


hétf. jún. 21, 2010 12:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. júl. 28, 2008 12:52
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Lehet, hogy a google map használja az a-gps-t , hogy pontosabb találatot adjon, de ebben nem vagyok biztos. Reméljük tényleg lépni fog valamit ebben az ügyben az lg :D


hétf. jún. 21, 2010 11:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 02, 2008 11:49
Hozzászólások: 41
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
én olvastam valamelyik mobilos oldalon, valaki azt írta illetve több oldalon is mikor utánnanéztem, hogy elvileg adnak majd hozzá programot. vagyhát nemtudom :S akkor mi értelme lenne beletenni egy komplett gps-t, ha nem működik rendesen? :o


hétf. jún. 21, 2010 8:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Honnan szeditek ezt, hogy később fognak hozzá software-t kiadni :hm:
Soha nem volt ilyen az LG-nél, és szvsz nem most fogják elkezdeni. :wink:


csüt. jún. 17, 2010 14:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 02, 2008 11:49
Hozzászólások: 41
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
abszolút gáz, hogy így később adják ki, de talán akkor megcsinálják olyanra, hogy ne kelljen minden egyes út előtt a szervizbe rohanni. 8)


csüt. jún. 17, 2010 14:02
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. ápr. 21, 2010 8:35
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Ubulka írta:
Az vicces, hogy kiakarják szedni a GPS vevőt. Ma már szinte minden 40k feletti mobilban van GPS. Persze nem igazán használhatóak, mert egyikhez sincs szoftver. Ebbe még az a szerencse, hogy lehet váltani önálló és A-GPS között, így megvan a lehetőség arra, hogy egy normális navigáció-t készítsenek rá, aminek nem kell kommunikálnia interneten keresztül.


Miért akarnák kiszedni belőle?:O amit már eladtak azt bukták, de egy telefonba ami azért magasabb kategóriás, mint az átlag, nehogy már ne legyen benne gps.. gondolom a szoftvert is később adják majd ki jópénzért.


csüt. jún. 17, 2010 10:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. ápr. 21, 2010 12:50
Hozzászólások: 13
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Ubulka írta:
Az vicces, hogy kiakarják szedni a GPS vevőt. Ma már szinte minden 40k feletti mobilban van GPS. Persze nem igazán használhatóak, mert egyikhez sincs szoftver. Ebbe még az a szerencse, hogy lehet váltani önálló és A-GPS között, így megvan a lehetőség arra, hogy egy normális navigáció-t készítsenek rá, aminek nem kell kommunikálnia interneten keresztül.

már ha meg írják rá a szoftvert! mert jó dolog, hogy van benne, de addig a a szoftver nélkül nem sokat ér a benne lévő gps. kép koordinátákat lementhetünk. hurrá! -.-' amúgy tudásilag jó telefon, csak ezt a gps bakit nem értem :/ még azt tudom elképzelni, hogy reklámfogásként beletették, hogy emiatt jobban vigyék, aztán majd valamikor kiadják hozzá a megírt gps programot, és itt jön a fogás, persze nem ingyééé, hanem jó kis summát kell fizetni majd azért, hogy kihasználhasd a lehetőségeit a telefonnak! :/


kedd jún. 15, 2010 9:17
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd dec. 02, 2008 11:33
Hozzászólások: 33
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Ez nem bluetooth... Ez vezeték nélkül szinkronizálja az adatokat a számítógép, a web és a telefon között. Adat tárolás könnyítés :)


csüt. jún. 10, 2010 11:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. júl. 28, 2008 12:52
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Sziasztok
Olvasgattam erről a telefonról. Mi akar lenni az az LG Air Sync? Egy szimpla összeköttetési módszer bluetoothon, ami ilyen szép és hangzatos névvel fémjeleztek? Vagy van valami különleges szolgáltatása is?


csüt. jún. 10, 2010 9:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. márc. 05, 2009 11:02
Hozzászólások: 62
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Az vicces, hogy kiakarják szedni a GPS vevőt. Ma már szinte minden 40k feletti mobilban van GPS. Persze nem igazán használhatóak, mert egyikhez sincs szoftver. Ebbe még az a szerencse, hogy lehet váltani önálló és A-GPS között, így megvan a lehetőség arra, hogy egy normális navigáció-t készítsenek rá, aminek nem kell kommunikálnia interneten keresztül.


szer. jún. 09, 2010 11:52
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. ápr. 23, 2010 8:24
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
ez tök igaz. mármint a szenvedés, de azért én mindig bizakodom, hogy egyszer rájönnek, hogy többet érnek vele, hogyha az ember elégedett.

reméljük az LG is hamarosan így gondolja.

még csak egyszer tartottam a kezemben ezt a telót, de azt kell mondjam nem rossz. pénzem most nincs rá, de ha karikor és még lesz mindenképp megveszem. :)


szer. jún. 09, 2010 11:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
kontaeszti írta:
hát majd idővel kiderül, hogy mi lesz. a jövőben biztos, hogy minden cég megpróbál majd valami okosságot kitalálni, ami csak rá jellemző. úgyhogy az LG sem ül sztem a babérjain, hanem már most ötletelésben vannak.


Persze, azon ötletelnek, hogy az LG mini2-ben már legyen navigációs software is, de beépített GPS ne legyen benne, azt úgyis meg tudod venni külön... :wink:

Nem sok olyan mobilgyártót ismerek, akik piacra dobott készülékeken SW frissítéssel új programokat telepítettek volna a készülékre, talán anno a Siemensnek voltak ilyen szokásai, mostanság sokkal nagyobb divat hagyni az embert, hagy szenvedjen a telefonnal, majd vesz újat, ha megunja...


szer. jún. 09, 2010 10:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: pén. ápr. 23, 2010 8:24
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
hát majd idővel kiderül, hogy mi lesz. a jövőben biztos, hogy minden cég megpróbál majd valami okosságot kitalálni, ami csak rá jellemző. úgyhogy az LG sem ül sztem a babérjain, hanem már most ötletelésben vannak.


szer. jún. 09, 2010 9:25
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. ápr. 23, 2010 8:28
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Szerintem is csak ezért értelmetlen lenne beletenni GPS-t. Pont ezért gondolom hogy majd kihoz az LG valami navigációs szoftvert és ezzel készíti elő neki a terepet. Másik mobilgyártó már meg is csinálta és neki bejött szóval én erre tudok tippelni. Legalábbis ez lenne logikus.


hétf. jún. 07, 2010 15:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Macika írta:
Mondjuk Pesten ez más, 1987 óta élek itt, de még mindig sokszor kell elővennem a GPS-t (korábban a térképet), hogy mi merre, hány méter.

Ahogy magasból (pl. helikopterből) is jobban átlátod az alatta lévő területet, úgy a google maps is segít.


Persze, de ha előveszed a GPS-t, akkor nem azt nézed meg rajta, hogy hol vagy, hanem azt, hogy merre kell menni. A google maps tényleg jó dolog, ha meg akarod nézni, hogy mi merre van, ahhoz viszont nem kell GPS, mert azt azért meg tudod kérdezni/le tudod olvasni a házfalról, hogy hol vagy, bár a fent említett adatforgalmi díjak miatt GPS nélkül sem használnám...

Tehát továbbra sem látom a GPS jelentőségét a telóban, na jó, tényleg megkeresi a google maps-ben, hogy hol vagyok, és nem nekem kell beírni, de ez szvsz nem egy akkora dolog, ami indokolta volna a sok ezres többletet amiért beletették... :?


hétf. jún. 07, 2010 12:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. márc. 05, 2009 11:02
Hozzászólások: 62
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Egy mobil képe sosem lesz olyan jó, mint egy félprofi gépé, ezt ne is várjátok :) A kompakt gépekkel meg szerintem ugyanolyan minőségű fotókat csinál, szóval azokat simán leváltja.


hétf. jún. 07, 2010 11:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. dec. 10, 2008 10:45
Hozzászólások: 20
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Ez a fényképezős dolog is olyan, mint a GPS-es... Nem létfontosságú egy telefonban, de jó ha van:P A vakuról meg csak annyit, hogy én kifejezetten rühellem a vakus képeket telefonról, volt egy SE-m azon mindig kikapcsoltam a vakut, mert állítom jobb lett a kép nélküle. Nem éjszaka kell vele fényképezni a sötétben és minden jó.:)


hétf. jún. 07, 2010 11:01
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. ápr. 23, 2010 8:28
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Ha elfogadjuk hogy ez egy telefon és nem fényképező akkor tényleg nagyon is elfogadható képet csinál. Bár sötétben annyira nem voltam lenyűgözve de hát melyik telefon jó sötétben.Amúgy a menüje az tényleg egész átlátható és a képernyő méreteihez egész jól illeszkedik. Igazából legjobban a vaku hiányzik, de annak a hasznosságáról is megoszlanak a vélemények...


hétf. jún. 07, 2010 9:56
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Trabi TM írta:
Hát, én még sosem voltam olyan részeg, hogy mentem valahová, és nem tudtam hol vagyok, ha esetleg eltévedsz, akkor meg semmire nem mész azzal, hogy tudod hol vagy, ha nem tudod merre kerll továbbmenni...

Mondjuk Pesten ez más, 1987 óta élek itt, de még mindig sokszor kell elővennem a GPS-t (korábban a térképet), hogy mi merre, hány méter.

Ahogy magasból (pl. helikopterből) is jobban átlátod az alatta lévő területet, úgy a google maps is segít.


vas. jún. 06, 2010 11:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Tudomásom szerinte ez zárt oprendszeres telefon, tehát max JAVA alapú GPS progi lesz hozzá...

gyugyusz írta:
Amúgy nekem a Google maps is bőven elég, ha kocsiba kell a GPS, akkor veszek a kocsiba GPS-t:D


Ha így nézed, akkor nem kellett volna beletenni a GPS-t, mert ugye így használhatatlan, és egyből nem lenne 80e Ft, csak mondjuk 60e Ft a teló... :wink:

gyugyusz írta:
Helymeghatározáshoz, utcakereséshez tökéletesen elég ez!


Hát, én még sosem voltam olyan részeg, hogy mentem valahová, és nem tudtam hol vagyok, ha esetleg eltévedsz, akkor meg semmire nem mész azzal, hogy tudod hol vagy, ha nem tudod merre kerll továbbmenni...


pén. jún. 04, 2010 14:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd dec. 02, 2008 11:33
Hozzászólások: 33
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Amúgy nekem a Google maps is bőven elég, ha kocsiba kell a GPS, akkor veszek a kocsiba GPS-t:D Helymeghatározáshoz, utcakereséshez tökéletesen elég ez! Telefonról beszélünk, ezt sose felejtsük el:P


pén. jún. 04, 2010 12:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 16:22
Hozzászólások: 109
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
snoopdgg írta:
Most néztem az LG honlapján ezt a GPS szoftvert, de a mini sajnos nincs a terméktámogatások között. Ezek után fogalmam sincs, hogy hogyan lehetne megszerezni... :hm:


Ezt már én is kerestem, de nem találtam semmit! De ahogy vombat írta, szerintem egy későbbi frissítéssel orvosolják a problémát, mert így nem sok értelme lett volna belerakni a GPS-t. Addig ott a Google Maps! :wink:


pén. jún. 04, 2010 11:38
Profil Privát üzenet küldése YIM
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. szept. 15, 2008 9:01
Hozzászólások: 43
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Az ilyen új telefonoknál kell várni amíg 1-2 szolgáltatásnál megoldják a kompatibilitást. Ha már hardveresen belepakoltak GPS-t akkor nem hiszem hogy ne csinálnának hozzá valamilyen szoftvert. Elég sok dolog miatt nem lenne praktikus. Ezért szerintem nem kell aggódni emiatt, maximum várni kell rá egy kicsit.


pén. jún. 04, 2010 10:52
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 22, 2010 8:37
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Most néztem az LG honlapján ezt a GPS szoftvert, de a mini sajnos nincs a terméktámogatások között. Ezek után fogalmam sincs, hogy hogyan lehetne megszerezni... :hm:


csüt. jún. 03, 2010 12:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. márc. 05, 2009 11:02
Hozzászólások: 62
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Azért egy laptoppal össze se lehet hasonlítani. Telefonok között viszont nagyon jó szerintem. MInd a kinézete, mind a tudása és az új funkciókról ne is beszéljünk.:)
Most ruháztam be egybe és eddig teljesen meg vagyok elégedve eddig vele. Bár gps progit még nem sikerült szereznem rá!


csüt. jún. 03, 2010 11:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 16:22
Hozzászólások: 109
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Szerintem sem érik utol a laptop a funkciókat, de tökéletes kiegészítő lehet amikor nem vagy a géped közelében. Eddig meg vagyok elégedve a telefonnal. Külsőre végképp, szolid elegáns, takaros, dizájnos. Talán a kezelhetősége kacifántos kicsit de abba is belejöttem már. A fényképező és videó funkció egyenesen szuper. :D Ezzel lövök mindenhol, sőt rászoktam. DE!! amit végképp szeretek benne, hogy 3,5 s kimenete van, és nem kell átalakító, első telefonom amin minőségi zenét tudok hallgatni, mert jó fülhallgatóm van hozzá. A kapacitása kicsi, de már fillérekért dobnak hozzánk micro sd kártyát.


csüt. jún. 03, 2010 9:41
Profil Privát üzenet küldése YIM
vas-tag

Csatlakozott: pén. ápr. 23, 2010 8:41
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Te sem gondoltad komolyan, hogy helyettesít egy kb. 200 ezres fényképezőt és egy ugyanilyen értékű notebookot. :D


kedd jún. 01, 2010 10:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. márc. 05, 2009 11:02
Hozzászólások: 62
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
gyugyusz írta:
Valóban tényleg fontos, hogy minden nálunk legyen egyszerre, egy helyen: telefon, fényképező, internet-számítógép. De azért nem árt hangsúlyozni, hogy ezek a funkciók egy akármilyen hiper-szuper készülék esetében sem érik el azt a minőséget, amit mondjuk egy laptopnál vagy egy digitális tükörreflexes fényképezőnél megszoktunk.
Ezek a funkciók nagyon klasszul kihúznak a bajból: pl. ha késik a vonat egy fél napot :lol: , vagy ha megbüntet a parkolóőr, pedig tök jó helyen álltunk, vagy elúnjuk az életünket a hivatalban... De NEM ugyanaz, na.



jó persze igazad van :D de ahoz képest, hogy a zsebedben elfér szerintem eléggé adja :P biztos nem ugyanazt a képet adja mint mondjuk egy csúcskategóriás fényképezőgép, dehát nah.. :D filmet tudsz nézni rajta, ha valóban fél napot késik a vonat :D zenét hallgatni, közben netezni, szóval ki van ez találva :)


kedd jún. 01, 2010 10:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd dec. 02, 2008 11:33
Hozzászólások: 33
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Valóban tényleg fontos, hogy minden nálunk legyen egyszerre, egy helyen: telefon, fényképező, internet-számítógép. De azért nem árt hangsúlyozni, hogy ezek a funkciók egy akármilyen hiper-szuper készülék esetében sem érik el azt a minőséget, amit mondjuk egy laptopnál vagy egy digitális tükörreflexes fényképezőnél megszoktunk.
Ezek a funkciók nagyon klasszul kihúznak a bajból: pl. ha késik a vonat egy fél napot :lol: , vagy ha megbüntet a parkolóőr, pedig tök jó helyen álltunk, vagy elúnjuk az életünket a hivatalban... De NEM ugyanaz, na.


kedd jún. 01, 2010 8:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. márc. 05, 2009 11:02
Hozzászólások: 62
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
balamberke1 írta:
Nekem nem tűnt nehéznek, mivel elsőre is látszik, hogy fémből van annak meg nagyobb a súlya mint a műanyag vackoknak. Szerintem üzleti telefonnak is megállja a helyét, mert komoly a megjelenése. :D


Teljesen egyetértek. Nagyon elegáns, nagyon visszafogott, igazi szürke eminenciás és valahogy látszik rajta a minőség is.
Viszont nem értem ezeket a vitákat a súllyal kapcsolatban: most tényleg annyira számít, hogy 80g vagy 100 vagy 120?[/quote]

Így van, szerintem se az legyen már a meghatározó, hogy most hány grammos a teló -.- csomó mindent tud és ez a lényeg, igazi számítógép, telefon, fényképező egyben:) bármikor bárhonnan lehet netre csatlakozni vele és ez szerintem már tényleg nem elhanyagolható a mai világban... leglábbis én azt veszem észre magamon :roll:


kedd jún. 01, 2010 8:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd júl. 29, 2008 10:30
Hozzászólások: 12
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Nekem nem tűnt nehéznek, mivel elsőre is látszik, hogy fémből van annak meg nagyobb a súlya mint a műanyag vackoknak. Szerintem üzleti telefonnak is megállja a helyét, mert komoly a megjelenése. :D[/quote]

Teljesen egyetértek. Nagyon elegáns, nagyon visszafogott, igazi szürke eminenciás és valahogy látszik rajta a minőség is.
Viszont nem értem ezeket a vitákat a súllyal kapcsolatban: most tényleg annyira számít, hogy 80g vagy 100 vagy 120?


pén. máj. 28, 2010 14:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. júl. 28, 2008 12:52
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
SteveJ írta:
Kicsit nehéznek tűnik amikor kézbe veszed mert mivel kicsi könnyebnek néz ki. De ez nem baj legalább érzed hogy van valami a kezedben.:) Amúgy szép, zsebbe illő teló!


Nekem nem tűnt nehéznek, mivel elsőre is látszik, hogy fémből van annak meg nagyobb a súlya mint a műanyag vackoknak. Szerintem üzleti telefonnak is megállja a helyét, mert komoly a megjelenése. :D


pén. máj. 28, 2010 13:43
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. ápr. 23, 2010 8:28
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
Kicsit nehéznek tűnik amikor kézbe veszed mert mivel kicsi könnyebnek néz ki. De ez nem baj legalább érzed hogy van valami a kezedben.:) Amúgy szép, zsebbe illő teló!


pén. máj. 28, 2010 12:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 02, 2008 11:49
Hozzászólások: 41
Hozzászólás Re:
vombat írta:
Igen én is olvasgattam azóta, kell egy 3. fél a szinkronizációhoz, a telefonon, és a számítógépen kívül, az pedig az LG saját szervere, ő az gondolom aki vezérli az egész folyamatot. Ez elég modernnek hangzik, valószínűleg nekik elég jófajta szerverparkjuk van 8)



Én sokat nem tudok róla egyszer volt alkalmam kiprobálni rajta vlami horgászos játékot, de az annyira nem volt tetszetős :D Meg az árát tekintve nem a legkedvezőbb, de mondjuk ez érthető.. :)


pén. máj. 28, 2010 12:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. szept. 15, 2008 9:01
Hozzászólások: 43
Hozzászólás 
Igen én is olvasgattam azóta, kell egy 3. fél a szinkronizációhoz, a telefonon, és a számítógépen kívül, az pedig az LG saját szervere, ő az gondolom aki vezérli az egész folyamatot. Ez elég modernnek hangzik, valószínűleg nekik elég jófajta szerverparkjuk van 8)


kedd máj. 25, 2010 13:49
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. júl. 23, 2008 11:33
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
JohnLocked írta:
A szinkronizációról azt olvastam, hogy regisztrálni kell egy felhasználót az lgairsync.com-on, és utána lehet szépen szinkronizálni egy gombnyomással a netre is, meg gondolom wifin keresztül a számítógépre is. Bár biztos meg lehet csinálni azt is, hogy felszinkronizálsz a netre utána azt a gépre tovább. Itt van pontosabb leírás.


Az tényleg nagyon klassz, hogy nem kell vacakolni ezekkel a mini USB meg USB kábelekkel. Főleg azért, mert manapság valahogy nem gyártanak elegendő USB portokat laptopra vagy számítógépre, az elosztó meg nem mindig van kéznél, ugye...
A kérdés az, hogy vajon milyen lehet a szoftverje, mennyire kezelhető, mennyire fagy le vagy hal meg egy PC-n?


kedd máj. 25, 2010 12:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 16:22
Hozzászólások: 109
Hozzászólás 
A szinkronizációról azt olvastam, hogy regisztrálni kell egy felhasználót az lgairsync.com-on, és utána lehet szépen szinkronizálni egy gombnyomással a netre is, meg gondolom wifin keresztül a számítógépre is. Bár biztos meg lehet csinálni azt is, hogy felszinkronizálsz a netre utána azt a gépre tovább. Itt van pontosabb leírás.


kedd máj. 25, 2010 10:34
Profil Privát üzenet küldése YIM
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. szept. 15, 2008 9:01
Hozzászólások: 43
Hozzászólás 
Lehet már néhány helyen olvasgatni róla, de igazán kimerítő tesztet még én sem találtam, pedig engem is érdekelne néhány spéci dolog. Mondjuk, hogy hogyan működik ez a profi adatátvitel rajta, és főként hogy mennyire működik?! :wink: Mert a videókon meg ahol ezeket a különféle Sync-eket mutogatják ott nagyon pöpecül mutat, kérdés hogy ez mennyire igaz?!


pén. máj. 21, 2010 13:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd júl. 29, 2008 11:16
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: LG GD 880 Mini
szilikonvolgy írta:
Véleményeket, tapasztalatokat várok.


Múlt héten volt szerencsém kézbe venni egyet egyik barátom által. Stabil, szép darab, jó kézben tartani. Nem túl nagy és nem is az a miniatűr mobil. A menüje jól átlátható és egyénileg is rendezhető. Pár képet csináltunk vele és elég jók lettek. 5 megapixel már tűrhető minőséget ad.:)


pén. máj. 21, 2010 10:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jan. 26, 2009 12:56
Hozzászólások: 29
Hozzászólás LG GD 880 Mini
Véleményeket, tapasztalatokat várok.


pén. máj. 21, 2010 9:39
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 44 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség