Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 9:42



Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Mobilom a Média lejátszóm 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: csüt. júl. 14, 2011 13:20
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: A Mobilom a Média lejátszóm...
Sziasztok!

Rendkívül sajnálom, de az általam ajánlott Blogok sajnos már nem azt a funkciót töltik be aminek indultak.

E miatt módosítottam a hozzászólásaimat. Köszönöm a megértéseket és elnézést azoktól, akik csak most találtak erre a Témára...
Üdv: mobsexxx


szomb. jan. 07, 2012 20:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. júl. 14, 2011 13:20
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re:
Sziasztok!

Rendkívül sajnálom, de az általam ajánlott Blogok sajnos már nem azt a funkciót töltik be aminek indultak.

E miatt módosítottam a hozzászólásaimat. Köszönöm a megértéseket és elnézést azoktól, akik csak most találtak erre a Témára...
Üdv: mobsexxx


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mobsexxx hétf. feb. 13, 2012 19:56-kor.



pén. júl. 15, 2011 7:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 27, 2004 20:51
Hozzászólások: 357
Tartózkodási hely: bp
Hozzászólás Re: Hangoskönyvek, Rádiójátékok, Színművek (Mp3)
mobsexxx írta:

Aztán egyszer ráakadtam egy Blogra, ahol Hangoskönyveket lehetett letölteni.
..................................
Kezdetnek itt van két kedvenc Blogom, ahol ingyen lehet letölteni a Kirakott Hanganyagokat!


Szia!

Magam részérő nagyon üdvözlöm a kezdeményezést (bár őszintén megmondom, hogy nem nagyon hallgattam még hangoskönyvet, de mindennek eljöhet az ideje), viszont az a része nagyon nyögvenyelős lesz, hogy az egyik blogon a hotfile, a másikon meg az uploading a tár. A hotfile az első rész letöltése után félórákat, órákat várat, az uploading azt hiszem nemkülönben. (ne mondja senki, hogy használjak ezt-azt, mert nem). Ott van a mediafire, amiről bármennyit le lehet szedni időkorlát nélkül, vagy a megaupload, ahol csak 40mp-et kell várni, vagy a multiupload, aminek szintén van direkt linkje... miért kellett a nyomorult hotfile-t választani???


csüt. júl. 14, 2011 20:57
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. júl. 14, 2011 13:20
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Mobilom a Média lejátszóm
Sziasztok!

Meggyőződésem, hogy a mai modern mobil telefonok, mint mp3 lejátszók is mindannyiunk kedvencei.
Jómagam először csak zenét, vagy rádiót hallgattam utazás, bicajozás, házimunka, vagy éppen napozás közben.

Aztán egyszer ráakadtam egy Blogra, ahol Hangoskönyveket lehetett letölteni.
Az első pozitív élményem egy Mark Twain könyvhöz kötődik, A lóvátett város, amit Helyei László olvasott fel.
Én nem gondoltam, hogy ez a műfaj ilyen szórakoztató lehet.
Ma már jómagam is eme kultúra rabja lettem.

Van olyan, hogy a párom olvas egy könyvet én meg pont hallgatom a Rádiójáték változatát....
Nem ragozom. Próbáljátok ki Ti is!


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára mobsexxx hétf. feb. 13, 2012 19:57-kor.



csüt. júl. 14, 2011 13:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség