Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 11:00



Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
samsung galaxy s wifi 5.0 (yp-g70cw) 
Szerző Üzenet
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd feb. 14, 2006 10:14
Hozzászólások: 50
Tartózkodási hely: +36704075344
Hozzászólás Re: samsung galaxy s wifi 5.0 (yp-g70cw)
Akkor marad a kábeles megoldás.
De simán ha a memkarira másolod a progikat fogja engedni a telepítést, természetesen, ha ki van pipálva a harmadik fél által engedélyezés.


pén. dec. 02, 2011 6:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: vas. nov. 20, 2011 20:09
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: samsung galaxy s wifi 5.0 (yp-g70cw)
Igen fent vannak.


hétf. nov. 21, 2011 12:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: samsung galaxy s wifi 5.0 (yp-g70cw)
theo64 írta:
Pár hete vásároltam egy YP-G70CW típusú készüléket.
Magával a készülékkel meg vagyok elégedve - szép a hangja, képe, kényelmes kezelni stb. - de programot nem tudok telepíteni rá, és az android rendszert sem tudom frissíteni.
A PC és a készülék között létrejön a Bluetooth kapcsolat, mégis a Kies program azt írja ki, hogy ez az eszköz nem támogatja a Bluetooth kapcsolatot. A PC Studio program megtalálja Bluetooth-on keresztül a mobil eszközt, de a kapcsolódás mindig sikertelen.
Hasonló a helyzet USB-n keresztül is. a készülék és a PC között tudok fájlokat mozgatni, de már az Android frissítését nem tudom végrehajtani, mert amikor elindítom a Kies programot, felismeri a készüléket, kapcsolódik is, de amint a folytatásra kattintok, rögtön bontja az USB kapcsolatot és újraindul a frissítési folyamat.
A Samsung Apps-nál ugyanígy, be tudok lépni, de már letölteni, onnan telepíteni nem tudok, mert azt írja a Kies program, hogy ez a készülék nem támogatott.
Kérem, segítsetek.

Legfrissebb KIES, legfrissebb driverek fent vannak?


hétf. nov. 21, 2011 2:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. nov. 20, 2011 20:09
Hozzászólások: 2
Hozzászólás samsung galaxy s wifi 5.0 (yp-g70cw)
Pár hete vásároltam egy YP-G70CW típusú készüléket.
Magával a készülékkel meg vagyok elégedve - szép a hangja, képe, kényelmes kezelni stb. - de programot nem tudok telepíteni rá, és az android rendszert sem tudom frissíteni.
A PC és a készülék között létrejön a Bluetooth kapcsolat, mégis a Kies program azt írja ki, hogy ez az eszköz nem támogatja a Bluetooth kapcsolatot. A PC Studio program megtalálja Bluetooth-on keresztül a mobil eszközt, de a kapcsolódás mindig sikertelen.
Hasonló a helyzet USB-n keresztül is. a készülék és a PC között tudok fájlokat mozgatni, de már az Android frissítését nem tudom végrehajtani, mert amikor elindítom a Kies programot, felismeri a készüléket, kapcsolódik is, de amint a folytatásra kattintok, rögtön bontja az USB kapcsolatot és újraindul a frissítési folyamat.
A Samsung Apps-nál ugyanígy, be tudok lépni, de már letölteni, onnan telepíteni nem tudok, mert azt írja a Kies program, hogy ez a készülék nem támogatott.
Kérem, segítsetek.


vas. nov. 20, 2011 20:33
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség