Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. jún. 07, 2024 2:53



Hozzászólás a témához  [ 547 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Következő
Fogadott emelt díjas SMS-ek, valamint emelt díjas csalások 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Fogadott emelt díjas SMS-ek, valamint emelt díjas csalás
nbela írta:
asdf_ írta:
Mas kerdes, hogy par hasonlo panaszt olvasva mintha nem mindenkinel lett volna feltetlen igy, de ez csak feltetelezes.
Köszi, pontosan ezért kérdeztem, mert nekem sem egyértelműek a panaszosok jelzései, hogy ténylegesen ők klikkeltek valamit vagy a gyerkőc kölcsönvette apu mibilját...

Nézd, ilyen alapon megadhatnád a haragosod mobilszámát is.

El kell fogadni, hogy MINDENKI a beleegyezését adta, és csak az után kezdték el lehúzni.

Persze, gondolkozni azt elfelejtett...


pén. nov. 25, 2011 13:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Fogadott emelt díjas SMS-ek, valamint emelt díjas csalás
Ne koszond, mert nem ideztem jogszabalyt, afaik jellegu a hozzaszolas, szoval tevedhetek. Elofordult mar, tobbszor is ;)


csüt. nov. 24, 2011 22:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3544
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Fogadott emelt díjas SMS-ek, valamint emelt díjas csalás
asdf_ írta:
Mas kerdes, hogy par hasonlo panaszt olvasva mintha nem mindenkinel lett volna feltetlen igy, de ez csak feltetelezes.
Köszi, pontosan ezért kérdeztem, mert nekem sem egyértelműek a panaszosok jelzései, hogy ténylegesen ők klikkeltek valamit vagy a gyerkőc kölcsönvette apu mibilját...


csüt. nov. 24, 2011 22:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Fogadott emelt díjas SMS-ek, valamint emelt díjas csalás
Ahogy en tudom, az az eloiras, hogy egyreszt a kapott sms dijazasat masreszt a kuldes gyakorisagat kozolni kell (meg talan a leiratkozas modjat is), valamint egy Igen/Start/anyamkinja tartalmu sms-t vissza kell kuldenie a juzernak (tehat a szammegadason kivul megerositenie is kell szandekat), es csak ezutan indulhat a rablas. Mas kerdes, hogy par hasonlo panaszt olvasva mintha nem mindenkinel lett volna feltetlen igy, de ez csak feltetelezes. Mar regota szeretnem amugy kiprobalni, hogy tenyleg igy van-e :), csak azota se kerult egy kelloen ures, sajat neven levo sim a tulajdonomba (ertsd: nem vettem prepaidben telefont, amibol a sim eldobos lett volna).


csüt. nov. 24, 2011 20:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3544
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Fogadott emelt díjas SMS-ek, valamint emelt díjas csalás
Macika írta:
Nézd, az, hogy jelentkeztél egy játékra (megadtad a mobilszámodat), az BIZTOS.
Csak kérdezem: ezeknél elég megadni a számot (akárki megadhatja akárkiét) és kész? Vagy küld valami kódot sms-ben amit vissza kell igazolni? Tehát mindenképpen kell a szám tuladnosának aktív hozzájárulása?


csüt. nov. 24, 2011 16:53
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Fogadott emelt díjas SMS-ek, valamint emelt díjas csalás
bofe írta:
Pont ma volt nekem is gondom, mert nem vettem észre hogy valami zabálja le a dominó kártyámat. Csak ügyfélszolgálaton tudhattam meg hogy mi.Hát a 17618-as számról jövö SMS 550,-Ftot vett le 11 szer.
Megtudtam hogy a Telekom Média Kft. adja ki ezeket a számokat, felhívtam őket és azt mondták, hogy jelentkeztem egy játékra. Rögtön töröltettem magam és letíltattam a bejövö SMS-eket. Nem értem hogy hogy müködik ez hogy én semmilyen jelzést nem kapok, csak zabáltatják le a kártyámat. Azt mondták hogy ez engedélyezett és csak az emeltdíjas SMS-ek letíltása a megoldás, ill. ha felugrik a neten bármilyen ablak soha ne írjátok be a mobilszámotokat.

Nézd, az, hogy jelentkeztél egy játékra (megadtad a mobilszámodat), az BIZTOS.
Az, hogy rányomtál az IGEN-re (és ezzel elfogadtad az apróbetűst, amit nem olvastál el), az is biztos.
Innentől kezdve pedig ugye az van, hogy a cégek (akiket személy szerint hátrakötött sarokkal, kővel a nyakukban dobnám a folyóba) felnőttként kezelnek, mert kérdeztek, válaszoltál.
Az, hogy felelőtlenül, körültekintés nélkül kattintgatsz igen-ekre, az már nem az ő bajuk.
Sajnos.
Ők NAGYON jól tudják, hogy ha hetente csak 500 emberről húznak le ennyi pénzt, akkor hosszú távon biztosítva van a megélhetésük, rohadt soká fogy el a mintegy 12 millió előfizető.

Hidd el, SENKI nem fog a Te pénztárcádra vigyázni, ha Te nem teszed.

A mobilszámod az tartozik a baráti körödre, rokonokra, DE SENKI MÁSRA!!!!


csüt. nov. 24, 2011 15:40
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. nov. 23, 2011 21:55
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Fogadott emelt díjas SMS-ek, valamint emelt díjas csalás
Pont ma volt nekem is gondom, mert nem vettem észre hogy valami zabálja le a dominó kártyámat. Csak ügyfélszolgálaton tudhattam meg hogy mi.Hát a 17618-as számról jövö SMS 550,-Ftot vett le 11 szer.
Megtudtam hogy a Telekom Média Kft. adja ki ezeket a számokat, felhívtam őket és azt mondták, hogy jelentkeztem egy játékra. Rögtön töröltettem magam és letíltattam a bejövö SMS-eket. Nem értem hogy hogy müködik ez hogy én semmilyen jelzést nem kapok, csak zabáltatják le a kártyámat. Azt mondták hogy ez engedélyezett és csak az emeltdíjas SMS-ek letíltása a megoldás, ill. ha felugrik a neten bármilyen ablak soha ne írjátok be a mobilszámotokat.


szer. nov. 23, 2011 22:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Fogadott emelt díjas SMS-ek, valamint emelt díjas csalás
Közérdekű kereset a Magyar Telekom Nyrt-vel szemben

A Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság közérdekű keresettel támadta meg a Fővárosi Bíróságnál a Magyar Telekom Nyrt. által 2009. október 2-a és 2009. december 30-a közötti időszakban megszervezett és megtartott „90 Golf, 90 nyertes” című kvízjáték Játékszabályzatának, mint általános szerződési feltételnek több, megítélése szerint tisztességtelen kikötését.


http://www.nfh.hu/portal/informaciok/hirek/golf.html


szomb. jún. 12, 2010 16:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Fogadott emelt díjas SMS-ek, valamint emelt díjas csalás
Bezárulhat a kör az emelt díjas SMS-eknél

A Telenornak és a Vodafone-nak is alapesetben tiltania kell ügyfeleinél az emelt díjas SMS-ek fogadását, vagyis a folyamatban lévő jogvita ellenére azonnali hatállyal végre kell hajtaniuk a Nemzeti Hírközlési Hatóság tavaly hozott határozatában foglaltakat, tudta meg a HWSW hatósági forrásból.


szer. jún. 09, 2010 20:05
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 8:15
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
A mai napon az online ügyfélszolgálaton sikerült az EDSZ letiltani, mivel a telefonom nincs is meg, igy csak ott tudtam, igaz a múltkor nem tudtam hol is kell.


kedd okt. 14, 2008 10:49
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Kedves Krisztina!

A pannonline-n van lehetőség az emeltdíjas szolgáltatások tiltására külön-külön (hang, sms és fogadott sms) és együtt is.

t68m


kedd okt. 14, 2008 10:20
Profil Honlap
vas-tag

Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 8:15
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás emelt dijas szolgáltatás levonása
Egy igen rejtélyes emelt dijas szolgáltatást vont le tölem a Pannon Gsm. Nagyon régen néztem az egyenlegemet mert nem volt netem, de most megnéztem és azt tapasztaltam, hogy 1440 Ft eltérés volt rajta. Mivel ezt a szám szinte nem is használom be sincs kapcsolva ezért kértem egy hiváslistát aminből kiderült hogy 2008 márciusban 960 Ft és augusztusba 480 Ft eltérés volt rajta egy 2017*** pont számról mind a két esetben. Irtam a pannon ügyfélszolgálat egyedi igénykezelési csoportnak és a mai napon kaptam tőlük választ, hogy ez a 17618 tartalmi szolgáltatás volt és a tartalmat a M Factory Kommunikációs Szolgáltató Zrt szolgáltatja. Utána néztem a neten a 17618 szám egy dada.net szolgáltató volt, de ott nincs nyilvántartva ilyen szám. Tegnap este mikor megnéztem az egyenlegemet szintén levontak 480 Ft-ot. Ekkor megint irtam a pannonak hogy 2 napja be sincs kapcsolva a mobilom és azt se tudom merre van, lehet közben el is hagytam, majd mikor most reggel megnéztem már a 2 nappal ezelőtti összeg vissza volt téve az egyenlegemre és csk a 2 rejtélyes összeg lett levonva. Szerencsére most rögtön le tudtam mondani a neten a szolgáltatást, igaz ha nem lesz meg a mobilom nem sokat ért ez az egész kutatás. NEm tudja valaki hogy lehet tartalmi szolgáltatást levonni, ha nem is lett semmi sem küldve a mobilról és sehol sincs regisztrálva. Miért vonnak le állandóan amikor nem is használtam és más nem is tud hozzáférni a készülékhez. Tudom ehhez rendőrséghez nem lehet fordulni de ide a fogyashztóvédelem mit tud csinálni. A pannon a levelébe azt irta erről lett küldve de az teljesen kizárt, mert én innent még az sms-t is meggondolom ha küldök, a hiváslistám is mindennel együtt egy év alatt 15 tétel ha van.


kedd okt. 14, 2008 9:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 19:14
Hozzászólások: 255
Hozzászólás 
Ma kaptam, pofon egyszerű kis üzenet:
Üdvözlöm, Kérem hívja sürgősen a következő számot: 0690985030
feladó:+882161900333
Ha valaki nem figyel a körzetszámra, akkor percenként 432Ft-ja bánja :!:


szer. márc. 05, 2008 15:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Tartózkodási hely: Itt is, ott is!
Hozzászólás 
thomas77 írta:
Az ismerős gyűjtögető oldalon megtalált egy tyúk (persze egyik ismerősömnek sem az ismerőse), és ezt ajánlotta. ]:-<


Tetszik! Szuper! Egyszer van belépésidíj (4800), havidíj (1560), zártcsoport díj (900), szolgáltatásidíj (1200). Összesen csak 3660 ft fizetsz havonta. Maradok inkább a kormányzaticsomagnál és a bónusz-nál.


kedd dec. 18, 2007 19:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Az ismerős gyűjtögető oldalon megtalált egy tyúk (persze egyik ismerősömnek sem az ismerőse), és ezt ajánlotta. ]:-<


kedd dec. 18, 2007 9:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Gipsz Elek írta:
Nemrég döbbentem rá, sajnos, erre az sms csalásra,nevezetesen amikor regisztrálsz egy internetes oldalra és ezzel egyidőben meg is rendeled az "emeltdíjas sms fogadása" nevű szolgáltatást. :( Vajon mennyit kap(nak) a mobilos cégek, hogy ebben Ők partnerek? :?: Nekik nincs etikai érzékük? :?: vajon nem érzik,hogy a csalástól szájszagú hókuszpókusz cégek milyen aljas dolgokat akarnak elkövetni az Ő kedves ügyfeleivel?????vérlázító!!!!! :x
Mennyit kapnak? Valamivel több mint az összbevétel felét.


kedd nov. 27, 2007 11:36
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Milyen oldalra is regisztráltál?
"Akció! Ingyen csengőhang/háttérkép/játék a most regisztrálóknak!"
Vagy valami hasonlóra?
Magadra vess...

Üdv!


kedd nov. 27, 2007 11:20
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd nov. 27, 2007 10:48
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Nemrég döbbentem rá, sajnos, erre az sms csalásra,nevezetesen amikor regisztrálsz egy internetes oldalra és ezzel egyidőben meg is rendeled az "emeltdíjas sms fogadása" nevű szolgáltatást. :( Vajon mennyit kap(nak) a mobilos cégek, hogy ebben Ők partnerek? :?: Nekik nincs etikai érzékük? :?: vajon nem érzik,hogy a csalástól szájszagú hókuszpókusz cégek milyen aljas dolgokat akarnak elkövetni az Ő kedves ügyfeleivel?????vérlázító!!!!! :x


kedd nov. 27, 2007 11:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
7777.hu, no meg a szolgaltato ugyfelszolgalatan szepen meg kell reklamalni. Az emeltdijast meg ofcoz ujra tiltani azonnal ;)


szomb. aug. 18, 2007 18:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. júl. 18, 2007 15:19
Hozzászólások: 89
Hozzászólás 
Na nem tudom mennyire aktuális még a téma, de én ma kaptam egy ilyet:

Küldő: +3691336736

Üzenet szövege: Koszonjuk.

Azt már nem vártam meg, hogy mit, de az üzenet fogadásával szépen le is vontak 480 Ft-ot, aminek baromira "örültem", mert ma töltöttem fel. :x

Egész eddig tiltva volt és hozzáteszem én nem regisztráltam semmilyen csengőhangos, háttérképes ökörségen és főleg nem azon az oldalon, amit sikerült megtalálnom miután beírtam a számot a google-ba. Ez pedig a 7777.hu volt.

Az emelt díjas cuccot csak azért aktiváltam újra, hogy egy ftpre befizethessek. Akkor vajon ők is kiadták ilyen bárgyú tartalomszolgáltatóknak a számom? :roll: Hát mindenesetre szép. :?


szomb. aug. 18, 2007 17:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
kuncsaku írta:
Tulajdonképpen én egyet nem értek. Ha valakinek van internetlehetősége, akkor miért a fizetőscsengőhangokat töltögeti le?

1. Az kevés, hogy van internetelérhetőséged. Le kell tölteni a képet, átméretezni (szükség esetén), rá kell juttatni a telefonra. A lehetőség nem jelenti automatikusan a képességet, tudást.
2. Hidd el, a célközönség nem az akinek szélessávú internetelérhetősége van otthon.


csüt. júl. 26, 2007 20:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Tulajdonképpen én egyet nem értek. Ha valakinek van internetlehetősége, akkor miért a fizetőscsengőhangokat töltögeti le?


csüt. júl. 26, 2007 14:39
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 9:45
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
[Sziasztok! Emeltdíjas Jamba sms-ek fogadását és az összes emeltdíjas sms fogadását a T-mobil Dominó kártyás feltöltés esetében a következő tel.számon tilthatjátok le:

Küldjetek sms-t a 1430 ra a következő szöveggel: +EDSMST
______________________________________________________

Így egy emelt díjas sms-t sem fogtok kapni, amíg a tiltást nem oldjátok fel!
Remélem, ezzel sokaknak segítettem a lehúzósokkal szemben!
Én már letiltattam a kiskorú fiam mobil számán.



color=red][/color]


csüt. júl. 26, 2007 10:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
asdf_ írta:
En ugy tudom, hogy van valami szabalyozas, hogy nem csak a kodszot kell kozolni a feliratkozos sms-ben, hanem a dijakat is.

Ez csak úgy derűl ki ha rögtön kipróbálod. :D Utána írd le mit írtak.
Sajnos egyszer emgem is behúztak a csőbe.Nem ilyen jellegü,de hasonló.A jambáról van szó.A legköcsögebb társaság.Nem is tudom milyen indíttatásból de egyszer letöltöttem valami csengőhangot,mert úgy hirdették hogy az első ingyenes.Nos nem az volt.240+áfa :twisted: Na de a lényeg ezután jött.Minden vasárnap este kaptam két sms-t hogy ennyi meg annyi a krediteim száma meg hogy új dolgok vannak fenn.Szóval ilyen süket duma.Nem is foglalkoztam vele.A számlámon se tűnt fel mert akkoriban amúgy is sikerült minden hónapban 10-15 környékére tornásznom a számlámat.Aztán egyszer jött a hideg zuhany,megtudtam hogy az a kettő sms 960-ba fájt nekem,tehát havi szinten majd' 4 ezer.Na akkor kicsit fel voltam dúlva.Na akkor köldtem egy rahedli emailt hogy azonnal szüntessék meg a profilomat vagy mit a jambánál.Szerinted válaszoltak?Vagy megtették?Nagy nehezen találtam egy lemondó kódot(jól eldugták).Elküldtem,persze semmi reakció.A következő lépés egy kedves női hangú ügyfélszolgálat felhívása volt,naná hogy gép volt :D
Lemondtam ott is,kb ugyanaz volt a reakció.
A végkifejlet:kaptam egy telefonszámot amin,és itt a lényeg egy élő ember jelentkezett be.(úgy örzik a számot mintha a CIA ügynöklistája lenne)Akkor szépen elbeszélgettem a hölgyel.Volt a mondókában pi meg ba kezdetü szavak meg egy pár további szintén szép magyar szó is.Szerintem azóta is sír valahol.
Egy percel késöbb jött egy üzenet hogy
Idézet:
köszönjük hogy a jambat használtad.a csomagodat kérésednek megfelelően megszüntettük.

A tanúlság:Soha,de soha a büdös életbe ne is lépjetek a jamba oldalára.


pén. júl. 13, 2007 19:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
En ugy tudom, hogy van valami szabalyozas, hogy nem csak a kodszot kell kozolni a feliratkozos sms-ben, hanem a dijakat is. De ez csak afaik, meg igy remlik. Ha ez igaz, es nem igy tortenik, maris ra lehet boritani a szolgaltatora az asztalt, de ha ott az osszeg es valaki ezek utan is elkudli az sms-t, na az tenyleg megerdemli. Mivel soha nem ereztem semmi kesztetest, hogy hulye csengohangokat meg ilyen **** toltsek le, vagy akarhol is szavazzak (meg csak azt kene, hogy sms-sel spammeljenek), reszemrol leitltottam a fenebe az osszes emeltdijas cuccot, es meg ha akarnam se tudnam feloldani, mert ki tudja mar azt a negy szamjegyet, ami ehhez kell :D Szerintem ez a kovetendo magatartas :)


pén. júl. 13, 2007 19:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Na igen ez így van,viszont azt te is elismered hogy vannak olyan sajnálnivaló lúzerek akik be szoktak dőlni az ilyennek.Jön a telefonukra egy sms,hogy válaszolj erre a nehéz kérdésre és nyersz.Csak egy NYER-t kell hogy visszaküldj.Csak az kimarad hogy ezután elárasztják fizetős sms-ekkel és mekkorát néznek mikor megjön a számla.


pén. júl. 13, 2007 19:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Olvasni szoktal? :P

"A weboldalon regisztráló, majd visszaigazolásként sms-ben a 'NYER' választ beküldő játékosok hozzájárulásukat adják a játékban való részvételre."


pén. júl. 13, 2007 18:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
simico írta:
Nálam nem jön be (legyilkolódik mint reklám), mi van benne?

1. Egy eszméletlenül nehéz kérdést kell megválszolni: Melyik cég terméke a PS3?
2. Be kell írni a mobilszámot.
3. Rá kell kattintani a küldés gombra.

Tehát bárkinek a számát be lehet írni, és eláraszatani 480 forintos SMS-ekkel...

Idézet:
Vegyen részt a Wixawin sms-nyereményjátékban! A részvétel díja bruttó 480 Ft minden kapott sms üzenet után mindaddig, amíg nem küldi el a STOP NYER szót a 1786-os telefonszámra. A weboldalon regisztráló, majd visszaigazolásként sms-ben a 'NYER' választ beküldő játékosok hozzájárulásukat adják a játékban való részvételre. A regisztrálással, illetve a szolgáltatás igénybevételével a játékos elismeri, hogy elolvasta a részvételi feltételeket, hogy magyarországi lakos, és betöltötte a 16. életévét, valamint hogy rendelkezhet a számla felett, vagy egy másik számlatulajdonos hozzájárult a számlája használatához. A játékosok nagy értékű nyereményekért versenyeznek a kérdések megválaszolásával. A főnyereményért (PS3 60 GB) való játék két fordulóból áll - a selejtezőből (7 kérdés) és a kieséses alapon folyó döntőből (1 nyitott kérdés). Beküldési határidő a főnyeremény sorsolásához: 2007. december 31-én 12:00 óra. Ezen időpontig 6 hetente gazdára talál egy-egy főnyeremény. Az sms-szolgáltatás havonta 8 db sms üzenetet jelent. A kéthetes nyereményjátékban való részvétellel a játékosok kéthetente új nyereményeket nyerhetnek. A Wixawin a TMG terméke, mely megfelel a magyarországi jogszabályoknak. A Wixawin innovatív információkat és szórakozást kínál az Ön mobiltelefonjára. Ügyfélszolgálat: (1) 328 5079 vagy info.hu@wixawin.com. A szolgáltatás csak Pannon és T-Mobile előfizetők számára elérhető


pén. júl. 13, 2007 18:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
simico írta:
Nálam nem jön be (legyilkolódik mint reklám), mi van benne?

Csupa maszlagduma.Lényeg hogy nehogy belemenjél a "tuti" játékba.
Nálam egyébként meg összezárja az ablakot kisméretbe.


pén. júl. 13, 2007 15:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Nálam nem jön be (legyilkolódik mint reklám), mi van benne?


pén. júl. 13, 2007 15:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Egy kedves kis pop-up sokkolt az imént:
Emelt díjas szemétség
Érdemes elolvasni a feltételeket!
:evil:


pén. júl. 13, 2007 10:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Úgy értettem, az MMS szolgáltatás aktív-e (mint pl. az SMS szolgáltatás).

Üdv!


vas. jún. 24, 2007 16:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 14:14
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
McLaca írta:
Szerintem ez az MMS push SMS-e, tehát az az SMS, amiben a telefon értesül arról, hogy MMS jött, és azt le kéne tölteni, de ha nem MMS képes, akkor normál üzenetként jeleníti meg (MMS képes telefon pl. nem jeleníti meg). A furcsa csak az, hogy ha nem MMS képes a telefon, akkor miért nem neten kézbesítődik az üzenet? Vagy a kártyára meg van rendelve az MMS?

Üdv!


semmit nem rendeltünk meg, kb két hete jönnek ilyen üzenetek. érdekes. mondjuk lehet azt kipróbálom, hogy átteszem a saját telefonomba, hátha azon látszik majd valami haszonsabb is.
köszi

pp


vas. jún. 24, 2007 12:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
Kép
Na szép!Erre az életbe nem gondoltam volna.Hogy a webshopon keresztül??


Ez csak természetes. :evil:
Nem érdekük, hogy könnyen megtaláljuk. :x


pén. jún. 22, 2007 20:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Kép
Na szép!Erre az életbe nem gondoltam volna.Hogy a webshopon keresztül??
Kép Mondjuk most hogy olvasom nem ír olyat ami az én problémámra megoldás lenne.Vagy le van tiltva az összes vagy jön.Szűrni nem lehet,sajna.


pén. jún. 22, 2007 19:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Zqdiac írta:
Írjak egy sms-t, a T-mobil nak : +EDSMST és küldjem el a 1230-ra.
Megtettem, mert a tököm ki volt.Kaptam is egy válasz sms-t, hogy a szolgáltatást aktiválták. EZ MOST MIT JELENT ???
Azt hogy sikerült letiltani, vagy azt, hogy mostantól még többet kapok: :)
Légyszíves segítsetek!
Köszi Z.
Azt jelenti, hogy az Emelt Díjas SMS Tiltást aktitálták. :)

rittinger zoltán írta:
Most csodálkozni fogsz,de én nem találtam a T-mobile oldalán ezt a funkciót.
Pedig ott van!
Igaz, kissé érdekes úton érhető el, a Webshopon keresztül (azon belül szolgáltatások) rendelhető meg, mint termék, sok egyéb mással együtt.

Üdv!


pén. jún. 22, 2007 19:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
McLaca írta:
Pannonnál pl. PannOnline-on titlható, vagy 1741-en (kártyásoknál ez utóbbi tuti). T-nél előfizetésesnek netről tiltható (a funkció nevét nem tudom a T-nél, csak unokaöcsémnek kerestem ki és tiltottam a szolgáltatást neten), kártyás T-sekről és a Vodáról nem tudok nyilatkozni.


Üdv!

Most csodálkozni fogsz,de én nem találtam a T-mobile oldalán ezt a funkciót.De most jut eszembe.Igazából nekem olyan kéne amiben én szabom meg hogy melyik számról engedjen és melyikről ne,mert ven egy-két emelt díjas szám amiről kapok sms-t,de azt én döntöm el hogy melyikről,mikor és hogy nekem mennyibe kerüljön.


pén. jún. 22, 2007 17:03
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jún. 22, 2007 16:21
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Olvasgattam ezt az emeltdíjas smses Kib.....st. De ahogy ide kerültem az se véletlen. Én is kaptam a 17618 -ról 4 smst, és kicsit ki akadtam, mikor a számlán láttam ez nekem mennyibe került.
Kicsit kiváncsi lettem mire is fizetek, 800 Ft-ot.Mert többnyire a semmiért.
Én is szemétségnek tartom az ilyen üzeneteket. Találtam ezen az oldalon egy olyan megoldást, ami talán segít.
: Írjak egy sms-t, a T-mobil nak : +EDSMST és küldjem el a 1230-ra.
Megtettem, mert a tököm ki volt.Kaptam is egy válasz sms-t, hogy a szolgáltatást aktiválták. EZ MOST MIT JELENT ???
Azt hogy sikerült letiltani, vagy azt, hogy mostantól még többet kapok: :)
Légyszíves segítsetek!
Köszi Z.


pén. jún. 22, 2007 16:29
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Egyszerű: hülyének kell lenni. Eme feltételnek a lakosság 80%-a megfelel!

Üdv!


pén. jún. 22, 2007 8:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Kissé irigylem azokat az embereket, akik annyi modell csajjal találkoznak naponta meg beszélgetnek velük telón, hogy nem emlékszenek arra, hogy ki is az a "múltkori" modellcsaj akit most vissza kéne hívni. A telszámról meg egyértelműen kiderül szerintem a stikli. hogy mitől lehet ebbe beugrani, ezt soha nem fogom megérteni.


pén. jún. 22, 2007 7:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
McLaca írta:
rittinger zoltán írta:
McLaca írta:
Emelt díjas fogadott SMS nálam tiltva van, szóval ha ilyet kapok, pénzembe tuti nem kerül...

Üdv!

No,azt meg hogyan kell?
s a Vodáról nem tudok nyilatkozni.

Vodánál csak kompletten tudod tiltani az emeltdíjas sms szolgáltatást, tehát a küldést és a fogadást egyben.


pén. jún. 22, 2007 6:41
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
McLaca írta:
Emelt díjas fogadott SMS nálam tiltva van, szóval ha ilyet kapok, pénzembe tuti nem kerül...

Üdv!

No,azt meg hogyan kell?
Pannonnál pl. PannOnline-on titlható, vagy 1741-en (kártyásoknál ez utóbbi tuti). T-nél előfizetésesnek netről tiltható (a funkció nevét nem tudom a T-nél, csak unokaöcsémnek kerestem ki és tiltottam a szolgáltatást neten), kártyás T-sekről és a Vodáról nem tudok nyilatkozni.

paliczp írta:
Sziasztok.

Anyam ferje kap kb ket hete valami uzeneteket, amit data message-kent jelol a telefonja, es az uzenetben az van, hogy vnd.wap.mms-message. a telefonja nem tud mms-t. ja, es a kuldo: 5030. ez szerintetek mi lehet?
koszi a segitseget
Szerintem ez az MMS push SMS-e, tehát az az SMS, amiben a telefon értesül arról, hogy MMS jött, és azt le kéne tölteni, de ha nem MMS képes, akkor normál üzenetként jeleníti meg (MMS képes telefon pl. nem jeleníti meg). A furcsa csak az, hogy ha nem MMS képes a telefon, akkor miért nem neten kézbesítődik az üzenet? Vagy a kártyára meg van rendelve az MMS?

Üdv!


csüt. jún. 21, 2007 22:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
McLaca írta:
Emelt díjas fogadott SMS nálam tiltva van, szóval ha ilyet kapok, pénzembe tuti nem kerül...

Üdv!

No,azt meg hogyan kell?


csüt. jún. 21, 2007 20:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 14:14
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
Sziasztok.

Anyam ferje kap kb ket hete valami uzeneteket, amit data message-kent jelol a telefonja, es az uzenetben az van, hogy vnd.wap.mms-message. a telefonja nem tud mms-t. ja, es a kuldo: 5030. ez szerintetek mi lehet?
koszi a segitseget


csüt. jún. 21, 2007 20:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 20:39
Hozzászólások: 3683
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Igen,ettől tartottam,hogy akik ide írnak letiltották régesrég
,de most nem a pénz miatt érdekes ez nekem...


csüt. jún. 07, 2007 22:05
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Emelt díjas fogadott SMS nálam tiltva van, szóval ha ilyet kapok, pénzembe tuti nem kerül...

Üdv!


csüt. jún. 07, 2007 21:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 20:39
Hozzászólások: 3683
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Köszönöm! Várom a további észrevételeket is,ki kapott még..aztán esetleg megpróbálhatnénk kitalálni együtt,ki küldi ezt,mit képzel magáról,honnan van neki a szám,kerül(t)-e pénzembe az SMS,stb,stb.
Mindenesetre a megfogalmazást kissé vérlázítónak tartom...enyhénszólva.


csüt. jún. 07, 2007 18:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
MotoHacker írta:
Emberek! Volna egy kérdésem,csak úgy kíváncsiságból..
Kapott valaki mostanság ilyen "Alexás" szemetet?
Főképp a pontos szöveg érdekelne amivel nyomják,milyen számokra és mit lehet csinálni szerintetek?
Nekem kissé kellemetlenül sült most el a történet :roll: ,ezért lennék komolyan kíváncsi más mit kapott,mikor,és milyen számra.

Na,az elöbb meg akartam volna kérdezni hogy mi ez az alexás és most tessék.Épp most jött egy.Ezt hogy csinálták és főleg az hogy ez most nekem pénzbe kerűlt vajon?Kicsit értelmetlen a szöveg.Ezt írja
Idézet:
emsz900br1p)PUSZI!EMLÉKSZEL MÉG RÁNNK?FLóRA&ALEXA ÉS EGY MODELLCSAJSZI BARÁTNŐNK.Jó LENNE úJRA HALLANI A HANGOD,ÉS AKÁR EGY RANDI.BÁRMI LEHET!Hívj fel ma!Puszi

így a tömör valójában.06911338454 számról jött.Nehogy visszahívjátok


csüt. jún. 07, 2007 16:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 20:39
Hozzászólások: 3683
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Emberek! Volna egy kérdésem,csak úgy kíváncsiságból..
Kapott valaki mostanság ilyen "Alexás" szemetet?
Főképp a pontos szöveg érdekelne amivel nyomják,milyen számokra és mit lehet csinálni szerintetek?
Nekem kissé kellemetlenül sült most el a történet :roll: ,ezért lennék komolyan kíváncsi más mit kapott,mikor,és milyen számra.


csüt. jún. 07, 2007 15:14
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Czumy írta:
Egyébként az EDSz-re és a mobilvásárlásra a 06-90/06-91 való...


ez egy kicsit bonyolultabb probléma. Egyrészt a szolgáltatók végett, mivel nem akarnak engedni a 06-90-es számokon kaszált pénzükből. Másrészt pedig - tulkép - semmiféle formában nem lehetne emeltdíjas rendszereket létrehozni, ugyanis ez már pénzintézeti tevékenység - az ő koncesszióik pedig mobiltávközlésre szól.


kedd márc. 13, 2007 23:29
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 547 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség