Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. jún. 06, 2024 23:04



Hozzászólás a témához  [ 2563 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 52  Következő
Nokia 6230i 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia 6230i
villany írta:
Sziasztok!

A következő lenne a probléma. Van egy 6230i-m ami korábban pannonos (telenor) volt, most független és t-mobile-os kártya van benne. Nem tudunk rajta netezni pedig be van állítva a szolgáltatónál a net. Ha átrakom a kártyát egy másik készülékbe azon működik. Mit kellene beállítanom hozzá? Az adat csomagoknál vagy minél csak pannont ír.

Előre is köszi.

Mert pannonos a szoftver rajta és aki függetlenítette Neked, az dilettáns volt.
Na, oda kell beállítani az APN-eket.
A nethez a net-et, a wap-hoz a wap-ot, mms-hez meg az mms-t.
Aztán ennyi.

De ha beírod a google-be, kidob irgalmatlan mennyiségű találatot.


szer. nov. 23, 2011 0:03
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 21:06
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: A számítógép előtt
Hozzászólás Re: Nokia 6230i
Sziasztok!

A következő lenne a probléma. Van egy 6230i-m ami korábban pannonos (telenor) volt, most független és t-mobile-os kártya van benne. Nem tudunk rajta netezni pedig be van állítva a szolgáltatónál a net. Ha átrakom a kártyát egy másik készülékbe azon működik. Mit kellene beállítanom hozzá? Az adat csomagoknál vagy minél csak pannont ír.

Előre is köszi.


hétf. nov. 21, 2011 22:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. dec. 29, 2008 21:42
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!

Még új vagyok itt...

Van egy 6230i-s mobilom, ami ezt csinálja.

Bekapcsolásnál a kijelző kivilágosodik majd elsötétül és kész...

Akku jónak néz ki, ha rárakom a töltőt, kikapcsolt állapotban jelzi a csikkal
hogy fel van töltve. Más telefonban működik az akku, másik akkuval is ezt csinálja.

Állitólag szoftwarefrissitéssel meg lehet csinálni, de akkor adatoknak lőttek.

Le lehet valahogy menteni belőle a telefonszámokat??


hétf. dec. 29, 2008 21:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 194
Hozzászólás 
ZZ írta:
HappyBoy írta:
A sima MMC-s 2 GB -ossal az volt a gond, hogy nem látta USB-s meghajtóként. Tehát macerásabb volt rá másolni.

Hali!

Köszi a választ! Ez akkor ugye úgy értendõ, hogy a 2GB-osnak látta a teljes tartalmát, de írni csak kártyaolvasóban tudtad (kikapcs, akksi ki, kártya ki stb...)?

Bocs, de a pop-portos telók memóriáját nem csak PC Suite-tel esetleg MobiMB-vel lehet elérni? Eddig úgy tudtam, hogy USB-s meghajtóként csak az újabbakat a mini USB-s csatlakozójúakat lehet kezelni.


Igen, illetve az explorerben mint phone meghajtóra is tudtam másolni. De felmountolni, mint meghajtót nem lehetett. Az 1 GB-ost fel lehet csatlakoztatni mint USB removable eszközt. 6230 -at nem lehet, de a 6230i -t már igen.


csüt. dec. 11, 2008 8:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 61
Hozzászólás 
HappyBoy írta:
A sima MMC-s 2 GB -ossal az volt a gond, hogy nem látta USB-s meghajtóként. Tehát macerásabb volt rá másolni.

Hali!

Köszi a választ! Ez akkor ugye úgy értendő, hogy a 2GB-osnak látta a teljes tartalmát, de írni csak kártyaolvasóban tudtad (kikapcs, akksi ki, kártya ki stb...)?

Bocs, de a pop-portos telók memóriáját nem csak PC Suite-tel esetleg MobiMB-vel lehet elérni? Eddig úgy tudtam, hogy USB-s meghajtóként csak az újabbakat a mini USB-s csatlakozójúakat lehet kezelni.


kedd dec. 09, 2008 18:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 194
Hozzászólás 
ZZ írta:
Macika írta:
Mi az az MMC PLUS?

A gyorsboltban ezt írják: "Az MMCPlus kártya egy MMC méretû, 3.3V-os mûködési feszültségû és 26MHz órajelû (26MB/s) kártya, amely támogatja x1, x4 és x8 buszszélességet és az akár 52MHz órajelet (52MB/s)". Pl. ezt néztem. Ahogy nézem a neten a kínálatot, gyakorlatilag csak ilyet látok MMC-ben.

Idézet:
Én szinte kizártnak tartom, hogy 4 GB-osat kezeljen. Egyáltalán van MMC-ben olyan nagy?

Itt, ugyanebben a topicban írta vki. áprilisban. Onnan gondoltam, h. van ilyen. Nekem elég lenne a fent belinkelt 2GB-s is.


Szia,

Nekem 1GB-s van benne, ezzel minden OK. A sima MMC-s 2 GB -ossal az volt a gond, hogy nem látta USB-s meghajtóként. Tehát macerásabb volt rá másolni. 4GB-st nem láttam.


kedd dec. 09, 2008 8:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 61
Hozzászólás 
Macika írta:
Mi az az MMC PLUS?

A gyorsboltban ezt írják: "Az MMCPlus kártya egy MMC méretű, 3.3V-os működési feszültségű és 26MHz órajelű (26MB/s) kártya, amely támogatja x1, x4 és x8 buszszélességet és az akár 52MHz órajelet (52MB/s)". Pl. ezt néztem. Ahogy nézem a neten a kínálatot, gyakorlatilag csak ilyet látok MMC-ben.

Idézet:
Én szinte kizártnak tartom, hogy 4 GB-osat kezeljen. Egyáltalán van MMC-ben olyan nagy?

Itt, ugyanebben a topicban írta vki. áprilisban. Onnan gondoltam, h. van ilyen. Nekem elég lenne a fent belinkelt 2GB-s is.


hétf. dec. 08, 2008 21:58
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
ZZ írta:
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a 6230i tudja-e kezelni az MMC PLUS memória kártyákat.
Visszaolvasva ugyan láttam, hogy van akik 1-4 gigás kártyával használják, de az nem derült ki, hogy ezek MMC PLUS-ok-e.

Esetleg jó/rossz tapasztalat konkrét gyártmánnyal kártyamérettel?

Ajándékba lesz, így kipróbálni sajna nincs lehetőség...

Előre is köszi!
Mi az az MMC PLUS?
Amikor 2 sorban vannak a lábak?
Mert olyat már láttam benne RS-ben, azt eléggé instabilan kezelte.
Én szinte kizártnak tartom, hogy 4 GB-osat kezeljen. Egyáltalán van MMC-ben olyan nagy?


hétf. dec. 08, 2008 18:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 61
Hozzászólás 
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a 6230i tudja-e kezelni az MMC PLUS memória kártyákat.
Visszaolvasva ugyan láttam, hogy van akik 1-4 gigás kártyával használják, de az nem derült ki, hogy ezek MMC PLUS-ok-e.

Esetleg jó/rossz tapasztalat konkrét gyártmánnyal kártyamérettel?

Ajándékba lesz, így kipróbálni sajna nincs lehetőség...

Előre is köszi!


hétf. dec. 08, 2008 11:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
vidd vissza oda ahonnan jott. levan tiltva.


kedd szept. 23, 2008 9:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: kedd szept. 23, 2008 8:54
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Texas
Hozzászólás 
Helloztok!! Tudna nekem segiteni valaki van egy nokia 6233i mobilom és akár milyen kártyát teszek bele azt irja ki h a sim- kártya regisztáció sikertelen ilyenkor mit csináljak???
és nem tudnak hivnise meg én se mert még térelöm sincsen!!!
Elöre is kösszi a segicséget!!
Hello!!


kedd szept. 23, 2008 9:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Köszi az együttérzést!


hétf. jún. 16, 2008 14:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
:D


szomb. jún. 14, 2008 9:38
Profil ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Sziasztok!

Bocsi előzőért, csak ékezetpróbát tartottam wapon.

Érdekes dologgal kellett szemben sülnöm. A 0-ás gombbal is gyorsindítható wap kezdőlapot még annó dackó 2+X éve telóvételkor beprogramoztam 6230i-mben na mire találjátok ki, s ez itt a reklám helye:

Párhuzamos barátom (alias: "II" asszem ezek elé párhuzamosra sikerültek) wapon elérhető terminálfórumjára, jeszóval stb., ahogy a nagykönyvben megíratott (Használnád? - terminálfórum wapon).

Szóval ezzel tök jól elvoltam évekig, egy gomb s már itt is voltam köztetek.

Na de. Mostanában változtatni kellett volna a pontos URL-t, mert gondok adódtak, II barátom elmondta mit tegyek.

AZÁM! Csakhogy: sw frissítés után egyszerűen eltűnt a menüpont!!!

Egyre silányul a világ. Bugyuta Nokia azt gondolta, hogy ha nem fogok kezdőlapot progizni (mint ahogy sokan ezt már meg se tehették a gyárilag frissebb sw-ben), akkor majd kezdőoldalként mindig az általa beégetett - szolgáltatótól megadott ratyi lap (pl. Vodafos oldal vagy tréjmobil kezdőlap) fog ott fityegni a kijelzőn.

Hát tévedtek. Uraim, kijelenthetem, hogy TELJESEN EGYEDI (nyóckerbe: sirályul raj) mobilom van: kezdőlapként a terminálfórumot hozza be (majd, mikor II barátom javított a gondokon), s ezen nincs ember ki változtasson, hacsak forráskód szinten nem tud bemászni sw-be.

Asszem drága 6230i-m alapító példánya lehet a terminálfórum egyedimobil gyűjtemény-ének. Adott egy Nokia, amin a 0-ás, vagy ha úgy tetszik "info" gombra kattintva terminálos lesz egyből a gyűjtemény látogatója!

Na, ilyen vakerral próbálom felfelé pödöríteni a helyzettől lekunkorodó kackiás lelki bajszomat.

Drága NOKIA pajtás! Szórakozz a panánál halomba dobált kifutott példányaiddal egy lavórban, de ne szegény ártatlan friss sw-re vágyó gyanútlan híveddel, amikor az új sw fícsörjei közül NO COMMENT kiveszel egy olyat, amit a tellával együtt megvett annak idején!!

S most megyek a megfelelő jogi fórumon panaszt tenni a fogyasztói jogaim sw-vel való tiprása miatt. :hm: :

Át is megyek Sonyékhoz! Úgy ám!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Telefanni hétf. jún. 16, 2008 14:20-kor.



szomb. jún. 14, 2008 5:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Próba: öé%u0171á%u0151üíóú


szomb. jún. 14, 2008 5:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. máj. 14, 2008 13:15
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Szeszt mindenkinek!

Segítsetek már picit, cimbim nem tud "adatátvinni" bluetothon. Telcsije 6230i, USB bluetoth feltelepítve, telefonra rálát, aztán valami error contact-ot ír ki a szoftver a pc-n. Meg néha valami kódot is kér a telefon... Aki penge benne, segítsen már.

Köszönöm előre is.

Szeszt Nektek:-D


szomb. máj. 17, 2008 18:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 194
Hozzászólás 
Ablakos írta:
Mostanában a térerõ kezdett le s fel ugrálni. Annyira megviseli az akksit, hogy egy nap alatt lemeríti. Nameg soxor pill. nem kapcsolható a szám.
Gyanakodtam a 4GB MMC -re de kivétel után is ez a tünet.
Utoljára a siemens ME45 csinált ilyet, aminek kuka lett a vége. Sajnálnám 4 év után eldobni a 6230-at. Érdemes egyáltalán javításra adni ilyen régi modellt?


Nekem is döglődik. Már egész komolyan hullámzik a kijelzője, meg mennek fel a csíkok rajta.......... Én nem vacakolok vele, ha beadja a kulcsot. Gari sincs már rá.


csüt. ápr. 24, 2008 12:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
Mostanában a térerő kezdett le s fel ugrálni. Annyira megviseli az akksit, hogy egy nap alatt lemeríti. Nameg soxor pill. nem kapcsolható a szám.
Gyanakodtam a 4GB MMC -re de kivétel után is ez a tünet.
Utoljára a siemens ME45 csinált ilyet, aminek kuka lett a vége. Sajnálnám 4 év után eldobni a 6230-at. Érdemes egyáltalán javításra adni ilyen régi modellt?


csüt. ápr. 24, 2008 6:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Akkor már csak ki kell választanod, kinél/hol akarod a frissítést elvégeztetni. Ez csak akkor ingyenes, ha a teló garis vagy van spanod, aki csókra megoldja.

Mivel DCT4, az NSU csak köp rá egyet...


szer. ápr. 02, 2008 12:36
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 9:34
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
A mentes nem gond, van jogtiszta opm2-m is, neha megbizhatobbnak tunik, mint a suite. Sot, van egy OxyCube nevu uj csoda is, suite kivaltasara csinaltak, hasonlo reszekbol all.


szer. ápr. 02, 2008 11:48
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
A másodikra könnyű a válasz: a telefont frissítés után úgy kapod vissza (mert a frissítést Te nem tudod megcsinálni otthon), mintha most vetted volna ki a dobozából életében először - teljesen gyári állapotban.

De ha csinálsz mentést előtte PC Suite-tal pl., akkor szinte mindent vissza tudsz állítani.

BT vagy DKU2 kábel kell hozzá.


szer. ápr. 02, 2008 11:36
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 9:34
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Hello!

Tud esetleg valaki postolni egy 3.70->3.89 changelogot? Esetleg infot arrol, hogy egy upgrade eseten mi lesz a telefonon levo adatokkal? :)

Koszi: Taki


szer. ápr. 02, 2008 11:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
rohamkocka írta:
Lehet, hogy kicsit zöldfülű a kérdésem, de létezik olyan, hogy a mikrofon bepiszkolódik? Panaszkodtak, hogy nagyon halkan hallanak, párszor erősebben belefújtam, azóta jobb a hang, de még mindig picit halknak tűnik. Nem lehet érintkezés, mert amúgy rázkódik, meg minden, de a hang nem változik. Viszont pl. festéskor is kapott bőven port. Amúgy jól gondolom, hogy a pop-port fölötti piciny "luk" lenne a mikrofon bemeneti helye?
Jól gondolod. Magas nyomású levegősprayvel szépen ki lehet tisztítani.


hétf. márc. 17, 2008 1:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Vegyél. A DKU2 (illetve USB2-es utódja, a CA53) melléklet igazából csak a Symbian telóknál divat.


vas. márc. 16, 2008 23:31
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 22:36
Hozzászólások: 65
Hozzászólás 
Hi !
kérdezni szeretném, hogy a T-mobilos (vagy lehet hogy akkor még Westel volt?) dobozos 6230i-hez adtak-e adatkábelt ? Most szükségem lenne egy adatkábelre, de nem találom a dobozt, tehát hogy keressem-e tovább vagy vegyek egy kábelt ? :)
köszi


vas. márc. 16, 2008 16:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 28, 2004 7:56
Hozzászólások: 263
Tartózkodási hely: A számítógép előtt, telefon mellett
Hozzászólás 
Lehet, hogy kicsit zöldfülű a kérdésem, de létezik olyan, hogy a mikrofon bepiszkolódik? Panaszkodtak, hogy nagyon halkan hallanak, párszor erősebben belefújtam, azóta jobb a hang, de még mindig picit halknak tűnik. Nem lehet érintkezés, mert amúgy rázkódik, meg minden, de a hang nem változik. Viszont pl. festéskor is kapott bőven port. Amúgy jól gondolom, hogy a pop-port fölötti piciny "luk" lenne a mikrofon bemeneti helye?


pén. jan. 25, 2008 19:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 07, 2004 14:01
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Szerencs
Hozzászólás 
McLaca írta:
Milyen konvertert használsz?

Üdv!


Freez 3gp video converter
Allok video to 3gp converter
Nokia PC suit.

Mindegyikkel ugyan az az eredmény, csak azoknál a videóknál van hang, amiknél AMR az audió formátum.

Az AAC-nél már kipróbáltam egy csomó beállítást (mono/stereo, egy csomóféle kHz) de semmi.


vas. dec. 16, 2007 20:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
McLaca írta:
Klown írta:
Üdv!

A következő a problémám: van egy AD-15-ös Pop-Port -> 3,5" Jack átalakítóm...
Csatlakozó sérülés, vagy vezetéktörés lehet az ok. Az egyik kis fémérintkező nem lazult meg/esetleg esett ki a helyéről?

Üdv!


Üdv!

Köszönöm a tanácsodat!

Az érintkezők - látszólag - a helyén vannak. Valószínűleg valami vezeték törés / kontakthiba lehet. :( Nem értem mitől?! Főleg, hogy egyik percről a másikra! És érdekes, ha felismeri a telefon, akkor tökéletesen működik! Semmi recsegés! Csak ugye sajna 100-ból 1-szer ismeri fel.

Üdv: Klown


kedd dec. 11, 2007 21:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Milyen konvertert használsz?

Üdv!


hétf. dec. 10, 2007 21:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 07, 2004 14:01
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Szerencs
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nem rég vettem egy 1 GB-os memóriát a 6230i-mbe és gondoltam, teszek fel rá pár vidóklippet... Na és itt jött a probléma: hang a videón csak akkor van, ha az audio codec az AMR, viszont az nagyon gyenge minőséget produkál. Az AAC az már szépen szól(NA), de azzal meg se nyekken, csak kép van, hang nincs. Pedig magában játszik le aac kiterjesztésű hangfájlokat... :roll: Próbáltam MP4 videófájlt létrehozni, de azzal még kép sincs, el sem indítja, pedig a leírás szerint támogatja az MP4-et, és a nokia PC suittal kreáltam.

Ezt így kell elfogadnom, vagy csak én vagyok béna :?: :!:


hétf. dec. 10, 2007 13:18
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Akoska írta:
De most tényleg: mire kell ez Neked?

DCT4-eket nem frissíthetsz az NSU-val, illetve otthon sehogy, ha nincs drága szervizboxod.
Ha van, akkor meg már PC sem fog kelleni...
Gyanítom, hogy ez a felismerés később fog bekövetkezni.
És azt is gyanítom, hogy sose fog ide beíródni, hogy bocs, tévedtem.

Aztán legfeljebb tévedek...


hétf. dec. 10, 2007 3:05
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Klown írta:
Üdv!

A következő a problémám: van egy AD-15-ös Pop-Port -> 3,5" Jack átalakítóm...
Csatlakozó sérülés, vagy vezetéktörés lehet az ok. Az egyik kis fémérintkező nem lazult meg/esetleg esett ki a helyéről?

Üdv!


hétf. dec. 10, 2007 0:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
De most tényleg: mire kell ez Neked?

DCT4-eket nem frissíthetsz az NSU-val, illetve otthon sehogy, ha nincs drága szervizboxod.
Ha van, akkor meg már PC sem fog kelleni...


vas. dec. 09, 2007 22:49
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 07, 2007 23:23
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Macika írta:
bugmenot írta:
Valaki tud hozzá magyar product code-ot, hogy flashelésnél megmaradjon a magyar nyelv?
Közöm semmi, hogy mire kell, de tessék:

0522038 Euro D Latin Silver
0522065 Euro D Latin Black
0524504 Euro D OSKAR CZ Black
0524746 Euro D PANNON Silver
0525254 Euro D T-MOBILE Slovakia Black
0525255 Euro D R-Mobile Slovakia Silver
0525531 Euro D VG VIPNET Black
0525585 Euro D VODAFONE HU Silver
0525586 Euro D VODAFONE HU Black
0525603 Euro D Eurotel Praha Black
0525604 Euro D Eurotel Praha Silver
0526113 Euro D T-MOBILE Czech Republic Black
0526116 Euro D T-MOBILE Czech Republic Silver
0526200 Euro D T-MOBILE HU Black
0526201 Euro D T-MOBILE HU Silver
0526236 Euro D T-MOBILE HR Black
0526843 Euro D T-MOBITEL SI Silver
0526844 Euro D T-MOBITEL SI Black
0527640 Euro D Eurotel2 Praha Black
0527641 Euro D Eurotel2 Praha Silver
0529089 Euro D VODAFONE HU2 Silver
0529881 Euro D TMOBILE HU POC Black
0530564 Euro D ORANGE SLOVAKIA Silver
0530883 Euro D PROMONTE HR Silver
0532054 Euro D TMOBILE HU POC Silver
0533117 Euro D VODAFONE CZ Black
0533289 Euro D Eurotel NOGO Black
0533290 Euro D Eurotel NOGO Silver
0533327 Euro D VODAFONE CZ Black
0534270 Euro D TMO_HU_POC Silver
0534455 Euro D TMO_CZ2 Black
0534456 Euro D TMO_CZ2 Silver
0534493 Euro D TMO_HU_POC Black
0536626 Euro D Latin All Black
0537823 Euro D Latin Red
0542398 Euro D TELEFONICA OZ CZ Silver
0542401 Euro D TELEFONICA OZ CZ Black



Köszönöm!


vas. dec. 09, 2007 20:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Üdv!

A következő a problémám: van egy AD-15-ös Pop-Port -> 3,5" Jack átalakítóm. Ezidáig tökéletesen működött. Viszont tegnap óta ha rádugom a telóra, akkor azt írja, hogy "nem támogatott tartozék". Vajon mitől/miért?! :? Valahogyan meg lehet gyógyítani, vagy kuka?! Amúgy 100 rádugásból egyszer felismeri a teló. Próbáltam már megtisztogatni az érintkezőket, de semmi! Érdekes, ha rádugom az átalakítót, akkor 2 halk pittyenést hallok a - Sennheiser - fülesen. A gyári headset "tökéletesen" működik továbbra is, de hát ugye annak a minősége hagy némi kívánnivalót maga után! :( Ha van valamilyen ötletetek, tanácsotok, akkor ne tartsátok magatokba! :wink: Előre is köszönöm!

Üdv: Klown


vas. dec. 09, 2007 19:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
bugmenot írta:
Valaki tud hozzá magyar product code-ot, hogy flashelésnél megmaradjon a magyar nyelv?
Közöm semmi, hogy mire kell, de tessék:

0522038 Euro D Latin Silver
0522065 Euro D Latin Black
0524504 Euro D OSKAR CZ Black
0524746 Euro D PANNON Silver
0525254 Euro D T-MOBILE Slovakia Black
0525255 Euro D R-Mobile Slovakia Silver
0525531 Euro D VG VIPNET Black
0525585 Euro D VODAFONE HU Silver
0525586 Euro D VODAFONE HU Black
0525603 Euro D Eurotel Praha Black
0525604 Euro D Eurotel Praha Silver
0526113 Euro D T-MOBILE Czech Republic Black
0526116 Euro D T-MOBILE Czech Republic Silver
0526200 Euro D T-MOBILE HU Black
0526201 Euro D T-MOBILE HU Silver
0526236 Euro D T-MOBILE HR Black
0526843 Euro D T-MOBITEL SI Silver
0526844 Euro D T-MOBITEL SI Black
0527640 Euro D Eurotel2 Praha Black
0527641 Euro D Eurotel2 Praha Silver
0529089 Euro D VODAFONE HU2 Silver
0529881 Euro D TMOBILE HU POC Black
0530564 Euro D ORANGE SLOVAKIA Silver
0530883 Euro D PROMONTE HR Silver
0532054 Euro D TMOBILE HU POC Silver
0533117 Euro D VODAFONE CZ Black
0533289 Euro D Eurotel NOGO Black
0533290 Euro D Eurotel NOGO Silver
0533327 Euro D VODAFONE CZ Black
0534270 Euro D TMO_HU_POC Silver
0534455 Euro D TMO_CZ2 Black
0534456 Euro D TMO_CZ2 Silver
0534493 Euro D TMO_HU_POC Black
0536626 Euro D Latin All Black
0537823 Euro D Latin Red
0542398 Euro D TELEFONICA OZ CZ Silver
0542401 Euro D TELEFONICA OZ CZ Black


szomb. dec. 08, 2007 2:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
bugmenot írta:
Valaki tud hozzá magyar product code-ot, hogy flashelésnél megmaradjon a magyar nyelv?


Na, lemaradtam valamiről, és már viszi ezt is az NSU? :shock:
Szerintem kezdj el keresgélni, hogy ki csinálja meg a telefont Neked, persze némi pénzért cserébe... :wink:


szomb. dec. 08, 2007 1:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 07, 2007 23:23
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Valaki tud hozzá magyar product code-ot, hogy flashelésnél megmaradjon a magyar nyelv?


pén. dec. 07, 2007 23:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás Re: játék
csucsu1982 írta:
A jar fájlokat nem játsza le a 6230i-m.Mit tehetek?


A PC-Suite alkalmazástelepítőjével tudod feltelepíteni azokat, amik egyáltalán hajlandóak elindulni.


szomb. nov. 17, 2007 13:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. nov. 17, 2007 10:12
Hozzászólások: 4
Hozzászólás játék
A jar fájlokat nem játsza le a 6230i-m.Mit tehetek?


szomb. nov. 17, 2007 12:12
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. nov. 17, 2007 10:12
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Köszi!Így sikerült!


szomb. nov. 17, 2007 11:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás Re: 6230i cengőhang+memkártya
csucsu1982 írta:
Sziasztok!
2 problémám van
1.A kiválasztott csengőhang helyett mindig a nokia dallama szól.Próbáltam a hangbeállításnál is és az üzemmódban is.
2.Néha nem tudom elérni a memóriakártyát a galériában,a rejta lévő mp3-akat vizsont a zenelejátszó lejátsza.Ez miért lehet?

Köszi előre is a segítséget!


Ha a készülék memóriában van a hang file, akkor szokott működni. Ha a kártyán van, akkor elég bizonytalan. Főleg akkor, ha nagy a mérete.


szomb. nov. 17, 2007 11:31
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. nov. 17, 2007 10:12
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 6230i cengőhang+memkártya
Sziasztok!
2 problémám van
1.A kiválasztott csengőhang helyett mindig a nokia dallama szól.Próbáltam a hangbeállításnál is és az üzemmódban is.
2.Néha nem tudom elérni a memóriakártyát a galériában,a rejta lévő mp3-akat vizsont a zenelejátszó lejátsza.Ez miért lehet?

Köszi előre is a segítséget!


szomb. nov. 17, 2007 10:56
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
cbr900rr írta:
Macika nemtudom hogy off-e, de neked meddig volt ilyen telod? (Azt hiszem volt ugye?)
Sajnos ezt a vonalat kihagytam, pedig kevés telefon van, ami megúszott engem. :)
Valahogyan a 6230x az ilyen lett. Pedig jó kis dög, a maga idejében nagyon tetszett mindegyik...


kedd okt. 23, 2007 20:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 79
Hozzászólás 
Macika írta:
Viszont lehet venni 6230i-t!

És akkor már lesz téma is, szoftfrissítés is 6230i-re :)

Ráadásul offtopic sem leszel!


Macika nemtudom hogy off-e, de neked meddig volt ilyen telod? (Azt hiszem volt ugye?)


kedd okt. 23, 2007 19:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Viszont lehet venni 6230i-t!

És akkor már lesz téma is, szoftfrissítés is 6230i-re :)

Ráadásul offtopic sem leszel!


kedd okt. 23, 2007 19:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás Re: 6230
DiGo002 írta:
ok értem és témát lehet rá rakni?

Azt sem lehet..


kedd okt. 23, 2007 15:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Ha 6230-asod van, akkor a kérdezősködést légyszíves a 6230-as topikjában folytasd.

Ugyanis a topikok sem kompatibilisek :twisted:

Köszi


kedd okt. 23, 2007 14:18
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: vas. okt. 21, 2007 16:18
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 6230
ok értem és témát lehet rá rakni?


kedd okt. 23, 2007 13:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás Re: 6230
DiGo002 írta:
Segitsen valaki hogy lehet 6230 mobilba 6230i menüt csinálni


Sehogyan sem!!


DiGo002 írta:
és hogy tudom szoftverfrissiteni


Egyszer már leírták neked:
Akoska írta:
Ha van mivel felraknod a softot a telefonra (USBs adatkábellel biztosan nem) akkor több mint valószínű, hogy flash file forrásod is van.


Annyivel kiegészíteném, hogy ha ezt kérdezed, ráadásul már mászodszorra, akkor Te otthon, egyedül, ingyen egészen biztos, hogy sehogyan sem!!


DiGo002 írta:
léci valaki előre is köccce !


Az ilyet itt felejtsd el, ezt itt nem szokás :!:
Legközelebb MAGYARUL írj, kérlek!
Köszönöm! :)


kedd okt. 23, 2007 10:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2563 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 52  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség