Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. máj. 10, 2024 13:41



Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Forradalmi flat rate mobil - Franciaországban 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Forradalmi flat rate mobil - Franciaországban
Know írta:
Macika írta:
Szép mese...

Majd ha más országok, pl. Németország, Hollandia, Spanyolország is bevezeti ugyanezt, közel ugyanilyen kondíciókkal, akkor lesz szégyenkezni valónk. Addig aligha...


Semmiféle mese sincs benne, hadd idézzem kedves barátomat, aki most szerződött hozzájuk:

Idézet:
Orulok hogy nekem idoben megerkezett a kartyam, sokan varjak mikozben a szamhordozasuk mar megtortent. Pedig ez utobbi is akadozik, a rendszer nem bir napi 50e-nel tobbet kezelni (mielott a free megjelent volna, napi 15e szamhordozas volt a tipikus).

Egyebkent meg a kornyeken egyelore nincs (azt hiszem) free antenna, igy az orange halozatat hasznalja a telefon. Ami nekem edesmindegy, lathatoan megy rajta is minden: hang, adat (web persze, de voip 3g-n, imap stb).

Szoval telefon, na, csak egyelore furcsa hogy nem kell aggodjak hogy tullepem-e a keretet es hogy jaj csak adatot ne kezdjen forgalmazni a keszulek :)

Félreértettél.
Nem azt minősítettem mesének, amit Te írtál, hanem azt, hogy ebben látják a jövőt.
És innentől kell azt érteni (Németország, stb.....), amit írtam...

Sosem felejtem el, amikor nálunk 1200 Ft körül volt a Matáv vonalas előfizetés (nem ma volt), akkor volt egy Matávos félistennel riport, hogy miért nem lehet itthon is bevezetni az ingyenes drótoson belüli hívást, mondjuk Amerika mintájára, aholis 24.95 USD-ért korlátlan a teljes államon belül az összes hívás.
Erre volt az a félisten válasza, hogy ha az akkori előfizetési díj az összes előfizetőnek ~4000 Ft lenne (az akkori 24,95 USD Ft-értéke) és azt ki is fizetné MINDENKI, tehát az ÖSSZES előfizető, akkor simán tudná a Matáv is ingyen adni korlátlanul a hívásokat.

Na valami ilyesmi lehet itt is.

------------

Ha belegondolsz, SZERINTED az összes magyar feltöltőkártyás hány %-a tölt fel MINDEN hónapban 6.200 Ft-ot a számlájára???
Mert ez akkor rentábilis csak!

Merem állítani, ha mindenki kifizetne itthon előre ennyit minden hónapban BÁRMELYIK magyar szolgáltatónak (de ugye a legutolsó egyetemista/kiskamasz/munkanélküli is), akkor lehetne itthon is ilyen konstrukciót adni simán, nyereséggel!

Csak hát ehhez gondolkozni kellene, nem huhogni, hogy külföldön miért van kolbászból a kerítés, itthon miért rossz minden...


szomb. jan. 21, 2012 17:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. júl. 13, 2007 8:09
Hozzászólások: 96
Hozzászólás Re: Forradalmi flat rate mobil - Franciaországban
Macika írta:
Szép mese...

Majd ha más országok, pl. Németország, Hollandia, Spanyolország is bevezeti ugyanezt, közel ugyanilyen kondíciókkal, akkor lesz szégyenkezni valónk. Addig aligha...


Semmiféle mese sincs benne, hadd idézzem kedves barátomat, aki most szerződött hozzájuk:

Idézet:
Orulok hogy nekem idoben megerkezett a kartyam, sokan varjak mikozben a szamhordozasuk mar megtortent. Pedig ez utobbi is akadozik, a rendszer nem bir napi 50e-nel tobbet kezelni (mielott a free megjelent volna, napi 15e szamhordozas volt a tipikus).

Egyebkent meg a kornyeken egyelore nincs (azt hiszem) free antenna, igy az orange halozatat hasznalja a telefon. Ami nekem edesmindegy, lathatoan megy rajta is minden: hang, adat (web persze, de voip 3g-n, imap stb).

Szoval telefon, na, csak egyelore furcsa hogy nem kell aggodjak hogy tullepem-e a keretet es hogy jaj csak adatot ne kezdjen forgalmazni a keszulek :)


pén. jan. 20, 2012 13:22
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Forradalmi flat rate mobil - Franciaországban
Know írta:
http://mobile.free.fr

Havi 19.99.- EUR-ért korlátlan hívás/SMS/MMS 40 országba, továbbá 3 GB nem korlátozott forgalom. Gondolom, nem is érdemes errefelé ilyesmire vágyakozni. Párizsban állítólag ebben a jövőképben hisznek.

Szép mese...

Majd ha más országok, pl. Németország, Hollandia, Spanyolország is bevezeti ugyanezt, közel ugyanilyen kondíciókkal, akkor lesz szégyenkezni valónk. Addig aligha...


csüt. jan. 12, 2012 5:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. júl. 13, 2007 8:09
Hozzászólások: 96
Hozzászólás Forradalmi flat rate mobil - Franciaországban
http://mobile.free.fr

Havi 19.99.- EUR-ért korlátlan hívás/SMS/MMS 40 országba, továbbá 3 GB nem korlátozott forgalom. Gondolom, nem is érdemes errefelé ilyesmire vágyakozni. Párizsban állítólag ebben a jövőképben hisznek.


kedd jan. 10, 2012 21:22
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség