Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. jún. 07, 2024 3:14



Hozzászólás a témához  [ 62 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Notebook de melyiket? 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: kedd feb. 13, 2007 16:03
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Notebook vásárlása elött mindenképp érdemes elolvasni! Hasznos, érdekes leírások, ötletek, remek tanácsok vásárlás elött!: http://ipon.hu/?art=46


szer. márc. 07, 2007 6:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Jó sok pénzért ha hozol egy core2 procit, kicserélem benne szívesen :D
(Csak vicc volt természetesen)


Egyébként van olyan programod, ami igényli a 64 bitet?


csüt. aug. 03, 2006 13:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 194
Hozzászólás 
Hali!

A proci csere a 64 bit miatt kellene: Core Solo -t -> Core2 Duo -ra. :D
Mert a 945 chipset ugye megeszi mindkettõt, így elvi akadája nincs a dolognak.


csüt. aug. 03, 2006 13:02
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
HappyBoy írta:
Procit cserélnek vagy upgradelnek valahol?

He?



daddybear: Nekem Acer Aspire notim van, nagyon szép a képe. Nézegettem Trawelmateket is (konkrétan a 4102WLMI-t), keresgéltem róla neten, nem panaszkodott senki a kijelzőjére. És szerintem nem is drága: usanotebook.hu-n olyan 220000 körül volt. (Ráadásul sulinetbe, mondjuk nem tudom, hogy ki tudod-e használni.)


csüt. aug. 03, 2006 7:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 194
Hozzászólás 
Procit cserélnek vagy upgradelnek valahol?


szer. aug. 02, 2006 21:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. feb. 23, 2005 10:16
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Jelenleg ott, ahol vagyok
Hozzászólás 
Köszi Hannibal a tanácsot. Végül is annyiért, amennyiért láttam az 17"-os MSI notebook-ot, annyiért már kapni egy 15" WXGA kijelzős, ATI videókártyás darabot, ami ráadásul erősebb procival is rendelkezik.

Láttam olyat is, hogy 15"-on 1400×1050-es felbontást hoztak ki. Ez mennyire élvezhető olyan kis kijelzőn? Ahhoz már nem illene jobban egy 17"-os darab?

Az Acer Travelmate kijelzői milyen típusúak? Szépek rajta a színek? Csak azért, mert nincs odaírva hozzájuk, hogy GlareType vagy valami hasonló vevőcsalogató kifejezés...


szer. aug. 02, 2006 12:13
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
daddybear:
Nem tudom, hogy mi kell ahhoz a kiadványszerkesztéshez, meg fene tudja mihez, de a celeront felejtsd el, főleg, ha számítási teljesítményre is szükséged van. Celeron netezni tökéletes, munkára semmi képpen nem ajánlott. Sempron egy hajszálnyival erősebb, de az se mondtható erős processzornak. Én Intel részről Dothant (bár ez ki fog halni), Core, vagy AMD turion procit javasolok.
Az én laptopomnak 15,4"-os kijelzője van 1280*800-as felbontással, penge éles a képe.
Márkába én inkább acert javasolok, az "olcsó" és lehet jó gépeket kapni belőle és normálisan össze vannak rakva.
Ha nem akarsz játszani a laptopin, akkor nem kell komolyabb VGA sztem. Bár PS CS2-höz nem tudom, lehet, h kellene.

sunceb: Neked is ezeket tudom mondani, mint daddybearnek. Bár 250000-ből lehet, h nem fogsz tudni jó gépet venni. Szerintem nézz szét a neten, használt után, néhány hónaposak, de nagyon jók.
Ha gondolod, keress meg privátba, tudok adni egy-két MSN címet.

Én is most vettem használtan 230-ért Turion,X700-as laptopit.


kedd aug. 01, 2006 10:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. feb. 23, 2005 10:16
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Jelenleg ott, ahol vagyok
Hozzászólás 
Hali!

Nos, kezd realizálódni, mi lesz a végső befutó. MSI márkájú lesz nagy valószínűséggel, de most sem tudom, melyik lenne a jobb.

- A kisebb órajelű CeleronM 340 (1,5 GHz), vagy a Sempron 3100+ (1,8 GHz).
- a két videóvezérlő: Intel GMA900 vs. ATI RS482. Melyike a jobb?
- még egy dilemma: a Celeron egy egész nagy felbontásban üzemel, mégpedig 1680 x 1050-ben. Elég ez a proci és VGA ehhez a nagy felbontáshoz? Egyáltalán nem lesz túl kicsi ehhez az LCD? A Sempron-os csak 1440 x 900-as felbontást használ, de ez meg lehet, hogy kicsi a kiadványszerkesztéshez.

Ha valakinek van valami ötlete, írjon, mert már nagyon meg kellene venni valamelyiket!

(Esetleg a korábbi kérdésemre is lehet válaszolni, hogy nem jobb lenne-e egy izmosabb VGA-sat venni, de nem tudom, hogy a kiadványszerkesztéshez mennyire kell a VGA. Szerintem proci és memória a lényeg, de az én véleményem kornánt sem biztos.)

Üdv


hétf. júl. 31, 2006 23:46
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. júl. 30, 2006 20:03
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok! Kérlek ha tudtok segítsetek! Laptopot szeretnék venni, és nem tudom mik azok a paraméterek amikre elsősorban figyelni kell, ill. hogy ezek az értékek mennyik legyenek. Elsősorban tervezőprogramokat használnék (pl: Archicad), és filmeket néznék rajta. Fontos lenne még, hogy az aksi minél többet bírjon, lehetőleg több órát is! Szerintetek milyen lenne a megfelelő? Maximum 250 000 Ftom lenne rá. Előre is köszönöm!


vas. júl. 30, 2006 20:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. feb. 23, 2005 10:16
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Jelenleg ott, ahol vagyok
Hozzászólás 
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy kiadványszerkesztéshez és Photoshop CS2-höz melyiket ajánlanátok inkább?

- egy 15,4"-os kijelzőjű, rendes videókártyás modellt (pl. Ati X700), komolyabb procival (Pentium M
vagy
- egy MSI 17"-os (1440 x 900) gépet, aminek viszont ATI RS482 megosztott memóriája van, és a proci sem a legjobb: Celeron M 340 (1,5 GHz) - esetleg egy AMD Sempron 3100 (1,8GHz) jobb lenne, ugye?

A 17"-nál mennyire számít, ha 1680 x 1050 a felbontása? Az nem teszi túl apróvá a megjelenített dolgokat?

Esetleg van valami más ötletetek, amire oda kellene figyelnem?

Üdv


vas. júl. 30, 2006 13:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 194
Hozzászólás 
Lyz21 írta:
Hy!

Mint sokan mások, én is most szeretnék belépni a notebook tulajdonosok körébe és arra lennék kiváncsi h szerintetek az általam eddig kiszemelt gépekkel milyen szinten lehetne megoldani a "játék kérdést".
eddigi favorit gépek:

http://www.notebook.hu/notebook/clevo/s ... g/m551g-08

http://www.notebook.hu/notebook/clevo/s ... o_m555n_02

Konkrét kérdésem az lenne, hogy ezzel az IMGA 900 és 950 VGA kátyákkal futnának e ezek a játékok (pl.: GTA Vice Cyty, NFS Underground, Q3 Arena, Tomb Raider régebbi verziói-max az angel of darcness)
Másik szempont még a filmnézés (divx és persze dvd is).

Valamint olvastam vmelyik topicban McLaca Hsz-jét, hogy vannak olyan Clevo notebookok amiknek a kacnija elég gyenge/vékony és nyikorognak/recsegnek. Vajon ezek a tipusok is még abba a szériába tartoznak? (remélem már nem)

Ha esetleg az elképzeléseim és a fent említett notebookok nem passzolnának ajánlanátok vmi hasonló kategóriás, megbízható masinát max 240e ft-os nettó áron

Seítségeteket elõre is köszönöm
Üdv: Lyz


Intel Graphics Media Accelerator 900 -al Te nem fogsz NFS, TR és Q3 alatt 5-8 FPS-nél többet kihozni. De még 950-el sem.

Ez van


pén. júl. 28, 2006 11:55
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 22, 2006 11:31
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Hy!

Mint sokan mások, én is most szeretnék belépni a notebook tulajdonosok körébe és arra lennék kiváncsi h szerintetek az általam eddig kiszemelt gépekkel milyen szinten lehetne megoldani a "játék kérdést".
eddigi favorit gépek:

http://www.notebook.hu/notebook/clevo/s ... g/m551g-08

http://www.notebook.hu/notebook/clevo/s ... o_m555n_02

Konkrét kérdésem az lenne, hogy ezzel az IMGA 900 és 950 VGA kátyákkal futnának e ezek a játékok (pl.: GTA Vice Cyty, NFS Underground, Q3 Arena, Tomb Raider régebbi verziói-max az angel of darcness)
Másik szempont még a filmnézés (divx és persze dvd is).

Valamint olvastam vmelyik topicban McLaca Hsz-jét, hogy vannak olyan Clevo notebookok amiknek a kacnija elég gyenge/vékony és nyikorognak/recsegnek. Vajon ezek a tipusok is még abba a szériába tartoznak? (remélem már nem)

Ha esetleg az elképzeléseim és a fent említett notebookok nem passzolnának ajánlanátok vmi hasonló kategóriás, megbízható masinát max 240e ft-os nettó áron

Seítségeteket előre is köszönöm
Üdv: Lyz


hétf. ápr. 17, 2006 11:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Na, sokan még a google keresőt sem ismerik... egyszerűbb benyügni a kérdést..


kedd márc. 28, 2006 15:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Az,egy ilyen http://www.intel.com/products/chipsets/gma950/
Mindent leírnak róla...
De,egyszerűb lett volna a Gulgin meg keresni,mint három topicba is ugyanazt beírni :wink:


kedd márc. 28, 2006 14:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 38
Hozzászólás 
Hali!

http://www.notebook.hu/notebook/clevo/s ... o_m555n_03

A fenti gépet nézegetve szeretnék feltenni egy kérdést, hogy ez a intel media graphics 950 -es videokártya mit tud? Kb hova sorolandó teljesitménybe, mert igazán ez az egy alkatrész ami egy kicsit aggaszt!! Köszi


hétf. márc. 27, 2006 20:57
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 846
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
64bit párti vagyok, de ha a teljesítmény kell, akkor a kétmagos proci többet ér


szomb. márc. 18, 2006 20:16
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd márc. 14, 2006 18:50
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Notebook de milyent?
koszi a valaszokat!
mar csak egy kerdes maradt hatra: 64 bites procit vagy core duo-sat?melyiket erdemesebb???
elore is koszi,
udv
e.


szomb. márc. 18, 2006 20:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd márc. 14, 2006 18:50
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Notebook de melyiket?
szoval fontos a hordozhatosag, a jo aksi, teljesitmeny... ugy a videokarie mint a proci tobbi reszee...s a minoseg,persze,mert nem szeretnem visszavinni par honap mulva,hogy bocsika,de ez sem megy,meg az sem..... :)


szer. márc. 15, 2006 12:45
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd márc. 14, 2006 18:50
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Notebook de melyiket?
Ez egesz jonak nezki, igazabol egy olyat szeretnek venni, amit cad tervezesre, jatekra (pl nfsmw),programoasra, office cuccra meg minden egyebbre is lehessen hasznalni... a penz most nem szamit,mert nemen fogom fizetni :)
es fontos a jo proci meg a jo sok ram :)
szoval, valami szuperjo gepet ajanlotok? :?:


szer. márc. 15, 2006 11:30
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd márc. 14, 2006 18:50
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Notebook de melyiket
ertem... :)
ajanlanal egy masikat,hasonlo vagy jobb tudassal kb ilyen arba?
thx


kedd márc. 14, 2006 23:12
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd márc. 14, 2006 18:50
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Notebook de melyiket?
Errol mi a velemenyetek?minden erdekelne,amit csak tudtok... :) igy elsore egesz jonak nez ki,arban meg olcsobban megkapnam, de szeretnem tudni,mennyire jo...igazsag szerint mindenre szeretnem hasznalni,jatek,video-edit,prog..... :D minden :)
szoval,ki mit gondol rola?:?:
http://notebook.hu/notebook/acer/ferrar ... i_4005wlmi


kedd márc. 14, 2006 19:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
találtam közben ugyanott egy fokkal jobb gépet, ami ugyanannyiba kerül, és szinte mindenben jobb, vagy legalább annyit tud. egyedül a vga benne ami rosszabb, hogy nem x200, hanem az intel integrált valamije.
ez mennyire lehet döntő érv? végülis 1GB ram mellett már nem olyan vészes, ha 64MB-ot elvesz, úgysem elsősorban játékra lenne. meg 64 bites gép az lesz asztaliban (bár valahogy úgy vagyok vele, hogy oda is még feleslegesnek érzem, csak a Cool&Quiet miatt tetszik nagyon)

(igazából kipróbálni nem nagyon tudom, mert összesen egy olyan ismerősöm van, akinek notebookja van :( azért kérdezek itt, hogy hátha ti már próbáltátok)


csüt. feb. 23, 2006 18:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 846
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
szerencsére nem csak Intelék tudnak mobil/wireless techológiát notiba építeni
jó a chipset, de a turion is mobilproci, próbáld ki mendkettőt azonos feltételek között (teszprogi stb)


szer. feb. 22, 2006 22:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Mondjuk egy boltot én is beírnák, tőlük vettem a gépem, jóval olcsóbban mint máshol... www.cellcom.hu


kedd feb. 21, 2006 20:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
FS-t felejtsd el! És szerintem a Dothan jobb, már csak a chipset miatt is.


kedd feb. 21, 2006 14:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
köszi a tippeket!
mondjuk ha veszek plusz garanciát, akkor már annyi pénzért már majdnem kapok ugyanitt IBM, vagy FS notebookot is. de azért majd megnézem, hogy pontosan mennyibe kerül
még annyit, hogy ezt árulják Turion, és Dothan procival, ezek közül melyik a jobb? a Dothanról még olvasgattam, hogy nagyon jó, de az AMD-ről semmit nem tudok... :oops:


kedd feb. 21, 2006 13:58
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Az MSI, LG, Gigabyte..... laptopokkal az a probléma, hogy nem rég kezdtek megjelenni, így a hosszútávú működést és a strapabírást nem nagyon lehet megálapítani egy leírásból. Lehet jó is , meg rossz is.
Ha ilyen laptopot nézel ki magadnak, vegyél plusz garanciát, mert lehet hogy majd később nagyon jól jön.


kedd feb. 21, 2006 11:12
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
üdv!

mi a véleményetek az MSI notikról? úgy áltlaában is érdekelne, meg konkrétan ez az, ami szimpatikus is volna, de feltűnően olcsó a hasonló kategóriájú gépekhez képest.
illetve mit érdemes választani ekkora méretben (~12"-os kijelzővel), ami nem túl drága? nem igazán játékra kellene, hanem szöveg/kiadványszerkesztésre, netezésre, esetleg néha egy-egy film megnézésére, stb.


hétf. feb. 20, 2006 22:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
szerintem a clevok nincsenek összerakva úgy igazán, melexenek, én nem vennék.
a compalról sokan azthiszik hogy noname, pedig a világ 2-3. legnagyobb gyártója, de főként beszállít mint "nagyker".


pén. feb. 17, 2006 8:19
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 38
Hozzászólás 
Sziasztok!!

Na szoval, mint ahogy sokan mások én is noti vásárlás előtt állok és szeretném a véleményt kikérni!! Mielőtt ezt a szöveget megirtam már jocskán olvasgattam, főleg clevo m40 véleményekre lennék kiváncsi, de mint ahogy azt olvastam, hát mit mondjak nem 100%os a gép, de ami igazán mellette szól az a 2 év gari!! A másik gép amit ma beültettek a fülembe a compal nevezetű készülék, amikről nagyon nem esett szó itt, legalább is az én figyelmemet elkerülte. Ha esetleg vkinek van vmi tapasztalata compal gépekkel kapcsolatba az légyszi irja le! Thx

Tehát a két gép:
http://www.compal.hu/index.php?main=notebookar&gep=DL70

http://www.notebook.hu/notebook/clevo/m ... e/m40ae-05


csüt. feb. 16, 2006 22:40
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 846
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Még 1x, ha asztali gép helyettesítésére akarsz notit, akkor nyugodtan vegyél asztali procis gépet, akár AMD akár Intel. Nekem volt 3,06GHz P4HT-s Acer notim, és az asztalihoz hasonlóan ez is termelte a hőt stb, de baromi gyors volt, jól ment a renderelés stb.... (150e ért adtam el használtan)

Azonban, ha a legcsekélyebb esélyét is látod annak, hogy hurcolni fogod vagy ölbe venni ill. kényelmesen akarsz dolgozni, akkor maradnak a mobil procis gépek (Pentium M, Turion).


kedd jan. 03, 2006 11:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 173
Hozzászólás 
Köszi a válaszokat....

Tehát amire használnám:

1. ArchiCAD rajzolás
2. esetleg videó digitalizálás (családi videók)

A játékok igencsak a lista végére kerülnének......
Amit rászánnék az bruttó 400e max.

Ezek ismeretében várnám a hozzászólásokat....


kedd jan. 03, 2006 10:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 173
Hozzászólás 
Hát épp ez lenne a kérdésem......
Főleg a sesesség érdekelne.....
Mert nem tudom, hogy egy 1,8 MHz-es centrino milyen sebességű P4-nek fele meg?
Egy ilyen 1,8-as centrino árán egész gyors P4 procis gépeket lehet kapni.
Ezért kérdeztem, mert nekem nem az akkus működési idő és az energiatakarékosság a lényeg, hanem, hogy elég erős legyen és hordozható..... De azért nem gondoltam a teljesen akku nélküliekre......
Köszi!


csüt. dec. 29, 2005 9:59
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 846
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Ha desktop helyett akarsz gépet, és biztosan nem akarod hordozni, vagy ölbe venni stb akkor mehet asztali procis gép is
de tisztában kell lenned az előnyeivel-hátrányaival


hétf. dec. 19, 2005 13:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 173
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne:
Ha hordozható gépet szeretnék, de nem akkuról menne főleg hanem hálózatról, akkor melyik processzoros notit érdemes venni, a P4 vagy a Centrino?
Főleg rajzolásra és DVD film konvertálásra szeretném használni.

Köszi!


hétf. dec. 19, 2005 8:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: hétf. júl. 18, 2005 21:00
Hozzászólások: 114
Tartózkodási hely: Bugyi
Hozzászólás 
Hali!

Az a Gericom nem éri meg az árát, szóval 179990 Ft-ért ne vedd meg, mert az Acompnál 159875 (nettó 127900) Ft-ért volt a nyáron, meg talán még most is annyi.

Üdv.: Dino14 :evil:


szomb. nov. 26, 2005 20:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Idézet:
1. Fujitsu Siemens

Lásd előtte lévő hozzászólás
Idézet:
2. Gericom

http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=21555


szer. okt. 12, 2005 15:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Hozzászólás 
Sziasztok!
Lenne egy SOS kérdésem melyik konfigot lenne érdemes szerintetek megvenni, ár/érték/minőség arányt tekintve:

1. Fujitsu Siemens Amilo L7300
Intel Celeron M360 1,4 GHz processzor, 15” TFT XGA kijelzõ, 802.11b/g WLAN vezetéknélküli hálózat kapcsolat, DVD±RW DualLayer DVD-író, MS Windows XP Home Edition magyar operációs rendszer, 15” TFT XGA, 512 MB RAM, 60 GB HDD
Ár: 199.990 Ft

2. Gericom Bellagio
Intel Mobile Celeron 1,5 GHz, 512 MB DDR, 40 GB HDD, 64 MB VGA, Dual Layer DVD-író, 1x Mic-In, 1x Audio Out, 1x RJ45, 10/100 MBit LAN, 1x RJ11, modem V90/V92, 1x PCMCIA Cardbus Type II, 4x USB 2.0
Ár: 179.990 Ft


szer. okt. 12, 2005 15:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
a fujitsu-t szerintem felejtsd el, haverom mondta, hogy rengeteget visznek vissza belőle, ugyhogy le is állnak az eladással(már mint a bolt).
a HP, néha nagyon jó néha átlagos, de néha képeseg kihozni egy bug szériát is. Tudni kell melyik modell megbízhatatlan és melyik az ami szétverhetetlen.


csüt. szept. 01, 2005 8:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 846
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
kill3rke írta:
de inkább a hp.. ugyanolyan jo mint a dell, és hozzám a HP közelebb áll
ez ebben a formában azért nem teljesen igaz

elismerem, jó a HP, de a DELL szerintem más kategória


csüt. szept. 01, 2005 8:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 15:44
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
huh, először amikor irtam elnéztem valamit :)

de átírtam. nah, nekem még a dell en meg az ibm- en kivul a
HP és a Fujitsu-Siemens ami tetszik..

de inkább a hp.. ugyanolyan jo mint a dell, és hozzám a HP közelebb áll


vas. aug. 28, 2005 21:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
grafikus írta:
Sziasztok! Tudnátok mondani vÉlemÉnyt a Dell latitude 110L-rol.A tesco sulinetbe 170.000Év?


úgy általánosságokban a dellek, jók, van ahol 4 év garit is adnak rá.


vas. aug. 28, 2005 19:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Veszprém
Hozzászólás 
Sziasztok! Tudnátok mondani vÉlemÉnyt a Dell latitude 110L-rol.A tesco sulinetbe 170.000Év?


pén. aug. 26, 2005 18:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Ebben a szervizben csak 150.000.- Ft volt a legolcsóbb DVD-író. A márkát mindig is meg kellett és most is meg kell fizetni.
Én egyébként szeretem az IBM-et az egyik asztali gépem ilyen.

Üdv.: Supervisor


pén. júl. 29, 2005 20:41
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 846
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
szerintem az IBM halad a korral, vannak csúcs notik is :)

a dvd-író pedig 20e-30e körül már kapható ha a neten jobban körülnézel

Én IBM párti vagyok továbbra is

volt egy rövid félrelépésem (acer), de megbocsátott az IBM és visszafogadott :)


pén. júl. 29, 2005 13:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Amennyiben az IBM haladna a korral külső megjelenésben, és monitorméretben, és nem kerülne egy DVD-író hozzá "csak" 150.000.- forintba, akkor ugyancsak nagyon az élmezőnyben lehetne.


csüt. máj. 26, 2005 10:28
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Márkás nem márkás... ez tök mindegy. lényeg hogy megy és meddig.
egy két haveromnak van asus nekik semmi gondjuk nem volt vele, kivétel egyiket aki nem tudta miért olyan olcsó és kiderült 3200rpm-es vinyó volt benne!:)
DE ettől eltekintve jó cuccok.
a Dell nagyon nem ismerem, 1 haveromnak van de rosszat még nem mondott róla.
a egy két toshiba nagyon tud melegedni, csak nem tudom melyik széria.
az IBM, gyors,stabil, strapabíró, DE ronda és sokszor nem értem miért csak 14 colos kijelzővel adják...


pén. okt. 08, 2004 14:22
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 846
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Salvatore:

az asus szerintem nem annyira "márkás"

szerintem sorrendtől függetlenül

IBM, DELL, TOSHIBA


pén. okt. 08, 2004 13:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Érdemes körbenézni a neten, mert sok helyen árulnak használt laptopot is.
150-ért Gericom-ot láttam(valami nagyon könnyű példányát), 170körül meg Fujitsu-Siemenst valahol.


csüt. okt. 07, 2004 22:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
IBM, ASUS, Toshiba, HP
ezek a tuti befutók! persze a ha a megbízhatóság szempont.
HPQ EVO NX9020 PG641ES
15.0" (1024x768) TFT Intel® Celeron-M 1400 MHz CPU 256MB RAM 40GB HDD DVD/CDRW Intel Video 8-64M w/DDR
Új notebook, raktárról!
191.900,+áfa
(239.875,-Ft.)

HP Pavilion ZE4404EA DM427 R
14.1" (1024x768) TFT Intel® Celeron 2000 MHz CPU 256MB RAM 20GB HDD DVD/CDRW ATi Radeon IGP 8/ w256M Windows XP Home English
RENEW "like new", raktárról!
177.777,+áfa
(222.221,-Ft.)
BM ThinkPad R40e
14.1" (1024x768) TFT Intel® Mobile Celeron 2400 MHz CPU 256MB RAM 30GB HDD DVD/CDRW ATi Radeon IGP 8/64M Windows XP Home Magyar
HP Pavilion ZE5232 DC752 R
15.1" (1024x768) TFT Intel® Pentium-4 /FSB533 2530 MHz CPU 256MB RAM 40GB HDD DVD/CDRW ATi Radeon IGP 8/ w256M Windows XP Home English
RENEW "like new", limitált
199.999,+áfa
(249.999,-Ft.)
HP Pavilion ZE5507EA DP867 RN
15.0" (1024x768) TFT Intel® Celeron 2600 MHz CPU 256MB RAM 40GB HDD DVD+R/RW ATi Radeon IGP 8/ w256M
Renew gyári javított, limitált
189.999,+áfa
(237.499,-Ft.)
HP Pavilion ZE5603EA DX714E RN
15.0" (1024x768) TFT Intel® Celeron 2600 MHz CPU 256MB RAM 40GB HDD DVD/CDRW ATi Radeon IGP 8/ w256M
Renew gyári javított, limitált
179.999,+áfa
(224.999,-Ft.)
HP Pavilion ZE5604EA DV249E RN
15.0" (1024x768) TFT Intel® Celeron 2600 MHz CPU 256MB RAM 30GB HDD DVD/CDRW ATi Radeon IGP 8/ w256M
Renew gyári javított, limitált
177.777,+áfa
(222.221,-Ft.)
HPQ EVO NX9010 DJ316A RN
15.1" (1024x768) TFT Intel® Pentium-4 /FSB533 2800 MHz CPU 256MB RAM 40GB HDD DVD/CDRW ATi Radeon IGP 8/ w256M
Renew gyári javított, raktárról!
189.999,+áfa
(237.499,-Ft.)


csüt. okt. 07, 2004 7:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 62 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség